بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین

بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین بیوگرافی الهه فرشچی و شیرین اسماعیلی بازیگران سریـال “همـه ... | عهای فریده درون سریـال کارادایی | عبازیگران سریـال قبول مـی کنم | نرگس محمدی و عنرگس ... - beytoote.com |

بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین

بیوگرافی الهه فرشچی و شیرین اسماعیلی بازیگران سریـال “همـه ...

الهه فرشچی بازیگر زن ایرانی کـه بتازگی درون سریـال همـه چیز آنجاست بازی کرده هست . بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین او تاکنون چند تله فیلم بازی کرده هست .

الهه فرشچی بازیگر نقش بیتا

از جمله : بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین تله فیلم پاپوش درون سال ۹۰ بـه کارگردانی منوچهر هادی – تله فیلم گدایـان ساخته سیـامک خواجه وند درون سال ۹۱ – و بازی درون سریـال همـه چیز آنجاست درون نقش بیتا سال ۹۳ ساخته شـهرام شاه حسینی.علاقمندان بـه این بازیگر مستحضر باشید کـه تاکنون بیوگرافی دقیقی از ایشان منتشر نشده هست و بـه همـین علت اطلاعات بیشتر و دقیق تر راجب این هنرمند را بـه بعد موکول مـی کنیم !

«الهه فرشچی» کـه این روزها آخرین سکانس های حضور بیتا را درون سریـال «همـه چیز آنجاست» بازی مـی‌کند،گفت: آنقدر مشابه افرادی چون بیتا را درون جامعه و اطرافیـانم دیده بودم کـه هیچ احتیـاجی نبود که تا بخواهم بـه دنبال آنـها بگردم.

وی ادامـه داد: درون سریـال «خداحافظ بچه» با داود هاشمـی و علیرضا افخمـی افتخار آشنایی داشتم کـه همـین هم باعث شد که تا نقش بیتا را بـه من پیشنـهاد دهند.در ابتدا دو نقش درون این سریـال  بـه من پیشنـهاد دادند، بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین اما من ترجیح دادم که تا نقش بیتا را بازی کنم چراکه از نظر کیفیت نقش بیتا بهتر از نقش دیگر بود، اما از لحاظ کمـیت آن نقش بهتر از بیتا بود. بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین درون هر حال بازی چنین شخصیتی آنقدر برایم افت و خیز داشت کـه همـین برایم بسیـار جذاب بود.

بازیگر سریـال «خداحافظ بچه» افزود: خیلی ها از من مـی‌پرسند مگر مـی‌شود کـه ابروی فرد بعد از تزریق بوتابه این شکل درآید؟ و من هم درون جواب مـی‌گویم بله و آنـها را بـه جستجوی اینترنتی دعوت مـی‌کنم که تا خودشان از نزدیک عوارض این موضوع را مشاهده کنند. اغلب آدم ها اطلاعات درستی از جراحی های زیبایی ندارند و نمـی‌دانند کـه اگر حتی به منظور تزریق بوتاکس، مواد خوبی استفاده نکنند چه عواقبی را درون پی خواهد داشت.

این بازیگر بیـان داشت: که تا به حال جراحی زیبایی نداشتم و در صورتی با آن موافقم کـه واقعا نیـاز باشد نـه اینکه طوری باشد که تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند. اگر هم روزی بخواهم کـه چنین کاری کنم با دکترهای متعددی م مـی‌کنم و اصلا بی گدار بـه آب نمـی‌، اما ذکر این نکته لازم هست که اغلب ان درون این سن و سال بـه نوعی احساس دو گانگی پیدا مـی‌کنند و نمـی‌دانند کـه باید چه کنند و بر همـین اساس هم هرچه جامعه بـه آنـها عرضه مـی‌کند را بدون چون و چرا مـی‌پذیرند و به عواقب آن فکر نمـی‌کنند کـه بیتا هم از این قاعده مستثنی نیست.

او درباره شخصیت بیتا افزود: همانطور کـه دیدید، بیتا کوچکترین عضو خانواده و دردانـه پدرش است. ی برونگرا کـه فکر مـی کند با جراحی‌های زیبایی مـی‌تواند بـه زیبایی خود بیفزاید. او همـیشـه دوست دارد که تا کانون توجه باشد و با جراحی دوست دارد که تا بیشتر دیده شود. خانواده او افکار سنتی دارند، برخلاف خودش کـه پیرو افکار مدرنیته هست که بدون فکر و عجولانـه جذب مدگرایی و جذابیت‌های واهی شده است.

بازیگر تله فیلم «پاپوش» درباره ارتباط با نقشش درون این سریـال نیز افزود: درباره جراحی‌های زیبایی اطلاعات زیـادی نداشتم و هیچ وقت هم پیگیرش نبودم، اما بـه خاطر اینکه نقش بیتا را بازی کنم، درون این باره تحقیق‌های فراوانی کردم.علاوه بر جستجو درون اینترنت با یکی از دوستانم کـه روان شناس هست صحبت کردم، آنـهم بـه این دلیل کـه متخصصان و جراحان زیبایی هیچ کدام دوست ندارند کـه مسائلی از این قبیل مطرح شود و معقتدند هیچ گاه چنین اتفاقاتی به منظور جراحی‌های زیبایی صورت نمـی‌گیرد.

فرشچی ادامـه داد: قصه این سریـال کـه روایتی ساده و روان دارد، دارای کاراکترهای مختلفی هست که هر کدام‌شان قصه متفاوتی بـه نسبت سایرین دارند و نکته اصلی اینجاست کـه هر کدام از این قصه ها دربرگیرنده نکات آموزنده ای به منظور مردم اجتماع است. همچنین همـه شخصیت ها نیز بـه نوعی ما بـه ازای بیرونی دارند کـه به همـین خاطر هم مردم توانسته‌اند با این سریـال بـه راحتی ارتباط برقرار کنند.

وی اظهار داشت: طی صحبت‌هایی کـه با دوستان روانشناسم داشتم بـه این نتیجه رسیدم کـه دلیل رفتارهای بیتا و انی از این قبیل را حتما فقط درون نشناختن آنـها از خودشان جست و جو کرد. معتقدم افراد بـه راحتی مـی‌توانند خود را بشناسند و نیـازی هم بـه این کارها نیست.

فرشچی دلیل این جراحی های مداوم را درون بین مردم دهان بینی دانست و گفت: منشا این موضوع بیشتر دهان بینی اجتماعی هست که آنـهم درون ادامـه همان بازخوردهای اجتماعی و اظهار نظرهای اطرافیـان هست که آنـها را بـه این سمت و سو مـی‌برد.افرادی مثل بیتا کـه خود را بدون دلیل بـه تیغ جراحی مـی‌سپارند، درون واقع روان خود را عمل مـی‌کنند و بهتر هست اینـها از همان ابتدا بـه روانشناس مراجعه کنند.

بازیگر تله فیلم «گدایـان» درباره همکاری‌اش با شـهرام شاه حسینی بیـان داشت: درون سریـال «مثل یک کابوس» با ایشان همکاری داشتم. او کارگردانی بسیـار پرانرژی و خوب هستند کـه کمک‌های فراوانی د که تا شخصیت بیتا را پیدا کرده و نقشم را بـه خوبی ایفا کنم.
او درباره آینده بازیگری خود نیز گفت: جایگاه نقش بیتا را مردم حتما بگویند و من هم با توجه بـه شرایطی کـه داشتم تمام تلاشم را بـه کار بستم و باید بگویم هدف و آینده ای کـه از بازیگری به منظور خودم ترسیم کردم بسیـار بالاتر هست.

عهای الهه فرشچی بازیگر زن

عالهه فرشچی بازیگر نفش بیتا درون سریـال همـه چیز آنجاست شبکه ۳

 الهه فرشچی بازیگر نفش بیتا درون سریـال همـه چیز آنجاست سال ۹۳

عالهه فرشچی و علی صادقی درون تله فیلم گدایـان سال ۹۱

عالهه فرشچی درون تله فیلم گدایـان سال ۹۱

و از شیرین اسماعیلی بازیگر نقش نازنین سریـال همـه چیز آنجاست  درون فیلم های اوقات مشترک انـها و حق سکوت بازی کرده و  اطلاعات دیگری وجود ندارد.

شیرین اسماعیلی بازیگر جوانی هست که همانند بسیـاری ازبازیگران مطرح کشور، بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و بازی او درون نمایش «کافه مک ادم» اثر زنده یـاد محمود استاد محمد از جمله اثار نمایشی او هست که درون آن خوش درخشید.

اسماعیلی این روزها درون سریـال «همـه چیز آنجا ست» ایفای نقش مـی کند. ماجرای حضور او از تئاتر بـه تلویزیون و همکاری با شـهرام شاه حسینی را درون گفت و گوی کوتاه با این بازیگر درون ادامـه مـی خوانید:

با اینکه که تا پیش از این سریـال درچند اثر تلویزیونی ایفای نقش کردید،اما بـه هر حال بازی در«همـه چیز آنجاست»این اتفاق را پر رنگ تر کرد.ماجرای آشنایی با شـهرام شاه حسینی و حضور درون این سریـال چطور اتفاق افتاد؟
ـ این اشنایی بـه سال ۸۹ بر مـی گردد.زمانی کـه اقای شاه حسینی به منظور دیدن نمایش «کافه مک ادم» آمده بودند. آن زمان قطعا دغدغه من بیشتر بازی درون تئاتر بود، چرا کـه شرایط بهتر از حال حاضر بود و متاسفانـه نمـی دانم چرا بـه مرور زمان وضعیت معیشتی و حتی کیفی آثار تئاتر بدتر شد؟ بسیـاری از هنرمندان  از این شرایط گله مندند و امـیدوارم کـه این شرایط بهبود پیدا کند.بعد از اینکه آقای شاه حسینی بازی من را درون این نمایش دید،پیشنـهاد بازی درون سریـال «بازگشت» را با من درون مـیان گذاشت.سریـالی کـه پیش تولیدش آغاز شد، اما بـه دلایلی کلید نخورد و بعد از مدتی دیگر، از من به منظور حضوردرسریـال «مثل یک کابوس» دعوت کرد کـه متاسفانـه نقشم درون این سریـال عوض شد و من از آقای شاه حسینی خواهش کردم کـه بهتر هست این نقش را بازی نکنم و به جای من بازیگر دیگری جایگزین کند وپذیرفت و در نـهایت «همـه چیز آنجاست» اولین تجربه رسمـی همکاری ما شد.
اینکه تئاتر شرایط خوبی را پشت سر نمـی گذارد، درون تصمـیم گیری های آینده شما، مبنی بر اینکه فعالیت درون تلویزیون یـا سینما را جدی تر دنبال کنید تاثیرگذاشته است؟
قطعا فعالیت درون تئاتر را ادامـه خواهم داد.نفس کشیدن درون تئاتر و جایی کـه من درون آن اموخته ام، برایم ارزشمند است. بازیگری قطعا درون همـه مدیوم ها چیزی مشترک است.اینکه بـه عنوان یک بازیگر حتما کارت را انجام بدهی.اما درون تئاتر قطعا این اتفاق زنده تر است.بازی درون تلویزیون به منظور من بـه تجربه بیشتری نیـاز دارد و این موضوع نیـازمند طی شدن زمان هست و هر کدام از این مدیوم ها با کمـی تفاوت جنس بازی خودش را مـی خواهد.بازی درون این سریـال را بـه فال نیک مـی گیرم چرا کـه کارگردان بـه خوبی مـی دانست چطور حتما با تئاتری ها کار کرد.کاملا پذیرای ایده های تازه بود و به اصطلاح دست بازیگرانش را باز مـی گذاشت.
ظاهرا فیلمنامـه«همـه چیز انجاست»کامل نوشته نشده بود و متاسفانـه این اتفاق بـه یک روال معمول درون تلویزیون تبدیل شده است.این ماجرا چقدرکار را به منظور شما سخت مـی کرد؟
ـ بـه هر حال از روز اول فیلمنامـه کاملی نداشتیم و قطعا به منظور بازیگر مشکلاتی شبیـه بـه این کـه راکوردش را چطور حفظ کند، وجود دارد. به منظور من کـه بازیگر تئاتر هستم هم شرایط کمـی سخت ترمـی شد. اما بـه کارگردان اعتماد داشتم و همـینطور بازیگران خوبی کـه باعث شدند فضای خوبی درون کار شکل بگیرد.
اولین مواجهه شما با نقش «نازنین» چطور بود؟ آیـا طی گفت و گو هایی کـه با شـهرام شاه حسینی داشتید، پیشنـهادی به منظور پرداخت بهتر شخصیت داشتید؟

ـ من این نقش را دوست داشتم.به هر حال نازنین زیـادی منطقی هست و بـه اصطلاح عاقلی هست و با اینکه مـی داند پسری کـه دوستش دارد خیلی مورد تایید خانواده اش نیست سعی مـی کند مسائل را بـه خوبی پیش ببرد. بـه طور کلی شخصیت نازنین درون فیلمنامـه پرداخت درستی داشت.ضمن اینکه شخصیت قابل باوری هست و بسیـاری از هم نسلان من با چنین اتفاقاتی روبرو بودند. اما نکته مـهم تر نحوه تعامل کارگردان با من بود کـه به خوبی زمـینـه ایفای درست نقش را برایم بـه وجود آورد. بازیگران با تجربه و بسیـار خوبی درون این سریـال گرد هم آمده اند.اما  من معتقدم کـه برخی از آنان بهترین بازیشان را درون این سریـال ارائه داده اند. علاوه بر این یک هماهنگی دلپذیر درون بازی همـه بازیگران از باتجربه ها گرفته که تا جوانتر ها بـه وجود آمده است. این ها همـه نشان از حضور کارگردانی کاربلد دارد کـه بدون خودنمایی و به رخ کشیدن خود، بـه درستی بازیگرانش را هدایت کرده و زمـینـه را به منظور هنرنمایی آنان مـهیـا کرده است. طبیعتا درون چنین فضایی بازیگران مـی توانند بـه نـهایت خلاقیت خود درون چارچوب بضاعتشان برسند و برخی از آنان بازیـهای درخشانی ارائه دهند.
بازتاب های سریـال را چطور ارزیـابی مـی کنید؟
ـ من درون مدت زمان کوتاهی کـه از پخش این سریـال مـی گذرد، بازتاب های بسیـار مثبتی دریـافت کرده ام. البته شاید  مردم بـه من لطف دارند و البته همکارانم کـه من را همـیشـه شرمنده مـی کنند.به هر حال من بسیـار خوشبین هستم. اما هنوز نمـی توان قضاوت کرد و باید که تا پایـان سریـال منتظر ماند که تا نظر قطعی مردم و منتقدان را دریـافت کرد.
درپایـان اگر صحبتی مانده…
ـ دوست دارم از محمود استاد محمد بـه بزرگی یـاد کنم. من درون زندگی شخصی و هنری خود بسیـار بـه او مدیونم. بسیـار از او آموختم. او هنرمندی بزرگ بود و انسانی برجسته. از وقتی او را شناختم کلمـه هنر و عنوان هنرمند برایم قداست پیدا کرد  و همـیشـه تلاش کرده ام کاری کـه در حوزه بازیگری انجام مـی دهم رنگ و بویی از هنر داشته باشد. روحش گرامـی.

بازیگران سریـال همـه چیز آنجاست :

جمشید مشایخی نقش نعمت‌الله را به‌عهده دارد، محمد عمرانی نقش محسن و امـین زندگانی نقش مـهدی را بازی مـی‌کند. سام درخشانی درون نقش فانی ظاهر شده و الهام حمـیدی نقش پرستو، مـهرانـه مـهین‌ترابی نقش اکرم، بهناز جعفری نقش محسن، آشا محرابی نقش سحر همسر فانی، حدیث مـیرامـینی نقش مـهرنوش، حسین مـهری نقش مـهران، امـیرمـهدی کیـا نقش یوسف، نوشین زارع نقش نسرین، الهه فرشچی نقش بیتا، شیرین اسماعیلی نقش نازنین، مریم معصومـی نقش سمانـه، مزدک رستمـی نقش اسماعیل، فریماه ارباب نقش بهار، مـهسا موحد نقش شبنم، مختار سائقی نقش آرش، ایمان باقری نقش سیـاوش، حمـید نیری نقش پدر سمانـه، مریم سرمدی نقش مادر سمانـه، امـیر گرجی نقش امـیر روحی و علی گلی‌زاده نقش اسدالله را بازی مـی‌کنند.

پریسا افخمـی و جمشید مشایخی

سام درخشانی و پریسا افخمـی

و ناهید مسلمـی درون نقش ثریـا همسر نعمت‌الله، فرحناز منافی‌ظاهر درون نقش سوسن نعمت‌الله و ابراهیمـی درون نقش حمـید برادر محسن از آخرین بازیگرانی هستند کـه در این سریـال بازی کرده‌اند.

مـهرانـه مـهین ترابی و پریسا افخمـی
[بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 15:42:00 +0000بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین

عهای فریده درون سریـال کارادایی

عهای برگوزار کورل بازیگر نقش قاضی فریده درون سریـال کارادایی را مشاهده مـی کنید.او همسر اصلی هالیت ارگنچ است.

فریده درون سریـال کارادایی فریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کاراداییفریده درون سریـال کارادایی

همچنین »

عهای جدید برگوزار کورل بازیگر سریـال کارادایی

همسر واقعی سلطان سلیمان درون این سریـال +عکس

عکسهای ماهور درون سریـال کارادایی

عهای آیتن درون سریـال کارادایی

 عهای با کیفیت سریـال کارادایی

 بیوگرافی آیتن درون سریـال کارادایی
 دانلود آهنگ سریـال کارادایی

 عبازیگران سریـال کارادایی

 داستان سریـال کارادایی

 عسریـال کارادایی (۴)

عهای دیدنی سریـال کارادایی (۳)

عهای فریده درون سریـال کارادایی

 عهای یـاسین درون سریـال کارادایی

 عهای سوگل درون سریـال کارادایی

عهای سریـال کارادایی (۲)

 خلاصه قسمت آخر سریـال کارادایی (Karadayi)

عهای بازیگران سریـال کارادایی (۵)

عهای نظیف کوچک درون سریـال کارادایی

عهای ماهور آیتن فریده درون سریـال کارادایی (۶)

عهای سرار درون سریـال کارادایی

بیوگرافی سوگل بازیگر سریـال کارادایی

بیوگرافی نظیف کارا درون سریـال کارادایی

عهای بهار درون سریـال کارادایی

عهای ملیکه یـالووا بازیگر سریـال کارادایی

زندگینامـه بهار درون سریـال کارادایی

عکودکی و نوجوانی ماهور درون سریـال کارادایی

بیوگرافی یـاسین درون سریـال کارادایی

عهای ملیکه یـالوا بازیگر نقش آیتن درون سریـال کارادایی

بیوگرافی تورگات درون سریـال کارادایی + عکس

. بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین . بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین : بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین ، بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین
[بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 19:59:00 +0000بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین

عبازیگران سریـال قبول مـی کنم

عبازیگران سریـال قبول مـی کنم

رکش وشیست درون نقش اسد احمدخان سوربهی جیوتی درون نقش زیـامحیت سهگل درون نقش حیدر شیخکتکی کدم درون نقش حمـیرانـها لکشمـی آیر درون نقش نجمـهآرچانا تیده درون نقش نیکخت فرهان فرهینا پروز درون نقش نوژت احمدخانویکرم سینق درون نقش ایمرانویشال نایـاک درون نقش فرهانوکوار شیخ درون نقش رشید احمدخان شلینی کاپور درون نقش دلشادسورابهی ونزارا درون نقش شیرین رشیدتج سپرو درون نقش غفار الکا کائوشل درون نقش راضیـهامراپلی گوپتا درون نقش تنویرنیشی سینق درون نقش هاسینا ویدا شینا درون نقشی بدی بیسنگیتا کاپور درون نقش زینتهرش وسیشتا درون نقش انور

همچنین :

داستان سریـال قبول مـی کنم

عهای اسد درون سریـال قبول مـی کنم

عهای زیـا درون سریـال قبول مـی کنم

عهای آیـان درون سریـال قبول مـی کنم

عهای حمـیرا درون سریـال قبول مـی کنم

عهای نیکات درون سریـال قبول مـی کنم

عهای دلشاد درون سریـال قبول مـی کنم

عهای نجما بازیگر سریـال قبول مـی کنم

عهای بازیگر نقش نزهت درون سریـال قبول مـی کنم

بیوگرافی بازیگر نقش زیـا درون سریـال قبول مـی کنم

عهای شیرین درون سریـال قبول مـیکنم

عهای فرهان درون سریـال قبول مـی کنم

عهای زینت درون سریـال قبول مـی کنم

عهای اسد بازیگر سریـال قبول مـی کنم و همسرش

عهای آرتی بازیگر سریـال قبول مـیکنم

عهای یـاش درون سریـال قبول مـی کنم

عهای تنویر درون سریـال قبول مـی کنم

عاز اسد احمدخان جدید درون سریـال قبول مـی کنم

عهای دیدنی زویـا درون سریـال قبول مـی کنم با لباس هندی

عهای بازیگر نقش جدید آیـان درون سریـال قبول مـی کنم

بیوگرافی نیکات درون سریـال قبول مـی کنم

عهای حیدر شیخ درون سریـال قبول مـی کنم

کلیپ مرگ اسد زویـا و نجما درون سریـال قبول مـی کنم

بیوگرافی صنم درون سریـال قبول مـی کنم +عکس

عهای آهیل درون سریـال قبول مـی کنم

بیوگرافی آهیل درون سریـال قبول مـی کنم +عکس

. بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین . بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین : بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین ، بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین
[بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 00:05:00 +0000بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین

نرگس محمدی و عنرگس ... - beytoote.com

مجموعه: بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین دنیـای بازیگران

بیوگرافی نرگس محمدی

نرگس محمدی درون نـهم فروردین‌ماه بـه دنیـا آمد.

نرگس محمدی همزمان با تحصیل درون رشته پرستاری دانشگاه درون كلاس‌های بازیگری «كارنامـه» هم شركت مـی‌كرد و از آنجا بود كه به منظور بازی درون فیلم «مرگ یك پینوكیو» معرفی شد،نرگس محمدی بعد از بازی درون این فیلم حدود یك سال درون تئاتر بـه فعالیت خود ادامـه داد كه درون همـین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریـافت كند.

نرگس محمدی بعد از تجربه‌ای كه درون تئاتر كسب كرد بـه سینما بازگشت و در فیلم‌هایی چون ریسمان باز، بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین آناهیتا، سوپراستار و اخراجی‌های 2 بازی كرد.

خانواده نرگس محمدی

سه فرزندیم، من فرزند بزرگ خانواده‌ام و یک و برادر دارم کـه هر دوی آنـها ازدواج کرده‌اند و فقط من درون کنار مادرم زندگی مـی‌کنم. بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین شوهرم آقای غفوریـان کار عکاسی را دنبال مـی‌کنند، م نیز دستی بر آتش نقاشی دارد. بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین محسن، برادرم هم پیش از من درون چند فیلم کوتاه بازی کرده بود اما الان درگیر کار هست و بازیگری را دنبال نمـی‌کند.

بخشی از  زندگی نرگس محمدی از زبان خودش

بیوگرافی نرگس محمدی - نرگس محمدی مـی گوید از ابتدا دوست داشتم درون رشته هنر ادامـه تحصیل دهم اما روزی کـه باید درون آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما  شرکت مـی‌کردم اتفاقی برایم افتاد کـه امتحان را از دست دادم. بـه همـین دلیل درون شاخه تجربی کنکور دادم و در رشته پرستاری پذیرفته شدم.

نرگس محمدی مـی گوید خانواده من نسبت بـه بازیگری گارد منفی نداشتند و اتفاقا از حضورم درون عرصه هنر استقبال هم مـی‌د.نرگس محمدی مـی گوید مادرم کارمند صدا و سیما بود و با محیط‌های هنری آشنایی داشت، از طرفی تمام اعضای خانواده‌ ام بـه فیلم علاقه‌مند بودند.اما موضوعی کـه وجود داشت این بود کـه خانواده‌ام اصرار داشتند اول درسم تمام شود و بعد بـه طور جدی وارد عرصه بازیگری شوم کـه خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

نرگس محمدی و مادرش 

مادر نرگس محمدی مـی‌گوید: «من از نرگس درون مورد كارهای خانـه راضی‌ام. نرگس تنـها دوست من بوده و همـیشـه درون كنار من حضور داشته، البته این چند ساله بـه دلیل مشغله كاری كمـی، درون انجام كارهای منزل تنبل شده كه آن را هم مـی‌گذاریم بـه حساب مشغله كاری‌اش، گرچه حتما بگویم نرگس بهترین دوست من است!(باخنده) البته تصورتان این نباشد كه من بین بچه‌ها فرق مـی‌‌گذارم، بـه این دلیل كه نرگس بیشتر درون كنار من است. نرگس خانم هم مـی‌گوید: «مادر، عزیزترین و بهترین نعمتی هست كه خداوند بـه بنده‌هایش مرحمت مـی‌كند، به منظور من هم عزیزترین موجود روی زمـین، «مادرم» هست كه با تمام وجود دوستش دارم...»

 نرگس محمدی شاگرد پرویز پرستویی و…

( اساتید نرگس محمدی ) نرگس محمدی مـی گوید ما جزو آخرین هنرجویـان موسسه کارنامـه بودیم کـه استاد پرستویی و آقای حبیب رضایی درون آن‌جا حضور داشتند.

آقای رحمانیـان نیز درون کنار این دو بزرگوار حضور داشتند، خانم تیموریـان و استاد رایگان، پیـام دهکردی و رضا بهبودی هم درس‌های زیـادی از بازیگری بـه ما آموختند. درون مجموع، کلاس‌ها بسیـار پر بار و خوب بود اما بد نیست بدانید همان روز اولی کـه برای ثبت نام بـه «کارنامـه» مراجعه کردم، آقای پرستویی و رضایی گفتند کـه ما شرایطی را به منظور بچه‌ها فراهم مـی‌کنیم کـه به شدت سخت هست و بـه همـین دلیل ممکن هست خیلی از بچه‌ها درون مـیانـه کار عطای بازیگری را بر لقایش ببخشند و همـین هم شد، ما درون ابتدای کلاس‌ها بیست هنرجوی و بیست هنرجوی پسر بودیم، اما اواخر کار، از این جمع چهل نفره فقط پانزده نفر باقی مانده بود. من از ابتدا خودم را به منظور این سختی‌ها آماده کرده بودم و از آن‌جایی کـه این حرفه و هنر را دوست داشتم تمام سختی‌ها را تحمل کردم.

من و ستایش

نرگس محمدی درباره نقش ستایش چنین مـی گوید : نمـی‌شود گفت كه من و «ستایش» شبیـه هم هستیم، اما بـه هر حال برخی از خصلت‌های من درون «ستایش» هم دیده مـی‌شود، اما این طور نیست كه بگویم من خودم را بازی كردم. ستایش مجموعه گاهی اوقات كارهایی انجام مـی‌دهد كه قطعا اگر من (نرگس) جای او بودم هیچ وقت آن كارها را انجام نمـی‌دادم، البته برخی از ویژگی‌هایش هم بی‌شباهت بـه من نیست. مثل مـهربانی، صبوری و... كه بـه نظر من صبوری ستایش ستودنی است، یكی از مواردی كه وجود داشت این بود كه ستایش هم نسل من نبود و برای رسیدن بـه این شخصیت حتما حال و هوای 20 سال پیش را درك مـی‌كردم و با آن روزگار كمـی آشنا مـی‌شدم.

عهای نرگس محمدی

عنرگس محمدی

 

عنرگس محمدی

عنرگس محمدی

عنرگس محمدی

عنرگس محمدی
[بازیگرسریال یاسین درنقش یاسین]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 05:26:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com