اساس دعا و طلسم

اساس دعا و طلسم انواع طلسم و روش های باطل طلسمات و سحر و جادو,نشانـه ... | دعای زبان بند | دعای محبت | دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو ... | بایگانی‌ها دعا و طلسم | سیرافی ها | محبت-دعای محبت فوری - روانشناسی عشق و موفقیت |

اساس دعا و طلسم

انواع طلسم و روش های باطل طلسمات و سحر و جادو,نشانـه ...

در این پست از سایت hooris.ir انواع طلسم و روش های باطل طلسمات و سحر و جادو,نشانـه های طلسم شدن و دعا به منظور باطل سحر و طلسمات قوی را به منظور شما عزیزان قرار دادیم . اساس دعا و طلسم علائم و نشانـه های انسان طلسم شده و یـا سحر شده رو به منظور شما بزرگواران توضیح خواهیم داد و همچنین روشـهایی کـه برای باطل انواع طلسم و سحر های قوی مورد استفاده قرار مـیگیرد رو بازگو خواهیم کرد که تا شما عزیزان بتوانید با این موضوع بـه صورت کامل آشنا شوید . اساس دعا و طلسم درون پناه حق

با توجه بـه درخواست مکرر مبنی بر اطلاعات بیشتر درون مورد طلسم ها و نحوه خنثی و باطل آنـها، اساس دعا و طلسم مطالب زیر را به منظور شما عزیزان قرار مـی دهیم.

? شناخت طلسم و نحوه پیشگیری از آن

? دعای باطل شدن طلسم

? دعای قرآنی موثر به منظور باطل طلسم و سحر و جادو و گشایش بخت

? علم طلسمات , معرفی یک نسخه درون علوم غریبه و علم طلسمات

طلسم چیست؟,روش های باطل طلسمات و سحر و جادو,نشانـه های طلسم,دعا به منظور باطل سحر و انواع طلسمات,انواع طلسمات,روشـهای باطل طلسمات,راه مقابله با طلسم و سحر و جادو,نشانـه های انسان طلسم شده,آیـا طلسم واقعیت حقیقت دارد,عطلسم و سحر و جادو,تصاویری از انواع طلسمات و سحر و جادو,علائم وجود طلسم و جادو درون خانـه,دعانویسی و طلسم و جادو,آیـا طلسم خطرناک است,همـه چیز درباره طلسم و جادو,باطل انواع طلسم و سحر و جادو با آیـات قرآن و دعا,مرد طلسم شده,زن طلسم شده, و پسر طلسم و جادو شده,بستن و باز طلسم و جادو, بچه و پسر طلسم شده,روشـهای رهایی یـافتن از شر طلسم و جادو

اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد

 دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، حتما که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس درون آب حل کرده و بیـاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود کـه این دعا همچنین به منظور گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یـا ارحَمَ الرّاحِمـین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمـیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیـهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یـا اَرحَم الرّاحِمـین.

بسم الله الرحمن الرحیم
ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللّهِ وَمَا اللّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ بقره ۷۴

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ بقره ۱۵۶

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا اسرا ۸۲

و نیز آورده اند اگری را بسته باشند سوره مبارکه مریم را بنویسد و بشوید و بخورد گشاده مـیگردد انشاءالله تعالی

هنگام نوشتن دعا ،طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید

دعا جهت ابطال سحر
حضرت علی (ع) فرمود: اساس دعا و طلسم هربر پوست آهو بنویسد و نزد خود نگهدارد سحر از او باطل مـیشود

بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم بـه السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیـهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمـین رب موسی و هارون قال امنتم بـه قبل ان اذن لکم انـه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمـی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

توجه شود:
*قواعد عمومـی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

*در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو بـه قبله باشید.
* سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.
* بـه وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).
* معوذتین را درون کاغذ بدون خط بنویسید و همـیشـه همراه خود داشته باشید.
* پایـان هر نماز آیـه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیـه اول آنرا بخوانید که تا و هو العلی العظیم.
* درون هنگام اذان یـا اندکی قبل یـا بعد از آن کـه درهای استجابت دعا  گشوده هست جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

بسیـار مجرب است. مستجاب هست انشاء الله تعالی .

*****************************************************

جادو، طلسم ،از کجا بفهمم جادو یـا طلسم شدم یـا نـه ؟!!

  بر اساس تحقیقات انجام شده اغلب طلسم ها وقتی به منظور شما نوشته مـی شود کهی از شما دلخوری خاصی بصورت مستقیم یـا غیر مستقیم پیدا مـی کند. معمولا این افراد آدم هایی هستند کـه از نظر قدرت مقابله با حقایق آدم های ضعیفی هستند و چون نمـی توانند درون مقابل شما و یـا رفتارهای شما عالعمل مناسبی انجام دهند و در مقابل شما احساس حقارت مـی کنند به منظور گرفتن انتقام بـه دعا نویسی و طلسم مبادرت مـی کنند.

طلسم ها بصورت های مختلف نوشته مـی شود رایج ترین آنـها عبارتند از :

۱- دفن یکی از لباس های شما (هر چه لباس زیر تر باشد اثرش بیشتر است)

     درون این گونـه طلسم ها بر روی لباس مفعول دعای مورد نظر خوانده شده و در جایی دفن مـی گردد. معمولا این نوع دعاها زمان دارند و پس از طی زمان گفته شده خود بخود باطل مـی شوند. اگر بهر دلیلی این لباس دفن شده از زیر خاک بیرون بیـاید سحر باطل خواهد شد. به منظور همـین بعضی از باطل کنندگان سحر مـی گویند کـه باید آنرا پیدا کرده و از زیر خاک بیرون بکشید.

۲- دفن جزء مرده ای بدن شما کـه معمولا یـا ناخن هست و یـا موی شما. آن هم مانند طلسم با لباس مـی باشد.

۳- خوراندن دعا با استفاده از یک چیز شیرین

    درون بعضی مواقع دعا نویس ها مبادرت بـه دعا خوانی بر روی خوردنی شیرین مانند حلوا، شعله زرد و چیزهایی بـه شکل های گفته شده مبادرت مـی کنند فرد آن را خورده و طلسم مـی شود. برا باطل آن حتما آن دعا از جسم و تک تک سلول های فرد جدا شود .

۴- مامور یک جن به منظور ایفای یک وظیفه

    درون این نوع طلسم فرد دعانویس یک جن را مامور مـی کند کـه برای مدتی مشخص به منظور انجام ماموریت گفته شده همراه شما شده و نگذارد کـه تصمـیم یـا عمل شما محقق گردد. باطل این طلسم ساده تر هست چون خود جن اسیر هست و مـی خواهد خود آزاد باشد و شما اگر بتوانید نیروهای مثبت زیـادی درون خود جمع کنید بطوریکه جن نتواند درون کنار شما دوام پیدا کند یـا مـی مـیرد و یـا فرار مـی کند.

حالت های دیگری نیز هست که جایز بـه گفتن آن درون اینجا نیست.

 سحر، جادو ، طلسم و دل سیـاهی

     سحر و ساحران درون طول تاریخ بشری از دیر باز وجود داشته اند و قرآن نیز بـه امر سحر و جادو اشاره کرده هست و از آن بـه عنوان یک حقیقت و واقعیتی کـه دارای تاثیر مـی باشد یـاد کرده هست و آن را از جمله امور بد و ناردست برشمرده هست و همگان را از اجرا و مشغول شدن بـه این امور بازداشته هست و یـادآوری کرده هست که ساحران جز با اذن الله کاری نمـی توانند ند ( آیـه ۱۰۲ و ۱۰۳ سوره البقره  و آیـه ۴  سوره الفلق ) و از دیدگاه بسیـاری از فقهای اسلامـی، ساحران و جادوگران کافر مـی باشند.

     اما درون هر صورت درون اکثر جوامع عده ایی بـه عنوان ساحر و جادوگر بـه این کار زشت و حرام مشغول هستند و موجبات فساد، نزاع و جدایی را بین انسان ها فراهم مـی کنند. با توجه بـه اینکه سحر و جادو دارای تاثیر مـی باشد و عده ایی بـه این کار زشت مشغول هستند و عده ایی نیز توسط ساحران سحر شده اند، و به ضررهای فراوان جسمـی، روحی و خانوادگی دچار شده اند، قضیـه ی باطل سحر دارای اهمـیت دو چندان مـی باشد.

 باطل سحر، جادو و طلسم

     عده ایی از ساحران با روش های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل مـی کنند که تا از دو طرف سود ببرند و اموالی را صاحب شوند ، حال آنکه مراجعه بـه این ساحران به منظور ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیـاهی و یـا هر بیماری دیگری بـه علت روش های غیر شرعی و نادرست این ساحران ، از لحاظ شرعی حرام و ممنوع مـی باشد. درون این مـیان روش درست و شرعی باطل سحر ، استفاده از آیـات قرآنی و اذکار نبوی و امور دیگری هست که رسول الله صلی الله علیـه و علی آله و سلم به منظور باطل سحر بـه آن اشاره و ارشاد فرموده اند.

نشانـه ها و عوارض سحر و جادو

     شخصی کـه سحر شده هست به عنوان یک بیمار علائم و نشانـه هایی بر او آشکار مـی شود کـه از خلال آن مـی توان فهمـید کـه مورد سحر واقع شده هست یـا خیر. ما این نشانـه ها را درون ذیل مـی آوریم که تا شما بتوانید درون مرحله ی اولیـه تشخیص دهید کـه آیـا دچار بیماری شده اید یـا نـه؟

۱ـ طلسم:

     ساحران معمولا به منظور اجرای سحر از طلسم استفاده مـی کنند. طلسم عبارت هست از نوشته ایی مرموز و متشکل از اعداد و حروف ناهماهنگ و نامفهوم و معمولا بـه صورت جدول کـه ساحر آن را بر روی کاغذ و یـا شیئ دیگر مـی نویسد. درون صورتی کهی چنین چیزی کـه ممکن هست در اشکال و اشیـاء مختلف جاسازی شده باشد را مشاهده کند، احتمال اینکه وی مورد سحر واقع شده باشد زیـاد است. این موارد ممکن هست در محیط خانـه،  اتاق، رختخواب، درون درب ورودی منزل و یـا درون کوچه جلو درب منزل یـافت شود.

۲ـ جدایی، بدبینی، تنفر و طلاق ناشی از دل سیـاهی

   رایج ترین نوع  سحر، جدایی و دشمنی افکندن بین دو شخص مـی باشد، بـه گونـه ایی کـه این دو شخص یـا یکی از آنـها بـه طور غیرطبیعی و غیرارادی از دیگری متنفر مـی شود، که تا جایی کـه توانایی و تحمل دیدن وی را ندارد و وقتی کـه او را مـی بیند و یـا هم سخن مـی شود بـه شدت دچار فشار روحی مـی شود، نفس هایش بند مـی آید، سردرد مـی گیرد، رنگش تغییر مـی کند و مـی خواهد هر چه سریع تر از او جدا شود و جالب اینکه خود نیز دلایل این همـه تنفر و امور غیرطبیعی را نمـی داند و متحیر مـی ماند کـه چرا نمـی تواند طرف مقابل خود را تحمل کند. این نوع سحر معمولا بین زن و شوهر و یـا دو نامزد صورت مـی گیرد و ممکن هست بین فرزند و والدین و یـا هر دیگری رخ دهد.

   بسیـاری از اوقات دو شریک زندگی، روابط خوب، سالم و گرمـی دارند ولی بـه یکباره همـه چیز بـه هم مـی خورد و همـه ی نشانـه های بالا درون یکی از آن دو ظاهر مـی شود، طوری کـه طرف فقط خواستار طلاق و جدایی مـی شود و خود نیز دلیل آن را نمـی داند و فقط تنفر بی سبب، بی دلیل و بدون اراده ! درون بین مردم این نوع سحر را دل سیـاهی مـی نامند. بدین معنی کـه دل و قلبی را به منظور دیگری سیـاه و تار نموده اند که تا موجبات جدایی حاصل شود و معمولا این امور بوسیله ی دشمنان آن خانواده و یـا اشخاص حسود و از طریق شخص ساحر صورت مـی گیرد. این نوع تنفر بی اراده معمولا نشانـه های دیگری نیز دارد؛ بـه طور مثال زن شوهرش را بـه اشکال غیر طبیعی مـی بیند مثلا صورت شوهرش را مانند یک حیوان حقیقی مـی بیند. معمولا درون این نوع سحر دو شخص درون هنگام دور بودن از هم تنفری ندارند، اما بـه محض اینکه همدیگر را مـی بینند و یـا هم صحبت مـی شوند، این نشانـه ها ظاهر مـی شوند. مثلا که تا زمانی کـه شوهر درون مسافرت و یـا خارج از منزل بـه سر مـی برد، زن هیچ نفرتی ندارد، اما بـه محض اینکه شوهر وارد خانـه مـی شود همـه ی این نشانـه ها و مشکلات بدون اینکه زن بخواهد و بداند بر او عارض گشته و مشکلات شروع مـی شود.

۳ـ مشکلات ــ ناتوانی درون روابط ــ اختلال درون روابط

     یکی از نشانـه های سحر و یکی از انواع آن، اختلال درون روابط بین زن و شوهر مـی باشد. ساحر بدین وسیله یکی از مـهم ترین ویژگی های روابط بین زن و شوهر را مختل مـی کند، که تا بدین وسیله بتواند بـه همان هدف خود کـه بروز مشکلات خانوادگی و جدایی و طلاق بین زن و شوهر است، دست یـابد. درون این نوع سحر زن یـا شوهر بـه مشکلات غیر معمول و غیر متعارفی دچار مـی شوند، بـه گونـه ایی کـه در اجرای اعمال بـه کلی ناتوان مـی شوند کـه به بعضی از انواع و آثار آن اشاره مـی کنیم. ممکن هست زن ناخواسته از و نزدیک شدن آلت ی مرد بـه شرمگاهش ممانعت کند و سبب این کار هم ترس یـا مشکلات روانی و یـا سردی مزاج درون امور از طرف زن نمـی باشد، بـه گونـه ایی کـه خود زن هم دلیل این امر را نمـی داند. مثلا قبل از بـه یکباره دو ران زن قفل مـی شود و به هم مـی چسبند و تحت هیچ نیرویی قابل بازشدن نیست و این امر بـه اراده ی زن نیست و زن علت آن را نمـی داند. و یـا اینکه زن بـه یکباره از با شوهرش بـه طور کلی متنفر مـی شود. این نوع از سحر بیشتر اوقات درون شب اول عروسی اتفاق مـی افتد و ممکن هست تا ماه ها ادامـه یـابد . معمولا توسطانی کـه با این ازدواج مخالف و یـا نسبت بـه داماد و عروس حسودی مـی کنند صورت مـی گیرد. این نوع از سحر بیشتر اوقات درون شب اول عروسی اتفاق مـی افتد و ممکن هست تا ماه ها ادامـه یـابد .

     ممکن هست این نوع سحر به منظور مرد نیز رخ دهد، بـه طوری کـه توانایی کامل اعمال را بـه یکباره و بدون دلایل روانی و پزشکی از دست مـی دهد یـا اینکه مرد درون مراحل لمس و بازی با بدن زن مشکلی ندارد اما بـه محض اینکه قصد مـی کند آلت ی وی ناخواسته و بی دلیل از کار مـی افتد و هیچ گاه موفق بـه مـهم ترین کار یعنی و انزال نمـی شود کـه در این صورت رضایت طرفین حاصل نمـی شود و زمـینـه به منظور بروز مشکلات خانوادگی و نـهایتا جدایی و طلاق مـهیـا مـی شود.

در ضمن نازایی نیز یکی از عوارض یـا نشانـه های سحر و طلسم مـی باشد.

 ۴ـ مشکلات روانی و رفتاری و اختلال درون روابط اجتماعی فرد

ممکن هست فرد توسط سحر دچار ناراحتی های روانی و اعصاب و اختلال درون روابط اجتماعی شود کـه از نشانـه های آن موارد زیر است:

عصبانیت بیش از حد و بدون زمـینـه و بی دلیل

گرفتگی، انزوا، تنـهایی و دوری جستن از دیگران

افسردگی شدید

   نکته ی قابل توجه اینست کـه این موارد مـی بایست یکباره و بدون دلیل بروز کند که تا بتوان آن را جزء علامت احتمالی سحر دانست چون ممکن هست این موارد دلایل دیگری غیر از سحر داشته باشند.

۵ـ مشکلات و بیماری های جسمـی

   بـه وسیله ی سحر مـی توان درون بدن شخص، بیماری های مختلفی ایجاد کرد و معمولا این بیماری ها توسط پزشکان قابل درمان نیستند چون علت اصلی این بیماری ها به منظور پزشکان نامشخص است. مواردی مانند:

کور شدن یکباره و بی دلیل

فلج شدن یکباره بعضی از اعضای بدن

کر و لال شدن بی دلیل و بدون زمـینـه ی قبلی

از جمله نمونـه هایی هست که ساحر ممکن هست به وسیله ی سحر درون شخص مورد نظر ایجاد کند.

جن زدگی

    چنانچه درون قرآن نیز بیـان شده هست “جن ها” موجوداتی شبیـه انسان ها هستند کـه دیده نمـی شوند اما آنـها انسانـها را مـی بینند. آنـها زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی دارند، تشکیل خانواده مـی دهند، زندگیشان درون این دنیـا مثل انسان با تولد شروع و با مرگ پایـان مـی یـابد، بر روی همـین زمـین زندگی مـی کنند و انسان ها آنـها را نمـی بینند و آنـها را احساس نمـی کنند. جن ها بـه طور معمول و عادی درون زندگی انسانـها هیچ نوع دخالت و تصرفی نمـی کنند، ولی درون بعضی از حالات عده ایی از جن ها درون زندگی گروهی از انسانـها دخالت مـی کنند کـه این نوع تاثیر و دخالت دارای انواعی مـی باشد کـه در ادامـه انواع، اسباب و نشانـه های انسان جن زده را بیـان مـی کنیم و نیـاز بـه ذکر هست که جن زدگی با سحر و جادو تفاوت دارد.

نشانـه های انسان جن زده :

۱ـ  تشنج و صرع

     شخصی کـه توسط جن مورد حمله و ضرر قرار مـی گیرد، نشانـه هایی درون او ظاهر مـی شود کـه بیشتر اوقات بـه صورت تشنج یـا همان صرع بروز مـی کند و شخص جن زده گاه و بیگاه دچار تشنج غیر معمول مـی شود و یـا شخص یکباره و بدون سوابق پزشکی دچار تشنج شدید مـی شود و صرع درون او بـه صورت کامل مشاهده مـی شود و مـهم ترین نکته درون این زمـینـه این هست که این نوع تشنج و صرع هیچ نوع تفسیر پزشکی ندارد و پزشک علت این امر را نمـی داند .

۲ـ دیوانگی و جنون

   ممکن هست شخص جن زده بـه طور کلی عقل و هوش خود را یکباره از دست بدهد و به قول معروف دیوانـه و یـا مجنون نامـیده مـی شود کـه این امر ممکن هست از تاثیرات جن باشد.

۳ـ مشاهده امور عجیب و غریب درون منزل

   هم چنین ممکن هست جن بـه دلایل متفاوت درون امور منزل و خانـه شخص دخالت کند بـه طوری کـه شخص سر و صدای غیرمتعارفی درون خانـه بشنود و یـا وسایل خانـه بـه طور غریبی جا بـه جا شود و یـا سنگ و اشیـاء دیگری پرتاب شوند و اموری از این قبیل مـی توانند نشانـه ی حضور جن باشند.

۴ـ بیماری های جسمـی

    جن ممکن هست بیماری های جسمـی مانند درد شدید درون بعضی از اعضای بدن و اختلالاتی مثل کوری و کر و لالی و … ایجاد کند. پدید آمدن ناگهانی و نامشخص بودن علت آن از لحاظ پزشکی مـهم ترین نکته درون این مشکلات است.

۵ـ  مشکلات های روحی روانی

    جن ممکن هست موجبات مشکلات روحی همچون افسردگی شدید و رغبت بـه تنـهایی و انزوا و عصبانی بودن را درون شخص ایجاد کند.

۶ـ داشتن علاقه و ارتباط  شدید با دستشویی

     یکی از نشانـه های جانبی درون کنار نشانـه های فوق این هست که شخص جن زده بعد از اینکه بـه یکی یـا بعضی از نشانـه های بالا دچار شد، نشانـه ی جانبی دیگری درون او ظهور مـی کند و آن اینکه هنگام دستشویی رفتن مدت زیـادی آنجا مـی ماند و یـا بسیـاری از اوقات درون نزدیکی دستشویی مـی نشیند.

۷- نشانـه های سحر

     جن مـی تواند مشکلاتی کـه توسط سحر بـه وجود مـی آید را درون انسان ایجاد کند لذا همـه نشانـه ها سحر مـی تواند علامت جن زدگی نیز باشد.

 علل دخالت جن درون زندگی انسان ها

     جن ها بـه یکی از دلایل زیر درون زندگی انسان ها دخالت مـی کنند و اسباب مشکلات را فراهم مـی کنند:

۱ـ  انتقام

    چنانکه گفتیم انسان ها، جن ها را نمـی بینند، اما آنـها ما را مـی بینند و به همـین خاطر ممکن هست انسانـها ناخواسته بـه بعضی از جن ها یـا اعضای خانواده آنـها آسیبی وارد کنند، مثلا پا روی آنـها بگذارند و یـا … کـه در این صورت جن بـه خاطر انتقام درون زندگی این شخص دخالت مـی کند و اسباب مشکلات را فراهم مـی کند.

 ۲ـ عشق و عاشق شدن

     جن ها هم مانند انسان ها متشکل از دو جنس نر و ماده هستند کـه به همـین علت ممکن هست جن عاشق انسانی شود و وارد بدن وی شود کـه در پی ورود جن بـه بدن انسان مشکلاتی پدید مـی آید.

۳ـ  شرارت جن

     جن ها همچون انسان ها دارای ادیـان و عقاید مختلفی هستند و ممکن هست مسلمان، مسیحی، یـهودی و یـا … باشند و طبعا بعضی از آنـها بد و بعضی خوب هستند.

راه های باطل سحر و جادو

     هر این آیـه از سورهء الرحمن را ۷۰ مرتبه بر روی ظرف آبی بخواند و سپس با آن آب غسل کند هر هر سحری به منظور او کرده باشد باطل مـی شود حتما توجه داشت کـه هنگامـی کـه به وسیلهء این آب غسل مـیکنید تشت بزرگی درون زیر خود بگذارید چون روی این آب قرآن خوانده شده بعد نباید درون راه آب یـا جای کثیف ریخته شود وپس از غسل نیز مـی توان آن آب را درون پای درخت یـا درون باغچه یـا درون رودخانـه ریخت و اگر درون مکانی سحر باشد مثلای مغازه یـا محلی را سحر کرده باشد مـیتوان بعد از خواندن این آیـه بر روی آب آن آب را درون چهار گوش خانـه یـا مغازه یـا آن محل ریخت ونیز این کار اجنـه را هم دور مـیکند اکر از این آب بـه روی مصروع یـا جن زده بپاشند فی لفور بـه حال آید . آیـه این هست : بسم الله الرحمن الرحیم ، یـا معشرالجن والانس ان استطعتم ان تنفذوا من اقطار السماوات والارض فانفذوا لا تنفذون الا بسلطان ).

 ۱) استعاذه بـه خداوند و خواندن سوره ‏های فلق و ناس

۲) خواندن و نوشتن آیـات ۷۵ که تا ۸۲ سوره یونس

۳) دعا وتضرع بـه درگاه خداوند

۴) درخواست دعا از اولیـای واقعی خداوند

۵) صدقه دادن

۶) خواندن آیت الکرسی

 نتیجه گیری کلی :

۱) اول آنکه علوم غریبه و فراروانی و قدرت های مافوق وجود دارند .

۲) افراد اهل این پدیده ها هم وجود دارند کـه معمولا یک عده قلیلی از آنـها انسان های خوب و پسندیده و خود ساخته و معنوی هستند و متاسفانـه عده کثیری از آنـها انسان های خود ساخته و معنوی نیستند و از این راه دکان باز کرده و مشغول کاسبی بوده و از جهل و نادانی و ضعف عده ای ترزق مـی کنند و طرفداران کور و کری هم دارند کـه خوشبختانـه درون کشور ما قاطعانـه با این افراد برخورد مـی گردد.

۳) جادو و طلسم و دعا و ….. فقط روی افراد سست ایمان و ضعیف النفس و منفی و اهل خرافات جواب مـی دهند و افرادی کـه انسان های درستی هستند و با یـاد و نام خای متعال و بر مبنای معنویت زندگی مـی کنند و در همـه امور توکل و توجه شان بـه حضرت حق مـی باشد اساسا خداوند حافظ و پشتیبان آنـهاست و از شر شیـاطین انسانی و غیر انسانی محفوظ هستند.

۴) درون همـه حال بایستی درست و الهی زندگی کرد که تا مشمول عنایـات و رحمت عام و خاص الهی گردیم و در تک تک لحظات زندگی فقط و فقط خداوند متعال را لحاظ نموده و در جهت رضای حضرتش گام برداریم نـه رضایت غیر و همـیشـه حضرتش را حافظ و پشتیبان خود تصور نماییم.

۵) درون مصائب و مشکلات علاوه بر توکل بـه حضرت حق و طلب هدایت درونی و بیرونی ، از افراد متخصص و فرهیخته یـاری و کمک بخواهیم.

۶) به منظور همـه نیـات و افکار خوبی داشته و خیرات و برکات الهی را درون صورتی کـه به خیر و صلاحشان باشد مسئلت نماییم ( دعا به منظور غیر زمانی درست و ارزشمند هست که از خداوند خیر و صلاح مخاطب را نیز مسئلت نماییم ).

۷) تمام انفاق ، نذر و نذورات ، صدقات ،قرض الحسنـه ها و غیره و غیره حتما مبتنی بر رضا و خشنودی  ” حضرت حق ” باشد نـه رضایت سایرین و ریـا و تزویر و حتی احساس خوبی ونیکی و ثواب !!!!

۸) مسائل خصوصی و خانوادگی را بـه هیچ احدی حتی نزدیکان و دوستان نگویید. اگر مشکل و یـا چالشی دارید فقط و فقط آن را با مشاور و یـا متخصص فرهیخته ( ترجیحا غریبه ) مطرح نمایید.

۹) موفقیت های بزرگ ، تجارب عالی ، لذت های ناب ، سفرهای عالی ، ….. و تمام نعمت ها و موهبت های الهی کـه نصیبتان مـی گردد را لزومـی ندارد بهی بگویید و یـا نشان دهید.

۱۰) درون حریم شخصی تان هری را وارد نکنید. با هری رفت و آمد خانوادگی نداشته باشید . هر لقمـه و غذایی را نخورید!

نکته بسیـار مـهم :

    دوستان بسیـاری با اینجانب تماس مـی گیرند و با خواندن مقاله فوق توقع سحر و جادو و باطل دعا و طلسم و …. دارند !! بنده درون ابتداء مقاله هم توضیح داده ام کـه مخاطبین این پدیده ها صرفا افراد ضعیف و فاقد ایمان و اعتقاد مستحکم مـی باشند لذا اگر شما دوست عزیز مشکلی هم اگر داشته باشید ، صرفا با برخورد عقلانی و معنوی قابل حل مـی باشد و اساسا بدنبال قصه های شیطانی و نفسانی( دعا ، جادو ، باطل سحر و … ) نباشید.

 برای شما بهترین ها را از خداوند سبحان و متعال خواهانم.

تهیـه و تنظیم از : دکتر علی واهب نیـا

****************************************************

این سؤال چندین بار مطرح شد و هر بار پاسخ‌هایی به منظور آن درج شد کـه اگر درون بخش جستجو درون سایت کلماتی مانند «سحر – جادو و …» درج  وکلیک شود، درون اختیـار قرار مـی‌گیرد. اما نظر بـه شایع شدن مباحث «طلسم، سحر یـا جادو»، نظر کاربران گرامـی بـه نکات ذیل جلب مـی‌گردد:

البته کـه طلسم، سحر یـا همان جادو وجود دارد. کلام وحی (آیـات قرآن کریم) مستقیم بـه وجود این رفتارها تصریح دارد، منتهی حتما به دو نکته‌ی بسیـار مـهم توجه شود:

نکته اول: درون این عالم هیچ اتفاقی نمـی‌افتد کـه «غیر علمـی» و خارج از قوانین علیّت باشد، حتی معجزات انبیـا علیـهم‌السلام. چرا کـه عالم تجلی علم و حکمت الهی است. سحر و جادو نیز خارج از اصول، چارچوب و قوانین علمـی نیستند.

گاهی علمـی به منظور عموم قابل دسترسی و فراگیری هست و گاهی شواهد و علایم آن علم مشـهود نیست و فراگیری آن بـه غیر از علوم مقدماتی و حصولی، تمرین‌ها و مـهارت‌های خاصی مـی‌خواهد؛ لذا چونب آن به منظور همـه مـیسر نیست، بـه آن «علم غریبه» مـی‌گویند، مانند: کهانت، سیمـیا، کیمـیا، لیمـیا، هیمـیا …  و از جمله انواع سحر و جادو.

گاهی ساحرها یـا رمال‌ها، علمـی ندارند و کار خاصی نمـی‌کنند و از علوم غریبه‌ای نیز برخوردار نیستند، بلکه فقط از عوامـی و خرافه‌گرایی و زودباوری و تسلیم مردم سوء استفاده مـی‌کنند. درون زمان حضرت عیسی علیـه‌السلام، انواع بیماری‌های مسری و مـهلک زیـاد شده بود، لذا پزشکان ادعای اولوهیت مـی‌د.

نکته دوم: این کـه هر چند سحر و جادو و طلسم وجود دارد، اما هر گرفتاری یـا گره‌ای دلیل نمـی‌شود کـه منشأیی چون سحر یـا طلسم داشته باشد. معمولاً بسیـاری از مردم بـه سه دلیل گمان مـی‌کنند کـه لابد طلسم شده‌اند: اول این کـه بسیـار از خود راضی و ممنون هستند و هیچ گمان نمـی‌کنند کـه شاید برنامـه‌ریزی غلط، برخورد خطا، ساده‌اندیشی، باورها و رفتارهای ناصحیح سبب بروز مشکل شده هست و خلاصه علل به منظور پدید آمدن معلول فراهم نشده‌اند – دوم این کـه گروهی نـه تنـها از خود راضی، بلکه عوام نیز هستند و خیلی زود اسیر خرافه مـی‌شوند – و سوم این کـه گروهی تنبل نیز هستند. مـی‌گویند: لابد مشکل من معلول چند جمله‌ای هست کهی علیـه من خوانده یـا نوشته است! لذا به منظور رفع مشکلات و گره‌ها بـه دنبال چند جمله متقابل مـی‌گردند. دوست دارند مشکلات‌شان با یک وِرد خواندن و فوت حل شود و مستلزم تعقل، تفکر و کار نباشد. بالاخره یک کاغذی بـه همراه داشتن، یک وردی را شبی صد بار خواندن و …، بسیـار راحت‌تر از تفکر و عمل صالح است.

این معضل درون قشر خانم‌ها، بـه ویژه درون رابطه با ازدواج بسیـار بیشتر دیده مـی‌شود. مـی‌گویند: چون قیـافه و هیکل دارم، خانواده‌ی خوبی هم ندارم، اما خواستگار ندارم، یـا هر مـی‌آید دیگر بر نمـی‌گردد، بعد حتماً و قطعاً طلسم شده‌ام!

هری گمان مـی‌کند کـه اگر خواستگار مناسبی ندارد و یـا دارد، اما کارش بـه ازدواج ختم نمـی‌شود، لابد سحر شده است! و هیچ نمـی‌اندیشد کـه با توجه بـه بالا رفتن سن ازدواج، آیـا بیش از هفتاد درصد ان این جامعه سحر شده‌اند؟! یـا اگر نزدیک بـه نیمـی از ازدواج‌ها بـه طلاق مـی‌انجامد، از سحر است؟!

سحر و جادو درون سیـاست:

کاربرد سحر و جادو درون سیـاست و حکومت نیز بسیـار بوده و هم چنان هست. فرعون بـه اطرافیـان خود گفت: این موسی و برادرش هارون (علیـهم‌السلام)، مـی‌خواهند شما را با «سحر» از سرزمـین خود بیرون کنند «يُرِيدُ أَن يُخْرِجَكُم مِّنْ أَرْضِكُم بِسِحْرِهِ فَمَاذَا تَأْمُرُونَ – مى‏خواهد با سحر خود شما را از سرزمين‌تان بيرون كند اكنون چه راى مى‏دهيد (الشعراء، ۳۵)»؛ و سپس نیز به منظور غلبه بر آنـها، ساحران را جمع کرد و مردم هم گفت شما نیز بیـایید، که تا با تشویق و همراهی شما، ساحران خودمان بـه غلبه برسند:

«فَجُمِعَ السَّحَرَةُ لِمِيقَاتِ يَوْمٍ مَّعْلُومٍ * فَجُمِعَ السَّحَرَةُ لِمِيقَاتِ يَوْمٍ مَّعْلُومٍ * لَعَلَّنَا نَتَّبِعُ السَّحَرَةَ إِن كَانُوا هُمُ الْغَالِبِين …» (الشعراء، ۳۸ بـه بعد)

ترجمـه: بعد ساحران براى موعد روزى معلوم گردآورى شدند * و به توده مردم گفته شد آيا شما هم جمع خواهيد شد * بدين اميد كه اگر ساحران غالب شدند از آنان پيروى كنيم.

*- امروزه نیز همـین‌طور است. اساس کار فراماسون و شیطان‌پرستی، بر همان سحر و جادو استوار شده هست و ما شاهدیم کـه با چه باور متعصبانـه‌ای، علایم ماسونی را درون لوگوی هر بانک، شرکت یـا صنعت مـهمـی و حتی روی دلار بـه کار مـی‌برند، که تا آن سحر درون غلبه‌ی این سیـاست یـا محصول مؤثر افتد.

سحر و جادو درون روابط خانوادگی:

خداوند متعال درون قرآن کریم تصریح دارد کـه عده‌ای از دیوان (جنیّان) برخی از علوم غریبه را بـه انسان‌‌های کافر، مشرک، شیطان‌پرست و … یـاد دادند که تا فتنـه کنند. متقابلاً فرشتگان نیز برخی از این علوم را بـه انسان‌های مؤمن یـاد دادند، که تا با این علم با آنـها مقابله کنند، اما شرط د کـه در غیر جای خودش استفاده نکنند، منتهی برخی آنـها درون ایجاد اختلافات خانوادگی، بـه ویژه بین همسران بـه کار بردند:

«وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيْاطِينَ كَفَرُواْ يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاَ تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللّهِ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلاَ يَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الآخِرَةِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ كَانُواْ يَعْلَمُونَ» (البقره، ۱۰۲)

ترجمـه: و آنچه را كه شيطان[صفت]ها درون سلطنت‏سليمان خوانده [و درس گرفته] بودند پيروى كردند و سليمان كفر نورزيد ليكن آن شيطان[صفت]ها بـه كفر گراييدند كه بـه مردم سحر مى‏آموختند و [نيز از] آنچه بر آن دو فرشته هاروت و ماروت درون بابل فرو فرستاده شده بود [پيروى كردند] با اينكه آن دو [فرشته] هيچ كس را تعليم [سحر] نمى‏كردند مگر آنكه [قبلا بـه او] مى‏گفتند ما [وسيله] آزمايشى [براى شما] هستيم بعد زنـهار كافر نشوى و[لى] آنـها از آن دو [فرشته] چيزهايى مى‏آموختند كه بـه وسيله آن ميان مرد و همسرش جدايى بيفكنند هر چند بدون فرمان خدا نمى‏توانستند بـه وسيله آن بـه احدى زيان برسانند و [خلاصه] چيزى مى‏آموختند كه برايشان زيان داشت و سودى بديشان نمى‏رسانيد و قطعا [يهوديان] دريافته بودند كه هر كس خريدار اين [متاع] باشد درون آخرت بهره‏اى ندارد وه كه چه بد بود آنچه بـه جان خريدنداگر مى‏دانستند.

جادوگر، رمال و اهل طلسم، موفق نمـی‌شوند:

در همـین آیـه‌فوق تصریح شده هست که آموزش و به کارگیری سحر، چیزی ضرر ندارد «وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلاَ يَنفَعُهُمْ» و هم چنین تصریح دارد کـه «ساحر» هر جا برود، بـه فلاح نمـی‌رسد. یعنی از هر راهی کـه وارد شود، نمـی‌تواند پیروز و موفق شود «وَلَا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتی‌ (طه، ۶۹)».

پس اثر کار، پیروزی و موفقیت ساحر، جادوگر، اهل طلسم و …، فقط بستگی بـه عوامـی و تسلیم طرف سحر قرار دارد و در آخر و جمع‌بندی نیز جز شکست و فلاکت چیزی حاصل نمـی‌شود.

چگونگی ابطال سحر:

اگر فرمود دنبال آن نروید و موفقیتی ندارد، فقط به منظور ساحر و رمال نیست، بلکه هر با توجیـه ابطال سحر، بـه دنبال سحر یـا سحرباز برود نیز نتیجه نمـی‌گیرد. این روش جز ضرر نتیجه‌ای ندارد. بسیـار دیده شده کـه فرد دچار مشکلی شده و دیگری بـه او گفته کـه لابد سحر یـا طلسمـی علیـه تو وجود دارد وی را بـه او معرفی کرده‌اند …، اما وی بعد از رجوع، تازه بـه دام سحر یـا طلسم این رمال افتاد و قبل از آن چنین مشکلی نداشت.

پس نیـاز نیست کـه انسان اگر گمان دارد کـه هدف سحر، طلسم و وردهایی کـه متأسفانـه نام «دعا» بر آن گذاشته‌اند، بـه سراغ اشخاصی چون سحربازها، رمال‌ها یـا مثلاً دعانویس‌ها برود.

مخاطب «دعا» خداوند متعال هست – مستجاب کننده دعا نیز خداوند متعال هست و او نـه تنـها بـه این راه‌ها توصیـه ننموده، بلکه بـه شدت منع نموده و پرهیز داده هست و خود نیز محکوم و مقهور این بازی‌ها نمـی‌شود.

دست یک مسلمان، به منظور مقابله با طلسم یـا هر کار شیطانی دیگری پر است. فرمود:

«إِنَّهُ لَيْسَ لَهُ سُلْطَانٌ عَلَى الَّذِينَ آمَنُواْ وَعَلَى رَبِّهِمْ يَتَوَكَّلُون * إِنَّمَا سُلْطَانُهُ عَلَى الَّذِينَ يَتَوَلَّوْنَهُ وَالَّذِينَ هُم بِهِ مُشْرِكُونَ» (النحل، ۹۹ و ۱۰۰)

ترجمـه: چرا كه او را بر كسانى كه ايمان آورده‏اند و بر پروردگارشان توكل مى‏كنند تسلطى نيست * تسلط او فقط بر كسانى هست كه وى را بـه سرپرستى برمى‏گيرند و بر كسانى كه آنـها بـه او [=خدا] شرك مى‏ورزند».

از همـین دو آیـه کریمـه مـی‌آموزیم کـه «ایمان و توکل»، بهترین و قوی‌ترین و مطمئن‌ترین سپر و محافظ به منظور جلوگیری از تأثیر هر رفتار و وسوسه شیطانی، از جمله سحر هست و مـی‌آموزیم کـه نپذیرفتن ولایت شیطانی، یعنی سرپرستی شیطانی، چه درون اعتقاد و چه درون عمل، خود مؤثرترین پادزهر و خنثی کننده‌ سحر است.

نماز اول وقت – اذان با صدا (نـه درون دل یـا زیر لب) – خواندن دو سوره «الفلق و الناس»، خواندن آیة‌الکرسی، بـه بازو بستن حرز امام جواد علیـه‌السلام، خواندن دعای سیفی صغیر، صدقه و …، همـه جلوی تأثیرات سوء سحر، جادو، طلسم و اوراد شیطانی را مـی‌گیرد و البته اگر احیـاناًی نوشته‌ای، بسته‌ی طلسمـی یـا … پیدا کرد، نترسد و از دامن سحر بـه سحرباز و رمال پناه نبرد، بلکه بـه ایمان و توکل کامل، آن را بردار و در آب روان بیـاندازد.

هارونی | ۱۵ دى ۱۳۹۲ | for_vaezi@yahoo.com
پاسخ داده شده بـه اين سؤال ما را بـه اين يقين مـی رساند کـه اګر سحر و طلسم قدرتی هم داشته باشد درون برابر کلام خدا و مقربان درګاهش هيچ است.
رضايي | ۱۴ فروردين ۱۳۹۳ | M_rezaei@rocketmail.com
خيلي خيلي ممنونم از راهنمايي هاي خوبتون و براتون ارزوي زندگي پر بركت، سلامت وهدفمندي دارم
نازیلا سامع | ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ | naz_132@hotmail.co.uk
سلام علیکم من متشکرم از این کـه شما به منظور ما روشن ساختند.از خودم و از م شان همـیشـه با جگر خونی استن چی حتما کرد که تا ما آرامش داشته باشیم بابام با م خیلی بد استن و شوهرم همچنان با من گاهی اوقات لجاجت مـی کند و نماز را ام ترگ کرد هست جادو سر شوهرم کار مـی کنند من چی کار حتما کرد گاهی اوقات من خیلی خسته مـی شوم شما برایم بگوید چی حتما کرد خیلی ممنون از لطف شما مـی شوم. خداوند نگهدار
فاطمـه .عبدلی | ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ |
ازمطالب خوبتون ممنون
فاطمـه محسنی | ۲ تير ۱۳۹۳ | massy_teacher@yahoo.com
من فکر مـیکنم افرادی دنبال طلسمند کـه ناامـید ومستاسل افسرده اند ومنطقشان براثرنومـیدی وناتوانی ونیـازمندیونادانی پایین آمدهودست بـه دامن این برنامـه ها شدند.امـیدوارم خداوند بـه همـه برکت بدهد وآرامش وسلامتی روح وجان نصیبشان کند.
مریم | ۲۹ تير ۱۳۹۳ | maryam-54@yahoo.com
باسلام من فکر مـیکنم شوهرم دچار طلسم شده چراکه شوهرم جز مدیران محل کارش بود شوهرم بسیـار معتقدوپاک هست سه سال پیش بدون دلیل شاید هم بخاطرآوردن نزدیکانشان بیکارشد شوهرم فوق لیسانس مـی باشد ولی ازان بـه بعد بـه هرجا مـی رویم کارش بـه مرحله اخر مـی رسد وقراربراین هست که شروع کارکنندولی منصرف مـی شوند درحالی کـه همـه خوششان مـی اید ومصاحبه هاموفقیت امـیزاست دیگر خسته شده ام اگرهربجای اوبودباید خودش رامـی گشت ولی صبرایوب دارد بنظرشما این طلسم نیست راهنمایم کنید سایت: دعای سیفی صغیر درون مفاتیح را بخواند که تا خیـالش از بابت سحر و طلسم راحت شود، و سپس با فکر، اندیشـه، برنامـه ریزی، توکل و توسل جلو رود، ان شاء الله موفق مـی شود
prancess.bolorin | 31 مرداد ۱۳۹۳ | prancess.bolorin@yahoo.com
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره ؟خواهش مـی کنم اگهی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیـه طلسم و جادو مـی خوام.کارم انجام شـه ۵۰۰ شیرینی مـیدم
prancess.bolorin | 4 شـهريور ۱۳۹۳ | prancess.bolorin@yahoo.com
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش مـی کنم اگهی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیـه طلسم مـی خوام.کارم انجام شـه ۵۰۰ شیرینی مـیدم سایت – دعا نویس های مسلمان چه د کـه شما دنبال غیر مسلمانش مـی گردید؟ وقتی گفته مـی شود توسل کنید، یک عده مـی گویند چرا خودمان دعا نکنیم، اما بـه وقتش همـه دعا نویس مـی خواهند؟ اگر اسمش دعاست، یعنی درخواست از خدا، رسمش این نیست
| ۲۲ شـهريور ۱۳۹۳ |
لام.جند وقتيه اوضاع بدر ومادرم بـه هم ايخته.باو جود اينكه ميدانم جند خانواده انم را براي خواستكاري زير نظر دارند اما هيج كدامشان بابيش نميكذارند.بخت خودم راهم بسته بودند و زندكي برادرم را از باشاندند جون بهترين شرايم را داشت.از زمان مسافرت يدرم كه براي حل اختلاف مالي با يكي از فاميل راهي شد مرتبا مشكل داريم.برادرم كه با انـها رفن و امد دارد مادرم را مورد ضذب و شتم قرار داده و جشم ديدنمان را ندارد.ميخاهم كمكك كنيد.جكار كنم.جون مطمىنم بازهم بشت سرمان كاري كرده اند. سایت: چرا فکر مـی کنیم اگر پسر آن قدر نادان و ظالم هست که مادرش را مورد ضرب و شتم قرار مـی دهد، لابد طلسم شده است؟ دیگر امور نیز همـین طور هستند. ما گاهی خیلی بـه خودمان مغرور مـی شویم و مـی گوییم کـه همـه کارهای ما درستی است، بعد اگر مشکلی پیش آمد، لابد جادو و جنبل است؟!
معین | ۱۱ آبان ۱۳۹۳ | bardiya_love1
با سلام ای کاش همـه مردم دنیـا دیدگاه شما را داشتند کـه اول و آخر سرنوشت انسان را فقط خداست کـه تعیین مـی کند و ای کاش این رمالها وجود نداشتند که تا هم مردم رو سر کیسه کنند و هم از راه منحرف کنند و ای کاش دیدگاه مردم عوض بشـه ممنون از اطلاعات سایتتون .
محمد | ۱۴ آبان ۱۳۹۳ |
باورهای دینی و استدلالهای مذهبی را همـه نمـیتوانند بپذیرند ایکاش دلایل عقلی و علمـی مـی آوردید. سایت – استدلال، یعنی همان دلایل عقلی – بعد اگری نپذیرفت، نپذیرفت، او حتما دلیل عقلی درون ردش بیـاورد. بعد معلوم بفرمایید کـه علمـی یعنی چه؟ یعنی درون آزمایشگاه‌های شیمـی و فیزیک تجربه شود، یـا منظور عمل کلی هست که استدلال های عقلی، همـه علمـی هستند
سعيد | ۱۵ آبان ۱۳۹۳ |
متاسفانـه دعانويس دروغگو وپول پرست زياد شده بايد چكار كرد راه تشخيص چيست سایت – مگر مجبورید کـه دنبال دعانویس بروید کـه حالا مـی پرسید چگونـه تشخیص دهید. بروید بنشینید دعا کنید. خدا کـه منفعل دعا نویس نمـی شود
نسرین | ۲۳ آبان ۱۳۹۳ | sotoudeh.nana@gmail.com
با سلام دربین وسایل منزل پارچه ای را دیده ام کـه به آن یک کلید و سنجاق قفلی وصل کرده بوده اند هرچی فکر مـیکنم پارچه مال من نیست شما بگویید حتما چکار کنم.متشکرم سایت – سریعاً بـه یک آب روان بیـاندازید (مثل آّب جوب تمـیز و یـا …) – اگر نشد، درون یک زمـین خالی و جایی دور دست خاک کنید و هیچ اهمـیتی بـه آن ندهید
سالار | ۱۶ آذر ۱۳۹۳ | salar.ahangar@gmail.com
با سلام خدمت شما..ممنون از راهنمایی های شما.. من حدود ۴ سال پیش صبح از خوای پاشدم و ۳ نفر هم شاهد این صحنـه بودندو دیدند…در همان رختخواب نشسته بودم کـه دستم رو بـه سمت پشت گردنم بردم کـه با ۳ سنجاق قفلی بسته بـه زیرپوشم مواجه شدم…از آن موقع من هر کار مـی کنم نمـیشـه…در ضمن آن سنجاقها رو بـه آب روان انداختم… ممنون مـی شوم من رو راهنمایی کنید… سایت – ما کـه نمـی دانیم علت چیست و چهی این کار را کرده، اما شما کار خوبی کردید کـه به آب روان انداختید. بالاخره برخی از این کارها مـی کنند
زهرا -س | ۲۷ آذر ۱۳۹۳ | www. x -shobhe. com
با سلام من ۲بار تو دوران عقد درست چند ماه مونده بـه عروسیم یـه بار جدا شدم یکبار همسرم فوت شد الآن دوباره عقد هستم بعد عید قرار شد عروسی بگیریم الآن با همسرم مشکل دارم همـه مـیگن کـه جادوم کمکم کنید چیکار کنم؟؟؟ زندگیم رو از دست ندم همسرم دوسم داشته باشـه؟ سایت – همسرتان وقت خواستگاری، هنگام عقد و … نمـی گفت کـه شما جادو شده اید؟! پنجاه درصد ازدواج ها بـه طلاق انجامـیده و بیش از نیمـی از آنـها درون شش ماه اول و حتی قبل از عروسی بوده، همـه جادو شده اند؟! بـه همسرتان بگویید اگر قرار باشد خرافاتی باشی و در ضمن از این بـه بعد هر مشکلی را بگویی لابد از جادو شدن تو است، با مشکلات بسیـاری مواجه خواهیم شد. خودتان نیز صدقه بدهید، دعای سیفی صغیر درون مفاتیح را بخوانید
eli | 17 دى ۱۳۹۳ | eli.ghanizadeh@yahoo.com
سلام مرسي بابت حرفاتون وکمکتون خيلي آروم شدم امروزيکي کـه مثلادعانويس بودبهم گفت کـه طلسمت وتااون طلسم رونشکوني ازدواج نخواهي کردوحتي درموردبچه دارشدنتم بايددعابنويسي واين کـه اون دعاروتوي قبرستون دفن تابختتوببندن ويکيشم زيرپات گذاشتن خيلي ناراحت بودم امابازم راهنمايي ميخوام ممنون
negar | 15 بهمن ۱۳۹۳ | eshraghi@roshdmail.ir
ممنون از سایت خوبتون
مریم | ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ |
سلام من واقعااعتقاددارم یـه داشتم خواستگاری زیـادی داشت هرجی دعاتوکل وقعافایده نداشت تارفت بیش دعانودس ۴۰روزبدش ازدواج کرد من من واقعاشوکم مـیگن توکل
یـه | ۳۱ بهمن ۱۳۹۳ |
سلام مریم جون شما کـه ت رفته پیش دعانویس و جواب گرفته مـیشـه بـه من معرفی کنی خیلی کارم گیره اینم ایمـیل منـه سایت – این همـه گفته شد کـه به جای رفتن بـه دنبال دعانویس، کمـی تعقل و تفکر را جایگزین نمایید، بعد شما آدرس دعا نویس مـی پرسید؟!
سارا | ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ | sarakh1991@yahoo.com
سلام مریم جان ت پیش کی رفت
ساراسلامـی | ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ |
ممنون ازراهنمایتون
امـین.ش | ۳ فروردين ۱۳۹۴ | shahed.amin@yahoo.com
سلام.من ۳۴ سالمـه از ۱۱سالگی مادرم کـه فوت کرد کلا از اون زمان بـه بعدهمش من بدبیـاری مـیارم تاالان کارام روبه راه نیس هرکی از زندگی مـیشنوه مـیگه تو طلسمـی.واقعا هرجا یـا با هرکی مـیافتم کار اونم گره مـیخورم.این شانس یـا طلسم اصلا شانس معنی داره؟
مسعود بیدار | ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ | masoodbidarg@gmail.com
با سلام خدمت استاد بزرگوار. جوانی۳۷ساله هستم مدت ۸ساله کـه مریض شدم و از چشم همـه افتاده ام زندگیم نابودشد همسرم طلاق گرفت.از چند نفر سوال کردم گفتند با نجاست برایت طلسم درست د به منظور باطل ان چه حتما کرد.یـا اصلان همچین چیزی صحت دارد حتی پدر مادرم هم از من دوری مـیکنن متشکرم. سایت – درون متن مفصل توضیح دادیم، هر مشکلی، هر ضعفی و هر گرفتاری و بیماری کـه طلسم نیست. خب چرا فرزند حتما از چشم پدرش بیـافتد؟ چون بیمار است؟ درون هر حال دعای سیفی صغیر درون مفاتیح را مداومت کنید، اما هر مشکلی را بـه طلسم مربوط ندانید. ما گاهی گمان مـی کنیم کـه خودمان هیچ نقصی نداریم، بعد اگر مشکلی پیش آمد، لابدی طلسم کرده است!
ليلا | ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ | letytrwd@yahoo.con
واقعا
ليلا عليمرداني | ۳ خرداد ۱۳۹۴ | leila_mzm3@yahoo.com
ببخشيد من ي دارم تيزهوش كه مدرسه تيزهوشان مي رفت بعداز دوسال اين بچه پاك از همـه چيز حتي درون خوندن ونمازوخلاصه همـه اش سر هيمـه چيز مشكل ايجاد مي كند وجند جلسه هم پيش مشاور رفتم ويك كم بهتر شده ولي خوب نشد مشاورگفت كه دچار افسردگي شده هست ودرزندگي هم خيلي مشكل باهمسرم پيداكرده ام واخيرا پيش يك نفر براي سركتاب رفتم اوهم گفته هست جن كافر برزندگي شمادست گذاشته وكسي اين كارراكرده تازندگي من وهمسرم بهم بخورد چون نتوانسته بـه زندگيم بخورد بـه بجه ام خورده واين عوامل باعث مشكلات شما هست لطفا” راهنماييم كنيد كه آيا حقيقت داردكمكم كنيد. سایت – وقتی خودتان سراغ سرکتاب باز کن مـی روید، یعنی دوست دارید این جور حرفها بشنوید، او هم بـه شما همـین ها را مـی گوید. درون دنیـا ده ها هزار نفر دچار افسردگی و … مـی شوند، آیـا همـه جن زده شده اند؟! بعد سعی کنید کـه با بصیرت و درایت ببینید مشکل کجاست؟ با این دیدگاه ها اختلافات داخلی نیز بیشتر مـی شود
سمانـه توتي | ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | Samanta.0019@yahoo.com
شما هم كه همـه چيو بـه فال نيم ميگيريد!!!!تو قرآن هم اومده كه سحر و جادو هست و ٢ که تا فرشته از جانب خدا اومدن كه بـه مردم كمك كنن.بذاريد مردم يه كم از اين چيزا آگاه شن و پيش آدماي قابل اعتماد مثل روحانيون برن و كارشون درست شـه.تنـها چيزيم كه اين چيزا رو باطل و دور ميكنـه نماز اول وقت و قرآن خوندن و كمك از خدا بوسيله ي ائمـه هست.انقدم نگيد كه وجود نداره چون وجود داره و بايد براي دور شدنش آدما يه حركت ويژه اي انجام بدن سایت – آیـهی گفته کـه وجود ندارد؟
زهرا | ۲ تير ۱۳۹۴ | zahrafaraji70@yahoo.com
سلام من حدود یک سال گره بـه همـه کار هام مـیخوره دست بـه هر چیز مـی نمـیتونم که تا اخرش برم مـیخوام گره از کارم باز بشـه حتما چکار کنم هر روز صبح هام زیـارت عاشورا مـیخونم هنوز گره دارم لطفا راهنمایی کنید مـیدونم سحر ندارم ولی گره درون کار دارم راهنماییلطفا
سارینا | ۲ مرداد ۱۳۹۴ | sarinasarina16@yahoo.com
سلام من یـه م کـه هرجا استخاره مـیگیرم مـیگن از نجاست طلسم شدی وتوکارام گرس مریم جون مـیشـه شماره اونی روکه ت رفته بهم بدی.اینم ایمـیلم کمکم کنیدخیلی کلافم. سایت – کار استخاره این نیست کـه بگوید طلسم هست یـا نیست، بلکه مـی گوید این کار به منظور شما خوب هست یـا نیست. بعد استخاره را بـه اهلش بدهید بگیرد
دکتر روانشناس | ۲ شـهريور ۱۳۹۴ | m.nuorifard@gmail.com
سلام.من دکتر روانشناسم.واقعا بـه دعا اعتقاد نداشتم.با اینکه تحصیل کرده و زیبا و از خانواده سرشناس هستم و خیلی امتیـاز دارم هنوز نتونستم تو سن ۳۷ سالگی ازدواج کنم.خواستگارهای زیـادی دارم مـیان مـیبینن مـیپسندند ولی بعد کـه مـیرن دیگه نمـیان.!!!! من واقعا اعتقاد نداشتم ولی م من رو پیش خانمـی برد و تمام زندگی منو برام از قبل که تا آینده رو گفت.گفت برام جادو .حتی اسم خالم و شوهرش و ش رو هم گفت کـه اینا قرآن رو نوشتن و انداختن تو چاه توالت خونتون و …. کـه واقعا تمام مشخصات خونمون و و همـه کـه اسمشون رو هم گفت درست بود و بعد گفت زن داداشت هم برات جادو کرده و این فرد سید خانم هست و … من بازهم باور نکردم گفتم شاید از قبلی بهش گفته درون صورتی کـه اصلا مارو نمـیشناخت حتی ذکر یـا علی کـه برداشته بودم چهل روزه ختم کنم رو هم بهم گفت. بگذریم. بعد از چند سال اوضاع زندگیم واقعا تاریک شده بود که تا ی حاج آقای روحانی طلسمم رو باز کرد و زندگیم روبراه شد البته یک قرون هم نگرفت بعد دوباره چند وقت پیش تو خواب بیداری ی جن و دیدم کـه بهم گفت زن داداشت رو عکسات جادو کرده و لباسهای زیرت رو من تو آلبومم دیدم دقیقا همون عکسایی کـه بهم نشون داده بود تو اون رویـا دقیقا آب زردی روش ریخته بودن.منم چهارقل و یـا معشر الجن و اانس رو خوندم و انداختم رودخونـه درون ضمن کلا نماز و دعا و قرآن و حتی دین رو دیگه قبول نداشتم و هیچ عبادتی رو تو یکسال گذشته نکردم.ولی بعد از اون موضوع کـه عکسها رو ریختم دور دوباره ایمانم قوی شده.نمازم رو مـیخونم. حالا از گفتن این عرایض منظور دارم اینکه درسته با انرژی مثبت مـیتونید بدیـها رو دور کنید ولی فقط با قرآن و صدقه و از خدا خواستن و کمک از افراد مطلع مـیتونید طلسم و جادو رو از بین ببرید طلسم و… واقعا وجود داره و سهل انگاری نکنید به منظور از بین بردنش و جالب اینکه نماز اول وقت از همـه طلسمات و بدیـها جلوگیری مـیکنـه هر روز هم چهار قل و ون یکاد بخونین کـه نتونن طلسمتون کنن ولی اگر برید باز کنید چون طلسم انسان رو تو بیخبری نگه مـیداره مثل من کـه ۳۷ سالمـه و واقعا ازدواج رو همـیشـه بی ارزش مـیدونستم.و که تا جایی کـه از خدا هم دور شدم.حتی دیگه امامـها و اسلام رو هم قبول نداشتم .ولی خدا روشکر خوب شدم. مـیدونم شاید بگید من خرافاتی هستم ولی جادو درون قرآن وجد داره اگر مـیخواهید جادوتون باطل بشـه سوره بقره رو بخونید واقعا جواب مـیده به منظور دعاهای سسطحی سایت – خب ظاهراً از این مراحل نیز گذشته اید و ذکر هم مـی دهید! سرکار خانم دکتر، اگر آن عها دور نمـی ریختید، بـه خدا، اسلام، معاد و … نمـی آوردید و اهل نماز نمـی شدید؟! خب نباید اینطوری باشد
دکتر روانشناس | ۴ شـهريور ۱۳۹۴ |
لطفا ایمـیل من رو از نظرم پاک کنید.این رسم امانت داری نیست سایت –ی کـه دوست ندارد ایمـیلش درون کامنت درج گردد، نمـی نویسد، مثل همـین ایمـیل ارسالی شما، اما نشانی ایمـیل قبلی را ارسال کنید، که تا پیدا کنیم و پاک کنیم
…… | ۹ شـهريور ۱۳۹۴ |
زندگيه من يه دفعه عوض شد همـه چي بـه هم ريخت شكست هاي متوالي بدون اينكه غفلتي كرده باشم از خدا خيلي كمك خواستم ولي جوابمو نداد هر روز بدتر از ديروز مي شم حتي مريضي اي گرفتم كه ازارم مي ده و هيچ چيزي براي بهبوديم نتيجه نداره كارم بـه جايي رسيده كه حتي نمي خوام با خدا درون ارتباط باشم و هيچ چيزي رو قبول ندارم من قدرت داشتم ولي الان فقط ازتون مي خوام برام دعا كنيد سایت – خب این هم یک امتحان است، خیلی سریع دیگر ارتباط با خدا را نخواستید، بعد از ما التماس دعا بـه درگاه الهی و از او انتظار استجابت دارید؟
م.ص | ۱۶ شـهريور ۱۳۹۴ | Mehdi923760@gmail.com
سلام .چند سال پیش داداشم براثر اعتیـاد زنش ازش طلاق گرفت مادر زنش دیکتاتور ب تمام معناست .دوست خودم ک قصد ازدواج داشتیم بعداز ۷سال عاشقی شدید یک شبه مرا فراموش کرد .مادرم تاسرحد سرطان رفت ک الحمدا… نظر دکتراشتباه بود هرچند ۲ماه مردیم وزنده شدیم وکاسبی خودم افتضاح شد و و و و تاچند شب پیش ک تعمـیرات منزل داشتیم واز داخل روپلاک طبقه اول ک منزل سابق داداش بود دیوارآشپزخانـه یک سنجاق بسته بامقداری نخ قهوه ای روشن بدور سنجاق پیدا کردم بارها بهم گفتن شمارو جادو وچون اعتقاد نداشتمفدنبالش نرفتم و ضمنا خودم ۴۲سالم.پسرم مجردم .شنیبه بودم سنجاق باز رو کنار دعا برا گشایش مـیگذارند و از شما بزرگوار تمنادارم راهنمایم کنید چکار کنم هر لحظه آرزوی مرگ دارم .مریضم .حتی درآمدم کفایت درمانم رو نمـیده .بقول معروف باسیلی صورتم روسرخ نگه داشتم بخدا آبروی پدر مادرم دریک شـهر کوچک تویسرکان و یک محله ک اکثرأ فامـیل هستن .زهر هست عطای خلق هرچند دوا باشد ….حاجت ز کـه مـیخواهی جایی کـه خدا باشد …قربون برم خدا رو اگه مـیشـه لطف کن بهم سایت – سؤال را درون بخش سؤال بفرستید. هر چه از این چیزها پیدا کردید، درون آب روان بریزید و دعا سیفی صغیر کـه در مفاتیح و پس از جوشن صغیر درج شده با چهار قل را بخوانید.و صدقه هم بدهید، ان شاء الله همـه مترفع مـی شود
rahimi | 22 مـهر ۱۳۹۴ | fatemehkhosravi303@yahoo.com
دکترروانشناس مـیشـه آدرس روحانی کـه طلسمتونوبازکردبه منم بدید؟ سایت – آن شخص خودت هستی کـه مـی توانی طلسم خودت را باز کنی
پری | ۲۶ مـهر ۱۳۹۴ |
باسلام, من چند وقت پیش روی لباسم ناخوداگاه چند تار مو دیدم ک نخ سیـاه و سفید دورش پیچیده شده بود و یکی از روسریـهامم داخل خونمون گم شد البته اینم بگم شب موقع خواب روسریمو درون اوردم و خوابیدم ولی صبحش نبود این ممکنـه کـه اثرات طلسم باشد سایت – برخی بـه اندازه آن چه دارند، گم کرده اند؛ این کـه دلیل نمـی شود. درون هر حال معوذتین بخوانید، نگرانی خودتان برطرف شود
پری | ۲۶ مـهر ۱۳۹۴ |
سلام سایت – علیک السلام
زهرا | ۱۰ آبان ۱۳۹۴ | zahrafaraji70@yahoo.com
سلام من حدود یک سال گره بـه همـه کار هام مـیخوره دست بـه هر چیز مـی نمـیتونم که تا اخرش برم مـیخوام گره از کارم باز بشـه حتما چکار کنم هر روز صبح هام زیـارت عاشورا مـیخونم هنوز گره دارم لطفا راهنمایی کنید مـیدونم سحر ندارم ولی گره درون کار دارم راهنماییلطفا سایت – تفکر بالاترین عبادت هست – نظم درون امور کـه مستلزم هدفگذاری و برنامـه ریزی مـی باشد، ضروری است، مطالعه و بررسی علل حتما انجام بگیرد، بـه اضافه توکل، توسل، دعا و … .
زهرا | ۱۱ آبان ۱۳۹۴ | zahrafaraji70@yahoo.com
چه چیزی را مطالعه وبررسی کنم سایت – توضیح داده شد. انسان حتما خودش، اهش، کارش، برنامـه هایش، شیوه اجرایش و … را دائماً درون نظر داشته باشد و محیط خودش و اطرافش را نیز بررسی کند. درون قرآن تأمل کند و … . خیلی کارها هست، نمـی شود فقط سحر نوشت و باطل کرد
محدثه | ۱۱ آبان ۱۳۹۴ |
من درون خانـه سحری یـافتم و آن را سوزاندم. باوجود دعاهای زیـادی ک مـیخوانم، همـیشـه یک نفر ک نمـیبینمش اذیتم مـیکند مثلا از خواب بیدارم مـیکند و یـا وسایل را تگان مـیدهد. من چه کنم؟! سایت – درون سحر نیز گاه اسمای الهی نوشته مـی شود، لذا نسوزانید، بلکه درون آب روان بیـاندازید. شما نیز دعای سیفی صغثر کـه بعد از جوشن صغیر درون مفاتیح درج شده هست را فقط یک بار بخوانید. معوذتین را مکرر بخوانید
زهرا | ۱۵ آبان ۱۳۹۴ | zahrafaraji70@yahoo.com
نـه سحر نمـیخام لطفا بگیم از قران چه سوره ای بخانم که تا هر چی هست باطل بشـه بـه خدا خیلی گرفتارم کمک کنید لطفا یـا شماره تماس خودتونو بدین سایت – آیة الکرسی و چهار قل را مداومت نمایید، یک بار هم دعای سیفی صغیر کـه در مفاتیح بعد از جوشن صغیر درج شده هست را بخوانید. ان شاء الله برطرف مـی شود
سمـیرا | ۱۷ آبان ۱۳۹۴ |
سلام ، پیـامـی کـه گذاشتم چرا منتشر نشد ؟ سایت – با سلام، حالا از کجا بدانیم کـه منظور کدام پیـام است، کاش همـین جا درج مـی کردید
الهه | ۲۰ آبان ۱۳۹۴ | elahemoradi713@yahoo.com
سلام خیلی ممنون از سایت پرمحتوای ک درون اختیـارمون گذاشتید چند وقته کـه ذهنم درگیر این مسائل شده بود بـه منم گفتن جادو داری و سیـاه چهرت طوری کـه همـه ی زتدگیتو سیـاهی برداشته اما نمـیتونم بـه خودم بـه قبولونم کـه این چیزا راست باشـه شاید جادو شده باشم اما این فقط خداست کـه مـیتونـه گره گشای کارم باشـه باورم اینـه اگه خدا بخواد زندگیم سیـاه ونابود مـیشـه یـا بـه خواست خودش بـه کمال و خوشبختی مـیرسم هیچ سحرو جادوی نمـیتونـه مانع خواست خدا بشـه منظورم این نیست کـه خدا خواسته باشـه من جادو بشم ld’l اگ قلبا بـه خدا ایمان و توکل داشته باشی هیچ جادویی نمـیتونـه اثرگذار باشـه جز خاست خدا
نگار | ۲ آذر ۱۳۹۴ |
تورو خدا راهنماییم کنید من یـه دوست داشتم کـه انقد صمـیمـی بودیم مثل برادرم بود و دو سال یبار هم دعوا نکردیم که تا اینکه با دوست قبلیش ک بهش خیـانت کرده بودو ازش متنفر بود اشتی کردو الان خیلی عاشقشـه کـه منو کـه بهترین دوستش بودم ازم متنفر شده.شک ندارم طلسم شده چجوری این طلسمو بشکنمـی رو سراغ ندارین؟ توروخدا معرفی کنید سایت – طلسم یعنی چه؟ یک آقا پسر هوس باز، دوست عوض مـی کند و شما مـی گویید طلسم؟!
کژال | ۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ghazaleh. M.H.Z@ Gmail. Com
سلام من تو زندگیم بـه مشکلات زیـادی برخوردم پسرم تازه بـه دنیـا اومده وهمسرم بیکاره وشرايط اقتصادی خوبی نداریم پیش یک فالگیر ودعا نویس رفتم کـه هر چیزی کـه درباره من وزندگیم گفت درست بود ودرنـهایت گفت کهانی هستند کـه دوست ندارند تو زندگی خوبی داشته باشی واین کـه طلسمـی به منظور تونوشته شده کـه باعث مـیشـه هرکاری کـه مـیکنی نتیجه ای نبینی وهيچ کاری جور درنیـادمثلا اینکه همسرم چندین بار کار عوض کرده وهرباربعداز مدت کوتاهی بـه بهانـه های مختلف کارش راازدست داده .گفتن کـه برای شکستن این طلسم حتما پیش خانمـی برم کـه در برابر مبلغی کـه باتوجه بـه شرایط من زیـاده این کارو مـیکنـه الان نمـیدونم چیکارکارم لطفا راهنمایی کنید ممنون سایت – دروغ مـی گویند. بـه ویژه این روزها کـه همـه مشکلات عدیده دارند و تا زنده هستیم، مشکلات کم یـا زیـاد وجود دارد. دعای سیفی صغیر و چهار قل را بخوانید که تا مطمئن شوید دیگر طلسمـی درون کار نیست، سپس با امـید، با توکل، با دعا و نیز با تعقل، تفکر، برنامـه ریزی، همت و استقامت، پیش روید
لیلا ع | ۲۵ دى ۱۳۹۴ | Leilaabasi1360 @jimail.com
من ۳۴ سال سن دارم درون سن ۲۲ سالگی چندین بار سحر محبت به منظور پسری کـه دوست داشتم و جادوی جدایی به منظور ان پسر و نامزدش گرفتم کـه در قبرستان دفن شد و دعانویس قران را بر عنوشت جدا شدند بعد دو سال ما با هم ازدواج کردیم ولی همش مشکل داریم بعد ۴سال مـیخاهیم جدا شویم ایـا اثرات دعا هست البته همسرم هم از اول منو دوست داشت لجبازی با من نامزد کرد خیلی داغونم احساس گناه دارم چطور رها شمو گناهی رو گردنم نباشـه و شوهرم همش مریضه بیکاره سردر گمـه فکر مـیکنم اثر دعاها باشـه راهنماییم کنید ممنون سایت – خودتان دنبال سحر و جادو و قرآن برعنوشتن و رفتارهای شیطان پرستان رفتید، بعد خود را دچار مشکلات کردید، بعد باید ضمن ترک، استغفار و توبه کنید، نماز اول وقت بخوانید، قرآن و چهار قل را بخوانید، دعای سیفی صغیر درون مفاتیح را بخوانید، هر چه از سحر و جادو و جنبل درون خانـه یـا همراه دارید، بـه آب روان بریزید و از خداوند متعال بخواهید کـه شما را از این شیطنت‌ها و آثارش دور نماید
melis | 5 بهمن ۱۳۹۴ | melisanghaee19@gmil.com
ممنون ازسايت خوبتون
مریم | ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ | tam_hbr@yahoo.com
دوستان تمام دعا نویس ها بزرگترین گناه رو انجام مـیدند و طلسم هم دامنگیر خودشون و هم طلسم گیرنده و طلسم شونده مـیشـه.فقط از خدا کمک بخواید.تلسم رو نابود کنید اگه دارید و از عرفان حلقه ها کمک بگیرید که تا رحمانیت خداوند جاری بشـه و الله همش گرفتارید یـه عمر. دنبال عرفان حلقه ها و درمانگاه هابرید تنـها راهیـه کـه من مـیشناسم به منظور رفع طلسم
ارزو | ۳۱ بهمن ۱۳۹۴ |
باسلام.هر چی بـه خودم مـیگم طلسم نشدم امکان نداره،ولی مگه مـیشـه ی خواستگار بـه ی ک پوستش کاملا روشنـه بگه سیـاه سوخته؟این طلسم نیست بعد چیـه؟خواهشا راهنماییم کنید.ممنون مـیشم این سوالمم جواب بدیداگه دعا زیر خاک بیوفته بازم کارایی داره؟ سایت – هر چه مـی شنوید یـا مـی گویند را طلسم قلمداد مـی کنید؟! اگر دعانویسی کرده اید، درون آب بیـاندازید
امـیر | ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ | amir.bieranvand@gmail.com
سلام.حقیقتا من فکر مـیکنم طلسم شدم و دوران شاد موفق گذشته رو ندارم. وکم حوصله .بی انگیزه .خیلی وقتها با خودم حرف مـیزم.تمرکز کافی ندارم تعداد اشتباهاتم زیـاد شده درون حالی کـه خیلی دقت مـیکنم.حس مـیکنمـی بـه وسایلم دست مـیزنـه و جابجاشون مـیکنـه.بیشتر شبها با کابوس بیدار مـیشم.یـا حس مـیکنم یک وزن سنگین روی بدنم قرار گرفته ومن هیچ ت نمـی تونم بخورم و اذیت مـیشم.موهای سرم بـه شکل عجیبی شروع بـه ریزش کرد طوری کـه هم خونـه های دانشگامم باورشون نمشد.واقعا نمـیدونم فکر مـیکنم یـا طلسم شدم یـا جن زده.لطفا راهنماییم کنید یـا بـه ایمـیلم جواب بدید. با تشکر سایت – بزرگ ترین و قوی ترین طلسم همـین هست که دائم بـه خود القا مـی کنید کـه طلسم شدم، همـین خودش طلسم است
شـهلا .ش | ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ |
سلام من چند وقت هست ناگهان مریض شدمپیش دکتر رفتم گفت افسرده اید حتما تحت نظر روانشناس برویدی را بـه من معرفی دکه استاد دانشگاه بود.این خانم با من طرح دوستی ریخت بعد مدتی گفت زندگی تو عادی نیست منی رو مـیشناسم زندگی تو رو عوض مـیکنـه یـهودیـه اما واسطش ۳ مـیلیون مـیگیره که تا تو بتونی پیشش بره گفتم ندارم گفت من از طرف تو مـیدم بعد داشتی بده رفتیم بـه من یک طلسم دادکه داخل لباسم گذاشت طلسم دوم را گفت چند روز درخانـهات بزار وبعد بیـار بده بـه من یک کاغذ زرد کـه یک ستاره پنج پر ودوتا دایره دورش بود وزیرش چندین مربع دیگر بود وعلامت وعدد داشت ویک کاغذ چسب خورده کـه گفته بود ساعت۸ شب بگیر دستت کـه من هیچ وقت اینکار را نتوانستم انجام بدم ۲ مـیلیون گرفت ومن دیگه نتوانستم وقت بگرم وبرم یک کاغذ قرمز رنگ داد ساعت ۱۲ اتش ب بلافاصله زندگی من خراب شد اختلاف شدید با همسرم شد رابطه ما کلا قطع شد بیشتر مریض شدم از دست درد نمـیتونستم بخوابم سرو صورتم زشت وزخم شده بودونابود شده بودم بخصوص دست راستم بشدت درد مکرد رگ هام مـیجنبید از طریق یک دوستم یک ملا معرفی شدم بلافاصله گفت یک طلسم بد درون خانـهات هست پیشی رفتی بعد گفت دست راستت خواب مـیره گفتم بله گفت بهت خیـانت دعای بد بنداز تو اب بره. کاغذ چسب زده. را پیدا کردماعداد ۶۶۶ را چند جا با خودکار سبز نوشته بود ملا گفت زبان بند وگره زدن شغلی وگرفتن انرژی بدت کـه تو را پیر ومریض مـیکرده این بی ایمان هم پولم را گرفت وهم زندگیمو با ز خدا رو شکر فهمـیدم ولی چیز جلب این بود کـه از وتی این ها رو گرفتمنمازم اول وقت وطولانی خواندن سوره های قران ایت الکرسی وچهار قل چاپ شدهی کـه بدستم رسید از من جدا نمشد این ها کمک الهی خداوند بزرگ بـه من بود ومن درس گرفتم کـه ساده نباشم واعتماد نکنم ولی از وتی فهمـیدم ان مرد شیطانی بوده داعم مترسم کـه بتواند بـه من اسیب بزند همـه را درون اب انداختم ان کاغذ ۶۶۶ را سوزاندم ودر اب انداختم از نفرتم درس عبرتی باشد به منظور دوستانم لطفا راهنماییم کنید سایت – وقتی اینقدر بـه طلسم باور دارید کـه دست خواب رفتن را نیز از طلسم مـی دانید، معلوم هست که یک عده هم سوء استفاده مـی کنند. مشکل گردش خون دارید و دست شما خواب مـی رود.
مـهتاب | ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ | ghasemi.m@yahoo.com
بی اذن خدا هیچ کاری انجام نمـیشـه.
بهجت مـیرزایی جابری | ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | behjat.mirzaei@yahoo.com
سلام .من سایت سریع مطالعه کردم منم مشکلی هم چنین دارم مدتی هست شوهرم نسبت بـه زندگی آمون بی اهمـیت شده اصلا خونـه نمـیاد درون ضمن من همسر دوم هستم شنیدم زن اول اش رفته دعا ی کلیمـی گرفته وباطل نشدنی هست مـیشـه بـه منم کمک کنید چکارکنم .دارم دیوانـه مـیشوم سایت – هر آن چه نوشته و تقدیم شد، پاسخ شما نیز مـی باشد

فهرست مطلب

دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | احکام – همراه با علم

baelm.ir › سبك زندگياحکام

Translate this page

دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو … فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو …. احکام شرعی مراجع تقلید | سوال و جواب های مـهم درباره انواع غسل (واجب و مستحب) … خانواده | با اين روش هاي خانگي استرس و اضطراب خود را كنترل كنيد.

روش شکستن انواع طلسم ها – اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراء طبیعه …

www.telesm-jado.blogfa.com/category/2

Translate this page

ابطال {شکستن} طلسم و جادو و سحر{حضرت} [۴] … حال مـیخام روش های باطل یـا شکستن طلسم و بهتون اموزش بدم کـه این مطالب از کتاب های معروف و قدیمـی استخراج کردم.

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دعا-کارگشایی …

ahmad88.persianblog.ir/page/4

Translate this page

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو … دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، … با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. … سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید.

باطل كردن سحر ، دل سياهي، طلسم و جن زدگي – ابطال سحر، جادو، طلسم، دل …

www.ibtal.blogfa.com/post-1.aspx

Translate this page

باطل كردن سحر ، دل سياهي، طلسم و جن زدگي – ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیـاهی و جن … عده ایی از ساحران با روش های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل مـی کنند که تا … یکی از نشانـه های سحر و یکی از انواع آن، اختلال درون روابط بین زن و شوهر مـی باشد.

دعا به منظور باطل طلسم و سحر و جادو Archives – ملكوت ۷۸۶

www.malakut786.com/tag/دعا-برای-باطلطلسم-و-سحر-و-جادو/

Translate this page

روش قرانی باطل سحر و طلسم , ابطال طلسم بخت , گشایش بخت بسته شده. شناخت طلسم و نحوه پیشگیری از آن همانطور کـه مـیدانیم علوم غریبه علمـی هست … درون حقیقت سحر فقط بـه یک نوع یـا شکل واحد خلاصه نمـیشود بلکه انواع و اشکال مختلف بر آن مترتب است. درواقع بر طلسمات رنگ خاصی مترتب نیست بلکه این نوعی تقسیم بندی .

روش و نحوه باطل طلسم , باطل طلسم – دعای مـهر و محبت

www.malakootiha.com/اقسام-سحر-و-طلسم-و-روشـهای-پيشگيری-از…

Translate this page

Mar 4, 2014 – روشـهای مختلفی به منظور باطل طلسم و جادو وجود دارد کـه این بستگی بـه نوع … كه البته با انجام طلسمات و خواندن اوراد و اذكاری خاص توسط سحر كننده رخ ميدهد. … اقسام سحر و طلسم,انواع و اقسام سحر و طلسم,باطل كردن سحر و طلسم,حرز و دعای …

شناخت سحر و طلسم و روش پیشگیری از آن – باطل طلسم

www.malakootiha.com/شناخت-سحر-و-طلسم-و-روش-پیشگیری-از-آن/

Translate this page

Mar 6, 2015 – دعا به منظور ابطال هرگونـه سحر و جادو , باطل طلسم , روش ابطال طلسم , طلسم … روشـهای تاثیر طلسم و سحر مختلف هست و به منظور تاثیرگذاری مثلا مدفون یـا مشموم یـا … و جن (که درون اغلب انواع سحر و طلسمات وجود دارد) اقدام بـه اعمال خبیثه مـیکند.

راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو …

hooris.ir › طلسم جادو سحر درون گنج یـابی و دفینـه یـابی

Translate this page

Dec 29, 2015 – راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو … اطلاعات و مطالبی درباره طلسمات و تله ها درون حفاری,طلسمات قبل و بعد از اسلام … طلسم و سحر و جادوگری خرافه است,روشـهای ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم …

انواع طلسم درون علوم غریبه (آب و باد و مار و …) و روشـهای باطل طلسمات …

hooris.ir › طلسم جادو سحر درون گنج یـابی و دفینـه یـابی

Translate this page

Jan 2, 2016 – admin دی ۱۲, ۱۳۹۴ طلسم جادو سحر درون گنج یـابی و دفینـه یـابی, علوم غریبه و … و روشـهای باطل طلسمات,طلسم,انواع طلسمات,روش باطل طلسم …

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 3/17/16

درباره طلسم، طلسم روی گنج، روش باطل سحر و جادو: – نت گشت

www.netgasht.com › تعبیر خواب و طالع بینی

Translate this page

درباره طلسم، طلسم روی گنج، روش باطل سحر و جادو تعبیر خواب و طالع بینی اخبار. … بـه صورت ویژه · خرید انواع نرم افزار و بازی · خرید CD و DVD های مفید و آموزنده … طلسمات قبل از اسلام مانند: طلسم آتش ، طلسم باد ، طلسم آب ، طلسم رعد و برق ،

باطل طلسم دفینـه – هرچی فکرشو کنی

hamechi88.blogsky.com/1391/02/03/post-67/

Translate this page

و امروز مـیخوام روش باطل انواع طلسمات رو براتون بگم. … ۸-اگر بر روی دفینـه طلسم مار موکل باشد هنگام کاویدن درون محل ۶۰ قاف را ۲۴۰ مرتبه بخوانند آن طلسم ظاهر نگردد و اگر هم …. ایـا واقعا این دعا سحر و طلسم رو باطل مـیکنـه ؟ …. یـا گرگ بود این مـیتونـه نشونـه ی یک طلسم باشـه اگه هست چند بار حتما آیـه های شریفه ی شصت قافو حتما بخونم ؟

برچسب باطل سحر و جادو خانمـها – غیب – هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ …

gheib.blogsky.com/tag/باطلسحر-و-جادو-خانمـها

Translate this page

طلسم چیست و باطل طلسم و سحر چگونـه است. با سلام و عرض ادب. برخی از دوستان سوالاتی درون مورد طلسمات نموده بودند. این مطلب درون مورد طلسمات و نحوه باطل سازی …

باطل سحر و جادو – توانگری

zibatarinblog.persianblog.ir/post/5/

Translate this page

Aug 9, 2008 – باطِل‌ِ سِحْر، یـا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بى‌ اثر ‌ سحر و جادو و رماندن‌ دیوان‌ … سنگ‌ و استخوان‌: این‌ دو شى‌ء از طلسمات‌ باطل‌ سحر رایج‌ مـیان‌ بیشتر اقوام‌ جهان‌ بوده‌ است‌. … ۲۰۶, بعدها، انواع‌ طلسم‌ نقشدار فلزی‌، پوستى‌ و کاغذی‌ که‌ با شکلها و …. نقش‌ جادویى‌ و جادو زدایى‌ گره‌ (بستن‌ و گشودن‌ گره‌) و روشـهای‌ گوناگون‌ کاربرد آن‌ نزد …

اسم اعظم – چگونـه مـی توان سحر های بزرگ را باطل کرد؟

raherah.blogfa.com/post-43.aspx

Translate this page

باطل كردن جادو و سحر. ملاقات حضوري اصلا پذيرفته نمي شود. هيچ رازي درون اين وبلاگ فاش نمي شود عزيزان مي توانند با اسم مستعار مسائلشون رو طرح كنن درون اين صفحه، …

باطل‌السحر – ویکی فقه

www.wikifeqh.ir/باطل‌السحر

Translate this page

باطِل‌ِ سِحْر، یـا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بی‌ اثر ‌ سحر و جادو و رماندن‌ دیوان … پیکره آن‌ چیز یـا‌) و روش‌ «جادوی‌ ساری‌» (تأثیرگذاری‌ از طریق‌ اجزاء و اشیـائی‌ که‌ زمانی‌ … درون این‌ جامعه‌ها کاربرد طلسمات و باطل‌ سحرها به‌ مردم‌ کمک‌ مـی‌کند که تا به‌ هنگام‌ …. از عمومـی‌ترین‌ طلسمـهای‌ دفع‌ چشم‌ زخم‌ درون مـیان‌ مردم‌ مشرق‌ زمـین‌ طلسم‌ فلزی‌ پنجه باز دست‌ بوده‌ است‌.

باطل السحر قوی

www.bargozideha.com/tag/باطل-السحر-قوی

Translate this page

انواع سوکت های سی پیو … دعای بسيار قوی باطل طلسم وپيشگيری كننده از هر گونـه سحر و جادو و طلسمالحمد لله رب العالمين … آموزش دهید که تا از ثواب آن بهره مند شوید*** به منظور باطل هر گونـه سحر و جادو روز پنجشنبه طناب برداشته و …. و ادعیـه‌ و تعاویذ مذهبی‌ را به‌ طلسمات‌ و باطل‌ سحرهای‌ جادویی‌ پیشین‌ افزود و به‌ این‌ اعمال‌ جنبه مذهبی‌ داد.

راههاي باطل سحر و جادو

darya-rood.rozblog.com/post/1287

Translate this page

Mar 12, 2016 – … سحر و جادو ۱ . راه های باطل سحر و جادو – پایگاه اطلاع رسانی حوزه … روش شکستن انواع طلسم ها – اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراء طبیعه . …. کـه بغیر از طلسم شیطان و اژده ها راه گشایی درون بقیـه طلسمات باطل طلسم و تله

باز شدن طلسم – دعا به منظور باطل طلسم و سحر و جادو Archivesملكوت ۷۸۶

www.goodafter.ir/tmdqzufnrnjdsdsncnsnmdmnvcrctdwq.html – Translate this page

درمان و روش و نحوه باطل طلسم و سحر مکتوب هوایی , ابطال طلسم و سحر طلسم و … روش شکستن انواع طلسم ها – اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراء طبیعه …اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و …

قرآن و عترت – باطل سحر و جادو

ghoranopyambaran.blogfa.com/tag/باطلسحر-و-جادو

Translate this page

عده ایی از ساحران با روش های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل مـی کنند که تا … به منظور ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیـاهی و یـا هر بیماری دیگری بـه علت روش های غیر … یکی از نشانـه های سحر و یکی از انواع آن، اختلال درون روابط بین زن و شوهر مـی باشد.

روشـهاي باطل كردن طلسم – لینک گردی

linkgardi.ir/news/روشـهايباطلكردنطلسم

Translate this page

باطل سحر، جادو و طلسم. … روش و نحوه باطل طلسم , باطل طلسم , اقسام سحر و طلسم و روشـهای پيشگيری از … و امروز مـیخوام روش باطل انواع طلسمات .

دعای زبان بند شوهر بایگانی – دعا و علوم قرانی

۱۴adiye.com/tag/دعای-زبان-بند-شوهر/

Translate this page

Aug 12, 2015 – دعای ابطال انواع سحر و جادو. قبلا مطالبی مختصر پیرامون انواع سحر و طلسم و چگونگی جلوگیری از آنـها و باطل آنـها بیـان شده است. روشـهای قرآنی …

خط خطی – تحقیقی درون مورد طلسم – صفحه ي اصلي – blogfa.com

figureart.blogfa.com/cat-76.aspx

Translate this page

باطِل‌ِ سِحْر، يا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بى‌ اثر كردن‌ سحر و جادو و رماندن‌ ديوان‌ زيانكار … سنگ‌ و استخوان‌: اين‌ دو شى‌ء از طلسمات‌ باطل‌ سحر رايج‌ ميان‌ بيشتر اقوام‌ جهان‌ بوده‌ است‌. … ۲۰۶, بعدها، انواع‌ طلسم‌ نقشدار فلزي‌، پوستى‌ و كاغذي‌ كه‌ با شكلها و نشانـهاي‌ رمزي‌ و …. جادو زدايى‌ گره‌ (بستن‌ و گشودن‌ گره‌) و روشـهاي‌ گوناگون‌ كاربرد آن‌ نزد اقوام‌ مختلف‌، …

××دعانویس مجرب × دعانویسی × علوم غریبه××جدید ترین مطلب

doa7.me-music.ir/

Translate this page

جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت … کار گشایی، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت ، جادو ، سحر، دعا ، باطل طلسم …. و کانال های انرژی ، خود هیپنوتیزم ، مراقبه و تمارین مراقبه ، برخی از انواع موجودات …

طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو

alisan1.blogfa.com/post/7

Translate this page

هر كس اين آيه از سورهء الرحمن را ۷۰ مرتبه بر روي ظرف آبي بخواندوسپس با ان آب غسل كند هر كس هر سحري براي او كرده باشد باطل مي شود بايد توجه داشت كه هنگامي كه به …

روش های مقابله با سحر و جادو – نیک صالحی

www.niksalehi.com/din-andishe/archives/159758.php

Translate this page

Dec 17, 2011 – طلسم و سحر و جادو از قدیم به منظور بستن کار دیگران وجود داشته و متاسفانـه که تا به … بهترین شیوه به منظور ابطـال طلسمات، توکـل بـه خداوند قهـار و جبار و پناه بردن بـه … یـاد شده از بیرجندی، مـی نویسد: «طلسم حرام وب درآمد از این راه نیز حرام است». … ب) از بعضی آیـات قرآن استفاده مـی شود کـه بعضی از انواع سحر بـه راستی …

شبهه – آیـا واقعاً طلسم حقیقت دارد؟ چگونـه مـی‌شود آن را باطل کرد؟ بـه چه …

www.x-shobhe.com/shobhe/4439.html

Translate this page

Dec 27, 2013 – اما نظر بـه شایع شدن مباحث «طلسم، سحر یـا جادو»، نظر کاربران گرامـی بـه نکات … درون زمان حضرت عیسی علیـه‌السلام، انواع بیماری‌های مسری و مـهلک زیـاد شده … درون همـین آیـه‌فوق تصریح شده هست که آموزش و به کارگیری سحر، چیزی …. از چند نفر سوال کردم گفتند با نجاست برایت طلسم درست د به منظور باطل ان چه حتما کرد.

باز شدن بخت و باطل كردن سحر و جادوبرای باطل با چند راه …

facenama.com/view/post:158330212

Translate this page

سوره های فلق و ناس و آیـه الکرسی را تلاوت نمایید پایـان هر نماز آیـه الکرسی را … چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت بعضي از دستورات هنگام اذان در …

دعاي باطل كردن طلسم گنج – خبرخوان

admin.funyblog.ir/tag/دعاي+باطل+كردن+طلسم+گنج

Translate this page

Dec 5, 2015 – دعای باطل السحر مجرب , باطل سحر مجرب و قوی , روش باطل طلسم و جادو … طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو … قبلا مطالبی مختصر پیرامون انواع سحر و طلسم و چگونگی جلوگیری از آنـها و باطل آنـها بیـان شده است. روشـهای قرآنی متفاوت و موثری به منظور ابطال سحر وجود دارد (مثلا .

علوم غریبه اسرار دعا و طلسم گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و …

۰۹۸۲٫mihanblog.com/

Translate this page

Nov 4, 2015 – دعا,طلسم,شفای بیماری,کسب ثروت,گشایش بخت,جلب محبت,رسیدن بـه معشوق ,دعااسرار دعا … محبت و عشقب ثروت ابطال سحر جادو راه کارهای معنوی،جلب محبت و مجذوب كردن دیگران … برچسب ها : دعا به منظور از بین بردن ناراحتی های فکری، لینک های مرتبط : نظرات (۰) · دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو.

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 1/7/16

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – iranbanou.com

www.iranbanou.com/…/190078-دعاهای-برای-باطلطلسم-و-س

Translate this page

سحر و جادو باطل سحر و جادو دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,نجات از سحر و جادو,رفع سحر … نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار … بـه وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید). … اگر صورت چاق و تپل دست دارید کلیک کنید (بهترین روش جایگزین بوتاو ژل).

دعا با ملکوتی ها – سایت دعای قرانی

doa114.com/

Translate this page

ادامـه خواندن دعای باطل طلسم ← … نحوه و روش ابطال طلسم دعایی قوی به منظور باطل طلسم، نشانـه های شخص طلسم شده، نشانـه های طلسم شدن، …. ادامـه خواندن انواع دعاها ←.

باز شدن طلسم – دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادودعا و راز و نیـاز

www.wikiweblook.ir/tjcmzufnrcnctcjctcadnfdydsdscjrctdsw.html – Translate this page

Mar 16, 2016 – درمان و روش و نحوه باطل طلسم و سحر مکتوب هوایی , ابطال طلسم و … باطل طلسم – چهل کلیدهر بنویسد و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون …. دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – دعا و راز و نیـازروش شکستن انواع طلسم ها …

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – دعا و راز و نیـاز

www.dooa.ir/cat/108

Translate this page

برچسب‌ها: به منظور دفع شیـاطین و جادو گران,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو, … هر بنویسد و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون امان باشد واگری را طلسم و جادو …

روش جدید طلسم ،شکستن طلسم – بزرگترین مجموعه آموزشی محصولات …

www.ra20.ir/extrapage/super2434

Translate this page

برای مشاهده انواع مختلف علایم انـها لطفا بـه ادامـه مطلب مراجعه فرمایید برچسب‌ها: علایم طاسم, علایم … ابطال {شکستن} طلسم و جادو و سحر{حضرت} این هم چهارمـین دعا به منظور ابطال یـا … حال مـیخام روش های باطل یـا شکستن طلسم و بهتون اموزش بدم کـه این مطالب از … و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون امان باشد واگری را طلسم و جادو کرده باشند …

انواع طلسم ها و دعاهای جادویی

hitit.mahak.xyz/انواع+طلسم+ها+و+دعاهای+جادویی/

Translate this page

جادو – ویکی‌پدیـا، دانشنامـهٔ آزاد بهترین راه به منظور شکستن طلسم جادویی طلسم باطل هر گونـه … بانک شعر آذري واطلاعات مفید – انواع طلسمات وسحر و … دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراءطبیعه – روش … انواع ازدواج های .

دستورات گشایش بخت به منظور ان طلسم شده و بخت بسته

falkade.ir/…/دستورات-گشایش-بخت-برای-ان-طلسم-شده-و-بخ…

مطالب مرتبط:

Translate this page

اینا روش های کلی باطل هر سحر و طلسم و دفع امواج منفی بود … این نسخه ابتدا درون مرحله اول,سحر و جادو و سنگینی شما را از بین مـیبرد و در مرحله بعد به منظور ….. نی سایت,پرشین فال,سرنوشت و کف دست,چگونـه کف دست را بخوانیم,انواع شکل کف دست,معنی …

چگونـه بفهمـیمـی طــــلسم شده و نـهوه باطل طــــلسم. – دانلود کتاب

citar.ir/چگونـه-بفهمـیم-کسی-طلسم-شده-و-نـهوه-باطل-کر/

Translate this page

خانـه » آموزش » چگونـه بفهمـیمـی طــــلسم شده و نـهوه باطل طــــلسم. … و هزاران نشانـه دیگر کـه آنـها مـیتواند، دقت کنید مـیتواند نشانـه ای از سحر و جادو به منظور شما باشد. البته آن نشانـه ها …… و خواهشی کـه دارم اینـه کـه برای حل این جور مسائل دنبال دعا و طلسمات نرو ….. با اینکه خیلی کارها به منظور ازدواج کردم از جمله انواع ختومات قرانی و …

دستورالعمل وروش های ساده به منظور باطل انواع سحر،جادو و طلسمات :: علوم …

olloumgharibe.blog.ir/…/دستورالعمل-وروشهای-ساده-برای-باطلکر

Translate this page

دستورالعمل وروش های ساده به منظور باطل انواع سحر،جادو و طلسمات. شنبه, ۵ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۱ ب.ظ; hasan hasan … خدا مـیدونـه کـه بنده بـه راه های مشکل تر به منظور بطلان سحر هم دسترسی دارم ومـیتونم بـه عنوان مطلب،براتون بزارم ولی چه فایده؟ … باطل طلسم.

راههایی به منظور نجات از سحر و جادو! – تبیـان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=259179

Translate this page

Nov 5, 2013 – با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله مـی توانید سحر و طلسم را باطل كنید: … ۵- خواندن این آیـه نیز جهت خنثی كردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّكم اللهُ الَذی …. به منظور اینکه بفهمـید جادو شدید راه های هست فرد سحر یـا جادو شده نمـیتواند بـه صوت ….. ندارند) و این کار را شغل و وسیله درآمد قرار داده اند و با انواع حیله ها مـی خواهند از مردم …

آموزش طلسم و جادو ی را عاشق خود صددرصد … – دانلود رایگان

downloadraygan2016.ir › آموزشی

Translate this page

Mar 23, 2016 – آموزش احضار طلسمات, آموزش طلسم, آموزش طلسم كردن, آموزش طلسم و جادو, آموزش … ،سحر و جادو و بستن بخت اموزش طلسم و انواع انـها آموزش باطل  …

سحر و جادو

sehr17.loxchat.com/posts/archive.php?pmonth=2&pyear=1392

Translate this page

پاسخ استاد محمدی بـه پرسش های اعتقادی؛ «وقتی بين زن و شوهر با سحر و جادو جدايی …. با توجه بـه این کـه سحر اقسامـی دارد، راه های ابطال سحر نیز از نظر قرآن کریم … ب) از بعضی آیـات قرآن استفاده مـی شود کـه بعضی از انواع سحر بـه راستی اثر مـی …. درون کتاب زیر ۲۰ طلسم به منظور باطل سحر و جادو به منظور شما دوستان قرار دادم کـه این طلسمات را …

باطل سحر و طلسم – رسانـه ی خبری وبلاگی

۷۸۶oloom-bsky.rasanetv.ir/page-577758.html

Translate this page

باطل سحر و طلسمسحر و طلسم را انواع مختلفی هست که دو سبب مـهم دارد یکی … از طلسم، روشـهای پیشگیری از سحر، دعای جلوگیری از سحر و جادو، دعای باطل … دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم …

باطل‌سحر – کتابخانـه مدرسه فقاهت – دانشنامـه بزرگ اسلامـی – مرکز دائرة …

lib.eshia.ir/23022/11/4361

Translate this page

باطِل‌ِ سِحْر، يا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بى‌ اثر كردن‌ سحر و جادو و رماندن‌ ديوان‌ زيانكار … سنگ‌ و استخوان‌: اين‌ دو شى‌ء از طلسمات‌ باطل‌ سحر رايج‌ ميان‌ بيشتر اقوام‌ جهان‌ بوده‌ است‌. … ۲۰۶, بعدها، انواع‌ طلسم‌ نقشدار فلزي‌، پوستى‌ و كاغذي‌ كه‌ با شكلها و نشانـهاي‌ رمزي‌ و …. جادو زدايى‌ گره‌ (بستن‌ و گشودن‌ گره‌) و روشـهاي‌ گوناگون‌ كاربرد آن‌ نزد اقوام‌ مختلف‌، …

اُاُجوو (OojoO) – طلسم به منظور خ از مغازه

www.oojoo.ir/posts/طلسم%۲۰برای%۲۰خ%۲۰از%۲۰مغازه

Translate this page

دعای فروش متاع,آیـه جهت فروش متاع · علوم عرفانی,دانلود کتاب های علوم . … دعاها و اذکار الهی – رونق مغازه و دکان – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایـات قران کریم و . … دعای باطل السحر مجرب , باطل سحر مجرب و قوی , روش باطل طلسم و جادو , دعای . … ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را .

راه های باطل طلسم و سحر و جادو – علامت تیر و کمان درون گنج یـابی

havadaraan.alakiblog.ir/news/277114.html

Translate this page

راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو … و جادوگری خرافه است,روشـهای ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم و سحر و جادوگری … بنابراین؛ بهترین شیوه به منظور ابطـال طلسمات، توکـل بـه خداوند قهـار و جبار و پناه بردن به …

آیـا شما جادو شده اید ؟ – اعتقادی

totonjieh.persianblog.ir/post/79/

Translate this page

Feb 21, 2013 – … و کوچکی مـیکنند بعد برای گرفتن انتقام بـه جادو و طلسم رو مـی آورند وگاه باشد … اگر بهر دلیلی این لباس دفن شده از زیر خاک بیرون بیـاید سحر باطل خواهد شد. … چاره و معالجه هست بلکه این روش همـه انواع سحر وجادو را باطل مـی کند چنانکه درون جای … گمـی پیدا راه را ازمـیان این همـه چاه های عمـیق وکشنده ، درتحیر وتاریکی های …

انواع طلسم درون گنج یـابی و دفینـه یـابی – نت فیکس

www.netfixed.ir/انواعطلسم-در-گنج-یـابی-و-دفینـه-یـابی/

Translate this page

نوشته هایی کامل و جامع درباره طلسمات و جادو و سحر کـه برای مخفی. … سحر و جادو,طلسمات قبل از اسلام و بعد از اسلام,روشـهای شکستن طلسم و باطل طلسم گنج و دفینـه.

راه های باطل طلسم و سحر و جادو – basaki-lox

basaki-lox.seeblog.ir/page-184544.html

Translate this page

راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو راه ها و … و سحر و جادوگری خرافه است,روشـهای ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم و سحر و … بنابراین؛ بهترین شیوه به منظور ابطـال طلسمات، توکـل بـه خداوند قهـار و جبار و پناه بردن …

باطل سحر و جادو توانگری

posthaa.ir/detail/04d279520f48044584ac304f0e17061b/article/10/

Translate this page

باطِل‌ِ سِحْر یـا باطل‌السّحر هر آنچه‌ درون بى‌ اثر ‌ سحر و جادو و رماندن. … مناسب به منظور انواع بازی ها شامل فوتبال، اتومبیل رانی، اکشن و . … طلسمات طلسم محبت دعا باطل طلسم ادرس دعانویس دعانویس نتیجه طلسم اثار طلسم . جادو … جادو به منظور محبت فان،نگویید سحر و جادو به منظور بستن بخت و باطل ساختن سحر و جادو روش های و سیر وسلوک همـه .

سحر و جادو – شمسه

salam98.ir/tag/سحر-و-جادو/

Translate this page

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو … و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، حتما که این …

طلسم چیست؟چگونـه مـیتوان فهمـید کهی طلسم شده و روش باطل …

fileee.ir/طلسم-چیست؟چگونـه-مـیتوان-فهمـید-که-کسی-طل/

Translate this page

Dec 21, 2015 – روشـهای مختلفی وجود دارد به منظور تشخیص طلسم بودن یـا طلسم نبودن یک فرد . … ید و همچنین نحوه شکستن و باطل انواع طلسم و سحر و جادوگری بـه روشـهای ….. جلوی خونمون پیدا مـیکردیم اما دعا یـا نوشته ای نبود آیـا این لقمـه نون طلسمـه؟

راه های باطل طلسم و سحر و جادو – صفحه اصلی

havadaraan.ttools.ir/page-725369.html

Translate this page

راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو … و جادوگری خرافه است,روشـهای ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم و سحر و جادوگری … بنابراین؛ بهترین شیوه به منظور ابطـال طلسمات، توکـل بـه خداوند قهـار و جبار و پناه بردن به …

علوم غریبه – باطل سحر،جادو،طلسم و اخراج انرژیـهای منفی از بدن با …

khedhr.blogfa.com/post/118

Translate this page

علوم غریبه – باطل سحر،جادو،طلسم و اخراج انرژیـهای منفی از بدن با استاد سید … اینکه از خداوند ترسی درون دل داشته باشند انواع طلسمات و اسحار کـه صد درصد مخالف …. و یـا استاد علوم غریبه روش بالا را امتحان و اگر نشد از روشـهای دیگر استفاده کنید!

طیب عباسی – دعا و راه ابطال سحر وجادو و رهایی از بستن زندگی و جدایی و …

tayebabbasi.blogfa.com/post/13

Translate this page

طیب عباسی – دعا و راه ابطال سحر وجادو و رهایی از بستن زندگی و جدایی و زشتی بین زن وشوهر – پایگاهی به منظور … درمورد سحر و جادو و باطل آن … ۱) استعاذه بـه خداوند و خواندن سوره هاي فلق و ناس … به منظور از بین بردن هر گونـه سحروجادو طلسم و چشم و زخم و. … از بعضی آیـات قرآن استفاده مـی شود كه بعضی از انواع سحر بـه راستی اثر مـی گذارد.

دعاهای خوب

yadijon.blogfa.com/

Translate this page

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت. بعضي از دستورات … پيش از خواب ۴قل(يعني سوره هاي كافرون،توحيد،ناس و فلق) را بخواند. همراه خود (مثلاً در …

(فال و طالع بینی ) -falgir – دعاهاي باطل كردن سحر و جادو

ghazalak69.blogfa.com/post-1332.aspx

Translate this page

(فال و طالع بینی ) -falgir – دعاهاي باطل كردن سحر و جادو – وبلاگی کـه انواع فال ها و طالع بینی ها درون اون قرار دارن. … دانستني هاي فال و تالع بيني … ذِی قُوَّةٍ عِندَ ذِی الْعَرْشِ مَکِینٍ (۲۱) مُطَاعٍ ثَمَّ أَمِینٍ (۲۲) وَمَا صَاحِبُکُم بِمَجْنُونٍ (۲۳) وَلَقَدْ رَآهُ بِالْأُفُقِ الْمُبِینِ (۲۴) … هر بنویسد و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون امان باشد واگری را طلسم و جادو کرده …

اثر سحر و جادو و طلسم را با این دعاها باطل کنید – سماتک

www.samatak.com/…/the-effect-of-magic-spell-with-the-prayers-ba…

Translate this page

دعاهایی کـه در ادامـه آورده شده هست اثرات سحر و جادو و طلسم را باطل مـی کند اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و. … بـه وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید). …. تهیـه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست دسر تیرامـیسو خواص مفید آب کدو حلوایی آموزش طبخ پیتزا مخصوص …

عمل جادو

onvar.ir/news/عمل-جادو

Translate this page

دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایـات قران کریم و مطالب . … طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو – باز شدن بخت وباطل طلسم وجادو … شبستان معرفت – دستور آیت الله بهجت به منظور دفع جادو و طلسمات – رسانـه معارفی …

هرچی دلت بخواد هست – دعای باز شدن بخت گشایی و ابطال سحر

azadie2436.blogfa.com/post/210

Translate this page

Feb 26, 2015 – همانطور کـه در پست های گذشته بـه تفصیل توضیح داده شده، لازم بـه … روز جمعه : کوکب او زهره هست و درون آن روز بايد تعويذات و دعاهاي کارگشايي ، رزق و روزي ،محبت ، و باطل سحر انجام …. خوب هست براي ورزش, تمرين, انواع كارهائي كه با آتش و ابزار تيز … کند و طلسمات بشناسد وبتواند مفهوم و درک واضحی از طلسم داشته باشد و …

ادعیة السِّر به منظور رفع فقر :

۷۸۶٫asemanblog.com/post/3

Translate this page

دعا به منظور افزایش قدرت دعا به منظور در امان ماندن از شر دشمن و بطلان سحر و جادو روش های موفقیت … دعا به منظور باطل هرگونـه سحر دعای همزاد آزمون همسرشناسی آموزش خواص حروف ابجد چند … نوشتن دعا توصیـه های جالب به منظور لذت بردن از زندگی دعاهای قوی محبت انواع طالع … باطل هرگونـه طلسم طلسم به منظور فراری جن طلسمات زبان بند دعا و طلسم …

راه های باطل طلسم و سحر و جادو – صفحه نخست

sanayechoobi-east-az-ba.crawlland.ir/…/راه+های+باطل++طلسم+…

Translate this page

راه ها و روشـهاي مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو … جادوگری خرافه است,روشـهاي ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم و سحر و جادوگری,ایمان … دعا نویس طلسمات علوم غریبه طلسم محبت، دعا و طلسم تسخیر افراد، دعا نویس طلسمات …

طلسم و جادو | بهشت مسلمـین

bmoslemin.ir/?p=312

Translate this page

بهترین شیوه به منظور ابطـال طلسمات، توکـل بـه خداوند قهـار و جبار و پناه بردن بـه اقیـانوس … ب- از بعضى آیـات قرآن استفاده مى شود کـه بعضى از انواع سحر بـه راستى اثر …. برچسب‌ها » باطل جادو, باطل سحر, راه طلسم و جادو, راه های ابطال سحر, راه های …

طالع بيني.سركتاب.دعاي وسعت رزق وروزي

doa.monoblog.ir/

Translate this page

… موارد دعانويسي دارد و اكثر دعاها و طلسمات بـه اجازه استادمجرب وآشنا بـه كليه علوم خفيفه و غريبه لازم … طلسم احضارسليماني براي بيقراركردن معشوق. ….. قويترين باطل السحر. قويترين روش هاي باطل السحر. روش اول : براي باطل كردن سحروجادو سه که تا … يعني بگوييد(باطل كردم هر گونـه سحر و جادو از هر عنصري ,در هر مكان و هر زمان درون حق “نام خود …

دانلود کتاب رمزگشایی تله ها و طلسمات روش باطل طلسم روی گنج و …

ganj.filekar.ir/…/روش-شکستن-و-باطلطلسم-و-تله-مار-بر-ر…

Translate this page

در این پست دانلود کتاب الکترونیکی رایگان آموزش باطل روشـهای شکستن طلسمات … انواع مختلف طلسم تله بر روی گنج و دفینـه,شرایط باطل طلسم اژدها و طلسم …. نگذارید و به چیزهائی مانند جادو و موکل نپردازید ، چون نـه تنـها موفق نمـیشید بلکه …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 3/30/16

راههاي باطل كردن سحر و جادو – loxblog.Com

iranikan.loxblog.ir/tag/راههاي/راههاي.htm

Translate this page

دعا و طلسم و سعدونحس بودن روزهادعا و طلسم و سعدونحس بودن روزها – دعا و طلسمات و سعد و … دعاها و طلسم های کتب قدیمـی – انواع دعاهای محبت – زبان بند – باطل السحر – رزق و روزی و . … راه هاي باطل كردن سحر و جادو وهر – دعا -بخت گشایی – کار گشایی-,آموزش علوم …

پایـان نامـه دعانویسی

bankmaghale.ir/پایـان-نامـه-دعانویسی/

Translate this page

روش تحقیق : ۲ مشکلات تحقیق : ۲ … طلسمات: ۲۵ شعبده : ۲۶ عزایم : ۲۷ انواع … دعاهای به منظور باطل سحر و دفع چشم زخم : ۳۰ انواع جادو : ۳۳ … تقسیم بندی انواع طلسم : ۸۰ … یوسف فضایی ، گونـه های سحر و جادوی اولیـه درون مـیان بشر ابتدایی . یوسف فضایی …

راه های باطل سحر و جادو – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Question/View/…/راههایباطلسحر-و-جاد

Translate this page

لازم بـه ذکر هست که نمـی توان تمام گرفتاری ها و برآورده نشدن حاجات را بـه پای سحر و جادو قرار داد و خود را از سعی و تلاش به منظور رسیدن بـه اه باز داشت کـه این امر عاقبت …

سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود – ساخت وبلاگ رایگان

johood.avablog.ir/…/علوم+غریبه+،+سحر+،+جادو+،+رمل+،+خواندن+…

Translate this page

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود ، دعاگر یـهود ، طلسمات … دعا ، دعاها و طلسم های کتب قدیمـی ، انواع دعاهای محبت ، زبان بند ، باطل السحر ، رزق و روزی … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

موضوعات کلیدی – دعای احضار معشوق

sedoa1.blogfa.com/post/6

Translate this page

روش ساده باطل شدن طلسم پاشیدنی – ابطال طلسم و سحر (به دستور سایت ساماندهی ، این مطلب حذف شد) … روش باطل طلسم و سحر خوراندنی , عوارض و نشانـه های طلسم.

ايات براى باطل كردن سحر و جادو – YouTube

▶ ۸:۰۸

https://www.youtube.com/watch?v=R45PfRwnOxo

May 27, 2015 – Uploaded by Shahin Hashim

قرائتي / تفسير آيه ۱۰۲ سوره بقره، سحر و جادو – Duration: 23:31. mohsen gharaati 4,788 views. 23:31. حق الله – روش های باطل سحر …

نگویید سحر و جادو به منظور بستن بخت وجود ندارد، دعایی درون ابطال آن یـا …

www.aviny.com/shobhe/motafaraghe/207.aspx

Translate this page

PDF · ترفند · آموزش آنلاین … الف – کجا بیـان شد کـه «سحر و جادو» یـا طلسمات به منظور بستن بخت وجود ندارد؟ … از پنـهانی‌ها و مانند ایجاد محبت یـا دشمنی و گشودن گره‌ها و گره زدن‌ها و خواب و احضار و حرکت اشیـاء با اراده و از این قبیل کارهایی کـه مرتاض‌ها … مداومت درون تلاوت سوره های «الفلق» و «الناس» باطل کننده‌ی هر گونـه سحر و چشم زخم است.

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه – خانـه

new-photos.ir/متفرقه/دانلود-رایگان-کتاب-الکترونیکی-باطل-سح/

Translate this page

Mar 23, 2015 – آموزش طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق | جدید دانلود ۹۴downloadder.ir/2015/ … انواع دعاها و طلسم ها دانلود فیلم دانلود کتابهای باطل السحر sensagent گروه … کام دانلود کتاب اموزش وردها و طلسم های جادوگری عوارض طلسمات سحرگشا و باطل نامـه … جادو,طلسم,دعانویسی,بخت گشایی,دعا,علوم غریبه,باطل سحر و جادو …

بهترین راه به منظور شکستن طلسم جادویی – که

www.irannaz.com/news_detail_2093.html

Translate this page

جادو، طالع بینی و فال بینی آیـا حتما باور کنیم هزاران سال هست که انسانـها مجذوب … و عصاهاشان وانموده شد بـه موسی از سحر ایشان کـه آنـها مـیشتابند” (قرآن کریم ۲۰:۶۶) … ایمان داشتن بـه خدا، پناه آوردن و توکل بـه او مـی تواند شما را دربرابر جادو محافظت کند. … افراد این توانایی رادارند کـه با استفاده از روش های جادویی و مرموز بـه مردم مـی گویند …

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود … – خبرخوان

johood.d89.ir/page-526106.html

Translate this page

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود ، دعاگر یـهود ، طلسمات …. دعا ، دعاها و طلسم های کتب قدیمـی ، انواع دعاهای محبت ، زبان بند ، باطل السحر ، رزق و روزی … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

طلسم ديوانـه كردن – لینک گردی

nimbar.ir/news/طلسم-ديوانـه-كردن

Translate this page

دعای محبت و زبان بند،طلسم های مـهر ومحبت،طلسم عاشق وجذب معشوق,همـه چیزازهمـه جا … … دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,دعا براي باطل … کوزه – طلسم به منظور … طلسم چیست طلسمات قبل و بعد از اسلام درون عمل رصد طلسم منابع طلسم. … اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراءطبیعه – روش شکستن انواع طلسم ها – طلسم ،شکستن طلسم،روش .

دعا به منظور باطل جادو

۴paieh.ir/news/دعا-برای-باطلجادو

Translate this page

دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایـات قران کریم و مطالب . … طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو – باز شدن بخت وباطل طلسم وجادو … شبستان معرفت – دستور آیت الله بهجت به منظور دفع جادو و طلسمات – رسانـه معارفی …

ابطال طلسم بـه روش قرآنی۰۹۱۰۵۴۲۰۸۴۰

ebtaletelesm.persianblog.ir/

Translate this page

دور گمان بد و افکار شر وجدا نمودن طلسم روح و جن ؟ … مـهر و محبت آموزش جادوی سفید دعا به منظور تقویت حافظه دعا به منظور باطل هرگونـه سحر دعای همزاد آزمون … از زندگی دعاهای قوی محبت انواع طالع بینی هیپنوتیزم چیست چشم زخم دعای حاجت فال قهوه آموزش …

دعا و شرایط دعا – دین و اندیشـه – آکاایران

www.akairan.com/din-andisheh/doa1/

Translate this page

ختم حضرت ابوالفضل، ختم مجرب حضرت ابوالفضل (ع) به منظور حاجت های مـهم …. باطل طلسم، دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو … یک راه به منظور پاک شدن گناهان!

آیدین گونش = روشن مثل آفتاب – باطل السحر و جادو

aidingunash.blogfa.com/cat-18.aspx

Translate this page

نژاد و شکل انواع اجنـه … أَمِينٍ وَمَا صَاحِبُكُم بِمَجْنُونٍ وَلَقَدْ رَآهُ بِالْأُفُقِ الْمُبِينِ وَمَا هُوَ عَلَى … به منظور ابطال هر گونـه سحر و جادو بر روی ظرف چینی پر از آب باران یـا گلاب ۷۰ بار … باطل كردن طلسم و دفع جن … چهار قل :سوره هاي کافرون ، اخلاص ، فلق و ناس. … هر بنویسد و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون امان باشد واگری را طلسم و جادو کرده باشند …

تشخیص طلسم شدن – پرشین وی

www.persianv.com/past/096600.php

Translate this page

May 10, 2010 – اگر بهر دليلي اين لباس دفن شده از زير خاک بيرون بيايد سحر باطل خواهد شد. … باطل اين طلسم ساده تر هست چون خود جن اسير هست و ميخواهد خود آزاد باشد و …. پاسخ آموزش و پرورش بـه تعطيلی مدارس درون روز شنبه …. جوانـه ها ، سبزیجات پهن برگ و انواع توت ها از جمله خوراکی هایی هستند کـه مستعد … تولید جورابهای جادویی.

یـا خَیرَ حَبیبٍ وَ مَحبوب – چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله …

tahazratedoost.blogfa.com/post-74.aspx

Translate this page

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت. بعضي از دستورات جناب آيت الله بهجت برا ي. با طل كننده هاي سحروجادو: هنگام اذان درون جايي كه زندگي ميكند ،با …

دین و فرهنگ – ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سياهي و جن زدگي

www.tohid78.blogfa.com/post-14.aspx

Translate this page

عده ايي از ساحران با روش هاي غير شرعي و زشت خود سحر و جادو را باطل مي کنند که تا از دو … درون اين ميان روش درست و شرعي باطل سحر، استفاده از آيات قرآني و اذکار … يکي از نشانـه هاي سحر و يکي از انواع آن، اختلال درون روابط جنسي بين زن و شوهر مي باشد.

دعا و باطل سحر، دفع جن، افزایش رزق و روزی و محبت – صفحه ۴

sah555.mizbanblog.com/page/4

Translate this page

Nov 11, 2015 – در ذیل نحوه باطل چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشـهای قرآنی … درون حقیقت سحر فقط بـه یک نوع یـا شکل واحد خلاصه نمـیشود بلکه انواع و اشکال مختلف بر آن مترتب است. درواقع بر طلسمات رنگ خاصی مترتب نیست بلکه این نوعی تقسیم …. قوی باطل طلسم و پیشگیری کننده از هر گونـه سحر و جادو و طلسم.

karshenas باطل سحر و جادو – صفحه ۴ – كانون گفتگوی قرآنی

www.askquran.ir/thread1510-4.html

Translate this page

Feb 28, 2009 – ایـا باطل جادو گناه است؟ … طلسمات عطارد و. … اما درون مورد آموزش و آموختن این چنین علومـی، همونطور کـه دیگر دوستان هم … ولی چون بحث طلسم و جادو و. ….. ۲- از بعضي آيات قرآن استفاده مي شود كه بعضي از انواع سحر بـه راستي اثر مي گذارد.

(راه هاي باطل كردن سحر و جادو(۶۵۶۵۶۵)

yahoo61.javanblog.ir/420413-(راه+هاي+باطل+كردن+سحر+و+جادو(۶۵…

Translate this page

راه هاي باطل كردن سحر و جادو(۶۵۶۵۶۵) – kaNHHH دعا های بخت گشاییی\ … دعا و طلسم و سعدونحس بودن روزهادعا و طلسم و سعدونحس بودن روزها – دعا و طلسمات و سعد و نحس … دعاها و طلسم های کتب قدیمـی – انواع دعاهای محبت – زبان بند – باطل السحر – رزق و روزی و .

بانک شعر آذري واطلاعات مفید – انواع طلسمات وسحر و جادو

www.musa22.blogfa.com/category/27

Translate this page

بانک شعر آذري واطلاعات مفید – انواع طلسمات وسحر و جادو – دوستان جهت سهولت … (ع) فرمود: هربر پوست آهو بنویسد و نزد خود نگهدارد سحر از او باطل مـی شود. … به منظور ایجاد محبت مـیان دو نفر این طلسم را نوشته و در اتش مـیسوزانید:اه اه اه اه اه اه اه اع … راه دیگر به منظور دفع اجنـه نوشتن اسامـی اصحاب کهف بر روی کاغذ واویختن ان بـه …. طلسم های مختلف.

باطل سحروجادو – طالع بینی،بخت گشایی،باطل السحر

doa.blogsazan.com/tagباطل++سحروجادو.php

Translate this page

دعای باطل طلسم و سحر و جادو … از کلیـه طلسمات و سحروجادو درون امان خواهد بود وبرای باطل سحروجادو مفیداست و اگری را مورد سحر و طلسم و … و یـا روی آوردن بـه مواد مخدر و به و جود آمدن انواع امراض روحی،روانی کـه شیـاطین مسبب آن هستندمـی شود . ….. درون ذيل نحوه باطل كردن چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشـهاي قرآني مذكور مي افتد:.

روشـهای مختلف ابطال طلسم \- روش باطل سحر | داورنیوز – laserland.ir

۷elegrami-rzb.web.laserland.ir/…/روشـهای+مختلف+ابطال+طلسم+%۵…

Translate this page

در ذیل نحوه باطل چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشـهاي قرآنی مذکور مـی افتد:۱- باطل سحر و …. سحر , باطل سحر مجرب , ابطال انواع طلسم , ابطال طلسم محبت , روش ابطال ….. فردی دعای ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو

ابطال طلسم بـه روش های قرآنی۰۹۱۲۸۵۹۶۳۲۶

magifa.com/detail/1493457/article/8

Translate this page

در این کتاب مـی باشد , شناخت و رمزگشایی و شکستن انواع طلسمات گنج ها و از تصاویر . … ۸دانلود کتاب:سحر،جادو،احضار ارواح،شیـاطین و طلسم ها -دانلود-كتاب . … کتاب مسطلاب سحر گشا و باطل نامـه, باطل طلسمات,چاره ای بر هر گونـه سحر و طلسم .

دعای باطل طلسم و سحر و جادو – جام جهانی/مصاحبه ها

faqat4-6-10.live.safernews.in/…/دعای%۲۰باطل%۲۰%۲۰طلسم

Translate this page

دعای باطل طلسم سحر جادو. … با آیـات قرآن و احادیث معصومـینآشنایی با انواع طلسم ها و علائم آنـها و نحوه ی باطل …. باطل طلسمات و چاره ای بر هر گونـه سحر و طلسم

اسلام دین آرامش به منظور همـه و همـیشـه – چگونـه بفهمـیم طلسم جادو شدیم ؟

islamforever.blogfa.com/post/165

Translate this page

و هزاران نشانـه ديگر کـه آنـها ميتواند، دقت کنيد ميتواند نشانـه اي از سحر و جادو براي شما باشد. … باطل اين طلسم ساده تر هست چون خود جن اسير هست و ميخواهد خود آزاد باشد و شما … راه هاي بطلان سحر : …. بـه این طریق، مردم انواع سحر را از آن ها فرا گرفتند.

باطل سحر،جادو،طلسم و اخراج انرژیـهای منفی از بدن با استاد سید …

khedhr-blgf.100daraje.ir/page-634843.html

Translate this page

باطل سحر،جادو،طلسم و اخراج انرژیـهای منفی از بدن با استاد سید سعید … بدون اینکه از خداوند ترسی درون دل داشته باشند انواع طلسمات و اسحار کـه صد درصد مخالف شرع …. و یـا استاد علوم غریبه روش بالا را امتحان و اگر نشد از روشـهای دیگر استفاده کنید!

دانلود طلسم داریوش فرهنگ

farhang.wikipici.ir/دانلود-طلسم-داریوش-فرهنگ

Translate this page

نگاه دانلود طلسم جدایی روش باطل طلسم خوراندنی طلسم ضد السحر تعبیر خواب … طلسم ، بخت، طلسمات ،جادو ، ورد ،مـهر و محبت دانلود کتاب های علوم عرفانی طلسم و جادو …. انواع رمان های عاشقانـه و با فرمت های مسلسل سحر الاسمر الحلقة ۷ دانلود فیلم طلسم.

دانلود کتاب:سحر،جادو،احضار ارواح،شیـاطین و طلسم ها -دانلود-كتاب …

iranimag.ir/detail/1493457/article/3

Translate this page

کتاب دوم : راه حل ها و منطق های علمـی و عملی انواع طلسمات …. طلسم … کتاب مسطلاب سحر گشا و باطل نامـه, باطل طلسمات,چاره ای بر هر گونـه سحر و طلسم …. طـلـسم …

مطالب مرتبط

doa13.oldblog.ir/index-254342

Translate this page

دعا ، تماس با استاد ۰۹۳۵۳۸۴۳۲۹۷ ، احضار و تسخير موكل ، باطل كردن طلسم و جادو ، بخت …. انواع دعاهای محبت ، زبان بند ، باطل السحر ، رزق و روزی و ، جادو ، باطل … گشایی ، کار گشایی ، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل …

رهنمودهای آیت الله بهجت(ره) درباره حل مشکلات، بطلان سحر و محفوظ ماندن

www.khabaronline.ir/detail/254753/culture/book

Translate this page

Oct 30, 2012 – ارائه زندگى نامـه مختصری از آیت الله بهجت(ره) از دیگر بخش های این کتاب است. … رهنمودی جهت بطلان سحر: از ایشان درباره باطل طلسم پرسیدم چند …

๑ ๑ققنوس ๑ ๑ – متافیزیک و علوم غریبه(ماوراء)

gh0ghnoos.blogfa.com/cat-2.aspx

Translate this page

و هزاران نشانـه ديگر کـه آنـها ميتواند، دقت کنيد ميتواند نشانـه اي از سحر و جادو براي شما … باطل اين طلسم ساده تر هست چون خود جن اسير هست و ميخواهد خود آزاد باشد و شما اگر …. درون کتب ادعیـه اسلامـی موجود:انواع طلسم رفع بیماری،حب و بغض، فتح و ظفرو غیره …. یکی از روشـهای اسلامـی ، جَفر هست جفر بـه معنی پوست بزغاله هست و پیدایشش …

درمان شرعی جادو و سحر | پایگاه وااسلاماه

vaislamah.com/286.html

Translate this page

نوع اول: پیدا و باطل نمودن جادو، زمانی کـه مکانش با راه‌های شرعی شناخته شود، این نوع درمان از بهترین روش‌های درمان هست که بـه وسیله آن مسحور (جادو …. برچسب ها : درمان بیماری, درمان شرعی جادو و سحر, درمان طلسم, دعا نویس, راهای مبارزه با جادو, رفع چشم زخم …

karshenas اگر انسانی خودش را طلسم کند، آیـا گناه انجام داده هست …

www.askdin.com/thread27428-2.html

Translate this page

Apr 26, 2013 – 1- مثلا ایشون ادعا مـیکنن کـه “امضا ” نوعی جادوگری هست . … بـه نام طلسم مـیرداماد منتشر مـیکند کـه در یکی از کتابهایش خط های انواع پیـامبران را آورده هست از خط حضرت آدم که تا خط شعیب پیـامبر و غیره . …. روش باطل اون رو هم بهشون گفتن . … درون مورد بحث طلسمات و یـا سحر و یـا کلا علوم غریبه هم بـه همـین صورت هست که …

مادگو

exir3.madgoo.ir/845722

Translate this page

جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت … کار گشایی، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت ، جادو ، سحر، دعا ، باطل طلسم …. و کانال های انرژی ، خود هیپنوتیزم ، مراقبه و تمارین مراقبه ، برخی از انواع موجودات …

hossein

About 315,000 results (0.63 seconds)

Search Results

– بهترین و جامعترین روش به منظور باطل طلسم و سحر

www.malakootiha.com/بهترین-و-جامعترین-روش-برایباطل

Translate this page

Aug 30, 2014 – بهترین روش باطل طلسم , باطل سحر بسیـار قوی , باطل السحر سریع و … دعا به منظور باطل سحر و طلسم و جادو , روش از بین بردن طلسم , از بین …

– دعای باطل طلسم ، باطل شدن سحر و طلسم

www.malakootiha.com/دعایباطلطلسم-،-باطل-شدن-سحر-و-…

Translate this page

May 23, 2014 – هر گاه برایی سحر و جادو کرده باشند و او را سرگردان و آواره از دنیـا و شغل … برچسب زده شده با :ابطال سحر و دعا ابطال طلسم و بخت گشایی باطل شدن …

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دعا-کارگشایی …

ahmad88.persianblog.ir/page/4

Translate this page

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، حتما که این دعا را …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – بیتوته

www.beytoote.com/religious/daru-manavi/cance2-spell-magic.html

Translate this page

سحر و جادو باطل سحر و جادو دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,نجات از سحر و جادو,رفع سحر و جادو,باطل طلسم,دعای باطل طلسم,

دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | احکام – همراه با علم

baelm.ir › سبك زندگياحکام

Translate this page

اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو اگر فردی دعای قرآنی ذیل را.

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – دعا و راز و نیـاز

www.dooa.ir/cat/108

Translate this page

موضوعات مرتبط: دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,. برچسب‌ها: به منظور دفع شیـاطین و جادو گران,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,. ۱۷۶۵۴۱٫ تاریخ ارسال: سه شنبه …

دعا به منظور باطل طلسم و سحر و جادو Archives – ملكوت ۷۸۶

www.malakut786.com/tag/دعابرایباطلطلسم-و-سحر-و-جادو/

Translate this page

باطل السحر قوی مجرب – دعای قوی باطل طلسم به منظور باطل طلسم و سحر راهها و روشـهای مختلفی وجود دارد. بهترین روش به منظور ابطال طلسم و سحر (مکتوب باشد یـا …

روش شکستن انواع طلسم ها – اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراء طبیعه …

www.telesm-jado.blogfa.com/category/2

Translate this page

ابطال {شکستن} طلسم و جادو و سحر{حضرت} [۴] … سومـین روش باطل یـا شکستن طلسم {برایـانی کـه فک مـیکنن طلسم شدن و مـیخوان از دام طلسم بیرون بیـان،این بهترین دعا به منظور اوناست،که زندگیشونو بـه روال قبل درون مـیاره و از شر طلسم راحت مـیشن].

راههایی به منظور نجات از سحر و جادو! – تبیـان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=259179

Translate this page

Nov 5, 2013 – با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله مـی توانید سحر و طلسم را باطل كنید: … ۵- خواندن این آیـه نیز جهت خنثی كردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّكم اللهُ الَذی …. جدیدا از اون فامـیلمون دیدم کـه دعای بد برایی نوشتن از اون موقع دلم ناجور شده …

برچسب باطل سحر و طلسم – غیب – هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ …

gheib.blogsky.com/tag/باطلسحر-و-طلسم

Translate this page

Dec 29, 2013 – برچسب‌ها: باطل سحر و طلسم، دعای باطل شدن طلسم و جادو، دعای مـهر و محبت قوی، دعای … دعای عظیم الشان به منظور مشکل گشائی و ابطال سحر و طلسم.

باطل طلسم – چهل کلید

webdoa.blogfa.com/

Translate this page

باطل طلسم – چهل کلید – مشاوره علوم غربیـه. … دعا بر مى انگیزاند خدا براى او هفتاد هزار ملک را کـه حسنات براى او بنویسند و دفع …… باطل سحر و جادو از راه دور

راه های باطل سحر و جادو – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Question/View/…/راه-های-باطلسحر-و-جاد

Translate this page

دعای باطل جادو چیست؟ پاسخ. لازم بـه ذکر هست که نمـی توان تمام گرفتاری ها و برآورده نشدن حاجات را بـه پای سحر و جادو قرار داد و خود را از سعی و تلاش به منظور رسیدن به …

دعا به منظور باطل سحر – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Question/View/…/دعابرایباطلسحر

Translate this page

کلمات کلیدی ماشینی : سحر، دعا، باطل، قرآن، تعویذات، سوره اعراف، ساحران، سوره آخر … چنان چه از قرآن استفاده مـی شود سحر و جادو وجود دارد و در احکام اسلامـی سحر از گناهان …

اسم اعظم – چگونـه مـی توان سحر های بزرگ را باطل کرد؟

raherah.blogfa.com/post-43.aspx

Translate this page

يا من اسمـه دوا/ دعا براي رفع مشكلات. … باطل كردن جادو و سحر. … ۱-برای ابطال سحر کلمات زیر را بر کاغذی نوشته و بر گردن اویزان کنید کـه بسیـار مجرب است: «بسم الله …

برچسب دعای باطل طلسم – غیب – هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ …

gheib.blogsky.com/tag/دعایباطلطلسم

Translate this page

Jul 23, 2014 – درمان و روش و نحوه باطل طلسم و سحر مکتوب هوایی , ابطال طلسم و سحر … درمان کننده و باطل کننده سحر ، به منظور درمان سحر و طلسم هوایی، حتما آیـات سحر و الزلزله ….. برچسب‌ها: روش باطل سحر و جادو، باطل طلسم، دعای باطل  …

محمودکندلویی لاریجانی – باطل سحر و جادو

mkandlooei.blogfa.com/cat-20.aspx

Translate this page

محمودکندلویی لاریجانی – باطل سحر و جادو – باسلام بـه شمابیننده گرامـی لطفابه پیوندهای روزانـه … اماچند خبر بانام من درون فضای نت موجود هست که به منظور خودم جالب بود.

دعا و شرایط دعا – دین و اندیشـه – آکاایران

www.akairan.com/din-andisheh/doa1/

Translate this page

دعا نویسی,دعاء الاستخارة,دعاء الفرج,دعای توسل,دعا به منظور دوست,دعا کمـیل,دعا به منظور ازدواج,دعاء السفر,دعاء … باطل طلسم، دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو.

طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو

alisan1.blogfa.com/post/7

Translate this page

طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو – باز شدن بخت وباطل طلسم وجادو. … روي ظرف آبي بخواندوسپس با ان آب غسل كند هر كس هر سحري براي او كرده باشد باطل مي شود بايد توجه داشت كه هنگامي كه بـه وسيلهء اين … ۴ – درخواست دعا از اولياي واقعي خداوند

دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو

douavazekr.blogfa.com/category/228

Translate this page

دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایـات قران کریم و مطالب مذهبی – دعاها و اذکار الهی. … پیدا اشیـاء گم شده یـا سرقت شده …. مرحوم سید علی خان مدنی مـی گوید : شیخ بهایی به منظور ابطال سحر عملی را بـه شاه عباس صفوی آموخته.

(فال و طالع بینی ) -falgir – دعاهاي باطل كردن سحر و جادو

ghazalak69.blogfa.com/post-1332.aspx

Translate this page

(فال و طالع بینی ) -falgir – دعاهاي باطل كردن سحر و جادو – وبلاگی کـه انواع فال ها و طالع بینی ها درون اون قرار دارن. … به منظور باز شده شخص بسته شده این آیـات شریفه را بنویسید و به همراه شخص نمایید. … دعای باطل السحر. هر بنویسد و با خود دارد از جمـیع طلسمات و جادو درون امان باشد واگری را طلسم و جادو کرده باشند بنویسد با زعفران و گلاب …

باطل كردن سحر ، دل سياهي، طلسم و جن زدگي

www.ibtal.blogfa.com/

Translate this page

این وبلاگ با توکل بر خداوند درون صدد آن هست که درون امر باطل سحر و جادو و مشکلات ناشی از آن به منظور بیماران قدمـی بردارد و به شما این اطمـینان را مـی دهد کـه روش های مورد نظر …

باطل السحر قوی

www.bargozideha.com/tag/باطل-السحر-قوی

Translate this page

یکی از بهترین اذکار به منظور باطل طلسم و سحر ، استفاده از آیـه شریفه ذیل است:{وَلَا … دعای بسيار قوی باطل طلسم وپيشگيری كننده از هر گونـه سحر و جادو و …

یـا خَیرَ حَبیبٍ وَ مَحبوب – چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله …

tahazratedoost.blogfa.com/post-74.aspx

Translate this page

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت. بعضي از دستورات جناب آيت الله بهجت برا ي. با طل كننده هاي سحروجادو: هنگام اذان درون جايي كه زندگي ميكند ،با …

بهترین راه به منظور شکستن طلسم جادویی – که

www.irannaz.com/news_detail_2093.html

Translate this page

سحر تاثیری حقیقی خواهد داشت کـه تغییراتی درون بدن بـه وجود مـی آورد، حتی که تا آن … آنچه کـه حرام و غیرقانونی هست استفاده از جادو به منظور شکستن این طلسم است، چون … ایمان داشتن بـه خدا، پناه آوردن و توکل بـه او مـی تواند شما را دربرابر جادو محافظت کند.

باطل‌السحر – ویکی فقه

www.wikifeqh.ir/باطل‌السحر

Translate this page

باطِل‌ِ سِحْر، یـا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بی‌ اثر ‌ سحر و جادو و رماندن‌ دیوان ….. بستن‌ کمر او با سحر و جادو مـی‌دانند و برای‌ گشودن‌ بند طلسم و باطل‌ ‌ سحر، برای‌ داماد دعا …

دعای باطل كردن سحر و طلسم و چشم زخم مجرب – دعا شفا – دعای ازدواج

www.doashafa.com/…/دعایباطلكردنسحر-و-طلسم-و-چشم-زخم-مج…

Translate this page

Jan 30, 2016 – دعای باطل كردن سحر و طلسم و چشم زخم مجرب. براى سحر. دعای باطل سحر و جادو , دعای دفع چشم زخم , دعای باز طلسم , باطل طلسم قوی , باطل …

دستورات گشایش بخت به منظور ان طلسم شده و بخت بسته

falkade.ir/…/دستورات-گشایش-بخت-برای-ان-طلسم-شده-و-بخ…

Translate this page

اینا روش های کلی باطل هر سحر و طلسم و دفع امواج منفی بود … آیت الله شوشتری فرمودن: دعای یستشیر کـه در مفاتیح هستش چهل روز روزی یـه … این نسخه ابتدا درون مرحله اول,سحر و جادو و سنگینی شما را از بین مـیبرد و در مرحله بعد به منظور بخت گشایی …

۶-دعای باطل سحر و جادو – نماز و ختم مجرب به منظور حاجت(ازدواج و بخت )

doa2007.blogfa.com/category/6

Translate this page

بطال #سحر و #جادو … هر گاه تو را سحر د دستت را که تا مقابل صورتت بالا ببر و این دعا را بخوان: … اینا روش های کلی باطل هر سحر و طلسم و دفع امواج منفی بود.

دعای باطل سحر و جادو – مرجع علوم غریبه و متافیزیک

rozanedoa.blog.ir/tag/باطل%۲۰%۲۰سحر%۲۰و%۲۰جادو

Translate this page

روشی آسان به منظور باطل طلسم (علاج و درمان و ابطال سحر و طلسم مرشوش (پاشیدنی). تعریف سحر و طلسم مرشوش (پاشیدنی). این نوع سحر و طلسم را اعتاب نیز مـی نامند و …

باطل طلسم بخت – بررسی طالع | گشایش بخت |دعای محبت

doa2.rozblog.com/tag/باطل++طلسم+بخت

Translate this page

دعا به منظور تحبیب و تسخیر دیگران به منظور ارتباط با استاد شماره تلفن و مشکل خود … فکر مردم جادوی باز شدن درون دعای آتش زدنی طلسم به منظور دیده نشدن طلسم به منظور کنترل … دعا به منظور رفع سر درد طلسم رفع جنون دعای باطل سحر دعای جلب محبت همسر و …

باطل سحر قویترین نسخه بسیـار بسیـار مجرب – دعای بسیـار بسیـار …

doa198.blogfa.com/category/140

Translate this page

دعای بسیـار بسیـار مجرب – دعا روز مباهله – دعا های بسیـار مجرب دعای رزق و روزی دعای ازدواج دعای محبت لوح اعظم ودعای … بعد حضرت رسول صَلَّى اللَّهِ عَلِيهِ وَ اله آن چهار بزرگوار را بيرون برد از براى مباهله چون نگاه نصارى بر ايشان افتاد و ….. سحر و جادو چیست؟

قرآن و عترت – باطل سحر و جادو

ghoranopyambaran.blogfa.com/tag/باطلسحر-و-جادو

Translate this page

قرآن و عترت – باطل سحر و جادو – – قرآن و عترت. … دو طرف سود ببرند و اموالی را صاحب شوند، حال آنکه مراجعه بـه این ساحران به منظور ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیـاهی و یـا …

اجابتی ها – دعانویس,دعا,بخت گشایی,باطل سحر,دعای رزق و روزی,دعای مـهر و …

www.ejabatiha.com/

Translate this page

اگر دعا بـه شکل صحیح انجام شود قطعا نتیجه آن به منظور شخص دعا کننده خوب خواهد بود. … دعای بخت گشایی – باطل سحر و طلسم – دعای افزایش رزق و روزی – دعای ازدواج … بهترین روشـهای باطل طلسم و جادو و سحر، استفاده از آیـات مبارکه قرآنی است.

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › اجتماعیباشگاه شبانـه

Translate this page

May 30, 2015 – دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. بـه گزارش باشگاه شبانـه (باشگاه خبرنگاران)،اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه …

طلسم باطل هر گونـه سحر و جادویی – YouTube

▶ ۰:۴۲

https://www.youtube.com/watch?v=8DhQ00WIWbA

Jan 5, 2015 – Uploaded by hamid azar

در این نرم افزار شما موجه مـیشوید کـه سحر و جادو چیست و از کجا مـیاید و … به منظور باطل سحر یـا طلسم حتما هیچ گونـه ترسی نداشته باشید و با … صبح کلمـه – دعا وسیله …

ذکر دعا باطل طلسم،باطل سحر،باطل جادو – زمان

www.zamannews.ir/…/68073-ذکر-دعاباطلطلسمباطلکرد

Translate this page

Jan 23, 2016 – توجه شود کـه این دعا همچنین به منظور گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است. بسم الله … باطل طلسم, دعای باطل طلسم, سحر و جادو,دعا و.

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – iranbanou.com

www.iranbanou.com/…/190078-دعاهای-برایباطلطلسم-و-س

Translate this page

سحر و جادو باطل سحر و جادو دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,نجات از سحر و جادو,رفع سحر و جادو,باطل طلسم,دعای باطل طلسم,

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | دعاهای به منظور باطل – قطره

www.ghatreh.com/news/…/دعاهای-برایباطلطلسمسحرجادو

Translate this page

Mar 1, 2016 – دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – خبرگزاری آریـا- اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد دعای موثر و مجرب برای …

karshenas دستوری به منظور باطل سحر – صفحه ۲ – گفتگوی دینی

www.askdin.com/thread25337-2.html

Translate this page

Sep 30, 2013 – در آخرین مورد، چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت ذکر …. هر بار کـه نماز گزار پیشانی خود را روی مـهر شما قرار دهند دعای باطل سحر …

اسرار کاوش – دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو

havadaraan.blogfa.com/tag/دعابرايباطلكردنطلسم-و-سحر-و-جادو

Translate this page

اسرار کاوش – دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – بـه عمل کار برآيد بـه سخنداني نيست … – اسرار کاوش.

وب سایت فرهنگی مذهبی آفاق » دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

aafaagh.ir/?p=2281

Translate this page

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد …

علوم غریبه اسرار دعا و طلسم گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و …

۰۹۸۲٫mihanblog.com/

Translate this page

Nov 4, 2015 – دعا,طلسم,شفای بیماری,کسب ثروت,گشایش بخت,جلب محبت,رسیدن بـه معشوق ,دعااسرار دعا … دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو.

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 1/7/16

دعاهای خوب

yadijon.blogfa.com/

Translate this page

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت … برچسب‌ها: باطل سحر و طلسم، دعای باطل شدن طلسم و جادو، دعای مـهر و محبت قوی، دعای مـهرمحبت شوهر، دعای …

دعا براي باطل شدن سحر و جادو – علوم ماورا

۷۸۶oloom.mizbanblog.com/tag/دعا+براي+باطل+شدن+سحر+و+جادو

Translate this page

دعا براي باطل شدن سحر و جادو – احضار- سركتاب -بخت گشایی -ابطال السحر -موفقیت- قبولی درون كنكور -رمل- … هرگونـه سحر طلسم و یـا جادویی به منظور شما باشد ابطال مـیگردد.

اجابت دعا – دعا به منظور باطل سحر و جادو

ejabate-2a.blogfa.com/tag/دعابرایباطلسحر-و-جادو

Translate this page

برای دفع سحر و جادو درون تاپیک های قبلی خیلی توضیح دادم و نسخه های زیـاد و قوی رو درون سایت قرار دادم.در این پست هم یـه نسخه خوب و تجربه شده را بـه همـه دوستان آموزش مـیدم.

دعا به منظور باطل سحر و طلسم و جادو بایگانی – دعا و علوم قرانی

۱۴adiye.com/tag/دعابرایباطلسحر-و-طلسم-و-جادو/

Translate this page

Aug 16, 2015 – بایگانی برچسب‌ها : دعا به منظور باطل سحر و طلسم و جادو. محبت … ادامـه خواندن دعای رزق و روزی ← · ابطال سحر و طلسماجازه استاد عاملاذکار مجربه …

باز شدن بخت و باطل كردن سحر و جادوبرای باطل با چند راه …

facenama.com/view/post:158330212

Translate this page

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت … خود را بـه این دعا حرز کن کـه اگر لشکرهای روم و ترک را ملاقات کنی و همگی بـه همراه جمـیع اهل زمـین … شود و خاصیت آن ( خصوصا به منظور باطل سحر و طلسم) فقط درون صورت بسته شدن بـه بازوست

شمال نیوز :: دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

www.shomalnews.com/…/دعاهایی%۲۰برای%۲۰باطل%۲۰%۲۰…

Translate this page

May 30, 2015 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

دعا باطل طلسم و باز شدن بخت – مجله اینترنتی ایـرنـاب

www.irnab.ir › ماورا

Translate this page

Sep 6, 2015 – ایرناب : به منظور مطالعه دعا باز شدن بخت و دعا باطل طلسم بـه ادامـه مطلب بروید. دعا باز شدن طلسم , روش باطل سحر , باطل طلسم بخت , دعا باز شدن …

دعا به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – مجله خبری دوستان

www.dustaan.com › دین و مذهب

Translate this page

May 30, 2015 – مجله انلاین دوستان : دعاهای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو را درون این گزارش بخوانید. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – نامـه نیوز

namehnews.ir/fa/news/…/دعاهای-برایباطلطلسم-و-سحر-و-جاد

Translate this page

May 30, 2015 – به گزارش نامـه نیوز ،اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و …

شبهه – آیـا واقعاً طلسم حقیقت دارد؟ چگونـه مـی‌شود آن را باطل کرد؟ بـه چه …

www.x-shobhe.com/shobhe/4439.html

Translate this page

Dec 27, 2013 – اما نظر بـه شایع شدن مباحث «طلسم، سحر یـا جادو»، نظر کاربران گرامـی بـه …. دارد کـه هدف سحر، طلسم و وردهایی کـه متأسفانـه نام «دعا» بر آن گذاشته‌اند، بـه …. از چند نفر سوال کردم گفتند با نجاست برایت طلسم درست د به منظور باطل ان …

برای درون امان ماند از شر طلسم و دعا و جادو چه کار حتما کرد؟ – کلوب

www.cloob.com/timeline/answer_139672_891707

Translate this page

Jun 22, 2011 – برای درون امان ماند از شر طلسم و دعا و جادو چه کار حتما کرد؟ … لطفا ایمـیلتان را برایم ارسال کنید که تا ادعیـه ای درباره باطل سحر کـه بسیـار مجرب هستند … به منظور باطل طلسم هم کافیـه از همون روش استفاده کرد، فقط کافیـه اونقدر بـه خودت …

رفع سحر و جادو-بسته شدن بخت – پورتال انـهار

portal.anhar.ir/node/9065

Translate this page

… از طریق خوراکی جادومون و یـا روی یک چیزی راه رفتیم از طریق دعا هفت پیکر هم باطل … و البتّه مدعیـان سحر و جادو، غالباً شیّاد و فریبکارند و مؤمنین و عقلا حتما به جای … طلسمـی هست که من شده‌ام، ‌دعایی بـه من تعلیم داد و تعهد کرد کـه طلسم مرا بشکند. … انحرافات فکری دارند بسیـار بسیـار مضرّ هست و خطر آن به منظور روح و معنویـات انسان از …

سحر و جادو – شمسه

salam98.ir/tag/سحر-و-جادو/

Translate this page

مجموعه: داروخانـه معنوی اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو اگر فردی دعای قرآنی ذیل …

اسلام دین آرامش به منظور همـه و همـیشـه – چگونـه بفهمـیم طلسم جادو شدیم ؟

islamforever.blogfa.com/post/165

Translate this page

و هزاران نشانـه ديگر کـه آنـها ميتواند، دقت کنيد ميتواند نشانـه اي از سحر و جادو براي شما باشد. البته آن … برا باطل آن بايد آن دعا از جسم و تک تک سلولهاي فرد جدا شود.

باطل سحر و جادو

ghahremanedaroon.ir/فضیلت-خواندن-چهارقل

Translate this page

امـیر المؤمنین (ع) بـه آن مکان رفته و از ته چاه آن سحر یـا طلسم را خارج نمودند و هر آیـه ای … (ص) درون رابطه با این امور بوده و برای دفع این شرور (سحر و جادو) بسیـار مؤثّر هستند. … و اولیـائش، سحر و جادو و هرچیز دیگری هر قدر هم قوی باشد، حریف دعا و صدقه نمـی‌شود.

اُاُجوو (OojoO) – طلسم به منظور خ از مغازه

www.oojoo.ir/posts/طلسم%۲۰برای%۲۰خ%۲۰از%۲۰مغازه

Translate this page

دعاهای مجرب فروش ملک – دعای فروش زمـین و خانـه ۱- به منظور جلب مشتری و فروش ملک . … دعای باطل السحر مجرب , باطل سحر مجرب و قوی , روش باطل طلسم و جادو , دعای .

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – دوست قرآنی

www.doostqurani.ir/cat/103

Translate this page

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو, دوست … ابتدا درون سايت عضو شده که تا پنل کاربري براي ارسال مطلب براي شما ايجاد گردد.

دعاهای بسیـار مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – پرشین نایس

www.persiannice.com/…/دعاهای-بسیـار-مجرب-برایباطلطل

Translate this page

May 30, 2015 – دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود …

خبرگزاری آريا – دعاهاي براي باطل طلسم و سحر و جادو – آریـا

www.aryanews.com/News.aspx?code=20160229145754874…

Translate this page

Mar 1, 2016 – خبرگزاري آريا-. اگري را بسته باشند سوره مريم را بنويسد و بخورد گشاده ميگردد. دعاي موثر و مجرب براي باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردي …

سحر از نظر شیعه چیست؟ چگونـه مـی توان آنرا باطل کرد؟ – گنجینـه پاسخ‌ها …

www.islamquest.net/fa/archive/question/fa2068

Translate this page

۲٫ به منظور باطل ادعای مدعیـان دروغین نبوت. ۳٫ یـاد گرفتن آن بـه منظور از بین سحر ساحران. درون بعضی از کتب[۱۰] و روایـات به منظور از بین بردن سحر خواندن آیـات و دعاهایی …

طیب عباسی – دعا و راه ابطال سحر وجادو و رهایی از بستن زندگی و جدایی و …

tayebabbasi.blogfa.com/post/13

Translate this page

درمورد سحر و جادو و باطل آن. مطلب زیر … ۴) درخواست دعا از اولياي واقعي خداوند. ۵) صدقه … به منظور از بین بردن هر گونـه سحروجادو طلسم و چشم و زخم و… از رسول خدا …

دعا به منظور باطل كردن طلسم و سحر و جادو – نوترین

notarin.ir/دعابرایباطلكردنطلسم-و-سحر-و-جادو/

Translate this page

دعایی به منظور باطل كردن طلسم,دعایی به منظور باطل كردن جادو,دعا به منظور باطل كردن پشم زخم,دعاي باطل كردن طلسم,باطل كردن دعا و طلسم,دعا به منظور باطل كردن طلسم بخت ,

ابطال طلسم بـه روش قرآنی۰۹۱۰۵۴۲۰۸۴۰

ebtaletelesm.persianblog.ir/

Translate this page

دعا به منظور فروش زمـین و خانـه و آپارتمان دعا به منظور فروش ماشین دعا رزق و روزی قوی دعا و طلسم … باطل هرگونـه طلسم دعا و حذر جهت فراری شدن جن دعا و طلسم به منظور بخت گشایی … قوی دفع سحر و جادو دعای ازدواج جذب مطلوب مـهر و محبت آموزش جادوی سفید دعا برای …

دعا و طلسم | مرکز ملی پاسخگویی بـه سوالات دینی

www.pasokhgoo.ir/node/32103

Translate this page

May 9, 2011 – من مي دونم سحر و جادو وجود دارد اما گفته اند پرداختن بـه ان حرام هست (بهرجهت منكر …. اما سحر دیگری هرچند به منظور باطل سحر او باشد، حرام است.

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو|اترک نیوز

atraknews.com/new.aspx?id=40424

Translate this page

May 31, 2015 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

سحروجادو صحت دارد؟روش باطل – pirastefar.ir

www.pirastefar.ir/?p=526

Translate this page

براى دعا بـه درگاه خداوند نیـازى بـه واسطه و دعانویس نیست؛ بلکه هر مى تواند براى … آیت الله فاضل : اصل سحر و جادو و مراجعه بـه ساحر و جادوگر به منظور این امور حرام هست و …. ۳٫ طلسم کـه به وسیله مخلوط قواى آسمانى با قواى زمـینى بـه وجود مى آید (مثل …

نگویید سحر و جادو به منظور بستن بخت وجود ندارد، دعایی درون ابطال آن یـا …

www.aviny.com/shobhe/motafaraghe/207.aspx

Translate this page

الف – کجا بیـان شد کـه «سحر و جادو» یـا طلسمات به منظور بستن بخت وجود ندارد؟ … محبت یـا دشمنی و گشودن گره‌ها و گره زدن‌ها و خواب و احضار و حرکت اشیـاء با اراده و … مداومت درون تلاوت سوره های «الفلق» و «الناس» باطل کننده‌ی هر گونـه سحر و چشم زخم است.

سحر و جادو

sehr17.loxchat.com/posts/archive.php?pmonth=2&pyear=1392

Translate this page

پاسخ استاد محمدی بـه پرسش اعتقادی پیرامون این مطلب کـه «آيا طلسم، سحر و جادو حقيقت دارد؟ … دعا به منظور بفروش رفتن مال .: ….. به منظور باطل هر گونـه سحر و جادو روز پنجشنبه طناب برداشته و قدی کـه جادو زده شده اندازه گرفته شود و ۲۰۴ گره بر آن زده …

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | پایگاه خبری تحلیلی نیریمـیز

nirimiz.ir/news/33983

Translate this page

May 31, 2015 – به گزارش نیریمـیز، اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و …

موضوعات کلیدی – دعای احضار معشوق

sedoa1.blogfa.com/post/6

Translate this page

… باطل كردن سحر و جادو ، دعاي باطل كردن طلسم ، دعاي باطل كردن چشم زخم ،دعاي رزق و روزي ، دعاي سريع براي بخت گشائي ، دعاي عشق و محبت ، دعاي فوري باطل كردن طلسم …

چگونـه بفهمـیمـی طــــلسم شده و نـهوه باطل طــــلسم. – دانلود کتاب

citar.ir/چگونـه-بفهمـیم-کسی-طلسم-شده-و-نـهوه-باطل-کر/

Translate this page

و هزاران نشانـه دیگر کـه آنـها مـیتواند، دقت کنید مـیتواند نشانـه ای از سحر و جادو به منظور شما باشد. البته آن … برا باطل آن حتما آن دعا از جسم و تک تک سلولهای فرد جدا شود.

دعای باطل السحر، باطل سحر و جادو و طلسم

ehzar110.oldblog.ir/index-339948

Translate this page

دعای باطل السحر، باطل سحر و جادو و طلسم … از مرحوم استاد تبریزی(ره) یـادگار گرفته ام به منظور شما دوستداران این علم پر رمز و راز با اموزش دقیق و صحیح قرار مـی دهم.

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دين و مذهب …

forum.93ia.ir › … › خانـه و زندگيدين و مذهب

Translate this page

Feb 5, 2016 – دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – ارسال شده درون دين و مذهب : دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو اگر فردی دعای قرآنی …

دعای باطل سحر و جادو – تایلندی ها

www.thailandiha.com/tag/دعایباطلسحر-و-جادو/

Translate this page

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو : دعاهای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو را درون این گزارش بخوانید. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود …

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود ، دعاگر یـهود …

johood.avablog.ir/…/علوم+غریبه+،+سحر+،+جادو+،+رمل+،+خواندن+…

Translate this page

… شدن ،باطل هرگونـه طلسم ، طلسم به منظور فراری جن ، طلسمات زبان بند ،دعا و … سحر و جادو ، دعا براي باطل كردن طلسم، دعا نویس معروف ایران و جهان ، دعاي آشتي زن و …

باطل طلسم و جادو و سحر با این دعاها – جهانی‌ها

www.jahaniha.ir/باطل__طلسم_جادو_سحر.html

Translate this page

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای … توجه شود کـه این دعا همچنین به منظور گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است. بسم الله الرحمن …

باطل سحر و جادو – توانگری

zibatarinblog.persianblog.ir/post/5/

Translate this page

Aug 9, 2008 – باطِل‌ِ سِحْر، یـا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ درون بى‌ اثر ‌ سحر و جادو و رماندن‌ ….. او با سحر و جادو مى‌دانند و برای‌ گشودن‌ بند طلسم‌ و باطل‌ ‌ سحر، برای‌ داماد دعا …

راه های باطل طلسم و سحر و جادو – اسرار کاوش

basaki.loxblog.com/post/5960

Translate this page

Jan 22, 2016 – راه ها و روشـهای مقابله با طلسم و باطل و شکستن طلسم سحر و جادو … بهترین راه به منظور ابطال سحر پناه بردن و توکل بر خدا و تلاوت برخی از سوره های قرآن؛ مانند فلق … دعاهایی نیز درون برخی از کتب دعا؛ مانند مفاتیح الجنان ذکر شده است.

سحر،جادو و طلسم | پرسمان دانشجويي – علوم قرآن و معارف قرآن

www.quran.porsemani.ir/content/سحر،جادو-و-طلسم

Translate this page

(۱)= سحر، جادو، طلسم و بستن بخت از امورى هست كه واقعيت دارد و از نظر فقهي تعليم و تعلم … (۲)= خداوند براي رسيدن بـه هر مقصدي راهكار و اسباب و عللي قرار داده هست . … نقل نموده هست كه جهت باطل كردن سحر اين جملات را بنويسيد و همراه خود داشته باشيد : … محمد بن مسلم از امام صادق عليه السلام نقل كرده : جهت بطلان سحر، اين دعا را بنويسيد و …

باطل سحر و طلسم و جادو و دعا و نحسی و چشم زخم و گرفتن سرکتاب

batelkon.blogfa.com/post/1

Translate this page

ابطال سحر و طلسم و جادو و دعا – باطل سحر و طلسم و جادو و دعا و نحسی و چشم زخم و گرفتن سرکتاب – به منظور باطل هر نوع سحر و دعا و طلسم و جادو با ما تماس …

پيام قرآن مجيد – سحر و جادو و جادوگری و راه حل های آن

hkasiry.blogfa.com/post-108.aspx

Translate this page

Aug 28, 2013 – امام فخر رازي درون تفسير كبير هشت روش براي سحر و جادو كردن بيان … از اين آيات معلوم مي شود كه سحر داراي واقعيت بوده و اثرش ثابت هست كه خداوند آن را باطل مي … كه مخالف شريعت خداوند باشد مانند اين‌كه محتواي دعا نبايد درخواست از غير … سوم اين‌كه: داراي مفهوم و معني معلومي باشد اگر از نوع طلسم يا سحر باشد جايز نيست.

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – تـرسـنــــاک – روز بلاگ

tarsnak.ruzblog.com/post29.php

Translate this page

اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد. دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود …

طلسم دعا – دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادودعا …

www.goodafter.ir/edqsdqyfnrnjdsdsncnsnmdmnvcrctdec.html – Translate this page

امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، حتما که این دعا را …دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دعا-کارگشایی …ملکوت ۷۸۶ …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دوسبو

dosaboo.com › مذهبیدرمان معنوی

Translate this page

May 30, 2015 – گزارشی از مطالب مذهبی … دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | وب سایت خبری تحلیلی عصر …

asreabadan.ir/دعاهای-برایباطلطلسم-و-سحر-و-جادو/

Translate this page

Jun 1, 2015 – اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد. دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را …

آیدین گونش = روشن مثل آفتاب – باطل السحر و جادو

aidingunash.blogfa.com/cat-18.aspx

Translate this page

آیدین گونش = روشن مثل آفتاب – باطل السحر و جادو – درمان ناملایمات روزگار با دعا و آیـات … سوره زیر را درون خانـه‌اي كه سحر شده باشد بخوانید باطل خواهد شد … باطل كردن طلسم و دفع جن … دعاى آن حضرت درون تعويذ براى باطل نمودن سحر و جادو عباية بن ربعى اسدى.

دعای باطل و شکستن انواع طلسم سحر و جادو با آیـات ۶۰ قاف | گنج …

hooris.ir/tag/دعایباطل-و-شکستن-انواع-طلسمسحر-و/

Translate this page

در این پست از سایت hooris.ir باطل و شکستن انواع طلسمات گنج و دفینـه با خواندن دعای ۶۰ قاف رو به منظور شما عزیزان قرار دادیم . گذشتگان به منظور محافظت از …

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – پرداد

www.pardad.ir/_دعاهایی-برایباطلطلسم-و-سحر-و-جادو_۹۶۵…

Translate this page

دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. تاریخ درج : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ تعداد نمایش : ۶۳۷. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر …

karshenas باطل سحر و جادو – صفحه ۴ – كانون گفتگوی قرآنی

www.askquran.ir/thread1510-4.html

Translate this page

Feb 28, 2009 – به هیچ عنوان اقدام بـه شکستن طلسم و درگیر شدن با جن یـا احضار آن نزنید. این موجودات اگر … دعا های”عزیمت” خطرناک هست و اقدام بـه این کار بسیـار خطرناک. … ولی چون بحث طلسم و جادو و. …. ۴- حكم آموزش ديدن سحر براي باطل كردن آن چيست؟

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

iran20.com/friend/article/showarticle/227511

Translate this page

Jul 3, 2014 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

باطل طلسم بـه روش قرآنی – پرشین وی

www.persianv.com/ahkam/308129.php

Translate this page

Sep 30, 2015 – روشـهای قرآنی متفاوت و موثری به منظور ابطال سحر وجود دارد (مثلا استفاده از ادعیـه … درون ذیل نحوه باطل چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشـهای قرآنی …. راههایی به منظور نجات از سحر و جادو ! …. خواص شگفت انگیز دعا و سنگ شرف شمس.

باطل السحر و جادو – احضار عشق و محبت طلسم محبت دعا نویس طلسمات علوم …

mojarabat.persianblog.ir/tag/باطل_السحر_و_جادو

Translate this page

اگری به منظور رزق و روزی سحر و جادو کرده باشد و یـاادی درفروش جنس مـی کنید … حب و عشق، به منظور عاشق افراد، دعای محبت خوراکی،دعا نویس طلسمات، طلسم ایجاد …

درمان شرعی جادو و سحر | پایگاه وااسلاماه

vaislamah.com/286.html

Translate this page

۴) درون صورت امکان خوردن ۷ خرما با شکم خالی هنگام صبح، به منظور اینکه پیـامبر … نوع اول: پیدا و باطل نمودن جادو، زمانی کـه مکانش با راه‌های شرعی شناخته شود، این نوع …. برچسب ها : درمان بیماری, درمان شرعی جادو و سحر, درمان طلسم, دعا نویس, راهای مبارزه با …

قلياب – حکيم تهراني – حکيم تهراني – مجموعه اي از بهترين هاي طب سنتي

hakimtehrani.com › گياهان دارويي

Translate this page

باطل کننده سحر و جادو; کارگشا; باطل کننده دعا ، طلسم (دعاهای نوشته شده و طلسم تهیـه … بوی فاضلاب دارد کـه در گذشته از این رسوب معدنی کـه برای باطل سحر و جادو …

باطل طلسم و سحر و چشم زخم – حوزه امام رضا (ع)

hoze-emamreza.com/2015/04/…/باطلطلسم-و-سحر-و-چشم-ز…

Translate this page

Apr 26, 2015 – باطل طلسم و سحر و چشم زخم. جادو. باطل طلسم و سحر و چشم زخم. درون مورد سحر و طلسم مرشوش و پاشیدنی و دستورالعمل و روش باطل این نوع … روش باطل سحر , روشی ساده به منظور ابطال طلسم پاشیدنی – باطل السحر , دعای فوری …

××دعانویس مجرب × دعانویسی × علوم غریبه××جدید ترین مطلب

doa7.me-music.ir/

Translate this page

… شدن ،باطل هرگونـه طلسم ، طلسم به منظور فراری جن ، طلسمات زبان بند ،دعا و … سحر و جادو ، دعا براي باطل كردن طلسم، دعا نویس معروف ایران و جهان ، دعاي آشتي زن و …

طالع بيني.سركتاب.دعاي وسعت رزق وروزي

doa.monoblog.ir/

Translate this page

طلسم احضارسليماني براي بيقراركردن معشوق. ….. يعني بگوييد(باطل كردم هر گونـه سحر و جادو از هر عنصري ,در هر مكان و هر زمان درون حق “نام خود زاييده نام مادر خود” را و به خودشان … بعد هر بار تلاوت هم روي مـهر فوت ميكنيد كه براي باطل كردن سحروجادو مجرب است.

باطل سحر و جادو با «قلیـاب» | تغذیـه سنتی

foood.ir › صفحه اصلیطب ایرانی اسلامـی

Translate this page

Sep 15, 2015 – باطل کننده دعا ، طلسم (دعاهای نوشته شده و طلسم تهیـه شده توسط افراد رمال). سحر و جادو: سحر و جادو اعمال عجیب و مرموزی هست که توسط برخی از افراد برای …

hossein

About 197,000 results (0.75 seconds)

Search Results

دانلود رایگان کتابهای دعانویسی باطل سحر و جادو کتاب جادوگری

ganj.filekar.ir/…/دانلودرایگانکتابهای-دعانویسی-باطلسح

Translate this page

در این پست دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی خطی و اصل آموزش علوم غریبه باستان … کمـیاب و گران قیمت گنج یـابی و دفینـه یـابی باطل سحر و جادوگری گنج نامـه … جذب قلوب -سرخاب رمل – طلسم مريخ -طي الارض -تحفه الاسرار-حرزالامان ي تن الزمان …

You’ve visited this page 5 times. Last visit: 3/22/16

دانلود کتاب باطل ساختن هر گونـه سحر و جادو – این اپلای

inapply.ir/دانلودکتابباطل-ساختن-هر-گونـه-سحر-و-جاد/

Translate this page

Apr 22, 2012 – در کتاب زیر ۲۰ طلسم به منظور باطل سحر و جادو به منظور شما دوستان قرار دادم کـه این … کلیدواژه ها: باطل السحر،دانلود کتاب علوم غریبه،دانلود کتاب های علوم غریبه،دعای باطل السحر … دانلود ۱۲ جزوه آموزش هیپنوتیزم و مانیـه تیزم,فریدون فریور …. به منظور خرید پستی روی لینک زیر کلیک کرده و پس از پر مشخصات …

دانلود کتابهای باطل السحر-طلسم محبت-آموزش علم جفر

www.aziztarin.ir/…/دانلودکتابهایباطل-السحرطلسم-محبت-آم.htm…

Translate this page

دانلود کتاب باطل السحر,دانلود کتاب طلسم محبت,دانلود کتاب آموزش علم جفر. … مرجع دانلود رایگان … مباحث علوم غریبه و ماورایی و جادویی کـه این سه کتاب با فرمت پی دی اف مـیتوانید دانلود کنید … کتاب علوم غریبه دانلود مقاله علوم غریبه روشـهای ابطال سحر و جادو طلسم محبت و … طلسم عاشق و ازدواج با مرد مورد نظر – یـه طلسم به منظور ام اس.

انواع طلسم درون علوم غریبه (آب و باد و مار و …) و روشـهای باطل طلسمات …

hooris.ir › طلسم جادو سحر درون گنج یـابی و دفینـه یـابی

Translate this page

Jan 2, 2016 – admin دی ۱۲, ۱۳۹۴ طلسم جادو سحر درون گنج یـابی و دفینـه یـابی, علوم غریبه و … باطل کرد,شکستن طلسم,طلسم ,آموزش طلسم افراد,باطل و شکستن …. دانلود رایگان کتابهای علوم غریبه و طلسمات,کتاب علوم جفر و علوم ماورا و …

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 3/17/16

کتاب علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم – طلبه پاسخگو

t-pasokhgoo.ir/…/2344-فروش-۲۰۰-عنوان-کتاب-علوم-غریبه-و-دعا-…

Translate this page

Jan 19, 2015 – دانلود کتاب علوم غریبه و سحر و جادو طلسم. … پرسش: سلام. کتاب خوب معتبر درون مورد باطل سحر و جادو سراغ دارید؟ پاسخ: با سلام. به منظور حل این …

دانلود کتاب دور جادو و موجودات ماورالطبیعه

usofts.ir/دانلودکتاب-دور-جادو-و-موجودات-ماو/

Translate this page

Apr 16, 2014 – کتاب پی دی اف جادوگری و دور طلسم و جادو از خود و افزایش دانستنی های ما درون مورد موجودات ماورالطبیعه و روش های مقابله با انان. … مورد باطل جادو و طلسم و دور جن,باطل نیروهای مخفی و سحر و جادو … دانلود کتاب های ترسناک به منظور کامپیوتر, کتاب پی دی اف رایگان, … کتاب اموزش راه های افزایش بازدید سایت.

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه – خانـه

new-photos.ir/متفرقه/دانلودرایگانکتاب-الکترونیکی-باطل-سح/

Translate this page

Mar 23, 2015 – سحر, جادو,طلسم,دعانویسی,بخت گشایی,دعا,علوم غریبه,باطل سحر و جادو … … کتابخانـه دیجیتالی گنج رایگان و دانلود کتاب آموزش گام بـه گام …

دانلود کتاب دعا و طلسم به منظور موبایل – پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/tag/دانلودکتاب-دعا-و-طلسم-برای-موبایل

Translate this page

دانلود کتاب آموزش گام بـه گام علوم غریبه(آداب دعانویسی و احضارات)این کتاب از … و احضارات) نوع فایل: لینک خرید آنلاین و دانلود کتاب )PDF کتاب آموزش گام بـه گام … هر گونـه سحر و جادو دردودلی با شما دوستان خوبم مسطلاب سحر گشا و باطل نامـه حاجت روا شدن نزد … طلسمات/حروف ابجد و پیدا طالع حروف ابجد/حروف ابجد صغیر :/طلسم جامع …

طلسمات و علوم غریبه،باطل السحر،باطل سحر – مطالب ابر جادوی سیـاه

raby3.mihanblog.com/post/tag/جادوی%۲۰سیـاه

Translate this page

آموزش علوم غریبه،طلسم بخت گشایی،طلسم محبت،كتابهای علوم غریبه،دانلود كتب علوم غریبه … خرید مستقیم پستی … آیـا مـیخواهید باطل كردن طلسم را یـاد بگیرید.

دانلود تمامـی کتاب های دعای موجود درون سایت مذهبی ۱ – ده …دانلود ک

mazhabi1.tk/post/146

Translate this page

تنـها با خرید کتاب های علوم غریبه کـه این بنده حقیر کتاب ها را دستچین کرده ام و … زحمتی کـه ما به منظور جمع اوری و دستچین این کتاب ها کشیده ایم خیلی بیشتر از …

روش شکستن انواع طلسم ها – اشنایی و یـادگیری مسائل ماوراء طبیعه …

www.telesm-jado.blogfa.com/category/2

Translate this page

تعریف خلاصه ای از جادو یـا طلسم شدن و جن زدگی و{علایم انـها} … حال مـیخام روش های باطل یـا شکستن طلسم و بهتون اموزش بدم کـه این مطالب از کتاب های معروف و قدیمـی …

دانلود کتاب سحر و جادو افراد

idownloadha.ir/دانلودکتابسحر-و-جادو-افراد/tag-290354/

Translate this page

دانلود کتاب سحر و جادو افراد-دانلود کتاب گنج های معنوی. … ابطال سحر مفصل//دعای باطل السحر//طلسم باطل سر//ابطال السحر ابطال السحر،ابطال سحر،ابطال …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – بیتوته

www.beytoote.com/religious/daru-manavi/cance2-spell-magic.html

Translate this page

سحر و جادو باطل سحر و جادو دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,نجات از سحر و جادو,رفع سحر و جادو,باطل طلسم,دعای باطل … بهترین مراکز خرید به منظور نوروز ۹۵٫

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – دعا-کارگشایی …

ahmad88.persianblog.ir/page/4

Translate this page

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، حتما که این دعا را …

درباره طلسم، طلسم روی گنج، روش باطل سحر و جادو: – نت گشت

www.netgasht.com › تعبیر خواب و طالع بینی

Translate this page

درباره طلسم، طلسم روی گنج، روش باطل سحر و جادو تعبیر خواب و طالع بینی … خرید انواع سریـال و فیلم · خرید انواع کنسرت و آلبوم · خرید آموزشی ها · خرید انواع مستند …. به منظور خرید و دانلود کتاب چشم طلایی – کتاب ویژه گنج و دفینـه یـابی باستان …

شماره سید۰۹۳۶۹۷۵۵۸۲۵۴ – دعا و علوم قرانی

۱۴adiye.com/2015/07/شماره-سید۰۹۳۶۹۷۵۵۸۲۵۴-۲/

Translate this page

Jul 11, 2015 – … گشا ، استاد سید۰۹۳۶۹۷۵۵۸۲۴، گنج رایگان ، سایت ، آموزش حروف ابجد ، معجزه …. گشایی و ابطال سحر ، آموزش دعانویسی، آموزش عریضه نویسی ،دانلود کتاب ، آموزش … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه …

راههایی به منظور نجات از سحر و جادو! – تبیـان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=259179

Translate this page

Nov 5, 2013 – با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله مـی توانید سحر و طلسم را باطل كنید: … ۳- حاج شیخ عباس قمـی درون كتاب مفاتیح الجنان از امـیرالمۆمنین علی علیـه السلام نقل نموده هست كه جهت باطل كردن ….. من اصلا بـه سحر و جادو اعتقاد نداشتم ولی حالا کـه خودمو سحر و جادو مـیفهمم واقعیته ….. اولین تلاوت «پناهی» درون سال جدید + دانلود.

جادو گنج جادوگری اسرار – دانلود رایگان کتابهای دعانویسی باطل …

www.wikiaworld.ir/nqdytsjmarcnctcjctnscndsdcdyncrctdas.html – Translate this page

گذاشتم .,دانلود رایگان کتابهای دعانویسی باطل سحر و جادو کتاب جادوگری. … باطل طلسم دفینـه ها بـه پکیج کامل گنج یـابی کتاب های ( چشم طلایی ، اسرار . … سلمان فارسی جادو اموزش جادو كردن انسان باطل جادو دعا مـهر و محبت دانلود آریـا جهان .

دانلود کتاب جادوگری یـهود – سایت قیمت ها

pric.3eke.ir/tag/دانلود_کتاب_جادوگری_یـهود/

Translate this page

Oct 24, 2015 – دانلود کتاب دانلود موبایل دانلود برنامـه آموزش جادوگری دانلود رایگان Dynamo Top 10. … کتاب پی دی اف جادوگری و دور طلسم و جادو از خود و افزایش دانستنی های ما درون مورد موجودات ماورالطبیعه و روش های … دعا به منظور باطل سحر و جادو.

دانلود رایگان طلسم سياه – مطلب ها

ww2.matlabhaa.ir/detail/0f1f720f5216c2263f231ad26096dbda/…/…

Translate this page

دانلود رایگان طلسم سياه باطل طلسم گنج دانلود تصوير استوک کتاب قديمي … دانلود کتاب طلسم و جادو گری،دانلود کتاب طلسم و جادو گری آموزش آموزش سحر .

اموزش جادوگری و ثروتمند شدن – آموزش جادو دانلود رایگان فیلم سریـال …

www.goodafter.ir/cndscnfjqtrnjdsdsncnsnmdmnvcrctdtdy.html – Translate this page

پاور پوینت درباره سحر و جادو – رازهاي ثروتمند شدن و مراسم جادويي آن سایت … … دعا و طلسم به منظور پولدار شدن باطل هرگونـه طلسم … دعا به منظور … آموزش طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق | جدید دانلود ۹۴کلاس آموزش پدر پولدار · عناوين مطالب · آرشيو مـیلیـــونــر · تماس با مدیریت · سوالات شما . … دانلود کتاب آموزش جادو۲۵ نوامبر ۲۰۱۱ .

دانلود سحر و جادو – دانلود کتاب آموزش جادو

www.goodmoney.ir/wdsnqcmqcrnjdsdsncdtdsdqndcdrctdsqn.html – Translate this page

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – بیتوته۵ ژانويه ۲۰۱۵ . … دانلود کتاب آموزش جادودانلود برنامـه ترفندهای سحر و جادو Magic Trick #7 v1.0.1 اندروید . … دانلود کتاب به منظور سحر و جادوبا دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو بیش از ۴۰۰۰ کتاب و مجلات …

دانلود رایگان کتاب گنج و دفینـه یـابی و علوم غریبه م – وبلاگ آموزش …

iranimag.ir/detail/2261928/article/2

Translate this page

دانلود رایگان کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامـه گنج و دفینـه علوم غریبه اکسیر اعظم باطل سحر جادو. دانلود کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامـه گنج یـابی دفینـه …

دانلود کتاب علوم غريبه سحر و جادو

pr88.ir/…/%20دانلود%۲۰کتاب%۲۰علوم%۲۰غريبه%۲۰سحر%۲۰و%…

Translate this page

دعا براي باطل سحر و جادو … همانطور کـه … آموزش علوم غريبه – دانلود رايگان کتاب. yasbooks. … دانلود رايگان کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامـه گنج و دفينـه علوم .

کتب دعا و سحر و جادو

big-noise.rozblog.com/post/338

Translate this page

Feb 9, 2016 – دانلود رایگان کتابهای دعانویسی باطل سحر و جادو کتاب جادوگری … آموزش طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق | جدید دانلود ۹۴ – دانلود جدید

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – بیتوته

iranmagfa.com/18827404

Translate this page

باستان شناسی گنج و دفینـه یـابی زیرخاکی – دانلود رایگان کتاب … … طلاسم کنوز طلسم نامـه گنج و دفینـه علوم غریبه اکسیر اعظم باطل سحر جادو … رایگان کتاب …

دانلود رایگان کتاب طلسم و جادو – جستجوگر فارسی

www.scriptux.ir/article/دانلود_رایگان_کتاب_طلسم_و_جادو.html

Translate this page

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو; جستجو … دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه; جستجو … كتابخانـه ی پارسی گو – دانلود كتاب آموزش جادو و …

باطل طلسم و جادو با سنگ قلیـاب (کلیون- کلیـاب) و سرکه (تنباک …

ketab4u.4kia.ir/…/باطلطلسم-و-جادو-با-سنگ-قلیـاب-(کلیو…

Translate this page

قلیـاب با سرکه به منظور باطل طلسم و جادو و کلیون به منظور ساخت مواد مخدر توهم زا و جن …. اطل سحر و جادو، سنگ قلیـاب، ابطال و دفع طلسم و سحر و جادو، راه و روش باطل … دانلود کتاب آموزش تعمـیر لامپ کم مصرف این مجموعه دارای ۵ کتاب هست که بـه روش های … جم رایگان درون کلش اف کلنز کلش آف کلنز رو بترد مـی خواهی استراتژی حمله و …

دعایی قوی و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر – دعای مـهر و

www.malakootiha.com/دعایی-قوی-و-مجرب-برای-باطلطلسم-…

Translate this page

Aug 11, 2014 – دعای باطل السحر مجرب , باطل سحر مجرب و قوی , روش باطل طلسم و جادو , دعای ابطال طلسم و سحر , دعایی قوی و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر.

دانلود کتاب طلسم جادو سحر تعویذ هلاکت دشمنی سیـاه – صفحه اصلی

khateratemrooz.probloger.ir/…/دانلود+کتاب+طلسم+جادو+سحر+تعو…

Translate this page

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو …. آموزشی و ۳ کتاب مرجع به منظور درس یـادگیری ماشین را به منظور دانلود رایگان، خدمت کاربران محترم قرار داده ایم.

××دعانویس مجرب × دعانویسی × علوم غریبه××جدید ترین مطلب

doa7.me-music.ir/

Translate this page

… سید محمد انصاری ۰۰۹۸۹۳۵۳۸۴۳۲۹۷، گنج رایگان ، سایت ، آموزش حروف ابجد ، معجزه …. جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت … احضار و تسخير ، طلسم محبت ، محبت قوی ،دانلود کتاب علوم غریبه ، دعای محبت … کار گشایی، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت ، جادو ، سحر، دعا ، باطل  …

دانلود رایگان نرم‌افزار کتاب های ممنوع چاپ طلسم سحر جادو

bemoonkenaramh.3blog.ir/…/دانلود+رایگان+نرم‌افزار+کتاب+های+م…

Translate this page

بهترین نوع درون باطل کننده سحر جادو یـا هر گونـه طلسم مـی باشد و دارنده آن با ….. طلسم محبت قوی ، طلسم عاشق ، جذب ان ، بخت گشا ، گشایش بخت ، دعا نویسی ، سرکتاب انلاین فال ۳۰ مرداد …. دانلود رايگان کتاب آموزش جامع نرم افزار Word 2010 .

سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود – ساخت وبلاگ رایگان

johood.avablog.ir/…/علوم+غریبه+،+سحر+،+جادو+،+رمل+،+خواندن+…

Translate this page

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود ، دعاگر یـهود ، طلسمات … نویسی ، احضار و تسخير شخص ، طلسم محبت ، طلسم محبت قوی ، دانلود کتاب علوم غریبه … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

طرز نوشتن جادو – ghalbak.ir

ghalbak.ir/طرز-نوشتن-جادو.html

Translate this page

… دانلود رایگان کتاب سرزمـین اشباح نوشته دارن شان · دانلود آلبوم یک دقیقه سکوت آرش … آموزش طرز تهیـه آب زعفرانآموزش طرز نوشتن طلسم با آب ابطال سحر جادو طلسم دل … یـا خَیرَ حَبیبٍ وَ مَحبوب چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت باطل … دانلود کتاب آموزش نوشتن طلسم از اين علم بـه طرز صحيح استفاده نمود و جادو …

دانلود کتاب جادوگری و طلسم

۰۰۰۶۰٫ir/+دانلود+کتاب+جادوگری+و+طلسم

Translate this page

دانلود کتاب طلسم و جادوگری – دانلودرايگان کتاب … دانلود آموزش جادوگری – دانلود کتاب آموزش جادو طلسمات|جادو و سحر|دانلود کتاب های علوم غریبه باطل طلسم و جادو …

اجابت دعا – باطل سحر

ejabate-2a.blogfa.com/tag/باطلسحر

Translate this page

اجابت دعا – باطل سحر – مرجع دعا های قرآنی. … را ده بار بخواند هر حاجت کـه از خدای تعالی بخواهد روا گردد(نقل از کتاب خواص الایـات). … مطالب تهیـه اب نیسان را بـه صورت کامل و رایگان بـه شما دوستان خوبم آموزش مـیدم. … ۹- از بین رفتن هر گونـه سحر و جادو … چون حجم دعا زیـاد بوده آن را بـه صورت فایل پی دی اف آماده کردم و برای دانلود قرار دادم.

مکانیزم طلسم و جادوگری :: اموزش و دانلود

teck-dl.blog.ir/post/مکانیزم-طلسم-و-جادوگری

Translate this page

Jul 28, 2014 – دانلود کتاب کیمـیاگر از پائولو کوئلیو + نقد کتاب ….. (بخش دوم مقاله) مکانیزم عملکرد سحر و طلسم و جادوگری و دعا و ابجد و غیره … …. زیرا کـه خداوند متعال به منظور خلق نـه نیـاز بـه روزه گرفتن و ترک حیوانی دارد و نـه …. فرزندی از اداره و یـا محل کارش استعفا مـیدهد و علاوه بر آن بعد انداز قلکش را به منظور خرید مواد مخدر مصرف …

دانلود سحر و جادو – دانلود کتاب به منظور سحر و جادو

www.hazershod.ir/tvsnqcmqcrcynscmnvcvcydsncrctcmqn.html – Translate this page

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – بیتوته۵ ژانويه ۲۰۱۵ . … دانلود کتاب به منظور سحر و جادوبا دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو بیش از ۴۰۰۰ کتاب و مجلات … دانلود کتاب به منظور سحر و جادودانلود کتاب آموزش جادودر بازی Mobius of Magic شما باید …

جادو طلسم وخواندن خطوط نسخه گنج

avayemelal.ir/جادو+طلسم+وخواندن+خطوط+نسخه++گنج

Translate this page

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه باستان شناسی گنج و دفینـه یـابی زیرخاکی – دانلود … علوم غريبه باطل كردن سحر – طلسم ، جادوگری ، سحر ، …

دانلود کتاب باطل ساختن هر گونـه سحر و جادو – جالب

jaleb.diacoweb.ir/…/Yp9mG2YTZiNivLdqp2KrYp9ioLdio2KfYt9…

Translate this page

در کتاب زیر ۲۰ طلسم به منظور باطل سحر و جادو به منظور شما دوستان قرار دادم کـه این طلسمات … دانلود ۱۲ جزوه آموزش هیپنوتیزم و مانیـه تیزم,فریدون فریور با اسرار و تقاضای اکثر … به منظور خرید پستی روی لینک زیر کلیک کرده و پس از پر مشخصات …

آموزش طلسم و جادو ی را عاشق خود صددرصد … – دانلود رایگان

downloadraygan2016.ir › آموزشی

Translate this page

Mar 23, 2016 – دانلود کتاب آموزش طلسم نویسی, آموزش نوشتن طلسم و جادو, آموزش طلسم عشق, … تبليغات متني طلسم باطل هر گونـه سحر و جادويي YouTube آموزش …

دانلود کتاب قدیمـی سحر دعا جادو

posthaa.ir/detail/574e268652b639253c614064794981b6/article/8/

Translate this page

دعای باطل سحر و جادو آگهي هاي. … خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان … باطل السحر دعا براي باطل طلسم و سحر و جادو دعای باطل السحر دعاوراز ونیـاز.

دعای باطل طلسم D88C باطل شدن سحر طلسم | جستجو | دانلود رایگان آهنگ …

partoblog.ir/…/دعای+باطل++طلسم+%۲۵۲۵D8%25258C+باطل+شدن…

Translate this page

علاج طلسم و سحر ماکول و خورانده شده و روش و نحوه باطل طلسم (سحر و طلسم اکل و … باطل سحر هر گاه برایی سحر و جادو کرده باشند و او را سرگردان و آواره از دنیـا و شغل نموده …. دانلود کتاب دعا و علوم غریبه مجموعه طلسم اسکندر ذوالقرنین ۲ جلدی.

آموزش دعانویسی و طلسم – شیک دانلود

shiq.ir/آموزش-دعانویسی-و-طلسم.html

Translate this page

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو ۱۱ حاجات خواستن با قرآن ۱ آزار دیدن از اجنـه … کتابهای علوم غریبه و دعانویسی کـه در این پست به منظور دانلود رایگان قرار داده شده است.

دانلود.کتاب.علوم غریبه.باطل .سحر و جادو.و طلسم. – هفت گردون

www.7gardoon.com/resultkey-دانلود.کتاب.علوم%۲۰غریبه.باطل%…

Translate this page

دانلود.کتاب.علوم غریبه.باطل .سحر و جادو.و طلسم. ۱٫ چاپ کتاب و تبدیل پایـان نامـه … های دعا، طلسم، جفر، اسطرلاب و فال به منظور مشاهده کتاب ها و همچنین خرید بـه سایت …. و آموزش و اداب دعانویسی و حتی برخی از دعاها و طلسمات مجرب و تجربه شده را در …

دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو | احکام – همراه با علم

baelm.ir › سبك زندگياحکام

Translate this page

دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو … خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار …. درضمن بچه ها من دونبال کتاب ریـاضت های مخصوص جن و انس . …. خرید اینترنتی بلیط هواپیما.

جادو گنج جادوگری اسرار – اسرار کاوشدعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو

www.wikiweblook.ir/fdcmtsjmarcnctcjctcadnfdydsdscjrctdyns.html – Translate this page

ابطال طلسم و سحر,آموزش شکستن انواع طلسم و سحر و جادوگری,ایمان بـه خدا و توکل بر … گذاشتم .,دانلود رایگان کتابهای دعانویسی باطل سحر و جادو کتاب جادوگری.

باز شدن بخت و باطل كردن سحر و جادوبرای باطل با چند راه …

facenama.com/view/post:158330212

Translate this page

خواندن نماز سر وقت بـه صورت منظم باعث باطل شدن سحر و جادو مـیشـه … بسته شود و خاصیت آن ( خصوصا به منظور باطل سحر و طلسم) فقط درون صورت بسته شدن بـه بازوست

مای الکسا |دانلود کتاب طلسم جادو به منظور سیمبین

royasazaneayandeh-bsky.my-alexa.ir/…/دانلود+کتاب+طلسم+جادو+…

Translate this page

دعای فوری باطل طلسم … طلسم یـادگیری و درک مطالب کتاب به منظور امتحان … ابطال چندین سحر و جادو و احضار متعلقات بـه جادو و طلسم و خروج چندین جن موکل سحر توسط استاد علوم غریبه …. خرید و دانلود محصول …. بزرگترین مرکز علمـی آموزشی دانلود پروژه ها و مقالات دانشگاهی · یکتا فیلم · آدرس جدید ته موزیک | دانلود آهنگ جدید،دانلود فیلم …

کتاب دعا نویسی و طلسم

hitit.mahak.xyz/+کتاب+دعا+نویسی+و+طلسم/

Translate this page

آموزش دعا نویسی pdf طلسم سحر جادو دانلود علوم غریبه ..سحر..طلسم ..جادو. … دعا نویسی قرانی – ۲ کتاب علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم دانلود رایگان کتاب دعا نویسی بحرالمعارف | شگفتیـها (کتاب دعا … کتاب خوب معتبر درون مورد باطل سحر و .

دعای باطل سحر و دعای افزایش رزق و روزی

homateb.com › مقالات عمومـی

Translate this page

Aug 13, 2014 – در حین غسل بگویید (هر مرا کرد عاطل,من م باطل و بعد گردن بند را بـه گردن خود … ۳-فواید انجام این کار درون هر روز: *-باطل شدن هر طلسم و جادو *-آسان شدن تمام مشکلات … دانلود رایگان نرم افزار دانلود رایگان،نرم افزار،کرک،سریـال,نوروز ۹۴،ویندوز ۷،آنتی ویروس،موبایل،اندروید،دا … بزودی · جزوه · طب · کتاب …

بهترين روش باطل كردن طلسم – آموزش – نیکیتا

amozesh.nicita.ir/بهترين-روش-باطلكردنطلسم.html

Translate this page

سرويس طلاي مردانـه · دانلود رایگان من وتو به منظور کامپیوتر · download winrar … جادو جادوگر جادو باطل سحرراه و روش و به خانـه بروم درون خانـه هم کارهایی به منظور … باطل كردن سحر دل سياهي سحر جادو طلسم و در این مـیان روش درست و شرعی باطل … درون کتاب زیر طلسم به منظور باطل سحر و جادو به منظور شما دوستان قرار با سلام …

کتاب آموزش علوم عرفاني و نوشتن دعا – شیر کاکائو

cacao-milk.cofeblog.ir/post/2126

Translate this page

Feb 9, 2016 – دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه – خانـه … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت

دانلود طلسم داریوش فرهنگ

farhang.wikipici.ir/دانلودطلسم-داریوش-فرهنگ

Translate this page

نگاه دانلود طلسم جدایی روش باطل طلسم خوراندنی طلسم ضد السحر تعبیر خواب … و طلسم آموزش طلسم های گوناگون RozblogCom دانلود کتاب دعا و طلسم طلسم و جادو اسلام … باطل طلسم دانلود فیلم سینمایی طلسم با لینک مستقیم اغنية سحر المغني … ثروت فراوان طلسم ز با ۴sharedcom download free Orjowan Art Gallery آموزش …

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس … – فیسبوک ایران

johood.dj98.ir/page-598877.html

Translate this page

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود ، دعاگر یـهود ، طلسمات …. محمد مـیکائیل ۰۰۹۸۹۱۹۶۶۲۷۸۶۱، گنج رایگان ، سایت ، آموزش حروف ابجد ، معجزه قرآن …. احضار و تسخير شخص ، طلسم محبت ، طلسم محبت قوی ، دانلود کتاب علوم غریبه … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یـهود … – خبرخوان

johood.d89.ir/page-526106.html

Translate this page

روش خرید: به منظور خرید بعد از کلیک روی دکمـه زیر و تکمـیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد … کتاب قدیمـی ، کتاب خطی ، کتاب ، کتاب سحر ، طلسم اسرائیلی ، کتاب جادو …. جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

طلسم چیست؟چگونـه مـیتوان فهمـید کهی طلسم شده و روش باطل …

fileee.ir/طلسم-چیست؟چگونـه-مـیتوان-فهمـید-که-کسی-طل/

Translate this page

Dec 21, 2015 – اگر مـیخواهید بدانیدی شما را طلسم و جادو کرده یـا نـه مـیتوانید با روشـهایی کـه قرار دادیم اینکار رو … دوستان به منظور خرید کتاب صمور هندی با ایمـیل زیر درون تماس باشید. info.sitetafrihi@gmail.com. چگونـه بفهمـیمـی طلسم شده و نـهوه باطل طلسم. … دعای باطل السحر, دعای باطل سحر, طلسم باطل السحر, طلسم باطل سحر.

چاپ یـادداشت – نسخه قابل چاپ

atighajat.blogsky.com/print/post-437

Translate this page

پرفروش ترین طلسم و دعای قدیمـی ایرانی کـه توسط دعا نویس ها و درویش ها درون شـهرها و …. محمد انصاری ، گنج رایگان ، سایت ، آموزش حروف ابجد ، معجزه قرآن ، آموزش حروف ابجد …. و ابطال سحر ، آموزش دعانویسی، آموزش عریضه نویسی ،دانلود کتاب ، آموزش علوم … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

ختومات ، آموزش تسخیرات ، راز طلسمات ، کتاب های نایـاب ، بزرگ ترین …

۷۸۶oloom.arisfa.com/ختومات+،+آموزش+تسخیرات+،+راز+طلسمات+،…

Translate this page

ختومات ، آموزش تسخیرات ، راز طلسمات ، کتاب های نایـاب ، بزرگ ترین اسرار عالم ،آموزش ، آموزش احضار جن ، آموزش احضار … دانلود رایگان فیلم و سریـال … بازكردن سركتاب- ازدیـاد مـهر و محبت- بخت گشایی- ابطال سحر و جادو و طلسم– بررسی ستاره بخت- گشایش درون كار- … بخت گشایی،سرکتاب،دعانویس،باطل السحر،سرکتاب گرفتن،عددشانس.

استاد سید علی ۰۹۳۹۳۶۳۴۴۰۲ ، دعانویس خوب ۰۹۳۹۳۶۳۴۴۰۲ …

afsongar4.ttools.ir/page-693767.html

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا ، مکان … افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم جفر … آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل طلسم ، ادرس … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

رهنمودهای آیت الله بهجت(ره) درباره حل مشکلات، بطلان سحر و محفوظ ماندن

www.khabaronline.ir/detail/254753/culture/book

Translate this page

Oct 30, 2012 – به گزارش خبرآنلاین، کتاب «زمزم عرفان» یـادنامـه فقیـه عارف حضرت آیت الله … رهنمودی جهت بطلان سحر: از ایشان درباره باطل طلسم پرسیدم چند …

تحميل کتاب کتاب سحر الشخصية

www.divi.ir/تحميل-کتابکتابسحر-الشخصية/

Translate this page

May 21, 2015 – دانلود کتاب سحر و جادو افراد دانلود کتاب گنج های معنوی تحميل لعبة حرامي … دانلود کتاب دعا وطلسم; کتاب دعا نویسی; کتاب سحر و جادو; دانلود رایگان کتاب اسرار قاسمـی; طلسم بخت گشایی; کتاب جادوگری; آموزش دعا نویسی …. دانلود رایگان طلسم سياه كردن باطل كردن طلسم گنج دانلود تصوير استوک کتاب قديمي …

دانلود رایگان کتاب ابطال طلسم زبانبند – یک مدیر

yo24.ir/list/list/…/دانلود+رایگان+کتاب+ابطال+طلسم+زبانبند.html

Translate this page

روشی ساده به منظور ابطال طلسم مرشوش (پاشیدنی)در مورد سحر و طلسم مرشوش و پاشیدنی و دستورالعمل و روش باطل این نوع سحر قبلا بطور مختصر مطالبی عنوان شد.(

دانلود پایـان نامـه درون مورد سحر و جادو

birdownload.epage.ir/…/incl.news_connector.NewsPrintVersion.Ht…

Translate this page

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید لینک دانلود پایـان نامـه دعانویسی نمایش داده مـی شود، علاوه بر … و سحر و جادو · دعای باطل طلسم و سحر و جادو · نامـه رئیس مجلس درون مورد نامـه . … دانلود کتاب آموزش گام بـه گام علوم غریبه(آداب دعانویسی و احضارات)این کتاب از …

دانلود کتاب آموزش جادو و علوم غریبه

twr.ir/دانلود+کتاب+آموزش+جادو+و+علوم+غریبه

Translate this page

دانلود کتاب علوم غریبه,آموزش علوم غریبه دانلود کتاب قدیمـی سحر دعا جادو سحر و جادو طلسمات|جادو و سحر|دانلود … دانلود انواع کتاب رایگان pdf. … دعا به منظور باطل سحر و جادو و . … آموزش علوم غریبه آموزش علوم غریبه،طلسم بخت گشایی،طلسم محبت .

آسیـاب سحر و جادو کتاب – صفحه خانگی

graveltechnologies.tk/gttf/9932/آسیـاب-سحر-و-جادوکتاب/

Translate this page

چگونـه مـیتوان از سحر و جادو كردن درون مورد یك موضوع مطمئن شد؟ … دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو … دانلودکتاب وبرنامـه ها و همـه چیز – شکستن طلسم و جادو … دانلود کتاب رایگان و روانشناسی . … كتابخانـه ی پارسی گو – دانلود كتاب آموزش جادو و جادوگری با ... .

دعانويس تضميني ۰۹۱۱۶۶۲۷۸۶۱ ، دعانويس مطمئن ۰۹۱۱۶۶۲۷۸۶۱ | خبرخوان

kalimi021.twittere.ir/

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا … نرم افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم … و ابطال سحر ، آموزش دعانویسی، آموزش عریضه نویسی ۰۹۱۱۶۶۲۷۸۶۱ ،دانلود کتاب … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

هرچی دلت بخواد هست – دعای باز شدن بخت گشایی و ابطال سحر

azadie2436.blogfa.com/post/210

Translate this page

Feb 26, 2015 – هرچی دلت بخواد هست – دعای باز شدن بخت گشایی و ابطال سحر – همـه … و پيروزي ، بخت گشايي ، محبت ،غلبه بر دشمن ،طلسم دفع دشمن نوشت و … بايد تعويذات و دعاهاي کارگشايي ، رزق و روزي ،محبت ، و باطل سحر انجام داد ….. به منظور باطل ساختن هر گونـه سحر و جادو و دفع و دور ساختن همزاد جنی ، درون روز ….. خرید عینک ریبن ویفری.

اُاُجوو (OojoO) – طلسم به منظور خ از مغازه

www.oojoo.ir/posts/طلسم%۲۰برای%۲۰خریدن%۲۰از%۲۰مغازه

Translate this page

دعای فروش متاع,آیـه جهت فروش متاع · علوم عرفانی,دانلود کتاب های علوم … ۶ سپتامبر … دعا و طسم جهت رونق مغازه خرید لپ تاپ دل ۵۱۱۰ دعا طلسم جادو رونقب و کار و . … دعای باطل السحر مجرب , باطل سحر مجرب و قوی , روش باطل طلسم و جادو , دعای .

طلسم باطل هر گونـه سحر و جادویی – YouTube

▶ ۰:۴۲

https://www.youtube.com/watch?v=8DhQ00WIWbA

Jan 5, 2015 – Uploaded by hamid azar

برای باطل سحر یـا طلسم حتما هیچ گونـه ترسی نداشته باشید و با توکل … به منظور خرید فیلم آموزش ابتدا بر روی کلید “خرید” کلیک کرده، عملیـات …

دانلود کتاب آموزش جادو

www.takbook.com/328-science-stranger/دانلودکتابآموزشجادو/

Translate this page

دانلود کتاب آموزش جادو … دانلود رایگان کتاب متافیزیک ، هیپنوتیزم و قانون جذب ….. اینکه خداوند دو فرشته هاروت وماروت را مـیفرستد تابه مردم روش های باطل سحر …

دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو – Mobp30

www.mobp30.com/دعاهای-برای-باطلطلسم-و-سحر-و-جادو-۵۴…

Translate this page

Oct 8, 2015 – دعاهایی به منظور باطل طلسم و سحر و جادو دعاهای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم … نرم افزارهای اندروید ۲۰۱۲ بـه همراه کتاب آموزشی اندروید از صفر مـی باشد. با خرید این بسته نرم افزاری نیـاز بـه جستجوی مداول و هزینـه های گزاف نصب نرم …

دعای محبت ۰۹۱۱۶۶۲۷۸۶۱ – دعانویس یـهود و تضمـینی – صفحه اصلی

telesm4.bydoctor.ir/page-610289.html

Translate this page

جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت … و تسخير ، طلسم محبت ، محبت قوی ،دانلود کتاب علوم غریبه ، دعای محبت زن وشوهر …

كتاب هاي علوم غريبه،باطل كردن طلسم،دعاي محبت،دعاي گشايش كار …

forum.persiantools.com › … › معرفی وب سایتها و وبلاگهای فارسی

Translate this page

Oct 5, 2010 – 5 posts – ‎۲ authors

بزرگترين مجموعه كتاب هاي جادو طلسم و خواندن خطوط نسخه گنج … و بيش از ۷۰ نرم افزار درون باب علوم غريبه بزرگترين مجموعه كتاب هاي جادو طلسم و …

دانلود دو کتاب کله سر و سرالمستتر شیخ بهایی – طلسم، باطل سحر و علوم …

toop20.com/index.php?productID=611

Translate this page

دانلود دو کتاب کله سر و سرالمستتر شیخ بهایی – طلسم، باطل السحر و علوم غریبه. … اضافه بـه سبد خرید. قیمت: تومان۲۰,۰۰۰ … کتابهایی بی نظیر به منظور باطل طلسم، سحر و جادو …. دانلود کتاب شاقول ابن سینا همراه با آموزش ساخت شاقول, تومان۳,۸۰۰ …

دانلود کتاب قدیمـی سحر دعا جادو – tanz – HosTik.iR

tanz.hostik.ir/دانلودکتاب-قدیمـی-سحر-دعا-جادو.html

Translate this page

دانلود کتاب علوم غریبه آموزش علوم غريبه،طلسم بخت … … دانلود رایگان کتاب دعانویسی … دعا به منظور باطل سحر و جادو دعا به منظور ازدواج ان … دانلود رایگان کتاب …

آموزش دعا نویسی – تاپ ۳

top3download.ir/آموزش-دعا-نویسی.html

Translate this page

دانلود رایگان کتاب دعا نویسی بحرالاسرار. اسفند توسط admin. … pdf طلسم سحر جادو. آموزش دعا نویسی pdf طلسم سحر جادو دانلودعلوم غريبه باطل كردن سحر دعاي محبت …

دانلود نرم افزار صد باب باطل سحر | اپ اندرویدی

appandroidi.com/دانلود-نرم-افزار-صد-باب-باطلسحر/

Translate this page

Jul 28, 2015 – دانلود رایگان کتاب الکترونیکی باطل سحر و دفینـه – خانـه … Search Btn. خانـه; آموزش; ادعیـه و … طلسم باطل هر گونـه سحر و جادویی – YouTube.

درمان شرعی جادو و سحر | پایگاه وااسلاماه

vaislamah.com/286.html

Translate this page

قسمت اول: هر آنچه کـه به وسیله آن سحر و جادو قبل از وقوع دفع مـی‌شود، از قبیل: … نوع اول: پیدا و باطل نمودن جادو، زمانی کـه مکانش با راه‌های شرعی شناخته شود، این نوع درمان از بهترین …. برچسب ها : درمان بیماری, درمان شرعی جادو و سحر, درمان طلسم, دعا نویس, راهای مبارزه با جادو, رفع چشم زخم …. دانلود ترجمـه و تفسیر کل قرآن بـه زبان کردی.

مادگو

exir3.madgoo.ir/845722

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا … نرم افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم جفر … کار گشایی ، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

اموزش سحر و جادو

blueformen.brandsara.site/+اموزش+سحر+و+جادو+/

Translate this page

–دانلود–كتاب–آموزش طلسم و جادو (۱) – هاروت و ماروت :: شیطان رجیم :: قال … اجابت دعا – باطل ساختن سحر و جادو سحر (جادو) – ویکی فقه – wikifeqh.ir راههایی به منظور نجات از سحر و جادو! … دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. … فروشگاه اینترنتی لباس یورمد شرکت پگاه جاده ابریشم بهترین گزینـه به منظور خرید اینترنتی لباس شما در …

مطالب مرتبط

doa13.oldblog.ir/index-254342

Translate this page

دعا ، تماس با استاد ۰۹۳۵۳۸۴۳۲۹۷ ، احضار و تسخير موكل ، باطل كردن طلسم و جادو ، بخت … دعانويس خوب ، تماس با دعانويس خوب ، دعا براي باطل شدن سحر و جادو ، دعا براي باطل … ۰۰۹۸۹۳۵۳۸۴۳۲۹۷، گنج رایگان ، سایت ، آموزش حروف ابجد ، معجزه قرآن ، آموزش حروف ابجد …. گشایی و ابطال سحر ، آموزش دعانویسی، آموزش عریضه نویسی ،دانلود کتاب ،

دعا و باطل سحر، دفع جن، افزایش رزق و روزی و محبت – صفحه ۲۷

sah555.mizbanblog.com/page/27

Translate this page

Dec 17, 2014 – برای دانلود رایگان كتاب حتما برروی دكمـه (((دانلود رایگان كتاب))) كلیك كنید. … مجموعه كتابهای علوم غریبه،انواع طلسم ها،علم رمل،علم جفر،كتابهای آموزش … علوم غریبه تنـها به منظور استفاده شخصی و یـا آواره كردن و سرگردان نمودن كسی بـه وجود نیـامده است. …. سیـاه،سحر،سحر و جادو،سحر و جادو و طلسم،رمل،فال رمل،باطل سحر،باطل …

دعایی قوی به منظور باطل طلسم , باطل السحر مجرب – صفحه اصلی

sah555.mizbanblog.com/post/419

Translate this page

دانلود رایگان كتاب فال ماهها،علوم غریبه · عیب عروس … یکی از بهترین اذکار به منظور باطل طلسم و سحر ، استفاده از آیـه شریفه ذیل است: {وَلَا یُفْلِحُ السَّاحِرُ حَیْثُ … دعای بسیـار قوی باطل طلسم و پیشگیری کننده از هر گونـه سحر و جادو و طلسم. نویسنده …

دعای بسیـار بسیـار مجرب – blogfa.com

doa198.blogfa.com/?p=3

Translate this page

دعاهای دیگر فرج هم درون کتاب ها هستند کـه همـه معتبر و خوبند. درون مواقع مختلف یـا … سنگ محافظت درون برابر طلسم و جادو • سنگ شـهامت، …. صفحه ۵۰ – از ادعیـه باطل سحر و جادو. از خواص اسم قائم و ….. جهت دانلود رایگان خدمت شما معرفی مـی کنم. اما یـادآور مـی شوم …

دانلود رایگان کتاب دعانویسی خزینـه الاسرار و کشف الاخفاء | شگفتیـها

www.shegeftiha.com › دريافت فايل

Translate this page

Aug 9, 2013 – دانلود رایگان کتاب دعانویسی خزینـه الاسرار و کشف الاخفاء. ۱۸ مرداد … دعا به منظور باطل سحر و جادو. دعا به منظور … آموزش تصویری دانلود از آپلود بوی …

استاد سید علی ۰۹۳۷۱۷۲۱۹۳۷ ، دعانویس خوب ۰۹۳۷۱۷۲۱۹۳۷ …

doa66.vblogs.ir/page-532901.aspx

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا … نرم افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم جفر … کار گشایی ، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

باطل كردن سحر ، دل سياهي، طلسم و جن زدگي

www.ibtal.blogfa.com/

Translate this page

باطل سحر، جادو و طلسم. عده ایی از ساحران با روش های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل مـی کنند که تا از دو طرف سود ببرند و اموالی را صاحب شوند، حال آنکه مراجعه …

وب سایت فرهنگی مذهبی آفاق » دعاهای به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

aafaagh.ir/?p=2281

Translate this page

دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد …

آموزش جادو | ۹۸ آموزش

۹۸amoozesh.ir/2015/07/17/آموزش_جادو/

Translate this page

Jul 17, 2015 – دانلود مجموعه آموزشی راز ها و اسرار جادوگری – دانلود رایگان وطن دانلود … باطل جادو و جنبل درمان و آموزش پزشکي جمـهوري اسلامي ايران بـه شماره ک ۷ … آموزش جادو dot سحر dot dot طلسم–دانلود کتاب سحر جادو احضار ارواح شیـاطین و طلسم ها.

نحوه باطل علمـی و صحیح طلسم – ذکر و طلسم

telesmodoa.rzb.ir/post/26

Translate this page

دانلود رایگان کتاب آموزش مسائل —- به منظور اولین بار … طلسم نمایید چون خارج شیء دفن شده بـه وسیله موکل توسط افراد عادی تقریبا محال هست و دفع سحر …

طلسم عقرب

onvar.ir/news/طلسم-عقرب

Translate this page

مـهر و دوستی.کشکول علوم غریبه وصفای قلب.انواع طلسم ها,علم غریبه.طلسم ها. … دعای باطل سحر و طلسم – ابطال سحر , راههای ابطال سحر , باطل طلسم … سرکتاب انلاین ، ذاکر ، درویش ، دعا، طلسم ، بخت، طلسمات ،جادو ، ورد ،مـهر و محبت ,دشمنی، جدایی . … دانلود دو کتاب کله سر و سرالمستتر شیخ بهایی – طلسم، باطل السحر و علوم غریبه.

دعای باطل طلسم ، باطل شدن سحر طلسم | جستجو | دانلود رایگان عآهنگ …

blogreader.tk/list/دعای+باطل++طلسم+،+باطل+شدن+سحر+طلسم.html

Translate this page

علاج طلسم و سحر ماکول و خورانده شده و روش و نحوه باطل طلسم (سحر و طلسم اکل و … باطل سحر هر گاه برایی سحر و جادو کرده باشند و او را سرگردان و آواره از دنیـا و شغل نموده …. دانلود کتاب دعا و علوم غریبه مجموعه طلسم اسکندر ذوالقرنین ۲ جلدی.

برای باطــل ساختن هر گونـه ســـحر و جـــادو · علوم عرفانی … – نیکلودون

nickell.ir/p/57c1f1081888dfe62911f3531c933b4316

Translate this page

صفحه اصلی متا نرم افزار محاسباتی دانلود کتابهای خطی نرم افزارهای صد باب … ختم قرآن و حاجات ختم زیـارت عاشورا ختم قرآن آموزش دانلود کتاب علوم عرفانی ادعیـه و اذکار … درون کتاب زیر ۲۰ طلسم به منظور باطل سحر و جادو به منظور شما دوستان قرار دادم کـه این … رایگان نرم افزار دانشگاه عاشورای حسینی دعای مشکل گشا مجرب دانلود رایگان نرم …

شماره دعانویس خوب و معتبر ۰۹۳۸۳۲۱۱۰۱۶

yahoood.blogfa.com/1388/01

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا … نرم افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم جفر … کار گشایی ، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

آی بلاگ ها : دعانویس خوب ۰۹۱۹۴۲۲۲۱۹۸ ، دعانویس تضمـینی ۰۹۱۹۴۲۲۲۱۹۸ …

masih786.iblogha.com/page-522172.html

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا ، مکان … یـا وهاب ، گنج رایگان ، طلسم ، چله نشینی ، ریـاضت شریعی ، جادو ، جادوگری ،‌آموزش …. و ابطال سحر ، آموزش دعانویسی، آموزش عریضه نویسی ۰۹۱۹۴۲۲۲۱۹۸ ،دانلود کتاب … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

بهترین و مجرب ترین دعانویس ۰۹۳۹۳۶۳۴۴۰۲ | فیدکو

afsongar4.feedco.ir/

Translate this page

چرا حتما دعا کنیم ، اعمال صالح ، کتاب دعا ، شرایط استجابت دعا ، ساعت دعا … نرم افزار علم جفر ، دانلود ، رایگان ، مجانی ، خواص سنگها ، اسم اعظم از دیدگاه علمای علم جفر … کار گشایی ، آموزش علوم طلسم ، طلسمات ، طلسم محبت جادو، سحر ، دعا، باطل … جادو، باطل طلسم ، علوم غریبه ، آموزش دعا نویسی و علوم غریبه ، طلسم ، بخت …

دانلود رایگان نرم‌افزار کتاب های ممنوع چاپ طلسم سحر جادو

rojnah.weblug.ir/…/دانلود+رایگان+نرم‌افزار+کتاب+های+ممنوع+چاپ+… – Translate this page

بهترین نوع درون باطل کننده سحر جادو یـا هر گونـه طلسم مـی باشد و دارنده آن با … آموزش کارخانـه ی طلسم سازی Spell factory درون بازی clash of clans …. طلسم محبت قوی ، طلسم عاشق ، جذب ان ، بخت گشا ، گشایش بخت ، دعا نویسی ، سرکتاب انلاین

طلسم ، جادوگری ، سحر ، احضار روح و جن – بازار مطلب

realgame.ir/p/58e4da9226fd23b556454a0a5260c42912

Translate this page

ر کتاب احضارروح دانلود رایگان نسخه خطی سحر کواکب جادوگری آموزش احظارروح جن … محبت بازل سحر طلسم احضار جن طلسم فيزيکي گنج مصر دانلود کتاب سحر. … کام دانلود کتاب اموزش وردها و طلسم هاي جادوگري عوارض طلسمات سحرگشا و باطل نامـه …

دانلود رایگان کتاب های آموزش علوم غریبه گنجینـه ها طلاسم و ادعیـه دعا

king-dafine.blogfa.com/post/10

Translate this page

دانلود کتاب دفینـه یـابی و گنج یـابی و علوم – دانلود رایگان کتاب های آموزش علوم … درپی تقاضای بسیـار دوستان عزیز،درموردارائه ی کتب علوم غریبه وباطل سحر و. … هرز جذب قلوب -سرخاب رمل – طلسم مریخ -طی الارض -تحفه الاسرار-حرزالامان ی تن الزمان … روح -رمل کبیر – روح های تسخیر شده- نقد جاودان – سحر گشا و باطل نامـه -الدراسا ی …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 3/10/16

 • دانلود رایگان کتاب

  Adwww.tavaana.org/‎

 • کتاب و جزوات آموزشی بـه زبان فارسی از توانا

 • کلمات کلیدی مرتبط
  • انواع طلسم و جادو
  • طلسم
  • انواع جادو و طلسم
  • دانلود رایگان کتاب سحر و جادو و طلسم
  • کسی کـه سحر شده ایـا درون اطرافش باد هست
  • جادو با لنگه کفش
  • انواع جادو
  • باطل طلسم
  • انواع طلس
  • باطل زن شوهر

  « دانلود برترین کتابها »
  [اساس دعا و طلسم]

  نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 13 Jul 2018 08:25:00 +0000  اساس دعا و طلسم

  دعای زبان بند | دعای محبت

  دعای زبان بند از قدیمـی ترین و ابتدایی ترین نمونـه های دعا و طلسم بوده است.

  ما بـه بررسی زبان بند های مختلف رایج مـیپردازیم و

  بهترین دعاهای زبان بند اصلی و کار آمد را بـه شما آموزش و صورت نیـاز برایتان اجرا مـیکنیم.(شرعی و اسلامـی)

  *بیخود دنبال زبان بند های مختلف و دعاهای مختلف نگردید!!! ما با دلایل علمـی و ماوراء الطبیعه بـه این نتیجه رسیدیم کـه هیچ دعای زبان بندی بـه اندازه ی «طلسم زبان بند اشجار»  پرقدرت و راحت نیست.پس بجای رفتن بـه سراغ سایر روش ها ،خودتان طلسم اشجار را اجرا کنید و یـا بـه ادمـین کانال تلگرامـی ما بسپارید که تا ان را اجرا نماید.لازم بـه ذکر هست که آموزش کامل اجرای آن درون کانال تلگرام ما آمده هست

  کانال تلگرام دعا

  دعای زبان بند قوی

  دعای زبان بند قوی بنا بـه انتخاب فرد هست در ادامـه مطالب به منظور شما شرح مـیدهیم

  رسیدن بـه بهترین طلسم زبان بند درون این سایت امکان پذیر است.

  با ما از بقیـه مطالب و سایتها بی نیـاز مـیشوید

  دعای زبان بند قوی بـه روش طلسم الاشجار

  طلسم الاشجار (طلسم با درختان) درون موضوع  « دعای زبان بند قوی » نقش کلیدی دارد.

  همانطور کـه در مطالب قبلی هم گفتیم استفاده از طلسم الاشجار یـا دعای درختان به منظور بیشتر موضوعات –

  رد خور نداشته و علارغم سادگی درون انجام بسیـار سریع الاثر و قوی بنیـاد است.

  در طلسم مغربی و مصری بـه طلسم درون ختان بسیـار اشاره شده،البته درون فیلمـهای ترسناک هم –

  بسیـار از این موضوع بهره برداری شده.

  دعای زبان بند بـه روش اشجار (درختان) بر پایـه ی احضار مستقیم انجام نمـیشود.

  و جای هیچ نگرانی نیست

  زبان بند

  زبان بند اشجار

  برخی بر این باور هستند کـه نوشتن دعا ی زبان بند بر پایـه ی اشجار بـه سبب –

  مشابه بودن با برخی اعمال شیطان پرستان یک عمل شیطانی هست که این باور غلط –

  و بی پایـه و اساس است.و شبیـه بودن بـه سبب حک برخی نوشتها بر روی درخت –

  سبب ایجاد این ذهنیت اشتباه است.

  بهترین و کاملترین دعای زبان بند

  بهترین و کاملترین دعای زبان بند کـه هیچ ردخوری درون قدرت مند بودن آن نیست دعای زبان بند اشجار یـا –

  طلسم زبان بند اشجار هست که ما نحوهی اجرای آن را به منظور شما شرح مـیدهیم.

  *** البته بـه سبب جلوگیری از شدن سایتمان تمامـی جزئیـات

  طلسم زبانبند

  را شرح نمـیدهیم و توضیحات –

  کاملتر را بـه همراه طلسمات مورد نیـاز درون کانال تلگرامـی قرار مـیدهیم


  باید باور کرد و قبول نمود کـه دعای زبانبند اشجار هم آسان و بی هزینـه و هم از تمام نمونـه ها قویتر است.

  دعای زبان بند اشجار درون ایران کمـیاب و در مصر و کتب اصلی یـهود و کابالا بـه وفور یـافت مـیشود.

  بیشتر کتب دعانویسی از آموزش کامل آن سر باز زده و در چند کتب مختصر درون ضمـینـه ی احضار و –

  کتب متعلق بـه فرهنگ «کابالا» بـه دعای زبان بند اشجار اشاره شده.

  در ابتدا نیـاز بـه دو درخت درون کنار هم دارید،نیـاز نیست درختان از یک نوع باشند و یـا –

  به یک اندازه باشند.بلکه فقط دو  درخت بـه نحوی باشند کـه فاصله ی آنـها کمتر از یک قدم (یک متر) و  –

  بیشتر از ۱۴ قدم (۱۴متر) از همدیگر نباشد.

  دعا ی زبان بند

  بر روی یکی از درختان شکل زیر را حکاکی کنید

  دعای زبان بند

  البته لازم نیست شکل را با این دقت رسم کنید،مانند زیر هم باشد کفایت مـیکند

  شکل بالا به منظور برای حک روی درخت آسانتر است.

  سپس بر روی درخت دوم شکل زیر را حک مـیکنیم.

  اگر مقداری درون قسمت دایره های پایین بـه مشکل برخوردید زیـاد سخت نگیرید و نیـازی نیست –

  حتما شکل بـه این دقت باشد.ولی بهتر هست تا حد ممکن اصول را رعایت کنید.

  در سایت  www.kabalatalisma.com  که تا حدودی بـه این موضوع اشاره شده

  در مطالب و تعاریف فرهنگ کابالا شاید این تصویر را زیـاد دیده باشد،که نماد طلسم اشجار است.

  بعد از حک دوشکل بر روی دو درخت حالا حتما یک جدول طلسم را بین دو درخت دفن کرد.

  طلسم را با توجه بـه نام و نام مادر فرد صاحب طلسم و نام و نام مادر شخصی کـه مـیخواهید طلسم شود –

  را ایجاد کرد.چنانچه نام و نام مادر فرد طلسم شونده موجود نباشد با عآن فرد هم مـیشود کار را انجام داد.

  برای بدست آوردن طلسم بـه ادمـین کانال تلگرام پیـام دهید

  برای جلوگیری از شدن سایت از

  آموزس طلسم زبان بند

  در سایت خودداری مـیکنیم و به کانال تلگرام ارجاع مـیدهیم

  *برای طلسم درختان یـا دعای اشجار نمونـه های بسیـاری وجود دارد با کاربردهای بد و خوب.

  حالا شاید بهتر متوجه شوید کـه چرا درون تصاویر و فیلمـهای ترسناک هالیوودی بـه درخت بسیـار اشاره شده.

  نکاتی کـه باید درون هنگام اجرای تمامـی دعاهای اشجار رعایت کرد:

  اول اینکه قبل از غروب آفتاب حتما محل بین دو درخت را ترک کرد.به هیچ عنوان –

  در زمان غروب آفتاب(اذان مغرب)بین درختانی کـه طلسم را اجرا کردید نباشید.

  آقای «Rabbi David Azulai» درون ضمـینـه ی طلسم اشجار مـیگوید:

  در اصول دعانویسی یـهودی آمده هست که بعد از دفن دعا درون زمـین جنی بر روی درخت ظاهر مـیشود –

  که این جن درون هنگام غروب آفتاب پایین مـی آید و به اجرای فرمان طلسم مـیپردازد.

  البته درون تعالیم اسلامـی هم داریم کـه در شب هنگام زیر درختان و در جنگل نباشید.

  زبان بند

  دفن دعای زبان بند

  عمقی کـه لازم هست طلسم را بین دو درخت دفن کنیم چه مـیزان باشد؟

  به عمق یک وجب زمـین را حفرکنیم کفایت مـیکند و نیـازی بـه کندکاری عمـیق نیست.

  دعای زبان بند خیلی قوی

  زبان بند بسیـار قوی

  نکته: اساس دعا و طلسم بـه هیچ عنوان از درخت های داخل منزلتان استفاده نکنید

  و یـا از درختان درون خیـابان کـه محل رفت و آمد است.

  کلا هر مکانی کـه حدس مـیزنید درون شب اول دفن طلسم ممکن استی –

  از انجا رد شود.به هیچ وجهی نباید درون شب اول طلسم درون بین دو درخت قرار گیرد.

  درصورت قرار گرفتنی بین دو درخت ، اساس دعا و طلسم شیـاطین آسیب شدید و جبران ناپذیری را بـه آن وارد خواهند کرد.

  نکته: چنانچه بعد از هک نمادهای روی درختان ،وقت اذان مغرب نزدیک بود بـه نحوی کـه –

  برای کندن و دفن طلسم وقت کم بود، کار را نیمـه تمام رها کرده و از آنجا دور شوید و

  فرادای آن روز بعد از اذان ظهر و قبل از اذان مغرب بـه همانجا برگشته و کار را تمام کنید.

  نکته: حتی اگر درون مرحله ی حک نماد بر روی درختان هم وقت کم آمد مانند تذکر بالا عمل کرده و محل را ترک کنید.

  باطل طلسم زبان بند

  ***باطل طلسم اشجار غیر ممکن است.مگر اینکه خودتان بـه محل دفن برگشته و

  طلسم را از زمـین بیرون کشیده و در آب روان(رودخانـه) بندازید.

  طلسم زبان بند

  دعای زبان بند شدید اشجار

  چنانچه بخواهیم متوجه شویم طلسم زبان بند اشجار باطل شده هست یـا خیر چه حتما کرد؟

  به محل دفن دعا بروید درون صورت حفر شدن مکان توسط حیوانات ، نشان دهنده ی باطل دعای زبانبند است.

  این نوع باطل فقط از طریق احضار موکل صورت مـیگیرد کـه بسیـار کمـیاب است.اما درصورت

  مشاهده ی این موضوع مـیتوانید یک مرغ یـا کبوتر سفید بال را سربرید و در مکان دفن طلسم قبلی

  گذاشته و جای جدید دیگری را به منظور این موضوع انتخاب کنید.

  باید حتما درون مکان قبلی طلسم یک مرغ سفید سربریده را دست نخورده دفن کنید که تا اجازه ی –

  اجرای طلسم درجای دیگر بـه شما داده شود.

  در واقع با این کار نظر موکل اجرای طلسم را مجددا بـه خود جلب مـیکنید. اساس دعا و طلسم و این کار که تا بینـهایت مـیتواند  –

  ادامـه پیدا کند.

  درخت طلسم بستن زبان

  سوزاندن درختان حاوی طلسم بـه شدت از عمری کـه آتش را ایجاد کرده مـیکاهد –

  جالب هست که درون اسلام هم داریم کـه نابود درختان عمر را مـیکاهد و یـا شاعر کـه مـیگوید:

  هر آدم یـه درخته

  جن الاشجار که تا بینـهایت مـیتواند کار را به منظور شما اجرا کند

  جن الاشجار درون واقع همان موکلی هست که بین دو درخت مـی آید و طلسمـی را –

  که بین دو درخت دفن شده را اجرا مـیکند و تا ابد نگهبان آن مـیماند. اساس دعا و طلسم و البته

  کاملا بیخطر و از دید همگان مخفی هست و هیچ ترس و نگرانی ندارد مگر اینکه –

  شب اول دفن طلسم فرد بین دو درخت بماند .

  در بین برخی گروههای شیطان پرستی غربی رسم هست که درون شب اول اجرای طلسم –

  در بین دو درخت مـیمانند که تا با جن الاشجار رو برو شوند.که البته کاری اشتباه و پر خطر است.

  نکات طلسم زبان بند

  **در اجرای طلسم اشجار قرار نیست هیچ موجود ماورائی را ببینید و جای هیچ ترسی نیست

  **بی خطر ترین طلسم ها بـه خصوص طلسم زبان بند اشجار است

  **هیچ موجود ماورائی قرار نیست وارد زندگیتان شود یـا باعث ترس شما شود

  ** به منظور انتخاب درختان بـه خارج از شـهر بروید و یک مکان بدون تردد را انتخاب کنید

  ** بـه هیچ عنوان از درختان داخل شـهر و یـا نزدیک شـهر کـه احتمال رد شدن انسان درون انـها وجود دارد استفاده نکنید

  **در زمان اجرای طلسم هیچ نوشته و دعایی با شما نباشد

  ** حتما با یک خودروی شخصی بـه مکان بروید که تا به محض پایـان کار از آنجا دور شوید

  **بهتر هست تنـهایی به منظور انجام این کار نروید(فقط بـه سبب کم ترس و استرس)

  **قرار نیست موجود عجیبی ظاهر شود و بترسید!! بعد کاملا خونسرد باشید

  **قبل از اجرای طلسم بهتر هست برای هماهنگی و یـا راهنمایی های نـهایی با ادمـین کانال تلگرامـی ما درون ارتباط باشید

  **چنانچه درون مراحل انجام نقصی رخ داد و یـا هرموضوع خارج ار برنامـه رخ داد بـه ادمـین کانال پیـام دهید که تا مشکل را رفع نماید

  **رفع موارد اتفاق افتاده و راهنمایی و آموزش اجرای طلسم کاملا رایگان است

  چند روش خاص دیگر به منظور زبان بند وجود دارد کـه برای ان ها حتما قربانی داد –

  قربانی ها عموما مرغ و کبوتر هستند و هیچ هزینـه ی سنگینی درون کار نیست مراحل –

  انجام کار  را هم خودتان بـه سادگی انجام مـیدهید.در کانال آن نمونـه ها را هم شرح مـیدهیم و درصورت لزوم ما به منظور شما انجام مـیدهیم

  *** البته بـه سبب جلوگیری از شدن سایتمان تمامـی جزئیـات

  دعای بستن زبان

  را شرح نمـیدهیم و توضیحات کامل درون کانال تلگرام ما

  همـیشـه این نکته رو بـه خاطر بسپارید، هر زمان جایی گیر کردید و یـا مراحل طلسم و یـا هر گرفتاری دیگری –

  فقط کافی هست بگویید:

  اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیـهِ

  و سپس بگویید:

  لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

  مجرب هست که با گفتن دو جمله ی بالا بـه طور مکرر تمامـی عوامل ماورائ الطبیعه توان –

  نزدیک شدن بـه شما را نداشته و از هر آسیبی درون امان هستید.

  طلسم الشجار طلسم پاک و بدون خطایی هست اما باز هم یـاد آوری این موضوع کـه هیچ چیز بـه دور از خواست و مشیت الهی امکان پذیر نیست.

  دعای زبان بند از راه دور

  بستن زبان فردی خاص از راه دور یـا اصطلاحا «دعای زبان بند از راه دور» همـیشـه دارای جایگاه خاصی بوده است.

  دعای زبان بند از راه دور

  عموم دعاهای زبان بندی کـه در کتب مختلف از آنـها یـاد شده دارای یک دعای خاص هستند کـه باید باخودتان ان را حمل کنید –

  البته حتما گفت کـه اکثر دعاهای زبان بند موجود حتی هم اگر بـه درستی اجرا شوند ولی بازهم دارای تاثیرات کمـی هستند

  و شاید اینگونـه بـه نظر آیند کـه اصلا دعای زبانبند بی اثر است.

  اوج عدم عمکرد اینگونـه زبان بندها زمانی هست که شخص مورد نظر روبروی شما نباشد –

  مثلا درون شـهر یـا کشور دیگری باشد و یـا از طریق تلفن باهم درون تماس باشید

  در این هنگام بهتر هست از طلسم زبان بند از راه دور استفاده نمود.

  *به دلیل جلوگیری از شدن سایت تمامـی جزئیـات

  زبان بند فوری

  را شرح نمـیدهیم و توضیحات کامل درون کانال تلگرامـی ما

  به جرات مـیتوان گفت بهترین دعای زبانبند از راه دور کـه ۱۰۰% عملکردی حیرت آور دارد دعای زبانبند اشجار است.

  که بـه سبب آسانی درون نحوه ی اجرا قابلیت اجرای آن توسط خود فرد هم وجود دارد.

  برای دریـافت آن بـه کانال تلگرام ما سربزنید و درصورت نیـاز از ادمـین کانال درخواست کنید

  *درضمن دعای زبانبند از راه دور«اشجار» هیچ دعایی به منظور حمل ندارد و بهترین انتخاب است

  «دعای زبان بند از راه دور از طریف سحر الاشجار»

  دعای زبان بند شدید

  دعای زبان بند شدید بسته بـه انتخاب شما تعیین مـیشود.

  دعای زبان بند قوی

  دعای زبان بند شدید

  برای دو موضوع یـاد شده دعای زبان بند بـه روش اشجار کـه در بالا شرح دادیم را پیشنـهاد مـیدهیم.

  شما بعد از دفن نمودن طلسم بین دو درخت و گذشتن همان شب تاطلوع صبح –

  فردای آن روز طلسم بـه نحو شدیدی تاثیر نموده است.

  پس بهترین توصیـه به منظور طلسم زبان بند شدید و یـا قوی همان طلسم اشجار است.

  دعای زبان بند صم بکم

  دعای زبان بند صم بکم درون زیر شرح داده مـیشود

  دعای زبان بند صم بکم عمـی

  دعای زبان بند صم بکم  و سایر نمونـه هایی کـه بسیـار درون فضای مجازی یـافت مـیشوند دارای یکسری کلمات از

  قبیل «کهیعص» یـا «طسم» و یـا از این دسته هستند کـه بسیـار هم رواج دارند و

  به طور حتم و ۱۰۰%هم کار نخواهند داد.در اصل اینـها تکه ای از یک دعای خاص هستند که

  بعد از کلی مراحل بـه قسمت تبدیل رسیده و نوشته مـیشود.

  دعای زبان بند صم بکم و صم بکم عمـی بـه طور کامل بی اثر است.

  باید دانست کـه «هیچ دعای زبان بند یکسانی به منظور ۲ نفر وجود ندارد» و هرکسی بنا به

  نام و نام مادر و شرایط اش دارای دعای خاصی خواهد بود.

  توضیحات طلسم زبان بند صم بکم عمـی

  مقداری باهم این دعای رایج و کلمـه ی «کهیعص»  را درون زبان بند بررسی کنیم:

  «ک» نماد کربلا

  «ه» هلاکت و مرگ

  «ی» یزید و ستم بر امام حسین (ع)

  «ع» عطش و تشنگی امام حسین (ع)

  «ص» نماد صبر و استقامت امام حسین (ع)

  نمونـه ی دعا بـه این شکل است:(در اینترنت بـه وفور یـافت مـیشود)

  الرحیم-طه طه طه طه , حم حم حم حم- حمعسق حمعسق حمعسق حمعسق –

  طسم طسم طسم طسم ن والقلم وما یسطرون – ن و القلم وما یسطرون – ن والقلم وما یسطرون-ن والقلم
  وما یسطرون – کهیعص کهیعص کهیعص کهیعص کهیعص –

  الیوم نختم على أفواههم وتکلمنا أیدیـهم وتشـهد أرجلهم بما کانوا یکسبون
  -صم بکم عمـی فهم لا یرجعون- ورد الله الذین کفروا بغیظهم لم ینالوا خیرا وکفى الله المؤمنین القتال
  وکان الله قویـا عزیزا

  درواقع در

  دعای صم بکم عمـی

  قسمتهایی کـه با رنگ قهوه ای درون بالا مشخص شده با توجه به

  نام و نام مادر و یکسری محاسبات دیگر متغییر بوده و باید تغییر کند.اما چون درون یک سایت قدیمـی مصری

  در حالت کلی دعا را این گونـه بیـان کرده ، بقیـه سایتها هم از یکدیگر کپی د و

  درنـهایت بـه شکل ثابت درون آمده کـه هیچ کاربردی ندارد و این درحالی هست که

  باید تعداد کلمات یـاد شده و تغیر حروف درون قسمتهای قهوه ای رنگ صورت گیرد.

  آموزش نحوه ی صحیح نوشتن و اجرای آن را به منظور شما درون کانال تلگرامـی انجام مـیدهیم.

  دعای بستن زبان شوهر

  در زیر شرح مـیدهیم

  دعای زبان بند قوی به منظور شوهر

  در زیرباهمان روش دعای اشجار شرح مـیدهیم

  دعا به منظور بستن زبان پدر

  در زیر شرح مـیدهیم

  دعای زبان بند مادر شوهر

  در زیر شرح مـیدهیم

  دعای زبان بند شوهر

  دعای زبان بند شوهر

  طبق پیشنـهاد ما استفاده از طلسم اشجار رد خور ندارد و ۱۰۰%قوی و سریع الاثر است.

  دعای زبان بند اشجار کـه در بالا گفتیم با قرار نام شوهر و پدر شوهر کار –

  طلسم زبان بند شوهر را بـه خوبی انجام مـیدهد و بسیـار قوی است.

  آموزش زبان بند شوهر

  اگر دعای زبان بند فقط به منظور شوهر اجرا مـیشود و مـیخواهید بـه نحو خاصی باشد مـیتوانید از –

  روش گوشت قربانی استفاده کنید.در این روش یک کله ی بز را از قصابی خریداری کنید –

  (کله به منظور پخت کله پاچه) تهیـه کنید،اگرکله بز پاک شده باشد هم مشکلی نیست(کز داده).

  فقط کافیست قسمتی از زبان را (مثلا نیمـی از زبان) از کله جدا کرده و در یخچال بگذارید و –

  اقدامات بالا را اننجام دهید(اقدامات طلسم اشجار) و به همراه طلسم کله ی بز را دفن کنید و پس از –

  دفن با تکه گوشت زبان غذایی بـه خورد شوهر یـا پدر شوهرتان بدهید.

  *** البته بـه سبب جلوگیری از شدن سایتمان تمامـی جزئیـات

  زبان بند شوهر

  را شرح نمـیدهیم و توضیحات کامل درون کانال تلگرام

  در این روش هیچ رد خوری درون عملکرد عجیب آن وجود ندارد.

  این نحو بهترین حالت ممکن به منظور «دعای زبان بند شوهر» و «دعای زبان بند قوی به منظور شوهر» –

  و «دعا به منظور بستن زبان پدر» است

  **مـیتوان کوشت زبان را با گوشتها و غذاهای دیگر مخلوط کرد

  **چنانچه درون آب خورشت تکه ی زبان قرار گیرد و بقیـه هم از آن بخورند مشکلی پیش نمـی اید

  ** مـیتوان تکه ی زبان را با گوشتهای دیگر چرخ کرد و کباب کرد.

  **گوشت بر روی فردی تاثیر دارد کـه اسمش درون دعای زبان بند دفن شده کنار کله ی بز موجود باشد

  **خوردن گوشت بر رویـانی کـه اسمشان درون طلسم نیست هیچ اثری ایجاد نمـی نماید

  **از اذان صبح فردای آن روز با مردی عجیب و ایده ال روبرو خواهید شد

  تاثیر دعای زبان بند شوهر

  **تاثیر دعای زبان بند شوهر «الاشجار» ۱۰۰%تضمـینی و سریع الاثر هست و فراتر از حد باور

  **در هر سطح از توقع باشید طلسم زبان بند اشجار شما را بـه آن خواسته مـیرساند

  **دعا به منظور بستن زبان پدر و یـا زبانبند پدر مانند موضوع بالاست

  **چنانچه امکان گوشت و دفن کله امکان پذیر نیود بدون آن هم مـیتوان زبانبند شوهر را اجرا کرد

  **زبان بند به منظور بستن زبان پدر هم بدون قربانی  (کله ی بز) هم امکان پذیر است

  صد باب زبان بند

  زبان بند صد باب

  برای این موضوع نرم افزاری هم تهیـه شده کـه به شما اذکار را آموزش مـیدهد –

  که بـه اصطلاح با گفتن آنـها زبان طرف مقابل بسته مـیشود.

  البته کـه زبان بند صد باب بـه طور حتم بی اثر است.

  بیشتر این زبان بندها به منظور بستن زبان کفار درون برابر حق گویـان هستند و –

  برای روابط فامـیلی و اجتماعی کاربردی ندارند.

  بی شک بهترین انتخاب همان دعای زبان بند اشجار هستند

  دعای زبان بند به منظور کاسب و مشاغل آزاد

  دعای زبان بند بسیـار قوی

  اگر توجه کرده باشید به منظور طلسم اشجار یک لوحه (طلسم زبانبند) تهیـه و دفن مـیشد کـه در آن –

  نام شخص یـا اشخاصی کـه باید زبانشان بسته شود را مـینوشتیم اما به منظور مشاغل آزاد و –

  کسانی کـه با افراد متعدد روبرو هستند این امکان وجود ندارد بعد باید با نوع دیگری از دعای زبان بند اشجار

  برای آنـها اقدام نمود.

  به راحتی این موضوع با قربانی یک مرغ سفید و یـا یک کبوتر سفید حل مـیشود و از آن پس

  هر موقع فردی وارد فروشگاه شود زبان بند بـه نحو شدیدی روی آن فرد تاثیر مـیگذارد.

  شرح چگونگی موضوع درون کانال تلگرامـی ما بـه آدرس

  انجام کلیـه ی امور آموزش طلسم زبان بند جهت اجرا  رایگان است

  دعای زبان بند صم بکم عمـی

  دعای زبان بند صم بکم عمـی کـه با خواندن دعا بر روی مایعات و فوت بر روی آن شکل مـیگیرد –

  به احتمال  ۹۹% فاقد کاربرد هست و آن ۱ % هم دارای تاثیر بسیـار کوتاه و چند دقیقه ای هست .

  کمـی بیشتر بررسی کنیم:

  خداوند درون آیـه ی ۱۸ سوره ی مبارکه بقره مـیفرماید:

  صُمٌ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لا یَرْجِعُونَ «۱۸»

  این آیـه درون وصف مناقین اسلام مـیفرماید که:

  آنان هم کر(ناشنوا) هستند و هم لال(گنگ زبان)

  حال درون ابتدا کلمـه صُمٌ  بـه معنی کر(ناشنوا) آمده و پس از آن

  بُکْمٌ بـه معنی لال آمده . آن از این جهت هست که –

  هر فرد کر مادرزاد لال هم مـیشود حتی اگر سالم هم باشد چون صدایی که تا کنون نشنیده –

  نمـیتواند صدایی هم تولید کند.

  زبان بند

  آموزش دعای زبان بند صم بکم عمـی

  صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَعْقِلُونَ هم درون آیـه«۱۷۰» سوره بقره آمده.

  به طور حتم من درون زبان بند صم بکم عمـی هیچ گونـه تاثیری مشاهده نمـیکنم و هیچ

  پشتوانـه ای دال بر ایجاد زبان بند به منظور عموم مردم ندارد و فقط نوعی درخواست

  برای بسته شدن زبان کفار و دشمنان پیـامبران و ا هست . کـه به طور حتم

  افرادی کـه در صدد بستن زبانشان هستید از این دسته نیستند.

  حتی هم اگر باشند درون برابر کلام پیـامبران و ا و اصول دین سکوت مـیکنند و

  توطئه نمـیکنند.

  به طور حتم بی تاثیر هست و لزومـی درون تفسیر بند بند کلمات آن نمـیبینم.

  برای زبان بند بر پایـه ی علوم اختر شناسی بـه کانال ما مراجعه کنید و درخواست بررسی دهید.
  [اساس دعا و طلسم]

  نویسنده و منبع: admin | تاریخ انتشار: Fri, 06 Jul 2018 07:50:00 +0000  اساس دعا و طلسم

  دعا و سوره های مخصوص به منظور باطل طلسم و سحر و جادو ...

  اگری را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده مـیگردد

   دعای موثر و مجرب به منظور باطل طلسم و سحر و جادو

  اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیـه طلسمات و جادو و سحر درون امان خواهد بود و اگری را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، اساس دعا و طلسم حتما که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس درون آب حل کرده و بیـاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. اساس دعا و طلسم با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. اساس دعا و طلسم توجه شود کـه این دعا همچنین به منظور گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

  بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یـا ارحَمَ الرّاحِمـین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمـیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیـهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یـا اَرحَم الرّاحِمـین.

  باز شدن شخص بسته
  برای باز شدن شخص بسته شده این آیـات شریفه را بنویسید و به همراه شخص نمایید.

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللّهِ وَمَا اللّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ بقره 74

  الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ بقره 156

  وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا اسرا 82

  و نیز آورده اند اگری را بسته باشند سوره مبارکه مریم را بنویسد و بشوید و بخورد گشاده مـیگردد انشاءالله تعالی

  هنگام نوشتن دعا ،طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

  دعا جهت ابطال سحر
  حضرت علی (ع) فرمود: اساس دعا و طلسم هربر پوست آهو بنویسد و نزد خود نگهدارد سحر از او باطل مـیشود.

  بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم بـه السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیـهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمـین رب موسی و هارون قال امنتم بـه قبل ان اذن لکم انـه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمـی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

  توجه شود:
  *قواعد عمومـی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

  *در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو بـه قبله باشید.
  * سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.
  * بـه وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).
  * معوذتین را درون کاغذ بدون خط بنویسید و همـیشـه همراه خود داشته باشید.
  * پایـان هر نماز آیـه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیـه اول آنرا بخوانید که تا و هو العلی العظیم.
  * درون هنگام اذان یـا اندکی قبل یـا بعد از آن کـه درهای استجابت دعا  گشوده هست جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

  بسیـار مجرب است. مستجاب هست انشاء الله تعالی .

   

  منابع:

  dooa.ir
  ahmad88.persianblog.ir

  «قل اعوذ برب الفلق» بگو پناه مـی برم بـه پروردگار سپیده دم (اعوذ یعنی پناه بردن از شئی هراسناک بـه موجودی نیرومند به منظور دفع شر)

  «من شر ما خلق» از شر آنچه کـه آفریده است

  «و من شر غاسق اذا وقب» از شر تاریکی آنگاه کـه فراگیر شود.

  «و من شر نففثت فی العقد» و از شر زنان جادوگر کـه به هنگام افسون مردمان درون گره های جادو سخت مـی دمند .

  «و من شر حاسد اذا حسد» و از شر هر حسود آنگاه کـه حسد مـی ورزد.

  مگر خداوند شر آفریده است؟

  حضرت معشوق مـی فرماید: «من شر ما خلق» مگر خداوند شر آفریده است؟

  خداوند درون این سوره مـی فرماید: آنچه من آفریده ام کـه البته خلق آنـها و دارای وجود شدن آنـها خیر هست اما بعضی از اوقات این خیرات آفریده شده با اختیـار خود شر ایجاد مـی کنند و خدا طبق سنت خود کـه بنا دارد بـه انسان ها اختیـار بدهد که تا خود انتخاب کنند جلوی شر آنـها را نمـی گیرد اما بـه ما راهکار ارائه مـی دهد کـه چگونـه با این شرور مـی توانیم مقابله کنیم و این راهکار همان پناه بردن بـه خالق آنـهاست کـه مسلمای کـه مـی تواند شر آنـها را از بین ببرد خالق آنـهاست کـه به همـه ابعاد وجودی شما و آنـها آگاه است.

  خداوند اسباب فراوانی به منظور امان بخشیدن بـه انسان ها از شر آفریده ها تدارک دیده، بـه عنوان مثال، خانـه ای کـه در آن زندگی مـی کنیم وسایلی کـه توسط آن خطرات را پیش بینی مـی کنیم. درون زمان حاضر و هر چه پیش مـی رویم این وسایل را بیشتر پیش بینی مـی کنیم (ترمز ای بی اس، انرژی اتمـی، دارو های رفع بیماری و…)

  گاهی وجود همـین اسباب و وسائل، مانند حجابی بر یک واقعیت ما را از ناتوانی خود درون محافظت از خویشتن غافل مـی سازد، کـه بشر درون این شرایط بـه حدی مـی رسد کـه مانند فیلسوف آلمانی ” نیچه ” به طور رسمـی اعلام مـی دارد: خدا مرده است.

  این سوره بـه ما مـی فرماید کـه هر مقدار پیشرفت داشته باشیم ، باز هم به منظور دفع کوچکترین این شرور بـه توسل بـه خدا نیـازمندیم.

  در صحیفه الرضا از امام رضا علیـه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت»

  3 شر از مـیان همـه ی شرها

  به نظر شما چرا خدا از بین شرور کـه به صورت کلی بیـان مـی کند ،فقط این سه که تا شر را انتخاب مـی کند؟ تاریکی، سحر و حسود؟ مگه اینـها چه خصوصیت مشترکی دارند؟

  شاید پاسخ این باشد کـه هر سه این شرور از دید ما مخفی هستند و در حالت غفلت، بـه سراغ ما مـی آیند.

  تو تاریکی کـه از خطرهای احتمالی غافلیم، چه راهی به منظور حفظ خویش داریم؟ اگر حیوان درنده ای یـا انسان شروری بخواهد بـه ما آسیبی برساند، بی آنکه ما از وجود آن آگاه باشیم.

  اگر ساحران با ورد و جادو و دمـیدن درون گره ها بخواهند ، ما را دچار مشکل سازند بی آنکه ما از اصل سحر و راه ابطال آن خبری داشته باشیم؛ اگر برادر یـا دوستانمان نسبت بـه ما حسادت بورزند و بخواهند ضرری بـه ما برسانند، بی آنکه از نیت سوء او آگاه باشیم؛ درون برابر این شرور نـهان چه کاری از دست ما بر مـی آید و چه راهی به منظور نجات خویشتن از شر آنان سراغ داریم؟

  اینجا فرصت مناسبی هست تا ناتوانی خویش را با همـه وجود درون یـابیم و به دنبال پناهگاه حقیقی باشیم.

  آیـا خدا درون قرآن سحر را تأیید مـی کند؟

  خداوند در سوره بقره آیـه 102 هم این مسأله را مطرح مـی کند کـه به وسیله سحر بین دو همسر جدایی مـی اندازند.

  سحر، جادو، طلسم و بستن بخت از امورى هست كه واقعیت دارد و از نظر فقهی تعلیم و تعلم آنـها – بـه جز به منظور بی اثر كردنشان- حرام است. وجود چنین نیروهائی بـه مقتضای نظام دنیـا مـی باشد كه تزاحم مـیان زشتی ها و پلیدی ها وجود دارد و همچنان كه انسان های شیطان صفت و زشتكار وجود دارد ، جن های پلید و آزار دهنده نیز وجود دارد.

  البته نمى‏توان مطمئن بود كه هر نوع مشكلی ریشـه درون همـین مسئله دارد و باید توجه داشت كه غالب آنچه امروزه درون مـیان مردم درون این‏باره شایع است، بى اساس هست و بیشتر بـه افكار روانى، تخیلات، سوءظن‏ها، توهمات و مشكلات واقعى موجود درون رفتار و اعمال آنـها مربوط است.

  لازم بـه ذكر هست كه خداوند متعال با قدرت خویش، چنین اراده و نیرویی را درون افراد بـه ودیعت نـهاده هست كه با بهره گیری از این اراده و تقویت آن مـی توانند بـه كارهای شگفت انگیزی دست زنند.

  برخی مانند اولیـای خداوند از آن نیرو و در مسیر مناسب، استفاده مـی كنند و عده ای دیگر، با سوء استفاده از آن بـه كارهای ناشایست اقدام مـی كنند. بعد در واقع اصل وجود این نیرو درون نـهاد آدمـی از آن خداوند و به فرمان او است، منتها چگونگی بهره گیری از آن بـه عهده خود انسان نـهاده شده هست و او درون چگونگی بهره گیری از آن مسئول است.

  خداوند به منظور رسیدن بـه هر مقصدی راهكار و اسباب و عللی قرار داده هست ، به منظور بطلان سحر نیز راهی مشخص كرده است.

  با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله مـی توانید سحر و طلسم را باطل كنید:

  1 ـ پناه بردن بـه خداوند (گفتن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم) و زیـاد خواندن سوره‌های فلق و ناس؛

  2- خواندن آیـه 51 و 52 سوره قلم (یعنی از: «و إن یكادالّذین … که تا آخر سوره») و هم چنین خواندن «آیة الكرسی».

  3- حاج شیخ عباس قمـی درون كتاب مفاتیح الجنان از امـیرالمۆمنین علی علیـه السلام نقل نموده هست كه جهت باطل كردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید:

  «بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» (1)

  4- همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها بعد از نماز و روزها پیش از نماز هفت مرتبه بخوانید: «بِسمِ الله وَ بِالله سَنشُدُّ عَضُدَكَ بِأخیك وَ نَجعَلَ لَكُما سُلطاناً فَلا یَصِلونَ إلَیكُما بِآیـاتِنا أنتُما وَ مَن اتَّبَعَكُما الغالِبون». (2)

  محمد بن مسلم از امام صادق علیـه السلام نقل كرده: جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و همراه خود نگه دارید: «قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحر إنَّ الله سَیُبطِلُه إنّ الله لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدین و یَحِقّ الله الحَقّ بِكلِماتِه و لَو كَرِهَ المُجرِمون اَأنتم أشَدُّ خَلقاً أمِ السماءَ بناها رَفعَ سَمكَها فَسوّاها» که تا آخر آیـات سوره نازعات. درون ادامـه: «فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ و أُلقی السَّحرةُ ساجدین، قالوا آمَنّا بِربِّ العالَمـین رَبِّ موسی وَ هارون»(3)

  به نظر شما چرا خدا از بین شرور کـه به صورت کلی بیـان مـی کنـه فقط این سه که تا شر را انتخاب مـیکنـه؟ تاریکی، سحر و حسود؟ مگه اینـها چه خصوصیت مشترکی دارند؟ شاید پاسخ این باشد کـه هر سه این شرور از دید ما مخفی هستند و در حالت غفلت، بـه سراغ ما مـی آیند

  5- خواندن این آیـه نیز جهت خنثی كردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّكم اللهُ الَذی خَلقَ السَموات وَ الأرض فی سِتةِ أیّام ثُمَّ استوی عَلی العَرش یُغشِی اللیل النَهار یَطْلبه حثیثاً و الشَّمْس وَ القَمر و النُجوم مُسخّرات بِأمره ألاَ لَه الخَلق و الأمر تَباركَ اللهُ رَبّ العالَمـین». «ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَةً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین».‏(4)

  6- درون صحیفه الرضا از امام رضا علیـه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت». (5)

  7- علامـه كفعمـی دعایی بـه عنوان حدیث قدسی نقل كرده هست كه خداوند بـه حضرت محمد صلی الله علیـه و آله فرمود: «كسی كه دوست دارد از سحر درون امان باشد، بگوید:

  «اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِكَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْكَ أَهْلِ الْإِفْكِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ كَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ كَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَكُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا كَرِیم‏». (6)

  8- صدقه دادن.

  ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تكرار سوره «یس» مشكلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت بـه خداوند و حاكمـیت اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همـین فراز و نشیب ها دامـی از سوی شیطان باشد كه ایمان شما را متزلزل كند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ كنید که تا در نتیجه آن شیطان ناامـید شود و درهای رحمت الهی بـه سوی شما باز گردد.

  پی نوشت‌ها:

  1. مفاتیح، باقیـات صالحات، باب سوم.

  2. بحار الانوار، ج 92، ص 129.

  3. همان.

  4. همان؛ مفاتیح الجنان، باقیـات صالحات، باب سوم.

  5. همان.

  6. كفعمـی، مصباح، ص 228؛ بحار الانوار, ج 92، ص 319.

  بنابر این اگر انسان با اسباب معنوی مأنوس باشـه تو اون لحظه ای کـه چنین خطری احساس مـی کنـه آغوش خدا را مقابلش باز مـی بیند وبه اون قوی و شکست ناپذیر پناه مـی برد، نـه اینکه سراغ رمال وجادو گربره کـه خیلی وقتها بـه مشکلاتش اضافه هم بشود.

  فرآوری: زهرا اجلال

  بخش قرآن تبیـان  

  loading...

  loading...
  [اساس دعا و طلسم]

  نویسنده و منبع: admin | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 09:01:00 +0000  اساس دعا و طلسم

  محبت-دعای محبت فوری - روانشناسی عشق و موفقیت

  در این مقاله تصمـیم داریم این مباحث رو برسی کنیم : اساس دعا و طلسم طلسم عشق قوی دعاي دلتنگ كردن معشوق دعا به منظور جلب محبت قوی بيقرار كردن مطلوب از راه دور طلسم از راه دور طلسم احضار عشق از راه دور دعا به منظور جلب محبت پسر از راه دور دعای جلب محبت سریع محبت دعای محبت فوری از راه دور دعای محبت زن وشوهر دعای محبت شدید دعای جلب محبت معشوق طلسم احضار فوری دعا به منظور رفع کدورت دعای مـهر و محبت بین دو نفر دعای محبت سریع الاجابه

  طلسم عشق قوی دعاي دلتنگ كردن معشوق

  تفاوت دعا وطلسم بسیـار زیـاد است، اساس دعا و طلسم طلسم یک خرافات هست و کاملا توسط مراجع دینی رد شده هست توصیـه مـیکنم وقت و هزینـه خود را دور نریزید و در گیر این خرافات نشوید. اساس دعا و طلسم وقتی شما از عشقتان جدا شدید خوبی ها و خاطرات مشترکتان باعث دلتنگی شما مـیشود بعد به این نتیجه مـیرسیم دلتنگی به منظور یک نفر بر اساس خاطرات و نکات مثبت آن شخص هست چرا انتظار دارید با ورد و جادو ناخود آگاه طرف مقابل شما دل تنگ و دیوانـه شما شود معشوق شما درون طی رابطه بـه شما دلبسته شده بود ولی با بوجود امدن اتفاقاتی این احساس مثبت تخریب شد حال آیـا باورد و طلسم عشق مـیتوان فرد مورد نظر را فوری بازگرداند؟

  معشوق دعا به منظور جلب محبت قوی بيقرار كردن مطلوب از راه دور

  این کـه در شرایط سخت و برای رسیدن معشوق و جلب محبت وی دست بـه سوی پروردگار دراز کنیم کار اشتباهی نیست اما خدا وند هیچ چیز را بی دلیل بهی نمـیبخشد به منظور بیقرار مطلوب یک شخص نیـاز بـه تلاش هم هست.

  دور طلسم احضار عشق از راه دور دعا به منظور جلب محبت پسر

  چیزی کـه باعث علاقه مندی یک پسر یـا مـیشود تیپ شخصیتی و خلقیـات شما هست صرفا با چند کلمـه نمـیتوان انتظار داشت محبتی جلب شود

  سریع  دعای محبت فوری از راه دور دعای محبت زن وشوهر

  شما مـیتوانید با انجام تکنیک های ان ال پی و یـادگیری مـهارت های ارتباطی شخص مورد نظر خود را تحد تاثیر قرار بدید و جذبش کنید درست مانند اول رابطه، آیـا درون ابتدای رابطه خود جادو و طلسم های محبت فوری باعث ایجاد ارتباط شما شد؟

  فوری دعا به منظور رفع کدورت دعای مـهر و محبت بین دو نفر

  ظرف چینی کـه مـیشکند را بند مـیزنن به منظور سالم شدنش ورد و دعا نمـیخوانند بعد برای رفع کدورت بین دو نفر هم حتما از تکنیک های ترمـیم رابطه استفاده کرد نـه کلماتی کـه حتی معنی ان را نمـیدانیم!

  حال با خود مـیگوید بعد برای جلب محبت فوری معشوق خود و بازگرداندن او چه کاری انجام بدهم؟ بـه شما توصیـه مـیکنم مقاله علمـی بازگشت بـه رابطه را مطالعه کنید.

  در صورت علاقه مندی بـه آموزش مراحل وتکنیک های ان ال پی و جذب به منظور ترمـیم رابطه از دست رفته مـیتوانید بـه شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ یـا ویسپی، پیـام بدید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان ارسال کنید. اساس دعا و طلسم پاسخگویی درون اسرع وقت انجام مـیگیرد.

  پاسخگویی فقط بـه روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت مـیگیرد صورت مـیگیرد:

  تلگرام telegram

  واتس آپ Whatsapp

  ویسپی Wispi

  09212939541

  مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

  چگونـه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

  اعتماد بنفس چیست؟

  دینامـیک های مرد و زن درون روابط عاشقانـه

  چگونـه عشقمان را عاشق خود کنیم

  تشخیص خیـانت مردان و زنان

  لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/sarbargetaze
  [اساس دعا و طلسم]

  نویسنده و منبع: حسین | تاریخ انتشار: Sat, 21 Jul 2018 16:43:00 +0000  تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
  هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
  در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
  i.video.ir@gmail.com