مدل مانتو هوله ای

مدل مانتو هوله ای 40 عاز زیباترین مدل آرایش عروس ایرانی جدید 2018 97 | جایگزینی مناسب به منظور هله هوله ها! | هله هوله خوری بچه ها درون مـهمانی ها | مجموعه جدید عکودک ناز و با نمک با ژست های دوست داشتنی | به جای هله هوله درون کیف بچه ها ، این نان خوشمزه را درست ... |

مدل مانتو هوله ای

40 عاز زیباترین مدل آرایش عروس ایرانی جدید 2018 97

آرایش عروس

120 عاز زیباترین مدل آرایش عروس ایرانی جدید 2018 97 – گلچینی از زیباترین عمدل مـیکاپ عروس ایرانی جدید سال 2018 97 – شینیون عروس – مدل آرایش صورت عروس

مدل آرایش عروس

شما عزیزان رو بـه تماشای 120 عآرایش عروس یـا مـیکاپ عروس دعوت مـی نماییم.

عآرایش عروس ایرانی 2018

عمـیکاپ عروس ایرانی 2018

عآرایش عروس ایرانی 97

عمـیکاپ عروس ایرانی 97

مدل آرایش عروس ایرانی جدید 2018

مدل مـیکاپ عروس ایرانی جدید 2018

انواع مدل آرایش عروس ایرانی جدید 97

انواع مدل مـیکاپ عروس ایرانی جدید 97

عمـیکاپ عروس ایرانی با تاج عروس زیبا

ععروس ایرانی با آرایش و شینیون موی زیبا

زیباترین مدل شینیون عروس جدید 97 2018

زیباترین مـیکاپ عروس – شینیون موی عروس

آرایش صورت عروس ایرانی جدید و زیبا سال 2018 97 از سایت نیک استار

جدیدترین شینیون عروس ایرانی زیبا و ساده

شینیون عروس 2018

ععروس ایرانی جدید 2018 97

گالری زیباترین مدل مـیکاپ عروس جدید با طراحی ناخن زیبا

شینیون موی عروس با طرحی ساده و زیبا

مدل گریم عروس ایرانی به منظور جشن عروسی

یک ماه قبل از جشن عروسی چه بخوریم و چه نخوریم که تا در زمان جشن عروسی چهره ای زیبا داشته باشیم.

رژیم آبی بسیـار مناسب است، مدل مانتو هوله ای آب بسیـار زیـادی بنوشید که تا تمام سموم از بدن و پوست شما خارج شود. مدل مانتو هوله ای حتما از نرم کننده پوست استفاده کنید که تا ملایمت پوست شما حفظ شود. مدل مانتو هوله ای از دو هفته قبل از مراسم، مـیوه و سبزیجات زیـاد بخورید و دور غذاهای چرب، شیرین و پر ادویـه، فست فودها و هله هوله هایی مثل چیپس و پفک را از یک ماه قبل خط بکشید. زیرا این غذاها پوست را کدر، خسته و تیره و جوش دار مـی کنند.

در آرایش چیزهای جدید را امتحان نکنید

روز عروسیتان زمان مناسبی به منظور آزمایش چیزهای جدید به منظور اولین بار نیست. اگر که تا به حال رژ قرمز و یـا سایـه دودی نزده اید، بـه هیچ عنوان آن را به منظور روز عروسیتان هم امتحان نکنید.

در آرایش تغییر عمده ایجاد نکنید

تغییرات عمده همچون برنزه ، برجسته گونـه ها و یـا کوتاهی زیـاد مو را به منظور روز عروسیتان درون نظر نگیرید. شما مطمئن نخواهید بود کـه این تغییرات عمده برایتان مناسب خواهد بود.

برای امتحان تغییرات، زمان اختصاص دهید

هر ایده ای کـه برای آرایش مو و یـا صورتتان درون روز عروسی دارید، حتما از سه ماه پیش از عروسی امتحان کنید. اگر دوست دارید موهایتان را هایلایت کنید کوتاه کنید و یـا مراقبت های پوستی بر روی پوستتان انجام دهید، حتما از سه ماه پیش از عروسی این زمان را انتخاب کنید.

همـه خانواده مشتری یک آرایشگر نشوید

از قدیم مرسوم بود کـه عروس با ان جوان یـا مادر و و و ‌‌هایش همـه نزد یک آرایشگر آشنا مـی‌رفتند. هیچ وقت این اشتباه را نکنید زیرا بعدا همگی شبیـه هم خواهید شد! سبک کار آرایشگرها معمولا مشخص هست و تم اصلی کارشان را حتی اگر نخواهند هم روی افراد متفاوت پیـاده مـی کنند. اگر مـی خواهید درون عروسی تک باشید، آرایشگرتان را با دیگران قسمت نکنید!

ماندگاری آرایش عروس

عروس چطور مـی تواند مطمئن باشد آرایشش درون تمام طول روز باقی مـی ماند؟ به منظور چشم ها، استفاده از سایـه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایـه روشن روی استخوان زیر ابرو به منظور جلوه بـه چشم مناسب است. روی گونـه هایتان از دو نوع رژ گونـه استفاده کنید، اولی نوع خنثی کـه از برآمدگی گونـه شروع شده و به سمت خط موهایتان مـی رود و دومـی سایـه ی روشنی کـه فقط روی برآمدگی گونـه استفاده مـی شود. به منظور ماندگاری رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دوررا خط کشیده و حتی رویرا نیز با مداد کاملا پر کنید.

موی مصنوعی نگذارید

اجازه ندهید آرایشگر به منظور راحتی کار خودش موی مصنوعی بـه موهای شما اضافه کند زیرا رنگ این موها درون زیر فلاش دوربین‌ها کاملا با رنگ موی‌ خودتان متضاد مـی‌شود و مـهمان‌هایتان تصویر بدی را از شما بـه خانـه مـی‌‌برند.

مراقب عها باشید

برای این کـه در عهای عروسی عجیب و وحشتناک بـه نظر نرسید، آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید کـه پوستتان مات شود که تا در عها براق نیفتد. همـینطور رژلبی را انتخاب کنید کـه کمـی از حد معمولی کـه استفاده مـی کنید روشن تر باشد. زیراهای کمرنگ درون عکس، محوتر بـه نظر مـی آیند.

در مورد آرایش دلخواهتان قصه نگویید

هیچ وقت با توضیح از آرایشگر نخواهید مدل موی یـا آرایشی را کـه در ذهن شماست پیـاده کند. چون ممکن هست برداشت او با شما خیلی متفاوت باشد. بنابراین حتما مدل مورد نظرتان را درون قالب عکس، آن هم حداقل یک هفته قبل از عروسی بـه او نشان دهید.

ابروهایتان را فراموش کنید

اغلب آرایش ابرو مورد غفلت قرار مـی گیرد. رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید. پر قسمتهای خالی ابروهایتان را نیز فراموش نکنید. اما مراقب باشید ابروهایتان تحت تاثیر آرایش چهره تان قرار نگیرد. مثلا بـه بهانـه این کـه آرایش چشمتان حتما بیشتر باشد ابروها را نتراشید یـا آنـها را زیـادی پهن و باریک نکنید. هر قدر ابرو طبیعی‌تر باشد عروس زیباتر خواهد بود البته منظور این نیست کـه ابروها را برندارید بلکه از آرایشگرتان بخواهید کـه ابروهایتان را نـه خیلی باریـه خیلی پهن کند و طوری بـه آن‌ها فرم دهد کـه با چشم‌ها و صورتتان هماهنگ شوند. یک ابروی زیبا جذابیت چشم‌ها را چند برابر مـی‌کند. همچنین که تا جایی کـه امکان دارد دم ابرو را تیغ نزنید چرا کـه از حالت طبیعی درمـی‌آید و چهره‌ای مصنوعی پیدا مـی‌کنید.

پنج اشتباه رایج درون آرایش عروس

آرایش عروس و مشکلات آرایش صورت آن ها. بیشتر عروس ها علاقه دارند کـه آرایش آنـها بـه شکل حرفه ای انجام شود. معمولا هزینـه اجرای آرایش های حرفه ای گران از آب درون مـی آید. بنابراین حتما خودتان را با توجه بـه توان مالیتان به منظور چنین خرج هایی آماده کنید. از سوی دیگر شما بـه هر حال بـه دنبال نتیجه مطلوبی از آرایش خود هستید. به منظور جلوگیری از اشتباه های مرسوم کـه باعث تأثیر منفی بر کیفیت آرایش شما مـی شود درون این مقاله پنج مورد را مورد بحث قرار مـی دهیم.

۱ – استفاده از رتینوئید قبل از آرایش عروس

اگر شما از آن دسته محصولات آرایشی و بهداشتی ای استفاده مـی کنید کـه حاوی رتینوئید (Retinoid) هستند یک ماه قبل از اجرای ارایش حتما مصرف این محصولات را قطع کنید. رتینوئید باعث حساس شدن پوست شما مـی شود و با انجام یک آرایش سنگین ممکن هست پوست شما دچار التهاب و حتی سوختی شود.

۲ – کرم زیر چشم استفاده نکنید.

کرم زیر چشم سبب ضخامت پوست مـی شود. وقتی شما سعی مـی کنید با این کرم دور چشم را التیـام بدهید و چروک ها را کمتر کنید پوست آن ناحیـه حالت اسفنجی پیدا مـی کند و به سختی با محصولات آرایشی رنگ مـی گیرد.

۳ – از مصرف SPF دوری کنید

SPF مخفف عامل محافظت کننده درون برابر آفتاب هست که درون کرم های ضد آفتاب وجود دارد. اگر روزانـه از مرطوب کننده ها استفاده مـی کنید بـه این نکته توجه داشته باشید کـه این محصولات ترکیباتSPF دارند. توصیـه مـی کنم حداقل یک هفته از مرطوب کننده های بدون SPF استفاده کنید و بعد به منظور اجرای یک آرایش عروس حرفه ای پیش آرایشگر بروید.

۴ – اپیلاسیون نکنید

اپیلاسیون و اصلاح موهای زائد باعث مـی شود پوست شما خیلی حساس شود و وقتی از لوازم آرایشی استفاده مـی کنید ایجاد سوزش کند. حداقل دو روز قبل از ارایش موهای زائد را اصلاح کنید. اگر با برنامـه ریزی این کار را انجام دهید پوست شما درون حین آرایش ملتهب نخواهد شد.

۵ – از اسپری برنزه کننده استفاده نکنید

از اسپری های برنزه کننده فقط قبل از ارایش عروسی استفاده کنید. اگر شما مـی خواهید حتما پوستتان را با رنگ مخصوص برنزه کنید توصیـه مـی کنم صورتتان را با رنگ نکنید چون بعدا آرایشگر شما با لوازم ارایش مـی تواند صورت و گردن شما را بـه رنگ برنزه دربیـاورد.

جوش آکنـه و خشکی پوست بـه شکل طبیعی اتفاق مـی افتد، اما شما مـی توانید حداقل با این پنج روش جلوی این مشکلات پوستی را هم بگیرید.

منبع : مدل مانتو هوله ای نیک استار
[مدل مانتو هوله ای]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 22 Jun 2018 09:54:00 +0000مدل مانتو هوله ای

جایگزینی مناسب به منظور هله هوله ها!

برگه‌ها و مـیوه های خشک؛ جایگزین خوب هله‌هوله‌ها

مـیوه‌های خشک و برگه‌ها، مدل مانتو هوله ای یکی از مـیان وعده‌های سالم، مغذی و مفید به منظور تمام گروه‌های سنی هست و مـی‌توان آن‌ها را جایگزین خوبی به منظور چیپس و پفک بـه خصوص درون کودکان بـه شمار آورد.

مـیوه‌های خشک یـا برگه‌ها همان مـیوه‌های تازه‌ای هستند کـه به دو صورت خشک مـی‌شوند: مدل مانتو هوله ای طبیعی و یـا با دستگاه (صنعتی). مدل مانتو هوله ای کشمش، خرما و آلو خشک نمونـه‌هایی از این محصولات هستند. مدل مانتو هوله ای سایر مـیوه‌هایی کـه مـی‌توان آن‌ها را خشک کرد شامل: سیب، زردآلو، موز، توت، کیوی، انجیر، انبه، هلو، گلابی، آناناس، توت‌فرنگی، خرمالو و همچنین گوجه‌فرنگی است. مـیوه‌های خشک را مـی‌توان به منظور مدت زمان طولانی نگهداری کرد، بنابراین این محصولات جایگزین مناسبی به منظور مـیوه تازه درون خارج از فصل آن مـی‌باشد، مثل مصرف آلو یـا آلبالو خشک درون زمستان.

همچنین مـی‌توان از این محصولات به منظور مصرف درون شرایط خاص مثل ورزش‌هایی مانند کوهنوردی کـه امکان حمل وزن زیـاد بار وجود ندارد نیز استفاده کرد. مـیوه‌های خشک و آجیل، هر چند از نظر اندازه کوچک هستند، ولی بسیـار مقوی مـی‌باشند و اثرات درمانی زیـادی دارند. مـیوه‌های خشک منبع غنی ویتامـین‌های A، B1، B2، B3، B6 و پانتوتنیک اسید و نیز املاحی مثل کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، مس و منگنز هستند، بـه راحتی هضم مـی‌شوند و باعث تصفیـه خون و پاک‌سازی معده و روده مـی‌گردند. بـه دلیل وجود همـین خواص هست که مـیوه‌های خشک و برگه‌ها را مـی‌توان بـه عنوان یکی از مـیان وعده‌های سالم، مغذی و مفید به منظور تمام گروه‌های سنی معرفی کرده و مـی‌توانند جایگزین خوبی به منظور چیپس و پفک بـه خصوص درون کودکان باشند.

و اما سوالات رایج

آیـا خشک مـیوه‌ها باعث کاهش ارزش تغذیـه‌ای آن‌ها هم مـی‌شود؟

همان طور کـه گفته شد، به‌کارگیری فرآیند حرارتی باعث از بین رفتن برخی ویتامـین‌ها از جمله ویتامـین C و کاهش فعالیت برخی رنگ‌دانـه‌های مفید درون مـیوه‌ها مـی‌شود. با وجود این، کاهش ارزش تغذیـه‌ای مـیوه‌ها بـه روش و سرعت خشک بستگی دارد. بدیـهی هست که ارزش تغذیـه‌ای مـیوه‌های تازه بـه مراتب بیشتر از مـیوه‌های خشک است، لذا توصیـه مـی‌شود به منظور داشتن بدنی سالم و نیرومند، بـه مـیزان کافی هم از مـیوه‌های تازه و هم از برگه‌ها و مـیوه‌های خشک بـه عنوان مـیان وعده استفاده نمایید.

هنگام خ مـیوه‌های خشک حاضری حتما به چه نکاتی توجه کنیم؟

مـیوه‌های خشک حتما به صورت بسته‌بندی شده خریداری شوند و توجه شود کـه حتماً بر روی بسته بندی آن‌ها، پروانـه ساخت وزارت بهداشت، نشان استاندارد و تاریخ تولید و مصرف درج‌ شده باشد. همچنین حتما از خرید فله‌ای مـیوه‌های خشک بپرهیزیم. چنین محصولاتی بـه صورت سنتی و کاملاً غیربهداشتی و با دوزهای غیرمجاز مواد شیمـیایی خشک مـی‌شوند و از همـه بدتر آن کـه در اماکن عمومـی بـه صورت روباز درون معرض انواع آلودگی‌های ویروسی، عفونی و نیز هوای آلوده بـه دی‌اکسیدکربن، سرب، جیوه و انواع دیگر گازهای خطرناک بـه فروش مـی‌رسند. این مـیوه‌ها درون هنگام خشک شدن بـه دلیل تراوشات قندی، چسبناک شده و مستعد پذیرش انواع آلودگی‌ها مـی‌باشند، لذا چنین محصولاتی را لزوماً درون بسته‌بندی‌های بهداشتی خریداری کنید.

بهترین راه نگهداری از مـیوه‌های خشک چیست؟

بسته‌بندی مـیوه‌های خشک حتما به گونـه‌ای باشد کـه هرگونـه رطوبت، اکسیژن و نور بـه آن‌ها نفوذ نکند و همچنین شرایط محیطی نیز بـه گونـه‌ای باشد کـه نگهداری مـیوه‌های خشک درون دمای پایین، رطوبت نسبی پایین و به دور از تابش مستقیم نور خورشید صورت گیرد.

نکات قابل توجه

خوب هست بدانیم کـه در طی فرایند خشک ، آب موجود درون مـیوه، کاهش مـی‌یـابد (تقریباً 80 که تا 90 درصد آن) و محصول نـهایی، متراکم‌تر از مـیوه تازه مـی‌شود، بـه همـین جهت دارای کالری و شکر بالاتری نسبت بـه مـیوه تازه مـی‌باشد، لذا مصرف بیش از حد مـیوه‌های خشک ممکن هست باعث ایجاد اضافه وزن و چاقی شود و خصوصاً به منظور افرادی کـه از رژیم لاغری پیروی مـی‌کنند مصرف زیـاد آن توصیـه نمـی‌شود. همچنین درون مصرف مـیوه‌های خشک حتما توجه داشت حرارتی کـه برای خشک مـیوه‌ها مورد استفاده قرار مـی‌گیرد که تا حدود زیـادی موجب از بین رفتن ویتامـین C موجود درون مـیوه مـی‌شود.

مـیوه‌هایی کـه در خارج از منزل (در صنعت یـا مغازه‌ها) خشک مـی‌شوند، به منظور تثبیت رنگ، ماده‌ای بنام اکسید سولفور و یـا دی‌اکسید گوگرد اضافه مـی‌کنند کـه مـی‌تواند باعث بروز آسم درون افراد حساس بـه آن شود.

نکته دیگر آن هست که بـه مـیوه‌هایی کـه در خارج از منزل (در صنعت یـا مغازه‌ها) خشک مـی‌شوند، به منظور تثبیت رنگ، ماده‌ای بنام اکسید سولفور و یـا دی‌اکسید گوگرد اضافه مـی‌کنند کـه مـی‌تواند باعث بروز آسم درون افراد حساس بـه آن شود، بنابراین افراد مبتلا بـه آسم درون مصرف این گونـه محصولات حتما احتیـاط نمایند. مـیوه‌هایی کـه به طور طبیعی و بدون افزودن سولفور خشک مـی‌شوند (مثل خشک کشمش درون سایـه یـا درون مقابل آفتاب) دارای رنگ تیره‌تری نسبت بـه مـیوه تازه هستند، ولی طعم آن‌ها بـه مـیوه تازه بیشتر شبیـه است.

Post Views: 785
[مدل مانتو هوله ای]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 06 Jul 2018 02:49:00 +0000مدل مانتو هوله ای

هله هوله خوری بچه ها درون مـهمانی ها

هله هوله خوری بچه ها درون مـهمانی ها

به عنوان والدین درون خانـه قانون هایی را وضع کرده اید و از همـه انتظار دارید تابع این قوانین باشند. مدل مانتو هوله ای به منظور مثال درون زمـینـه نغذیـه از فرزندتان انتظار دارید بر سر قولی کـه در خانـه با یکدیگر گذاشته اید بماند و از هله هوله خوری دست بردارید، مدل مانتو هوله ای اما با وجود وسواسی کـه در این زمـینـه بـه خرج مـی دهید گاهی درون یک مـهمانی همـه برنامـه هایتان نقش بر آب مـی شود چون این قانون درون منزل مـیزبان شما وجود ندارد. مدل مانتو هوله ای پسر یـا شما فرزندان خانواده مـیزبان را درون حالی کـه با خوراکی ها و هله هوله های ناسالم پذیرایی شده اند مـی بیند و طبیعی هست که دلش آن خوراکی ها را بخواهد. در این شرایط چه مـی کنید؟

پیشگیری کنید
قبل از اینکه بـه دلیل هله هوله های سروشده درون یک مـهمانی دچار اضطراب و دلخوری شوید بهتر هست اصول یک تغذیـه درست را بـه فرزندتان آموزش دهید. هرم غذایی را روی یک کاغذ مقوایی بکشید و با جزییـات بـه او درون مورد خواص هرکدام از مواد خوراکی توضیح دهید. بـه او بگویید کـه هر وعده غذایی کـه وارد بدن مـی شود چه تاثیراتی روی سلامت و ظاهر بدنش بر جای خواهد گذاشت. با این آگاهی این انتخاب را بـه فرزندتان داده اید کـه با دانش غذای مورد علاقه خود را انتخاب کند یـا نست بـه آن بی علاقه باشد. بعد از اینکه یک وعده غذایی را درون مقابل فرزندتان قرار دادید از او بخواهید بـه هرم غذایی کـه روی مقوا کشیده اید رجوع کند و مـیزان اهمـیت آن را برایتان توضیح دهد. با این کار فرزندتان را درگیر نوعی بازی سرگرم کننده کرده اید و هردو از آن لذت خواهید برد.

الگو باشید
نمـی توانید تنـها از فرزندتان انتظار نخوردن هله هوله را داشته باشید اما خودتان درون مقابل او با اشتیـاق این نوع خوراکی ها را نوش جان کنید. شما مـهم ترین الگوی فرزندتان هستید. درون یک مـهمانی وقتی یک خوراکی بدون ارزش غذایی بـه شما تعارف شد آن را بر ندارید اما لازم نیست علت آن را بـه مـیزبان توضیح دهید. شما با رفتارتان بـه فرزندتان آموزش داده اید کـه مراقب سلامتتان هستید. درون کنار اینکه از فواید غذاهای سالم با او صحبت مـی کنید مضراتی کـه خوردن هله هوله بـه بدن مـی رساند را با حوصله برایش شرح دهید.

انتظارتان را مستقیم بیـان کنید
اغلب دیده مـی شود پدربزرگ و مادربزرگ یکی ازانی هستند کـه نوه های خود را با انواع هله هوله های رنگی و جذاب غافلگیر مـی کنند. شاید شما از دوست یـا یک آشنای دور نتوانید درخواست کنید کـه در روز مـهمانی پذیرایی اش را براساس هرم غذایی انجام دهد اما از مادربزرگ و پدربزرگ بدون رودربایستی بخواهید کـه خانـه خود را بـه یک انبار آذوقه از هله هوله های مختلف، به منظور نوه شان تبدیل نکنند. به منظور آنـها توضیح دهید کـه فرزند شما حتما تغذیـه درستی داشته باشد و شما نسبت بـه این موضوع کـه فرزند شما حتما تغذیـه درستی داشته باشد و شما نسبت بـه این موضوع بسیـار حساس و جدی هستید از آنـها بخواهید هله هوله را با خوراکی های سالم جایگزین کنند. به منظور مثل بـه جای اسنک ها از انواع مغزها و مـیوه های فصل به منظور پذیرایی نوه شان استفاده کنند.

سفت و سخت نباشید
فرزند شما درون معرض تبلیغ های پرزرق و برقی قرار خواهدگرفت کـه حتی به منظور شما کـه اراده و کنترل بیشتری روی تغذیـه تان دارید وسوسه انگیز است. گاهی اوقات با منبع سفت و سخت چیزی فرزندتان را علاقه مند بـه آن مورد خاص مـی کنید. البته درون سنین بسیـار پایین این منع لازم و ضروری هست اما درون سنین بالاتر بهتر هست با بالابردن دانش و آگاهی فرزندتان بـه صورت غیرمستقیم او را از خوردن هله هوله منع کنید. مـی توانید این قانون را وضع کنید کـه اگر چنین خوراکی هایی بـه او تعارف شد مقدار کمـی از آن را امتحان کند. با این کار بـه فرزندتان آزادی عمل داده اید.

منبع: مدل مانتو هوله ای هفته نامـه سلامت

هله هوله خوری بچه ها

Save
[مدل مانتو هوله ای]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 27 Jun 2018 10:02:00 +0000مدل مانتو هوله ای

مجموعه جدید عکودک ناز و با نمک با ژست های دوست داشتنی

کودکان موجوداتی هستند کـه با دلبری های شیرینشان ، مدل مانتو هوله ای پا بـه دنیـای بزرگترها نـهاده اند که تا چندی را با آنان زندگی کنند و در نـهایت تبدیل بـه بزرگترهایی مانند ما شوند . مدل مانتو هوله ای بیـایید از کودکی فرزندانمان را جوری بار بیـاوریم کـه در آینده بزرگتری شود کـه مـی تواند کارهای بزرگ و مفیدی انجام دهد.با ما درون عکودک ناز همراه شوید.

. مدل مانتو هوله ای : مدل مانتو هوله ای
[مدل مانتو هوله ای]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 08:03:00 +0000مدل مانتو هوله ای

به جای هله هوله درون کیف بچه ها ، این نان خوشمزه را درست ...

به جای اینکه هله هوله درون کیف بچه ها پر کنید و آنـها را بـه مدرسه بفرستید، مدل مانتو هوله ای و یـا با
ساندویچ های آماده با معده این بیگناهان بازی کنید، خودتان کمـی حوصله بـه خرج دهید و این نان بروتچن عسلی
ها را درست کنید و در کیفشان بگذارید.

مواد لازم:

۲ /۱ و ۲ پیمانـه آب گرم ۴ /۱ پیمانـه روغن مایع ۲ /۱ پیمانـه عسل ۲ /۱
و ۳ پیمانـه آرد سفید ۲ ق س پودر کاکائو ۲ ق س پودر مایـه‌ خمـیر ۲ که تا ۳
پیمانـه آرد نان سنگک ۱ ق چ نمک ۳ ق س بادام خرد شده

روش تهیـه:

۱٫
ابتدا آب گرم، روغن مایع و عسل را با همزن برقی خوب بزنید که تا مواد با هم مخلوط شوند.
از مخلوط‌کن هم مـی‌توانید استفاده کنید، سپس آرد سفید را کم‌کم اضافه کرده و به هم زدن ادامـه دهید.

۲٫
در این زمان پودر کاکائو، پودر مایـه‌خمـیر و نمک را اضافه کرده و به هم زدن ادامـه دهید که تا مواد
با هم مخلوط شوند.
حالا خمـیر را بـه مدت ۱۰ دقیقه استراحت بدهید.

۳٫
در این مرحله آرد نان سنگک را بیفزایید؛ البته هر بار یک پیمانـه اضافه کرده، مخلوط ‌کنید که تا خمـیر نان
حاصل شود.
آرد نان سنگک را که تا حدی بریزید کـه خمـیر یکدستی حاصل شود و بیشتر ریخته نشود چون نان سفت مـی‌شود.
ظرف حاوی خمـیر را با کیسه نایلونی کـه از قبل کمـی چرب کرده‌اید بپوشانید.
حدود ۳۰ که تا ۶۰ دقیقه بـه خمـیر استراحت بدهید که تا حجمش دوبرابر شود.

]]>
همچنین بخوانید :  طرز تهیـه نان دورنگ

۴٫
بعد از زمان ذکرشده خمـیر را بـه دو قسمت تقسیم کنید.
هر کدام از خمـیرها را با کیسه نایلون چرب شده بپوشانید و ۵ دقیقه بـه هر کدام استراحت دهید.
سپس آنـها را داخل قالب نان کـه از قبل چرب کرده‌اید قرار دهید.
مقداری بادام خرد شده هم روی آنـها بریزید.
در این مرحله هم حتما حدود ۳۰ که تا ۶۰ دقیقه بـه خمـیرها استراحت دهید که تا حجمش دوبرابر شود.

۵٫
حدود ۱۰ دقیقه قبل از اینکه زمان استراحت نان‌ها تمام شود، فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد روشن کنید
تا گرم شود.
نان‌ها را بـه مدت ۴۰-۳۰ دقیقه داخل فر قرار دهید که تا بپزد.

آشپزی مثبت

. مدل مانتو هوله ای . مدل مانتو هوله ای : مدل مانتو هوله ای
[مدل مانتو هوله ای]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 08 Jul 2018 18:25:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com