قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی قتل هولناک بدست قهرمان بدنسازی کرمان (عکس) - ایران ناز | قهرمان بدنسازی استان کرمان قاتل شد! +ع| ساتین | دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان | غذاهای سنتی و خوشمزه کرمانی | جزئیـات ماجرای توزیع گوشت الاغ درون کرمان |

قتل کرمان کبابی

قتل هولناک بدست قهرمان بدنسازی کرمان (عکس) - ایران ناز

قتل هولناک بدست قهرمان بدنسازی کرمان

هیچباور نمـیکرد قهرمان محبوب شـهر دستش بـه جنایتی خونین آلوده شده باشد . قتل کرمان کبابی مردم استان کرمان از شنیدن خبر قتلی هولناک بدست یکی از قهرمانان بدنسازی شوکه شدند ! بـه گزارش ایران ناز عصبانیت قهرمان بدنسازی کرمان کافی بود که تا دست بـه جنایتی خونین بزند.

حوالی ساعت 10 یک شنبه شب و در خیـابان ویلا کرمان دو جوان کـه ظاهرا خصومتی دیرینـه با هم داشتند با یکدیگر درگیر مـی شوند کـه این نزاع منجر بـه قتل  یکی از دو جوان مـی شود.

قتل کرمان کبابی قتل هولناک بدست قهرمان بدنسازی کرمان (عکس) - ایران ناز mimplus.ir

به گفته شاهدان (م . قتل کرمان کبابی ا) کـه صاحب یک مغازه کبابی درون این خیـابان هست با جوان ورزشکار و قهرمان بدنسازی استان کرمان ( ح.م) درگیری لفظی پیدا مـی کنند و این درگیری لفظی بـه زد و خورد منجر مـی شود کـه هنگام همـین نزاع و درگیری مظنون با ضربات چاقویی کـه به گردن (م.ا) وارد مـی کند، قتل کرمان کبابی باعث مرگ او مـی شود.

ضارب کـه به گفته دوستانش از ورزشکاران خوش اخلاق، آرام و با شخصیت کرمان محسوب مـی شود، دارای چندین قهرمانی درون استان بوده و ، باور اینکه او چنین عملی را انجام داد باشد سخت است.

در حالی کـه شایعه شده بود متهم بعد از این جنایت خود را بـه پلیس معرفی کرده ، معلوم شد کـه متواری هست و جست و جو به منظور یـافتن او ادامـه دارد

مطالب مرتبط:

قتل یک ورزشکار مشـهور با ضربات چاقو (عکس)

زن کرجی بخاطر سرطان خانواده اش را قتل عام کرد (عکس)

: قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی قتل هولناک بدست قهرمان بدنسازی کرمان (عکس) - ایران ناز
[قتل کرمان کبابی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 05 Jul 2018 06:11:00 +0000قتل کرمان کبابی

قهرمان بدنسازی استان کرمان قاتل شد! +ع| ساتین

عصبانیت قهرمان بدنسازی کرمان کافی بود که تا دست بـه جنایتی خونین بزند.

حوالی ساعت ۱۰ یک شنبه شب و در خیـابان ویلا کرمان دو جوان کـه ظاهرا خصومتی دیرینـه با هم داشتند با یکدیگر درگیر مـی شوند کـه این نزاع منجر بـه قتل یکی از دو جوان مـی شود.

قتل کرمان کبابی قهرمان بدنسازی استان کرمان قاتل شد! +ع| ساتین mimplus.ir

به گفته شاهدان (م . قتل کرمان کبابی ا) کـه صاحب یک مغازه کبابی درون این خیـابان هست با جوان ورزشکار و قهرمان بدنسازی استان کرمان ( ح.م) درگیری لفظی پیدا مـی کنند و این درگیری لفظی بـه زد و خورد منجر مـی شود کـه هنگام همـین نزاع و درگیری مظنون با ضربات چاقویی کـه به گردن (م.ا) وارد مـی کند، قتل کرمان کبابی باعث مرگ او مـی شود.

ضارب کـه به گفته دوستانش از ورزشکاران خوش اخلاق، آرام و با شخصیت کرمان محسوب مـی شود، دارای چندین قهرمانی درون استان بوده و ، باور اینکه او چنین عملی را انجام داد باشد سخت است.

در حالی کـه شایعه شده بود متهم بعد از این جنایت خود را بـه پلیس معرفی کرده ، معلوم شد کـه متواری هست و جست و جو به منظور یـافتن او ادامـه دارد.

منبع : قتل کرمان کبابی رکنا

. قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی قهرمان بدنسازی استان کرمان قاتل شد! +ع| ساتین
[قتل کرمان کبابی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 16:30:00 +0000قتل کرمان کبابی

دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان

قتل کرمان کبابی دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان mimplus.ir

دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : “دادخدا سالاری” با هشدار بـه اینکه دستگاه قضائی با قاطعیت با عوامل ناامنی درون جامعه برخورد خواهد کرد، قتل کرمان کبابی اظهار کرد: درون مدت کوتاهی عمده تحقیقات این پرونده درون شعبه ۷ بازپرسی دادسرای عمومـی و انقلاب کرمان انجام شده هست و بعد از وصول پاسخ استعلامات از مراجع ذی صلاح تصمـیم نـهایی اتخاذ و کیفرخواست بزودی صادر خواهد شد

این مقام قضائی اعلام کرد: بعد از اعلام مفقودی یک خانم مـیانسال از سوی خانواده وی، بلافاصله رسیدگی بـه پرونده درون دستور کار شعبه ۷ بازپرسی و کارگاهان پلیس آگاهی کرمان قرار گرفت و متهم ظرف کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر گردید.

وی عنوان کرد: متهم درون بازجویی های اولیـه بـه قتل اعتراف و علت و انگیزه اصلی خود را سرقت طلا و جواهرات مقتول اعلام کرده است

دادستان کرمان گفت: متاسفانـه قاتل بعد از وارد ضربات متعدد چاقو اقدام بـه سرقت طلاهای این خانم مـی‌نماید و طلاهای مسروقه را درون مکانی خارج از شـهر بـه همراه آلت قتاله مخفی مـی نماید کـه توسط ماموران پلیس آگاهی کشف و ضبط مـی شوند

وی با اشاره بـه اینکه متهم «الف.م» سوابق کیفری از جمله سرقت و حمل مواد مخدر را درون پرونده خود دارد،افزود: متهم با قرار بازداشت موقت روانـه زندان شده است

سالاری درون پایـان توصیـه کرد: ضروری هست مردم بـه خصوص بانوان هوشیـارتر بوده و فریب افراد بیگانـه و شیـاد را نخورند و نکات ایمنی و حفاظتی را بـه ویژه درون مکان های خلوت رعایت نمایند.

دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان

منبع : ایسنا

. قتل کرمان کبابی . قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی دستگیری عامل قتل بازارچه ابوذر درون کرمان
[قتل کرمان کبابی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Fri, 06 Jul 2018 15:21:00 +0000قتل کرمان کبابی

غذاهای سنتی و خوشمزه کرمانی

به گزارش نامـه نیوز بـه نقل از فارس، قتل کرمان کبابی کرمان علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و گردشگری کم‌نظیر دارای غذاهای متنوع و خوشمزه‌ای از انواع قاتق‌ها و آش‌ها که تا غذاهای گوشتی مثل چُغوک‌بریزو، بُزقُرمـه و کباب زرگری هست که با یک بار چشیدن این خوارک‌ها، طعم دلپذیر آنـها به منظور همـیشـه زیر دندانتان مـی‌ماند.

غذای کدبانوهای کرمانی را نوش‌جان کنید

زنان کرمانی بـه نجابت و کدبونایی شـهره‌اند، طعم غذای مادرها و مادربزرگ‌های کرمانی با طعم هیچ غذایی قابل مقایسه نیست، گرچه برخی از غذاهای سنتی کرمان فراموش شده‌اند، اما باز هم عطر خوش غذاهای متنوع کرمانی از آشپزخانـه‌ها بـه مشام مـی‌رسد.

اگر درون تعطیلات نوروز بـه کرمان سفر کرده‌اید و در کرمان دوست و آشنایی و یـا فامـیلی دارید، بی‌شک خانم خانـه، شما را از غذاهای سنتی کرمان بی‌نصیب نمـی‌گذارد و مـی‌توانید از این غذاهای خوش رنگ و لعاب و البته خوشمزه استفاده کنید و ذوق و سلیقه بانوان کرمانی را از نزدیک ببینید.

اما اگر درون کرمان هیچ دوست و آشنا و یـا فامـیلی هم ندارید، اصلا نگران نباشید، زیرا بسیـاری از رستوران‌ها و سفره‌خانـه‌های کرمان غذاهای سنتی دیـار کریمان را با کیفیت خوبی تهیـه مـی‌کنند و شما مـی‌توانید این غذاها را نوش‌جان کنید.

تهیـه غذاهای محلی کرمان ریشـه درون غنای فرهنگی و قدمت و تنوع منابع و محصولات موجود درون هر مکان دارد.

قاتُق‌های با گوشت و بی‌گوشت کرمانی

قاتُق‌ها یکی از انواع مجموعه‌های غذاهای کرمانی هستند کـه علاوه بر مقوی بودن، تهیـه آن بسیـار آسان است.

در جنوب ایران بـه هر نوع غذای پختنی کـه به سادگی و آسانی فراهم شود و بتوان درون آن نان ترید کرد، قاتُق مـی‌گویند.

گرچه برخی از قاتُق‌های کرمانی مانند قاتُق مرزنجوش، قاتُق بابونـه و قاتُق شنبلیـه مانند گذشته معمول نیستند، اما قاتُق گوشت هنوز هم جای خود را درون بین خانواده‌های کرمانی دارد.

برای تهیـه قاتُق گوشت ابتدا گلوله‌هایی را با استفاده ار گوشت چرخ کرده، پیـاز، ادویـه، آرد نخودچی، مـی‌تخم «تخم شوید» و زیره درست کرده و در آب درون حال جوش مـی‌ریزیم کـه قدری سیب‌زمـینی خردکرده و کمـی برنج بـه آن اضافه شده است.

بعد از آنکه غذا کمـی جا افتاد، مقداری رب گوجه فرنگی و در نـهایت ترخان و شنبلیله خشک شده بـه آن اضافه مـی‌کنیم، این غذا بعد از 10 دقیقه آماده مـی‌شود.

اُماچو؛ آش خوشمزه کرمانی

اُماچ نوعی آش هست که با آرد گندم، سبزی، عدس، گیـاهان دارویی و سرکه یـا قره‌قروت «تلف» تهیـه مـی‌شود و در کرمان بـه نام اُماچو و شولی شناخته مـی‌شود.

از انواع دیگر اُماچ مـی‌توان بـه اُماچو فِسرو، اُماچو برگ کلم، اُماچو برگ گوجه، اُماچو تُرشک، اُماچو مُکو، اُماچو پیچو و اُماچو هریشو اشاره کرد.

کباب زرگری کرمان؛ کبابی متفاوت

کباب زرگری نوعی غذا هست که درون آن گوشت چرخ کرده را درون روغن سرخ مـی‌کنند و با پیـاز داغ و سیب‌زمـینی خرد کرده و تفت داده شده، مخلوط مـی‌کنند و رب گوجه‌فرنگی هم بـه آن مـی‌زنند.

آبگوشت‌های متنوع کرمانی

کرمان همچنین آبگوشت‌های متنوعی دارد کـه از مـهمترین آنـها مـی‌توان بـه آبگوشت لیمو، آبگوشت یخنی، آبگوشت متنجبه، آبگوشت امام حسینی، آبگوشت ترشاله، آبگوشت تنگاب، آبگوشت سبزی، آبگوشت غوره، آبگوشت قاتقو و آبگوشت قیمـه اشاره کرد.

کشک کله‌جوش با چاشنی خرما و مغز گردو

کشک کله‌جوش هم یک غذای محلی هست که از کشک ساییده شده با روغن، سبزی خشک، نعناع، سیر داغ و پیـاز تهیـه مـی‌شود و به طور معمول آن را با خرما، ترب سیـاه، نان ترید شده و مغز گردو مـیل مـی‌کنند.

چُغوک‌بریزو

چُغوک‌بریزو هم غذایی حاضری است، تهیـه شده از پیـاز و سیب‌زمـینی خرد شده و سرخ کرده کـه جگر مرغ یـا هم بـه آن اضافه مـی‌کنند.

کوفته ریزه

کوفته قلقلی کـه اجزای آش رشته کرمانی هست و از مخلوط گوشت چرخ کرده و آرد نخوچی تهیـه مـی‌شود، چاشنی سرکه و شیره بعد از سرخ کوفته قلقلی‌ها بـه آن اضافه مـی‌شود.

پِرچو، پیتو و پتری

پرچو غذایی متشکل از ارزن، نخود، عدس، چغندر و سرکه کـه در روستاها مصرف مـی‌شود.

پیتو هم بـه آب پاچه ی گفته مـی‌شود کـه برای ‌درد خوب است.

پتری نیز نوعی نان شبیـه نان لواش است، اما بـه جای آنکه درون تنور پخته شود، آن را بـه پشت تابه مـی‌اندازند و مـی‌پزند.

عدسی چغندر

عدسی از جمله حبوباتی هست که درون تهیـه غذاهای مختلف مورد استفاده زنان کرمانی است، مانند عدس پلو، آش عدس و عدسی بادمجان کـه عدس درون تمام آنـها بـه عنوان ماده اصلی و چغندر، برنج و یـا بادمجان سرخ شده بـه عنوان ماده همراه مورد استفاده قرار مـی‌گیرد.

بُزقُرمـه؛ غذایی لذیذ و خوشمزه

بُزقُرمـه یکی از غذاهای محلی کرمان هست که هنوز هم درون بین مردم از رونق ویژه‌ای برخوردار است، این غذای لذیذ و خوشمزه از ترکیب گوشت، نخود، سیر و کشک تهیـه مـی‌شود.

. قتل کرمان کبابی . قتل کرمان کبابی : قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی غذاهای سنتی و  خوشمزه کرمانی
[قتل کرمان کبابی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Mon, 09 Jul 2018 16:00:00 +0000قتل کرمان کبابی

جزئیـات ماجرای توزیع گوشت الاغ درون کرمان

این روزها الاغ بیش از هر زمان دیگری نَقل محافل کرمانی‌هاست، قتل کرمان کبابی شاید درون روزگاری نام این حیوان فقط صفتی به منظور افرادی کـه نمـی‌دانستند یـا بـه قولی نمـی فهمـیدند بکار مـی‌رفت اما امروز فراتر از یک صفت و تبدیل بـه منبع درآمدی به منظور سودجویـان بی توجه بـه سلامت مردم شده است.

به گزارش ایسنا، اخیرا گوشت الاغ بـه قیمت ارزان و با مـهر تقلبی وزارت بهداشت بـه اغذیـه ‌فروشی‌ها عرضه و آنـها نیز با سوء استفاده از حسن اعتماد و بی‌اطلاعی مشتریـان بـه آنـها خیـانت کرده و غذایی با گوشت الاغ تقدیم ذائقه مردم دیـار کریمان کرده‌اند.

 هرچند درون شرایط ناپایداری اقتصادی امروز رستوران‌ها نیز بدون استثناء درگیر آن شده‌اند و متاسفانـه با پیشنـهاد گوشت‌های ارزان‌قیمت وسوسه شده و دست بـه اقدامـی زده‌اند کـه در آن هیچ توجهی بـه سلامت، بهداشت و اعتماد مردم نشده است.

 خط قرمز ما سلامتی مردم است

دکتر رضا شمسی، رییس مرکز بهداشت شـهرستان کرمان درون این رابطه گفت: قتل کرمان کبابی بر اساس گزارش‌های مردمـی، نیروی انتظامـی چهار نفر را کـه اقدام بـه توزیع گوشت غیرمجاز کرده‌اند را دستگیر نموده و مشخص شد این گوشت‌ها از لاشـه‌های الاغ بوده است.

وی افزود: این اقدام درون یک منزل مس واقع درون شـهرک سیدی انجام مـی‌شد و به دلیل خلوت بودن کوچه، متخلفان کارشان را با دقت انجام داده و در نـهایت گوشت‌های غیرمجاز را خارج از مسیرهای قانونی توزیع مـی د.

وی با اشاره بـه اینکه‌ گوشت الاغ نیز مانند گوشت خوک عوارض خطرناکی را بدنبال دارد و موجب بیماری انگلی مشمشـه مـی‌شود، بیـان کرد: پرونده این چهار نفر درون بازپرسی شعبه هفت درون حال رسیدگی هست و تعدادی از اغذیـه فروشی‌ها بـه خرید گوشت الاغ توسط این افراد اعتراف کرده‌اند کـه طبق اعلام بازپرسی شعبه هفت، 7 باب از اغذیـه فروشی‌ها پلمپ شده است.

وی ادامـه داد:‌ اغذیـه فروشی‌ها نیز حتما از مراکز نشان‌دار وزارت بهداشت گوشت تهیـه کنند بـه طوری‌که درون جریـان توزیع گوشت‌های الاغ، کارگروه بهداشت، دامپزشکی و نیروی انتظامـی بیـان د کـه جعل مـهر شده است.

رییس مرکز بهداشت شـهرستان کرمان گفت: جرم اتفاق مـی‌افتد اما مـهم این هست که نحوه برخورد با این موضوع چگونـه انجام شود.

وی درباره اینکه درون برخی از خبرگزاری‌ها نام" پیتزا فروشی - ز، پیتزا فروشی - ب، پیتزا فروشی - ک درون خیـابان امام‌ جمعه و کبابی – س و رستوران‌های الف و س واقع درون مناطق بالای شـهر به‌ دلیل استفاده از گوشت الاغ از سوی بهداشت کرمان که تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند اما برخی از آنـها هنوز مراحل پلمپ را طی نکرده‌اند، گفت: با هماهنگی سازمان دامپزشکی بـه شدت کنترل کرده‌ایم و قطعا مراکز دیگری هستند کـه در صورت اعلام دادگستری با آنـها برخورد قاطع مـی‌شود.

شمسی گفت:‌ بـه زودی طرح درجه‌بندی واحدهای صنفی را اجرا مـی‌کنیم، بـه این معنی کـه اگر واحد صنفی خارج از این درجه‌بندی عمل کند مورد تائید قرار نگیرد.

وی بیـان کرد: ما درون طول سال بازدیدهای متعددی را بـه عمل مـی‌آوریم اما امکان آزمایش گوشت را نداریم، این کار حتما توسط دامپزشکی انجام شود کـه مسئولان دامپزشکی اعلام کرده‌اند نمـی‌توانند این کار را انجام دهند.

رییس مرکز بهداشت شـهرستان کرمان ادامـه داد: بـه دلیل نگاه ویژه‌ای کـه دکتر صباحی، رییس دانشگاه علوم پزشکی دارد برخورد بهداشت بـه شدت لازم هست و ما نیز با قول مساعد دادستان بـه جد دنبال برخورد با این افراد متخلف هستیم.

وی افزود: طبق قوانین مجاز هستیم مراکزی کـه پلمپ مـی‌شود را اطلاع‌رسانی کنیم که تا مردم نیز هنگام خرید کاملا‍ دقت و هر مورد مشکوکی را بـه واحد بهداشت محیط اطلاع رسانی کنند که تا ما پاسخ دهیم.

شمسی با بیـان اینکه به منظور بازگرداندن اعتماد مردم جایی نبوده کـه برخورد قاطعی نشده باشد، تاکید کرد: قطعا همـه از مرکز بهداشت شـهرستان انتظار دارند بـه نظارت بر بهداشت اهمـیت بیشتری داده و با جدیت پرونده‌های بهداشت را دنبال کند.

 وی خاطرنشان کرد: خط قرمز ما سلامت مردم هست و درون این زمـینـه دانـه درشت‌ها و .... قتل کرمان کبابی برایمان فرقی نمـی‌کند.

رییس مرکز بهداشت شـهرستان کرمان تصریح کرد: خواهش ما از مردم این هست که بـه شایعات توجه نکنند زیرا هم اکنون هیچ مشکلی درون توزیع گوشت وجود ندارد، همچنین نظارت و کنترل بـه شدت درون حال انجام هست و مـی‌توان گفت حسن این اتفاق این بود کـه نظارت ما را تشدید کرد.

بهداشت، فرآیندی به منظور تهیـه گوشت سالم تعیین کند

دکتربیژن دهقانی، مدیرکل دامپزشکی استان کرمان نیز درون این رابطه گفت: با همکاری نیروی انتظامـی مطلع شدیم افرادی درون حاشیـه شـهر و در شـهرک سیدی اقدام بـه کشتار الاغ کرده و گوشت‌های غیرمجاز را درون بین رستوران‌ها توزیع مـی‌کنند.

 وی ادامـه داد: لاشـه سه راس الاغ بـه دامپزشکی ارائه شده هست وبعد از بازرسی‌های لازم و همچنین حضور مرجع قضایی گوشت‌های ضبط شده معدوم و با هماهنگی نیروی انتظامـی مراکز عرضه گوشت پلمپ شد.

دهقانی تاکید کرد: افراد متخلف مراکزی را کـه گوشت فروخته‌اند معرفی کرده و هماکنون نیز متهمان دستگیر شده تحت بازداشت و بازجویی قرار دارند.

وی افزود: دامپزشکی بیشتر بر روی تولید گوشت نظارت مـی‌کند و کنترل عرضه گوشت بر عهده مرکز بهداشت هست هرچند کـه ما نیز شکایت خود مبنی بر تهدید بهداشت عمومـی و کشتار غیرمجاز را اعلام کرده‌ایم.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان با محکوم اقدام متخلفان درون رابطه با توزیع گوشت‌های غیرمجاز گفت:‌ بر اساس ماده 688 جرم این افراد تعیین مـی‌شود.

وی بـه مردم توصیـه کرد: آرامش خود را حفظ نمایند که تا از اقدامات دیگر توسط سودجویـان جلوگیری شود.

دهقانی همچنین بیـان کرد: مردم گوشت و غذای مورد نیـاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت مرکز بهداشت تهیـه و گوشت‌های دارای برچسب و حتما بسته‌بندی شده را مصرف کنند.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان تاکید کرد: مرکز بهداشت حتما فرآیندی به منظور تهیـه گوشت سالم تعیین کند که تا دچار این مشکلات نشویم.

رسیدگی بـه پرونده متهمان تهدید کننده بهداشت عمومـی

یدالله سپهری، بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومـی وانقلاب کرمان اظهار کرد: درون پی گزارش‌های مردمـی و تعقیب و مراقبت پلیس اطلاعات نیروی انتظامـی محل سلاخی و قصابی توزیع کنندگان گوشت الاغ درون شـهر کرمان شناسایی و چهار نفر درون این راستا بازداشت شدند.

 وی اظهار کرد: افراد دستگیر شده بـه توزیع این نوع گوشت بـه بعضی از کبابی‌ها، رستوران‌ها و پیتزا فروشی‌های شـهر کرمان اعتراف کرده‌اند.

این مقام قضایی بیـان کرد: دستگاه قضایی درون اجرای تصمـیمات خود تحت فشار هیچ مقامـی نبوده و کلیـه مراکزی کـه از این گوشتها استفاده کرده‌اند با حکم قضائی، از سوی مرکز بهداشت شـهرستان پلمپ شده‌اند و از دیگر مراکز هنوز دلیلی بر ارتکاب عمل بـه دست نیـامده است.

بازپرس شعبه هفتم دادسرا تاکید کرد: اگر نظارت لازم از سوی دستگاه‌های متولی و نظارتی از جمله دامپزشکی صورت بگیرد، دیگر شاهد این تخلفات نخواهیم بود.

سپهری یـادآور شد: پرونده این متهمان از جنبه کلاهبرداری و تهدید علیـه بهداشت عمومـی درون حال رسیدگی هست و دستگاه قضایی که تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری و نتایج اقدامات متعاقبا بـه اطلاع مردم خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: بسیـاری از مواردی کـه از سوی رسانـه‌ها منتشر شده با واقعیت منطبق نیست وشـهروندان حتما در همـه امور دقت بیشتری داشته و هر گونـه موارد مشکوک را بـه مراکز قضائی و یـا انتظامـی اطلاع‌رسانی نمایند. 

. قتل کرمان کبابی

قتل کرمان کبابی جزئیـات ماجرای توزیع گوشت الاغ درون کرمان
[قتل کرمان کبابی]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Mon, 09 Jul 2018 02:24:00 +0000