کلیپهای مـیس روژین عو کلیپ | Iranian Mistress & Slave mimplus.ir

بهترین ها را از بهترین بخواهید

باسلام

در ابتدا عید سعید فطر را تبریک مـی گویم.

مطلبی آماده کردم درون مورد و تاریخچه پیدایش کـه ممکن هست باعث بشود دید دوستان نسبت بـه تغییر پیدا د چون امروزه متاسفانـه خیلی ها درون مورد ها دچار اشتباهاتی مـی شوند.

اما قبل از آن چند که تا کلیپ از سایت Youtube براتون مـی گذارم کـه امـیدوارم لذت ببرید.(این هم عیدی من بـه شما)

 

20 کلیپ زیبا از سایت Youtube

پاپرستی

پاپرستی

ماساژ پا

پاپرستی

پاپرستی

پاپرستی

پاپرستی

پاپرستی

فیلم مخفی از پاهای یک توی استادیوم

پاهای یک خانم

پاپرستی

یک ایتالیـایی

پای

پاپرستی

زیر پای 3 که تا

پاهای دیدنی

فمدام

و اسلیو

2 که تا با 1 اسلیو

این هم به منظور طرفداران پاهای عربی

 

 

متاسفانـه خیلی از افراد حتی فتیشیست ها بـه خاطر تعریف عبارت دید مثبتی بـه ها ندارند و بعضا ها را مـی دانند. کلیپهای میس روژین این مطلب را آماده کردم که تا شاید این دید کمـی اصلاح شود.

همانطور کـه مـی دانید یکی از معانی یعنی: کلیپهای میس روژین زنی کـه با مردی کـه همسرش نیست رابطه دارد اما بـه جز این تعریف درون زیر مجموعه فتیش و BDSM معنی دیگری دارد کـه اکثرا با آن آشنا هستید. کلیپهای میس روژین رابطه و اسلیو بین یک زن سلطه گر (Dom) و یک مرد یـا زن Sub انجام مـیشـه کـه در این رابطه کارهای مختلف صورت مـی گیرد. با این پیش زمـینـه مروری بـه تاریخچه بـه وجود آمدن (شخصیت) درون تاریخ مـی اندازیم.

زنی هست که با یک مرد رابطه طولانی مدت دارد. درون تاریخ ثبت شده کـه مردان همسر دار زنی را نگه مـی داشتند، کلیپهای میس روژین از او مراقبت مـی د، به منظور او ولخرجی مـی د (مساوی با همسر خود) که تا از او لذت جویی ببرند. اما امروزه ارتباط مرد با زن بـه این صورت یعنی نگهداری، مراقبت، خرج و… با هدف ازدواج صورت مـی گیرد و در این ارتباط معمولا مرد مجرد هست و بـه زن، «دوست » یـا «پارتنر» مـی گویند. این ارتباط معمولا پایدار یـا نیمـه پایدار هست اما با تمامـی اینـها این زوج نمـی توانند آزادانـه با یکدیگر زندگی کنند.

در تاریخ آمده مردی کـه با ارتباط برقرار مـی کرده به منظور یک دوره معین بوده کـه مشخص مـی شده هست و طی این دوره نسبت بـه او تعهدات مالی نیز داشته و برای او تقریبا درون حد همسرش امکانات فراهم مـی کزده. درون چند دهه اخیر تحت قید یک مرد نیست و بیشتر تبدیل بـه یک شغل و حرفه شده هست و وابستگی مالی بـه مرد هم کمتر شده است. غیر معمول نیست کـه مرد از بچه داشته باشد یعنی ممکن هست فرزندی هم داشته باشند.

در تاریخ ثبت شده، معمولا ها درون هر دوره ای جزء بهترین زنان دوران خود بوده اند مانند نل گووین یـا مادام دی پامپادور (که ایشان تقریبا نخستین تاریخ هستند). با این حال داشتن مختص پادشاهان یـا اشراف زادگان نبوده و طبقات پایین اجتماع نیز داشتند. هری کـه توان اداره زندگی 1 نفر را داشته مـی توانسته صرفنظر از موقعیت اجتماعی اش یک داشته باشد.

، نبوده است. هر چند هر 2 به منظور به دست آوردن پول رابطه داشته اند اما تفاوت هایی مـیان این 2 هست که شاید حتی درون بدترین حالت طی تعاریف امروزی بتوان گفت با تفاوت دارد.

تنـها با یک مرد ارتباط داشته و برای مدت طولانی متعلق بـه او بوده هست و درون بیشتر موارد ارتباطی مثل ارتباط زن و شوهر داشته اند یعنی صرفا رابطه نبوده است. و برخی اوقات ارتباط را درون مقابل پول داشته است. درحالیکه درون مورد اینگونـه نیست یعنی ارتباط کوتاه مدت، صرفا ، با مردان زیـاد بوده است.

همـیشـه رابطه با مردان مخفیـانـه نبوده هست و ارتباط علنی درون کاخ ها نیز داشته اند مخصوصا درون کاخ ورسای و وایت هال درون قرن 17 و 18 مـیلادی، یک اغلب دارای قدرت و تاثیر زیـادی بوده است. مثلا لوئی پانزدهم و چارلز دوم تاثیرات زیـادی برروی عشاقشان داشته اند درون حالیکه درون ابتدا رابطه آنـها مخفی بوده است.

با این حال برخی از پادشاهان نیز ارتباط افراطی با هایشان نیز داشته اند مانند جرج دوم پادشاه انگلستان با خانم هنریت هاوارد…

در طول قرن 19 مـیلادی با گرایش بیشتر بـه مسائل معنوی این نوع روابط غیر علنی تر شد اما علاقه مردان بـه داشتن نیز بیشتر مـی شد.

مردان از طبقه اجتماعی بالا ترجیح مـی دادند با زنان هم طبقه خود ازدواج کنند وانیکه تمایل بـه چنین روابطی داشتند با احتیـاط و مخفیـانـه این کار را انجام مـی دادند.

تغییر نقش ها

در زمانیکه ها دارای موقعیت خوب اجتماعی و مالی بودند شخصی بـه نام کاترین کبیر کـه در طول زندگی اش چند مرد بود و از زنان قدرتمند و مقتدر بود و هیچگاه ازدواج نکرد که تا از قدرت و ثروتش چیزی درون اختیـار شوهرانش قرار نگیرد و در واقع جایگاه و مردی کـه با وی درون ارتباط بود را عوض کرد.

های امروزه

در طول قرن 20 مـیلادی تعدادی از زنان توانستند آموزش هایی ببینند و به این وسیله توانستند خودشان از خودشان حمایت کنند و جایگاه خود را تغییر دادند و تنـها مردان مجرد شدند. از آن زمان که تا کنون طلاق نیز درون جامعه پذیرفته شده هست و مردان همسرانشان را طلاق مـی دهند که تا با زن دیگری ازدواج کنند و داشتن ارتباط با 2 نفر منسوخ شد. هر چند هنوز هم مردانی از افراد ثروتمند هستند کـه دارند. مردانی از این دست هم بوده اند کـه با شان ازدواج د مثلا سر جیمز گلداسمـیت فقید با خانم آنابل بیرلی ازدواج کرد.

استفاده از عبارت درون روابط فتیشی بـه صورت سمبولیمادین است.

تا بعد
[کلیپهای میس روژین]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 07 Jul 2018 22:22:00 +0000