شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا شماره 1 ( آذرماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ... | شماره 3 (بهمن ماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ... | ترفندی به منظور عدم نمایش شماره موبایل شما درون تلفن مقصد | ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... | پناهندگی همجنسگرایـان درون کانادا | وبگاه تخصصی آموزشی مـهاجرت ... |

شماره تماس همجنسگرا

شماره 1 ( آذرماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ...

شماره 1 ( آذرماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران= ماها مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران= ماها

 

Advertisements دوست‌داشتن:

دوست داشتن در حال بارگذاری...

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

شماره تماس همجنسگرا شماره 1 ( آذرماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ... شماره تماس همجنسگرا mimplus.ir

. شماره تماس همجنسگرا : شماره تماس همجنسگرا ، شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا شماره 1 ( آذرماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ...
[شماره تماس همجنسگرا]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 23 Jun 2018 04:02:00 +0000شماره تماس همجنسگرا

شماره 3 (بهمن ماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ...

شماره 3 (بهمن ماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران= ماها مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران= ماها

Advertisements دوست‌داشتن:

دوست داشتن در حال بارگذاری...

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

شماره تماس همجنسگرا شماره 3 (بهمن ماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ... شماره تماس همجنسگرا mimplus.ir

. شماره تماس همجنسگرا : شماره تماس همجنسگرا ، شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا شماره 3 (بهمن ماه 1383) «مجله الکترونیکی همجنسگرایـان ایران ...
[شماره تماس همجنسگرا]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 14 Jul 2018 00:38:00 +0000شماره تماس همجنسگرا

ترفندی به منظور عدم نمایش شماره موبایل شما درون تلفن مقصد

آیـا بعضی مواقع لازم هست طرف مقابل نداند چهی با او تماس مـی گیرد؟ آیـا مـی خواهید شماره شما درون ID Caller شخص دوم نمایش داده نشود؟ درون این ترفند مـی آموزید چگونـه این کار را انجام دهید!

برای این منظور مـی بایست، شماره تماس همجنسگرا قبل از شماره مورد نظرتان، شماره 02129980 را بگیرید. شماره تماس همجنسگرا یعنی حتما قبل از هر تماس این شماره را وارد نمایید.

برای مثال:اگر مـی خواهید با تلفن همراه تماس بگیرید، قبل از وارد شماره همراه، شماره ای کـه به آن اشاره نمودیم را وارد نمایید. شماره تماس همجنسگرا مانند:

*******021299800912

اگر مـی خواهید با تلفن شـهرستان تماس بگیرید، قبل از وارد شماره مورد نظر خود کـه شامل کد شـهر هم هست، شماره زیر را ابتدای آن وارد کنید:

*******021299800261

در آخر اگر مـی خواهید با تهران تماس بگیرید، تنـها کافیست شماره بالا را بـه شماره هشت رقمـی تهران با وارد کد شـهر اضافه کنید،مانند زیر:

*******02129980

پس از وارد شماره خود، کلید برقراری تماس را بفشارید. تنـها حتما به خاطر بسپارید کـه این قابلیت تنـها بر روی سیم کارت های دولتی امکان پذیر است. ضمنا فراموش نکنید، به منظور استفاده از این قابلیت حتما هزینـه آن را درون فیش موبایلتان پرداخت نمایید. بـه عبارت دیگر این سرویس مجانی نیست.این را هم اضافه کنم کـه برای برقراری تماس، حتما مدتی به منظور اتصال گوشی بـه شبکه مخابراتی صبر کنید که تا شماره Dial شود.

: شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا ترفندی به منظور عدم نمایش شماره موبایل شما درون تلفن مقصد
[شماره تماس همجنسگرا]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 15:26:00 +0000شماره تماس همجنسگرا

ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ...

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. شماره تماس همجنسگرا داستان عجیب دو ... شماره تماس همجنسگرا mimplus.ir

ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا: شماره تماس همجنسگرا درون بهترین حالت ممکن اگر رامـین حق جو و نیما نیـا هنوز درون ایران زندگی مـید  شاید اکنون ازدواج کرده باشند اما نـه با یکدیگر بلکه با یک زن و احتمالا حفیفت درون مورد آنچه کـه زندگی شان هست را مخفی مـید و شروع مـید بـه زندگی با تی کـه هیچ علاقه ای بـه آن نداشتند و تا آخر عمر آنچه درونش بود را حتما مخفی مـیکرد.

اما درون بدترین حالت ممکن او هم اکنون مرده بود یـا پشت مـیله های زندان درون حال گذراندن جرمـی بود بـه نام همجنسگرایی !!

به گزارش سایت ایرانیـان آمریکا و بـه نقل از هافینگ پست اما درون واقع حقجو و نیـا درون آمریکا با همدیگر ازدواج د و مراسم زیبایی را درون آگوست درون کناز یکدیگر برگزار د.

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

آنـها بعد از گذارندن سال ها و سفرهای زیـادی بـه آمریکا آمدند .

در ابتدا آنـها از ایران به‌ ترکیـه امدند و بعد از مدتی توانستند درون کشور امریکا پناهنده شوند و امروز داستان خود را به منظور زنده نگه داشتن بقیـه ترا تی ها ایران بـه اشتراک مـیگذارند که تا به آنـها امـیدواری بدهند و بگویند ما امروز بـه امریکا امدیم با هم ازدواج کردیم و به عنوان یک همجنس گرا بـه صورت آزادنـه درون حال زندگی هستیم.

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

داستان زندگی  حقجو

رامـین کـه 31 دارد  درون خانواده ای بزرگ شده کـه از وی حمایت هر چه اندک مـید.

در 19 سالگی او از یک پرستار خواست کـه در مورد گرایشات خود بـه خانواده اش توضیح بدهد و او نیز این کار را کرد و خانواده وی تقریبا قضیـه را پذیرفتند ولی برادر وی نتوانست این داستان را برتابد و با برخورد شدیدی نسبت بـه وی او را تحقیر مـیکرد که تا زمانی کـه مادر وی برادرش را بـه محرومـیت از ارث تهدید کرد.

رامـین ار سربازی درون ایران بکه به منظور هر مردی اجباری هست به دلیل نوع خاص علایق تی معاف شد و دلیل اصلی این معافیت این بود کـه نظام ایران این نوع انسان ها را تحمل نمـیکنید او حتی جرات گفتن سلایق خود را نیز نداشت زیرا مـیدانست کـه ایران مکان بسیـار خطرناکی به منظور همجنسگرایـان هست اگر دو مرد با یکدیگر درون ایران رابطه برقرار کنند جرم آنـها اعدام هست و رفتارهای دیگر همجنسگرایی مثلا اگر دو مرد همدیگر را ببوسند با مجازات رو بـه رو مـیشود.

اما با این حال بسیـاری از همجنسگرایـان درون شبکه های مجازی بـه صورت مخفیـانـه با یکدیگر درون ارتباطند. رامـین درون جریـان سال 88 و سبز نیز درگیر بود و دچار جراحت بر اثر اصابت گلوله شد و باعث شد مدتی درون بیمارستان بستری شود. بعد از این ماجرا حتی خانواده وی مـیترسیدند کـه او بـه خانـه برگردد و به او مـیگفتند اینجا امن نیست .

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

داستان زندگی نیـا

نیـا درون سال 2016 مسیجی از طرف یک شخص ناشناس دریـافت کرد کـه روز را بـه او تبریک گفته بود و به حاطر اینکه شماره آن شخص از اصفهان بود شـهری کـه او درون آنجا تحصیل کرده بود او فکر کرد شاید از انجمن همجنسگرایـان باشد و جواب وی را داده بود بعد از مدتی وقتی وی بـه اصفهان رفت همان شماره بـه او مسیج داد و گفت بهش هر ما خوش آمدی !!!

این بار او جواب مسیج را نداد و بعد از آن تماس بـه منزل وی آغاز شد !!

افرادی از وی درخواست مـید کـه با آنـها همکاری کند و اسم باقی افراد همجنسگرا را بـه آنـها بدهد اما او همـیشـه درخواست آنـها را رد مـیکرد.

او مـیگوید همـیشـه درون خیـابان ها وی را تعیقیب مـید که تا ببیند او بـه کجا مـیرود و با چهانی درون ارتباط هست !!

حتی نگهبان دانشگاه وی بـه او گفت شخصی اینجا بود و در مورد برنامـه کلاس های تو از ما سوال کرده هست .

اما درون نـهایت نیـا با کمک یک نگهبان بانک و تعریف داستانش به منظور وی توانست از آن نگهبان کمک بگیرد و بالاخره تماس ها و تعقیب ها بـه پایـان رسید.

اما داستان جدیدی به منظور وی شروع شد آن نگهبان بانک کـه به او کمک کرده بود شروع بـه قرار گذاشتن با وی کرد و او و خانواده اش را تهدید کرد…..

اما درون نـهایت نیـا با پنـهان وضعیت خودش را بـه سربازی معرفی کرد و با اعزام بـه آباده کـه شـهری بسیـار دور از خانـه اش بود بـه این ماجرا نیز خاتمـه داد. او بعد از پایـان سربازی بـه خانـه جدیدی رفت و شماره جدیدی نیز گرفت و دانشگاه هنر را به منظور ادامـه تحصیل انتخاب کرد اما همچنان او احساس امنیت نمـیکرد و با هر تماس از سوی یک غریبه بـه شدت احساس وحشت مـیکرد.

درنـهایت او نتوانست این شرایط را تحمل کند و به خاک ترکیـه پناهنده شد…

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

آنـها درون ابتدا کـه وارد خاک آمریکا شدند مجبور بـه کار درون مشغالی شدند کـه در آن تخصص نداشتند و به مقدار زیـادی نا امـید شده بودند که تا بالاخره درون سال 2014 آنـها بـه واشنگتن آمدند و به دنبال کار تمام وقت گشتند و خوشبختانـه امروز نیـا درون یک مجله کامـیک مشغول بـه کار هست و حقجو درون حال فعالیت درون سازمان های مربوط بـه حقوق بشر مـیباشد.

آنـها هم اکنون دوستان بسیـار زیـادی دارند . این عآنـها کـه با عنوان ماهستیم  از ایران آمده ایم درون فیس بوک بیش از 240 هزار لایک گرفت .

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

اما نگرانی دیگری کـه این زوج دارند سیـاست های اخیر رییس جهور ترامپ درون مورد ورود بـه آمریکا از برخی کشور ها هست و آنـها کـه مشقات زیـادی را به منظور زندگی راحت کنونی خود کشیده اند دوست دارند بقیـهانی کـه مثل انـها هستند درون ازادی زندگی کنند.

این دو درون تاریخ 26 اگوست درون حضور تعدادی از دوستانشان عروسی د و هم اکنون درون آرامش با یکدیگر زندگی مـیکنند.

ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا

     شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ... mimplus.ir

ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا

ترجمـه توسط سایت ایرانیـان آمریکا

منبع : Huffingtonpost

اشتراک‌گذاری این:

مرتبط

، شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا ازدواج دو ایرانی همجنسگرا درون خاک آمریکا. داستان عجیب دو ...
[شماره تماس همجنسگرا]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 15 Jul 2018 21:08:00 +0000شماره تماس همجنسگرا

پناهندگی همجنسگرایـان درون کانادا | وبگاه تخصصی آموزشی مـهاجرت ...

نحوه ساخت کیس پناهندگی تضمـینی را بـه ما بسپارید تهیـه مدارک کیس پناهندگی بدون پیش پرداخت (پرداخت درون پایـان کار و رویت توسط شما) به منظور حفظ حریم شخصی شما،شماره تماس بـه نمایش عموم گمارده نمـی شود به منظور ثبت درخواست روی … ادامـه‌ی خواندن

. شماره تماس همجنسگرا . شماره تماس همجنسگرا : شماره تماس همجنسگرا ، شماره تماس همجنسگرا

شماره تماس همجنسگرا پناهندگی همجنسگرایـان درون کانادا | وبگاه تخصصی آموزشی مـهاجرت ...
[شماره تماس همجنسگرا]

نویسنده و منبع: مدیر وبلاگ | تاریخ انتشار: Mon, 28 May 2018 02:10:00 +0000