سامانه هم آوا نمرات

سامانه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا علمـی کاربردی - سایت سامانـه هم آوا مشاهده ... | سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... | سایت هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ... |

سامانه هم آوا نمرات

سامانـه هم آوا علمـی کاربردی - سایت سامانـه هم آوا مشاهده ...

سامانـه هم آوا بـه آدرس https://edu.uast.ac.ir بـه تازگی جایگزین سامانـه سجاد شده است.

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا علمـی کاربردی - سایت سامانـه هم آوا مشاهده ... سامانه هم آوا نمرات mimplus.ir

سامانـه هم آوا چیست

سامانـه جامع آموزش هم آوا به منظور دانشجویـان دانشگاه های جامع علمـی کاربردی تدارک دیده شده است. سامانه هم آوا نمرات این سامانـه امکانات بسیـار خوب و کاملی دارد. اگر دانشجوی دانشگاه علمـی کاربردی هستید و یـا بـه تازگی درون این دانشگاه پذیرفته شده اید مـی توانید از این سامانـه استفاده نمایید. پذیرفته شدگان مـی بایست قبل از مراجعه بـه دانشگاه از طریق سامانـه اقدام بـه ثبت نام نمایند. اگر درون کار با این سامانـه ، سامانه هم آوا نمرات ثبت نام درون سامانـه هم آوا و موارد دیگر مشکل ، سوال و یـا ابهامـی دارید با شماره 9099071375 درون تماس باشید. همکاران ما درون مجموعه همـیار اول از ساعت 8 صبح که تا 12 شب آماده پاسخگویی بـه شما عزیزان است.

امکانات سامانـه هم آوا ثبت نام ، انتخاب واحد و همچنین حذف و اضافه دروس انجام کلیـه موارد مالی و پرداخت شـهریـه مشاهده نمرات ، دریـافت کارنامـه و همچنین درخواست تجدید نظر امکان انجام تمامـی درخواست های اداری بدون مراجعه سامانـه هم آوا مشاهده نمرات

از مـهمترین درخواست ها درون سامانـه هم آوا مشاهده نمرات است. به منظور مشاهده نمرات درون هم آوا نحوه ورود بـه سامانـه هم آوا را مطالعه نمایید. اگر مشکل یـا سوالی نیز داشتید با ما درون ارتباط باشید.

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا علمـی کاربردی - سایت سامانـه هم آوا مشاهده ... mimplus.ir

نحوه ورود بـه سامانـه هم آوا

پس از ورود بـه سامانـه هم آوا درون سمت راست بخشی را با عنوان ورود بـه سامانـه (مانند تصویر مقابل) مشاهده خواهید کرد. درون فیلد نام کاربری شماره ملی و در فیلد کلمـه عبور شماره شناسنامـه خود را وارد کنید. اگر کد ملی با شماره شناسنامـه یکی هست برای هر دو مورد یک مقدار را وارد نمایید. درون انتها بر روی دکمـه ورود کلیک کنید که تا به ناحیـه کاربری خود وارد شوید. درون هر مرحله از کار چنانچه سوال و یـا ابهامـی درون مورد کار با سامانـه هم آوا داشتید مـی توانید با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از ما مشاوره بگیرید.

سوالات متداول درون مورد سامانـه هم آوا برای نام کاربری چه چیزی وارد کنم؟ شماره ملی برای رمز عبور چه چیزی وارد کنم؟ شماره شناسنامـه شماره ملی و شناسنامـه من یکسان است. چه کار کنم؟ به منظور هر دو مورد از آن استفاده کنید. آیـا امکان تغییر رمزعبور وجود دارد؟ بله، بعد از ورود بـه سامانـه مـی توانید آنرا تغییر دهید. آیـا امکان تغییر نام کاربری وجود دارد؟ خیر، این امکان وجود ندارد. سامانـه درون دسترس نیست. چه کار کنم؟ درون زمان دیگری مراجعه نموده و یـا با شماره 9099071375 درون تماس باشید. کار با سامانـه را بلد نیستم. چه کار کنم؟ با شماره 9099071375 درون تماس باشید. به تازگی درون علمـی کاربردی پذیرفته شده ام. چه کار کنم؟ درون سایت هم آوا راهنمای پذیرفته شدگان را مطالعه نمایید.

سامانه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا علمـی کاربردی - سایت سامانـه هم آوا مشاهده ...
[سامانه هم آوا نمرات]

نویسنده و منبع: ad3ins | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 17:14:00 +0000سامانه هم آوا نمرات

سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ...

سامانـه هم آوا یـا همان سامانـه جامع آموزشی دانشگاه علمـی کاربردی مختص دانشجویـان دانشگاه علمـی کاربردی مـی باشد کـه مـیتوانند از طریق این سایت تمامـی امور مربوط بـه آموزش خود را انجام دهند.

وب سایت این سامانـه بـه نشانی www.edu.uast.ac.ir مـی باشد و دانشجویـان به منظور ورود بـه این سامانـه حتما نام کاربری و رمز خود را وارد کنند. سامانه هم آوا نمرات درون صورت عدم ورود بـه این سامانـه و یـا هرگونـه سوالی درون مورد نحوه ورود و انجام انتخاب واحد ، سامانه هم آوا نمرات ثبت نام دانشجویـان جدید الورود و هر سوال دیگری با مشاورین صبح سپید درون ارتباط باشید. سامانه هم آوا نمرات به منظور ارتباط با مشاورین ما با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

خدمات سامانـه هم آوا

از امکانات این سامانـه دانشگاه علمـی کاربردی بـه دانشجویـان این دانشگاه دسترسی مـی دهد که تا کلیـه امور آموزش خود را انجام دهند کـه اهم آنـها درون ذیل عنوان شده هست :

1- ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی علمـی کاربردی

2- تکمـیل ظرفیت پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی علمـی کاربردی

3- انتخاب واحد و حذف و اضافه دروس

4- پرداخت شـهریـه دانشگاه علمـی کاربردی

5- مشاهده نمرات و دریـافت کارنامـه

6- درخواست انصراف از دانشگاه علمـی کاربردی

و غیره

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی جدید دانشگاه علمـی کاربردی

یکی از مـهمترین کاربرد سامانـه هم آوا مربوط بـه ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی جدید این دانشگاه مـی باشد. درون واقع داوطلبانی کـه در ثبت نام دانشگاه علمـی کاربردی شرکت نموده و موفق بـه پذیرش درون این دانشگاه شده اند مـی بایست قبل از مراجعه حضوری بـه دانشگاه پذیرفته شده ، از طریق این سامانـه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمـی کاربردی را انجام دهد.

پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی رشته های دانشگاه علمـی کاربردی بعد از ورود بـه این سامانـه درون ابتدا بـه تکمـیل اطلاعات هویتی خود مـی پردازند و سپس مدارک مورد نیـاز را بر اساس فرم ثبت نام اسکن مـی کنند و در آخر کد رهگیری ثبت نام اینترنتی را از سایت دریـافت مـی نمایند و بر اساس تقویم زمانی دانشگاه به منظور ثبت نام حضوری مراجعه مـی کنند.

توجه نمایید کـه ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان زمانی انجام خواهد شد کـه مدارک مورد نیـاز را از طریق این سایت اسکن کرده باشید.

چناچه درون هر مرحله از کار با سامانـه هم آوا با سوال و یـا ابهامـی مواجه شدید مـی توانید با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

هم آوا نام جدید سامانـه سجاد مـی باشد کـه به نحوی بهتر و زیباتر شده است. درون این سایت مـی توانید تمامـی اموری را کـه پیش از این درون سامانـه سجاد انجام مـی دادید را درون این سایت جدید انجام دهید.

خلاصه

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

سامانـه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ... mimplus.ir

نام مقاله

سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت هم آوا علمـی کاربردی

توضیحات

سامانـه هم آوا , سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی , سایت سامانـه هم آوا , ثبت نام دانشجویـان جدیدالورود ، انتخاب واحد درون سامانـه هم آوا علمـی کاربردی

نویسنده

صبح سپید

نام منتشر کننده

صبح سپید

لوگو منتشر کننده

سامانه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی | سایت ...
[سامانه هم آوا نمرات]

نویسنده و منبع: صبح سپید | تاریخ انتشار: Mon, 16 Jul 2018 17:18:00 +0000سامانه هم آوا نمرات

سایت هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی

سایت هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی

سامانـه هم آوا نمرات سایت هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی mimplus.ir

سایت هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی پذیرفته شدگان دانشگاه علمـی کاربردی درون مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای ورود بـه سامانـه هم آوا با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همـه روزه از ساعت ۸ صبح که تا ۱۲ شب

 

www.edu.uast.ac.ir

معرفی سامانـه هم آوا

منظور از سامانـه هم آوا درون دانشگاه علمـی کاربردی درون واقع همان سامانـه جامع آموزش دانشگاه علمـی کاربردی (سامانـه سجاد )مـی باشد. سامانه هم آوا نمرات و به دانشجویـان این دانشگاه کمک مـی کند کـه با دریـافت رمز ورود و وارد شدن بـه این سامانـه بتوانند کلیـه اطلاعات تحصیلی خود را مشاهده کرده بتوانند ثبت نام، سامانه هم آوا نمرات انتخاب واحد، حذف و اضافه، دریـافت کارنامـه، اعتراض و … را بـه راحتی انجام دهند.

نحوه ورود بـه سامانـه هم آوا (سامانـه سجاد سابق )

همچنین بـه کمک این سامانـه داوطلبان مـی توانند درخواست تدریس درون دانشگاه علمـی کاربردی را داشته باشند. سامانه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین سامانـه های دانشگاهی کشور مـی باشد.

داوطلبان دانشگاه علمـی کاربردی از طریق سامانـه هم آوا مـی توانند بـه راحتی انتخاب واحد دانشگاه علمـی کاربردی خود را انجام دهند ، حذف و اضافه دانشگاه علمـی کاربردی ، مشاهده کارنامـه دانشگاه علمـی کاربردی ، اعتراض دانشگاه علمـی کاربردی و غیره را انجام دهند. درون واقع دانشجویـان دانشگاه علمـی کاربردی از زمان دانشجو شدن که تا زمان فارغ التحصیل با سامانـه هم آوا سرو کار دارند و باید بـه طور کامل کار با سامانـه هم آوا را یـاد بگیرند.

داوطلبان مـی توانند با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامـه خود وارد سیستم شده و تمامـی کارهای خود را بـه راحتی انجام دهند. درون واقع رمز ورود و نام کاربری درون این سامانـه شماره شناسنامـه و کد ملی داوطلب مـی باشد. با این حال کـه کار با این سامانـه بسیـار آسان مـی باشد ولی باز خیلی از داوطلبان و دانشجویـان دانشگاه علمـی کاربردی درون کار با این سامانـه مشکل دارند. داوطلبان و انشجویـان عزیزی کـه در استفاده از سامانـه سجاد ( سامانـه هم آوا )مشکل دارند مـی توانند از مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمـی کاربردی کمک بگیرند.

معرفی سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی

برای مشاوره تحصیلی درون مرکز مشاوره دانشگاه علمـی کاربردی

برای اطلاع از رشته های ارائه شده درون دانشگاه علمـی کاربردی

شرایط پذیرش دانشگاه علمـی کاربردی

معدل مورد نیـاز دانشگاه علمـی کاربردی

مـیزان شـهریـه دانشگاه علمـی کاربردی

آدرس و شماره تلفن مراکز علمـی کاربردی

نحوه ورود بـه سامانـه هم آوا

با مشاوران مرکز مشاوره علمـی کاربردی تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همـه روزه از ساعت ۸ صبح که تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

لینک های مفید

ثبت نام دانشگاه علمـی کاربردی

رشته های دانشگاه علمـی کاربردی

سامانـه هم آوا

سامانه هم آوا نمرات سایت هم آوا | سامانـه هم آوا دانشگاه علمـی کاربردی
[سامانه هم آوا نمرات]

نویسنده و منبع: صبح سپید | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 03:39:00 +0000سامانه هم آوا نمرات

معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ...

معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه به منظور دانشجویـان و اساتید علمـی کاربردی

3 (60%) 1 vote

سامانـه هم آوا وب سایت سراسری به منظور دسترسی دانشجویـان دانشگاه جامع علمـی کاربردی بـه پنل شخصی شان مـی باشد. سامانه هم آوا نمرات سامانـه هم آوا جایگزین سامانـه سجاد کـه سامانـه قدیمـی دانشگاه علمـی کاربردی بوده هست مـی باشد و امکانات جامع تری را نسبت بـه سامانـه قبلی ارائه مـی کند. سامانه هم آوا نمرات درون این مطلب قصد داریم خدمات سامانـه هم آوا و نحوه ورود بـه آن و انجام امور مختلف دانشجویی را بـه شما آموزش دهیم.

امکانات سایت هم آوا

سامانـه هم آوا با آدرس اینترنتی edu.uast.ac.ir یکی از آسان ترین و جامع ترین وب سایت های آموزشی درون کشور مـی باشد. این سامانـه قابل استفاده به منظور دانشجویـان و اساتید دانشگاه علمـی کاربردی همچون دانشگاه علمـی کاربردی جهاد دانشگاهی مـی باشد کـه از این طریق مـی توانند بـه پرتال شخصی خود و امکانات درون نظر گرفته شده دسترسی یـابند.

همچنین اساتید حق التدریس جدید مـی توانند از طریق این سامانـه درخواست خود را به منظور تدریس ارائه دهند و رزومـه خود را از طریق سامانـه هم آوا به منظور سازمان ارسال کنند. دانشجویـان مـی توانند اکثر خدمات خود را از طریق وب سایت و به صورت اینترنتی انجام دهند.

سامانـه هم آوا نمرات معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ... mimplus.ir

صفحه اصلی سامانـه هم آوا

از جمله این خدمات مـی توان مشاهده واحدهای درسی، سامانه هم آوا نمرات انتخاب واحد اینترنتی، حذف و اضافه، مشاهده کارنامـه موقت و نـهایی، تغییر کلمـه عبور کاربری، اعتراض بـه نمرات، خواندن اطلاعیـه های مـهم آموزشی، مشاهده اقساط شـهریـه، درخواست فارغ التحصیلی و … را نام برد.

همچنین مـی توانید اطلاعیـه های مـهم دانشگاهی از جمله زمان ثبت نام دانشگاه، زمان انتخاب واحد رشته های مختلف، تاریخ حذف و اضافه، برگزاری مراسمات گوناگون و …  را از طریق صفحه اصلی سامانـه هم آوا (سامانـه سجاد سابق) پیگیری کنید.

نحوه ورود بـه حساب کاربری درون سامانـه هم آوا

در صورتیکه دانشجوی دانشگاه علمـی کاربردی باشید اطلاعات شما درون پایگاه داده اصلی دانشگاه جامع علمـی کاربردی کـه زیر نظر وزارت علوم مـی باشد ذخیره شده هست و به منظور ورود بـه سامانـه هم آوا (سامانـه سجاد سابق) کـه یک سامانـه سراسری هست کافیست که تا کد ملی و شماره شناسنامـه خود را وارد کنید.

برای ورود بـه سامانـه هم آوا آدرس edu.uast.ac.ir را درون مرورگر اینترنت خود وارد کنید. درون بخش مـیانی و سمت چپ سایت مـی توانید اطلاعیـه های مـهم دانشگاه از جمله جزئیـات زمان ثبت نام دانشجویـان جدید الورود، زمانبندی انتخاب واحد و … را مشاهده کنید.

سامانـه هم آوا نمرات معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ... mimplus.ir

بخش وارد نام کاربری و رمز عبور به منظور ورود بـه پنل کاربری شخصی

از طریق پنل سمت راست نیز مـی توانید وارد پنل کاربری شخصی خودتان شوید. به منظور این امر بایستی کد کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید، کد کاربری همان کد ملی و رمز عبور نیز شماره شناسنامـه تان است.

دسترسی بـه خدمات پنل شخصی

در صفحه اصلی سامانـه اطلاعات شخصی شما ذکر شده اند، همچنین درون بالای صفحه و سمت چپ اطلاعیـه هایی کـه از طرف آموزش یـا بخش حسابداری و … دانشگاه برایتان ارسال شده اند قابل دسترس اند. اما باقی امکانات از جمله تاریخ امتحانات، انتخاب واحد، کارنامـه و … از طریق منو دسترسی کـه در بالای صفحه و سمت راست قرار گرفته هست قابل دسترس مـی باشند.

سامانـه هم آوا نمرات معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ... mimplus.ir

خدمات پنل شخصی سامانـه هم آوا از طریق منوی دسترسی قابل دسترس مـی باشند.

فراموش رمز عبور

در صورتیکه شماره شناسنامـه و کدملی تان یکی هست مشکلی وجود ندارد و لازم هست هر دو فیلد نام کاربری و رمز عبور را با کدملی تان پر کرده و دکمـه ورود را انتخاب کنید که تا وارد پنل کاربری شخصی تان شوید. درون صورتیکه رمز عبورتان را از طریق پنل تغییر دهید و در دفعات بعد آن را فراموش کنید مـی توانید از طریق دکمـه “نام کاربری/ رمز عبور را فرامش کرده اید؟” اقدام بـه بازیـابی رمز عبورتان نمائید. درون صورتیکه موفق بـه انجام این کار نشدید مـی توانید با مراجعه بـه بخش آموزش دانشگاهتان رمز عبور جدیدی دریـافت کنید.

سامانه هم آوا نمرات معرفی سامانـه هم آوا بـه همراه آموزش نحوه استفاده از سامانـه ...
[سامانه هم آوا نمرات]

نویسنده و منبع: صبح سپید | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 17:37:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com