وازلین برای سیاهی زانو

وازلین برای سیاهی زانو جام نیوز :: JamNews - همـین دو راه به منظور از بین بردن تیرگی ... | روشی به منظور از بین بردن تیرگی آرنج و زانو | وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" به منظور مژه و دور ... | چگونـه تیرگی سر زانو و زبری آن را از بین ببریم ؟ - مجله ... | درمان سیـاهی زیر بغل و سر زانو + علت -آکا - نظراتی راجع بـه ... |

وازلین برای سیاهی زانو

جام نیوز :: JamNews - همـین دو راه به منظور از بین بردن تیرگی ...

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز سایت all4women.co.za نوشت: وازلین برای سیاهی زانو دلایل زیـادی وجود دارد کـه باعث تیرگی درون قسمت زانو و آرنج مـی شود درون این قسمتها لایـه های پوستی روی هم انباشته مـی شوند و رنگ این قسمت ضخیم مایل بـه قهوه ای و زردرنگ مـی شود و این مشکل باعث ایجاد ناراحتی درون بین اکثرا خانم ها شده هست اما نگران نباشی کافیست مطلب زی را بخوانید و با کمـی حوصله این تیرگی ها را از بین ببرید.

آب لیمو کمک زیـادی درون این مورد مـی کند  و تیرگی های روی زانو و آرنج را روشن مـی کند کافیست چند قطره آب لیمو را روی قسمت های تیره بریزید و ماساژ دهید.

سعی کنید این قسمتها را روی زمـین نکشید چون اصطکاک باعث ضخیم تر شدن پوست مـی شود.

یکی از مـهمترین دلایلی کـه باعث تیرگی درون این قسمتها مـی شود نور خورشید هست اگر این قسمتها بیشتر درون معرض آفتاب قرار بگیرند لایـه ها تیره تر و ضخیم تر مـی شود.

برای کم لایـه های تیره بهتر این هست که حتما آن ها را نرم و مرطوب نگه داریم به منظور اینکار مـی توان از نرم کنننده ها استفاده کرد.

استفاده از روغن زیتون نیز بسیـار مفید است. آرنج و زانو خود را با روغن زیتون حسابی چرب کنید و سپس با آب گرم و سنگ پا  بشویید توجه داشته باشید کـه سنگ پا را را محکم نکشید چون این قسمت ها شکننده هستند و باعث ایجاد خراش و زخم مـی شود. 

پس استفاده از آبلیمو و  نرم کننده به منظور از بین بردن سیـاهی آرنج و زانو بسیـار موثر است.

2008

، وازلین برای سیاهی زانو
[وازلین برای سیاهی زانو]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 01 Jul 2018 09:43:00 +0000وازلین برای سیاهی زانو

روشی به منظور از بین بردن تیرگی آرنج و زانو

مجموعه: وازلین برای سیاهی زانو سلامت پوست

وازلین به منظور سیـاهی زانو روشی بـه منظور از بین بردن تیرگی آرنج و  زانو mimplus.ir

یک متخصص پوست ومو تاکید کرد:« آرنج و زانو یکی از بهترین نقاط بدن به منظور استفاده از صابون های لایـه بردار هست و به منظور افرادی کـه پوستشان درون این نواحی دچار تیرگی و یـا ضخامت بیش از حد پوست شده اند بسیـار مناسب است.»

دکتر رضوانی  گفت:«صابون هایی کـه به عنوان لایـه بردار درون بازار موجود هستند بـه دو گروه تقسیم مـی شوند یک دسته صابون های لایـه بردار فیزیکی هستند کـه به آنـها اسکراب دار نیز مـی گویند کـه حاوی دانـه های ریزی هستند و باعث تمـیزی پوست مـی شوند. وازلین برای سیاهی زانو دسته دوم صابون های لایـه بردار شیمـیایی هستند و به دلیل اینکه حاوی اسید مـیوه هستند لایـه برداری مـی کنند.»

وی ادامـه داد:« کیفیت صابون های لایـه بردار بسیـار مـهم هست و حتما از مارک های معتبری استفاده شود. وازلین برای سیاهی زانو از آنجایی کـه دسته ای از این صابون ها قلیـایی اند پوست را بـه شدت دهیدراته مـی کنند و اگر دانـه های صابون لبه های تیزی داشته باشد باعث خراش سطح پوست مـی شود. یکی از دلایلی هم کـه متخصصین پوست، وازلین برای سیاهی زانو استفاده از سفیدآب را غیربهداشتی مـی دانند وجود دانـه های تیزی هست که بـه پوست آسیب مـی رساند اما اسکراب های بهداشتی استاندار دانـه های تیزی ندارند .»

این متخصص پوست درون خصوص دفعات استفاده از صابون های لایـه بردار گفت:« دفعات استفاده از این صابون ها نباید زیـاد باشد چرا کـه به پوست آسیب مـی رساند. همچنین استفاده از صابون های لایـه بردار بـه هیچ عنوان به منظور پوست های خشک توصیـه نمـی شود و تنـها افرادی کـه پوست چربی دارند خصوصا پوست هایی کـه منافذ بزرگ تری دارد مـی توانند از این صابون ها استفاده کنند.»

وی درون خصوص بهترین مورد مصرف صابون های لایـه بردار گفت:«آرنج و زانو یکی از بهترین نقاط بدن به منظور استفاده از صابون های لایـه بردار هست و به منظور افرادی کـه پوستشان درون این نواحی دچار تیرگی و یـا ضخامت بیش از حد پوست شده اند بسیـار مناسب است.البته توصیـه ما استفاده از پن های لایـه بردار پوست هست که ph مناسب پوست دارند و آن دسته از پن هایی کـه حاوی الیـاف گیـاهی هستند کیفیت بهتری دارند.»

دکتر رضوانی هشدار داد: «استفاده از صابون های لایـه بردار درون نقاط حساس صورت مثل نواحی دور چشم بـه هیچ وجه توصیـه نمـی شود چرا کـه پوست این نواحی بسیـار نازک و حساس است.»

وی توصیـه کرد:«استفاده از مرطوب کننده ها و ضدآفتاب ها بعد از استفاده از پن ها و صابون های لایـه بردار ضروری هست چرا کـه بعد از شستشو با صابون ها و پن های لایـه بردار پوست دچار خشکی و کشیدگی مـی شود.»منبع:سلامت نیوز
[وازلین برای سیاهی زانو]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 17 Jun 2018 22:24:00 +0000وازلین برای سیاهی زانو

وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" به منظور مژه و دور ...

وازلین,وازلین چیست,وازلین به منظور مژه,وازلین به منظور مو,وازلین خارجی,وازلین به منظور دور چشم,وازلین به منظور موی سر,وازلین به منظور جوش صورت,وازلین به منظور ابرو,وازلین به منظور صورت,وازلین چیست ویکیپدیـا,Vaseline چیست,ترکیبات وازلین چیست,روغن وازلین چیست,وازلین از چیست,وازلین به منظور چیست,گاز وازلین چیست,حلال وازلین چیست,فایده وازلین چیست,وازلین به منظور مژه و ابرو,وازلین به منظور مژه خوبه,خواص وازلین به منظور مژه,وازلین به منظور رشد مژه,وازلین به منظور تقویت مژه,فواید وازلین به منظور مژه,مضرات وازلین به منظور مژه,وازلین مژه,وازلين مژه,وازلین به منظور موخوره,وازلین به منظور مو خوبه,وازلین به منظور مو سر,وازلین به منظور موژه,وازلین به منظور موها,وازلین به منظور موهای خشک,وازلین به منظور موی,خواص وازلین به منظور مو,قیمت وازلین خارجی,خواص وازلین به منظور دور چشم,وازلین به منظور چروک دور چشم,فواید وازلین به منظور دور چشم,وازلین به منظور سیـاهی دور چشم,وازلین دور چشم,آیـا وازلین به منظور دور چشم مفید است,کرم وازلین به منظور دور چشم,تاثیر وازلین به منظور دور چشم,استفاده از وازلین به منظور دور چشم,خواص وازلین به منظور موی سر,فواید وازلین به منظور موی سر,وازلین و موی سر,وازلين براي موي سر,خاصیت وازلین به منظور موی سر,وازلین موی سر,خواص وازلین به منظور جوش صورت,ایـا وازلین به منظور جوش صورت خوب است,وازلین و جوش صورت,وازلین به منظور ابرو مفید است,وازلین به منظور ابرو و مژه,وازلین به منظور ابرو خوب است,وازلین به منظور ابروها,وازلین به منظور ابرو خوبه,خواص وازلین به منظور ابرو,وازلین به منظور رشد ابرو,وازلین به منظور تقویت ابرو,روغن وازلین به منظور ابرو,وازلین به منظور صورت خوب است,وازلین به منظور صورت نوزاد,وازلین به منظور صورت خوبه,وازلین به منظور صورت ضرر دارد,وازلین به منظور صورت کودک,وازلین به منظور پوست صورت,خواص وازلین به منظور صورت,آیـا وازلین به منظور صورت خوب است

   وازلین به منظور سیـاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" بـه منظور مژه و  دور ... وازلین برای سیاهی زانو mimplus.ir

تأثیرات باورنی وازلین درون زیبایی :

راههای زیـادی به منظور مصرف از وازلین درون زیبایی و آرایش صورت وجود دارد. وازلین یک محصول بهداشتی با کارکردهای بسیـار هست که خیلی با ارزشتر از آن هست که فکر کنید. در واقع وازلین مـی‌تواند جاگزین خیلی از محصولات آرایشی گران‌قیمت شود. با وازلین مـی‌توانید لبها و گونـه‌های زیباتری داشته باشید و همـینطور استفاده‌های بسیـار دیگر. دراین مطلب به  کارکرد وازلین درون زیبایی و آرایش مـی پردازم کـه امـیدوارم شما هم از آنـها نتیجه بگیرید.

وازلین به منظور سیـاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" بـه منظور مژه و  دور ... mimplus.ir

خواص وازلین درون زیبایی صورت : وازلینها را شاداب و برجسته مـی کند. وازلین مژه‌ها را ضخیم‌تر و پرپشت‌تر مـیکند. از وازلین بـه عنوان سایـه چشم استفاده کنید. وازلین گونـه‌ها را  برجسته و زیبا مـی کند. وازلین به منظور سیـاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" بـه منظور مژه و  دور ... mimplus.ir در جهان امروز مدل های بسیـار زیـادی از مواد آرایشی و بهداشتی وجود دارد و بسیـاری از افراد بـه دلیل تبلیغات زیـادی کـه برای آنـها مـی شود بـه استفاده از آنـها روی مـی آورند. وازلین ماده ای قدیمـی با خواص فوق العاده هست که این روزها کمتری از آن استفاده مـی کند ولی فواید آن معجزه آسا و بی نظیر هست و با سایر محصولات قابل مقایسه نیست. با سایت جسارت همراه باشید که تا با خواص و فواید این ماده ارزشمند آشنا شوید.وازلین به منظور سیـاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" بـه منظور مژه و  دور ... mimplus.ir در بازار انواع کرم های ضد چروک وجود دارد کـه بسیـاری از آنـها قیمت های بسیـار بالایی دارند، وازلین برای سیاهی زانو مصرف این کرم ها به منظور چروک های پیشانی و کنار چشم و سایر چین و چروک ها مفید واقع مـی شوند، بـه هر حال ممکن هست خیلی از افراد از اثرات بی نظیر وازلین بـه عنوان ضد چروک اطلاع نداشته باشند. بسیـاری از افراد مشـهور درون گذشته و حال مانند جنیفر آنیستون و مرلین مونرو هم به منظور جلوگیری از چین و چروک صورت و چشم از وازلین استفاده مـی د و راز زیبایی خود را درون استفاده از آن مـی دانند. دقت کنید وازلینی کـه در این مطلب از آن یـاد مـی شود وازلین خالص و بدست آمده از نفت هست نـه انواع ترکیب شده آن با سایر کرم ها. حال این سوال پیش مـی آید کـه واقعا وازلین به منظور چروک های پوست مفید است؟ جواب این سوال را با خواندن این مطلب پیدا مـی کنید.وازلین یک کرم ژل مانند بـه نام ژل پترولیوم هست که درون واقع چربی حاصل از تقطیر مواد نفتی مـی باشد کـه با پارافین مخلوط شده است. متخصصان پوست مـی گویند اکثر چین و چروک ها نتیجه خشکی پوست هست و به منظور جلوگیری از آن حتما به صورت متناوب از مرطوب کننده ها و آبرسان ها استفاده شود.چگونـه ژل پترولیوم مـی تواند از چین و چروک جلوگیری کند؟وازلین مـی تواند باعث نرم و لطیف شدن پوست شود، افرادی کـه پوست خشکی دارند بیشتر درون معرض چین و چروک و شلی پوست هستند. با زدن یک لایـه ژل پترولیوم یـا همان وازلین روی صورت، دور چشم وها از چروک های زودرس جلوگیری کنید.

آیـا استفاده از وازلین به منظور چین و چروک خوب است؟

وازلین از قدیم برایـهای خشک استفاده مـی شد ولی امروزه ثابت شده کـه از آن مـی توان به منظور جلوگیری از چین و چروک صورت و دور چشم هم استفاده کرد زیرا پترولیوم با بـه وجود آوردن یک لایـه نفوذناپذیر برای پوست، رطوبت داخل آن را نگه داشته و از آلودگی ها و مواد زائد بیرونی آن را محافظت مـی کند. بـه خاطر همـین هست که وازلین جایگزین مناسبی به منظور مرطوب کننده ها مـی باشد.

آیـا وازلین قادر بـه از بین بردن چروک های قوی است؟

شما حتما بدانید کـه از بین بردن اینگونـه چروک ها اصلا راحت نیست و با کمک وازلین تنـها مـی توان از بیشتر شدن و عمـیق شدن آنـها جلوگیری کرد. بـه هرحال استفاده از وازلین دو بار درون روز مـی تواند سبب بهبود نسبی چروک های ریز صورت شود.

اکثر خانم ها از دیدن چین و چروک روی صورتشان ناراحت مـی شوند، استفاده از وازلین بـه عنوان پوشش دهنده صورت درون شب ها مـی تواند راه خوبی به منظور مرطوب نگه داشتن پوست درون طول شب باشد. قبل از خواب صورت خود را با شوینده های مربوط بـه صورت بـه خوبی تمـیز کنید و سپس صورتتان را با آب بشویید و بلافاصله از یک لایـه وازلین روی صورت استفاده کنید. اینکه صورت درون هنگام زدن وازلین کمـی مرطوب باشد بسیـار مـهم است، زیرا باعث مـی شود رطوبت پوست بیشتر حفظ شود.

وازلین به منظور سیـاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" بـه منظور مژه و  دور ... mimplus.ir  

وازلین به منظور چروک های دور چشم مفید است؟

استفاده از وازلین مـی تواند چروک های ریز اطراف چشم را ناپدید کرده و به یکدست پوست اطراف چشم کمک کند. فراموش نکنید قبل از زدن وازلین دور چشم حتما تمـیز و مواد آرایشی کاملا پاک شده باشد. بهترین زمان به منظور استفاده از وازلین دور چشم شب قبل از خواب است.

از وازلین همچنین مـی توانید بـه عنوان ماسک لایـه بردار استفاده کنید. به منظور این منظور کمـی شکر را با وازلین مخلوط کرده و روی پوست بمالید و بعد از مدتی با آب آن را تمـیز کنید. دانـه های شکر باعث لایـه برداری خفیف پوست شده و وازلین پوست را نرم و لطیف مـی کند. همچنین برایـانی کـه پوست کف پا و آرنجشان خشک هست استفاده از وازلین توصیـه مـی شود، کافیست کمـی از آن را بـه قسمت هایی از بدن کـه پوست خشکی دارد بمالید و ماساژ دهید. به منظور پاک سازی آلودگی های روی پوست و یـا پاک آرایش هم مـی توانید از وازلین استفاده کنید. کافیست پنبه را بـه وازلین آغشته کرده و با آن سطح پوست خود را تمـیز کنید.

پس استفاده از وازلین را درون برنامـه روزانـه خود قرار داده و از مزیت های فراوان آن به منظور بهبود پوست و زیبایی بدن استفاده کنید.

استفادهای کـه از وازلین مـی شود :

برای پاک آرایش بـه جای استفاده از پاک کننده های آرایشی فانتزی،کمـی روغن وازلین بـه توپ پنبه ای زده و آرایش خود را پاک کنید.

استفاده درون بیرون آوردن زیور آلات تنگ کمـی از  وازلین را  بـه گوشواره   بزنید بدون درد سر مـی توانید آن  را خارج کنید . همچنین مـی توانید به منظور دستبند و یـا حلقه تنگ هم استفاده کنید. برای صاف   و تقویت موها روغن وازلین به منظور موخوره خوب هست و همچنین موهای فرفری را  صافتر مـیکند.

درخشان کیفاگر کیف پولکهنـه و رنگ پریده شده، آن را با وازلین تمـیز کنید.

براق کفش چرم کفش چرم را براق مـیکند.

اگر  بر روی یک پروژه هنری کـه شامل نقاشی بر روی فلز یـا چوب و سطوح خاص هست به قسمتهای طراحی کمـی وازلین بزنید.

استفاده از وازلین مـی تواند چروک های ریز اطراف چشم را ناپدید کرده و به یکدست پوست اطراف چشم کمک کند. فراموش نکنید قبل از زدن وازلین دور چشم حتما تمـیز و مواد آرایشی کاملا پاک شده باشد. بهترین زمان به منظور استفاده از وازلین دور چشم شب قبل از خواب است.

وازلین برای سیاهی زانو وازلین | کامل ترین مرجع درون مورد "وازلین" به منظور مژه و دور ...
[وازلین برای سیاهی زانو]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 08:03:00 +0000وازلین برای سیاهی زانو

چگونـه تیرگی سر زانو و زبری آن را از بین ببریم ؟ - مجله ...

وازلین به منظور سیـاهی زانو چگونـه تیرگی سر زانو و  زبری آن را از بین ببریم ؟ - مجله ... وازلین برای سیاهی زانو mimplus.irچگونـه تیرگی سر زانو و زبری آن را از بین ببریم ؟

سرزانو با رنگ تیره به منظور همـه ناراحت کننده مـی باشد بخصوص زمانی کـه مـی خواهید دامن و یـا شلوارک و یـا هر لباس کوتاه دیگری کـه بپوشید . معمولا پوست زانو خشن و تیره مـی باشد و پوست آرانج هم شباهت زیـادی از نظر زبری و تیرگی بـه زانو دارد و این تیرگی بـه دلیل تجمع سلول های مرده پوست مـی باشد.این تیرگی پوست درون تغییرات آب و هوایی مثل هوای سرد و خشک بـه دلیل عدم وجود رطوبت تشدید مـی شود و در این فصل ها زانو نیـاز بـه مراقبت دارد ، وازلین برای سیاهی زانو با چند روش خانگی مـی توانید این تیرگی و زبری پوست زانو را برطرف کنید.

لایـه برداری

با استفاده از لیف های ملایم درون زیر دوش و یـا سنگ های مخصوص ، پوست خود را ماساژ دهید ، و یـا یک مخلوط لایـه بردار خانگی تهیـه کنید .2 فنجان قهوه را با 1/2 فنجان نمک دریـایی و یـا شکر درشت ، و نصف فنجان روغن زیتون یـا جوجوبا مخلوط کنید و به اندازه یک قاشق چایخوری بر قسمت های زبر پوست مالش دهید .( بهتر هست از این روش به منظور زمانی کـه در هستید و پوست نرم تر مـی باشد استفاده کنید).

روشن کنندهپوست تیره و خشن بر نازیبایی پاهای شما تاثیر مـی گذارد بنابراین از دیگر روش های خانگی به منظور روشن نمودن این نواحی استفاده از آبلیمو مـی باشد ، نقاط مورد نظر را آبلیمو بزنید و بمدت 30 دقیقه بگذارید درون نواحی مورد نظر بماند و سپس با آب بشویید.از این روش بهتر هست در آخر شب و یـا صبح استفاده کنید به منظور نتیجه بهتر 3 روز درون هفته این کار را تکرار کنید مطمئن باشید این روش اثر بهتری نسبت بـه سفید کننده های موجود درون بازار دارد.

پاکیزه در بعضی مواقع بر روی پوست ترک هایی ایجاد مـی شود کـه گاه البته نادر دچار خونریزی مـی شود و به سرعت مـیکروب و آلودگی را بـه خود جذب مـی کنند علاوه بر آنکه حتما از اینگونـه پوست ها مراقبت کنید ، حتما از یک پاک کننده موثر استفاده کنید ، مـی توانید از چند قطره روغن درخت چای استفاده کنید.

نرم کنندهبه طور طبیعی پوست زانو نسبت بـه بقیـه پوست بدن خشن تر مـی باشد ، سعی کنید به منظور مرطوب و نرم نگه داشتن آن از وازلین استفادهکنید که تا پوست خشک نشود .یکی دیگر از راه ها استفاده از روغن زیتون مـی باشد و یـا تهیـه یک مرطوب کننده خانگی بسیـار عالی : 1فنجان جوجویـا، 1 فنجان روغن بادام شیرین ، 2 قاشق غذاخوری روغن هسته زردآلو ، را باهم ترکیب کنید و در یک بطری بریزید روزی 2-3 بار مـی توانید از این مرطوب کننده استفاده کنید.

تهیـه و ترجمـه اختصاصی : مجله اینترنتی زندگی

وازلین برای سیاهی زانو چگونـه تیرگی سر زانو و زبری آن را از بین ببریم ؟ - مجله ...
[وازلین برای سیاهی زانو]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 15:35:00 +0000وازلین برای سیاهی زانو

درمان سیـاهی زیر بغل و سر زانو + علت -آکا - نظراتی راجع بـه ...

برگزیده ها درمان سیـاهی زیر بغل و سر زانو + علت وازلین به منظور سیـاهی زانو درمان سیـاهی زیر بغل و  سر زانو + علت -آکا - نظراتی راجع بـه ... وازلین برای سیاهی زانو mimplus.ir

نظراتی راجع بـه رفع سیـاهی رانو

برگزیده ها: وازلین برای سیاهی زانو درمان سیـاهی زیر بغل و سر زانو + علت

به گزارش برگزیده ها کدام لیزر بـه رفع تیرگی کمک مـی کند؟

استفاده از لیزر درون درمان تیرگی پوست حتما بسیـار با احتیـاط انجام شود؛ تنـها لیزری کـه بدون عارضه مـی تواند پوست را روشن کند لیزرکیوسویچ N-dyag است. با این لیزر طی 20-7 روز تیرگی ها از بین مـی روند، وازلین برای سیاهی زانو البته با توجه بـه مـیزان تیرگى زمان های متفاوتی به منظور از بین بردن سیـاهی ها لازم است، یعنی هر چه تیرگى بیشتر باشد تکرار لیزر و زمان بیشتری مـی خواهد.

لایـه برداری

با استفاده از لیف های ملایم درون زیر دوش و یـا سنگ های مخصوص ، پوست خود را ماساژ دهید ، و یـا یک مخلوط لایـه بردار خانگی تهیـه کنید .2 فنجان قهوه را با 1/2 فنجان نمک دریـایی و یـا شکر درشت ، و نصف فنجان روغن زیتون یـا جوجوبا مخلوط کنید و به اندازه یک قاشق چای خوری بر قسمت های زبر پوست مالش دهید .( بهتر هست از این روش به منظور زمانی کـه در هستید و پوست نرم تر مـی باشد استفاده کنید).

روشن کننده

پوست تیره و خشن بر نا زیبایی پاهای شما تاثیر مـی گذارد بنابراین از دیگر روش های خانگی به منظور روشن نمودن این نواحی استفاده از آب لیمو مـی باشد ، نقاط مورد نظر را آب لیمو بزنید و بمدت 30 دقیقه بگذارید درون نواحی مورد نظر بماند و سپس با آب بشویید.از این روش بهتر هست در آخر شب و یـا صبح استفاده کنید به منظور نتیجه بهتر 3 روز درون هفته این کار را تکرار کنید مطمئن باشید این روش اثر بهتری نسبت بـه سفید کننده های موجود درون بازار دارد.

پاکیزه

در بعضی مواقع بر روی پوست ترک هایی ایجاد مـی شود کـه گاه البته نادر دچار خون ریزی مـی شود و به سرعت مـیکروب و آلو دگی را بـه خود جذب مـی کنند علاوه بر آنکه حتما از اینگونـه پوست ها مراقبت کنید ، حتما از یک پاک کننده موثر استفاده کنید ، مـی توانید از چند قطره روغن درخت چای استفاده کنید.

نرم کننده

به طور طبیعی پوست زانو نسبت بـه بقیـه پوست بدن خشن تر مـی باشد ، سعی کنید به منظور مرطوب و نرم نگه داشتن آن از وازلین استفادهکنید که تا پوست خشک نشود .

یکی دیگر از راه ها استفاده از روغن زیتون مـی باشد و یـا تهیـه یک مرطوب کننده خانگی بسیـار عالی : 1فنجان جوجویـا، 1 فنجان روغن بادام شیرین ، 2 قاشق غذاخوری روغن هسته زردآلو ، را باهم ترکیب کنید و در یک بطری بریزید روزی 2-3 بار مـی توانید از این مرطوب کننده استفاده کنید.

چرا آرنج و زانو سیـاه مـی شوند

رعایت ن بهداشت:

عدم رعایت بهداشت و تجمع سلول های مرده درون نواحی آرنج و زانو مـی تواند یکی از علل تیرگی پوست این ناحیـه مخصوصا درون کودکان باشد.

اصطکاک مداوم:

آرنج و زانو نواحی ای هستند کـه بیشتر درمعرض تماس با محیط و اصطکاک با البسه، مبل، فرش، مـیز و… قرار مـی گیرند و این آ سیب های مکرر ومداوم سبب افزایش ضخامت پوست درون این نواحی و تیره شدن آنـها مـی شود.

سر زانو نشستن و لم روی آرنج:

فشار و اصطکاک ناشی از این حرکات باعث افزایش ضخامت و تیرگی زانو و آرنج مـی شود.

تماس زیـاد با نور آفتاب:

کسانی کـه تماس زیـادی با نور آفتاب دارند و این نواحی درون معرض آفتاب قرار گیرد بـه دلیل تولید ملانین بیشتر پوست ظاهری تیره بـه خود مـی گیرد.

خشکی پوست :

خشکی باعث مـی شود کـه پوست استعداد بیشتری به منظور تیره شدن داشته باشد. پوست زانو و آرنج غدد سباسه (چربی) کمتری نسبت بـه سایر قسمت های بدن دارد بنابراین بیشتر احتمال خشک شدن دارد.

بعضی بیماری ها:

از جمله سندرم آدیسون، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCO) و تغییرات هورمونی کـه در بارداری رخ مـی دهد از علل تیرگی پوست این نواحی است.

با کمک پزشکان

اگر بخواهید درون زمان کوتاهی زانوها و سر آرنج ها را سفید کنید، مـی توانید از پزشک تان بخواهید به منظور تان مـیکرودرم ابریژن انجام دهد کـه یک پیلینگ فیزیکی است. همچنین پیلینگ های شیمـیایی با TCA یـا اسید گیلیکولیک کـه در مطب پزشک انجام مـی شود هم بـه روشن تر شدن پوست کمک مـی کند و سبب افزایش جذب و نفوذ داروها ی روشن کننده مـی شود. روش دیگری هم بـه نام مـیکروپوریشن وجود دارد کـه در آن داروها ی ضدلک از طریق کانال های الکتریکی کـه با دستگاه مـیکروپوریشن ایجاد مـی شود وارد عمق پوست مـی شوند و اثر خود را اعمال مـی کنند. درون صورتی کـه به هر دلیلی از این شیوه ها نتیجه نگرفتید یـا نتوانستید تهیـه کنید، بهتر هست روش های خانگی و استفاده از ترکیبات طبیعی را امتحان کنید.

اگر به منظور سفید شدن عجله ندارید

اگر پوست حساسی دارید و فعلا عجله زیـادی به منظور سفید شدن پوست تان ندارید پیشنـهاد مـی کنیم سراغ کرم های روشن کننده حاوی هیدروکینیون بروید کـه مـی توانند بـه روشن شدن پوست کمک کنند. (اگرچه ممکن هست حدود 3 ماه طول بکشد که تا اثر کنند). البته یـادتان باشد کـه مصرف نادرست و طولانی این دارو مـی تواند تغییر رنگ غیریکنواخت درون پوست ایجاد کند و به همـین دلیل بعضی از پزشکان این دارو را با دیگر داروها مانند ترتینوئین، اسید آزالالیک یـا اسید کوژیک ترکیب مـی کنند که تا نتایج بهتری ایجاد کنند.

7 نوع کرم موثر به منظور رفع تیرگی زانو

1. کرم های حاوی AHA و اسید سالیسیلیک:

این ترکیبات درون کرم های چرب اگر ساخته شوند کمک خوبی بـه روشن تر شدن پوست مـی کند.

2. کــرم های کراتولیتیک:

این کرم ها لایـه شاخی را نازک و از ضخیم شدن و تیرگی پوست این ناحیـه پیشگیری مـی کنند.

3. کرم های حاوی اوره 5 که تا 10 درصد:

با نفوذ درون لایـه های عمـیق پوست، آن را نرم کرده و پوسته ریزی را آسان مـی کند.

4. کــرم ها یـا ژل هـای روشن کننده:

این محصولات از عناصری مانند اسید لاکتیک، عصاره شیرین بیـان ، اسید کوجیک، عصاره آلفا آربوتین، پودر امبلیکا، کره درخت روغن قلم، روغن گل پامچال و عصاره گریپ فروت ساخته شده اند کـه مـی توانند زانوهای شما را درون 2 که تا 3 هفته روشن کنند.

5. کرم های اسکراب یـا ساینده:

این کرم ها به منظور برداشتن پوست های مرده مناسب هستند البته حتما یـادتان باشد کـه نباید سایش شدید و روزانـه باشد چون باعث مـی شود پوست آ سیب ببیند وحتی امکان دارد تیره تر شود.

6. کرم های استروئیدی ملایم:

در مواقعی کـه دلیل خشکی و پوسته ریزی اگزماست، اما بهتر هست در این شرایط بـه پزشک مراجعه کنید.

7. کرم های مرطوب کننده:

بعد از سایش موضع و حتما روی موضع مورد نظر را کرم مرطوب کننده بمالید، شب ها قبل از خواب هم استفاده کنید؛ یـادتان باشد کـه بعد از درمان هم به منظور جلوگیری از تیرگی مجدد استفاده از مرطوب کننده الزامـی است.

منبع : ایران مطلب

ابربرچسب : رفع تیرگی ناحیـه ی مردان ، رفع سیـاهی زیر چشم ، کرم رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ی ران ، رفع تیرگی اندام ی زنانـه ، درمان سیـاهی کشاله ران وزیر بغل ، رفع تیرگی پوست اندام ی مردان ، رفع سیـاهی زیر بغل و کشاله ران ، رفع تیرگی پوست صورت ، رفع تیرگی اندام ی مردان ، رفع سیـاهی پوست زانو ، رفع تیرگی دستگاه ی ، رفع تیرگی پوست دستگاه ی ، رفع سیـاهی پوست دست ، دارو گیـاهی به منظور رفع سیـاهی دور چشم ، درمان گیـاهی رفع سیـاهی دور چشم ، رفع تیرگی دور چشم با لیزر ، داروی گیـاهی به منظور درمان سیـاهی دور چشم ، راه های رفع تیرگی زانو ، درمان تیرگی زانو و ارنج ، رفع سیـاهی زیر بغل و ران ، رفع سیـاهی دور چشم با داروهای گیـاهی ، رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ی ران ، رفع تیرگی کشاله ران با داروهای گیـاهی ، درمان تیرگی اندام ی زنان ، رفع تیرگی زانو و زیر بغل ، درمان تیرگی دستگاه ی ، به منظور رفع تیرگی پوست صورت ، درمان سیـاهی پوست دست ، رفع تیرگی کشاله ران طب سنتی ، درمان تیرگی پوست زانو ، رفع تیرگی پوست ، رفع تیرگی دستگاه ی بانوان ، رفع سیـاهی زیر چشم بعد از عمل بینی ، رفع تیرگی ناحیـه ی ، به منظور کرم به منظور رفع تیرگی پوست صورت چه حتما کرد ، کرم رفع تیرگی پوست دست ، رفع سیـاهی دستگاه ی زنان ، درمان سیـاهی زانو و آرنج ، رفع تیرگی زیر بغل ، رفع تیرگی پوست دست ، به منظور رفع سیـاهی زیر بغل و کشاله ران ، درمان سیـاهی دستگاه ی زنان ، رفع تیرگی زانو ، رفع تیرگی ناحیـه ی بانوان ، راههای درمان تیرگی پوست صورت ، درمان تیرگی پوست دست وپا ، رفع سیـاهی زانوها ، ماسک رفع تیرگی پوست صورت ، رفع تیرگی زانو و قوزک پا ، رفع تیرگی دستگاه ی زنان ، درمان سیـاهی دور چشم با گیـاهان دارویی ، رفع سیـاهی زیر بغل با لیزر ، به منظور رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ی ران ، رفع سیـاهی دور چشم با مواد گیـاهی ، درمان سیـاهی دور چشم ارثی ، درمان تیرگی ناحیـه ی زنان ، روش های رفع تیرگی زانو ، رفع سیـاهی پوست صورت ، رفع تیرگی زیر بغل درون منزل ، رفع سیـاهی زیر چشم با لیزر ، رفع تیرگی زانو ها ، رفع سیـاهی زانو با لیزر ، رفع تیرگی کشاله ران با حنا ، درمان تیرگی زیر بغل با لیزر ، راههای رفع تیرگی اندام ی زنان ، درمان تیرگی پوست ناحیـه ی ، درمان تیرگی دور چشم ، رفع سیـاهی زیر بغل و کشاله ی ران ، روش رفع سیـاهی دستگاه ی زن ، گیـاهان دارویی به منظور رفع سیـاهی دور چشم ، هزینـه درمان سیـاهی دور چشم با لیزر ، رفع سیـاهی سر زانو و آرنج ، رفع تیرگی زنان ، درمان تیرگی پوست دست ، داروی گیـاهی به منظور درمان تیرگی دور چشم ، رفع سیـاهی پوست ناحیـه ی ، درمان سیـاهی دور چشم با طب سنتی ، رفع تیرگی ناحیـه ی زنان ، رفع تیرگی پوست با لیزر ، درمان خشکی و تیرگی پوست دست ، درمان سیـاهی دور چشم با داروهای گیـاهی ، رفع تیرگی زانو و آرنج ، کرم رفع تیرگی زیر بغل و ران ، رفع سیـاهی دور چشم با فتوشاپ ، رفع تیرگی ناحیـه ی خانمـها ، رفع تیرگی ناحیـه ی با لیزر ، رفع تیرگی دور چشم ، رفع تیرگی کشاله ران و ، رفع سیـاهی دور چشم گیـاهی ، رفع تیرگی ناحیـه ی و دیگر اندامـها ، رفع تیرگی زن ، درمان سیـاهی زانو و ارنج ، رفع تیرگی دستگاه ی زن ، رفع سیـاهی زانو و آرنج ، رفع تیرگی دستگاه ی خانمـها ، رفع تیرگی زیر بغل با لیزر ، درمان رفع تیرگی پوست صورت ، رفع تیرگی زیر بغل و ران ، رفع تیرگی پوست صورت درون اثر آفتاب ، رفع تیرگی زیر بغل کشاله ران ، رفع سیـاهی دور چشم با prp ، رفع تیرگی پوست زیر بغل ، رفع تیرگی کشاله ران وزیر بغل ، رفع سیـاهی زیر چشم درون فتوشاپ ، رفع تیرگی دستگاه ی خانم ها ، داروی گیـاهی به منظور رفع تیرگی دور چشم ، به منظور رفع تیرگی پوست صورت چه حتما کرد ، رفع تیرگی کشاله ران ، رفع تیرگی زیر بغل با حنا ، رفع تیرگی پوست ناحیـه ی ، رفع تیرگی پوست بدن ، رفع تیرگی پوست اندام ی ، رفع تیرگی کشاله ران درون طب سنتی ، داروی گیـاهی به منظور رفع سیـاهی دور چشم ، درمان سیـاهی کشاله ران با طب سنتی ، داروی گیـاهی رفع سیـاهی دور چشم ، رفع تیرگی کشاله ران با لیزر ، رفع سیـاهی دست پوست گردو ، درمان سیـاهی دور چشم با prp ، درمان تیرگی دور چشم با لیزر ، رفع تیرگی پوست زانو ، رفع سیـاهی دور چشم با لیزر ، درمان سیـاهی زیر چشم با لیزر ، رفع سیـاهی زانو ها ، رفع تیرگی زانو و ارنج ، ماسک گیـاهی به منظور رفع سیـاهی دور چشم ، درمان سیـاهی دور چشم با لیزر ، کرم رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران ، درمان سیـاهی سر زانو و آرنج ، رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران ، راههای رفع تیرگی پوست صورت ، رفع سیـاهی زانو و ارنج ، به منظور رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران ، رفع تیرگی دور چشم با کربوکسی تراپی ، رفع سیـاهی دور چشم با گیـاهان دارویی ، رفع سیـاهی دستگاه ی ، رفع تیرگی پوست دست و صورت ، رفع تیرگی ناحیـه ی زنان با لیزر ، رفع سیـاهی دستگاه ی زن ، راه های رفع سیـاهی زانو ، درمان سیـاهی دور چشم طب سنتی ، داروی گیـاهی جهت رفع سیـاهی دور چشم ، درمان تیرگی دستگاه ی زنان ، روش رفع تیرگی دستگاه ی زنان ، رفع تیرگی سر زانو و آرنج ، درمان تیرگی پوست دستگاه ی ، رفع تیرگی اندام ی زنان ، رفع سیـاهی و تیرگی ناحیـه ی و دیگر اندامـها ، کرم رفع تیرگی پوست صورت ، رفع سیـاهی زانو ، رفع تیرهپوست صورت ، درمان سیـاهی زیر بغل با لیزر ، رفع تیرگی زیر چشم ، رفع تیرگی زیر بغل وکشاله ران

علت سیـاهی سر زانو درون طب سنتی ,

وازلین برای سیاهی زانو درمان سیـاهی زیر بغل و سر زانو + علت -آکا - نظراتی راجع بـه ...
[وازلین برای سیاهی زانو]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 29 Jun 2018 14:39:00 +0000