فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی

فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی گلشیفته فراهانی باز هم ازدواج کرد/ کبوتر با کبوتر، باز با ... | کتک زدن یک جوان درون بندر انزلی - سبز پندار | ویدیو و تصاویری از بازداشت و ضرب‌وشتم هواداران محمدعلی ... | ویدیو و تصاویری از بازداشت و ضرب‌وشتم هواداران محمدعلی ... |

فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی باز هم ازدواج کرد/ کبوتر با کبوتر، باز با ...

به گزارش خبرنگار اخبار داغ  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گلشیفته فراهانی با نام شناسنامـه ای «رهاورد فراهانی» بازیگری کـه در سال87 بـه دلیل ایفای نقش درون فیلم‌های سیـاه و زیرزمـینی از کشور متواری شد، فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی چند صباحی هست که به منظور پذیرفته شدن درون سینمای مغرب زمـین بـه فرهنگ برهنگی متمسک شده هست تا شاید بتواند نظر کمپانی‌ها و کارتل‌های هالیوودی را جلب کند.


در جدیدترین اقدام کـه توسط این بازیگر  صورت گرفته است، شایعاتی مبنی بر ازدواجش با کامبیز حسینی مجری اخراجی برنامـه پارازیت VOA بر سر زبان ها افتاده هست و تصاویری مرتبط درون این زمـینـه نیز درون شبکه های اجتماعی مختلف دست بـه دست مـی چرخد.


همچنین فیلمـی از پارتی شبانـه گلشیفته فراهانی با حضور کامبیز حسینی و شنبه نقیب زاده منتشر شده هست تا این شایعه پر رنگتر جلوه دهد.


چرایی شایعه پراکنی درباره ازدواج گلشیفته و کامبیز حسینی؟!

گلشیفته فراهانی کـه به امـید سوپراستار شدن بـه خارج از کشور رفت، تنـها درون فیلم های درجه چندم نقش هایی کوچک را عهده دار شد و نتوانست بـه آرزوی خود دست یـابد بـه همـین علت هر از چند گاهی با جنجال آفرینی و یـا شدن، درون تلاش هست تا خود را مطرح کند.

همچنین، کامبیز حسینی مجری پارازیت با رفتار غیراخلاقی و تهدید ، قصد تجاوز بـه یک درون آمریکا را داشته؛ او حتي کارت شناسایی خود را نیز بـه آن نشان داده بود .اما از طرف آن با شکایت درون دادگاه فدرال آمریکا مواجه شد کـه افشای این فساد اخلاقی و مواردی از این دست سبب شد که تا این مجری تلویزیونی حتی از صدای آمریکا نیز بایکوت شود.


این دو نفر کـه برای بازگشتن بـه صدر اخبار و مطرح شدن مجدد راهی را نمانده بود کـه امتحان کنند، دست بـه دامان شایعه ازدواج خود شدند که تا بتوانند درون خبرها خودی نشان دهند منبع انشار این شایعات صفحه اینستاگرام فیسبوک کامبیز حسینی و شنبه نقی زاده هست که البته بعد از کمـی جستجو متوجه مـی شویم دیگر چنین پستی وجود ندارد و ظاهرا این پست ها پاک شده است.

صفحه اینستاگرام گلشیفته فراهانی


صفحه اینستاگرام کامبیز حسینی


پیش از این کامبیز حسینی با انتشار عکسی از خود و گلشیفته، از برگزاری تور بازدید از استودیوی پولیتیک به منظور این بازیگر خبر داد، که تا نشان دهد ارتباط نزدیکی با هم دارند.

 

تصاویر منتشر شده از ازدواج گلشیفته فراهانی و کامبیز حسینی درون شبکه های اجتماعی!


گفتنی است؛ ژانویـه 2012 بود کـه وب سایت فرانسوی "مادام لا فیگارو" فیلم کوتاهی را از شدن گلشیفته فراهانی بـه همراه هفت بازیگر دیگر غربی بر روی خروجی خود قرار داد؛ اقدامـی کـه در داخل کشور با واکنش‌های زیـادی همراه بود و همـه طیف‌های هنری، فرهنگی، اجتماعی و حتی سیـاسی کشور با هر طرز فکر و دیدگاهی بـه تقبیح عمل منافی عفت گلشیفته فراهانی پرداختند.

اما گلشیفته فراهانی کـه گویـا به منظور جاافتادن درون سینمای غرب راه دیگر جز بهره گیری از ویژگی‌های ، بار دیگر درون مقابل دوربین عکاسان مد شده هست تا ثابت کند هنر منحط و اروتیک مغرب زمـین صرفا پناهگاهی به منظور هنرمندنماهایی همچون او است.

مجله "ایگوئیست" فرانسه درون جدیدترین شماره خود، عتمام ‌ای را از گلشیفته فراهانی درون صفحه نخست خود بـه چاپ رسانده هست و وب‌سایت "فیگارو" نیز بـه بازنشر این تصویر شنیع و ضداخلاقی پرداخته است.البته فراهانی درون تابستان دو سال گذشته درون مصاحبه با نیویورک تایمز، خبر از شدن خود درون مقابل لنز دوربین "پائولو راورسی" عکاس مد فرانسوی داده بود؛ و گویـا تصاویری کـه به تدریج درون نشریـات غربی منتشر مـی‌شود حاصل همان عکس‌ها است.

باید بـه این نکته نیز اشاره کرد کـه گلیشفته فراهانی درون مدت اقامت خود درون اروپا، علاقه وافری را به منظور شرکت درون مـیتینگ‌ها و شوهای سیـاسی گروه‌های اپوزیسیون و ضدانقلاب از خود نشان داده هست و همواره سعی کرده هست در کنار اعمال ضد اخلاقی و منافی عفت، خود را بعنوان یک چهره مخالف نظام سیـاسی و تابو معرفی کند.

انتهای پیـام/

. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی . فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی : فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی
[فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 13 Jul 2018 12:21:00 +0000فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی

کتک زدن یک جوان درون بندر انزلی - سبز پندار

کتک زدن یک جوان درون مـیدان کارآموزی انزلی توسط ماموران راهنمایی و رانندگی تکذیب شد ضرب‌وشتم یک جوان بوسیله پلیس راهور، فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی شایعه است. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی فرد مورد نظر قصد حمله بـه یک جوان را داشته کـه پلیس راهنمایی و رانندگی وی را بازداشت کرده هست ضرب و شتم یک جوان درون حضور همسرش توسط ماموران راهنمایی و رانندگی ضرب‌وشتم یک جوان بوسیله پلیس راهور، شایعه است. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی فرد مورد نظر قصد حمله بـه یک جوان را داشته کـه پلیس راهنمایی و رانندگی وی را بازداشت کرده هست &nb...

: فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی
[فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 13 Jun 2018 01:01:00 +0000فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی

ویدیو و تصاویری از بازداشت و ضرب‌وشتم هواداران محمدعلی ...

تقاطع: تجمع آرام صدها نفر از هواداران محمدعلی طاهری، فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی بنیـان‌گذار زندانی “عرفان حلقه” درون مقابل دادگاه انقلاب تهران بـه خشونت کشیده شد. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی بر اساس گزارش‌ها نیروهای امنیتی و گارد ویژه ضد شورش به منظور متفرق معترضان، از گاز اشک‌آور استفاده نمودند و ده‌ها نفر از آن‌ها را با ضرب‌وشتم بازداشت د..………………مشاهده متن کامل خبر

Advertisements

امتیـاز بدهید:

مرتبط

. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی : فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی
[فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی]

نویسنده و منبع: nedayeazady | تاریخ انتشار: Tue, 10 Apr 2018 07:03:00 +0000فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی

ویدیو و تصاویری از بازداشت و ضرب‌وشتم هواداران محمدعلی ...

تقاطع: تجمع آرام صدها نفر از هواداران محمدعلی طاهری، فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی بنیـان‌گذار زندانی “عرفان حلقه” درون مقابل دادگاه انقلاب تهران بـه خشونت کشیده شد. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی بر اساس گزارش‌ها نیروهای امنیتی و گارد ویژه ضد شورش به منظور متفرق معترضان، از گاز اشک‌آور استفاده نمودند و ده‌ها نفر از آن‌ها را با ضرب‌وشتم بازداشت د.

[embedded content]

این تجمع هم‌زمان با تاریخ اعلام‌شده به منظور تشکیل جلسه‌ی دادگاه آقای طاهری درون شعبه‌ی ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامـی تهران برگزار شد؛ هرچند کـه بنا بـه گفته‌ی مادر محمدعلی طاهری، جلسه‌ی دادگاه علی‌رغم حضور وکیل و همسر و برادر این زندانی عقیدتی درون محل این شعبه، برگزار نشد و به زمان دیگری موکول گردید.

آقای طاهری کـه چهارمـین سال از محکومـیت حبس پنج ساله‌ی خود را درون بند دو-الف سپاه پاسداران مـی‌گذراند، درون پرونده‌سازی جدیدی با اتهام “فساد فی‌الارض” روبه‌رو هست که مـی‌تواند به منظور او مجازات مرگ را بـه همراه داشته باشد.

او پیش از این درون اعتراض بـه این پرونده‌سازی از سوی بازجویـان اطلاعات سپاه و نیز تداوم نگهداری‌اش درون وضعیت انفرادی، به منظور هفته‌ها درون اعتصاب غذا بـه سر مـی‌برد اما آن‌گونـه کـه خانواده‌ی وی مـی‌گویند، از مدتی قبل بـه اعتصابش پایـان داده است.

وی که علاوه بر پنج سال حبس تعزیری، بـه پرداخت جزای نقدی و ۷۴ ضربه شلاق نیز محکوم شده، در فروردین‌ماه ۹۲ نامـه‌ای چهار صفحه‌ای را خطاب بـه احمد شـهید، گزارش‌گر ویژه سازمان ملل متحد درون امور حقوق بشر درون ایران بـه نگارش درآورد و در آن، جزییـات فشارهای واردشده بر خود و خانوده‌اش را از زمان بازداشت درون اردیبهشت ۱۳۹۰ فاش کرد.

او درون این نامـه کـه در تابستان امسال رسانـه‌ای شد و در اختیـار آقای شـهید قرار گرفت، از ۳۳ مورد “تخلفات” و “جرایم” نیروهای اطلاعاتی و قضایی درون خصوص پرونده‌ی خود پرده برداشت. فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی بـه دنبال انتشار این نامـه‌، زیبا محمدیـان، همسر آقای طاهری نیز به منظور مدتی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

گفتنی هست بر اساس آخرین گزارش‌ها، بیشتر بازداشت‌شدگان تجمع صبح امروز حامـیان محمدعلی طاهری بعد از ساعتی آزاد شده‌اند.

این نمایش پرده‌ای نیـاز بـه جاوااسکریپت دارد.

Advertisements
: فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی
[فیلم ضرب وشتم گلشیفته فراهانی]

نویسنده و منبع: nedayeazady | تاریخ انتشار: Fri, 22 Jun 2018 16:35:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com