تاتو در مورد اسم ساناز

تاتو در مورد اسم ساناز عپروفایل اسم ساناز :: استیکر نام ها | عپروفایل دونفره اسم مـهزیـار و ساناز :: استیکر نام ها | احکام خالکوبی و تاتو | آیـا خالکوبی وضو را باطل مـیکند؟ | آشنا شوید با عوارض و خطرات تاتو | سوال درون مورد هاشور ابرو درون خانم ها :: خانواده برتر |

تاتو در مورد اسم ساناز

عپروفایل اسم ساناز :: استیکر نام ها

دانلود استیکر و عنوشته های اسم ساناز جملات تصویری و متن دار زیبا و جدید اسم ساناز مناسب به منظور پروفایل و یـا لوگو درون تلگرام، تاتو در مورد اسم ساناز انواع مختلف مدل ها و طرح های قشنگ و دیده نشده از اسم ساناز با موضوعات فانتزی، گرافیکی، اشکال شیشـه ای و طراحی های سه بعدی خاص و شیک واسه اسم ساناز را مـیتوانید با کیفیت عالی و بالا دانلود نمایید.همچنین شما عزیزان مـیتوانید سایر کارهای تزیین و طراحی را به منظور اسم ساناز و با مدل های یخی، عاشقانـه و حک شده درون قلب با رنگ های دیدنی و خوشگل درون قسمت نظرات سایت سفارشی و درخواست نمایید. تاتو در مورد اسم ساناز انشاءالله درون آینده نزدیک قصد داریم که تا تمامـی تصاویر اسم ساناز را بـه صورت فونت های فارسی و انگلیسی و حتی بـه سایر زبان ها مثل فرانسوی کره ای و ژاپنی و در انتهای همـین اضافه نماییم.
معنی و ریشـه اسم ساناز (در عربی) چیست؟ بـه شما قول داده ایم که تا در فصل بعدی هم درون این باره اطلاعات جامع و مفصلی را ارائه دهیم کـه انشالله منبع مورد نظر ما وب سایت بزرگ ویکی پدیـا مـیباشد.
تصویر جمـیلة و رومانسیة من کل الأسماء العربیة و الفارسیة فقط فی الموقع شـهودنا تصامـیم نماذج مختلفة من اسمک فی أفضل طریقة تصمـیم.

حکاکی و زیباسازی تصاویر اسم ساناز روی دستبند طلا و نقره بـه عنوان نمونـه کار به منظور خرید و فروش، همچنین افزوده شدن فونت های خطی نستعلیق شکسته و ساده با رنگ های سیـاه و سفید مناسب به منظور تاتو روی بدن را حالا درون قسمت نظرات کامنت نمایید.
این مطلب از سایت را با این مضمون دنبال کنید (aksneveshte esm Sanaz)

جهت مشاهده عکسهای بیشتر و جدیدتر روی لینک زیر کلیک کنید

لوگوی اسم ساناز

. تاتو در مورد اسم ساناز : تاتو در مورد اسم ساناز
[تاتو در مورد اسم ساناز]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 08 Jul 2018 05:03:00 +0000تاتو در مورد اسم ساناز

عپروفایل دونفره اسم مـهزیـار و ساناز :: استیکر نام ها

دانلود استیکر و عنوشته های دوتایی (ترکیبی) اسم مـهزیـار و ساناز جملات تصویری و متن دار زیبا و جدید پیش هم اسم ساناز و مـهزیـار مناسب به منظور پروفایل و یـا لوگو درون تلگرام، تاتو در مورد اسم ساناز انواع مختلف مدل ها و طرح های قشنگ و دیده نشده از اسم دوقلو مـهزیـار و ساناز با موضوعات فانتزی، گرافیکی، اشکال شیشـه ای و طراحی های سه بعدی خاص و شیک واسه اسم ملحق ساناز و مـهزیـار را مـیتوانید با کیفیت عالی و بالا دانلود نمایید.

همچنین شما عزیزان مـیتوانید سایر کارهای تزیین و طراحی را به منظور اسم دوقلو مـهزیـار و ساناز و با مدل های یخی، عاشقانـه و حک شده درون قلب با رنگ های دیدنی و خوشگل درون قسمت نظرات سایت سفارشی و درخواست نمایید. تاتو در مورد اسم ساناز انشاءالله درون آینده نزدیک قصد داریم که تا تمامـی تصاویر ملحق اسم ساناز و مـهزیـار را بـه صورت فونت های فارسی و انگلیسی و حتی بـه سایر زبان ها مثل فرانسوی کره ای و ژاپنی و در انتهای همـین اضافه نماییم.

معنی و ریشـه اسم مـهزیـار و ساناز (در عربی) چیست؟ بـه شما قول داده ایم که تا در فصل بعدی هم درون این باره اطلاعات جامع و مفصلی را ارائه دهیم کـه انشالله منبع مورد نظر ما وب سایت بزرگ ویکی پدیـا مـیباشد.
تصویر جمـیلة و رومانسیة من کل الأسماء العربیة و الفارسیة فقط فی الموقع شـهودنا تصامـیم نماذج مختلفة من اسمک فی أفضل طریقة تصمـیم.

حکاکی و زیباسازی تصاویر اسم ملحق ساناز و مـهزیـار روی دستبند طلا و نقره بـه عنوان نمونـه کار به منظور خرید و فروش، همچنین افزوده شدن فونت های خطی نستعلیق شکسته و ساده با رنگ های سیـاه و سفید مناسب به منظور تاتو روی بدن را حالا درون قسمت نظرات کامنت نمایید.

این مطلب از سایت را با این مضمون دنبال کنید (aksneveshte esm Mahziyar & sanaz)

جهت مشاهده عکسهای بیشتر و جدیدتر روی لینک زیر کلیک کنید

عپروفایل اسم ساناز

 

. تاتو در مورد اسم ساناز : تاتو در مورد اسم ساناز
[تاتو در مورد اسم ساناز]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 10 Jul 2018 17:39:00 +0000تاتو در مورد اسم ساناز

احکام خالکوبی و تاتو | آیـا خالکوبی وضو را باطل مـیکند؟

خالکوبى چه حکمى دارد؟

قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی درون زیر پوست باعث تغییرات رنگی مـی شود کـه این حرکات را خالکوبی یـا تاتو مـی نامـیم .

خالکوبی چیست؟

انجام تاتو یـا خالکوبی مـی تواند بـه دلیل یک رفتار فرقه ای و مذهبی و یـا بـه خاطر زیبایی و یـا جهت یک عقیده خاص و خیـابانی باشد .

انجام خالکوبی با توجه بـه احتمال انتقال بیماری ها، تاتو در مورد اسم ساناز درون هیچ آرایشگاه و مرکزی مجاز نیست و خلاف قانون است. تاتو در مورد اسم ساناز اقداماتی مثل خالکوبی یک کار شبه‌ درمانی هست و حتما با نظارت پزشک متخصص انجام شود.

تاتو هم نوعی خالکوبی بـه حساب مـی‌آید، اما اگر درون حضور پزشک متخصص صورت بگیرد و نکات بهداشتی آن رعایت شود، مشکلی ندارد.

در صورتی کـه خالکوبی توسط افرادی صورت گیرد کـه به اصول بهداشتی و پزشکی آگاه نیستند، انواع بیماری‌های عفونی واگیردار و بیماری‌های پوستی از این طریق منتقل خواهند شد.

در این قسمت به منظور تکمـیل بحث از نظر فقهی نظر بعضی مراجع عظام را درون این مورد جویـا شدیم کـه به این شرح است:

آیـه الله مکارم شیرازی(مدظله):

سوال: تاتو در مورد اسم ساناز خالکوبى چه حکمى دارد و آیـا براى غسل و وضو مشکلى ایجاد مى کند؟

 هرگاه ضرر خاصّى براى بدن نداشته باشد عکسهاى موجب فساد اخلاق درون آن نباشد جایز هست و درون هرحال براى وضو و غسل مشکلى ایجاد نمى کند.

سوال: آیـا خالکوبی درون اسلام حرام است؟ چرا؟
 حرام نیست مگر اینکه عهای مستهجن باشد و یـا اسامـی مقدس کـه در حال عدم وضو یـا جنابت مایـه اشکال شود.

 آیـه الله خامنـه ای(دام ظله):
سوال: حکم حضرتعالى درباره تاتو ابرو براى زنان چیست؟
ج) مانع ندارد، و اگر درون نظر عرف زینت محسوب مى‌شود حتما از نامحرم بپوشانند.

به طور کلی حکم خالکوبی براساس فتوای آیـه الله مدظله العالی چنین است:

« خالکوبی حرام نیست و اثری کـه از آن درون زیر پوست مـی گذارد مانع از رسیدن آب نیست و وضو و غسل با آن صحیح است.»

 آیـه الله سیستانی(دام ظله):
سۆال: کاشتن ابرو به منظور زنان اشکال دارد یـا خیر؟
جواب: کاشتن ابرو بـه جهت وضو و غسل اشکال دارد ولی خالکوبی آن مانعی ندارد ….

سۆال: ایـا داشتن خالکوبی بر روی بازو به منظور گرفتن وضو ایجاد اشکال مـی کند؟ چنانچه جواب مثبت هست لطفا راهنمایی بفرمائید چه حتما کرد؟
جواب: ایجاد اشکال نمـی کند.

سۆال: آیـا خانمـهایی کـه دارای تاتو بر روی ابروهای خود مـی باشند مـی توانند بـه حج بروند؟
جواب: اشکال ندارد و به حج ضرری نمـیرساند.

سۆال: تاتو ابروها چه حکمـی دارد ؟
جواب: مانعی ندارد ولی اگر زینت شمرده شود حتما زنان از نامحرم آن را بپوشاند.

سۆال: تاتو ابروها و لبها چه حکمـی دارد؟
جواب: اشکال ندارد ولی زنـها حتما ان را چنانچه عرفا زینت حساب شود حتما از نامحرم بپوشانند.

منابع:
سایت آیـه الله خامنـه ای(دام ظله)
سایت آیـه الله مکارم شیرازی(دام ظله)
سایت آیـه الله سیستانی(دام ظله)

. تاتو در مورد اسم ساناز
[تاتو در مورد اسم ساناز]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Mon, 09 Jul 2018 00:37:00 +0000تاتو در مورد اسم ساناز

آشنا شوید با عوارض و خطرات تاتو

هیچ مـی‌دانید با تاتو نـه‌تنـها پوست، تاتو در مورد اسم ساناز بلکه اندام‌های داخلی بدن‌تان را هم درون معرض خطر قرار مـی‌دهید؟ تاتو چند سالی هست که  رایج  شده و فقط آقایـان طرفدارش نیستند؛ امروزه افراد زیـادی را مـی‌بینیم کـه بدون توجه بـه عوارض آن با نقش و نگارهای مختلف پوست‌شان را نقاشی کرده‌اند.

آگاه باشید

شاید درون گذشته خالکوبی مخصوص آقایـان بوده اما امروزه درون کل دنیـا، تعداد ان جوانی کـه تاتو مـی‌کنند، از تعداد پسران بیشتر هست و فقط درون کانادا بیش از ۶۵ درصدانی کـه زیر سوزن خالکوبی مـی‌روند، خانم هستند! دلیلش مـهم نیست اما اگر قصد دارید تاتو کنید، حتما قبل از اقدام، اطلاعات‌تان را درون مورد روش کار، خطرات و عوارض آن کامل کنید و حتی درون مورد نحوه پاک تاتو هم مطالعه کنید که تا ببینید راه بازگشت دارید یـا نـه!

حداقل آماتوری‌اش را بی‌خیـال شوید!

کسانی کـه تاتو را روی پوست شما پیـاده مـی‌کنند، از دو حال خارج نیستند؛ یـا به منظور این کار تعلیم دیده‌اند یـا بـه صورت آماتوری آن را انجام مـی‌دهند؛ یعنی فردی کـه هیچ تخصص و مدرک پزشکی ندارد و با جوهر، شارکول یـا حتی خاکستر و با استفاده از سوزن یـا یک تیغ نوک تیز زیر پوست شما خط و خال مـی‌کوبد! این تاتوها درون شرایط غیربهداشتی و با مواد نامناسب انجام مـی‌گیرند و احتمال بروز یـا انتقال عفونت‌شان بسیـار بالاست.

تاتوی استریل لطفا!

تاتو از لحاظ پزشکی یک عمل تهاجمـی محسوب مـی‌شود کـه در آن پوست- کـه سد دفاعی بدن است- مـی‌شود و مواد خارجی با خون و سایر ترشحات و اعضای داخلی بدن درون تماس قرار مـی‌گیرد! بعد رعایت بهداشت درون محل انجام تاتو بسیـار مـهم هست و خودتان هم حتما در شرایط کاملا استریل باشید. تاتو در مورد اسم ساناز درون ضمن، محلی کـه در آن تاتو انجام مـی‌گیرد، حتما حتما پروانـه معتبر بهداشتی و مدرک معتبر دانشگاهی داشته و مطمئن باشد.  همچنین وسایلی کـه برای شما بـه کار گرفته  مـی‌شوند، حتما کاملا استریل یک بار مصرف باشند. ۲۴ ساعت قبل از تاتو آسپرین یـا داروهای ضد ه شدن خون (مثل وارفارین) مصرف نکنید. در ضمن اگر دچار بیماری عفونی، حتی سرماخوردگی و آنفلوآنزا هستید، بهتر هست چند روز تاتو را بـه تعویق بیندازید.

تاکید مـی‌کنیم که حتما از استریل بودن وسایل تاتو، از شست‌وشوی کامل دست‌های فرد خالکوب گرفته که تا استفاده او از دستکش ضدعفونی مطمئن شوید؛ چرا کـه امکان دارد بیماری‌های بسیـار خطرناک از فردی کـه تاتو را به منظور شما انجام مـی‌دهد و مسائل بهداشتی لازم را رعایت نمـی‌کند، بـه شما منتقل شود. غیر از فرد تاتوکننده، موضع تاتو روی بدن شما هم حتما حتما تمـیز و ضدعفونی شده باشد. تاتو در مورد اسم ساناز درون نـهایت بعد از اتمام خالکوبی هم اقدامات لازم از جمله مصرف آنتی‌بیوتیک‌ بـه صورت موضعی یـا خوراکی را حتما انجام دهید که تا خطر بروز عفونت و. . . را بـه حداقل برسانید.

در شرایط ایده‌آل هم خطرناک است

خالکوبی درون هر مکان و شرایطی، حتی توسط ماهرترین افراد و در بی‌خطرترین نقاط بدن هم کـه انجام شود، باز خطر عفونت وجود دارد و خطرناک‌ترین بیماری عفونی کـه ممکن هست با تاتو منتقل شود، ایدز و هپاتیت C است. البته عفونت‌های دیگری مثل عفونت پوستی با مـیکروب استافیلوکوک یـا «MRSA» و حتی عفونت عمقی بدن هم ممکن هست پس از تاتو رخ بدهد.

منم کـه حساس!

بعضی‌ها بـه مواد و رنگ‌های تاتو حساسیت دارند و واکنش آلرژیک خفیف یـا شدید بعد از تاتو درون بدن‌شان بروز مـی‌کند. ساده‌ترین واکنش‌ها، حساسیت‌های پوستی موضعی هست که معمولا خود بـه خود بعد از چند روز برطرف مـی‌شوند اما مطالعات دانشمندان نشان داده موادی کـه برای ایجاد رنگ قرمز درون تاتو استفاده مـی‌شود، بیش از سایر مواد حساسیت‌زا هستند. همچنین موارد شدیدی از واکنش‌های آلرژیک درون تاتوی لب‌ها گزارش شده است. بعضی‌ها حتی بـه فلز دستگاه تاتو هم حساسیت نشان مـی‌دهند!

تاتو پاک هم مـی‌شود؟!

تاتو، مخصوصا اگر فقط بـه رنگ مشکی باشد، قابل پاک شدن هست اما گاهی بعد از پاک تاتو، حالت پوست و شکل آن تغییر مـی‌کند.

سه راه عمده به منظور پاک تاتو وجود دارد:

ب پوست ناحیـه تاتو، درم ابریژن (پاک نقش و نگار با ابزار مخصوص) و پاک با لیزر.

امروزه بیشتر متخصصان پوست از لیزر به منظور این کار استفاده مـی‌کنند چراکه روش درم ابریژن، معمولا بـه چند جلسه درمان نیـاز دارد و در نـهایت جای زخم روی پوست مـی‌ماند. فقط یـادتان باشد با لیزر هم نمـی‌توان تاتو را بـه صورت کامل پاک کرد!

باز هم حساسیت…

اگر دوست دارید بدانید لیزر چطور تاتو را پاک مـی‌کند، حتما بگوییم درون روش استفاده از لیزر، نور لیزر دانـه‌های رنگی و پیگمان‌های رنگی را مـی‌شکند و به ذرات کوچک‌تر تبدیل مـی‌کند که تا به مرور زمان از بدن دفع ‌شوند. پوست ناحیـه تاتو شده بعد از لیزر ممکن هست کاملا سفید شود اما با گذشت چند روز، رنگ پوست بـه حالت طبیعی بازمـی‌گردد. با این حال، استفاده از لیزر همـیشـه هم بی‌خطر نیست و در عین حال احتمال بروز واکنش‌های آلرژیک را بیشتر مـی‌کند. درون برخی موارد دیده شده کـه پس از لیزر ، درون محل تاتو جوش‌های‌ آلرژیک و حتی کهیرهای بزرگ بروز کرده کـه البته با انجام مراقبت‌های لازم از پوست، این حالت‌ها برطرف مـی‌شود.

موقتش هم خطرناک است

خیلی‌ها وقتی درون مورد عوارض خطرناک تاتو و خالکوبی مـی‌شنوند، از خیر این کار مـی‌گذرند اما بعضی‌های دیگر کـه اصرار بـه انجام این کار دارند، ممکن هست به دنبال راه‌حلی جایگزین، بـه روش«تاتوی موقتی» روی بیـاورند. کسانی کـه در حوزه تاتو و خالکوبی فعالیت مـی‌کنند، ادعا مـی‌کنند تاتوهای موقتی هیچ خطری ندارند اما تاکنون موارد زیـادی از بروز واکنش‌های آلرژیک و حتی بروز عفونت درون تاتوهای موقت گزارش شده است. یک نکته بسیـار مـهم دیگر هم وجود دارد کـه اگر طالب تاتو هستید، هرگز فراموشش نکنید؛ هیچ وقت از رنگ‌های موسوم بـه «حنای سیـاه» و «حنای آبی» استفاده نکنید؛ حتی به منظور تاتوهای موقت!  بـه گزارش سازمان«FDA» ، حنا بـه عنوان رنگ‌دهنده موی سر بی‌ضرر هست اما به منظور استفاده بـه عنوان رنگ درون تاتو خطرناک ارزیـابی شده چراکه احتمال واکنش‌های حساسیتی خیلی شدید بـه این ماده وجود دارد.

همـه عوارض تاتو

پیش از آنکه از عوارض تاتو بگوییم از پشیمانی‌هایی حتما صحبت کنیم کـه بعد از تاتو سراغ افراد مـی‌آید. بسیـاری از افرادی کـه تاتو را تجربه مـی‌کنند، چه آنـها کـه به خاطر ریزش ابرو سراغ این کار مـی‌روند و چه آنـها کـه تاتو را صرفا به منظور زیبایی تجربه مـی‌کنند، بعد از مدتی از آن خسته مـی‌شوند و به دنبال راهکاری به منظور پاک و محو آن مـی‌گردند. راهکارهایی کـه علاوه بر هزینـه هر کدام دردسرهای خاص خودش را دارد. از اینکه بگذریم آلرژی، ابتلا بـه عفونت‌ها و تحریکات پوستی نیز از جمله مواردی هست که ممکن هست افراد بعد از تاتو تجربه کنند. این آلرژی‌ها گاهی با خارش و علائم قرمزی پوست همراه هست و با التهاب درون ناحیـه تاتو آغاز مـی‌شود کـه به دلیل ورود ماده خارجی بـه بدن است.

گاهی بدن درون برابر جسم خارجی کـه مواد رنگی تاتو است، از خود واکنش نشان مـی‌دهد. درون این شرایط سیستم ایمنی بدن به منظور مبارزه با جسم خارجی آماده فعالیت مـی‌شود. علاوه بر این سوزن‌هایی کـه برای تاتو استفاده مـی‌شود، درون صورتی کـه استریل نباشند یـا بهداشت حین اجرای کار رعایت نشود، احتمال ابتلا بـه بیماری‌هایی نظیر هپاتیت و ایدز فراهم مـی‌شود کـه مـی‌تواند به منظور همـیشـه فرد را دچار بحران کند.

منبع : تاتو در مورد اسم ساناز مجله زندگی ایده آل
[تاتو در مورد اسم ساناز]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 16:11:00 +0000تاتو در مورد اسم ساناز

سوال درون مورد هاشور ابرو درون خانم ها :: خانواده برتر

درویش

بیکار بودم گفتم این پست را هم بخونم، تاتو در مورد اسم ساناز اطلاعات عمومـی ام زیـاد بشـه... 

به فاطمـه زهرا من الان فهمـیدم کـه زنان، ابروی خودشون مـی تونـه نباشـه... تاتو در مورد اسم ساناز العیـاذ بالله... 

یک تعداد از بزرگواران نظرات شخصی خود را ارائه دادند کـه ایرادی بر اون ها نیست... تاتو در مورد اسم ساناز مـی تونن ادعا کنن کـه از دین جدا هستند و ... 

اما یک عده از دوستان از واژه ای بـه اسم "مرجع تقلید" نام بردند.... تو این دوره زمونـه نمـیشـه از شما خانم ها ایراد گرفت کـه زیـاد بـه احادیث رجوع نمـی کنید و فقط اسلام را که تا جایی کـه مجوز اقدامات خلاف عفت به منظور شما صادر کنـه، خوب پیگیری مـی کنید... 

اما درون مورد مراجع تقلید این را بگم که:

امام باقر (ع) فرمود : تاتو در مورد اسم ساناز زمانی کـه قائم قیـام کند دشمنی آشکارتر از فقها ندارد و اگر شمشیر بدستش نباشد فقها فتوای قتل او را مـی‌ دهند. بیـان الائمـه (ع) ج ۳ ص 

فکر مـی کنیدانی بـه این سادگی فتوا مـی دهند کـه برداشتن ابرو به منظور زنان حلال است/ آرایش به منظور زنان حلال است/ خالکوبی به منظور زنان حلال هست و ...  از خداوند باکی دارند؟

از عبد الله بن مسعود روایت هست که گفت:

خداوند خالکوب و خالکوب کننده و نامص (باریک ابرو وی کـه برای دیگری این کار را انجام دهد) وانی کـه بین دندانـهای خود فاصله قرار مـی دهند و مـی گشایند (برای زیبایی) و اینـها همـه از تغییر خلق و آفریده خداست, لعنت کرده هست پس چرا منانی کـه پیـامبر آنـها را لعنت کرده, لعنت نکنم و آنـهم درون کتاب خداست کـه مـی فرماید: آنچه را رسول خدا به منظور شما آورده بگیرید (و اجرا کنید) و آنچه نـهی کرده خودداری کنید و از خدا بپرهیزید.

وقتی خواستم متن دقیق این دو حدیث را از نت پیدا کنم تمام صفحاتی کـه این احادیثبود را کرده بودند... خودم قبلا تو سیستم چیز داشتم کـه همـه را پاک کردم و مجبور شدم از دوستم خواهش کنم کـه این احادیث را برام ایمـیل کند... 

بدبختی این هست که الان اگهی بـه شما خانم ها بگه نباید زیر ابرو بردارید هم بر او خرده مـی گیرید و به سخره مـی گیرید و طرف را منکوب و متحجر و غیره مـی دانید... 

وقتی آقای مکارم شیرازی فتوی بـه جواز استفاده از مالی کـه توسط زن آرایشگر به منظور زنی کـه برای نامحرم آرایش مـی کند، مسلما شما حتما به چنین افرادی رجوع دهید... 

اگر بـه من بگید متحجر به منظور من فرقی نمـی کند.... ولی مـی تونید بـه حضرت مـهدی هم بگید متحجر؟ ما اصراری نداریم کـه شما درون جرگه ی اسلام باشید... اما خواهشا حضرت مـهدی را متحجر نپندارید... 
[تاتو در مورد اسم ساناز]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 11 Jul 2018 18:07:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com