یک لای بردار قوی برای لب و صورت

یک لای بردار قوی برای لب و صورت موثرترین راه لایـه برداری از صورت | DOUCCE - کرم لایـه بردار، چگونـه درون منزل پوست مان را لایـه ... | روغن نارگیل و جوش شیرین به منظور پوست صورت معجزه مـی کند - زل | لایـه‌برداری از پوست درون منزل | لایـه برداری و از بین بردن سلول های مرده پوست |

یک لای بردار قوی برای لب و صورت

موثرترین راه لایـه برداری از صورت

مجموعه: یک لای بردار قوی برای لب و صورت سلامت پوست

همانطور کـه مـیدانید لایـه بردارهای زیـادی به منظور بدن وجود دارد اما انتخاب یک لایـه بردار مناسب و موثر به منظور صورت کار سختی بـه نظر مـیرسد. یک لای بردار قوی برای لب و صورت لایـه برداری از صورت نقش عمده ای درون پاکسازی و جوانسازی پوست صورت دارد و باعث رفع لک و چین و چروکهای سطحی پوست مـیشود. یک لای بردار قوی برای لب و صورت ما درون این مطلب قصد داریم موثرترین روش  لایـه برداری سطحی پوست صورت را بـه شما آموزش دهیم.

1- صورت خود را بـه خوبی بشویید: قبل از شروع فرآیند لایـه برداری بهتر هست صورت خود را بـه خوبی شسته و پاک کنید. تمـییزی صورت نتیجه استفاده از اسکراب را بـه مراتب بهتر خواهد کرد. چرا کـه روزنـه های پوستی تمـیز و آماده  لایـه برداری مـیشوند.

2- اسکراب مناسب انتخاب کنید: اسکراب مناسب باعث مـیشود پوست شما بـه آرامـی  لایـه برداری شده و دچار حساسیت و صدمـه نشود. ابتدا نوع پوست صورت خود را شناسایی کرده و سپس اسکراب مناسب را پیدا کنید. بعد از استفاده از اسکراب بهتر هست حتما از مرطوب کننده استفاده شود.

3- لایـه بردارهای طبیعی را امتحان کنید: شما مـیتوانید با استفاده از آب لیمو و شکر یک لایـه بردار موثر و طبیعی تهیـه کنید. کافی هست سه قاشق غذا خوری عسل را بـه نصف استکان آبلیموی تازه و طبیعی اضافه کرده و آن را با پنبه بـه صورت خود بمالید. بعد از گذشت 15 دقیقه مـیتوانید آن را با آب سرد بشویید.

4-نحوه صحیح استفاده از اسکراب : ابتدا مقدار کمـی از اسکراب مورد نظر را روی گونـه ها قرار دهید و سپس بـه آرامـی و احتیـاط با حرکات دورانی آن را بـه باقی نواحی صورت بمالید. این کار را با نوک انگشتان و به آرامـی انجام دهید.  از لایـه بردارهای قوی به منظور صورت استفاده نکنید. همچنین توصیـه مـیشود از لایـه بردارهای دارای " گرانول" نیز به منظور صورت استفاده نشود.

5- فواصل مناسب به منظور لایـه برداری : بـه دلیل حساسیت بالای پوست صورت بهتر هست فواصل استفاده از لایـه بردار مرتب و مناسب باشد. به منظور این کار بهترین راه استفاده از لایـه بردار مناسب دو روز درون هفته است. استفاده زیـاد از لایـه بردار نـه تنـها مناسب نیست بلکه  ph پوست را تغییر مـیدهد.
منبع: پرداد

، یک لای بردار قوی برای لب و صورت
[یک لای بردار قوی برای لب و صورت]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 02:35:00 +0000یک لای بردار قوی برای لب و صورت

DOUCCE - کرم لایـه بردار، چگونـه درون منزل پوست مان را لایـه ...

سایت خانواده ،مشاور خانوادهآموزش آرایش،مدل آرایش صورت، یک لای بردار قوی برای لب و صورت آرایش چشم،مدل ابرو
در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درون مورد کرم های لایـه بردار پوست را به منظور شما آماده کرده ایم ، امـیدواریم کـه مورد توجه شما قرار گیرد.
به نقل از آکاایران: یک لای بردار قوی برای لب و صورت احتمالا که تا به حال زیـاد شنیده اید کـه پوست نیـاز بـه لایـه برداری دارد و در مراقبت های پوستی هر فردی حتما حتما کرم های لایـه بردار وجود داشته باشد که تا سلول های مرده پوستی از بین بروند و پوست بتواند کرم هایی چون مرطوب کننده و ضدچروک را بـه خود جذب کند که تا بهبود بیشتری روی پوست مشاهده شود اما هر لایـه برداری به منظور هر نوع پوستی مناسب نیست بلکه انواع مختلف پوست بـه مواد مختلفی به منظور لایـه برداری نیـاز دارد.
کرم لایـه بردار,کرم لایـه بردار قوی,استفاده از کرم لایـه بردار
کرم لایـه بردار,کرم لایـه بردار قوی,استفاده از کرم لایـه بردار,لایـه برداری پوست,انواع کرم لایـه بردار,کرم لایـه بردار صورت,کرم لایـه بردار پوست,لایـه بردار,نکات خرید کرم لایـه بردار,کرم لایـه بردار خوب,راهنمای خرید کرم لایـه بردار
کرم لایـه بردار
هر لایـه برداری به منظور هر نوع پوستی مناسب نیست بلکه انواع مختلف پوست بـه مواد مختلفی به منظور لایـه برداری نیـاز دارد.این انتخاب واقعا حیـاتی هست چون درصورت اشتباه مـی تواند وضعیت شما بدتر هم بشود.
پوست صاف و درخشانی داشته باشید
لایـه برداری درون واقع از بین بردن سلول های مرده پوست مـی باشد , کـه پوست شما را درخشان و صاف مـی کند. یک لای بردار قوی برای لب و صورت چه فصل شنا باشد و یـا فقط بخواهید پوستتان تمـیز و نرم باشد ,با لایـه برداری از سر که تا پا پوستتان درخشان خواهد شد .

بسیـاری از خانمـها صورت خود را لایـه برداری مـی کنند اما قسمت های دیگر بدنشان را فراموش مـی کنند . یک لای بردار قوی برای لب و صورت قبل از استفاده از محصولاتی به منظور برنزه پوست و یـا به منظور جوان سازی پوست خسته درون زمستان , لایـه برداری بسیـار مـهم هست . این انتخاب واقعا حیـاتی هست چون درصورت اشتباه مـی تواند وضعیت شما بدتر هم بشود.
اگر پوست خشک دارید
آکاایران: بهتر هست از لایـه بردارهایی استفاده کنید کـه AHA دارند چون پوست شما فقط احتیـاج دارد لایـه سلول های مرده از روی آن برداشته شود بنابراین حتما از موادی استفاده کنید کـه باعث خشکی پوست شما نشوند. بهتر هست اگر پوست شما خشک هست حتما زیرنظر پزشک، لایـه بردار مناسب را انتخاب کنید که تا دردسرهای بعدی به منظور شما پیش نیـاید.
اگر پوست چرب دارید
بهتر هست به دنبال لایـه بردارهایی باشید کـه BHA دارند چون این اسید از سطح پوست و منافذ پوستی لایـه برداری مـی کند، همچنین مـی توانید هرچند وقت یک بار از یک لایـه بردار ملایم مکانیکی استفاده کنید، پیشنـهاد مـی کنیم یک روز درمـیان از لایـه بردار استفاده کنید.
اگر پوست شما نرمال یـا مختلط است
بهتر هست از یک لایـه بردار BHA یـا یک لایـه بردار مکانیکی بسیـار ملایم مثل اسکراب های موجود درون داروخانـه ها استفاده کنید. استفاده از روشی مثل مـیکرودرم ابریژن نیز مـی تواند به منظور پوست های نرمال مفید باشد. بهتر هست بعد از لایـه برداری از کرم های مغذی استفاده کنید؛ بعد از لایـه برداری پوستت شما خیلی بهتر مواد مغذی را جذب مـی کند.
اگر پوست شما مستعد آکنـه است
استفاده از لایـه بردارهای مکانیکی مـی تواند آکنـه های شما را بدتر کند و بهتر هست از لایـه برداری کـه BHA دارد بـه طور روزانـه استفاده کنید. اگر فکر مـی کنید پوست شما بـه یک درمان جدی احتیـاج دارد، بهتر هست با م یک متخصص پوست از رتینوئیدها استفاده کنید.
اگر پوست حساس دارید
توصیـه مـی کنیم بیش از هفته ای ۲ بار از لایـه بردار استفاده نکنید. سعی کنید از لایـه بردارهایی کـه حاوی مقادیر زیـادی مواد اسیدی هستند (مثل اسیدهای گلیکول) استفاده نکنید یـا قبل از خرید از این نوع لایـه بردارها، آن را روی قسمت کوچکی از پوست تان تست کنید که تا مطمئن شوید بـه آن حساسیت ندارید. رتینوئیدها نیز بسیـار حساسیت زا هستند و برای پوست های حساس مناسب نیستند بهتر هست از اسکراب های ملایم و مناسب به منظور پوست های حساس (هفته ای یک بار) استفاده کنید.
لوازمـی کـه برای لایـه برداری نیـاز دارید :
پاک کننده لایـه بردار
لیف , برس بدن یـا دستکش های لایـه برداری
سنگ پا
لوسیون بدن
روش لایـه برداری :
۱ – قبل از ورود بـه پوست خشکتان را با لیف , برس بدن یـا دستکش های لایـه برداری
پاک کنید .این کار کمک خواهد کرد کـه پوسته های سطحی از بین برود و پوستتان به منظور فرایند لایـه برداری آماده شود .این کار را از کف پای خود آغاز کنید و روی تمام بدنتان ادامـه دهید .

۲ – دوش بگیرید و از سر که تا پای خود را مرطوب کنید ,اگر شما دچار آفتاب سوختگی شدید و یـا هرگونـه بریدگی و یـا زخم بازی درون بدنتان وجود دارد، پوست خود را لایـه برداری نکنید .

۳ – از یک سنگ پا بر روی پای خود استفاده کنید که تا ذرات و لکه های زبر و پینـه را از بین ببرید .اگر پای شما بسیـار زبر مـی باشد قبل از اینکه وارد شوید ,آن را بـه مدت ۳۰ دقیقه درون تشتکی از آب گرم و شیر خیس دهید .

۴ – از پاک کننده لایـه بردار خود بـه همراه لیف و یـا دستکش هایتان استفاده کنید . شستشوی بدنتان را با یک حرکت چرخشی از کف پایتان شروع کنید و این روش را که تا بالا ادامـه دهید . درون نواحی حساس ، پوستتان را بـه سختی تمـیز نکنید و نخراشید ,زیرا درون این ناحیـه پوست بسیـار آسیب پذیر هست .

۵ – از یک برس یـا لیف به منظور لایـه برداری پشت و جاهایی کـه به سختی قابل دسترس هست استفاده کنید.

۶ – روی صورتتان بـه خصوص اطراف چشم و دهانتان لایـه برداری را بـه آرامـی انجام دهید .
برای صورت از یک محصول لایـه بردار ویژه استفاده کنید کـه ملایم تر از محصولات طراحی شده به منظور لایـه برداری بدن مـی باشد .

۷ – دست هایتان را فراموش نکنید ,شما مـی خواهید آنـها هم صاف و نرم بـه نظر برسند .

۸ – بدنتان را با آب ولرم بشویید ،سعی کنید که تا جای ممکن از آب سردتر استفاده کنید.

۹ – بعد از انجام مراحل از یک لوسیون مرطوب کننده بدن به منظور همـه قسمت های بدنتان استفاده کنید .لوسیون بدن و مرطوب کننده های صورت کـه حاوی ا سید هیدروکسی آلفا و یـا بتا مـی باشند انتخابی ایده آل هستند , زیرا این اسیدها سلول های مرده پوست را از بین مـیبرند .

۱۰ – از مرطوب کننده بدن یک بار درون روز استفاده کنید .لایـه برداری پوست را خشک مـی کند بنابراین شما حتما پوستتان را هیدراته نگه دارید .
محصولات لایـه بردار :
پاک کننده های لایـه بردار کـه حاوی نمک دریـایی, بادام زمـینی ,گردو و دانـه ها هستند را انتخاب کنید .

برای رسیدن بـه پوستی نرم و ابریشمـی معمولا یک بار یـا دوبار لایـه برداری درون هفته کافی مـی باشد .اما خانم ها با پوست های چرب حتما بیشتر از افراد با پوست های خشک لایـه برداری انجام دهند .

اگر پوستتان بعد از لایـه برداری بـه شدت خشک و یـا حساس شد , آن را با شدت و سختی تمـیز نکنید , حتما روش لایـه برداریتان را تغییر دهید با درون نظر گرفتن احتمال اینکه شما ممکن هست به محصولاتی کـه استفاده مـی کنید آلرژی داشته باشید .
گردآوری خانواده آکا
[یک لای بردار قوی برای لب و صورت]

نویسنده و منبع: نگارستان زیبایی جهان پارس | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 12:20:00 +0000یک لای بردار قوی برای لب و صورت

روغن نارگیل و جوش شیرین به منظور پوست صورت معجزه مـی کند - زل

روغن نارگیل و جوش شیرین به منظور پوست صورت یک ترکیب معجزه آسا محسوب مـی شود کـه با سه بار درون هفته درون یک ماه متوجه مـیشوید

برای داشتن یک پوست فوق العاده زیبا و نرم حتما روزی دو بار آن را بشویید. یک لای بردار قوی برای لب و صورت بـه ویژهانی کـه بیرون از محیط خانـه هستند و در معرض آلودگی هوا و انواع باکتری ها. یک لای بردار قوی برای لب و صورت همـه ما مـی‌دانیم کـه در فروشگاه های لوازم بهداشتی مـی‌توانیم انواع شوینده های صورت را بیـابیم کـه احتمالا بـه پوست ما کمک کنند. خیلی از این محصولات مواد شیمـیایی و نگهدارنده دارند کـه برای پوست ما آسیب های جدی بـه بار مـی‌آورند بـه ویژه اگر درون دراز مدت آنـها را استفاده کنیم.

بنابراین قبل از خرید آنـها حتما مواد تشکلیل دهنده اش را بخوانید هر چند ممکن هست خیلی سر درنیـاورید. اما قبل از خرید شوینده های بهداشتی از شما خواهش مـی‌کنم این دستور را بخوانید به منظور دو هفته انجام دهید. اگر نتیجه ای کـه انتظار داشتید نگرفتید بعد بـه دنبال شوینده های بهداشتی باشید.

تمام آنچه کـه احتیـاج دارید روغن نارگیل اصل و جوش شیرین است. دقت کنید روغن نارگیل اصل سفید هست و کمـی سفت اصلا مایع و بی رنگ نیست. تمام روغن نارگیل هایی کـه به شکل مایع وجود دارند و بی رنگ هستند مطمئن باشید کـه ناخالصی دارند. بهترین

پیشنـهاد این هست که یک نارگیل بخرید و خودتان روغنش را بگیرید. هفته ای سه بار صورتتان را بـه روش زیر بشویید خودتان تاثیرش را بـه چشم مـی‌بینید تنـها حتما امتحان کنید. بعد از دو هفته پوستی بـه نرمـی و سفیدی ابریشم خواهید داشت.

جوش شیرین: خاصیت و متعادل کننده پی اچ پوس صورت دارد از جوش و آکنـه جلوگیری مـی‌کند و پوست صورت را شفاف و سفید مـی‌کند.

روغن نارگیل: درون تمام دنیـا روغن نارگیل بـه عنوان یک درمان معجزه آسا به منظور پوست و مو شناخته شده است. روغن نارگیل خاصیت آنتی باکتریـال دارد و برای مشکلات پوستی بسیـار توصیـه مـی‌شود. بعد از اینکه روغن نارگیل را با جوش شیرین مخلوط کردید خاصیت التهابی جوش شیرین از بین مـی‌رود و پوست صورت را بسیـار زیبا و نرم و روشن مـی‌کند.

دستور آن کاملا ساده است. یک قاشق سر خالی جوش شیرین را با یک قاشق سر خالی روغن نارگیل مخلوط کنید که تا حالت خمـیری یک دستی بـه دست بیـاید. آرایش صورت خود را پاک کنید که تا آلودگی روی آن نباشد. بعد این خمـیر را روی صورت خود بمالید بـه حالت دایره وار بـه مدت ۳ که تا ۵ دقیقه پوست صورت خود را با حرکات دایره وار ماساژ دهید. بـه خصوص گوشـه بینی کـه معمولا جوشـهای سرسیـاه دارد. بعد از ۵ دقیقه ماساژ صورت را با آب بشویید لازم نیست ماده شوینده بزنید. اب را بـه صورت بپاشید و به آرامـی بشویید. بعد بـه آرامـی صورت را خشک کنید. مقدار خیلی کم از روغن نارگیل را بـه صورتتان بمالید که تا خشک نشود. نگران نباشید خیلی زودجذب صورتتان مـی‌شود.

این کار را هفته ای سه بار انجام دهید و  بعد از یک ماه نتیجه اش را بـه ما نیز بگویید. چقدر درون صورت خود تغییر ایجاد شد. تنـها یک روز درون مـیان روزی ۵ دقیقه وقت بگذارید. اما نتیجه ای مـی‌گیرید کـه با هیچ کرم و یـا محصول آرایشی و بهداشتی گران قیمت قابل مقایسه نیست.

 لینک اصلی

: یک لای بردار قوی برای لب و صورت ، یک لای بردار قوی برای لب و صورت
[یک لای بردار قوی برای لب و صورت]

نویسنده و منبع: گندم | تاریخ انتشار: Sat, 14 Jul 2018 05:39:00 +0000یک لای بردار قوی برای لب و صورت

لایـه‌برداری از پوست درون منزل

مجموعه: یک لای بردار قوی برای لب و صورت سلامت پوست

خیلی از خانم‌ها به منظور لایـه‌برداری از پوست‌شان، یک لای بردار قوی برای لب و صورت مـی‌روند سراغ کِرِم‌های لایـه‌بردار (اسکراب). یک لای بردار قوی برای لب و صورت ولی آیـا واقعا این کِرِم‌ها موثرند؟

 

خیلی از خانم‌ها به منظور لایـه‌برداری از پوست‌شان، مـی‌روند سراغ کِرِم‌های لایـه‌بردار (اسکراب). یک لای بردار قوی برای لب و صورت ولی آیـا واقعا این کِرِم‌ها موثرند؟ دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو و عضو هیـات علمـی دانشگاه علوم پزشکی شـهید بهشتی، بـه این سوال پاسخ مـی‌دهد....

 

 

اصلا چرا حتما از کِرِم‌های اسکراب (لایـه‌بردار) استفاده کرد؟

 

حذف لایـه‌های شاخی و سلول‌های مرده پوست، باعث حذف باکتری‌های مضر و کاهش قطر منافذ پوست شده و به زیبایی و افزایش سلامت پوست کمک مـی‌کند. روش‌هایی کـه برای این منظور استفاده مـی‌شوند شامل دو روش مکانیکی و شیمـیایی هستند.

 

 

بعضی‌ها هم این کار را با پوست بادام یـا زردآلو انجام مـی‌دهند یـا سراغ سفیدآب مـی‌روند.آیـااین این کار درست است؟

بله؛ درون روش‌های مکانیکی از فیبرها و پارچه‌های ضخیم، پوست بادام یـا زردآلو، اسفنج، برس و بخش‌های خشک و فیبری گیـاهان به منظور این منظور استفاده مـی‌شود. بـه عنوان مثال، کیسه کشیدن کـه در ‌های سنتی رایج بوده و هنوز هم توسط بسیـاری از پدربزرگ و مادربزرگ‌ها استفاده مـی‌شود مثالی از لایـه‌برداری مکانیکی هست که اگر با سفیدآب همراه شود، مـیزان لایـه‌برداری آن بیشتر شده و این عمل موثرتر خواهد بود. حتی استفاده از سنگ‌پا به منظور کاستن از خشونت کف پا مثالی دیگر از لایـه‌برداری مکانیکی است.

 

 

مـیکروابریژن درون مطب، چه‌طوراست؟

خب، درون این روش، توسط دستگاهی، پودرهای اکسیدآلومـینیوم با فشار روی پوست پاشیده مـی‌شود. کریستال‌های اکسید آلومـینیوم بسیـار سخت هستند و برای خراشاندن و ساییدن پوست مناسب‌اند. این دستگاه، یک فشار منفی بـه پوست وارد مـی‌کند و عملی شبیـه بادکش انجام مـی‌دهد. از ترکیب این ساباندن و ایجاد فشار منفی یک لایـه‌برداری مکانیکی خوب روی پوست صورت اتفاق مـی‌افتد کـه خواص زیـادی دارد؛ از جمله شادابی و روشن‌تر شدن پوست، بهبود منافذ باز پوست، بهبود جوش‌های سرسیـاه و سرسفید، کم‌رنگ شدن لک‌های صورت و حتی بدن، بهبود چین و چروک‌های ظریف با واسطه ترشح فاکتورهای رشد متفاوت ثانویـه بـه ایجاد فشار منفی و بادکش روی پوست و بالاخره افزایش نفوذ داروهای موضعی پوست کـه به ویژه به منظور بیماران مبتلا بـه لک صورت یـا آکنـه مـی‌تواند موثر باشد.

 

 

پیلینگ چه فرقی با مـیکرودرم ابریژن دارد؟

 

استفاده از مواد شیمـیایی لایـه‌بردار، همان پیلینگ‌ است؛ موادی مانند اسید سالسیلیک، اسید سیتریک، اسیدهای مـیوه یـا آلفاهیدروکسی اسید AHA یـا تری‌کلرواستیک اسید (TCA). درون این روش اسیدهای لایـه‌برداری با درصدهای متفاوت روی پوست صورت استعمال شده و عمل لایـه‌برداری بـه صورت شیمـیایی انجام مـی‌شود.

 

 

درباره اسیدهای مـیوه هم توضیح مـی‌دهید؟

 

بله؛ استفاده از اسیدهای مـیوه با غلظت بالا و استفاده از تری‌کلرواستیک اسید حتما حتما توسط متخصص پوست و مو و در کلینیک انجام شود زیرا مدت ماندگاری اسید روی پوست و نواحی خاصی کـه دارو حتما مالیده شود یک امر کاملا تخصصی هست و توجه ن بـه این مساله مـی‌تواند موجب سوختگی پوست و عوارض مربوطه شود. اسیدهای مـیوه غلظت پایین‌تر را افراد مـی‌توانند بدون نسخه از داروخانـه‌ها تهیـه کنند و در منزل، شب‌ها هنگام خواب استفاده نمایند. بهتر هست این فرآورده‌ها (AHA) دور چشم و دور دهان استفاده نشود زیرا موجب تحریک و قرمزی و التهاب این نواحی خواهد شد. درصدهای بالاتر مانند 50 درصد و 70 درصد حتما متوسط متخصص پوست بـه کار روند.

 

 

لایـه برداری شیمـیایی فایده‌ای هم دارد؟

 

البته! لایـه‌برداری شیمـیایی کاربردهای فراوانی دارد: بهبود چین و چروک‌های ظریف از طریق تحریک کلاژن‌سازی، شاداب‌تر و روشن‌تر شدن پوست، بهبود جوش‌های سرسیـاه و سرسفید، بهبود لک‌های مختلف پوست و همچنین افزایش تاثیر داروهای موضعی مصرف شده توسط بیمار. نکته‌ای کـه باید بـه آن توجه کرد این هست که لایـه‌برداری پوست چه مکانیکی و چه شیمـیایی باعث تحریک‌پذیرتر شدن آن نسبت بـه نور‌آفتاب مـی‌شود و لذا مصرف کرم‌های ضدآفتاب و پرهیز از قرار گرفتن بـه طور مستقیم درون برابر نور آفتاب توصیـه مـی‌شود. درون غیر این صورت، بیمار ممکن هست حتی نتیجه معبگیرد؛ مثلا خانمـی به منظور بهبود لک بارداری ملاسما پیلینگ شیمـیایی انجام داده، بـه دلیل مراقبت ن از نور آفتاب ممکن هست دچار بزرگ‌تر شدن لک نیز بشود.

 

 

به چهانی این روش‌ها را توصیـه نمـی‌کنید؟

کلا به منظور پوست‌های خشک، استفاده از لایـه‌برداری چه مکانیکی و چه شیمـیایی توصیـه نمـی‌شود زیرا موجب خشکی بیشتر پوست شده و مـی‌تواند به منظور بیمار دردسرساز باشد. درون صورت لزوم، استفاده از لایـه‌بردار درون پوست‌های خشک، این کار حتما زیر نظر متخصص پوست و با تمـهیدات لازم انجام شود. مساله بعدی احتمال عود تبخال توسط لایـه‌برداری پوست است، بـه خصوص درون لایـه‌برداری شیمـیایی حتما مراقب عود تبخال بود و بیمارانی کـه به طور مکرر تبخال مـی‌زنند، حتما پزشک را از این مساله آگاه سازند که تا روش‌های پیشگیری از بروز تبخال بـه کار گرفته شود زیرا این عفونت مـی‌تواند موجب ایجاد جوشگاه شده و در پوست تحریک شده توسط مواد شیمـیایی لایـه‌بردار وسعت زیـادی پیدا کند.

 

 

آیـا مـی‌توان از کِرِم‌های اسکراب موجود درون داروخانـه‌ها استفاده کرد؟

 

کِرِم‌های اسکراب یـا اکسفولیـان بـه عنوان خراشنده و ساینده پوست استفاده مـی‌شوند. برخی موارد شاهد هستیم کـه برای افزایش اثربخشی اسیدهای مـیوه هم بـه این کِرِم‌ها اضافه مـی‌کنند کـه بیمار از هر دو مکانیسم لایـه‌برداری مکانیکی و شیمـیایی سود ببرد. کرم‌ها و صابون‌های اسکراب (که حاوی دانـه‌های خشن هستند) مـی‌توانند درون درمان ضایعات پوستی مثل آکنـه‌های کومدونال (جوش‌های سرسیـاه یـا سفید)، چربی پوست، خشونت پوست و نیز افزایش اثر داروهای موضعی کاربرد داشته باشند.

منبع:salamat.ir
[یک لای بردار قوی برای لب و صورت]

نویسنده و منبع: گندم | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 07:20:00 +0000یک لای بردار قوی برای لب و صورت

لایـه برداری و از بین بردن سلول های مرده پوست

در این بخش بـه شما آموزش مـی دهیم کـه چگونـه پوست خود را لایـه برداری کنید. یک لای بردار قوی برای لب و صورت با یـادگیری این آموزش بـه راحتی مـی توانید درون منزل خودتان پوستتان را لایـه برداری کنید و سلول های مرده پوست را از بین ببرید. یک لای بردار قوی برای لب و صورت لایـه برداری پوست شما را درخشان و صاف مـی کند. چه فصل شنا باشد و یـا فقط بخواهید پوستتان تمـیز و نرم باشد، یک لای بردار قوی برای لب و صورت با لایـه برداری از سر که تا پا پوستتان درخشان خواهد شد.

خانمـهای زیـادی صورت خود را لایـه برداری مـی کنند اما قسمت های دیگر بدنشان را فراموش مـی کنند. قبل از استفاده از محصولاتی به منظور برنزه پوست و یـا به منظور جوان سازی پوست خسته درون زمستان، لایـه برداری بسیـار مـهم است.      

وسایل و لوازمـی کـه برای لایـه برداری نیـاز دارید:

پاک کننده لایـه بردار

لیف , برس بدن یـا دستکش های لایـه برداری

سنگ پا

لوسیون بدن

مراحل و روش لایـه برداری:

1 –  قبل از ورود بـه پوست خشکتان را با لیف، برس بدن یـا دستکش های لایـه برداری پاک کنید. این کار کمک خواهد کرد کـه پوسته های سطحی از بین برود و پوستتان به منظور فرایند لایـه برداری آماده شود. این کار را از کف پای خود آغاز کنید و روی تمام بدنتان ادامـه دهید.

2 – دوش بگیرید و از سر که تا پای خود را مرطوب کنید، اگر شما دچار آفتاب سوختگی شدید و یـا هرگونـه بریدگی و یـا زخم بازی درون بدنتان وجود دارد، پوست خود را لایـه برداری نکنید.

3 –  از یک سنگ پا بر روی پای خود استفاده کنید که تا ذرات و لکه های زبر و پینـه را از بین ببرید. اگر پای شما بسیـار زبر مـی باشد قبل از اینکه وارد شوید، آن را بـه مدت 30 دقیقه درون تشتکی از آب گرم و شیر خیس دهید.

4 –  از پاک کننده لایـه بردار خود بـه همراه لیف و یـا دستکش هایتان استفاده کنید. شستشوی بدنتان را با یک حرکت چرخشی از کف پایتان شروع کنید و این روش را که تا بالا ادامـه دهید. درون نواحی حساس، پوستتان را بـه سختی تمـیز نکنید و نخراشید، زیرا درون این ناحیـه پوست بسیـار آسیب پذیر است.

5 –  از یک برس یـا لیف به منظور لایـه برداری پشت و جاهایی کـه به سختی قابل دسترس هست استفاده کنید.

6 –  روی صورتتان بـه خصوص اطراف چشم و دهانتان لایـه برداری را بـه آرامـی انجام دهید.

برای صورت از یک محصول لایـه بردار ویژه استفاده کنید کـه ملایم تر از محصولات طراحی شده به منظور لایـه برداری بدن مـی باشد.

7 –  دست هایتان را فراموش نکنید، شما مـی خواهید آنـها هم صاف و نرم بـه نظر برسند.

8 – بدنتان را با آب ولرم بشویید، سعی کنید که تا جای ممکن از آب سردتر استفاده کنید.

9 –  بعد از انجام مراحل از یک لوسیون مرطوب کننده بدن به منظور همـه قسمت های بدنتان استفاده کنید. لوسیون بدن و مرطوب کننده های صورت کـه حاوی اسید هیدروکسی آلفا و یـا بتا مـی باشند انتخابی ایده آل هستند، زیرا این اسیدها سلول های مرده پوست را از بین مـیبرند.

10 –  از مرطوب کننده بدن یک بار درون روز استفاده کنید. لایـه برداری پوست را خشک مـی کند بنابراین شما حتما پوستتان را هیدراته نگه دارید.

محصولات لایـه بردار :

پاک کننده های لایـه بردار کـه حاوی نمک دریـایی، بادام زمـینی، گردو و دانـه ها هستند را انتخاب کنید.

برای رسیدن بـه پوستی نرم و ابریشمـی معمولا یک بار یـا دوبار لایـه برداری درون هفته کافی مـی باشد. اما خانم ها با پوست های چرب حتما بیشتر از افراد با پوست های خشک لایـه برداری انجام دهند.

اگر پوستتان بعد از لایـه برداری بـه شدت خشک و یـا حساس شد، آن را با شدت و سختی تمـیز نکنید، حتما روش لایـه برداریتان را تغییر دهید با درون نظر گرفتن احتمال اینکه شما ممکن هست به محصولاتی کـه استفاده مـی کنید آلرژی داشته باشید.

امـیدواریم این مطلب نیز مانند مطالب دیگر سایت دکتر سلام به منظور شما مفید باشد.

: یک لای بردار قوی برای لب و صورت
[یک لای بردار قوی برای لب و صورت]

نویسنده و منبع: گندم | تاریخ انتشار: Mon, 02 Jul 2018 17:42:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com