برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان پنجمـین دوره مسابقات منطقه ای قرآن کریم قوه قضاییـه بـه ... | مسابقه - ایسنا | برگزیدگان مسابقه اسرا شناخته شدند | فرهنگ نیوز | زد و خورد درون مسابقات قویترین مردان درون کردستان! – azadyeiran | نتایج روز دوم سیزدهمـین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ... |

برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

پنجمـین دوره مسابقات منطقه ای قرآن کریم قوه قضاییـه بـه ...

دریـافت خبر : برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان شنبه 11 آذر 1396 ساعت 10:23

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان حجت الاسلام یدالله وحدانی نیـا صبح امروز ( 11 آذر) درون جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرآن بهترین و اساسی ترین نسخه شفابخش روح و روان انسان ها هست که خداوند بر پیـامبر صلی الله علیـه و آله و سلم نازل کرد.
وی افزود: قرآن کتاب هدایت و راهنمایی درون تاریکی ها و جهالت و ظلمات و شرک و گمراهی هست و به منظور پاکسازی درون انسان است.
معاون فرهنگی دادگستری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه زمانی مـی توان از قرآن بـه عنوان نسخه شفابخش بهره مند شد کـه تدبر و تامل و تعمق درون مفاهیم قرآن و پیـام های آن داشته باشیم، گفت: گرفتاری جامعه اسلامـی ناشی از نگاه فرعی بـه قرآن است.
حجت الاسلام وحدانی نیـا با بیـان اینکه قرآن درون مـهجوریت قرار گرفته، تصریح کرد: عده ای نگاه آنان بـه قرآن بـه عنوان کتابی زینت بخش درون مراسمات هست و برخی تلاوت ظاهری دارن دو برخی علاوه بر تلاوت آیـات، تدبر دارند اما بـه آیـات نورانی قرآن عمل نمـی کنند و این بخش دیگری از مـهجوریت قرآن است.
وی ادامـه داد: برترین انسان هایی کـه مـی توانند از قرآن بهره وری داشته باشندانی هستند کـه قرآن را مـی خوانند، تدبر و تامل درون مفاهیم آن دارند و در زندگی پیـاده مـی کنند و خود نیز مبلغ آیـات قرآن درون جامعه هستند.
معاون فرهنگی دادگستری خراسان جنوبی از برگزاری پنجمـین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضاییـه درون مرحله منطقه ای بـه مـیزبانی استان خبر داد و گفت: درون این مسابقات منتخبین استان های خراسان رضوی یزد، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی با یکدیگر رقابت مـی کنند.
حجت الاسلام وحدانی نیـا با اشاره بـه حضور 265 شرکت کننده درون این دور از مسابقات منطقه ای قرآن قوه قضاییـه درون استان ...

[ مشاهده متن کامل پنجمـین دوره مسابقات منطقه ای قرآن کریم قوه قضاییـه بـه مـیزبانی طبس برگزار مـی شود درون خبرگزاری شبستان ]

اخبار پیشنـهادی:

. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان . برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان
[برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 24 Jun 2018 08:33:00 +0000برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

مسابقه - ایسنا

تاریخ

ها

filterاخبار امروز
. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان . برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان : برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان ، برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان
[برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 06 Jul 2018 14:59:00 +0000برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

برگزیدگان مسابقه اسرا شناخته شدند | فرهنگ نیوز

به گزارش فرهنگ نیوز، برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان مراسم اختتامـیه سومـین مسابقه تلویزیونی «اسرا» عصر روز گذشته، 16 اسفندماه درون تالار کوثر سازمان صدا و سیما برگزار شد کـه در این مراسم نفرات اول که تا سوم رشته‌های قرائت، حفظ، مداحی، اذان و دعا معرفی و تجلیل شدند.

برگزیدگان قرائت‌های تقلیدی سبک استاد منشاوی

در رشته قرائت، سبک استاد منشاوی زیر 16 سال، محمدصالح بنایی، محمدحسین حق‌وردی‌‌لو و امـیرحسین همتی بـه ترتیب رتبه‌های اول که تا سوم راب د و در همـین رشته درون گروه سنی بالای 16 سال نیز سیدمصطفی حسینی، مرتضی شکوری و سیدعطاالله حسینی بـه ترتیب رتبه‌های اول که تا سوم را از آن خود د.

برگزیدگان قرائت‌های تقلیدی سبک استاد عبدالباسط

در رشته قرائت سبک استاد عبدالباسط زیر 16 سال، محمدرضا قانع رتبه اول، محمدامـین بختیـاری رتبه دوم و سجاد عزیزاللهی و ابوالفضل امـیری بـه صورت مشترک رتبه سوم راب د و در همـین رشته درون گروه سنی بالای 16 سال نیز ابوالفضل امـیری، کبیر قلندرزاده و علی‌اکبر محمدی بـه ترتیب صاحب رتبه‌های اول که تا سوم شدند.

برگزیدگان قرائت‌های تقلیدی سبک استاد مصطفی اسماعیل

در رشته قرائت سبک استاد مصطفی اسماعیل، زیر 16 سال نیز سیدمحمد جواد علمـی رتبه اول، سیدطه حسینی رتبه دوم و مصطفی کلاته‌سیفری و سیدخلیل‌الله نجات‌حسینی بـه طور مشترک رتبه سوم راب د و در همـین رشته و در مقطع سنی بالای 16 سال نیز سیداحسان ابطحی، محمدمـهدی کرمـی و حمـیدالله فیـاضی بـه ترتیب رتبه‌های اول که تا سوم را از آن خود د.

برگزیدگان رشته حفظ درون دو گروه زیر 16 سال و بالای 16 سال

در رشته حفظ سومـین دوره مسابقات تلویزیونی «اسرا»، زیر 16 سال نیز محمد کریمـی رتبه اول، مـهدی نصر رتبه دوم و امـیرحسین قزوینی‌زاده و حسین نصیرلو بـه طور مشترک رتبه سوم راب د و در همـین رشته و در گروه سنی بالای 16 سال نیز سعید علی‌اکبری، مـهدی حبیبی و حسین صالحی بـه ترتیب صاحب رتبه‌های اول که تا سوم شدند.

برگزیدگان رشته اذان درون دو گروه سنی زیر 16 و بالای 16 سال

در رشته اذان زیر 16 سال نیز محمدرضا زاهدی، رضا اسماعیل‌زاده و محمد حکیمـیان بـه ترتیب حائزب رتبه‌های اول که تا سوم شدند و موذنان برتر بالای 16 نیز بـه ترتیب، حامد ابطحی، علی‌اصغر شم‌آبادی و احمدرضا محمدیـان بودند کـه رتبه‌های اول که تا سوم این بخش را از آن خود د.

برگزیدگان رشته مداحی درون دو گروه سنی زیر 16 و بالای 16 سال

در رشته مداحی و در گروه سنی زیر 16 سال مـهران مرنگی و حسین بهرامـی رتبه‌های اول که تا دوم راب د و در همـین رشته و در گروه سنی بالای 16 سال نیز مـهدی خطیب‌فرآرانی رتبه اول و سعید لیریـایی و مصطفی هاشمـی‌نیک بـه طور مشترک رتبه‌های دوم راب د.

برگزیدگان رشته دعا درون سومـین مسابقه تلویزیونی «اسرا»

در رشته دعا مـهرداد دلیر موفق بهب رتبه اول این دوره از مسابقات شد و محمدحسین نصیری دهقان و ابراهیم هونجانی بـه طور مشترک رتبه دوم راب د.

یـادآور مـی‌شود، درون مراسم اختتامـیه سومـین دوره مسابقه تلویزیونی «اسرا» نفرات برگزیده این دوره از رقابت‌ها با حضور اساتید و پیشکسوتان قرآنی و مسئولان  قرآنی کشور معرفی و تجلیل شدند.

. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان . برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان : برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان
[برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 11 Jul 2018 04:38:00 +0000برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

زد و خورد درون مسابقات قویترین مردان درون کردستان! – azadyeiran

مسابقات قویترین مردان استان کردستان کـه شامگاه پنجشنبه دوم شـهریور درون ورزشگاه شـهرک بهاران جریـان داشت بـه دلیل درگیری و زد و خور شدید ناتمام ماند.


به گزارش مـهر، برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان بعد از حاشیـه های تمامـی نشدنی تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان درون روز سه شنبه آخرین روز مرداد ماه، پنجشنبه دوم شـهریور ماه بار دیگر ورزش کردستان دچار حاشیـه شد و این بار مسابقات قویترین مردان کردستان بـه دلیل زد و خورد و درگیری فیزیکی ناتمام ماند.

ماجرا با درگیری همراهان یکی از تیم های حاضر درون مسابقه با انتظامات آغاز شد و بیش از 30 نفر درون جریـان این درگیری بـه زد و خورد با یکدیگر پرداختند کـه به دلیل ورود آنـها بـه داخل مسابقه و گستردگی درگیری ها مسابقات ناتمام ماند.

این رقابت ها کـه تا روز قبل از آن قرار بود درون نزدیکی مـیدان گاز سنندج و در یک محوطه باز برگزار شود ناگهان بـه ورزشگاه شـهرک بهاران تغییر مکان پیدا کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سنندج درون رابطه با علت این تغییر و نیمـه تمام ماندن این رقابت ها گفت: برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان با توجه بـه اینکه مـیدان گاز و اطراف آن یک محل تفریحی هست و درون روز پنجشنبه ازدحام جمعیت بیشتر مـی شود مسئولین انتظامـی امنیتی تامـین امنیت برگزاری این رقابت ها را درون این محل دشوار و برگزاری آن درون مـیدان گاز را مناسب ندانستند.

سعید عدنانی درون پاسخ بـه این سوال کـه چرا این هماهنگی ها زودتر صورت نگرفته هست تا امروز شاهد حضور نیروهای انتظامـی باشیم، گفت: نامـه برگزاری این رقابت ها و درخواست هماهنگی های آن روز گذشته یک شـهریور ماه و در ساعت 12 نیمروز بـه اداره ورزش و جوانان سنندج رسیده کـه فرصت بیشتری را به منظور هماهنگی های مناسب به منظور این اداره فراهم نکرد.

هادی کاظمـی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کردستان درون گفتگو با خبرنگار مـهر و با تشریح جزئیـات برگزاری این رقابت ها اظهار داشت: 14 مرداد ماه و بر اساس درخواست صورت گرفته از سوی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان، طی نامـه ای از اداره ورزش و جوانان سنندج درخواست کردیم هماهنگی های لازم به منظور برگزاری این رقابت ها را انجام دهد.


وی عنوان کرد: بر اساس قانون موجود، برگزاری رقابت های ورزشی درون هر شـهرستانی بر عهده اداره ورزش و جوانان آن شـهرستان هست و بـه همـین دلیل هم حتما هماهنگی های لازم از سوی اداره ورزش و جوانان با فرمانداری و سایر مسئولان درون راستای تامـین امنیت آن صورت گیرد.

مسئولیت اصلی برگزاری این مسابقات با اداره ورزش و جوانان شـهرستان سنندج هست و درون حالی کـه مدیران این بخش ادعا مـی کنند کـه نامـه اداره کل بـه دست آنـها نرسیده هست چگونـه مجوز نصب بنرهای اطلاع رسانی آن از حدود 10 روز قبل صادر و در مناطق مختلف این بنرهای تبلغاتی نصب شده بودند.

یکی از مسئولان انتظامـی سنندج نیز درون گفتگو با خبرنگار مـهر، عنوان کرد: نیروی انتظامـی نیز بر اساس ضوابط مسئولیت حفظ امنیت مسابقاتی را بر عهده مـی گیرد کـه حداقل طی چند روز پیش از مسابقه زمان برگزاری آن بـه آنـها اطلاع داده شود که تا برنامـه ریزی و هماهنگی به منظور حضور پلیس درون محل فراهم شود.

به هر ترتیب ناهماهمگی بـه وجود آمده بین مسئولان ورزش و همچنین عدم پیگیری این موضوع از سوی هیئت بـه عنوان متولی اصلی برگزاری آن و عدم حضور نیروی انتظامـی موجب شد مـیدان یک مسابقه ورزشی تبدیل بـه مـیدان زد و خورد و درگیری فیزیکی شود.

منبع

Advertisements

دوست‌داشتن:

دوست داشتن در حال بارگذاری...
. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان . برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان
[برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Mon, 09 Jul 2018 19:42:00 +0000برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان

نتایج روز دوم سیزدهمـین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ...

به گزارش   حوزه دانشگاهی گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نتایج سیزدهمـین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸ از سوی دانشگاه آزاد درون لیگ‌های مختلف که تا پایـان روز دوم اعلام شد.

در لیگ ربات‌های پرنده درون بخش فضای باز و در مرحله‌ مقدماتی درون مجموع دور اول و دوم تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامـی قزوین باب ۳۸/۴۷۵ امتیـاز بـه مقام اول رسید، برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان تیم IRSE از دانشگاه آزاد اسلامـی تهران جنوب با ۲۶۷/۴۵۱ امتیـاز دوم شد و تیم ATRON از داننشگاه آزاد اسلامـی خمـینی شـهر با ۱۸۱/۱۱۵ امتیـاز بـه مقام سوم رسید.

در لیگ ربات‌های پرنده درون بخش مسابقات سرعت تیم SIRFPV بـه مقام نخست رسید، تیم PARNIA دوم شد و تیم FPV MAN از دانشگاه آزاد اسلامـی خرم آباد بـه مقام سوم رسید  درون این بخش تیم‌های IRSE از دانشگاه آزاد اسلامـی تهران جنوب و ASEMAN از دانشگاه شـهید باهنر کرمان بـه ترتیب چهارم و پنجم شدند.

در لیگ ربات‌های پرنده درون بخش فضای داخل ساختمان تیم‌های CYRUS، SAMEN و MEGA UAV بـه ترتیب مقام‌های اول که تا سوم را از آن خود د.

در لیگ ربات امدادگر واقعی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامـی قزوین با پیشتازی درون تست‌های مختلف باب ۵۹/۹۵۸ امتیـاز اول است، تیم دانشگاه آزاد اسلامـی یزد با ۲۰/۷۱۷ امتیـاز درون رتبه‌ی دوم قرار دارد و تیم دانشگاه خواجه نصیر طوسی نیز با ۳۳/۷۱۶ امتیـاز درون جای سوم ایستاده است.

در لیگ ربات‌های مـین یـاب کنترل از راه دور و در مرحله‌ی نیمـه نـهایی رقابت‌ها تیم samauav با ۶۹۰۰ امتیـاز بـه عنوان تیم نخست صعود کرد، تیم SRC نیز با ۵۵۰۰ امتیـاز بـه عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد، تیم Royan نیز با ۵۰۰۰ امتیـاز درون جای سوم قرار گرفت و به دور بعد راه یـافت. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان تیم‌های E۴u و YRA نیز مجوز حضور درون مرحله‌ی بعد راب د.

در لیگ ربات‌های آتش نشان با محوریت پلاسکو، تیم ARG درون پایـان مرحله‌ی دوم با ۵۲ و ۶۴۶ امتیـاز اول شد، تیم SAVEH با ۵۰ هزار و ۳۳۶ امتیـاز بـه مقام دوم رسید و تیم YRA با ۴۵ هزار و ۳۰۰ رتبه‌ی سوم را بـه خود اختصاص داد.

انتهای پیـام/

آخرین آمار از نتایج مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸

. برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان : برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان
[برندگان پنجمین دوره مسابقات قران قوه قضاییه در کردستان]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 28 Jun 2018 20:17:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com