نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان

نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان اصول رابطه درون مواقع اضطراری - شفاآنلاین | مراحل ی - زیتون(روان شناسی ازدواج) - پرشین بلاگ | فواید بوسه درون روابط زناشویی - نیـازهای انسان - مـیهن بلاگ | مراحل یک لذتبخش مرحله اول . - کلوب |

نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان

اصول رابطه درون مواقع اضطراری - شفاآنلاین

شفاآنلاین-گاهی با اصول همـیشکی امکان پذیر نیست و یـا اینکه با سختی و دشواری همراه است. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان موقعیت های اضطراری، نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان رابطه مخصوصی را مطالبه مـی کند کـه مـی توان با استفاده از پوزیشن های مناسب هر یک از آن موقعیت های خاص، از رابطه موفق، شاد و لذت بخش برخوردار شد. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان درون این یـاداشت بـه برخی از وضعیت های اضطراری اشاره مـی کنیم.

وضعیت ویژه یک (برای ایجاد ارگاسم درون زن)

این حالت از نزدیکی، به منظور همـه افراد بالخص به منظور بانوانی کـه دیر بـه ارگاسم مـی رسند، پیشنـهاد مـی شود. درون این روش، مرد بر روی زمـین دراز مـی کشد و زن درون بالا قرار مـی گیرد، دستان مرد کاملا آزاد هست و مـی تواند قسمت های مختلف بدن زن را لمس کرده، ماساژ داده و یـا فشار دهد. بسیـاری از زنان بـه هنگام کورس ، از مکیده شدن و یـا از فشار نوک ها کـه درد شیرینی برایشان بـه همراه دارد، احساس خوبی بدست مـی آورند. بـه همـین منظور، بهتر هست مرد، با دستان خود یکی و یـا هر دو زن را مالش داده و یـا لبها و زبان او را بمکد و ببوسد و یـا آن کـه انگشتان خود را درون اختیـار زن قرار داده که تا با لمس و یـا آنـها حس شیرین و لذت بخشی درون وی ایجاد شود.

از سوی دیگر، مرد با قرار دستان خود بر روی زن و با فشار بـه سمت پایین نـه تنـها مـی تواند با قدرتی بیشتر را انجام دهد و نفوذ را عمـیق تر نماید بلکه درون کنترل ارگاسم نیز شرکت مـی کند. درون این حالت، زن نیز مـی تواند با حرکات موجی کمر خویش، باعث حرکت آسان آلت درون داخل خود شده و نقطه جی را تحت تاثیر قرار دهد؛ بدین صورت رسیدن بـه ارگاسم برایش راحت تر و سریع تر مـی شود.

برای دلپذیری بیشتر این حالت و کمک بـه زن به منظور رساندن او بـه اوج لذت ، مرد مـی تواند علاوه بر تحریوازش نقاط حساس بدن زن، از کلمات و عبارات خوشایند، لذت بخش و جذابی چون " خوشگل من"، "زیباروی من" ، "خوش اندام"، "خیلی دوست دارم"، " با تو را خیلی دوست دارم" و... استفاده کند.

این حالت از مخصوص زوجینی هست که تمایل بـه بارداری ندارند و وظیفه جلوگیری بر عهده مرد است. زن روی زمـین بـه پشت دراز مـی کشد و یکی از پاهای خود را با زاویـه 90 درجه روی زمـین قرارداده و دیگر پایش را نیز تقریبا با همان زاویـه درون اختیـار مرد قرار مـی دهد
وضعیت ویژه دو (جلوگیری از بارداری)

این حالت از مخصوص زوجینی هست که تمایل بـه بارداری ندارند و وظیفه جلوگیری بر عهده مرد است. زن روی زمـین بـه پشت دراز مـی کشد و یکی از پاهای خود را با زاویـه 90 درجه روی زمـین قرارداده و دیگر پایش را نیز تقریبا با همان زاویـه درون اختیـار مرد قرار مـی دهد. مرد با استفاده از بازوان خود مـی تواند پای زن را درون همان وضعیت نگه دارد و یـا آن کـه با توجه بـه انعطاف کمر و بدن، زن مـی تواند پای سمت موافق را کاملا باز کرده و آن را بـه روی شانـه مرد قرار دهد.

در این حالت، زن فعالیت شدیدی ندارد ولی مـی تواند بـه هنگام کورس ، با استفاده از دستان خود، کمر مرد را نوازش داده و احساس لذت و خوشایندی را بـه او القاء نماید. همچنین زن مـی تواند دست آزاد و رهای خود را بر روی و یـا ران مرد قرارداده و با ضربه زدن و یـا با فشار و تکان آن،همگام با کلام و یـا بی هیچ ارتباط کلامـی، رابطه را کنترل کرده و به مرد بفهماند کـه مـیزان سرعت و نفوذ او درون چه حدی هست و درون چه حدی مـی تواند باشد.

در این حالت، مرد نیز مـی تواند با حرکت رفت و برگشتنی (تلمبه زدن) و همچنین حرکت موجی کمر خود، آلت خویش را موازی با جهاز زن تنظیم کرده و نفوذ عمـیق تر و بهتری داشته باشد.

کیفیت معاشقه و عشق بازی درون این حالت، حداکثر هست و مرد بـه درصد بالایی از نقاط حساس بدن زن و اندام او دسترسی دارد. صورت، ها و بخش بالایی بدن زن کاملا درون اختیـار مرد هست ، بـه طوری کـه مـی تواند بـه راحتی آنـها را تحریک کند و در لحظه ارگاسم نیز بدون قطع شدن ریتم، زن را درون آغوش گرفته و ارگاسم به منظور او شیرین تر نماید.

مردانی کـه وظیفه جلوگیری از بارداری بـه روش "خروج آلت از ، قبل از انزال" را برعهده دارند، مـی توانند از این روش استفاده کنند چون درون این وضعیت ، درست درون لحظه بحرانی ، بـه راحتی مـی توان از همسر جدا شد.

 
وضعیت ویژه سه (روشی مخصوص به منظور باردار نمودن زن)

در این نوع ، زن بـه پشت مـی خوابد، پاهایش را بـه طور آزاد باز مـی کند، مرد نیز بـه گونـه ای کـه بدنش با بدن زن ، زاویـه ای 60 درجه تشکیل دهد، بـه پهلو مـی خوابد. سپس زن پایی را کـه نزدیک مرد هست بلند کرده و بر روی رانـهای مرد تکیـه مـی دهد، درون این حالت، مرد نیز خود را بـه زن نزدیک تر کرده و پای دیگرش را بـه سمت دو ران خود مـی کشد و به آهستگی عمل نزدیکی را آغاز مـی کند. درون هربار رفت و برگشت با همان ریتم آهسته سعی مـی کند را عمـیق تر کند.

در این حالت، بخاطر تماس بسیـار زیـاد اعضای ی و ران ها با یکدیگر، عمل عمـیق و کامل هست و احتمال باردار شدن زن افزایش مـی یـابد.
 

آموزش رابطه ,آموزش رابطه اضطراری,بهترین روش ارگاسم,بهترین روش


وضعیت وِیژه چهار ( مخصوص زنان باردار)

چگونگی انجام رابطه درون زمان بارداری بسیـار حائز اهمـیت هست ، کوچکترین فشار بر شکم نـه تنـها به منظور مادر ناراحت کننده هست بلکه به منظور جنین مضراتی نیز بـه همراه دارد. بهترین شیوه نزدیکی درون زمان بارداری این چنین هست که زن بـه پشت بخوابد و مرد بـه گونـه ای معبر روی زن قرار گیرد بدین صورت کـه پاهای مرد درون کنار صورت زن و برعپاهای زن درون کنار صورت مرد قرار گیرد. زنان پاهای خود رابه اندازه کـه برایش مقدور هست باز مـی کند و مرد آلتش را داخل مـهبل نموده و با حرکات موجی کمر آن را هدایت مـی کند. حرکات حتما بسیـار آرام و با احتیـاط انجام شود و با احساس کوچکترین درد و ناراحتی از جانب زن خاتمـه یـابد. نزدیکی بـه این روش نـه تنـها فشاری بـه شکم زن وارد نمـی کند بلکه زن و شوهر مـی توانند با ماساژ، لمس، بوسیدن و یـا ساق و انگشتان پا یکدیگر را تحریک کنند.

 
وضعیت ویژه پنج (مخصوص مردان بیمار )

این روش به منظور مردان بیمار بالخص مردانی کـه در ناحیـه کمر و لگن دچار مشکل هستند، کاربرد بسیـاری دارد. درون این وضعیت، مرد بر روی کمر مـی خوابد و زن با پاهای باز بـه طوری کـه کف پاها کاملا بر روی زمـین و ساق ها چسبیده بـه ران مرد است، روی مرد قرار مـی گیرد که تا عمل انجام گیرد. درون این حالت، زن و مرد با استفاده از انگشتان دست و پا کـه بر روی زمـین کرده اند آنقدر و کمر خود را بـه سمت بالا و پایین حرکت مـی دهند کـه به ارگاسم برسند.

از جمله معایب این حرکت مـی توان بـه پایین بودن سطح معاشقه و عدم دسترسی بـه نقاط حساس بدن زن و مرد و تحریک آن بخش ها اشاره نمود. مرد صرفا مـی تواند کمر زن را نوازش داده و یـا درون صورت تمایل، هر چند وقت یک بار، با کف دست ضربه ای بـه ران یـا زن وارد نماید.

شووزش انگیز و لذت بخش ناشی از ضربه، باعث جمع شدن و جهاز زن شده، تهییج و تحریک او را نیز بیشتر مـی کند کـه این حالت، عموما بسیـار مورد پسند و مطلوب مردان است.

ارگاسم درون این وضعیت ی به منظور زنان بسیـار لذت بخش هست اما ارگاسم درون این حالت، به منظور مردانی کـه از شیوه "خروج و انزال" بـه منظور جلوگیری از بارداری استفاده مـی کنند، بـه هیچ وجه توصیـه نمـی شود.

 
وضعیت شش (مخصوص بانوان فربه و چاق)

در این حالت ی، زن با قرار یک بالش بزرگ درون زیر خود، بـه پشت مـی خوابد؛ پاها را از هم جدا و دور کرده و مرد درون مـیان پاهای زن خود را جای مـی دهد. سپس زن پاهای خود را بـه دور ران یـا کمر مرد حلقه کرده و یـا آن کـه با کف پایش، ساق های مرد را لمس و نوازش مـی کند. مرد نیز بر روی زن قرار مـی گیرد و ساعدهای خود را درون اطراف بدن زن، روی زمـین قرارداده و از آنـها بـه عنوان استفاده مـی کند که تا تمام وزنش را بـه طور کامل بر روی زن قرار ندهد و به راحتی بتواند عمل را انجام دهد.

در این وضعیت ی، علاوه بر آن کـه مـهبلی بـه راحتی امکان پذیر است، مرد بـه سهولت مـی تواند بـه قسمت حساس و تحریکی زن (لاله گوش، ها، و...)دست یـافته و انـها را بوسیده، مالش داده و یـا گاز بگیرد؛ بدین طریق هست که زن تحریک شده و به اوج لذت و ارگاسم کامل مـی رسد چون بـه هنگام ، تمامـی قسمت های بدن و حتی اعصاب زن متوجه لذتی هست که توسط مرد اعمال مـی شود. درون این حالت، مـیزان لذت 50 بـه 50 بـه نفع هر دو جنس است.

تبیـان

: نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان
[نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان]

نویسنده و منبع |نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان

مراحل ی - زیتون(روان شناسی ازدواج) - پرشین بلاگ

صکس13 مرحله داره وباید هرکدوم بـه ترتیب انجام بشـه که تا تاثیر خودشو داشته باشـه اون 13مرحله چیـه؟یعنی حتما از چی شروع کرد وبه چی پایـان داد؟

پاسخ :

معمولا مراحل آن  انتزاعی هستند و هــــــری یک برداشتی دارد و مفهومـی درک مـی کند و لذت مـی برد کـه تفاوت های فردی نقش دارد حتما کاری کرد کـه زن آنچه را شوهرش از او مـیخواهد زن از او بخواهد نباید مثل گنجشک جماع کرد هرچه مراحل بیشتر رعایت شود لذت بخش تر مـیگردد

ی از مرحله تحریک که تا اوج لذت شروع مـیشـه کـه مرحله اول تحریک و آماده شدن هست مثلا آرایش همسر وعطرزدن او سبب تحریک شوهر هست یـا تمـیز آلت با دارو نظافت توسط زن کـه سبب نرم ولطیف شدن ان مـیگردد سبب تحریک هست بالعتوی دست گرفتن آلت شوهر وبازی با آن سبب تحریک زن هست البته تفاوت های فردی وکشش وسلامتی هم لازمـه تحریک هست اگر زنی دچار سردمزاجی باشد ماساژ هایش سبب درد و تنفر وی از آن مـیگردد ولی اغلب سبب تحریک مـیشود اینـها نکات عینی با مشاهده وعمل است

صحبت باهم بخصوص صحبت عاشقانـه و موارد فوق بهانـه ای هست تا بگوید دوستت دارم کـه این سبب ارامش قلبی وایجادرضایت به منظور آن درون زن هست نکته مـهم اینکه اگرزن روز با دوستانش کـه بگو بخند هستند وحرف از صکص مـیزنند صبحت داشته باشد شب تحریک واماده هست وپیشقدم مـیشود

ناز ونوازش ولمس مرحله دیگراست کـه مثلا مرد با مشاهده ارایش همسرش با موهای او بازی مـی کند ونوازش مـیکند

بعد از تحریک آماده شدن به منظور نزدیکی هست که شامل عریـان شدن و بیرون اوردن لباس ها مـی باشد

مرحله حالت گرفتن مثلا دفعه قبل زن بـه پشت بوده ومرد بالا این مرتبه باهماهنگی قبلی مرد بـه پشت وزن بالامـی رود کـه بهترین حالت به منظور ارضا شدن زن هست و باعث انزال او مـیگردد وخون درلگن او جمع نمـیشودتا دچار کمردرد عصبی شود ومدیریت کار بدست زن است

مرحله بعد لزج مـهبل هست تا مرطوب شود کـه تلمبه زدن یعنی رفت وبرگشت الت مرد بدرون ان اسان باشد وسبب درد نشوداین کار با ماساژ بدن زن و... نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان ان امکان پذیرمـیگردد دراین مرحله زن بالا هست اگر هنوز مـهبلش لزج نشده باشد با هایش لزج ولیز وروان مـیگردد

مرحله بعد تلمبه هست که سبب لذت هردواست درصورتیکه زن بالاباشد فعال هست وحرکت رفت وبرگشت را درمـهبلش با حرکت خود انجام مـیدهد وکار رامدیریت مـیکند که تا به اوج برسد دراین مرحله اگرمردهنوز انزال نشده باشد وزن شده باشد برعمـیشوند ومرد بالاقرارمـی گیرد که تا به انزال برسند  

مرحله بعد اوج هست ولذت کـه جنون لذت بـه هردو دست مـیدهد وبی حال وخسته مـیشوند کـه بهتراست بعدازکمـی استراحت کباب درست کنند بخورند که تا خون مصرف شده جایگزین شود وسرحال گردند

برای روشن تر شدن موضوع این نکته حائز اهمـیت هست که گاهی مرد آلتش را بـه مـهبل فرو مـی کند و تلمبه مـی زند وبه انزال مـی رسد اما زن مـی گوید هیچ متوجه نشدم ولذت نبردم این اهمـیت رعایت مراحل را مـی رساند کـه ابتدا حتما بازی و ناز ونوازش صورت گیرد که تا مرحله لزج و آمادگی کامل زن صورت گیرد که تا ی لذت بخش گردد وقتی زن فعال نباشد ولذت نبرد مرد هم بـه لذت کامل نمـی رسد واز یک طرفه بودن بـه طراوت نمـی رسد

. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان : نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان ، نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان
[نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان]

نویسنده و منبع |نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان

فواید بوسه درون روابط زناشویی - نیـازهای انسان - مـیهن بلاگ


اگر چشم مدخل روح باشد، نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان آنوقت مـیتوان گفت کههم راهرو ذهن اسـت. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال مـی دهیم، عشق را درون کلمـات مـی گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز مـی نماییم. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان درون یک بوسه مطالب عمـیقی وجود دارد کـه بیـان آن ها فرای لغات و کلمات است.

نـویسنده کتاب "عشق و رابـطه "، دکتــر جان فری مـعتقد است: نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان "بوسیدن هنر هست و نشان دهنده یک نوع بیـان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت مـی باشد."

بوسه زمانی ایجاد مـی شود کـه زوجین به منظور اولین بار بـه هم نزدیک مـی شوند، بعد کاملاً طبیعی هست که دو طرف کمـی مضطرب شده و عصبی شوند.

از یک منبع با نویسنده بی نام"کتاب بوسه ها" اینطور برداشت مـی شود که: "بوسه یک عمل کاملاً دو طرفه بوده؛ که تا ندهید نمـی توانید بگیرید و بالعکس."

در یک کتاب دیگر هم اینطور نوشته شده کـه زمانیکه احساس مـیکنید تمایل دارید که تا همسرتان را ببوسید این کار را انجام دهید، لازم نیست حتماً صبر کنید که تا او را بهتر بشناسید، او را ببوسید و به مرور زمان مـی توانید او را بهتر بشناسید. یکی از مواردی کـه زیبایی بوسه را چند برابر مـی کند این هست که درون همـه ی زبان ها و مذاهب قابل درک مـی باشد.

پروفسور وان بیرنت رئیس بخش مردم شناسی دانشگاه تکزاز اظهار مـی دارد که: "اولین بوسه عاشقانـه برمـی گردد بـه 1500 سال قبل از مـیلاد مسیح درون هند. پیش از این زمان هیچ مدرک دیگری دال بر وجود بوسه های عاشقانـه وجود نداشت. کلیـه این نتایج از روی لوح های گلی، نقاشی روی دیواره های غارها و یـا نوشته های روی پوست حیوانات بدست آمده است.

بیرنت معتقد هست که تماس نزدیک و فشار بینی ها بـه یکدیگر از همان 1500 سال قبل از مـیلاد مسیح مرسوم بوده است.

اما بوسه ای کـه امروزه بـه این شکل رواج پیدا کرده، به منظور اولین بار درون مـیان رومـی ها شـهرت پیدا کرد. رومـی ها درون هنگام سلام یکدیگر را مـی بوسیدند، انگشتر و حلقه ای کـه بر دست رهبران قومشان بوده را مـی بوسیدند و مجسمـه های خدایـان خود را نیز مـی بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را بـه طرف مقابل انتقال مـی دادند.

رومـی ها بـه سرعت متوجه شدند کـه بوسه درون شرایط مختلف مـی تواند معانی متفاوتی را درون بر داشته باشد، بـه همـین دلیل به منظور انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب د. بـه عنوان مثال اسکیولیم: بوسه از روی دوستی، باسیولیم: بوسه از روی احساس عشق و محبت،  و سویولیم: بوسه عمـیق کـه این روزها بـه French Kiss مشـهور شده است.

از آن بـه بعد بود کـه ادیـان مختلف شروع بـه تحریم بوسه نموده و آنرا بـه عنوان یک گناه نابخشودنی اعلام د، اما بـه هر حال قدرت بوسه بیشتر بود و همچنان بـه قوت خود باقی مانده است.

اگر بخواهیم این پدیده را از نظر علمـی ریشـه یـابی کنیم، مـی توانیم بگوییم کـه بوسیدن بـه طور طبیعی باعث مـی شود که تا ذهن آکسی توسین بیشتری ترشح کند، این هورمون سبب مـی شود درون هنگام بوسیدن احساس خوبی بـه ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند کـه ماهیت وجودی انسان بـه گونـه ای هست که درون صورت تجربه یک بوسه منتظر بوسه ی بعدی خواهد بود. زمانیکه درون وضعیت بوسیدن قرار مـی گیرد، غدد موجود درون داخل دهان و جدارهها ماده شیمـیایی را ترشح مـی کنند کـه همـین ماده سبب ایجاد تمایل فرد بـه ادامـه بوسیدن مـی شود.

در تحقیقی کـه در سال 1997 درون دانشگاه پرینستون انجام شد، محققان بـه این نتیجه دست پیدا د کـه مغز انسان دارای سلول های عصبی هست که فرد را قادر مـی سازد که تا در تاریکیـهای معشوقه اش را پیدا کند. تعجبی وجود ندارد کـه چرا بسیـاری از زوج ها از بوسیدن یکدیگر درون مکان های تاریک و کم نور لذب بیشتری مـی برند.

پزشکان و روانپزشکان آلمانی درون پی پژوهش های گسترده خود درون این باره بـه این نتیجه رسیده اند کـه افرادی کـه هر روز صبح قبل از ترک خانـه، همسر خود را مـیبوسند کمتر دچار بیماری مـی شوند.

همچنین افرادی کـه پس از بوسیدن خانـه را ترک مـی کنند، کمتر احتمال وقوع تصادف دارند، 20 که تا 30 درصد درآمد بیشتری نسبت بـه سایرین دارند و به طور متوسط 5 سال بیش از هم سن و سال های خود عمر مـی کنند. دکتر آرتور سازبو یکی از افرادی کـه در درون این تحقیقات نقش فعالی داشته معتقد هست یکی از دلایل اصلی موفقیت تعداد بسیـار زیـادی از افراد این هست که روز خود را با یک نگرش مثبت و دلچسب شروع مـیکنند و چه چیز مـی تواند مانند یک بوسه درون انسان یک نگرش مثبت ایجاد کند.

بنابراین اگر شما مـی خواهید خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، بایدی را کـه دوستش مـی دارید هر روز صبح، پیش از اینکه خانـه را بـه قصد محل کار خود ترک کنید، ببوسید.

سایر مزایـا

محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی
دکتر پیتر گوردن رئیس اتحادیـه دندانپزشکان انگستان اظهار مـی دارد: "پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شیرین شده و بزاق دهان حالت اسیدی پیدا مـی کند، این امر باعث بوجود آمدن پلاک بر روی دندان ها مـی شود. بوسیدن یک فرایند پاک کننده طبیعی هست که بـه حفظ سلامت دندان ها کمک مـی کند، جریـان بزاق دهان را افزایش بخشیده، و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را که تا حد بسیـار زیـادی کاهش مـی دهد." من خودم این سوال ر از دندانپزشکم پرسیدم، او درون ابتدا قدری خجالت کشید، اما نـهایتاً صحت گفته های مرا تایید کرد.

از بین بردن استرس

یک بوسه عاشقانـه، بهترین روش به منظور ریلشدن و از بین بردن استرس محسوب مـی شود. مایکل کی مکناب، مشاور روانی معتقد است: "زمانیکهها درون حالت بوسیدن قرار مـی گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را بـه خود مـی گیرد، و از آنجایی کـه احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن هست که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. درون عین حال حتما به این نکته هم توجه داشت کـه تنفس درون زمان بوسیدن عمـیق تر مـی شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار مـی گیرند. این امر بهترین تکنیک به منظور قطع ارتباط با دنیـای پر هیـاهوی بیرونی و ریلشدن است.

کاهش وزن

چه مدت مـی توانید این کار را انجام دهید؟ به منظور اینکه تنـها نیم کیلو وزن کم کنید حتما 3000 کالری بسوزانید، یعنی چیزی درون حدود 30000دقیقه یـا همان 500 ساعت. یک بوسه عمـیق و طولانی بـه شدت متابولیسم بدن را افزایش مـی دهد و سبب مـی شود که تا مواد قندی با سرعت بیشتری درون بدن سوزانده شوند. مـیزان کالری مصرفی، بـه شدت بوسه بستگی دارد، اما بـه طور متوسط مـی توان گفت کـه در هر 10 دقیقه 10 کالری مصرف مـی شود.

تاخیر درون فرایند پیری


این مورد یکی از مـهم ترین مزایـای بوسیدن بـه شمار مـی رود. بوسیدن بـه شما کمک مـیکند که تا قدرت ماهیچه های فک و چانـه همچنان حفظ شود، بـه همـین دلیل مـیزان ایجاد چین و چروک درون آنـها پایین کاهش پیدا مـی کند.

ایجاد و افزایش تناسب اندام

خوب بهانـه ای خوبی به منظور ورزش ن دستتان دادیم! درون حین بوسیدن، قلب تند تر مـی تپد و ضربان آن افزایش پیدا مـی کند، درون این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری بـه تمام نقاط بدن پمپاژ مـی شود. مـی توان اظهار داشت کـه بوسیدن از جمله بهترین تمرین های قلبی – عروقی است.

تکلیفتان را با طرف مقابل روشن مـی کند

در حین بوسیدن مـی توانید نیـازهای همسرتان را ارزیـابی کنید و ببینید تمایلی بـه ادامـه ارتباط دارد یـا خیر. روانشناسان معتقدند کـه اولین بوسه این امکان را به منظور شما فراهم مـی آورد کـه ببینید آیـا با طرف مقابل همخوانی دارید یـا نـه. بـه نظر مـی رسد کـه "بو" تاثیر بـه یـاد ماندنی درون ضمـیرناخودآگاه انسان ها بر جای مـی گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه مـی توانید تشخیص دهید کـه فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یـا خیر و اگر اینچنین نبود درون همان آغاز مـی توانید ارتباط خود را با او خاتمـه بخشید.

افزایش اعتماد بـه نفس

البته اول مطمئن شوید کـه دندان هایتان ارتودنسی ندارند چون امکان آسیب رسیدن بـه دندان های خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. بـه هر حال یک بوسه عاشقانـه مـی تواند حس خوبی را درون شما ایجاد کند. بـه صورت تئوری مـی توان این موضوع را اینچنین توضیح داد کـه در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم کـه خوشحال باشید احساس خوبی نسبت بـه خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد بـه نفس و عزت نفس شما مـی شود.
[نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان]

نویسنده و منبع |نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان

مراحل یک لذتبخش مرحله اول . - کلوب


مراحل یک لذتبخش

مرحله اول . نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان مقدماتی( انگیزش و تحریک)

این مرحله مربوط بـه تحریکات روحی زنان و مردان است.مردان برخلاف زنان به منظور عمل حتمآ حتما تحریک شوند که تا بتوانند آلت خود را داخل مـهبل زن كنند. نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان اما زنان بدون اینکه تحریک شوند قادر بـه عمل هستند و مـیتوانند بدون هیچ مقدمـه ای پذیرای آلت مرد باشند .با این تفاوت کـه از این عمل لذتی نمـیبرند.

تحریکات روحی مرد به منظور یک عمل لذتبخش عبارتند از:قیـافه ظاهری زن-فرم های زن-رنگ موها-نظافت و بی مویی آلت ی زن-طرز رفتار و لحن سخن گفتن زن-اندام و بدن و بوی خوش زن.لباسهای زن بخصوص لباسهای زیر

در این مرحله بعلت بوسیدن و تماس و مالش آلت ی و ها و تحریک کلیتوریس (برجستگی نوک بالای آلت ی خانومـها ) زن و مرد احساس لذت کرده و برای انجام عمل آماده مـیشوند.دراین مرحله درون صورتیکه نقاط ی زن کـه عبارتند از (کلیتوریس- ها - زیر بغل- - ولاله گوش – رانـهای زن ) توسط مرد تحریک شده باشدغدد آلت ی زن شروع بـه ترشح کرده و جدار داخلی آلت ی زن (فرج)را لیز کرده و زن را به منظور پذیرش آلت ی مرد آماده مـیکنند.

وقتی بر اثر تحریک، نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان خون درون اندام جمع مـیشود کلیتوریس سفت مـیشود و در همان لحظه مـهبل شروع بـه ترشح مقداری ماده لیز کننده مـیکند، همچنین سطح داخلی دیوار لوله بر اثر نوعی فرآیند تعریق، با یک ماده لیز کننده پوشیده مـیشود. سیـاهرگ مـهبل گشادتر و پر از خون شده، رنگ مـهبل تیره تر مـیشود. درون همـین زمان مـیزان ضربان نبض و فشار خون بـه طور قابل ملاحظهای بالا مـیرود.

وقتی را کـه زوج ها به منظور پیش نوازی صرف مـی کنند، صرفا جنبه عاطفی ندارد. درون بدن زنی کـه برای داشتن رابطه آماده مـیشود، تغییراتی صورت مـی گیرد کـه را ساده تر مـی کند. علت این هست که بدن زنان طوری طراحی شده کـه در هنگام حداکثر آمادگی را به منظور باردار شدن فراهم کند، بنابراین وقتی کـه خانمـی آمادگی لازم را بر اثر پیش نوازی پیدا مـی کند، رحمش بـه سمت بالا کشیده مـی شود و این کار بـه طول اضافه مـی کند که تا توانایی گنجایش آلت مردانـه را داشته باشد درون این حالت دیواره های پر خون شده و مواد لغزنده ای را ترشح مـی کنند کـه را آسانتر مـی کند. این دیواره ها بر اثر پیش نوازی مناسب از یکدیگر جدا شده و جای آلت مردانـه را درون ساده تر مـی کنند. بنابراین مـی بینیم کـه پیش نوازی خوشایند و به مقدار کافی که تا چه حد مـی تواند درون کیفیت رابطه تاثیر داشته باشد

پس به منظور به هیجان آوردن زن و آماده كردن او حتما ابتدا اورا مورد نوازش قرار داد.اندام او را مالش داد. هایش را بخصوص نوك آنـها را مالش داد.رانـهای او را بمالید. لاله گوشش را مالش دهید.شانـه ها و گردن و كمر زن را نوازش داده و مالش دهیم. گرفتن بوسه از صورت و لبان زن بسیـار محرك است. كردن زبان مرد درون دهان زن او را تحریك مـیكند.نوازش كردن موهای زن درون ی كردن زن مفید است.

خلاصه هر كجای بدن زن را كه نوازش دهیم . او را به منظور عمل نزدیكی آماده تر مـیكند. از نوك پنجه پا که تا فرق كله اش همـه نقاط تحریك پذیر است. و هر قسمتی را كه انتخاب كنیم اشتباه نكرده ایم .

مرحله دوم . ورود آلت

در این مرحله آلت ی مرد کـه به حالت نعوظ(راست شده)درآمده و آماده هست تا داخل مـهبل زن شود. و از طرفی بر اثر معاشقه و عشقبازی و نوازش زن ، زن هم آماده شده که تا آلت مرد را درون داخل مـهبل خود جای دهد. بعد آلت مرد حتما به آرامـی داخل آلت ی زن(فرج زن)فرو شود.این عمل حتما خیلی آهسته و در کمال ظرافت انجام شود که تا زن بخوبی بتواند همزمان با مرد لذت ببرد.

بعد از فرو آلت ی مرد بـه داخل آلت زن همراه با بوسه و نوازش حتما تحریک نقاط ی زن را کـه قبلآ ذکر کردم ادامـه دهید.همچنین گفتن بعضی از جملات شیرین و عشقی درون تحریک زن موثر است.بعد از فرو آلت مردبه داخل آلت ی زن غددموجود درون آلت ی زن ترشحات فراوانی مـیکنندکه عمل ورود و خروج آلت مرد را آسان مـیکنند.همچنین درون این مرحله زن بـه تناوب و برعحرکات مردخود را حرکت مـیدهدو عضلات مـهبل (فرج)خود را منقبض و منبسط مـیکند.که اینکار سبب تشدیدواکنشـهای هیجانی شده و کمک مـیکند که تا زن و مرد با هم بـه مرحله اوج لذت برسند.

بافت دیواره یک سوم خارجی بـه علت پرخون شدن، متورم مـیشود کـه در نتیجه، موجب تنگی ورودی دهانـه مـهبل مـیگردد. بـه این مرحله سکوی ارگاسم مـیگویند. درون این مرحله بـه نظر مـیرسد [کلیتوریس] درون زیر یک کلاهک رفته یـا بـه داخل کشیده مـیشود اما درون حقیقت، کلیتوریس بـه عنوان یک گیرنده تحریکات، درجهت پاسخ بـه تحریک مستقیم نواحی مجاور کمک مـیکند. رحم، لوله رحم و تخمدان بزرگتر شده و تنفس، ضربان نبض و حرکات زن سریعتر مـیشود.

مرحله تلمبه زدن

این مرحله کـه همان اوج لذت هست و طرفین نـهایت لذت را از هم مـیبرند. درون این مرحله هیجانات بـه نـهایت شدت خود مـیرسندو مرد آلت ی خود را بدرون آلت ی زن(مـهبل زن)فشار مـیدهد و مـیكوبد.كه بـه این مرحله تلمبه زدن مـیگویند. یـا پمپ كردن.(البته درون زبان عامـیانـه پسته زدن هم مـیگویند.)

مرحله تخلیـه آب منی

كه مرد همراه با لرزش بدن و فشار آلت خود بـه عمق مـهبل زن ، مایع لذتبخش خود را درون آلت ی زن مـیریزد.در هنگام ریختن مایع لذتبخش مرد درون آلت زن عضلات انتهای آلت مرد و نزدیک کیسه های منی مرتبآ منقبض و منبسط مـیشوندو مایع لذتبخش را با جهش داخل آلت ی زن مـیریزدو اوج لذت مرد فرا مـیرسد.در صورتیکه عمل درست انجام شده باشد زن نیز همزمان با مرد بـه اوج لذت مـیرسد.زنـها به منظور بیـان حالتی کـه در موقع رسیدن بـه اوج لذت بـه آنـها دست مـیدهد جملات زیررا ذکر مـیکنند:(احساس خارش و مور مور شدن درون تمام بدن-موجهای پیـاپی کـه از هر جهت مـی آیند-مانند بالنی کـه داخل بدن منفجر مـیشود)

لوله بـه طور ریتمـیک شروع بـه منقبض شدن مـیکند. همچنین انقباض غیرارادی اسفنکتر نیز درون این مرحله پیش مـیآید. تعداد نبض و مـیزان فشار خون بالا مـیرود. افزایش انقباض عضلات و مملو از خون شدن سیـاهرگ موجب رسیدن بـه اوج لذت مـیشود. همچنین حتما در نظر گرفت ارگاسم یـا بـه طور مثال عالعمل طبیعی زانو نمـیتواند بـه زور صورت پذیرد، این بازتابها بـه طور طبیعی اتفاق مـیافتند.
آخرین مرحله خمودگی و سستی هست كه درون این حالت زن و مردی كه بـه اوج لذت رسیده باشند احساس رضایت مـیكنند كه توام با یك نوع خستگی و رخوت است.عكس العملهایی كه درون هنگام انجام عمل و بعد از آن درون زن و مرد بوجود مـی آیند عبارتند از:بالا رفتن فشار خون-افزایش ضربان قلب-گشاد شدن رگها و افزایش گردش خون و درنتیجه قرمز شدن چهره و بدن-كاهش ادراك حواس پنجگانـه-افزایش ترشحات بزاق و بینی و اشك و غدد ی-گشاد شدن مردمك چشم-راست شدن موهای بدن. بازو بست كردن دهان . وبیـان صداهای غیر عادی است.

اوج لذت درون زن دیرتر از مرد دست مـیدهد واین مدت از ۴ که تا ۱۰ دقیقه است.بهمـین دلیل تحریك نقاط ی زن (كه قبلا ذكر كردم) قبل از فرو كردن آلت ی مرد درون آلت ی زن لازم است.اوج لذت درون زن عمـیقتر و توام با احساس آرامش بیشتری هست وگاهی ممكن هست در اثر همـین سستی و رضایت عضلات مضیقه شل شده و چند قطره ادرارخارج شود.

مدت رسیدن بـه اوج لذت درون مردها از ۲ الی ۴ دقیقه است.تعداد ودفعات عمل درون طول مدت ازدواج درون مرد كم مـی شود ولی بهمـین نسبت مـیل بـه نزدیكی و انجام عمل به منظور رسیدن بـه اوج لذت درون زنـها زیـاد مـی شود.

مرحله آخر . آرامش

در این مرحله، احتقان یک سوم خارجی و احتقان عروقی تغییر کرده و از بین مـیرود. ضربان نبض کاهش یـافته و بافتها از تورم خارج مـیشوند.رنگ تیره بـه رنگ اولیـه باز گشته و اندامـهای بـه حالت طبیعی اولیـه خود بر مـیگردند. بدن آرام و سست شده و گاهی عرق مـیکند. قابل ذکر هست در پاسخ فیزیولوژیکی زن بـه تحریکات ، اعضاء غیر ی بدن نیز واکنشـهایی دارند از جمله: نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان تغییراتی درون ، درون بعضی موارد احساس اجبار درون دفع ادرار درون طول یـا بعد از آن، افزایش فشار خون، افزایش ضربان قلب، افزایش تعداد دم و بازدم و نفسهای عمـیق، تعریق ( این واکنش درون افراد متفاوت است، درون مرحله رسیدن بـه آرامش بعضی احساس گرمای شدید مـیکنند و بعضی احساس سرما. درون بسیـاری موارد درون قسمتهای مختلف بدن قطرات عرق جاری مـیشود.)
[نحوه تلمبه زدن مرد روی زنان]

نویسنده و منبع |تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com