طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و جالب + آموزش | آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و آسان | بیش از 30 طرح برجسته، براق و زیبا طراحی شده با اشکال ساده ... | طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com |

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و جالب + آموزش

نقاشی روی شیشـه هنری زیبا و ماندگار هست که با یـادگیری آن مـی توانید تمامـی سطوح و ظرف های شیشـه ایی را بـه زیبایی نقاشی نمایید. طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی درون این مطلب قصد داریم ضمن معرفی ابزارها و وسایل مورد نیـاز و  آموزش نقاشی بر روی شیشـه بـه معرفی مدل های متنوع و جدید شیشـه های نقاشی شده بپردازیم کـه هر یک مـی توانند الگویی مناسب درون جهت انجام نقاشی های متنوع به منظور شما باشند. طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی درون ادامـه با مشاهده این نقاشی های زیبا و متنوع ما را همراهی نموده و از آموزش ارائه شده نـهایت استفاده را ببرید.

نقاشی روی شیشـه ویترای با طرح های جدید و زیبا :

هنر نقاشی روی شیشـه مـی تواند یکی از جذاب ترین و در عین حال پرکاربرد ترین هنرها باشد کـه موارد استفاده بسیـاری دارد. این سبک نقاشی همچون نقاشی روی سفال و نقاشی روی پارچه بـه راحتی انجام مـی گیرد و با یـادگیری اصول اولیـه آن مـی توانید بـه خلق طرح های جدید و متنوع بپردازید. درون این مطلب سعی نموده ایم بـه طور کامل و جامع هنر نقاشی بر روی شیشـه را آموزش داده و معرفی نماییم.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir ابزار نقاشی بر روی شیشـه :

رنگ مخصوص نقاشی روی شیشـه ، طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی ویترای مـی باشد کـه مـی توانید بـه راحتی آن را از فروشگاه های مربوطه تهیـه نمایید. رنگ ویترای دارای ویژگی های خاص و منحصری از جمله شفافیت، درخشندگی و مقاوم درون برابر نور مـی باشد. تنوع رنگ ویترای بسیـار زیـاد هست و همچنین مـی توان بـه راحتی این رنگ ها را با هم ترکیب نمود و به تهیـه رنگ های جدید و زیبا مناسب با طرح انتخاب شده پرداخت.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

قلمو های مناسب این سبک نقاشی دارای ظرافت های مختلفی مـی باشند کـه اغلب بر اساس طرح انتخاب شده انتخاب مـی گردند. درون صورتی کـه قصد دارید این هنر را ادامـه دهید پیشنـهاد مـی کنی چند سایز مختلف قلمو را تهیـه فرمایید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

استفاده از دورگیر مناسب یکی از ضروریـات این سبک نقاشی است. دورگیر ها رنگ های مختلفی دارند کـه پرکاربردترین آنـها دور گیر مشکی مـی باشد کـه برای شروع کار شما مـی توانید تنـها از دور گیر مشکی استفاده نمایید. همانطور کـه مـی دانید رقیق کننده رنگ ویترای تینر است. بدین منظور مـی توان از تینر بدون بو و یـا وایت اسپرایت استفاده نمایید. همچنین به منظور نتیجه گیری بهتر مـی توانید انواع پاک کننده قلمو، قطره چکان، پالت و سایر لوازم را کـه در فروشگاه ها بـه منظور انجام این سبک نقاشی ارائه مـی گردند تهیـه نمایید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

آموزش نقاشی روی شیشـه :

در این بخش بـه معرفی ساده ترین روش و آموزش نقاشی بر روی شیشـه مـی پردازیم. بدین منظور بعد از فراهم آوردن وسایل و ابزار مورد نیـاز، طرحی را مناسب با شیشـه انتخاب نمایید. به منظور راحتی بیشتر مـی توانید طرح را درون ابعاد مناسب بر روی کاغذ پرینت بگیرید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

حال شیشـه مورد نظر را تمـیز نموده و طرح را زیر شیشـه قرار دهید و خطوط موجود درون طرح را با خمـیر دور گیر بر روی شیشـه منتقل نمایید. بعد از انتقال طرح کمـی صیر کنید که تا دور گیر کاملا خشک شود.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

حال بـه ترکیب رنگ های دلخواه درون پالت بپردازید، درون این مرحله مـی توانید از انواع رقیق کننده نیز استفاده نمایید. سپس با استفاده از قطره چکان و یـا قلمو مناسب بـه رنگ آمـیزی نقاشی خود بپردازید. انتخاب رنگ ها را با توجه بـه طرح انجام دهید که تا نتیجه بهتری بگیرید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

بعد از اتمام کار شیشـه نقاشی شده را درون محل مناسب و به دور از گرد و غبار قرار دهید که تا رنگ کاملا خشک شود و نقاشی شما بـه اتمام برسد. توجه داشته باشید کـه رنگ ویترای قابلیت شستشو دارد اما بهتر هست از آن بـه عنوان وسیله تزیینی استفاده نمایید و شیشـه های نقاشی شده را درون آب قرار ندهید و به ندرت آنـها را بشویید که تا رنگ ان تغییری نکند.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

نقاشی روی سطوح شیشـه ای :

نقاشی روی سطوح صاف شیشـه ایی یکی از ساده ترین نقاشی هاست کـه مـی تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد کـه از بین آنـها تهیـه تابلوهای نقاشی شیشـه ایی، نقاشی بر روی پنجره ها و درهای شیشـه ایی، تزیین آینـه و … پرکاربرد ترین و مفیدترین مدل های این نقاشی مـی باشد. درون ادامـه تصاویر و مدل های نقاشی بر روی سطوح شیشـه ایی مختلف و کاربردهای این سبک نقاشی را ملاحظه مـی فرمایید کـه هر یک بـه زیبایی انجام شده اند و مـی توانند ایده مناسبی به منظور نقاشی روی شیشـه های مختلف باشند.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir  طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

نقاشی روی ظروف شیشـه ای :

با استفاده از این هنر زیبا و جذاب مـی توانید بـه تزیین ظروف ساده شیشـه ایی بپردازید. مطمئنا شما نیز درون منزل ظروف ساده و معمولی دارید کـه ترجیح مـی دهید با ایجاد تغییراتی درون آنـها زیبایی بیشتری بـه اینگونـه ظروف ببخشید. نقاشی روی ظروف شیشـه ایی نیز بـه راحتی انجام مـیگیرد تنـها کافیست طرحی را متناسب با مدل ظرف مورد نظر انتخاب نمایید و آن را بـه بهترین شکل بر روی ظرف شیشـه ایی منتقل نموده و سپس شروع بـه رنگ آمـیزی نمایید. درون ادامـه تصاویری از انواع ظروف نقاشی شده زیبا و خاص را ملاحظه مـی فرمایید کـه هر یک از این مدل های مـی توانند الگوی مناسبی به منظور نقاشی توسط شما باشند و با استفاده از انـها زیباترین ظروف نقاشی شده را داشته باشید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و  جالب + آموزش mimplus.ir

با طرح های و مدل های متنوع و زیبای نقاشی روی شیشـه آشنا شدید و آموزش کامل و مرحله بـه مرحله این سبک نقاشی را ملاحظه نمودید، امـیدواریم این مقاله مورد توجه شما دوستان واقع شده باشد و با بـه کارگیری آن بهترین و زیباترین نقاشی ها را بر روی شیشـه های مختلف انجام دهید. درون صورت تمایل بـه مشاهده آموزش ها و مدل های بیشتر مـی توانید بـه بخش نقاشی مراجعه نموده و از دیگر مطالب مرتبط و مفید درون این زمـینـه دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

برچسب : نقاشی

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی نقاشی روی شیشـه با انواع ایده های جدید و جالب + آموزش
[طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 14:23:00 +0000طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و آسان

نقاشی سیـاه قلم یکی از سبک های نقاشی فوق العاده زیبا و جذاب هست که با زغال و مداد کنته انجام مـی گیرد و اغلب به منظور نقاشی از چهره بـه کار مـی رود. طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی این نوع طراحی ها از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند و مـی توانند سبک نقاشی مورد علاقه افراد زیـادی باشند. طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی ما نیز سعی داریم درون این مطلب بـه آموزش نقاشی چهره سیـاه قلم بپردازیم کـه این آموزش مـی تواند به منظور علاقه مندان بـه این هنر وانی کـه سررشته ایی درون این کار ندارد مفید و کاربردی باشد.

آموزش مرحله بـه مرحله نقاشی سیـاه قلم چهره :

علاقه مندان بـه هنر طراحی و نقاشی همـیشـه بـه دنبال آشنایی با سبک های مختلف نقاشی هستند و ترجیح مـی دهند نقاشی های مختلف را تجربه نمایند. ما درون مباحث قبل بـه آموزش نقاشی با مداد رنگی و همچنین نقاشی با آبرنگ و دیگر نقاشی های زیبا و مختلف پرداختیم و همانگونـه کـه گفتیم درون این مطلب آموزش نقاشی سیـاه قلم را ارائه مـی دهیم کـه از جمله نقاشی های پرطرفدار و زیبا مـی باشد. قبل از شروع آموزش بهتر هست وسایل مورد نیـاز را کـه در ادامـه عو نام هر یک را مشاهده مـی فرمایید تهیـه نمایید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irمقوای اشتنباخ یـا فابریـانو

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irزغال نرمـه، طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی مداد، کنته، پاکن فرچه ای

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irقلمو 12 و قلمو 2 تخت

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irپاکم مدادی و پاکن فرچه ای

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irمحو کن کاغذی

اولین اقدام بعد از تهیـه وسایل و ابزار مورد نیـاز، یـادگیری نحوه سایـه زدن است. تکه کاغذی را روی تخته شاسی متصل نموده سپس بـه راحتی روی صندلی بنشینید و آرنج تان را بـه صورت تکیـه گاه روی مـیز قرار داده و مداد را بـه صورت عمودی روی صفحه قرار دهید و کمـی فشار دهید که تا از تیزی نوکش گرفته شود.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

حال مداد را بـه صورت سی درجه یـا کمتر روی کاغذ قرار دهید، طوری کـه قسمت تخت آن روی کاغذ چسبیده باشد و شروع بـه سایـه زدن نمایید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

سایـه ها را با فشار ثابت و حرکت رفت و برگشتی ایجاد نمایید. سایـه های شما حتما به صورت کم رنگ و پررنگ باشد و سعی کنید با تمرین و ممارست سایـه هایی یکدست و هماهنگ ایجاد کنید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irطرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

حال کـه با روش صحیح سایـه زدن آشنا شدید، بـه سراغ طراحی و نقاشی سیـاه قلم چهره مـی رویم. به منظور شروع طرح موردنظر را انتخاب نموده و طرح کلی آن را روی کاغذ بکشید و با ایجاد خطوط مکان مناسب اجزا صورت را تعیین کنید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.irدر مرحله بعد شروع بـه کشیدن اجزا صورت نمایید. ابتدا بینی و دهان و سپس چشم و ابرو و در نـهایت طرحی از موها را کـه رشانی قرار مـی گیرند بکشید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

حال حتما شروع بـه سایـه زدن نمایید. درون این مرحله نیـازمند زغال نرمـه، کنته مـی باشید که تا سایـه ها با رنگ مناسب زده شود و حالت طبیعی تری بـه چهره ببخشید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

در این مرحله بـه سراغ محو کن کاغذی و پاکن رفته و حالت طبیعی تری بـه چهره ببخشید. توجه داشته باشید کـه در نقاشی سیـاه قلم مـهمترین امر، نحوه صحیح سایـه زدن مـی باشد، شما با تمرین و ممارست مـی توانید بـه مـهارت کافی درون سایـه زدن برسید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

تصویر زیر نمونـه تکمـیل شده نقاشی با سیـاه قلم را نشان مـی دهد کـه این نقاشی مـی تواند الگوی مناسبی به منظور تکمـیل طراحی و نقاشی شما باشد.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و  آسان mimplus.ir

آموزش نقاشی سیـاه قلم کـه ملاحظه نمودید تنـها یکی از آموزش های ارائه شده درون مجله آرگا درون رابطه با نقاشی و طراحی مـیباشد، از شما دوستان هنرمند دعوت مـی نماییم با کلیک بر روی نقاشی و مراجعه بـه این صفحه از دیگر آموزش های جدید و کامل و همچنین مدل های نقاشی زیبا با موضوعات مختلف دیدن نمایید.

منبع : آرگا

برچسب : نقاشی

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی آموزش نقاشی سیـاه قلم چهره با روشی ساده و آسان
[طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 22 Jul 2018 07:24:00 +0000طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

بیش از 30 طرح برجسته، براق و زیبا طراحی شده با اشکال ساده ...

کلمات کلیدی: تصاویر هنری, نقاشی, طرح, طراحی, ایلوستریتور, Spoon Gig Poster , Mikey Butron, Ganesha , Josh Brill, Pushmepullyou , Eagle , Paul Tebbott, Tiger, Miller Goodman, Owls , Paul Ibou, Handy Housewives Drilling Lessons , Sue Doeksen, Pattern 3 , Helen Dardik , Monocle Icons, Always With Honor , You and Me Are Meant To Be , Alyssa Nassner, India , Sollinero, Folk Friends , Karolin Schoor, Doom Drips Series - No3 , Aesthetic Apparatus, LAB - Cowboys & Indians , Emil Kozak , Alice in Wonderland , Katie Kirk, The Palace , Saus, Sir Rhyddcelot , Esther Aarts, Decorated , Adrian Johnson, Two Turtle Doves , Diana Quenomoen, Radha and Krishna , Pigeon Post , Unlucky Cat , Magen Mitchell , I'd Rather Be a Forest , Anton Weflo , Woodpecker , Maria Zaikina, Nada Surf , The Little Friends of Printmaking , Christmas Print , Janine Rewell , Le Detective , Skinny Ships, Winter Maiden , Sanna Annukka, Kid Cudi Poster , Stubborn Sideburn, World Expo Shanghai, Food Packaging Dutch Pavilion , Mattmo, Colorvision , LouLou & Tummie, Bird , Max F, The Queen , Lab Partners , Soothing Honey , Andrew Bannecker , Brogues , Ben Javens , Monsters , Ben Newman, Hands and Birds , Francesco Muzzi , Built to Spill Gig Poster , Dan Stiles , Night Rio , Iv Orlov , A Light That Never Goes Out , Frank Chimero

. طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی . طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی : طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی ، طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی بیش از 30 طرح برجسته، براق و زیبا طراحی شده با اشکال ساده ...
[طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 07:19:00 +0000طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com

طراحی های ساده ولی خلاقانـه !

خود من از آن دسته انسان هایی هستم کـه وسایلم زود برایم تکراری مـی شود و از یکسان بودن مدل ان خسته مـی شوم و دنبال مدل یـا طرح جدید هستم ! گویـا افرادی نیز مثل من پیدا مـی شون و سعی مـی کنند مدلهای خاص خود را ابداع کنند که تا از تکراری بودن آنـها خسته نشوند . طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی درون این مطلب شما را با چند اختراع عجیب و جالب آشنا مـی کنیم کـه دیدن آنـها خالی از لطف نیست.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

اشتباه نکنید این همبرگر نیست . طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی یک هاب usb بـه شکل همبرگر است  کـه شما مـیتوانید همزمان ۴ پورت usb استفاده کنید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

لامپی با طراحی خاص کـه در اولین نگاه ذهن بیننده را مشغول مـی کند !

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

طراحی جالب یک پاکت شیر کـه با حروف MILK طراحی شده .شیوه نوین تبلیغات !

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

یک سینک بسیـار زیبا کـه پایین آن آکواریم هست ! این سینک فضای آشپزخانـه یـا … شما را عوض خواهد کرد

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

مخترع این کیف Bob Basset از اکراین هست . این کیف لاستیکی شما را از دیگران متمایز خواهد کرد

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

ساعت های عجیب توکیو فلش . این ساعت ها با طراحی های خاص و بسیـار زیبا هستند.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

زنگ خورها دیگر نگران نباشند ! یـا این اختراع شما مـی توانید حتی زیر آب با تلفن خود صحبت کنید

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

حلقه های ازدواج بـه شکل پیچ و مـهره . این حلقه ها مـی توانند بـه هم چفت شوند !  

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

بسته خون ! این بسته کـه به رنگ خون مـی باشد و شامل املاحی مانند ( آهن ، طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی پروتئین ، کافیین و … ) است.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

اگر نمـی توانید کودک خود را ترک کنید از این دست ها استفاده کنید . این دست ها بـه رنگ طبیعی هستند و از شبیـه پوست دست ساخته شده اند

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

یک هاب usb دیگر بـه شکل اژدها . ۶ پورت usb همزمان مـی تواند بـه این هاب وصل شود  

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

اگر شما هم پشت لپ تاپ خوابتان مـی برد این بالش ها مخصوص شماست . اگر شما پشت لپ تاپ خوابتان برد این بالشت با هوای گرمـی پر شده و موزیک پخش مـی شود و پس از ده دقیقه زنگ خواهد زد . بسه چقدر مـی خوابی !!!!

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

لیوان هایی با طراحی جالب ! البته استفاده از این لیوان ها به منظور خانم ها توصیـه نمـی شود

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

طراحی تخت خواب به منظور عاشقان iPhone برایـانی کـه بدون آن زندگی برایشان مشکل است… یکیش خود من !

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

طراحی زیباتاپ های Dell با صفحه ها محرک !

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

وقتی مـیتوانید اسب برانید چرا سوار دوچرخه شوید ؟!

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

اشتباه نکنید این نوار کاست نیست !!! این یک جلد iPhone است.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

گوگل و طراحی جالب یخچال هایش درون در دفاترش درون سراسر دنیـا !

حرف های پنـهان با لوگوهای مشـهور !

در این ایمـیل قصد داریم درون مورد رازهای پنـهان درون نشان های برخی شرکت های معروف صحبت کنیم.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎شاید نشان سایت آمازون درون نگاه اول هیچ مورد پنـهانی درون خود نداشته باشد، اما پشت ظاهر ساده این شرکت، رازی نـهفته است. بـه فلشی کـه زیر کلمـه amazon قرار دارد دقت کنید. این لبخند زیبا درون حقیقت حرف a را بـه z وصل مـی کند که تا با اعتماد بـه نفسی خاص بـه بیننده القا کند کـه هر چیزی درون آمازون پیدا مـی شود.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

Eighty20 موسسه ای درون زمـینـه مشاوره های تجاری است. اکثر افراد با دیدن این لوگو شاید تصور کنند این لوگو هیچ پیـامـی را نمـی رساند. اما تمام پیـام درون مربع های خاکستری و آبی ای هست که نقش صفر و یک را بازی مـی کنند. بعد اگر دوباره بـه این لوگو نگاه کنید، خواهید دید کـه ردیف اول 1010000 و ردیف دوم 0010100 را ساخته اند کـه اعداد ۸۰ و ۲۰ را بـه باینری نمایش مـی دهند.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎لوگوی شرکت FedEx را شاید بتوان بهترین نمونـه از نشان هایی با مضمون های پنـهان برشمرد. اگر با دقت درون این لوگو دقت کنید، متوجه نمادی کـه بین دو حرف E و x ساخته شده، خواهید شد. این فلش نشانگر سرعت و دقت است. مـهمترین فاکتورهای شرکتی مانند FedEx.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎همانطور کـه احتمالاً مـی دانید، توبلرون یک شرکت شکلات سازی درون شـهر برن واقع درون سوئیس است. این شـهر بـه «شـهر خرس ها» نیز معروف است. بدین ترتیب طراحان نشان این شرکت حداکثر استفاده را از این شـهرت کرده و اگر با دقت بـه کوهی کـه در نماد این شرکت است، نگاه کنید، خرسی درون حالت ایستاده خواهید دید.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎وایو را کـه حتماً مـی شناسید. نامـی تجاری کـه سونی بر لپ تاپ هایش نـهاده است. فکر مـی کنید درون لوگوی وایو پیـامـی نـهان وجود دارد؟ اگر کمـی هوشمند باشید، پاسختان «بله» است.  ‎دو حرف اول Vaio نمایـانگر سیگنال های آنالوگ و دو حرف دوم آن کـه شبیـه 0 و 1 هستند، سیگنال های دیجیتال را نشان مـی دهند.

Sun Microsystems

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎لوگوی شرکت Sun از شناخته شده ترین نشان های دنیـای فناوری است. این نشان را از هر جهتی کـه بخوانید، Sun خوانده مـی شود. طراحی این نشان را پروفسور Vaughan Pratt از دانشگاه استنفورد انجام داده است.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎این لوگو درختی معمولی را نشان مـی دهد کـه در نگاه اول زیـاد هم جالب بـه نظر نمـی رسد. اما اگر کمـی دقت کنید، مـی توانید برگ های آن را شبیـه یک مغز نیز تصور کنید. بدین ترتیب این لوگو استعداد، هوشمندی و قدرت م و همفکری کارمندان شرکت را بـه خوبی القا مـی کند.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

‎شبکه National Broadcasting Company) NBC) یکی از بزرگترین شبکه های تلویزیونی درون آمریکا است. با دقت درون نشان رنگارنگ این شبکه احتمالاً طاووسی کـه در این نشان وجود دارد تشخیص مـی دهید. طاووسی با دم شش رنگ کـه نشان دهنده این هست که این لوگو درون شش زمان طراحی و تکمـیل شده است. همچنین سر طاووس بـه سمت راست اشاره دارد کـه نمایـانگر رو بـه جلو بودن آن است.

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com mimplus.ir

با اولین نگاه بـه این لوگو شاید مورد خاصی توجه شما را جلب نکند. اما با کمـی دقت متوجه وجود 1 بین حرف F و قسمت قرمز رنگ، مـی شوید. القای حس سرعت درون این لوگو با دقت و ظرافتی خاص انجام شده است.

: طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی

طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی طراحی های ساده ولی خلاقانـه - irannaz.com
[طرحی ساده شده از نقاشی ایرانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 22:07:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com