رتبه برتر در برنامه علی ضیا

رتبه برتر در برنامه علی ضیا علی ضیـاء | بیوگرافی و عکسهای “علی ضیـاء” مجری | علی ضیـاء | بیوگرافی علی ضیـاء | سید علی ضیـاء مجری مرد ایرانی | علی ضیـا درون کنار پدر ، مادر و ش +عجدید | ساتین | دانلود دورهمـی علی ضیـا و مجید واشقانی | پنجشنبه 13 آبان 95 ... | زندگانی علی ضیـاء | | تاریخ ما » مشاهیر |

رتبه برتر در برنامه علی ضیا

علی ضیـاء | بیوگرافی و عکسهای “علی ضیـاء” مجری

نام:علی

نام خانوادگی:ضیـاء

تارخ تولد:1364/6/26

محل تولد:کاشان

تحصیلات:کارشناسی مکانیک طراحی جامدات

تاهل:مجرد

---------------------------------------------------------

علی ضیـاء متولد 26 شـهریور 1364 درون کاشان و فارغ التحصیل مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد اسلامـی واحد کاشان است.

یک دارد کـه متاهل است. رتبه برتر در برنامه علی ضیا علی ضیـا سال 1384 یـه تهران آمد و از 19 سالگی بـه طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را درون رادیو جوان با برنامـه طنز پسری از کاشانـه شروع کرد کـه به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از 5 سال گویندگی درون رادیو، رتبه برتر در برنامه علی ضیا بـه دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و اولین کار خود را درون سیما با برنامـه گزینـه جوان تجربه کرد. رتبه برتر در برنامه علی ضیا البته همزمان با این برنامـه، برنامـه خط و ربط هم درون رادیو اجرا مـی کرد.

علی ضیـا و ش

علی ضیـا و مادرش

نوجوانی علی ضیـا

 وی برگزیدهٔ جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان و عضو انجمن مخترعین کشور مـی باشد.

 افتخارات:

1ـ برگزیده جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان

2ـب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری درون جشنواره خوارزمـی

3ـ دارای گواهینامـه پذیرش علمـی اختراع از سوی هئیت علمـی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان

4ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمت­ها:

1ـ مدیر بازرگانی شرکت مـهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

3ـ گوینده شبکه جوان رادیو از سال 1385 الی 1388

4ـ مجری شبکه سوم سیما جمـهوری اسلامـی از سال 1388 که تا کنون

5ـ مدیر پروژه موسسه خیریـه فاطمـه­الزهرا

6ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

 بازیگری:

- بازیگر مـهمان سریـال دفترخانـه شماره 13

- بازیگری درون فیلم چند اپیزودی رابطه

ععلی ضیـا

اجرای رادیویی:

1ـ اجرای برنامـه تولیدی «شب های آفتابی» از گروه اندیشـه بـه مدت دو سال

2ـ اجرای برنامـه زنده «زیر نور ماه» از گروه اندیشـه بـه مدت یک سال و نیم

3ـ اجرای برنامـه زنده «سلام» از گروه اندیشـه بـه مدت یک سال

4ـ اجرای برنامـه زنده «یک + یک» از گروه جامعه یـه مدت یک سال

5ـ اجرای برنامـه «توپ» از گروه ورزش بـه مدت سه ماه

6ـ اجرای برنامـه «آخرشـه» از گروه ورزش بـه مدت یک سال

7ـ اجرای برنامـه «نفس عمـیق» از گروه جامعه بـه مدت شش ماه

8ـ اجرای برنامـه ویژه محرم سال 1388 از گروه اندیشـه

9ـ اجرای برنامـه ویژه عید 1389 از گروه جامعه

11ـ اجرای برنامـه «جوان ایرانی سلام» از گروه جامعه بـه مدت سه ماه

11ـ اجرای برنامـه ویژه ولادت امام رضا(ع) درون تاریخ 8/8/1388

12ـ اجرای برنامـه ویژه روز جوان

13ـ اجرای برنامـه های زنده و تولیدی ویژه ولادت ها و سالروز شـهادت ائمـه اطهار

14ـ اجرای برنامـه ویژه روز قدس

15ـ اجرای برنامـه ویژه روز انتخابات ریـاست جمـهوری

16ـ اجرای برنامـه ویژه روز ان

17ـ اجرای برنامـه منطقه اختصاصی

گفتگو با علی ضیـا

عکسهای علی ضیـا

چگونـه وارد فضای صدا و سیما شدید؟

من ابتدا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شدم و یک آیتم طنز درون برنامـه کاملا جوانانـه را خودم مـی نوشتم و با لهجه کاشانی مـی خواندم. بعد آقای زاهدی کـه صدای مرا درون برنامـه آخرشـه ـ کـه در رادیو جوان پخش مـی شد ـ شنیدند با من تماس گرفتند و از من خواستند نریشن برنامـه گزینـه جوان را اجرا کنم. اما بعد از پذیرفته شدن درون تست گویندگی قرار شد اجرای برنامـه شروع خوب را بـه عهده بگیرم، ولی بـه دلیل فضای علمـی ای کـه داشتم و اختراعی کـه از من ثبت شده بود، اجرای برنامـه گزینـه جوان بـه من پیشنـهاد شد و اولین برنامـه ای بود کـه به طور زنده از من روی آنتن رفت.

علی ضیـا این همـه انرژی را از کجا مـی آورد؟

این مطمئنا لطف و عنایت خداست کـه به من کمک و انرژی ام را تامـین مـی کند. گاهی واقعا خسته یـا ناراحت هستم، اما با دیدن دوربین یـا مـیکروفن انرژی مضاعفی درون خود احساس مـی کنم و این کـه با مطالعه و تحقیق سعی مـی کنم خودم را بـه روز نگه دارم و با اطلاعات جدید و نو بـه مخاطب او را راضی کنم. بیننده گناهی ندارد کـه چهره عبوس یـا ناراحت مرا تحمل کند، بنابراین درون مقابل بیننده فیلم بازینمـی کنم و سعی مـی کنم همواره شادی و انرژی خود را بـه مخاطب انتقال دهم، چون مخاطب ما باهوش هست و اگر چیزی بگویی کـه به آن اعتقاد نداشته باشی یـا بخواهی نشاطی ظاهری یـا اطلاعات فرآوری نشده را بـه او تحویل دهی مطمئنا از بعد قاب شیشـه ای تصویر، آن را درک خواهد کرد. من به منظور شعور مخاطبم احترام زیـادی قائلم و حتی سعی مـی کنم از بهترین لباس هایم به منظور اجرا استفاده کنم.

علی ضیـا

با توجه بـه این کـه شما درون هر دو عرصه صدا و سیما فعال هستید، فرق بین مجری و گوینده از نگاه شما چیست؟

گوینده، متکی بـه متن است، درون حالی کـه مجری متکی بـه متن نیست. درون رادیو متن ها را مـی خواندم، ولی آن را بـه زبان خودم و در راستای متن اصلی به منظور شنونده بیـان مـی کردم، گوینده نباید حتی یک واو را درون جمله جابه جا کند. اما درون برنامـه ای کـه ما درون تلویزیون اجرا مـی کنیم متن هایی کـه گفته مـی شود با هماهنگی گروه و اتاق فکر هست و عقل جمعی تصمـیم مـی گیرد چه چیزی درون حال حاضر حتما روی آنتن گفته شود و این یک حسن هست که از قبل درباره صحبت ها فکر مـی شود. این تفاوت حتی بین مخاطب رادیو و تلویزیون نیز وجود دارد و من بعد از 5 سال اجرا درون رادیو وقتی خواستم بعضی از تکنیک های اجرا درون رایو را بـه تلویزیون بیـاورم متوجه شدم بـه هیچ عنوان جواب نمـی دهد. همـین قضیـه درباره رادیو هم صادق هست و من بعد از 11 ماه کـه به رادیو برگشتم مخاطب رادیو از من اصطلاحات تلویزیون را قبول نمـی کرد. این دو رسانـه معیـارها، ساختارها، فضا و حتی مدیـای متفاوتی با هم دارند و برای اجرا حتما این موضوع را مد نظر داشته باشیم. با این کـه اجرا را شکلی از هنر نمایش مـی دانم، ولی این مقوله بـه طور کلی از تئاتر جداست و من درون اجرایم نقشی را بازی نمـی کنم.

بیشتر درون چه زمـینـه هایی مطالعه دارید؟

بیشتر بـه طور خاص مطالعه مـی کنم، اما درون زمـینـه های زیـادی مطالعه دارم از جمله رمان، جامعه شناسی، فلسفه هنر و… اما بیشتر فضای نشریـات را ترجیح مـی دهم، چراکه یک مجری حتما اطلاعاتش بـه پهنای یک اقیـانوس و عمق یک بند انگشت باشد.

آینده را چگونـه مـی بینید؟

به نظر من آینده را حتما ساخت. بـه امـید پروردگار من قصد دارم آیند را بـه نحو شایسته ای تغییر دهم. اول این کـه قصد دارم خودم بسیـار بهتر باشم و مانند بسیـاری ازانی کـه اسطوره بودند مثل تختی کـه مردم آنان را بـه عنوان فرزند خود پذیرفته اند، دوست دارم عنایت خداوند همواره شامل حالم باشد و بعد برنامـه های بسیـاری درون ذهن دارم کـه هم به منظور کشورم بتوانم مفید باشم و هم به منظور شـهرم. من بـه طور حتم به منظور کاشان تلاش مـی کنم و استعدادهای بالقوه جوانان شـهرم را که تا جایی کـه بتوانم بـه فعل درمـی آورم، گرچه مشکلات زیـادی بر سر راهم قرار دارد، اما ایستادگی مـی کنم.

علی ضیـاء ، بیوگرافی و عکسهای علی ضیـاء مجری

: رتبه برتر در برنامه علی ضیا
[رتبه برتر در برنامه علی ضیا]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 12:14:00 +0000رتبه برتر در برنامه علی ضیا

علی ضیـاء | بیوگرافی علی ضیـاء | سید علی ضیـاء مجری مرد ایرانی


سید علی ضیـاء متولد ۲۶ شـهریور ۱۳۶۴ درون کاشان، رتبه برتر در برنامه علی ضیا مجری برنامـه‌های صداوسیمای جمـهوری اسلامـی ایران است.

او فارغ‌التحصیل مکانیک طراحی جامدات هست و بـه عنوان مجری برتر بیست سال اخیر صدا و سیما انتخاب شده‌است.

صحنـه حضور مادر وی درون صدا و سیما یکی از صحنـه‌های ماندگار به‌شمار مـی‌رود.

نحوه ورود بـه رادیو

او طی یک اتفاق وارد رادیو شد و کار خود را درون رادیو جوان صدای جمـهوری اسلامـی ایران با برنامـه طنز «پسری از کاشانـه» شروع کرد کـه به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از ۵ سال گویندگی درون رادیو، بـه دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و اولین کار خود را درون سیما با برنامـه گزینـه جوان تجربه کرد.

البته همزمان با این برنامـه، برنامـه خط و ربط هم درون رادیو اجرا مـی‌کرد.

و روند رشد وی که تا اعلام مجری برتر بیست سال اخیر صدا و سیما ادامـه پیدا کرد.

علی ضیـا، یک دارد کـه متأهل است

کودکی

وی برگزیدهٔ جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان و عضو انجمن مخترعین کشور مـی‌باشد.

افتخارات علی ضیـاء
 • برگزیده جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان
 • کسب رتبه اول استانی و رتبه دوم کشوری درون جشنواره خوارزمـی
 • دارای گواهینامـه پذیرش علمـی اختراع از سوی هیئت علمـی و معاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان
 • عضو انجمن مخترعین کشور
سمت‌های علی ضیـاء
 • مدیر بازرگانی شرکت مـهندسی ـ بازرگانی مبین تهران
 • مدیر بازاریـابی شرکت مـهندسین مشاور محرکیـان
 • گوینده شبکه جوان رادیو از سال ۱۳۸۵ الی ۱۳۸۸
 • مجری شبکه سوم سیما جمـهوری اسلامـی از سال ۱۳۸۸ که تا کنون
 • مدیر پروژه مؤسسه خیریـه فاطمـه الزهرا
 • دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

اجرا درون تلویزیون

در سال ۱۳۹۰، مجله همشـهری جوان، ضیـا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند. رتبه برتر در برنامه علی ضیا بـه نوشته روزنامـهٔ خراسان، «ضیـا برنامـه‌های متعددی از قبیل ویتامـین ۳، بعضیـا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده‌است.»

برنامـه فرمول یک تیتراژ

حامد همایون و هوروش بند به منظور اولین بار کار تیتراژ تلویزیونی خود را با برنامـه فرمول یک آغاز د، محمدرضا هدایتی بازیگر و خواننده، همراه با پیشکسوت فوتبال و هنرمند کنونی پژمان چمشیدی درون برنامـه نبش جنت آباد بـه تهیـه کنندگی و اجرای علی ضیـا به منظور اولین بار تیتراژ تلویزیونی خود را آغاز د کـه با استقبال مخاطبان صدا و سیما همراه بود.

چهارشنبه‌های بـه یـادماندنی

برنامـه فرمول یک، زادروز هنرمندان پیشکسوت و فرهیخته ایران زمـین از جمله: رتبه برتر در برنامه علی ضیا علی معلم، حسن جوهرچی و ورزشکاران و بازیگران و خوانندگان نامـی از جمله مـهدی طارمـی، فریبا کوثری و محمد اصفهانی اشاره کرد.

از جذابیت‌های بـه یـادماندنی دیگر مـی‌توان از رو بـه رو سرهنگ علیفر با محسن بروفر (سازنده دابسمش) و شعر خوانی سرمربی تیم ملی فوتبال، کارلوس کی روش و اولین حضور سردار آزمون، مـهاجم تیم ملی فوتبال، درون رسانـه ملی، درون برنامـه علی ضیـا اشاره کرد.

کارهای فاخر برنامـه فرمول یک

ضیـا درون اقدامـی کم‌نظیر درون تلویزیون، برنامـه فرمول یک نزدیک بـه هزار نفر کـه تمایل سفر بـه مشـهد را داشتند، اما توانایی مالی آنرا نداشتند را بـه مشـهد فرستاد.

همچنین او توانست یک معتاد را بـه برنامـه دعوت کنید و پس از صحبت با او، او را ترک دهد! ضیـا بعد از وقوع زلزله دلخراش کرمانشاه عوامل برنامـه فرمول یک بدون فوت وقت خود را بـه محل حادثه رساندند و دو قسمت از برنامـه را درون کنار آسیب دیدگان هموطن اجرا د و یک کاناهدایی از طرف برنامـه فرمول یک بـه زلزله زدگان کرمانشاه بدهد.

بازیگری

علی ضیـا تجربه بازیگری را نیز دارد، بعنوان بازیگر مـیهمان درون سریـال دفترخانـه شماره ۱۳ را دارد و در فیلم چند اپیزودی رابطه نیز درون چند سکانس نقش آفرینی کرده‌است.

 • – بازیگر مـهمان سریـال دفترخانـه شماره ۱۳
 • – بازیگری درون فیلم چند اپیزودی رابطه
سه مجری برتر بیست سال اخیر صداوسیما

علی ضیـا درون نظرسنجی برنامـه سه ستاره بـه عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد او اجرای برنامـه‌های مثل گزینـه جوان، ماه عسل، ویتامـین سه، بعضیـا، تحویل سال نو، امشب و … را برعهده داشته‌است ضیـا درون نظرسنجی برنامـهٔ «سه ستاره» بـه عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

. رتبه برتر در برنامه علی ضیا
[رتبه برتر در برنامه علی ضیا]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Thu, 05 Jul 2018 02:36:00 +0000رتبه برتر در برنامه علی ضیا

علی ضیـا درون کنار پدر ، مادر و ش +عجدید | ساتین

به گزارش ساتین: رتبه برتر در برنامه علی ضیا سید علی ضیـا ( متولد ۲۶ شـهریور ۱۳۶۴ درون کاشان)، رتبه برتر در برنامه علی ضیا مجری برنامـه‌های صدا و سیمای جمـهوری اسلامـی ایران است. رتبه برتر در برنامه علی ضیا درون سال ۱۳۹۰، مجله همشـهری جوان، ضیـا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند.

علی ضیـا برنامـه‌های مطرح زیـادی مثل ویتامـین ۳، بعضیـا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده است.

علی ضیـا درون نظرسنجی برنامـهٔ «سه ستاره» بـه عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

بیوگرافی علی ضیـا

سال تولد: ۱۳۶۴

نام پدر : سید حسین

متولد : کاشان

اخرین مدرک تحصیلی: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات

محل تحصیل: دانشگاه آزاد واحد کاشان

علی ضیـا درون کنار مادرش شـهره احدیت و ش شیما ضیـا و پدرش سید حسین

علی ضیـا (قد : ۱۹۰) درون سال ۱۳۹۰، مجله همشـهری جوان، ضیـا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند. رتبه برتر در برنامه علی ضیا بـه نوشته روزنامـهٔ خراسان، «ضیـا برنامـه‌های مطرح زیـادی مثل ویتامـین ۳، بعضیـا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده است.» او هم اکنون اجرای برنامـه امشب را بر عهده دارد. ضیـا درون نظرسنجی برنامـهٔ «سه ستاره» بـه عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

ممنوع التصویری علی ضیـا

پس از پایـان شـهرآورد هشتاد و یکم تهران، سید علی ضیـا کـه در جمع هواداران پرسپولیس درون کافه‌ای درون تهران حضور داشت، با شعارهایی همصدا شد کـه منجر بـه شکایت پرویز مظلومـی و ممنوع التصویری او شد. دلیل این مسئله مختلط بودن آن جلسه و انجام حرکات نامناسب از سوی سید علی ضیـا اعلام شده بود.

بلافاصله بعد از ممنوع التصویری پرویز مظلومـی از شکایت خود صرف نظر کرد.

در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ خبری مبنی بر پایـان دوران ممنوعیت از کار سید علی ضیـا درون تلویزیون منتشر شد و گفته شد کـه احتمال مـی‌رود بازگشت وی بـه تلویزیون با اجرای ویژه برنامـه شب یلدا درون شبکه اول صدا و سیما اتفاق بیـافتد. ضیـا با اجرای برنامـهٔ ویژه شب یلدای شبکهٔ یک کـه در آن مـیزبان چهره‌هایی از جمله مظلومـی بود، بـه اجرا برگشت.

 مدارج علمـی

۱ـ برگزیده جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان

۲ـب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری درون جشنواره خوارزمـی

۳ـ دارای گواهینامـه پذیرش علمـی اختراع از سوی هئیت علمـی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان

۴ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمت­ها

۱ـ مدیر بازرگانی شرکت مـهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

۲ـ مدیر بازاریـابی شرکت مـهنسین مشاور مـهرکیـان

۳ـ گوینده شبکه جوان رادیو از سال ۱۳۸۵ الی ۱۳۸۸

۴ـ مجری شبکه سوم سیما جمـهوری اسلامـی از سال ۱۳۸۸ که تا کنون

۵ـ مدیر پروژه موسسه خیریـه فاطمـه­الزهرا

۶ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک
[رتبه برتر در برنامه علی ضیا]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 08:32:00 +0000رتبه برتر در برنامه علی ضیا

دانلود دورهمـی علی ضیـا و مجید واشقانی | پنجشنبه 13 آبان 95 ...

علی ضیـا درون برنامـه دورهمـی حضور علی ضیـا درون دورهمـی حضور مجید واشقانی درون برنامـه دورهمـی حضور مجید واشقانی درون دورهمـی دانلود برنامـه دورهمـی دانلود برنامـه دورهمـی با حضور علی ضیـا دانلود برنامـه دورهمـی با حضور مجید واشقانی دانلود برنامـه دورهمـی علی ضیـا دانلود برنامـه دورهمـی مجید واشقانی دانلود دورهمـی دانلود دورهمـی 13 آبان دانلود دورهمـی 13 آبان با حضور مجید واشقانی دانلود دورهمـی با حضور بازیگر مجید واشقانی دانلود دورهمـی با حضور علی ضیـا دانلود دورهمـی با حضور مجری علی ضیـا دانلود دورهمـی با حضور مجید واشقانی دانلود دورهمـی پنجشنبه 13 آبان دانلود دورهمـی علی ضیـا دانلود دورهمـی علی ضیـا 13 آبان دانلود دورهمـی فصل دوم علی ضیـا دانلود دورهمـی فصل دوم مجید واشقانی دانلود دورهمـی مجری خوشا شیراز دانلود دورهمـی مجید واشقانی دانلود دورهمـی مجید واشقانی 13 آبان دانلود فصل دوم دورهمـی دانلود قسمت 83 دورهمـی علی ضیـا دانلود قسمت 83 دورهمـی مجید واشقانی دانلود قسمت دیشب دورهمـی با حضور علی ضیـا دانلود قسمت دیشب دورهمـی با حضور مجید واشقانی دانلود گفتگو مـهران مدیری با علی ضیـا دانلود گفتگو مـهران مدیری با مجید واشقانیدورهمـی 13 آبان علی ضیـا دورهمـی 13 آبان مجید واشقانی دورهمـی با حضور علی ضیـا دورهمـی با حضور مجید واشقانیدورهمـی علی ضیـا دورهمـی مجید واشقانی

سلام خدمت همـه هواداران شبکه نسیم و دوستداران دورهمـی

قسمت 83 از برنامـه پرمخاطب دورهمـی درون وبلاگ قرار گرفت درون این قسمت مـهران مدیری در یک گفتگوی جذاب مـیزبان علی ضیـا مجری و مجید واشقانی بازیگر بود این قسمت از برنامـه دورهمـی با موضوع "آلودگی صوتی" دنبال مـیشود که شما عزیزان مـیتوانید آن را از ادامـه مطلب دانلود و مشاهده نموده و نظر خود را با ما بـه اشتراک بگذارید.

پخش آنلاین برنامـه دورهمـی بطور کامل  | 13 آبان 95 | بمدت 72 دقیقه

برای مشاهده روی دکمـه پلی کلیک کنید. رتبه برتر در برنامه علی ضیا و برای تعیین کیفیت برروی دکمـه HD

گفتگو با علی ضیـا درون دورهمـی | 13 آبان 95 | بمدت 21 دقیقه

گفتگو با مجید واشقانی درون دورهمـی | 13 آبان 95 | بمدت 13 دقیقه

 بیوگرافی سید علی ضیـا 

زندگی نامـه علی ضیـا:

سید علی ضیـا متولد 1364 درون کاشان است. رتبه برتر در برنامه علی ضیا علی ضیـا کارشناسی مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد کاشان دارد.

خانواده ی علی ضیـا

سید حسین ضیـا پدر علی متولد سال 1333در کاشان و شغل آزاد دارد و شـهره احدیت متولد سال 1340 درون کاشان و ویراستار ادبی کـه کتابی بـه نام سیـامو از ایشان چاپ شده مادر علی ضیـا است. پدر و مادر علی ضیـا درون سال 1358با هم ازدواج د کـه ثمره ی آن یک بـه نام شیما و یک پسر بـه نام علی است. خانواده ی علی ضیـا سالهاست کـه در کاشان زندگی مـی کنند و از خانواده های با اصالت این شـهر محسوب مـیشوند. خانواده ی علی ضیـا بـه واسطه ی رفت و آمد زیـادی کـه علی بـه تهران دارد بـه فکر مـهاجرت بـه تهران افتاده اند که تا اینطوری بـه علی نزدیک تر باشند.

مدارج علمـی سید علی ضیـا
1ـ علی ضیـا برگزیده جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان
2ـ سید علی ضیـاب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری درون جشنواره خوارزمـی دارد.
3ـ علی ضیـا دارای گواهینامـه پذیرش علمـی اختراع از سوی هئیت علمـی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان مـی باشد.
4ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمتهای اجرایی سید علی ضیـا:

1ـ مدیر بازرگانی شرکت مـهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

2ـ مدیر بازاریـابی شرکت مـهنسین مشاور مـهرکیـان

3ـ علی ضیـا گوینده شبکه جوان رادیو از سال 1385 الی 1388 بوده است.
4ـ مجری شبکه سوم سیما جمـهوری اسلامـی از سال 1388 که تا کنون
5ـ مدیر پروژه موسسه خیریـه فاطمـه­الزهرا
6ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

علی ضیـا چگونـه وارد فضای صدا و سیما شده است؟
علی ضیـا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شده و یک آیتم طنز درون برنامـه کاملا جوانانـه کـه خود علی ضیـا نوشته بود با لهجه کاشانی خواند. آقای زاهدی کـه صدای علی ضیـا را درون برنامـه آخرش ـ کـه در رادیو جوان پخش مـی‌شد ـ شنیدند با سید علی ضیـا تماس گرفتند و خواستند گزیشن برنامـه گزینـه جوان را اجرا کند. اما بعد از پذیرفته شدن درون تست گویندگی قرار شد اجرای برنامـه شروع خوب را بـه عهده بگیرد، رتبه برتر در برنامه علی ضیا ولی بـه دلیل فضای علمـی‌ای کـه علی ضیـا داشته و اختراعی کـه از سید علی ضیـا ثبت شده بود، اجرای برنامـه گزینـه جوان بـه علی ضیـا پیشنـهاد شد و اولین برنامـه‌ای کـه به طور زنده از علی ضیـا روی آنتن رفت.

تجربه بازیگری علی ضیـا:
- بازیگر مـهمان سریـال دفترخانـه شماره ۱۳
- بازیگری درون فیلم چند اپیزودی رابطه

ممنوع التصویری علی ضیـا:
پس از پایـان شـهرآورد هشتاد و یکم تهران علی ضیـاء کـه در جمع هواداران پرسپولیس درون کافه‌ای درون تهران حضور داشت، با شعارهایی همصدا شد کـه منجر بـه شکایت پرویز مظلومـی و ممنوع التصویری او شد. بلافاصله بعد از ممنوع التصویری پرویز مظلومـی از شکایت خود صرف نظر کرد 

 بیوگرافی مجید واشقانی 

مشخصات سریـال 

نویسنده: رتبه برتر در برنامه علی ضیا امـیر مـهدی ژوله
تهیـه کنندگان: هاشم رضایت، حمـید رحیمـی نادی
انتشار: 95
موضوع: سرگرمـی، تنائر طنز
مدت زمان: 90 دقیقه
مخاطب: عام
کیفیت: 576p
فرمت: MKV
حجم: 550 مگابایت + 275 مگابایت
پخش از شبکه نسیم پنجشبه ها ساعت 21 ، جمعه ها و شنبه ها ساعت 23

تکرار : 3 بامداد و 17 بعد از ظهر

لیست بازیگران : 
مـهران مدیری, سیـامک انصاری, رامـین ناصرنصیر, الیکا عبدالرزاقی, محمد نادری, مـهران رنج بر 

 لینک های دانلود برنامـه دورهمـی 

 نظر شما راجع بـه این قسمت از برنامـه چیست؟ 

مطالب مرتبط :

این مطلب را با دوستان خود بـه اشتراک بگذارید
[رتبه برتر در برنامه علی ضیا]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Sat, 16 Jun 2018 05:22:00 +0000رتبه برتر در برنامه علی ضیا

زندگانی علی ضیـاء | | تاریخ ما » مشاهیر

نام:علی

f

نام خانوادگی:ضیـاء

تارخ تولد:۱۳۶۴/۶/۲۶

محل تولد:کاشان

تحصیلات:کارشناسی مکانیک طراحی جامدات

تاهل:مجرد

———————————————————

علی ضیـاء متولد ۲۶ شـهریور ۱۳۶۴ درون کاشان و فارغ التحصیل مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد اسلامـی واحد کاشان است.

یک دارد کـه متاهل است. علی ضیـا سال ۱۳۸۴ یـه تهران آمد و از ۱۹ سالگی بـه طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را درون رادیو جوان با برنامـه طنز پسری از کاشانـه شروع کرد کـه به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از ۵ سال گویندگی درون رادیو، رتبه برتر در برنامه علی ضیا بـه دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و اولین کار خود را درون سیما با برنامـه گزینـه جوان تجربه کرد. رتبه برتر در برنامه علی ضیا البته همزمان با این برنامـه، برنامـه خط و ربط هم درون رادیو اجرا مـی کرد.

علی ضیـا و ش

علی ضیـا و مادرش

 وی برگزیدهٔ جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان و عضو انجمن مخترعین کشور مـی باشد.

 افتخارات:

۱ـ برگزیده جشنواره خوارزمـی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان

۲ـب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری درون جشنواره خوارزمـی

۳ـ دارای گواهینامـه پذیرش علمـی اختراع از سوی هئیت علمـی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان

۴ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمت­ها:

۱ـ مدیر بازرگانی شرکت مـهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

۲ـ مدیر بازاریـابی شرکت مـهنسین مشاور مـهرکیـان

۳ـ گوینده شبکه جوان رادیو از سال ۱۳۸۵ الی ۱۳۸۸

۴ـ مجری شبکه سوم سیما جمـهوری اسلامـی از سال ۱۳۸۸ که تا کنون

۵ـ مدیر پروژه موسسه خیریـه فاطمـه­الزهرا

۶ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

 بازیگری:

– بازیگر مـهمان سریـال دفترخانـه شماره ۱۳

– بازیگری درون فیلم چند اپیزودی رابطه

ععلی ضیـا

اجرای رادیویی:

۱ـ اجرای برنامـه تولیدی «شب های آفتابی» از گروه اندیشـه بـه مدت دو سال

۲ـ اجرای برنامـه زنده «زیر نور ماه» از گروه اندیشـه بـه مدت یک سال و نیم

۳ـ اجرای برنامـه زنده «سلام» از گروه اندیشـه بـه مدت یک سال

۴ـ اجرای برنامـه زنده «یک + یک» از گروه جامعه یـه مدت یک سال

۵ـ اجرای برنامـه «توپ» از گروه ورزش بـه مدت سه ماه

۶ـ اجرای برنامـه «آخرشـه» از گروه ورزش بـه مدت یک سال

۷ـ اجرای برنامـه «نفس عمـیق» از گروه جامعه بـه مدت شش ماه

۸ـ اجرای برنامـه ویژه محرم سال ۱۳۸۸ از گروه اندیشـه

۹ـ اجرای برنامـه ویژه عید ۱۳۸۹ از گروه جامعه

۱۱ـ اجرای برنامـه «جوان ایرانی سلام» از گروه جامعه بـه مدت سه ماه

۱۱ـ اجرای برنامـه ویژه ولادت امام رضا(ع) درون تاریخ ۸/۸/۱۳۸۸

۱۲ـ اجرای برنامـه ویژه روز جوان

۱۳ـ اجرای برنامـه های زنده و تولیدی ویژه ولادت ها و سالروز شـهادت ائمـه اطهار

۱۴ـ اجرای برنامـه ویژه روز قدس

۱۵ـ اجرای برنامـه ویژه روز انتخابات ریـاست جمـهوری

۱۶ـ اجرای برنامـه ویژه روز ان

۱۷ـ اجرای برنامـه منطقه اختصاصی

گفتگو با علی ضیـا

عکسهای علی ضیـا

چگونـه وارد فضای صدا و سیما شدید؟

من ابتدا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شدم و یک آیتم طنز درون برنامـه کاملا جوانانـه را خودم مـی نوشتم و با لهجه کاشانی مـی خواندم. رتبه برتر در برنامه علی ضیا بعد آقای زاهدی کـه صدای مرا درون برنامـه آخرشـه ـ کـه در رادیو جوان پخش مـی شد ـ شنیدند با من تماس گرفتند و از من خواستند نریشن برنامـه گزینـه جوان را اجرا کنم. اما بعد از پذیرفته شدن درون تست گویندگی قرار شد اجرای برنامـه شروع خوب را بـه عهده بگیرم، ولی بـه دلیل فضای علمـی ای کـه داشتم و اختراعی کـه از من ثبت شده بود، اجرای برنامـه گزینـه جوان بـه من پیشنـهاد شد و اولین برنامـه ای بود کـه به طور زنده از من روی آنتن رفت.

علی ضیـا این همـه انرژی را از کجا مـی آورد؟

این مطمئنا لطف و عنایت خداست کـه به من کمک و انرژی ام را تامـین مـی کند. گاهی واقعا خسته یـا ناراحت هستم، اما با دیدن دوربین یـا مـیکروفن انرژی مضاعفی درون خود احساس مـی کنم و این کـه با مطالعه و تحقیق سعی مـی کنم خودم را بـه روز نگه دارم و با اطلاعات جدید و نو بـه مخاطب او را راضی کنم. بیننده گناهی ندارد کـه چهره عبوس یـا ناراحت مرا تحمل کند، بنابراین درون مقابل بیننده فیلم بازینمـی کنم و سعی مـی کنم همواره شادی و انرژی خود را بـه مخاطب انتقال دهم، چون مخاطب ما باهوش هست و اگر چیزی بگویی کـه به آن اعتقاد نداشته باشی یـا بخواهی نشاطی ظاهری یـا اطلاعات فرآوری نشده را بـه او تحویل دهی مطمئنا از بعد قاب شیشـه ای تصویر، آن را درک خواهد کرد. من به منظور شعور مخاطبم احترام زیـادی قائلم و حتی سعی مـی کنم از بهترین لباس هایم به منظور اجرا استفاده کنم.

علی ضیـا

با توجه بـه این کـه شما درون هر دو عرصه صدا و سیما فعال هستید، فرق بین مجری و گوینده از نگاه شما چیست؟

گوینده، متکی بـه متن است، درون حالی کـه مجری متکی بـه متن نیست. درون رادیو متن ها را مـی خواندم، ولی آن را بـه زبان خودم و در راستای متن اصلی به منظور شنونده بیـان مـی کردم، گوینده نباید حتی یک واو را درون جمله جابه جا کند. اما درون برنامـه ای کـه ما درون تلویزیون اجرا مـی کنیم متن هایی کـه گفته مـی شود با هماهنگی گروه و اتاق فکر هست و عقل جمعی تصمـیم مـی گیرد چه چیزی درون حال حاضر حتما روی آنتن گفته شود و این یک حسن هست که از قبل درباره صحبت ها فکر مـی شود. این تفاوت حتی بین مخاطب رادیو و تلویزیون نیز وجود دارد و من بعد از ۵ سال اجرا درون رادیو وقتی خواستم بعضی از تکنیک های اجرا درون رایو را به تلویزیون بیـاورم متوجه شدم بـه هیچ عنوان جواب نمـی دهد. همـین قضیـه درباره رادیو هم صادق هست و من بعد از ۱۱ ماه کـه به رادیو برگشتم مخاطب رادیو از من اصطلاحات تلویزیون را قبول نمـی کرد. این دو رسانـه معیـارها، ساختارها، فضا و حتی مدیـای متفاوتی با هم دارند و برای اجرا حتما این موضوع را مد نظر داشته باشیم. با این کـه اجرا را شکلی از هنر نمایش مـی دانم، ولی این مقوله بـه طور کلی از تئاتر جداست و من درون اجرایم نقشی را بازی نمـی کنم.

بیشتر درون چه زمـینـه هایی مطالعه دارید؟

بیشتر بـه طور خاص مطالعه مـی کنم، اما درون زمـینـه های زیـادی مطالعه دارم از جمله رمان، جامعه شناسی، فلسفه هنر و… اما بیشتر فضای نشریـات را ترجیح مـی دهم، چراکه یک مجری حتما اطلاعاتش بـه پهنای یک اقیـانوس و عمق یک بند انگشت باشد.

آینده را چگونـه مـی بینید؟

به نظر من آینده را حتما ساخت. بـه امـید پروردگار من قصد دارم آیند را بـه نحو شایسته ای تغییر دهم. اول این کـه قصد دارم خودم بسیـار بهتر باشم و مانند بسیـاری ازانی کـه اسطوره بودند مثل تختی کـه مردم آنان را بـه عنوان فرزند خود پذیرفته اند، دوست دارم عنایت خداوند همواره شامل حالم باشد و بعد برنامـه های بسیـاری درون ذهن دارم کـه هم به منظور کشورم بتوانم مفید باشم و هم به منظور شـهرم. من بـه طور حتم به منظور کاشان تلاش مـی کنم و استعدادهای بالقوه جوانان شـهرم را که تا جایی کـه بتوانم بـه فعل درمـی آورم، گرچه مشکلات زیـادی بر سر راهم قرار دارد، اما ایستادگی مـی کنم.

: رتبه برتر در برنامه علی ضیا
[رتبه برتر در برنامه علی ضیا]

نویسنده و منبع: اِنی کاظمی | تاریخ انتشار: Mon, 11 Jun 2018 01:39:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com