خلاقیت در تزیین ابگرمکن

خلاقیت در تزیین ابگرمکن معماری،دکوراسیون بهاری،خلاقیت درون معماری، بایگانی ... | خلاقیت دراستفاده از تکه‌های باقی‌مانده کاغذ دیواری ... | خلاقیت با شاخه درخت | فن و هنر ایران زمـین | تزیین منزل با وسایل موجود درون آشپزخانـه! | معیـارهای خرید یک آبگرمکن مطمئن |

خلاقیت در تزیین ابگرمکن

معماری،دکوراسیون بهاری،خلاقیت درون معماری، بایگانی ...

چیدن یک دکوراسیون بهاری و رنگارنگ شاید به منظور شما هم کار پرهزینـه ای باشد. خلاقیت در تزیین ابگرمکن اما نگران نباشید، خلاقیت در تزیین ابگرمکن با ما همراه شوید و یک دکوراسیون بهاری ارزان بچینید.

برای یک دکوراسیون بهاری متفاوت چکمـه های رنگی را فراموش نکنید
یک جفت چکمـه رنگی کودکانـه خریداری کنید و درون آن را با گل های بهاری رنگارنگ پر کنید. خلاقیت در تزیین ابگرمکن دور هر لنگه چکمـه را با روبان های رنگی تزیین کنید.

مـی توانید از چکمـه های کودکانـه استفاده کنید و داخل آن ها را از گل پر کنید

گل های بهاری را درون ظروف شیشـه ای بگذارید
چند ظرف و گلدان شیشـه ای درون شکل های مختلف را خریداری کنید. درون هر کدام از آنـها متناسب با جحم ظرف تان، گل های بزرگ و کوچک را قرار دهید. به منظور زیبایی بیشتر چون ظرف تان شیشـه ای هست مـی توانید آب درون ظرف را با رنگ گل ها ست کنید. به منظور این کار از چند قطره رنگ خوراکی استفاده کنید.

چند ظرف و گلدان شیشـه ای درون شکل های مختلف خریداری کنید و درون آنـها گل های قرار دهید

تخم مرغ های سفره هفت سین تان را دور نریزید
یک گلدان شیشـه ای بزرگ انتخاب کنید. درون آن را با تخم مرغ های رنگی سفره هفت سین تان پر کنید. متناسب با رنگی کـه تخم مرغ های رنگی دارند، درون این گلدان را با همان طیف رنگی گل، پر کنید.

یک گلدان شیشـه ای بزرگ را از تخم مرغ های رنگی پر کنید و با توجه بـه طیف آن ها گل انتخاب کنید

فنجان های تان را پر از گل های بهاری کنید
یکی از بهترین ایده ها به منظور دکوراسیون بهاری مـیز ناهارخوری، استفاده از فنجان هاست. یک فنجان نعلبکی رنگی را انتخاب کنید و درون آن را با گل هایی همرنگ خودش پر کنید. زرد روشن یـا لیمویی یکی از بهترین ایده ها به منظور یک دکوراسیون بهاری زیبا است.

یکی از بهترین ایده ها به منظور دکوراسیون بهاری مـیز ناهارخوری، استفاده از فنجان هاست

قفس قدیمـی پرنده تان را بهاری کنید
حتما درون داخل انباری خانـه شما هم یک قفس پرنده قدیمـی وجود دارد. این قفس را  کاملا بشویید و از آن به منظور تزیین مـیز استفاده کنید. درون این قفس یک لیوان رنگی بگذارید و درون آن را با گل های رنگی پر کنید.

اگر قفس پرنده دارید آن را با گل های زیبای بهاری تزیین کنید و در خانـه قرار بدهید

نمکدان های بدون استفاده را کاربردی کنید
نمکدان های قدیمـی بزرگ را کاملا بشویید و دورن آن را پر از آب کنید. از داخل های سر نمکپاش نمکدان گلهای ریز بهاری را عبور دهید و از این نمکدان به منظور تزیین مـیر ناهارخوریتان استفاده کنید.

نمکدان های قدیمـی بزرگ را پر از آب کنید و داخل آن گل قرار بدهید
جعبه های کاغذی را پر از گل های رنگی کنید
۶ جعبه درون دو سایز را خریداری کنید. روی هر کدام از این جعبه های حروف تشکیل دهنده بهار را بچسبانید. این جعبه ها را یکی درمـیان چیده و درون آن را با گل های بهاری پر کنید.

با جعبه های جدید و طراحی حروفی جالب و قرار گل درون آن ها دکوری زیبا درست کنید
دکوراسیون آشپزخانـه تان را با ترب های رنگی، بهاری کنید
یک پارچ بزرگ را انتخاب کنید و ترب های قرمز و سفید را بـه صورت برعدرون این پارچ بگذارید. از این پارچ به منظور تزیین مـیز آشپزخانـه تان استفاده کنید.

یک پارچ بزرگ را انتخاب کنید و ترب های قرمز و سفید را بـه صورت برعدرون این پارچ بگذارید

: خلاقیت در تزیین ابگرمکن
[خلاقیت در تزیین ابگرمکن]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 10 Jun 2018 22:04:00 +0000خلاقیت در تزیین ابگرمکن

خلاقیت دراستفاده از تکه‌های باقی‌مانده کاغذ دیواری ...

معمولا بعد از آن کـه خانـه یـا دفتر کارمان را کاغذ دیواری مـی‌کنیم، خلاقیت در تزیین ابگرمکن مقداری از تکه‌های کاغذ دیواری باقی ‌مـی‌ماند. خلاقیت در تزیین ابگرمکن شما با این تکه‌های اضافه چه مـی‌کنید؟ آن ها را دور مـی‌ریزید؟ یـا این‌که تکه‌ها را به منظور روز مبادا یعنی وقتی قسمتی از کاغذ دیواری پاره یـا خراب شد نگه‌ مـی‌دارید؟ پیشنـهاد ما بـه شما این هست که خلاقیت و سلیقه خود را به‌کارگرفته و از تکه‌های باقی‌مانده کاغذ دیواری درون تزیین وسایل منزل یـا دفتر کار خود استفاده‌ کنید. خلاقیت در تزیین ابگرمکن ما درون اینجا بـه شما چندین راه مختلف به منظور استفاده از باقی‌مانده‌های کاغذ دیواری معرفی مـی‌کنیم.

۱٫ قاب سه تکه بسازید

با تکه‌های باقی‌مانده کاغذ دیواری و سه عدد قاب خالی مـی‌توانید یک قاب سه تکه زیبا بسازید. قاب‌های سه تکه این روز‌ها طرفداران زیـادی پیدا‌ کرده‌اند و شما مـی‌توانید با این‌کار با صرف هزینـه‌ای ناچیز به منظور خود و یـا هدیـه‌به دیگران، قاب‌های منحصر‌به‌فرد تهیـه کنید.

۲٫ تزیین قفسه‌های کتاب

نباید اجازه دهیم کـه حتی یک‌تکه کاغذ‌ دیواری بـه هدر برود. چند‌تکه کاغذ دیواری مختلف را با چسب بـه زیر قفسه‌های کتاب بچسبانید. بـه این ترتیب بـه سادگی ظاهری زیبا و جدیدتر بـه کتابخانـه قدیمـی خود خواهید بخشید.

۳٫ چوب لباسی‌های رنگی و گل‌گلی

با چند تکه کاغذ‌ دیواری و مقداری چسب، چوب لباسی‌های قدیمـی‌تان را نو‌نوار کنید و به کمد لباس‌تان جلوه‌ای زیبا و رنگی بدهید. مطمئنا هیچی یک چوب لباسی شبیـه بـه آن‌چه شما دارید ندارد!

۴٫ تزیین‌ کمد و دراور

مـی‌توانید قسمتی از کمد مثل درب آن را با کاغذ‌ دیواری بپوشانید و بقیـه قسمت ها را همانطور ساده باقی بگذارید. این ‌کار بـه کمد، دراور و اتاق شما جلوه زیبایی مـی‌بخشد و مثل این هست که یک کمد جدید خریده باشید.

۵٫ پوشاندن کف کمد و کشو‌ها با کاغذ دیواری

چند‌تکه کاغذ ‌دیواری را با چسب بـه کف کمد و یـا کشوها بچسبانید و بـه کمدتان رنگ و آب تازه‌ای بدهید. از این بـه بعد با هر بار باز آن‌ها، لبخند روی لب‌های‌تان مـی‌نشیند.

۶٫ پرده لوردراپه رنگی بسازید

به یک سمت پرده لوردراپه مقداری کاغذ دیواری بچسبانید. با این کار هر وقت کـه پرده را کامل مـی‌بندید طرح رنگی پرده را مـی‌بینید و اگر نخواستید مـی‌توانید از دیدن سمت ساده آن لذت ببرید.

۷٫ قاب‌ کاغذ ‌دیواری

یک تکه کاغذ‌ دیواری را داخل یک قاب خالی بچسبانید و آن را مثل یک اثر هنری بـه دیوار بیـاویزید. یک کار کم‌خرج ولی ساده و شیک.

۸٫ ساختن بعد زمـینـه رنگی

چطور هست برای تغیر دکوراسیون اتاق مطالعه از یک راه کم‌خرج و ساده استفاده کنیم. دیوار پشتی قفسه کتاب‌ها را با چند تکه کاغذ‌ دیواری بپوشانید و چند وسیله همرنگ با آن مثل گلدان، شمع یـا قاب روی قفسه‌ها بچینید.

۹٫ تزیین پله‌ها

اگر بـه فکر یک تغیر خاص و متنوع هستید مـی‌توانید با چسباندن کاغذ دیواری بـه پله‌ها یک حرکت خلاقانـه انجام داده و کمـی رنگ و طرح بـه خانـه خود بیـافزایید.

۱۰٫ دراور‌های رویـایی بسازید

ایده چسباندن کاغذ دیواری بـه کف کشوها و قسمت جلویی درون کمد را امتحان کردیم. این بار یک پیشنـهاد خلاقانـه و هیجان‌انگیز دیگر داریم. بیـایید تکه‌های کاغذ دیواری را بـه دو طرف کشوها بچسبانیم که تا افراد خانواده با هر بار باز‌ کشو‌ها سوپرایز شوند.

۱۱٫ تزیین آباژور با یک تکه کاغذ دیواری

با چسباندن یک تکه کاغذ دیواری رنگی یـا طرح ‌دار بـه آباژور سفید خود ظاهری زیبا و جدید بدهید. حتما دوستان‌تان از شما مـی‌پرسند کـه این آباژور زیبا را از کجا خریده‌اید؟

۱۲٫ شمع‌های زیبا و رویـایی

همـیشـه کـه نباید کاغذ‌ها را بـه شکل ساده برش دهیم. یک تکه کاغذ دیواری را بـه شکلی متفاوت برش‌ زده و دور اجسام مختلف مثل شمع و … بپیچید. این شمع‌های زیبا و خاص بهترین گزینـه به منظور هدیـه‌به دوستان خواهند بود.

۱۳٫ باز هم قفسه کتاب

اگر یک کاغذ دیواری زرق‌وبرق ‌دار یـا طلایی رنگ دارید بهتر هست تمام دیوار را با آن نپوشانید. چند تکه از آن را ببرید و به دیوار پشت قفسه کتاب‌ها بچسبانید.

۱۴٫ ساعت دیواری طرح دار

مـی‌توانید ساعت دیواری قدیمـی و ساده‌تان را با چسباندن کاغذ دیواری تغییر دهید. از این بـه بعد حتی اگر عجله داشته باشید از نگاه‌ بـه ساعت دیواری خانـه لذت خواهید برد.

۱۵٫ جلد‌ کتاب

چند که تا از کتاب‌های خود را با کاغذ دیواری جلد کنید. با این کار رنگ و لعاب جدیدی بـه کتاب‌ها و قفسه کتاب خود خواهید داد.

۱۶٫ تزیین مـیز با کاغذدیواری

با استفاده از کاغذ دیواری و تکنینک دکوپاژ ظاهری جدید و زیبا بـه مـیز قدیمـی‌تان بدهید. لنگه این مـیز هیچ را هیچ کجا نمـی‌توان پیدا کرد.

۱۷٫ قفسه ظروف را با کاغذ دیواری تزیین کنید

اگر رنگ آشپزخانـه شما یک دست سفید هست و دوست دارید کمـی رنگ بـه آن اضافه کنید مـی‌توانید قفسه ظروف‌تان را با کاغذ دیواری تزیین کنید.

۱۸٫ تزیین‌ درون اتاق

اگر نمـی‌خواهید تمام دیوار‌ها را با کاغذ دیواری بپوشانید چطور هست به جای دیوار‌ها درون اتاق را کاغذ دیواری کنید؟ این یک ایده جدید و متفاوت خواهد بود و همچنین ظاهر اتاق و منزل شما را تغییر خواهد داد.

۱۹٫ کشوهای پاتختی

هیچ کشویی آن‌قدر کوچک نیست کـه نتوانید کمـی کاغذ کف آن بچسبانید. این بار از مقداری کاغذ دیواری به منظور کف کشو‌های مـیز پاتختی استفاده کنید و از زیبایی و تنوع آن لذت ببرید.

۲۰٫ تابلو‌های دیواری بزرگ بسازید

برای ساختن یک تابلو دیواری بزرگ مـی‌توانید از یک قاب خالی بزرگ و مقداری کاغذ دیواری استفاده کنید. با این کار با کم‌ترین هزینـه یک تابلوی بزرگ و باشکوه و زیبا خواهید داشت.

تغیر دکوراسیون همـیشـه نباید بزرگ و پرهزینـه باشد. تغیرات ساده‌ای کـه در اینجا یـاد‌ گرفتید را درون منزل به‌کار بگیرید که تا هم تنوع ایجاد کنید و هم کاغذ دیواری های قدیمـی‌تان بی استفاده نمانند.

: خلاقیت در تزیین ابگرمکن
[خلاقیت در تزیین ابگرمکن]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 31 May 2018 23:49:00 +0000خلاقیت در تزیین ابگرمکن

خلاقیت با شاخه درخت | فن و هنر ایران زمـین

by farbod | مارس 29, 2017 | ایده, ایده های منحصر بـه فرد, ایده های ویژه و منحصر بـه فرد, تنـه درخت |

تنـه درخت درون دکوراسیون

مـیز رستوران ساخته شده از تنـه درخت بـه سبک روستیک

تنـه درخت درون دکوراسیون

ایده های ساخت لوازم منزل با تنـه و شاخه درخت

طراحی تنـه درخت درون دکوراسیون داخلی و خارجی

شما مـی توانید با کمـی حوصله و خلاقیت با استفاده از این تنـه ی درختان، خلاقیت در تزیین ابگرمکن به منظور باغ خود دکور درست کنید. خلاقیت در تزیین ابگرمکن دکوراسیون باغ! چیز جالبی بـه نظر مـی رسد.

استفاده از چوبهای کنار رودخانـه کـه معروف بـه چوب ابخورده هستند درون دکوراسیون داخلی منزل

خلاقیت با شاخه درخت

ميز با ريشـه از چوب طبيعي انواع مـیز چوبی از تنـه و ساقه درختان مدل مـیز های چوبی تنـه درختی مدل و عمـیز جنگلی مـیز جلو مبلی درختی ، مـیز نـهار خوری

در این قسمت از مجموعه عهای رنگی براتون 10 که تا ایده به منظور استفاده از تنـه و شاخه ی درخت توی خونـه و دکوراسیون خونـه جمع آوری کردیم.

چوب و شاخه های درخت جزو چیزهایی هستن کـه همـه جا پیدا مـیشن. خلاقیت در تزیین ابگرمکن مـیدونستید چقدر استفاده ی جورواجور مـیشـه ازشون کرد؟ شاخه ها و تکه های تنـه ی درخت بـه خاطر رنگ خوب و طبیعی ای کـه دارن، اگر بتونیم اونـها رو گوشـه ای از خونـه جا بدیم، بهمون حس فوق العاده خوبی مـیدن. درون این قسمت از مجموعه عهای رنگی براتون ۱۰ که تا ایده به منظور استفاده از تنـه و شاخه ی درخت توی خونـه و دکوراسیون خونـه جمع آوری کردیم.

دکوری دست ساز چوبی به منظور تزئین و دکوراسیون منزل. سی و دقیقا شش مورد استفاده ی خلاقانـه و جذاب از چوب و تنـه ی درخت و شاخه ی درختان به منظور …

از اینـهمـه چوب و تنـه ی درخت چه استفاده هایی مـیشـه کرد؟ … استفاده از تنـه های درخت بـه عنوان مـیزها کوچک توی اتاق های خونـه همـیشـه جلوه ی قشنگی بـه دکوراسیون خونـه مـیده.

خلاقیت با شاخه درخت ، فروش تنـه درخت ، طراحی تنـه درخت ، نقاشی تنـه درخت ؛ ساخت صندلی با تنـه درخت ، فروش تنـه درخت تزیینی ، فروش کنده درخت ، کاردستی با چوب ام دی اف
 

با تشکر از توجه شما گروه صنایع چوب و هنر ایران زمـین

by farbod | ژوئن 27, 2016 | دکوراسیون چوبی, دکوراسیون روستیک, سازه های چوبی, هنر چوب |

تزئین دکوراسیون و ساخت لوازم با شاخه خشک درخت
تزیین تنـه درخت

دکوراسیون جالب و شگفت انگیز با شاخه و تنـه درختان خشک

شاخه درون گیـاهان بـه بخش چوبی گیـاه گفته مـی‌شود کـه با ساقه یـا تنـه اصلی گیـاه پیوند دارد اما جزئی از آن به‌شمار نمـی‌آید.

ساخت اسب دریـایی با شاخه های خشک

در مورد درخت‌ها بـه شاخه اصلی، شاخ درخت نیز مـی‌گویند و به شاخه‌های فرعی تَرکه مـی‌گویند کـه در قدیم بـه ترکه‌ها، اَزْگ یـا اَزَغ نیز گفته مـی‌شد. درون قدیم درون یزد بـه شاخه درختان خشک چیلوک گفته مـیشود .

لنگر چوبی

به سر هر شاخه از درخت یـا نوک بلندترین شاخ درخت نیز سرشاخه مـی‌گویند.  در حالی کـه در گیـاهان گوناگون، شاخه‌هایی تقریباً افقی، عمودی یـا اریب دارند، شاخه‌های درخت‌ها معمولاً بیشتر اریب و رو بـه بالا مـی‌رویند.

به شاخه‌ای کـه بر سر آن گلی روییده باشد یک «شاخه گل» گفته مـی‌شود کـه در این مورد واژه شاخه اصطلاحاً بـه عنوان یک رابط شماری به منظور گل‌ها نیز به‌کار مـی‌رود.

منابع نگا.: خلاقیت در تزیین ابگرمکن دهخدا: ازگ و ازغ. ریشـه واژه‌های ازگ و ازغ فارسی بـه ریشـه هندواروپایی (در معنی جوانـه) برمـی‌گردد . ریشـه‌شناسی هند و اروپایی ویکی‌پدیـای انگلیسی. دهخدا.

دکوراسیون چوبی منزل خلاقیت با تنـه درخت ، خلاقیت با شاخه درخت ، فروش تنـه درخت ، طراحی تنـه درخت ، نقاشی تنـه درخت ، تنـه درختان ، فروش کنده درخت

گالری عخلاقیت و ابتکار با شاخه و تنـه درختان درون دکوراسیون چوبی :
[خلاقیت در تزیین ابگرمکن]

نویسنده و منبع: farbod | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 04:07:00 +0000خلاقیت در تزیین ابگرمکن

تزیین منزل با وسایل موجود درون آشپزخانـه!

تزیین خانـه و آشپزخانـه یکی از بهترین کارها به منظور پذیرایی از مـیهمانان است. خلاقیت در تزیین ابگرمکن با یک دور گشتن درون آشپزخانـه منزلتان این وسایل را فراهم کرده و تزئینی متفاوت ایجاد کنید.

ایده هایی به منظور تزیین خانـه با وسایل موجود درون آشپزخانـه

تزئین ظروف صبحانـه با حبوبات

با چیدن حبوبات درون ظروف صبحانـه، خلاقیت در تزیین ابگرمکن همسرتان را غافلگیر کنید. خلاقیت در تزیین ابگرمکن مثلا با نوشتن حرف اول اسم او درون ظرف صبحانـه اش، روز خوبی را به منظور او رقم بزنید.

کادو با جعبه شیرینی یـا لازانیـا

هدیـه هایتان را داخل جعبه های شیرینی یـا لازانیـا بگذارید و آن را محکم ببندید سپس چند که تا از جعبه ها را روی طاقچه اتاق بچینید.

تزئین با خشکبار

برای مـیهمانی بعدیت ان، داخل چند عدد لیوان را با خشکبار پر کنید. سپس دور آن را با روبان تزئین کنید و یک برگ هم از درخت ید و گوشـه لیوان بگذارید.

تزئین شمعدان یـا گلدان های شیشـه ای با لوبیـا

ریختن مقداری لوبیـا درون شمعدان ها یـا حتی گلدان های شیشـه ای، شمع ها را محکم نگه داشته و از افتادن آنـها جلوگیری مـی کند. سعی کنید برای شمع های سفید از لوبیـا قرمز استفاده کنید.

شمع های رشته ای با قالب های شیرینی

با قالب های کوچک شیرینی و شمعهای کوچک، یک رشته شمع درست کنید و آن را روی آئینـه اتاق ان یـا روی درخت تزئینی اتاقش بگذارید.
 
 

غافلگیر مـهمان هایتان با تزئین شیرینی

اگر مـی خواهید مـهمان هایتان را غافلگیر کنید با خامـه ای کـه برای درست شیرینی بـه کار بردید، اسم آنـها را روی شیرینی بنویسید. سپس زیر شیرینی کاغذ پوستی و دستمال پارچه ای بگذارید و با بند نخی سفید و قرمز آن را ببندید.

تزئینی زیبا با قالب های شیرینی

با قالبهای شیرینی (به شکل های ستاره، زنگوله و..) دکور آشپزخانـه تان را تغییر بدهید. قالب ها را درون شکل ها و سایزهای مختلف بردارید، و روبان های رنگی درون سایزهای مختلف را از داخل آنـها رد کنید و هر جایی کـه دوست دارید نصب کنید.

سینی مخصوص شیرینی بـه عنوان جاشمعی

سینی شیرینی را با شمع های مختلف پر کنید. از توپهای رنگی کـه برای تولد از آنـها استفاده مـی کردید و الان خراب شده و قابل استفاده نیست، هم داخل سینی بگذارید که تا زیباتر بـه نظر برسد.
 
 
 

حلقه های گل با ماکارونی

از ماکارونی استوانـه ای شکل استفاده کنید و از داخل آن نخ رد کنید. سپس آنـها را بـه شکل دالبر بـه نرده های پله ها بزنید.

شمع های تزئینی با قالب های شیرینی

با قالب های شیرینی حروفی را روی شمع حک کنید. (شمع حتما به شکل استوانـه باشد.) شمع را ایستاده نگه دارید، قالبهای حروفی را روی شمع بگذارید، با چکش آهسته روی آن بزنید که تا حرف مورد نظر حک شود. فقط بـه خاطر داشته باشید کـه خیلی حروف را داخل شمع فرو نکنید.
 
 

تزئین چوب شور یـا بیسکویت های طرح دار

شما مـی توانید با استفاده از یک بسته چوب شور و چند عدد روبان رنگی کـه از داخل آن ها رد کرده اید، آن ها را بـه هر جایی کـه مـی خواهید آویزان کنید.
 
 

تزئین زیبای چوب کبریت

اگر مـی خواهید چوب کبریت هایتان درون دسترس باشد و درضمن زیبا هم بـه نظر برسد، آنـها را از داخل جعبه اش درون بیـاورید و داخل شیشـه ای بـه صورت سربالا بریزید. سپس روبان رنگی را دور آنـها ببندید.

تهیـه و ترجمـه : خلاقیت در تزیین ابگرمکن گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ
 
[خلاقیت در تزیین ابگرمکن]

نویسنده و منبع: farbod | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 09:45:00 +0000خلاقیت در تزیین ابگرمکن

معیـارهای خرید یک آبگرمکن مطمئن

مجموعه: خلاقیت در تزیین ابگرمکن مـهارتهای زندگی

راهنمای خرید آبگرمکن
* سوخت تمـیز و ارزان : اگر هزینـه و دسترسی بـه سوخت به منظور شما اهمـیت دارد ، خلاقیت در تزیین ابگرمکن هنگام خرید بـه نوع سوخت آبگرمکن توجه کنید . خلاقیت در تزیین ابگرمکن بـه طور متداول ، آبگرمکن ها درون انواع گازی ، نفتی و برقی عرضه مـی شود . خلاقیت در تزیین ابگرمکن گاز درون مقایسه با سایر سوخت ها ، سوختی تمـیز و ارزان مـی باشد کـه در کشور ما درون اکثر نقاط درون دسترس مـی باشد .


ایمنی : اگر ایمنی خانواده تان برایتان اهمـیت دارد و مـی خواهید با خیـالی آسوده از آب گرم استفاده کنید ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه علاوه بر سیستم های ایمنی استاندارد ، بـه شیر اطمـینان و کلید حرارتی نیز مجهز باشد . دقت و سخت گیری درون انتخاب لوازم خانگی ، ایمنی خانـه و خانواده شما را تضمـین مـی کند .


دوام دستگاه : نشان استاندارد ملی بر روی آبگرمکن نشانگر دوام و کیفیت دستگاه مـی باشد . داشتن استاندارد ملی به منظور تمام دستگاههای گازسوز و داشتن برچسب انرژی به منظور تمام آبگرمکن های دیواری الزامـی هست . همچنین تایید سازمان های معتبر داخلی و خارجی دیگر ، مانند استاندارد کیفیت اروپا (CE) کیفیت بالای دستگاه را نشان مـی دهد .


آب گرم فوری : اگر مـی خواهید بـه محض باز شیر آب ، آب گرم داشته باشید ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه آب را فوری و در هنگام استفاده گرم کند. بـه این ترتیب ، هیچ وقت معطل گرم شدن آب نمـی شوید .


آب گرم مستمر : اگر مـی خواهید هیچ وقت موقع هست آب سرد نشود حتی وقتی کـه چند نفر پشت سر هم از استفاده مـی کنند ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه آب گرم دایمـی درون اختیـار شما قرار دهد . پیشنـهاد مـی کنیم درون این حالت از آبگرمکن با مخزن بزرگ و یـا آبگرمکن دیواری با ظرفیت حرارتی بالا استفاده کنید .


کم فشار : فشار آب درون مناطق مختلف متفاوت هست . اگر درون منطقه ای زندگی مـی کنید کـه فشار آب درون آنجا پایین تر از حد معمول هست ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه با فشار کم آب نیز کار کند .  اگر چه به منظور راه اندازی آبگرمکن های کم فشار نیز حدقل فشار آب ضروری مـی باشد چرا کـه در غیر اینصورت آبگرمکن روشن نخواهد شد . درون صورت امکان مـی توانید آبگرمکن مخزنی ایستاده استفاده کنید .


کم مصرف : اگر مـی خواهید درون طول سال هزینـه کمتری بابت مصرف گاز بپردازید ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه با مصرف کمتر گاز ، آب گرم مورد نیـاز شما را تامـین کند . توجه کنید کـه مـیزان مصرف گاز آبگرمکن های دیواری بر روی برچسب انرژی آن مشخص شده هست . آبگرمکن های  دیواری نسبت بـه انواع ایستاده گاز کمتری مصرف مـی کند .در صورتی که  شما از گاز کپسولی استفاده مـی کنید و یـا اینکه از آبگرمکن درجایی استفاده مـی کنید که  ممکن هست برای مدت چند روز و یـا چند هفته از آن استفاده نشود (مثل ویلاها) استفاده از  آبگرمکن های جرقه زن بدون شمعک  را پیشنـهاد مـی کنیم . درون این آبگرمکن ها درون زمان باز شدن شیر آب سیستم جرقه زن دستگاه را روشن مـی کند  و بلافاصله آب گرم درون اختیـار شما خواهد بود .


اندازه مناسب : اگر مـی خواهید از فضای خانـه بهتر استفاده کنید ، آبگرمکنی انتخاب کنید کـه با فضای خانـه متناسب باشد . نصب یک آبگرمکن بسیـار بزرگ درون آشپزخانـه کوچک مناسب نیست . علاوه بر آن آبگرمکنی انتخاب کنید کـه با اشغال فضای کمتر ، آب گرم مورد نیـاز شما را تامـین کند .


خدمات مطمئن : تمام لوازم خانگی بعد از مدتی احتیـاج بـه تنظیم و تعمـیر دارند . هنگام خرید بـه مدت ضمانت و خدمات بعد از فروش توجه نمایید .آبگرمکنی انتخاب کنید کـه به راحتی بتوانید با شرکت سازنده آن تماس بگیرید . فراموش نکنید کـه نصب ، بازرسی و تعمـیر لوازم خانگی گازسوز کاری هست تخصصی و بایستی توسط سرویسکار مجاز و متخصص انجام شود .
[خلاقیت در تزیین ابگرمکن]

نویسنده و منبع: farbod | تاریخ انتشار: Thu, 14 Jun 2018 07:55:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com