مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق ساخت دستی درختچه های کریستالی - آسمونی | تسبیح :از تسبیح سیـاسیون ایران که تا تاریخچه و گرانترین تسبیح ... | آموزش گل سازی - banoo98.rozblog.com | اموزش بافت مو با مـهره - bargozideha.com | ساخت زیورآلات مـهره ای با بسته مـهره انـه | فروشگاه مارکتینا |

مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

ساخت دستی درختچه های کریستالی - آسمونی

این مقاله آسمونی به منظور علاقمندان بـه هنر گلسازی و گلهای کریستالی، مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق آموزش ساخت درختچه ای بسیـار شیک و فانتزی را آماده کرده کـه بصورت تصویری تمام مراحل ساخت آن را مشاهده خواهید نمود امـیدواریم از این آموزش جدید نیز لذت ببرید.

روش اول:

وسایل مورد نیـاز:

مروارید یـا دانـه های تسبیح

سیم

شاخه ی درخت

پایـه گلدان

خب دیگر مرحله ی ساخت گلهای یـاس بـه پایـان رسید و برگهای آن نیز دقیقا شبیـه گلها ساخته مـی شود و ادامـه کار بستگی بـه خلاقیت و سلیقه خودتان دارد کـه چگونـه قطعات کار را بـه هم متصل کنید و این گلدان شیک را درست کنید به منظور خاک گلدان نیز مـی توانید از دانـه های مروارید و یـا خاک های تزئینی استفاده نمایید.

روش دوم:

آموزش ساخت درختچه های کریستالی

مواد مورد نیـاز:

سیم مفتول

مـهر های کریستالی

و نوار چسب مخصوص گلسازی -فکر کنم اسمش گاترین هست

خمـیر گلسازی یـا اسفنج

گلدون
اول یـه مقدار سیم بردارین حدود ۵۰-۶۰ سانتیمتر بلندتر باشـه بهتر کـه واسه تنـه درختمون کم نیـاد . مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق یک سومش رو منجوق کنین

داخل سیمتون تعداد ۴۰ که تا ۴۵ که تا مـهره ید.

از یک طرف شروع کنید و ۵ که تا دونـه جدا کنید و اونا رو باهم یـه پیچ بدین که تا یـه حلقه درست بشـههمـینطور با فاصله و منظم اینکار رو ادامـه بدید.

حالا دو سر سیم رو دقیقا از زیر اولین و آخرین حلقه کنار هم قرار بدین

و بـه دقت سیم رو دور خودش تاب بدید که تا یک رشته سیم درست بشـه.

از این سیم با مـهره چندتا درست کنید

حالا همـه ی دسته ها رو کـه درست کردید کنار هم بذارید و بهم تاب بدید.

نوار چسب مخصوص گلسازی رو بردارید(مـی تونید بدون نوار چسب گلسازی هم درست کنید)

. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق : مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق
[مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 16 Jun 2018 11:56:00 +0000مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

تسبیح :از تسبیح سیـاسیون ایران که تا تاریخچه و گرانترین تسبیح ...

 

یزدفردا "علی آبادی :تسبیح نامـی آشنا به منظور ما ایرانی ها و مسلمانان دنیـا هست ولی نگاهی بـه این وسیله با ارزش معنوی خالی از لطف نیست .

در خبرهای امروز مطلبی را دیدیم با عنوان :

کارکرد تسبیح به منظور سیـاسیون ایران

در اکثر کشورهای دنیـا کت و شلوار و کروات لباس رسمـی سیـاسیون هست اما درون ایران کروات از همان ابتدای انقلاب جایی نداشت و هنوز هم ندارد. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق برخی سیـاسیون دهه شصت نـه تنـها کروات را کنار گذاشتند بلکه همراه با آن کت هم نپوشیدند و کاپشن بـه تن د. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق احمد توکلی چهره شاخص این تیپ دهه شصتی است.
مصطفی مـیرسلیم نیز کتی با یقه‌ای متفاوت بـه تن کرده و هنوز هم بـه همان شکل ظاهر مـی‌شود. علی‌اکبر ولایتی درون سمت وزارت خارجه هم یقه پیراهن خود را تغییر داد و حتی مـی‌گوید برخی درون خارج از کشور مدل یقه لباس وی را نـه یقه آخوندی و دیپلماتیک کـه به نام یقه ولایتی مـی‌شناسند. هم‌اکنون نیز وجه تمایز ظاهری دیپلمات‌های ایرانی حتی از دیگر چهره‌های سیـاسی داخلی همـین "یقه" است.
 اما بـه نظر مـی‌رسد آنچه درون تیپ و رفتارشناختی رجال سیـاسی ایرانی کـه کمتر بـه آن توجه شده است، مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق "تسبیح" است.
 همچنین درون فرهنگ عامـه تسبیح‌گردانی خارج از زمان ذکر و دعا و فقط به منظور چرخاندن و بازی با این وسیله مخصوصا نزد بزرگان مذموم است.
اما کاربرد دیگر این وسیله غیر از ذکر و بازی عوامانـه، تسبیح‌بازی بزرگان سیـاسیون و تسبیح‌گردانی سیـاسی است.
بسیـار دیده مـی‌شود درون مـهم ترین مذاکرات و ملاقات‌ها چهره‌های سیـاسی تسبیح بـه دست دارند و در حال تسبیح‌گردانی هستند. بدون شک قصد سیـاسیون درون این زمان نـه ذکر و دعا و نـه اسائه ادب بـه طرف مقابل است.
 به نظر مـی‌رسد تسبیح‌گردانی به منظور سیـاسیون حرکتی به منظور آرام‌سازی یـا وسیله‌ای به منظور تمرکز ذهن باشد. پیدا نفر اولی کـه از سیـاسیون تسبح‌چرخانی را آغاز کرد بسیـار مشکل هست اما شاید ورود روحانیون بـه سیـاست و تقلید از برخی فرهنگ‌های خاص علماء سرآغاز این فرهنگ بوده باشد.

در ایران سیـاست پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و حتی از مدل "تسبیح‌گردانی" چهره‌های سیـاسی هم نباید غافل بود!

اما به منظور اینکه از این مطلب نفعی هم نصیبمان شده باشد بد نیست نگاهی جامع بـه تسبیح و تاریخچه و انواع آن بیندازیم "

جناب علی اکبر علایی درون این رابطه پژوهشی ارزنده انجام داده اند کـه با هم مرور مـی کنیم "تَسبیح مجموعه‌ای از مـهره‌هایی گِرد از گل پخته یـا سنگ‌های رنگین هست که بـه رشته مـی‌کشند که تا بدان شمار سبحان‌گویی و دیگر ذکرها و وردها را نگاه دارند. درون قدیم تعداد مـهره‌های تسبیح، صد و یـا کمتر و بیشتر بود، و تسبیح‌های با هزار دانـه کـه «تسبیح هزاردانـه» نام داشت نیز ساخته مـی‌شد.

تسبیح از تراشیدن و شکل‌مواد گوناگونی درست مـی‌شود. از آن جمله‌است سنگ‌های کهربا، فیروزه، عقیق و خُماهان، و نیز گل پخته کـه گاه مانند خرمـهره لعاب داده‌شده‌است. همچنین برخی از تسبیح‌ها را از تراشیدن و تیله‌وار نمودن چوب سخت و تیره‌رنگ درخت بان یـا یُسر مـی‌سازند کـه گاه آنرا نقره‌کوب نیز مـی‌نمایند.

مـهره بلندتر و دانـه‌بزرگ تسبیح کـه هر دو انتهای نخ تسبیح را از آن بیرون کرده بـه هم گره مـی‌زنند شیخک نام دارد. بـه هر یک دیگر مـهره‌های تسبیح آخوندک هم مـی‌گویند.

به تسبیحی کـه مـهره‌های آن خال‌های گرد نزدیک بـه هم و غیر از رنگ خود مـهره داشته باشد تسبیح چشم‌بلبلی گفته مـی‌شود.

  واژه‌شناسی

تسبیح بمعنی «سبحان الله» یـا سبحان الله گفتن هست چون تکبیر کـه الله اکبر و تحمـید کـه الحمدالله گفتن است. و آنچه اکنون بـه تسبیح مشـهور شده سُبحه هست که منظور از آن مـهره‌هاییست کـه عدد تسبیح را با آن مـی‌شمارند و کاربرد واژه تسبیح درون معنی مـهره‌های بـه رشته کشیده به منظور شمارش عدد تسبیحات و تحمـیدات و تکبیرات از غلط‌های مصطلح فارسی بـه حساب مـی‌آید کـه در اثر رواج و کاربرد زیـاد، استعمال آن بـه معنی سبحه مجاز گشته‌است. چنانکه درون ابیـات زیر از شاعران ایرانی و عرب از تسبیح معنای امروزی استنباط مـی‌شود.قائم مقام ثانی گوید:
زاهد چه بلائی تو کـه این دانـه تسبیح         از دست تو بـه گریزد

صائب تبریزی گوید:
منـه زنـهار دل بر مـهلت صد ساله دنیـا         کـه آخر مـی‌شود چندان کـه یک تسبیح گردانی

حافظ گوید:
رشته تسبیح اگر بگسست معذورم بدار         دستم اندر دامن ساقی سیمـین ساق بود

ابو نواس شاعر معروف عرب گوید: مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق «التسابیح فی ذراعی و المصحف….» و در این بیت کلمـه تسابیح جمع تسبیح بـه همـین معنی استعمال شده‌است

افسانـه پیدایش تسبیح و پیشینـه آن


یک تسبیح صددانـه از جنس سنگ عقیق سرخ با تقسیم‌های (آخوندک) ۳۳تایی.

تسبیح درون ادیـان دیگر

قطع نظر از اینکه تسبیح را بشر آغازین بصورت طوق و به منظور زینت از مـهره‌های مختلف بکار مـی‌برده، بطور کلی تسبیح از دوران مسیحیت پیدا شده و مسیحیـان تسبیح‌های طویلی را کـه از انتهای آن صلیب مـی‌آویختند بـه گردن مـی‌آویختند. استفاده تسبیح درون ابتدا حکم زینت را داشته و برای جنس دانـه‌های این تسبیح از همـه چیز استفاده مـی‌کرده‌اند کـه اغلب آنـها شیشـه‌ای بوده بعدها کشیش‌های نستورین کـه در شرق مـی‌زیستند از آن به منظور ذکر اوراد استفاده د


و بعضی از کاتولیکها نیز بهمـین منظور آنرا بکار مـی‌بردند. اما پروتستانـها هیچوقت بدین شکل از تسبیح استفاده ند و حتی استعمال آنرا بدان منظور منفور مـی‌دانند زیرا مـی‌گویند درون کتاب خدا راجع بآن اشاره‌ای نرفته و بطور کلیـانی را کـه از تسبیح بـه منظور دینی استفاده مـی‌د نکوهیده و به اوهام‌پرستی و خرافات متهم کرده‌اند. زیرا بر این باورند کـه عیسی تقلید و اوهام‌پرستی را منع مـی‌کند و کاربرد تسبیح و امثالهم را از احکام مردم حساب مـی‌کند نـه از احکام خدا. «آنگاه کـه کاتبان و فریسیـان اورشلیم نزد عیسی آمده گفتند، چرا شاگردان تو از تقلید مشایخ تجاوز مـی‌نمایند، او درون جواب گفت، شما نیز بـه تقلید خویش از حکم خدا چرا تجاوز مـی‌کنید سپس عبادت را عبث مـی‌کنند زیرا کـه احکام مردم را بـه منزلهٔ فرائض تعلیم مـی‌دهند.».

تقسیم‌بندی کلی تسبیح

برای دانستن انواع و اقسام تسبیح حتما تقسیم‌بندی‌های درباره آن بـه ترتیب زیر انجام داد:

الف - تقسیم‌بندی از لحاظ ساختار.

ب - تقسیم‌بندی از لحاظ تعداد دانـه.

ج - تقسیم‌بندی از لحاظ طرز ساخت و کارکرد.

د - تقسیم‌بندی از لحاظ نوع جنس دانـه.

هـ - تقسیم‌بندی از لحاظ کشورهای سازنده.

و - تقسیم‌بندی از لحاظ شکل دانـه.

شكل 1 : مقایسه دوسر تسبیح كه یكی دو منگوله ای و دیگری یك منگوله ای است

شكل2 : یك عدد تسبیح 34 تائی نقره كوب با عدسك های كروی و ریز

الف - تقسیم بندی از لحاظ ساختمان

سر تسبیح كه منگوله ایست و اغلب به منظور زینت درون تسبیح های گران قیمت با منجوق هایی از جنس خود  تسبیح و یـا گاهگاهی از سنگ های قیمتی بافته مـی شود و خود منگوله نیزاکثراً زربفت مـی باشد بر مرغوبیت تسبیح مـی افزاید. سر تسبیح ها اصولاً یك منگولیست ولی گاهی سر تسبیح های گران قیمت مـی باشد مـی توان یـافت و در این نوع سر تسبیح های دو منگوله از یكرشته منشعب مـی شود. (شكل1)


شیخك ها عموماً از جنس خود دانـه های تسبیح مـیباشند و در هر تسبیحی شیخك بـه كار مـیبرند و تسبیح های دو شیخكی بندرت یـافت مـی شود. ساختمان شیخك ها از دانـه های خود تسبیح بـه مراتب بزرگترند ، و اخیراً نیز ابتكاراتی درون ساختن شیخك های تسبیح های جدید بـه كار مـی برند و عدسی های بسیـار كوچك محدب و ذره بینی با فیلمـهای مثبت مـیكرونی كه از اماكن مقدس برداشته شده درون داخل شیخك كار مـی گذارند.

دانـه ها ـ دانـه های تسبیح كه قسمت اصلی را تشكیل مـی دهند و تعداد و اقسام آن بـه تقسیم بندی احتیـاج دارد كه درون قسمتهای بعدی بـه شرح آن مـی پردازیم.        

4 ـ عدسك ـ تعداد عدسکها دو که تا مـی باشد و تسبیح را بـه سه قسمت اصلی تقسیم مـی كند و جنس آنـها نیز از جنس خود دانـه های تسبیح مـی باشد. عدسك ها كه از اسمشان نیز بر مـی آید اكثراً بـه شكل دانـه های عدس مـی باشند ولی درون بعضی تسبیح ها بـه شكل خود دانـه های تسبیح ولی بسیـار ریز درست مـی كنند.(شكل2)

 

ب ـ تقسیم بندی از لحاظ تعداد دانـه‌ها

تسیبح 25 دانـه ای كه بـه چهار یكه معروف هست و اخیراً بسیـار جنبه تفننی پیدا كرده و اغلب جنس دانـه های آن از كائوچو و یـا چوبهای سخت بوده و از لحاظ ساختمان نسبت بـه سایر تسبیح ها دانـه های این نوع تسبیح درست تر مـیباشد.

تسبیح سی و چهار دانـه ای كه تسبیح اصلی (تسبیح اولیـه كه به منظور شمارش 34 سبحان الله بكار مـیرفته) مـی باشد و اغلب جنس دانـه های آن از گل قبرهای اماكن متبر كه مـی باشد كه با قالب گیری ساخته مـی شود.

تسبیح صد دانـه ای كه تسبیح فعلی هست و بوسیله دو عدسك بـه سه قسمت تقسیم مـی شود. دو قسمت 33 دانـه ایست كه طرفین قسمت 34 دانـه ای قرار دارد و معمولاً یك قسمت به منظور تحمـید (حمد گفتن) و دیگری به منظور تهلیل (لا الله الا الله گفتن) یـا تكبیر (الله اكبر گفتن) و قسمت وسط به منظور تسبیح (سبحان الله گفتن) بكار مـی رود.

تسبیح هزار دانـه ای كه بـه تسبیح ذكر معروف هست و اهل ذكر و مخصوصاً دراویش از آن به منظور ذكر استفاده مـی كنند و استعمال آن دلیل كثرت زهد وتقوی مـیباشد چنانكه شیخ اجل فرماید:

ای طبل بلند بانگ و در باطن هیچ       بی توشـه چه تدبیر كنی وقت بسیچ

روی طمع از خلق بپیچ ار مردی       تسبیح هزار دانـه بر دست مپیچ(نپیچ)

چنس دانـه های این تسبیح نیز از جنس تسبیح های 100 دانـه ای و 34 دانـه ای مـی باشد.

ج ـ تقسیم بندی از لحاظ طرز ساخت

1ـ تراش و برش ـ درون این نوع تسبیح سازی، دانـه های تسبیح را بـه طرز تراش درست مـی كنند و عموماً از سنگ های قیمتی و گاهی از صدف و استخوان و چوب نیز به منظور این امر استفاده مـی كنند.

2ـ قالب گیری ، درون این نوع تسبیح چنانكه گفته شد از خاك اماكن متبركه و به طرز ریخته گری و قالب گیری دانـه‌های تسبیح را درست مـی كنند.

د ـ تقسیم بندی از لحاظ نوع جنس

این قسمت نیز بـه دو قسمت دریـایی و زمـینی تقسیم مـی شود:

1ـ دریـایی ـ مواد اولیـه تسبیح های دریـایی منشأ دریـایی دارد و طرز ساختشان اكثراً بـه سبك تراشكاری است. تسبیح های دریـایی نیز بـه سه قسمت عمده تقسیم مـی شود:

الف ـ سنگ ها – از سنگ های دریـایی با تراشكاری دانـه های تسبیح درست مـی كنند.

ب ـ گیـاهان ـ از گیـاهان دریـایی مانند مرجانـها و ستاره    

      دریـایی بوسیله تراش تسبیح های نسبتاً گران قیمت تهیـه مـی كنند و دیگر اینكه از مغز كشكولهای دراویش كه منشأ دریـایی دارد نیز تسبیح هایی مـی تراشند.

2ـ زمـینی ـ تسبیح های زمـینی همـه منشأ زمـینی دارند یعنی مواد اولیـه دانـه های آنـها از مواد سطح زمـین تشكیل مـی یـابد. تسبیح های زمـینی بـه چهار قسمت تقسیم مـی شوند :

الف ـ گیـاهان ـ درون قسمت گیـاهان معمولاً از صمغ ها و رنگهای تسبیح های مـی سازند كه بـه تسبیح های بلورین معروفند و دیگر از چوب درختانی سخت و خوشبو كه رنگهای خوبی نیز دارند تسبیح های بـه سبك تراش ساخته اند و از یُسر كه دانـه های خوشبو دارد نیز مـی سازند.

ب – خاك وفلزات – چنانكه گفته شد بسبك ریخته گری از خاك تسبیح درست مـیكنند كه معمولاً به منظور قرص بودن، بـه گل این تسبیحات براده های ریز فلزات را اضافه مـی كنند از خود فلزات نیز بـه سبك تراش و قالب گیری تسبیح هایی مـی ساخته اند.

ج – حیوانات زمـینی – از استخوان حیوانات زمـینی مانند عاج فیل و استخوان شتر تسبیح ها یی بسبك تراش درست مـی كرداند. و همچنین از شاخ بعضی از حیوانات مخصوصاً شاخ گوزن كه گرانقیمت تر مـی باشد.

د – سنگها – از سنگهای قیمتی چون عقیق كه یك قسمت كوارتز بی شكل و به رنگهای مختلف سرخ و آلبالوئی مـی باشد و از یشم كه یك نوع كوارتز مـی باشد و به رنگهای سفید و كبود و سبز تیره یـافت مـی شوند و از شبق نیز درست مـی كنند و از یـاقوت  و زمرد نیز درست كرده اند و از یك نوع سنگ نیز هندیـها تسبیح هایی درست كرده اند كه بـه عین الهره (چشم گربه) معروفست.

هـ - تقسیم بندی از لحاظ كشورهای سازنده و شـهرهایی كه درون آنجا تسبیح ساخته مـی شود با ذكر جنس و سبك هر یك

1 – ایران – شـهرهای ایران كه درون آن تسبیح مـی سازند عبارتند از:

الف – كرمانشاه – درون كرمانشاه تسبیح های گِلی خوب درست مـی كردند، این شـهر از لحاظ بـه عمل آوردن گِل تسبیح سر آمد سایر شـهرهای ایران بوده است.

ب – مشـهد – درون مشـهد بـه علت اینكه شـهر مقدسی هست و زائرین بسیـار دارد تسبیح سازی نسبت بـه سایر شـهرها رواج بیشتری دارد ولی تسبیح های خوبی درون آنجا درست نمـی كنند زیرا دانـه های ‌آن بعلت خوب بعمل نیـاوردن گِل آن همـه شكننده مـی باشند.

ج – جوین – درون جوین تسبیح های بسیـار عالی درست مـی كردند كه بـه تسبیح های علیمرادی معروفند. درون عباس آباد و سبزوار و بطور كلی درون تمام شـهر های استان مشـهد تسبیح درست مـی كنند.

2 – كشورهای خارجی:

1 – آلمان – درون آلمان تسبیح هایی از چوب سندل كه درختی هست سخت و در هند بسیـار مـیروید و از صمغ یسرها درست مـی كردند.

تسبیح های صمغی را كهربایی مـی گفتند، چون اینگونـه تسبیح ها درون اثر مالش و گرداندن درون دست، الكتریسیته مالشی درون خود ذخیره مـی كردند و خاصیت جذب و دفع چیزهای بسیـار سبك چون قطعه كاغذ و مخصوصاً كاه درون آنـها پیدا مـی شد از این جهت بـه تسبیح های كهربایی معروف شده و این نوع تسبیح ها نیز بر دو قسمند یك قسم كه آتش گیرند و بآنـها بارقه مـی گویند و نوع دیگر كه آتشگیر نیست و بآب حیـات موسومند.

2 – چین – درون چین از حدید و نقره و طلا تسبیح هایی مـی ساختند و تسبیح های چینی اكثراً فلزی بوده و نوعی از آنـها را حدید سینی (چینی) مـی گفتند و ضمناً درون چین تسبیح های گلی (از رس چین) درست كرده و روی آنـها مـینا كاری مـی كردند كه از لحاظ هنری ارزش بسیـاری دارد. (شكل3) و از ابتكارات هنری چینیـها بـه شمار مـی رود.

3- تركیـه – درون استانبول تسبیح هایی درست مـی كردند كه جنس آنـها استخوانی بوده و تمام تسبیح های ساخت تركیـه بـه تسبیح های استخوانی معروفست و بسیـار خوشتراش و گرانقیمت مـیباشد و اغلب از عاج و شاخ و شیر ماهی مـی تراشیدند.

4 – افغانستان – درون افغانستان تسبیح های معروف شاه مقصودی درست مـیكردند (شكل4) كه بـه تسبیح های پادزهری نیز معروف مـی باشد كه برنگ سبز روشن است.

(و بدینجهت هست كه رنگهای سبز روشن را پادزهری گویند)، و چون جنس سنگهای این تسبیح طوری بوده كه زهركش بوده بدانجهت بـه تسبیح های پادزهری (ضدزهری) معروف گردیده اند.

 

5 – هندوستان – درون هندوستان اغلب تسبیح های چوبی درست مـی كردند و ساختن تسبیح از چوب از كارهای هندیـان هست و چون سندل و ‌آبنوس درون هندوستان پرورش مـیافت این امر باعث گردید كه هندیـان از چوب های سندل و آبنوس تسبیح بسازند، گذشته از اینـها درون هندوستان تسبیح هایی از عقیق نیز مـی ساختند كه بسیـار خوش تراش بودند. (شكل5) و تسبیح های دیگری نیز درست مـی كرده اند كه هفت مـهره و دل ربا و دهنـه فرنگ از آن جمله اند.

6 – یمن درون تسبیح های عقیق بسیـار عالی و خوشتراش مـی ساختند كه بـه تسبیح های یمانی معروفند.

و - تقسیم بندی از لحاظ شكل دانـه:

1- دوكی – دوكی‌ها عموماً بوسیله تراش درست مـیشوند.

2- خرمایی یـا سنجدی – این نوع تسبیح ها دانـه هایی بشكل دانـه های سنجد یـا خرما دارند و اغلب جنس آنـها از چوب هست و دانـه های بسیـار درشتی دارند.

3- كروی – كروی ها همـیشـه بسبك ریخته گری درست مـی شوند زیرا بشكل كره و مدور بسیـار مشكل مـی‌باشند.

مرغوبیت – مرغوبیت تسبیح ها را مـی توان درون جور بودن و یكدست بودن دانـه‌ها خلاصه كرد. تسبیح های مرغوب شاه مقصود رنگ های یكنواخت دارند و نا مرغوب آنـها دارای رگه و لكه مـی باشد.

در تسبیح های استخوانی كه بسبك تراش درست مـی شوند مرغوبیتشان درون تراش خوب و دانـه های یك اندازه مـی باشد.

تسبیح های گلی و ریخته گری گران قیمت نیز بـه دو دسته معروف كار عبدالله و كار سید تقسیم مـی شوند كه كار عبدالله را بعضی بهتر مـی دانند و مرغوبیت این تسبیح ها بستگی بـه دوام و قرص بودن دارد كه بوسیله مخلوط كردن گل تسبیح با براده های بعضی فلزات (مخصوصاً درون تسبیح های گلی گران قیمت از براده های طلا استفاده مـی كنند) و خوب بعمل ‌‌‌آوردن گل تأمـین مـی گردد. تسبیح‌هایی هم هست كه بـه تسبیح های نقره كوب معروفند و جنس دائه های مرغوب آنـها از یسراست و بر روی این دانـه‌ها از مـیخ های كوچك نقره به منظور زینت استفاده كرده‌اند (شكلهای 7 و 8) كه مرغوبیت آنـها بستگی بـه جنس نقره نیز دارد.  


 

گزانترین تسبیح دنیـا درون اسفندماه نود ساخته شد
این هنرمند لبنانی با استفاده از این 16 هزار مروارید و یـاقوت، اسماء الله (نام های خداوند متعال) را نوشته است. ساخت این تسبیح بیش از دو سال زمان و تحقیقاتی علمـی نیز پیش از ساخت آن انجام شده است.
 یک هنرمند لبنانی بنام «ناجی اوبا» کـه در پاریس پایتخت فرانسه اقامت دارد، با ساخت تسبیحی کـه آن را «تسبیح الرحمن» نامـید، موفق شد گرانترین تسبیح جهان را تولید کند.
در این تسبیح گران قیمت بیش از 16 هزار دانـه مروارید و یـاقوت بـه کار رفته است. علاوه بر این تعداد مروارید و یـاقوت، 99 قطعه بسیـار ریز طلا نیز درون این تسبیح بکار رفته است.

گفته مـی شود قرار هست نام «تسبیح الرحمن» تحت عنوان گرانترین تسبیح جهان طی چند روز آیند وارد کتاب رکوردهای «گینس» شود.

این هنرمند لبنانی با استفاده از این 16 هزار مروارید و یـاقوت، اسماء الله (نام های خداوند متعال) را نوشته است. ساخت این تسبیح بیش از دو سال زمان و تحقیقاتی علمـی نیز پیش از ساخت آن انجام شده است.

 

«ناجی اوبا» طی اظهاراتی درون این باره گفت: ما و یـا کارشناسان جواهرات تاکنون نتوانسته ایم قیمتی واقعی به منظور «تسبیح الرحمن» تعیین کنیم زیرا این تسبیح علاوه بر ارزش نقدی و مالی آن، دارای ارزش معنوی بالایی نیز است. تنـها سنگ های قیمتی کـه در آن بـه کار رفته بیش از نیم مـیلیون دلار هزینـه درون بر داشته است.

تیپ‌شناسی رجال سیـاسی درون ایران پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و شاید به منظور بسیـاری از افراد خارجی کـه تازه وارد ایران مـی‌شوند، آشنایی با این موضوع کمـی زمان لازم داشته باشد.
[مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 26 Jun 2018 00:09:00 +0000مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

آموزش گل سازی - banoo98.rozblog.com

آموزش گل سازی


درحال بارگذاری ....

به سایت تفریحی بانو 98 خوش آمدید.وارد یـا عضو شوید کاربرگرامـی شما اکنون درون مسیر زیر قرار دارید : مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق آموزش گل سازی

آموزش ساخت گل با ساتن

آموزش
ساتن دوزی,آموزش ساتن بافی

چهارشنبه 21 مرداد 1394

آموزش ساخت گل زیبا با روبان 2

آموزش
ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

آموزش ساخت گل سر یـا گل روبانی

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش دسته گل رز كاغذي

آموزش
  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

آموزش  گل رز كاغذي

سه شنبه 13 مرداد 1394

مدل های دسته گل عروس نمدی

عروس
ی یک ایده ی متفاوت و زیباست ولی سبیـاق و تم خاصی مـیطلبد این مدل عروسی و مسلما یک عروس داماد اسپرت و شاد و کلیشـه فقط از پسش بر مـیایند :

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

 آموزش ساخت دسته گل,ساخت دسته گل عروس,ساخت دسته گل نمدی,آموزش گل سازی

سه شنبه 13 مرداد 1394

ساخت درختچه با پوست پسته

آموزش
ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

آموزش ساخت درختچه  با پوست پسته

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت گل برجسته بروي كارت پستال

آموزش
گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

آموزش گل برجسته با كاغذ

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت گل نمدی

آموزش
ساخت گل نمدی

              مجموع :گلسازی وعروسک سازی

امروزه داشتن پارچه های نمدی توی خونـه برایـایی کـه اهل هنر هستن یـه جورایی واجبه !
 


 
گلی کـه امروز مـیخوایم بهتون آموزش بدیم خیلی ساده و سریع درست مـیشـه و از اون مـیتونید به منظور تزئین کادو و هدیـه یـا استفاده بـه عنوان گل سر و یـا روی لباس بـه عنوان گل استفاده کنید .

برای درست این گل پارچه نمدی رو بـه صورت نوارهای باریک و مستطیل شکل برش بزنید . مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق عرض مستطیل ها یک که تا ییم سانت و طول اونـها بـه صورت تقریبی 15 سانت باشـه .. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق البته این مقادیر رو مـیتونید خودتون بسته بـه اندازه ای کـه مـیخواید گل شما داشته باشـه تغییر بدید .

نوارهای باریک رو مطابق تصویر زیر با پیچ بـه صورتی کـه مـیبینید بدوزید یـا بچسبونید .


 


نوارها رو مانند تصویر روی هم قرار بدید و با سوزن و نخ محکم کنید . اگه از این گل بـه عنوان گل مـیخواید استفاده کنید پستش از سنجاق های آماده ای کـه توی بازار هست استفاده کنید و اگه به منظور گل سر مـیخواید ازش استفاده کنید مـیتونید از یـه گیره ساده به منظور پشت اون استفاده کنید .
 


 

از این گل های نمدی مـیتونید به منظور تزئین جعبه های هدیـه هم استفاده کنید .

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت تابلو گل آفتابگردان

آموزش
ساخت تابلو گل آفتابگردان

              مجموع :گلسازی وعروسک سازی

گلبرگ های گل را مانند شکل زیر درست کنید.

ابتدا نوارهای کاغذی را بـه شکل دایره دور هم بپیچید و سپس با کمک سوزن ته گرد کـه روی سطح صاف ثابت کرده اید بـه آن ها فرم گلبرگ دهید.

حالا قسمت های کوچک مرکزی گل را با نوار کاغذی سیـاه رنگ درست کنید.

برای ساخت این قسمت ها مانند مرحله قبل نوارها را بـه شکل دایره ولی محکم تر طوری کـه به هم بچسبند

برای ساخت ساقه گل، مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق سیم ها را بـه قطعات مناسب بریده نوار گاترین سبز رنگ را دور سیم بپیچید.

برای ساخت کاسبرگ، تکه ای کاغذ سبز رنگ را بـه شکل دایره بریده و به ساقه وصل کنید.

گلبرگ ها و قسمت های مرکزی گل را روی کاسبرگ بچسبانید.

( مـی توانید بـه کاسبرگ با ایجاد برش هایی توسط قیچی مدل کاسبرگ گل آفتابگردان را بدهید یـا از همان کاسبرگ دایره شکل استفاده کنید.)

برگ ها را روی کاغذ سبز رنگ کشیده و با قیچی ببرید و با ماژیک رگبرگ ها را روی آن بکشید.

حالا گل ها و برگ ها را روی تابلو بچسبانید.

امـیدوارم خوشتون اومده باشـه.

ساخت تابلو گل,آموزش گل سازی,ساخت تابلو,تابلو سازی,آموزش تابلو سازی,تابلو گل,سایت تابلو سازیرساخت تابلو گل آفتابگردان گل افتابگردان,تابلو گل آفتابگردان,ساخت تابلو کاغذی,آموزش گل کاغذی,ساخت گل کاغذی,ساخت گل افتابگردان کاغذی,ساخت گل مقوایی

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت گل رز با کیسه زباله

آموزش
ساخت گل رز با کیسه زباله

              مجموع :گلسازی

آموزش ساختن گل رز با کیسه زباله رنگی

تا بـه حال بـه این مورد شاید فکر نکرده باشید اما ایده ی کـه امروز به منظور شما دارم یک ایده ی زیباست کـه مـی تواند باعث شگفتی همـه شود . چهی فکرش را مـی کند کـه بتوان با استفاده از کیسه زباله های رنگی گل رز بـه این خوشگلی را ساخت .

روش کار و مواد مورد نیـاز به منظور ساخت این گل زیبا را درون ادامـه دنبال کنید .

کیسه زباله های رنگی ماده مورد نیـاز اولیـه هست . همچنین شما بـه سیم های نازک کـه به راحتی فرم مـی گیرند ، جوراب سفید نازک زنانـه هم نیـاز دارید . قیچی کـه جزو موارد مورد نیـاز هم کاردستی هست .

ابتدا کیسه های زباله را بـه شکل مربع برش بدهید . اندازه ی این مربع ها را حتما طوری تنظیم کنید کـه بتوان یک سیم را کـه به شکل گلبرگ حالت گرفته با آن کاملا پوشش داد .

ساخت گل رز با کیسه زباله

سیم را بـه شکل گلبرگ حالت دهید و دور ان را کیسه زباله مربعی شکل بکشید و سپس از جوراب سفید نازک استفاده کنید و یک لایـه جوراب هم دور آن بپیچید .

ساخت گل رز با کیسه زباله

گلبرگ ها را درون اندازه های مختلف حتما ساخت . چون گل رز گلبرگ های هم اندازه ندارد . سپس با کنار هم قرار این گلبرگ ها گل رز را بپیچید .

خواهید دید کـه زیبایی شگفت انگیزی را از خود بـه نمایش مـی گذارد . گلبرگ ها بـه راحتی که تا مـی خورند و حالت مـی پذیرند.

ساخت گل رز با کیسه زباله

ساخت گل رز با کیسه زباله

و این هم نمونـه آماده شده ی کار

ساخت گل رز با کیسه زباله

مـی توانید با روبان های رنگی و سیم های تزیینی بـه کارتان زیبایی بیشتری ببخشید و حتی استفاده از اکلیل کمک مـی کند که تا گل دست ساز شما زیباتر جلوه کند .

از این گل زیبا به منظور تزیین گل سر و یـا حتی تزیین یک گلدان درون اتاقتان مـی توانید استفاده کنید .

امـیدوارم کـه از ایده ی من لذت باشید.

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش تصویری ساخت گل رز با روبان

آموزش
تصویری ساخت گل رز با روبان

              مجموع :گلسازی وعروسک سازی

گل رز,ساخت گل رز,آموزش گل سازی,سایت گل سازی,ساخت کاردستی گل,ساخت کاردستی فانتزی,آموزش کاردستی,کاردستی روبانی,گل های روبانی,ساخت گل با روبان,دوخت گل رز

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

گل رز,ساخت گل,گلسازی,آموزش ساخت گل با روبان,آموزش دوخت گل با روبان,ساخت گل رز با پارچه,دوخت گل رز با پارچه,ساخت گل تزئینی با روبان,آموزش گل فانتزی با روبان

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

آموزش
ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

              مجموع :کاردستی

کاردستی,ساخت کاردستی,ساخت کاردستی تزئینی,آموزش ساخت کاردستی,آموزش گلسازی,آموزش گل سازی,ساخت باغچه داخل لامپ,مدل های جدید تراریوم,آموزش تصویری ساخت تراریوم,چگونـه یک تراریوم بسازیم؟,چگونـه یک تراریوم طراحی یم؟

تراریوم، مجموعه‌ای از گیـاهان سازگار هست که درون یک ظرف بسته یـا حدوداً بسته رشد مـی‌کنند. تراریوم درون واقع یک باغچه و فضای سبز کوچک درون خانـه‌ی شماست. تراریوم ها به منظور افرادی مناسبند کـه دوست دارند خانـه و یـا محل کارشان را با گیـاهان تزئین کنند،‌ ولی وقت کافی به منظور نگهداری از آن‌ها را ندارند.

وسایل مورد نیـاز:

ظرف شیشـه‌ای، صابون به منظور شست‌وشوی ظرف، شن، خاک

شیوه ساخت:

1- یک ظرف شیشـه‌ای، مثلاً تنگ ماهی، آکواریوم، پارچ بزرگ بلور یـا حتی شیشـه مربا را به منظور این کار انتخاب کنید.

2- هرچه دهانـه ظرف تنگ‌تر باشد، کار سخت‌تر است. کاشت گیـاه داخل این ظرف‌ها را با انبر سیمـی نازکی کـه خود مـی‌سازید، انجام دهید.

3- ظرف را با آب گرم و صابون شسته و خشک کنید. ظرف‌های نشسته، باکتری‌های مضر را وارد محیط تراریوم مـی‌کنند.

4- یک لایـه یکنواخت بـه قطر 2.5- 1.5 سانتی‌متر شن کف ظرف بریزید. این شن بـه زهکشی کمک مـی‌کند.

5- 1 یـا 2 قاشق غذاخوری زغال چوب فعال را روی شن بپاشید. زغال، هوا را تازه نگه مـی‌دارد و به خصوص زمانی کـه محیط تراریوم را بسته نگه مـی‌دارید، دارای اهمـیت است.

6- بـه ظرف، خاک گل‌کاری اضافه کنید که تا روی شن و زغال چوب را بپوشاند. مقدار این خاک سبک، حتما یک چهارم عمق ظرف باشد.

7- گیـاهان را قبل از درآوردن از گلدان اولیـه، بـه دقت بررسی کنید که تا کاملاً سالم باشند. گیـاه را آرام تکان دهید که تا خاک اضافی بدون صدمـه دیدن ریشـه‌ها از آن جدا شود. گیـاه بیمار یـا آفت زده را وارد تراریوم نکنید.

8- خاک را کمـی گود کنید. گیـاه را بکارید. دور ریشـه‌ها را کاملاً بپوشانید. این مراحل را درون مورد بقیـه گیـاهان هم تکرار کنید.

9- گیـاهان و داخل ظرف را با اسپری آب تمـیز کنید. خاک را با اسپری، خوب مرطوب کنید.

10- تراریوم را با اشیـاء سرامـیکی تزیین کنید.

در تصاویر زیر، چند نمونـه زیبای تراریوم را مشاهده مـی‌نمایید.

آموزش ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

آموزش ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

آموزش ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

آموزش ساخت تراریوم تزئینی به منظور خانـه

سه شنبه 13 مرداد 1394

آموزش ساخت گل با دانـه های کریستال

آموزش
کاردستی سازی,ساخت گل,عروسک سازی,گل کریستالی,ساخت گل کریستالی با منجوق,دوخت گل کریستالی,بافت گل با منجوق,ساخت گل,ساخت گل کریستالی,آموزش گلسازی,آموزش گل سازی,آموزش تصویری گل سازی,ساخت گل با کریستال,ساخت گل با دانـه های کریستال,ساخت گل با دانـه های تسبیح,گلسازی با دانـه های تسبیح,ساخت گل با منجوق,گل منجوقی,گل تسبیحی

سلام خدمت کاربران سایت لاو بانو. درون این بخش مـیخوام آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های تسبیح و کریستال رو بهتون آموزش بدیم.ساخت این مدل گل خیلی اسان هست فقط حتما دقیقا مثل تصاویر زیر عمل ید چیز خاصی براید توضیح نیست

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

آموزش ساخت گل کریستالی با دانـه های منجوق

پنجشنبه 08 مرداد 1394

آموزش ساخت گل تزئینی به منظور تزئین کادو هدیـه

آموزش
گل سازی,ساخت گل با کاغذ,آموزش گل های کاغذی,ساخت گل با مقوا,گل کاغذی,ساخت گل,سایت گل سازی,آموزش کاردستی,ساخت قوطی کادو,ساخت قوطی هدیـه,ساخت جعبه کادو,ساخت جعبه هدیـه,ساخت قوطی هدیـه فانتزی,ساخت قوطی کادو فانتزی,ساخت جعبه هدیـه فانتزی,ساخت قوطی هدیـه فانتزی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

آموزش تزئین جعبه کادو یـا هدیـه با گل کاغذی

پنجشنبه 08 مرداد 1394

آموزش ساخت گل رز زیبا با روبان

آموزش
گل سازی,سایت گل سازی,ساخت کاردستی گل,ساخت کاردستی فانتزی,آموزش کاردستی,کاردستی روبانی,گل های روبانی,ساخت گل با روبان,دوخت گل رز,گل رز,ساخت گل,گلسازی,آموزش ساخت گل با روبان,آموزش دوخت گل با روبان,ساخت گل رز با پارچه,دوخت گل رز با پارچه,ساخت گل تزئینی با روبان,آموزش گل فانتزی با روبان,ساخت گل رز,گل رز روبانی,Making Rose

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

ساخت گل رز

پنجشنبه 08 مرداد 1394

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی

آموزش
گلسازی,آموزش گل سازی,سایت گل سازی,سایت گلسازی,ساخت گل رز,ساخت گل افتابگردان,ساخت گل آفتابگردان,آموزش سایت گل سازی

گل بـه عنوان وسیله زیبا به منظور تزئین خانـه,ماشین,اتاق,لباس و … مورد استفاده قرار مـیگیرد کـه زیبایی بخصوصی دارد گل های نمدی یـا پارچه ای نیز این زیبایی را دوبرابر مـیکند و اگر از نمد یـا پارچه رنگی استفاده شود حیرت آور خواهد بود.

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

آموزش تصویری ساخت گل رنگی با نمدی,felt flowers

پنجشنبه 08 مرداد 1394

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش
کاردستی,ساخت کاردستی,سایت کاردستی,ساخت کاردستی تزئینی,آموزش کاردستی تزئینی,ساخت گل,آموزش گل سازی,آموزش گلسازی,سایت گلسازی

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

آموزش ساخت گل رز شکلاتی خوشکل

پنجشنبه 08 مرداد 1394

آموزش ساخت تراریوم باغچه شیشـه ای تزئینی

آموزش
ساخت کاردستی,آموزش گلسازی,آموزش گل سازی,آموزش ساخت انواع گل,آموزش ساخت وسایل تزئینی

تراریوم مجموعه ای از گل ها و گیـاهان طبیعی داخل تنگ یـا محفظه شیشـه ای هست که زیبایی بخصوص بـه خانـه ها مـیدهد ساخت تراریوم ساعت ها و روزها وقت مـیبرد و برای ساخت یک تراریوم خوشکل و تزئینی حتما وقت زیـاد صرف آن نمود

تراریوم، مجموعه‌ای از گیـاهان سازگار هست که درون یک ظرف بسته یـا حدوداً بسته رشد مـی‌کنند. تراریوم درون واقع یک باغچه و فضای سبز کوچک درون خانـه‌ی شماست. تراریوم ها به منظور افرادی مناسبند کـه دوست دارند خانـه و یـا محل کارشان را با گیـاهان تزئین کنند،‌ ولی وقت کافی به منظور نگهداری از آن‌ها را ندارند.

وسایل مورد نیـاز:

ظرف شیشـه‌ای، صابون به منظور شست‌وشوی ظرف، شن، خاک

شیوه ساخت:

1- یک ظرف شیشـه‌ای، مثلاً تنگ ماهی، آکواریوم، پارچ بزرگ بلور یـا حتی شیشـه مربا را به منظور این کار انتخاب کنید.

2- هرچه دهانـه ظرف تنگ‌تر باشد، کار سخت‌تر است. کاشت گیـاه داخل این ظرف‌ها را با انبر سیمـی نازکی کـه خود مـی‌سازید، انجام دهید.

3- ظرف را با آب گرم و صابون شسته و خشک کنید. ظرف‌های نشسته، باکتری‌های مضر را وارد محیط تراریوم مـی‌کنند.

4- یک لایـه یکنواخت بـه قطر 2.5- 1.5 سانتی‌متر شن کف ظرف بریزید. این شن بـه زهکشی کمک مـی‌کند.

5- 1 یـا 2 قاشق غذاخوری زغال چوب فعال را روی شن بپاشید. زغال، هوا را تازه نگه مـی‌دارد و به خصوص زمانی کـه محیط تراریوم را بسته نگه مـی‌دارید، دارای اهمـیت است.

6- بـه ظرف، خاک گل‌کاری اضافه کنید که تا روی شن و زغال چوب را بپوشاند. مقدار این خاک سبک، حتما یک چهارم عمق ظرف باشد.

7- گیـاهان را قبل از درآوردن از گلدان اولیـه، بـه دقت بررسی کنید که تا کاملاً سالم باشند. گیـاه را آرام تکان دهید که تا خاک اضافی بدون صدمـه دیدن ریشـه‌ها از آن جدا شود. گیـاه بیمار یـا آفت زده را وارد تراریوم نکنید.

8- خاک را کمـی گود کنید. گیـاه را بکارید. دور ریشـه‌ها را کاملاً بپوشانید. این مراحل را درون مورد بقیـه گیـاهان هم تکرار کنید.

9- گیـاهان و داخل ظرف را با اسپری آب تمـیز کنید. خاک را با اسپری، خوب مرطوب کنید.

10- تراریوم را با اشیـاء سرامـیکی تزیین کنید.

در تصاویر زیر، چند نمونـه زیبای تراریوم را مشاهده مـی‌نمایید.

آموزش ساخت تراریوم باغچه شیشـه ای تزئینی

آموزش ساخت تراریوم باغچه شیشـه ای تزئینی

آموزش ساخت تراریوم باغچه شیشـه ای تزئینی

پنجشنبه 08 مرداد 1394
[مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 01 Jul 2018 07:27:00 +0000مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

اموزش بافت مو با مـهره - bargozideha.com

 • بافت مو با عکس

  خدمات کلیـه بافت مو با مدل های جدیداموزش انواع بافت مو:افریقایی-مکزیکی-فرانسوی-هلندی-مصری-لبنانی و........اضافه مـهره و روبان و نگین و کنف و ..........متدی جدید درون بافت مو:موهای بافته شده را بدون تاثیر بر موی خودتان فر مـیکنیماین عهای بافت مو چندین نمونـه از البوم کار خانم مرادی مـیباشد شما با هر نوع سلیقه ای مـیتوانید مدل مورد علاقه خودتان را از بین صدها مدل زیبای ایشان انتخاب کنید

 • تزئین گیره مو با مـهره

  تزئین گیره مو با مـهره   بعد از چند که تا خوراکی بهتره بریم سراغ یک کار هنری .هنرهای دستی هم بـه  انسان یک آرامش خاصی مـیده بخصوص اگر بهش علاقه داشته باشین و هم یک نوع کمک بـه اقتصاد خانواده هست وقتی خودتون یک گیره  خوشکل درست کنین دیگه احتیـاجی نیست چندین برابر هزینـه کنین که تا از بیرون تهیـه کنین امـیدوارم کـه این کار براتون مفید باشـه. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق وسائل مورد نیـاز : مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق یک گیره سر معمولی مقداری نخ بافتنی مـهره های رنگی  قلاب بافتنی و سوزن خیـاطی   اگر دقت کرده باشین پشت گیره های مو یک قسمت فلزی هست کـه حالت فنری داره و هر وقت مو توی گیره قرار مـیگره این نگهدارنده هست این قسمت را حتما به آرامـی از گیره جدا کنین . مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق   از یک سر گیره کـه حفره داره نخ بافتنی بـه رنگ دلخواه را عبور بدین گره بزنین و شروع کنین بـه بافتن هر گره ای کـه مـیزنید حتما دور گیره را بگیره مـیخوایم این قسمت فلزی روی گیره کاملا پوشیده بشـه که تا بتونیم مـهر ها را روش سوار کنیم .       الان وقت دوختن مـهره ها هست اگر قبلش با کاموا روی گیره را نپوشونیم چسباندن این مـهره ها روی فلز مشکله و بعدا بـه راحتی کنده مـیشن.حالا با  نخ و سوزن مـهره های بـه رنگ و اندازه دلخواه را روی قسمت بافتنی گیره  مـی دوزیم که تا روی کل کار پر از مـهره بشـه .     اون قسمت فلزی را کـه ابتدای کار جدا کردین را دوباره بذارین سر جای  خودش.   کار آمادست

 • آموزش بافت پلیور مردانـه با یقه هفت

  آموزش بافت پلیور مردانـه با یقه هفت آموزش بافت : جلو : 110 دانـه پشت : 90 دانـه  بافت جلوی پلیور : 110 دانـه سر مـی اندازیم بعد 3 الی 4 سانت کشبافت 2 تایی ( 2 دانـه از زیر + 2 دانـه از رو ) بافته و بعد هر مدلی کـه دوست داشتیم مـیبافیم کـه در اینجا مدل جودانـه تکی هست و 3 که تا پیچ هم درون بافت انداخته شده کـه پیچ وسط 8 تایی و پیچهای کناری 6 تایی هست . به منظور این کـه طرحتون زیباتر بشـه این طرف و اون طرف پیچ را 2 دانـه از رو مـیبافیم . بـه اندازه ای کـه مـیخاهیم بلندی لباسمان باشد که تا زیر بغل بافته بعد بافتنی را نصف کرده یعنی 110 دانـه نصف کرده کـه مـیشود 55 دانـه . حال 55 دانـه اول را کـه سمت راست بافتنی از قسمت روی بافتنی هست توضیح مـیدهم . 13 دانـه اول ( کنار بافتنی ) را بافت ابری بافته و بقیـه بافت را همونطوری کـه هست مـیبافیم که تا 55 دانـه . حال رج را برگردانده یک دانـه زیـاد مـیکنیم بعد 2 دانـه یکی کرده و تا انتهای رج بافت را همانطوریکه هست مـیبافیم . دقت شود 13 دانـه آخر بافت ابری هست . باز 13 دانـه بافت ابری و بافت را که تا آخر رج ادامـه داده و دانـه ای را کـه زیـاد کرده بودیم بافت ابری مـیبافیم . رج برگشت باز یک دانـه زیـاد کرده و یک دانـه ابری بافته + 2 دانـه یکی کرده و باز بقیـه بافت . این دانـه ها را که تا جایی زیـاد مـیکنیم کـه تعداد دانـه های ابری ما بـه 7 دانـه برسد . و قسمتی کـه 2 دانـه یکی مـینیم را که تا اندازه ای کـه مـیخاهیم گشادی یقه باشد ادامـه مـیدهیم کـه من اینجا 15 دانـه کم کرده ام و 7 دانـه را که تا آخر بافت ابری مـیبافیم . درون قسمت زیر بغل هم بعد از اینکه 10 رج بافتیم رج 11 ، مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق 6 دانـه از 13 دانـه ای را کـه بافت ابری به منظور زیر بغل بافته بودیم کور کرده و 7 دانـه دیگر را که تا پایـان بافت ابری مـیبافیم . که تا اندازه ای کـه مـیخاهیم بلندی یقه باشد بافته و بعد بافت را کور مـیکنیم فقط قسمت 7 دانـه ای کـه در سمت یقه بود را بـه اندازه یقه پشت بـه صورت بافت ابری مـیبافیم . سمت دیگر لباس را هم همـینطور منتها برعاین طرف مـیبافیم . بافت پشت لباس : به منظور پشت لباس 90 دانـه سرانداخته و عینا مثل جلو مـیبافیم . مدل هم من درون اینجا 4 دانـه از زیر + 2 دانـه از رو بافتم . فقط پشت یقه نداریم و تا بالا صاف بافته مـیشود . درون قسمت آستین هم هنگامـیکه 6 دانـه را کور کردیم از رج بعد از اون از بعد از 7 دانـه بافت ابری که تا 8 رج 4 دانـه کور مـیکنیم . هر دو طرف آستین این کار را انجام مـیدهیم کـه پشت حلقه آستین لباس زیبا بایستد . درزهای پهلو و سرشانـه لباس را دوخته و قسمتی را کـه از یقه ( 7 دانـه ) بافته بودیم را بـه پشت لباس مـیدوزیم به منظور قسمت یقه پشت . بافت جودانـه تکی : ۱ دانـه از زیر + ۱ دانـه از رو + ... که تا آخر رج . رج بعد دانـه ها برعمـیشود یعنی دانـه های زیر از رو و دانـه های رو از زیر بافته مـیشود . درون تمام طول ...

 • کار با منجوق و مـهره كريستال

  پس مـیریم سراغ مثلث:مثلث رو از راس آن شروع مـی کنیم .توی این مثلث ما خونـه های مختلفی داریم من مـیگم 4 نوع خونـه:نوع 1:  اولین خونـه  در رج اول به منظور این خونـه 6 که تا مـهره رو توی سوزن وارد مـیکنیم.نوع 2: خونـه های اول هر رج:برای این خونـه ها 5 مـهره وارد سوزن مـیشـه.نوع 3:  خونـه های وسط هر رج کـه بسته بـه اینکه کدوم رج باشیم تعدادش فرق مـیکنـه.برای این خونـه ها 3 مـهره وارد سوزن مـیشـه.نوع 4 : خونـه های آخرهر رج:برای این خونـه ها4 مـهره وارد سوزن مـیشـه.توی این شکل بهتر مـیتونم توضیح بدم:همـین طور کـه مـیبینین هر رج بـه همون تعداد خونـه داره یعنی مثلا رج 4 ، 4 که تا هم خونـه دارهیـا رج 30 ، 30 که تا خونـه داره.که با توجه بـه اواع خونـه کـه بالا توضیح دادم . خونـه اولش نوع 2 هست یعنی 5 که تا مـهره مـیخوادخونـه دوم که تا 29 ام (یعنی 28 که تا خونـه ) نوع سوم هست .یعنی 3 که تا مـهره مـیخواد.و خونـه 30 ام خونـه نوع 4 هست و 4 که تا مـهره مـی خواد.کلا حتما هر خونـه از 6 مـهره تشکیل بشـه .که به منظور اینکه بدونیم چند که تا مـهره رو حتما وارد نخ کنیم مـهره های مشترک رو از 6 کم مـیکنیم.پس شروع مـی کنیمcباید 6 مـهره وارد نخ کنیم .و نخ رو حلقه مـیکنیم . با یک گره یـا بست .الان رج اول تمومـه . بعد اولین خونـه رج 2 ، 5تا مـهره مـیخواد توی سوزن وارد کرده ، و از مـهره    1 رج 1 رد مـیکنیم .(شکل 7)برای خونـه آخر رج 2 هم  اول سوزن رو از مـهره 2 رج یک رد کرده (شکل8) بعد 4 که تا مـهره توی سوزن،  واز مـهره های      2    و     3        رد مـیکنیم.(شکل 9)عکسای رج1عکسهای رج2و رج های بعدی هم بـه همـین شکل . خوب دوستای خوبم اینم مراحل کار از رج 3 :اول اید نخ رو بـه اول رج 3 ببریم: یعنی 2 که تا مـهره با لا مـیریم.بعد رومـیزی رو بر مـی گردونیم و یک مـهره دیگه رد مـی کنیم:و 5 که تا مـهره درون نخ : مـهره اولی کـه رد کرده بودیم درون مـیاریم. الا 2 مـهره دیگه جلو مـیریم و بعد 3 مـهره درون نخ:و...و رج های بعدی هم بـه همـین شکل .ببخشید کـه خیلی پر حرفی کردم. امـید وارم با خلاقیت و ابتکار خودتون رومـیزی های شیک درست کنین و عکساشو به منظور ماهم بذارین . که تا حالشو ببریم . الا 2 مـهره دیگه جلو مـیریم و بعد 3 مـهره درون نخ:و...و رج های بعدی هم بـه همـین شکل .ببخشید کـه خیلی پر حرفی کردم. امـید وارم با خلاقیت و ابتکار خودتون رومـیزی های شیک درست کنین و عکساشو به منظور ماهم بذارین . که تا حالشو ببریم .

 • اموزش ساخت دستبند مـهره ای

    آموزش ساخت دستبند مـهره ای   به منظور ساخت این دستبند ساده اما زیبا بـه مقداری بند چرمـی و تعدادی مـهره رنگی نیـاز دارید     این بندهای چرمـی را مـیتوانید از کفاشی ها یـا خرازی ها بـه راحتی تهیـه کنید از دانـه های رنگی تسبیح و نوارهای کنفی یـا بند کفش هم مـیتوانید استفاده کنید     به منظور تهیـه دستبند ابتدا بـه اندازه دور مچ تان و کمـی هم بیشتر از نوار چرمـی ببرید مـهره های رنگی را با فاصله مناسب از هم داخل نوار چرمـی قرار دهید     بعد از عبور مـهره های رنگی دو سر دستبند را با گیره فلزی بـه هم محکم کنید

 • اموزش مـهره بافی 1

  اول از همـه از ابتدایی ترین نوع بافت مـهره رو اموزش مـیدم فرمولاسیون این کارو بایـه عتوضیح مـیدم درون عبالا کـه مشاهده مـیکنید دایره های صورتی نماد مـهره وخط های مشکی نماد نخ مورد استفاده شماست کـه با ادامـه این طرح مـیتونید دستبندی بـه طرح مروارید های قدیمـی داشته باشید مثل این: ولی متاسفانـه چنین مـهره هایی با توجه بـه نوع ساختارشون بعد یـه مدت پوست پوست مـیشن واز بین مـیرن و همچین طرحی بهتره با استفاده از مـهره های رنگی درست بشـه این طرح جزئی مقدماتی ترین طرح های مـهره بافیـه کـه با استفاده اون مـیتونیم یک رو مـیزی خوشکل یـا یک ست گوشواره ی باحال داشته باشیم  

 • آموزش بافت کفش نوزاد

  شما اینجا هستید : خانـه » آموزش » آموزش بافت کفش نوزاد آموزش بافت کفش نوزاد آموزش بافت کفش نوزاد با این روش بـه راحتی مـی توانید  به منظور کودکان دلبندتان کفش ببافید. طرزبافت : ابتدا ۴۵ دانـه سر انداخته و ۴ رج بافت رکن  ببافید وسط بافت را علامت بزنید. توجه داشته باشید کـه در بافت رکن پشت و روی کار از یک جهت بافته مـی شود. حال با رنگ دیگر سه رج بافت ساده دارید و دررج بعد ۲ که تا یکی یک ژته. ۲تایکی یک ژته بافت را ادامـه  دهید. رج بعد دانـه ها همانطور کـه دیده مـیشوند بافته شوند. بافت را که تا زده ومجددا با نخ اولی دانـه گیری نمایید. چند رج بافت کشبافت ببافید و باز بارنگ آبی بافت ۲ که تا یکی و یک ژته را ادامـه دهید. بافت را تازده و مجددا بانخ سفید دانـه گیری نمایید. ۶دانـه وسط را بـه صورت کشبافت ببافید و در شروع و آخر بافت بـه دانـه ها اتصال دهید که تا لبه فرم بگیرد که تا ۷ که تا ۸ رج ادامـه دهید. بافت ۲تا یکی یک ژته را ادامـه داده ورج برگشت راهم مـیبافیم.و جند رج بافت رکن مـی بافید . بانخ آبی بافت ۲ که تا یکی و یک ژته و…. رج برگشت راهم بافته لبه را که تا کرده و بدوزید ، با نخ سفید همـین بافت را ادامـه  دهید. درز پهلو و کف کفش را دوخته و منگوله را وصل  کنید . طرز درست منگوله : نخ را چند دور بـه اطراف یک مقوا بپیچید. مقوا را از داخل ان خارج کنید . با قلاب چند سانتی متر زنجیر ه ببافید و با نخ اضافه دور نخ ها را ببندید. نخ ها را با قیچی پرداخت کنید که تا به صورت توپ درون آیند. گردآوری: گروه مـیهن بانو منبع: بانو۱

 • اموزش بافت ژاکت زنانـه+عتمام مراحل بافت

  برای بافت این لباس ۸ عدد کاموای ۱۰۰ گرمـی استفاده شده کـه در هنگام بافت این کاموا دولا شده هست . تعداد دانـه های لباس به منظور یک فرد۴۵ کیلو گرمـی : جلو : ۶۰ دانـه پشت : ۱۲۰ دانـه آستین : ۴۵ دانـه بافت جلوی لباس : ابتدا ۶۰ دانـه سر انداخته و من درون اینجا کشبافت نبافتم و بعد ۸ دانـه را به منظور جادکمـه کـه بافت ابری مـیبافیم + بقیـه دانـه ها را هر مدلی کـه دوست داشتیم کـه من درون اینجا بافت تیغ ماهی 3 تایی  بافتم . بـه اندازه ای کـه مـیخاهیم بلندی لباسمون باشد بافته که تا زیر بغل کـه من اینجا ژاکت بلند مـیخاستم و بلند بافتم و برای جای حلقه آستین ابتدا ۶ دانـه کور مـیکنیم و بافت را طوری ادامـه مـیدهیم کـه در این قسمت حلقه آستین ۶ دانـه دیگر هر ۴ رج یکبار کور مـیکنیم . بعد مـیبافیم که تا به اندازه بلندی زیر بغل که تا سرشانـه شود کـه در اینجا من ۱۴ سانت بافتم . حال کـه تا اینجا بافتیم بـه اندازه سرشانـه کور مـیکنیم کـه در اینجا من ۲۲ دانـه به منظور سرشانـه کور کردم کـه ۲۷ دانـه دیگر مـیماند کـه این ۲۷ دانـه را به منظور یقه نگه مـیداریم . طرف دیگر جلو را هم همـین کار را انجام مـیدهیم فقط دقت شود کـه دو که تا جلو قرینـه هم باشند . پشت لباس : به منظور پشت ۱۲۰ دانـه ابتدا سر مـیاندازیم ، بعد از ۱۰ سانت بافت هر طرف یک دانـه کم مـیکنیم البته هر چند رج یکبار که تا تعداد دانـه های ما درون قسمت کمر بـه ۹۰ دانـه برسد . بعد بافت را ادامـه مـیدهیم که تا زیر بغل ، ( از روی جلوی لباس اندازه مـیگیریم ) بافت زیر بغل هم عینا مثل جلو انجام مـیدهیم یعنی درون هر دو طرف ابتدا ۶ دانـه کور کرده بافت را ادامـه مـیدهیم که تا سرشانـه ، قسمت سرشانـه از هر طرف ۲۲ دانـه به منظور سرشانـه کور مـیکنیم و بقیـه دانـه ها را به منظور یقه نگه مـیداریم ( مـیشود همـه دانـه ها را یکجا کور کرد و بعد به منظور بافت یقه دانـه گرفت ) . بافت یقه : کلا حتما ۱۰۰ دانـه داشته باشیم ، درون قسمت جلو هر طرف ۲۷ دانـه داشتیم کـه دو که تا ۲۷ مـیشود ۵۴ دانـه ، بعد ۵۶ دانـه دیگر مـیماند کـه ما درون پشتمان ۳۴ دانـه به منظور یقه پشت ماند کـه باید درون بافت دانـه زیـاد کنیم ، هنگامـیکه کل دانـه های یقه را درون مـیل مـیگیریم که تا دانـه هایمان ۱۰۰ دانـه شود طوری زیـاد مـیکنیم کـه نیفتد ، بـه اندازه ای کـه مـیخاهیم بلندی یقه باشد بافته و بعد کور مـیکنیم . بافت آستین : به منظور بافت آستین ابتدا ۴۵ دانـه سر انداخته و این ۴۵ دانـه را که تا اندازه زیر بغل هر طرف ۱۰ دانـه زیـاد مـیکنیم که تا بشود ۶۵ دانـه . حال درون قسمت زیر بغل از هر طرف ۶ دانـه کور کرده بعد ۲ رج یکی ، ۱ دانـه کور مـیکنیم که تا تعداد دانـه هایمان بشود ۱۶ دانـه . بعد از هر طرف ۴ دانـه کور کرده و ۸ دانـه وسط را یک جا کور مـیکنیم . درزها و دکمـه های لباس را دوخته و لباسمان آماده هست . نکته : جادکمـه لباس را درون قسمت راست لباس درون مـیاوریم ...
[مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 05 Jul 2018 13:56:00 +0000مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق

ساخت زیورآلات مـهره ای با بسته مـهره انـه | فروشگاه مارکتینا

آموزش ساخت زیور آلات دست ساز هنری آموزش ساخت انواع زیورالات مـهره ای ٬مفتولی دستساز. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق کـه گام بـه گام با هم هستیم درون ساخت زیور آلات دست ساز yes. مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق نگران نباشید زمانی بود کـه من هم نمـیدونستم چطور یـه .معرفی وسایل ساخت زیورالات دست ساز و انواع سنگ ها هنری این جلسه مقدمـه ای هست کـه با آموزش اون، مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق مـیتونید درون انتخاب سنگ ها و ساخت زیو آلات مـهره ای تون بـه درستی عمل کنید. بعضی از این نکات پایـه و اصل و بعضی هم به منظور .آموزش ساخت زیور آلات دست ساز Archives – وبلاگ هنری زیور آلات دست ساز دنیـای بسیـار گسترده ای دارد ، از جمله زیور آلات دست ساز مـی توان بـه زیورآلات مفتولی ، دستبند مـهره ای ، گردنبند مـهره ای و غیره اشاره کرد. کـه هریک بـه .آپارات – آموزش ساخت زیورآلات مـهره ای آپارات – آموزش ساخت زیورآلات مـهره ای. جواهرات و زیورآلات – نحوه ساخت زیورآلات · ماهان وب. 1,218 بازدید. -. 2 سال پیش. 3:28 · بی مـهره -.آموزش ساخت زیور‌آلات مـهره‌ای درون خانـه ستاره بعضی خانم‌ها با وسایل ساده درمنزل زیورآلات متنوع درست مـی‌کنند. درون این‌جا ساخت زیورآلات با مـهره‌های ذوب شده را بـه شما آموزش مـی‌دهیم.آموزش ساخت زیورآلات دست ساز (با تصاویر و توضیحات کامل) – آرگا آموزش ساخت زیورآلات دست ساز مفتولی با ایده های جدید و روش هایی به منظور ساخت گردنبند و . آموزش ساخت زیورآلات جدید آموزش ساخت دستبند مـهره ای .آموزش ساخت زیور آلات زیورآلات دستساز پرتره ۱- مـهره ای. ۲- مفتولی. ۳- مفتولی پیشرفته. زیورآلاتی کـه در طول دوره توسط هنرجو ساخته مـی شود متعلق بـه خود هنرجو است. دوره های حضوری. دوره مـهره ای (سنگهای زینتی و .آموزش ساخت زیور آلات با سنگ تزئینی جواهربازار 10:10مراحل آموزش ساخت زیور آلات زیبا با استفاده از سنگ‌های زیبا هنری دست ساز. و گردنبند با تسبیح کار خاصی نمـیخواد بر اساس سلیقه شخصی مـهره هایی با رنگ و جنس .آموزش ساخت دستبند ساده با مـهره های فیروزه ای – نماشا 4:11برای مشاهده آموزش های رایگان زیورآلات از ابتدایی که تا پیشرفته بـه آدرس honari.com/a/n-cz مراجعه کنید. مواد اولیـه مانندسنگ های تزیینی .آموزش ساخت زیورآلات – دانلود نصب برنامـه اندروید کافه بازار ساخت گردنبند با مـهره آموزش توگردنی با مـهره و سیم ساخت گردنبند با زنجیر آموزش گردنبند با زنجیر آموزش گردنبند فیروزه ای آموزش ساخت گوشواره مـیخی آموزش گوشواره .اموزش ساخت زبورآلات مـهره ای بـه سادگی – دیدستان 10:25با این کلیپ خود زیورآلات زیبا بسازید. اموزش ساخت زبورآلات مـهره ای بـه سادگی. ۵ بازدید. منتشر شده درون ۲۳ مرداد ۱۳۹۶. بانوان. اشتراک گذاری. دانلود. ۶۳٫۹ MiB .چگونـه به منظور خود انگشتر زیبا بسازیم – روش ساخت انگشتر مـهره ای . انگشتر مـهره ای مد فشن و روز هست و با اضافه بـه زیورآلات و جواهرات خودتان زینت خاصی برایتان بـه ارمغان مـی آورد. مخصوصا اینکه با وجود بینـهایت .ساخت زیورآلات نیمـه قیمتی دوره آموزشي ساخت زيور آلات نيمـه قيمتي با مـهرهBeads making يکي از اين دوره ها محسوب مي . با استفاده از مـهره هاي سنگي . گردنبند و دستبند با سنگ های ريز و رشته ای.ساخت زیورآلات – شبکه‌ما – shabakema 10:12کلیپی کـه امروز به منظور شما دوستان آماده کردم تکه ای از برنامـه خانـه مـهر کـه از شبکه جام جم پخش مـی شود هست. درون مورد ساخت زیورآلات با سنگ های تزیینی و لحیم هست کـه .تازه ها با برچسب : مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق آموزش ساخت بدلیجات زیبامون مجموعه ای از جدیدترین پابند انـه شیک، پابند انـه اسپرت، و پابندهای شیک بهاری و تابستانی انـه بـه همراه . آموزش ساخت بدلیجات دست ساز-دستبند مدرن با مـهره . ساخت دستبند و انواع زیورآلات دیگر از کارهای مورد علاقه خانم‌ها و ان است.آموزش ساخت گردنبند پارچه ای با مـهره های چوبی – مجله اینترنتی من و هنر یکی از جذاب ترین محصولات دست ساخت کـه در یکی دو سال اخیر توسط هنرمندان جوان درون ایران ارائه شده است، زیورآلات پارچه ای است. جذابیت این محصولات .آموزش ساخت زیور آلات مـهره ای درون خانـه بعضی خانم ها با وسایل – قطره بعضی خانم ها با وسایل ساده درمنزل زیورآلات متنوع درست مـی کنند. درون این جا ساخت زیورآلات با مـهره های ذوب شده را به.عهای رنگی:4 ایده درست زیورآلات با دستبندهای مـهره ای – رنگی . ایده ۳: ازشون تو ساخت گوشواره کمک بگیرید. ایده ۴: ریسه های مـهره ای رو بـه هم ببافید و زیورآلات شیک و مجلسی درست کنید.تماشا آموزش درست دستبند صبا 2:49آموزش درست دستبند ساده فیلم آموزش دستبند مـهره ای آموزش درست دستبند با مروارید اموزش درست دستبند با کاموا آموزش ساخت دستبند .ساختن زیورآلات – ژمز شما مـی توانید ظاهر گذشت سالها را روی هر قطعه ای از نقره بوجود آورید. ادامـه. 1394/9/27 . این دستبند از حلقه های سیم، کـه با مـهره بهم وصل شده اند، ساخته مـی شود. این کار .نحوه ساخت 16 دستبند زیبا – دکوریکور دستبند چند دورپیچ با رنگ های مختلف و متعدد مـی تواند ظاهر زیبا و ساده ای داشته باشد. شما مـی توانید از فلزات مختلف و مـهره های کوچک به منظور ساخت این دستبند استفاده .ساخت دستبند با سیم و مـهره – مجله تصویر زندگی آموزش ساخت دستبند با سیم و مـهره – دست بند مـهره ای – ساخت زیورآلات. مرحله 1 – وسایل لازم به منظور درست این دستبند شما بـه وسایل زیر نیـاز دارین: • سیم مخصوص .. مـهره فیروزه‌ ای قطر 10 مـیلی متر – پارسی مـید مـهره فیروزه‌ای بـه قطر 1 سانتی‌متر به منظور ساخت زیورآلات بدلی مثل گردنبند، دستبند و گوشواره.آموزش ساخت زیورآلات – انجمن نوعروس حتی اگر شما کارتون طلا و نقره هم باشـه, بازم حتما با اصول زیورآلات مـهره ای و مفتولی رو بلد باشید, بعد به این دید نگاه نکنید کـه بدلیجات هستش, این .آموزش ساخت دستبند مـهره ای کشی مرحله بـه مرحله • دونفره آموزش مرحله بـه مرحله ساخت دستبند مـهره ای کشی با عاز مراحل کار. این دستبند زیبا با مـهره های سنگی و خرجکار و یک پلاک به منظور وسط کار و کش نامرئی درست مـیشـه.مـهره ها یکی از زیورآلات مد روز – سایت طلا درون طول عصر حجر، اصولاً مـهره ها تنـها بـه منظور زینت بدن انسان ساخته نمـی شد بلکه درون داد وستد . طلا و سایر سنگ های نیمـه قیمتی اغلب درون ساخت جواهرات مـهره ای استفاده مـی شد.چگونگی ساخت سنگ های نقره ای – سنگ فکی به منظور فروش زیورآلات و جواهرات پرترهآموزش زیورآلات مـهره ای. دستبند زیبای سنگ عقیق سرمـه ای بـه همراه دوره های مـهره ای. آموزش ساخت زیورآلات مـهره ای .آموزش ساخت گردنبند و گوشواره با تصاویر مرحله بـه مرحله – برفانک هنر ساخت زیورآلات و بدلیجات یکی از هنرهای دستی هست که طرفداران زیـادی هم دارد. درون این بخش آموزش ساخت گردنبند و گوشواره با مـهره های منجوقی را بـه صورت مرحله بـه .آموزش ساخت گردنبند با منجوق و مـهره – بیتوته آموزش ساخت گردنبند آموزش تصویری ساخت گردنبند,نحوه ساخت گردنبند,ساخت گردنبند با منجوق و مـهره,نحوه ساخت گردنبند با منجوق,ساخت زیورآلات با منجوق,درست گردنبند با منجوق,آموزش مـهره و منجوق . آموزش درست گردنبند ستاره ای با منجوق.ایرنا – تولید زیورآلات با طلا و سنگ های مـهره ای درون گچساران آغاز شد گچساران- ایرنا- مدیرعامل آموزشگاه های آزاد سیم و گوهر کشور گفت: تولید و ساخت زیورآلات با طلا و سنگ های مـهره ای با حضور 68 نفر گچسارانی درون شـهر .آموزش ساخت دستبند منجوقی شیـاده با مـهره های رنگی ساختنی مـی توانید این منجوق ها را از زیورآلات قدیمـی تان هم جدا کنید. ما طرح ساده ای را به منظور دستبند انتخاب کرده ایم و فقط درون وسط آن از مـهره های رنگی استفاده .آموزش ساخت دستبند مـهره ای – سیدرضا بازیـار آموزش ساخت دستبند مـهره ای. سیدرضا بازیـار ۵ مرداد , ۱۳۹۶. 0 1 دقیقه خواندن. یکی از زیورآلاتی کـه خانم ها بـه آن علاقمند هستند دستبند هست که باتوجه بـه تنوع لباسهایشان .آموزش ساخت دستبند منجوقی شیـاده با مـهره های رنگی زن امروزی به منظور ساخت این دستبند منجوقی نیـاز بـه مـهارت خاصی ندارید و فقط حتما کمـی‌منجوق داشته باشید. مـی‌توانید این منجوق‌ها را از زیورآلات قدیمـی‌تان هم جدا کنید. طرح ساده ای را .کافه مد آموزش ساخت گردنبند مـهره ای – آموزشآموزش ایده ساخت زیورآلاتآموزش تصویریآموزش تصویری ساخت زیور آلاتآموزش تصویری ساخت .دانلود برنامـه ساخت دستبند,گوشواره,انگشتر,گردنبند از بازار اندرویدی . ساخت زیور آلات با وسایل بسیـار ساده و دور ریختنی بدون نیـاز بـه دانش و تجربه خاص و بسیـار کاربردی و جذاب آموزش ساخت دستبند با نخ کاموا آموزش .آموزش ساخت زیورآلات با مـهره مفتول مرکز توسعه و تحقیقات گوهر و جواهر . درون پایـان دوره دانشجویـان و کارآموزان درون آزمونـهای سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده و مـیتوانند با دریـافت لایسنس بین المللی ساخت ساخت زیورآلات با مـهره مفتول بـه عنوان .ساخت دستبند با مـهره زیباشو دات کام درون بخش تزئینات زیبا شو آموزشـهای زیـادی به منظور ساخت زیورآلات داشتیم درون این پست نیز درون نظر داریم ایده ای جدید به منظور ساخت دستبند یـا گردنبند را بـه .آموزش ساخت گردنبند لودانـه سیـاه – زیورآلات (مد و زیبایی) – آچار 24 – آموزش ساخت گردنبند لودانـه سیـاه شرح آموزش: شاید شما هم بـه ساخت زیورآلات علاقه . کـه از طریق وارد نخ بـه مـهره بعدی، هر دو مـهره ای کـه وارد مـی کنید را بـه هم بدوزید.لوازم ساخت زیورآلات زنانـه – خرید آنلاین فروشگاه اینترنتی بامـیلو خريد آنلاين لوازم ساخت زیورآلات زنانـه از فروشگاه اینترنتی بامـیلو. مجموعه ای عظیم از لوازم ساخت زیورآلات زنانـه. بهترين قيمت ها از تحویل نقدی لذت ببرید – اكنون .کندو ساخت زیورآلات شیک ومجلسی به منظور اندروید آموزش ساخت زیورآلات چرمـی آموزش ساخت دستبند . آموزش ساخت دستبند با مـهره شیشـه ای و روبان . گل با مـهره زیورآلات انـه پارچه ای با گره تزیینیآموزش ساخت گردنبندهای مـهره‌ای بافته شده khanoomane خانومانـه: ساخت گردنبندهای مـهره‌ای بافته شده شاید خیلی سخت بـه نظر بیـاید، اما اینگونـه نیست! شما مـی‌توانید درون عرض یک ساعت یـا کمتر، یکی از این .برگزاری اولین دوره آموزش ساخت زیور‌آلات مـهره‌ای درون مؤسسه خیریـه . سرانـه اشتغال کم و ارزش افزوده بالای ساخت زیورآلات مـهره‌ای دو دلیل عمده سیـاست‌گذاری معاونت صنایع‌دستی و گروه آموزش مـیراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و .آموزش ساخت دستبند مـهره ا ي پسرونـهي دانلود خونـه کام این ویدئو ، آموزش بخشی از مراحل ساخت زیورآلات مـهره ای هست . به منظور مشاهده آموزش های بیشتر و خرید سنگ و مـهره و ابزار بـه سایت honari مراجعه. Missing: پسرونـهيآموزش و الگوی ساخت زیور آلات با منجوق و مـهره(فقط آموزش) – خانوم گل آدمـهایی هستند کـه بودنشان “حتی مجازی” بـه آدم آرامش مـیده! دوستیشون برات حقیقی مـیشـه و یـهو مـیشن یـه قسمت از زندگیت! ممنون کـه هستی! (1782).بسته مـهره ی ساخت زیورآلات انـه – شیپور این بسته شامل 325 تکه مـهره ی رنگی و شاد و منحصر بفرد درون اشکال و سایز های . این پکیج هدیـه ای ویژه و ارزنده به منظور ان مـی باشد و همچنین به منظور سرگرم . بسته مـهره ی ساخت زیورآلات انـه+گارانتی درون شیپور-عکوچک 3 .تولید زیورآلات با طلا و سنگ‌های مـهره‌ای درون گچساران – ایسنا وی خاطرنشان کرد: کارجویـان گچسارانی بعد از هشت ماه دوره مربوطه توانستند بـه مرحله تولید و ساخت زیورآلات با طلا و سنگ‌های مـهره‌ای دست پیداکنند.چارق آگهی : مقالات آموزشی – آموزش ساخت گوشواره پارچه ای امروز نوبت آموزش ساخت گوشواره پارچه ای رسیده کـه شما مـی تونید این . را بـه مـهره مـی چسبانیم و اطراف پارچه و وسط دو مـهره را با نخی محکم گره مـی زنیم.آموزش بافت دستبند انـه رنگین کمان گل با مـهره – کودک سیتی . شما هم مـی توانید این دستبند مـهره ای زیبا با تم گل و رنگین کمان را درست کنید و به دست . طرز ساخت کاردستی زیور آلات – گردنبند با دور ریختنی ها · آموزش بافت .آموزش ساخت زیور آلات – کودک سیتی، سرگرمـی و آموزش کودک و خانواده ساخت بدلیجات متنوع و رنگارنگ هنری آسان هست که خیلی از خانم های بـه آن علاقه دارند. شما هم مـی توانید این دستبند مـهره ای زیبا با تم گل و رنگین کمان را درست کنید و به .فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین – آموزش ساخت زیورآلات آموزش ساخت زیورآلات. دوره های زیورآلات شامل سه دوره مـی باشد: ۱- مـهره ای ۲- مفتولی ۳- مفتولی پیشرفته. این مجموعه ارزشمند شامل 160 کتاب الکترونیکی آموزشی .کلاکت ساخت گوشواره با مـهره های تزیینی با استفاده از مـهره ها و سنگ های زینتی مثل مروارید، ملیله و . مـی توانید زیورآلات زیبا و انـه بسازید.کافه مد فیلم آموزش ساخت دستبند فیلم آموزش ساخت دستبند با مـهره های تزیینی بـه همراه الگوی بافت . صفحه اصلی کافه رسانـه زیورآلات دست ساز فیلم آموزش ساخت دستبند.ساخت گردنبند باخرج کار ومـهره مجله تفریحی هنری +18 آموزش مرحله بـه مرحله ساخت دستبند مـهره ای کشی با عاز مراحل کار. این دستبند . مـهره رینگی بین کار نگین دار نقره ای مورد استفاده درون ساخت زیورآلات بدلی زیبا.پونیلا – طرز ساخت زیور آلات مـهره ای پونیلا یک شبکه اجتماعی درباره علاقه هاست.در پونیلا موضوعات دوست داشتنی تان را پیدا کنید، دسته بندی کنید و به اشتراک بگذارید. پونیلا با پیشنـهادهای هوشمند .کارگاه آموزش زیور آلات و سنگهای قیمتی با 96 درصد تخفیف درون کرج . تخفیف کارگاه آموزش زیور آلات و سنگهای قیمتی تنـها با پرداخت 18،000 . روزه ساخت زیورآلات مـهره ای (گوشواره) ، آشنایی مقدماتی با سنگ های قیمتی . PDF استاندارد آموزش شغل آالت زيور و كريستالي تسئينات سازنذه ﺣﻮﺯﻩ ﻫﺎﻱ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﻫﻤﻜﺎﺭ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﺪﻭﻳﻦ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺷﻐﻞ : – ﺍﺩﺍﺭﻩ ﻛﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻓﻨﻲ . ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺗﺰﻳﻴﻨﺎﺕ ﻛﺮﻳﺴﺘﺎﻟﻲ ﻭ ﺯﻳﻮﺭﺁﻻﺕ ﺑﺎ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻭ ﺍﻧﺸﻌﺎﺏ ﻣﻬﺮﻩ ﻫﺎﻱ ﺗﺰﻳﻴﻨﻲ ﺑﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﺪﻟﻴﺠﺎﺕ ﻭ ﺯﻳﻮﺭﺍﻻﺕ ﻣﻲ. ﭘﺮﺩﺍﺯﺩ.ساخت زیورالات مـهره ای باخرج طلا – daavtalab – پرتال ويژه داوطلب آموزش ساخت زیورآلات با مـهره مفتول مرکز توسعهتحقیقات آموزش ساخت زیور آلات زیورآلات دستساز پرتره آموزش ساخت زیورآلات با مفتول مرکز توسعهتحقیقات گوهر .ساخت دستبند با مـهره شیشـه ای و کاغذ رنگی – آکاایران دستبند با مـهره شیشـه ای و کاغذ رنگی و آموزش تصویری ساخت دستبند و . آموزش ساخت دستبند نگینی انـه · جدیدترین مدل های زیورآلات رنگی و .آموزش ساخت زیورآلات انـه مقاله ای کـه ما به منظور شما اماده کرده ایم درون باره ی بازی هایی هست که درون سال 2017 منتشر . به منظور ساخت این گردنبند بـه مـهره ها درون سایز های مختلف نیـاز دارید .زیور آلات سنگ شیشـه ای – ارائه تکنولوژی های درخشان و تجهیزات خرد زیور آلات,خرید , و نقره ای و سنگ های فیروزه ای , از صد دانـه شیشـه ای رنگارنگی کـه . آموزش ساخت دستبند با مـهره شیشـه ای و , ساخت زیور آلات 9,375 بازدید , آموزش سنگ .mp4 – آموزش ساخت جا کلیدی با مـهره های رنگی 1:16در این آموزش یک مدل بافت دستبند با مـهره های کریستالی را خواهیم آموخت. با استفاده از این آموزش ساده کـه نتیجه آن بسیـار جذاب و حرفه ای بـه نظر مـی . فصل زمستان بهترین فرصت به منظور استفاده .متین.اند.سیس matin.and.sis زیورآلات دست ساز، وارداتی، شمع، چرم . آموزش ساخت عروسک (مدل آویز) با الیـاف کچه درون 1 روز! قابل توجه خانم های عزیز! عروسک هایی مطابق با سلیقه و دکوراسیون مورد نظر خود بسازید!قالب 2 تیکه ی سیلی ساخت مـهره های مربعی و دایره مالتینا بـه شما کمک مـی کند زیورآلات زیبایی خلق کنید و قابل استفاده ی مجدد هستند. جنس : قالب ها از سیلیکون تهیـه شده اند کـه ماده ای قابل انعطاف ، مقاوم درون برابر پارگی و بادوام .آموزش زیورآلات دست ساز کانال تلگرام آموزش دستبند های دوستی (از طرح های ساده که تا پیشرفته) مـهره ای (مـهره بافی) – سیمـی – کریستالی – مکرومـه ای – کشی و چرم.ساخت زیورآلات – مجله اینترنتی هنرهای دستی آی هدیـه آموزش ساخت گردنبند کریستالی با مـهره های رنگی درون این مطلب به منظور دانلود شما عزیزان آماده شده هست . این آموزش توسط گروه هنری آی هدیـه ترجمـه و سپس درون قالب PDF شامل 7 .مدل دستبند دست ساز انـه جدید و زیبا – هنر درون خانـه ساخت دستبند با مروارید، مـهره، سنگ های تزیینی و… . همانگونـه کـه قبلا نیز گفتیم ساخت زیورآلات دست ساز مـی تواند ایده جالبی برایب درآمد نیز .وسایل زیورآلات دسته های محصولات فروشگاه خرازی آنلاین خانـه / وسایل زیورآلات. وسایل زیورآلات. درون حال نمایش . تریشـه سورمـه ای(۲عددی). 10,000 ریـال . زنجیر نقره ای (متری) . زنگوله ریز نقره ای (۱۰ عددی) . منگوله سورمـه ای کوچک(۱عددی) . مـهره رنگی حروف (سری 26 عددی) 25,000 ریـال ، IMG_20170524_150115 ..زیورآلات، ساخت زیورآلات دستی، دستبند، گردنبند، گوشواره، گل سر . زیورآلات, ساخت زیورآلات,ساخت دستبند,بافت دستبند,دستبند دوستی,آموزش ساخت . دستبند دوستی,ساخت دستبند مـهره,زیورآلات دست ساز,زیورآلات دستساز,انگشتر دست . ساخت گل با پارچه شیفون روش های مختلفی به منظور ساخت گل های پارچه ای هست .آموزش گام بـه گام ساخت دستبند مـهره ای – آرایشیک جمع اوری تعدادی مـهره های رنگی براساس الگویی کـه برای ساخت دست بندتان انتخاب کرده اید.کافه کادو : آویز مـهره ای تواین مقاله روش ساخت یک لوستر مـهره ای آموزش داده شده. مـیتونید بـه جای مـهره های چوبی از مـهره های رنگی رنگی هم استفاده کنید. آویز مـهره ای. تواین مقاله روش ساخت یک لوستر .ساخت دستبد مـهره ای – نازک ساخت دستبد مـهره ای ، آموزش ساخت دستبد مـهره ای ، ساخت دستبد ، دستبد . آن ها آویزان هست یکی از پرطرفدارترین زیورآلات درون بین خانم ها هستند.تجارت مـهره, bead trading, اقتصاد مـهره, اقتصاد و گوهر تراشی بـه هر حال مـهره ها چه رسمـی و یـا اسپرت، ساده و یـا پیچیده، گران و یـا ارزان سرنوشت و تاریخچه طولانی ای درون زیورآلات دارند. تجارت مـهره. کارخانـه های ساخت مـهره ها این گوهرها را از .خرید دستبند مـهره ای با پلاک طلا 18 عیـار روناش مدل RB252 – بانی مد خرید دستبند مـهره ای طلا 18 عیـار روناش با سنگ مرغوب و طرح پروانـه درون فروشگاه اینترنتی بانی مد. با ضمانت اصالت و ارسال رایگان. به منظور خرید اینترنتی طلا اینجا را .جواهرات و زیور آلات ایران باستان – تاریخ ما . ،ساکنان فلات ایران ،ساختن جواهرات و زیور آلات را با دانـه و مـهره هاى رنگى . گردنبند مـهره ای، عنبردان، قاب قرآن، النگو و دستبند مـهره ای، گیسوبند و .آسیـاب مـهره به منظور ساخت سنگهای – تجهیزات خرد معدن، تجهیزات سنگ زنی سنگ های نیمـه قیمتی: مـهره های آبگینـه ای و آبگینـه جواهری. گوهرشناسی علمـی هست که . آموزش ساخت زیورآلات مـهره ای (سنگهای زینتی) و مفتولی . دوستانی کـه مایل بـه تهیـه . آموزش درست دستبند – YouTube 6:05آموزش ساخت زیور آلات با سنگ تزئینی – Duration: 10:10. جواهر بازار 5,563 views · 10:10. تاج عروس – Duration: 5:10. سایت نگاه 6,673 views · 5:10.دستبند و النگو زنانـه، مردانـه و بچگانـه – دست بند چرم ونقره – دیجی کالا دستبند نوژین مدل اردیبهشت فیروزه ای 5.0از 2 رای 48,000 32,000 تومان. مقایسه . دستبند مـهره ای حامد گالری مدل bf627 4.2از 8 رای 31,500 تومان. .جواهر سازی چیست ؟ و چه لوازمـی به منظور ساخت زیور آلات مورد نیـاز هست . و چه لوازمـی به منظور ساخت زیور آلات مورد نیـاز هست . بـه شما اجازه مـی دهد سیم خود را بـه دور آن پیچانده و با استفاده از نوک مخروطی دم گرد، حلقه ای با سایز دلخواه درست کنید.سنگ های مـهره ای – بلاگ – حاجی استون . ریسه سنگ و سنگهای مـهره ای ونیمـه قیمتی با نماد اعتماد الکترونیکی. و یـا پیچیده، گران و یـا ارزان سرنوشت و تاریخچه طولانی ای درون زیورآلات دارند. تجارت مـهره کارخانـه های ساخت مـهره ها این گوهرها را از انواع سنگ های قیمتی بـه صورت فست .Defacto دستبند مـهره ای مردانـه دفکتو مشکی – دیجی استایل خرید آنلاین جدیدترین محصولات دستبند مـهره ای مردانـه با تخفیف و قیمت نمایندگی برند دفکتو درون فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل.آموزش بافت دستبند مـهره ای با استفاده از تکنیک مکرومـه فیلم – تگ مکرومـه بافی یکی از هنرهای دستی هست که با گره زدن رشته های نخ انجام مـی شود. مدتی هست که درون مـیان محصولات هنری دست ساز، زیورآلاتی قابل توجه را کـه با همـین هنر تولید .آموزش بافت دستبند / زیورآلات با مـهره – کاردستی و ساخت دستبند و . ساخت بدلیجات متنوع و رنگارنگ هنری آسان هست که خیلی از خانم های بـه آن علاقه دارند. شما هم مـی توانید این دستبند مـهره ای زیبا با تم گل و رنگین کمان .چگونـه دستبند مـهره ای درست کنیم ؟+تصاویر – پرشین وی وسایل لازم بند چرمـی مـهره های تزیینیچسب مراحل ساخت تهیـه … دستبند . دستبندهایی کـه مـهره های متنوع و زیبایی بـه آن ها آویزان هست یکی از پرطرفدارترین زیورآلاتخرید سنگ فیروزه مـهره ای هنرهای ناب مرجع خرید و فروش صنایع دستی خرید سنگ فیروزه مـهره ای سنگ فیروزه قرصی سنگ فیروزه گرد این سنگ به منظور ساخت انس زیورالات دست ساز بکارمـیرود. وسایل ساخت زیور آلات ( بدلیجات ) عمده و جزئی – فروشگاه اینترنتی . خرید اینترنتی انواع لوازم ساخت بدلیجات درون اصفهان ، تهران و ساسر کشور خرج کار های زینک خرج کار استیل زنجیر برنج زنجیر استیل قفل ، حلقه و مـیخ پلاک .زیورآلات و جواهرات پرتره – آموزش زیورآلات مـهره ای زیورآلات و جواهرات پرتره – آموزش زیورآلات مـهره ای – زیورآلات دست ساز. فلز بکار رفته شده به منظور ساخت این گردنبند زیبا آلومـینیوم مـی باشد کـه علاوه بر ثابت بودن .آموزش ساخت زیورآلات رنگی – وبلاگ بازار خانگی درون این مطلب تکنیک ساخت زیورآلات رنگی از جمله گوشواره یـا آویز را مـی . اگر مـی‌خواهید بـه رنگ، چیز دیگری مثل مـهره‌ های تزئینی، برگ و گل خشک و …سنگ اونیدر ساخت اکسسوری – Dragon Jewelry دستبندهای مـهره ای یـا ترکیب مـهره و چرم کـه با سنگ اونیساخته مـی شود هم . از این سنگ به منظور ساخت زیورآلات و اکسسوری های مردانـه و زنانـه استفاده .هنگامـی کـه سخن از ساخت زیورآلات و جواهرات بـه مـیان مـی آید لیستی بلند . از این قفل اغلب درون ساخت زیورآلات با اجزای مـهره ای شکل همانند زیورآلات مرواریدی استفاده مـیشود. 4- قفل جعبه ای قفل جعبه ای انتخابی مناسب درون ساخت .کانال اموزش ساخت دستبند – اد تی چنلز ساخت زیورآلات، بدلیجات و دستبند . کانال آموزش زیورآلات دست ساز · آموزش دستبند های دوستی (از طرح های ساده که تا پیشرفته) مـهره ای (مـهره . معرفی رایگان · تبلیغات .دانلود کتاب آموزش ساخت زیور آلات و هدایـای فانتزی – کولاب زیور آلات قدیمـی و زیر خاکی. و … و آموزش ساخت هدایـایی مانند: سنجاق و گل سر. پرده های آویز مـهره ای. تزئین ظروف. کلاه فانتزی. تزئین دستمال سفره.مـهره محاسبه مـیلز گردنبند – چه تفاوت بین سنگ و آسیـاب هست Wweld مـهره ای سنگ زنی ماشین آلات سنگ‌زن چرخ‌دنده Broaching machine مـیلز . آموزش ساخت زیورآلات مفتولی و مـهره گوشواره – گردنبند) با شـهریـه کلاس محاسبه شده.ويكى 5040 دستبند مـهره ای با قفل درون این مقاله دستورالعمل ساخت یک دستبند مـهرهای ساده با قفل را نشان مـی‌دهیم. هر نوع ضامن، قفل خرچنگی، یـا قلاب، به منظور زیورآلات تک رشته‌ای.توجه توجه فرصتی طلایی برگزاری دوره ساخت زیورآلات مـهره ای درون دو . 111 , 4 – khosrovan aghigh خسروان عقیق ( khosrovanaghigh) on توجه فرصتی طلایی .خودتان زیورآلات شیک و مجلسی بسازید – برترین ها 2. دستنبد پارچه ای به منظور ساخت این دستنبد بـه انواع خرده پارچه، روبان، مروارید، گل و . 3. گوشواره کلیپسی را زیر نوارهای پارچه ای محکم کنید. مـهره چوبی را از داخل نخ عبور دهید و انتهای آن را گره بزرگی بزنید کـه مـهره از آن درون نیـاید.سرویس زیورآلات مدل حلقه ای – تبیـان آموزش یک سرویس زیبا و ساده با مرواید و سیم مفتولی درون ادامـه آموزش زیور آلات از برنامـه کاشانـه مـهر با حضور خانم افسری از شبکه فارس.آموزش حرفه ای ساخت زیورآلات مفتولی و سنگی – ایران تجارت درون این دوره کلیـه متد ساخت زیورآلات مفتولی ، سنگی و چرمـی بدون نیـاز بـه لحیم کاری . جواهرسازی مـهره ای درمجتمع عالی آموزشی مفاخر زرین با مجوز سازمان فنی و حرفه ای . #زیورآلات_مـهره_ای – Pictaram قیمت : 15 هزار تومن #دستبندکشی_کشویی #دستبند #دستبند_سنگ #مـهره #انـه . #فروشگاه_متریـال_هنری نمونـه ساخت زیورالات با مـهره و نخ عجهت ایده بـه دوستان و آشنایی با ابزارهای موجود درون پیج گذاشته شده . دستبند چند رشته ای.دستبند مـهره ای ملودی اونیبوتیک جدیدترین مدل دستبند مـهره ای ملودی اونیبا امکان خرید بـه صورت انلاین و حضوری درون شـهر شما به منظور مشاهده . قیمت : 32 هزار تومان فروشنده این ساخت زیورآلات مـهره ای با بسته مـهره انـه : فروشگاه آنلاین زیورآلات حامدگالری . ساخته شده از سنگ های عقیق (ا,نیکس) سیـاه ، سنگ آبسیدین.Searches related to ساخت زیورآلات مـهره ای آموزش ساخت زیورآلات دست ساز برنجی – ساخت زیورآلات بدلی – آموزش ساخت زیورآلات دست ساز مفتولی – آموزشگاه ساخت زیورآلات – آموزش ساخت بدلیجات با مروارید – آموزش ساخت زیورآلات با مفتول – آموزش ساخت بدلیجات درون خانـه – ساخت زیورآلات درون خانـه –

بسته مـهره ی ساخت زیورآلات انـه

قیمت : 18,000 تومان

[ ]

این تکه ها بـه راحتی یکدیگر را همپوشانی مـی کنند و نیـازی بـه نخ به منظور ساخت این مـهره ها نمـی باشد.همچنین نکته ی ویژه درون استفاده ی مجدد از آنـهاست.

همچنین بسته شامل یک کیف جمع آوری مـهره هاست کـه دارای دسته ای به منظور حمل بوده و مـی توانید درون مسافرت ها نیز بـه همراه داشته باشید.

ساخت زیورآلات مـهره ای با بسته مـهره انـه

کودکان مـی توانند بارها زیورآلات دلخواه خود را ساخته ،پوشیده و مجددا آنـها را از هم باز کرده و با یک ترکیب تازه درست کنند.

این اسباب بازی موجب پرورش قدرت خلاقیت کودکان و افزایش مـهارت همکاری درون آنـها مـی شود و مناسب به منظور یک دور همـی کودکانـه و انـه و سرگرم آنـها درون مـهمانی ها مـی باشد.

همچنین مـی توانند منظره ای دکوری و تزیینی با همکاری شما به منظور گوشـه ای از اتاقشان خلق کنند.

خرید ارزان مـهره های ساخت زیورآلات

این بسته شامل 325 تکه مـهره ی رنگی و شاد و منحصر بفرد درون اشکال و سایز های مختلف هست که کودکان با اتصال آنـها بـه یکدیگر مـی توانند به منظور خود دستبند ، گردنبند ،انگشتر و … بسازند و از بازی درون کنار یکدیگر لذت ببرند.

پکیج مخصوص کوکان بالای 3 سال طراحی شده است.

این مـهره های رنگی درون کیفیت خوب و از مواد پلاستیک عالی و فاقد مواد BPA مضر و همـینطور بدون سرب و فتالات ساخته شده اند و هیچگونـه ضرری به منظور کودکان بـه همراه ندارند.

این پکیج هدیـه ای ویژه و ارزنده به منظور ان مـی باشد و همچنین به منظور سرگرم کودکان درون خانـه مناسب ترین گزینـه است.

  قیمت : 18,000  تومان

[ ]


محصولات مرتبط دیگر با ساخت زیورآلات مـهره ای با بسته مـهره انـه | فروشگاه مارکتینا برچسب ها: خرید ارزان مـهره های ساخت زیورآلات
[مراحل درست دانه های تسبیح با منجوق]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 06 Jul 2018 23:28:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com