اسکیت های برقی طریق کار

اسکیت های برقی طریق کار تماشا کنید: اسکیت‌های برقی ریل‌دار به منظور تردد درون جاده‌های ... | اسکیت بورد (skateboard) برقی کـه با تلفن کنترل مـی شود ... | اسکیت‌ بورد برقی هوشمندی کـه با نحوه سواری شما سازگار مـی ... | معرفی بهترین اسکیتای برقی - مجلۀ فناوریـهای توان‌افزا ... |

اسکیت های برقی طریق کار

تماشا کنید: اسکیت‌های برقی ریل‌دار به منظور تردد درون جاده‌های ...

امروزه خیلی از ذهن‌های خلاق بـه دنبال طراحی وسایل نقلیـه‌ی جدید و مدرنی هستند کـه با انرژی‌های تجدید پذیر نظیر الکتریسیته کار کنند. اسکیت های برقی طریق کار اسکوترهای برقی و دوچرخه‌های تاشو، اسکیت های برقی طریق کار نمونـه‌ای از این وسایل هستند. اسکیت های برقی طریق کار اما به‌تازگی اسکیت‌های برقی ریل داری بـه بازار آمده‌اند کـه سواری جذابی را ارائه مـی‌دهند.

اولین موردی کـه پس از نگاه بـه این اسکیت‌های برقی بـه ذهن مـی‌رسد، شباهت طراحی بخش محرکه‌ی آن با ریل‌های تانک است! و دقیقاً هدف طراح آن‌هم همـین بوده است، زیرا قرار هست این اسکیت‌ها درون مسیرهای آفرود، جاده‌های خاکی، مسیرهای پوشیده شده از چمن و بخش‌های سنگلاخی هم تردد کنند و چرخ‌های سرامـیکی و صیقلی اسکیت‌های معمولی نمـی‌توانند درون این مسیرها بـه خوبی عمل کنند.

جک اسکاپینسکی (Jack Skopinski) مغز متفکر پشت این اسکیت‌های جالب است. او طراحی اهل لهستان هست که سال گذشته نیز چهارچرخه‌های الکتریکی EV4 را تولید کرده بود. او هدف خود از طراحی این اسکیت‌ها کـه نام آن‌ها را “off-road rollerblades” گذاشته است، را پاسخ‌گویی بـه نیـاز مسافرانی تعیین کرده هست که سفرهای بین‌شـهری و داخل شـهری زیـادی دارند و به‌صورت انفرادی تردد مـی‌کنند.

او این وسیله را به‌گونـه‌ای طراحی کرده هست که صاحبان آن بتوانند درون هر مسیری رفت‌وآمد کنند و هر وقت کـه قصد ورود بـه مکانی را داشتند، آن‌ها را به‌راحتی دربیـاورند و داخل کیسه یـا کوله‌پشتی خود قرار دهند.

در قسمت پشتی هرکدام از این اسکیت‌های برقی آفرود، یک موتور الکتریکی دارای جریـان مستقیم (DC) با توان ۳۵۰ وات وجود دارد کـه نیروی موردنیـاز به منظور پیشروی چرخ‌ها را تأمـین مـی‌کند. انرژی موردنیـاز این موتور توسط یک باتری لیتیوم – یون با ظرفیت ۲۶ V/26 Ah تأمـین مـی‌شود و یک کنترل‌کننده با جریـان ۳۶ آمپر نیز بخش دیگر این وسیله‌ی نقلیـه‌ی مدرن را تشکیل مـی‌دهد.

این کنترل‌کننده دارای یک ریموت هست که درون دست راننده قرار مـی‌گیرد و از طریق کابل بـه اسکیت متصل مـی‌شود. این ریموت به منظور کنترل سرعت بکار مـی‌رود و تغییر جهت حرکت از طریق خم اسکیت‌ها بـه سمت چپ و راست انجام مـی‌شود. با یک بار شارژ کامل، این اسکیت‌ها مـی‌توانند که تا مسافت ۲۰ کیلومتر (۱۲ مایل) و تا حداکثر سرعت ۱۵ کیلومتر بر ساعت (۹ مایل بر ساعت) حرکت کنند و بعدازآن نیـاز هست که باتری مجدداً شارژ شود.

ازلحاظ طراحی شاید خود کفش‌ها و تیغه‌ی حاوی چرخ‌دنده‌ها و چرخ‌ها درون زیر آن، کمـی متمایز از هم بـه نظر برسند و گویـا یک مونتاژ ناشیـانـه صورت گرفته است. این ظاهر مطمئناً نمـی‌تواند خیلی از شیک پسندان را راضی کند اما درون ساخت بدنـه و نحوه‌ی قرارگیری قطعات، نـهایت تلاش انجام‌شده که تا یک محصول “محکم” و “کاربردی” بـه خریدار تحویل داده شود.

در ویدیوی زیر مـی‌توانید نحوه‌ی حرکت و عملکرد این اسکیت‌های برقی را درون زمـین ناهموار و سطوح مختلف مشاهده کنید:

قیمت این محصول جذاب حدود ۱۴۰۰ دلار (۱۳۰۰ یورو) هست و خریداران مـی‌توانند به منظور دریـافت آن بـه سایت رسمـی EV4 مراجعه کنند.

: اسکیت های برقی طریق کار
[اسکیت های برقی طریق کار]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 26 Jun 2018 04:49:00 +0000اسکیت های برقی طریق کار

اسکیت بورد (skateboard) برقی کـه با تلفن کنترل مـی شود ...

در اسکیت های معمولی نیـاز دارید به منظور سرعت گرفتن دایم یک پا را برزمـین بزنید که تا اسکیت شما حرکت کند. اسکیت های برقی طریق کار نیک چارلتون ( Nick Charlton ) تصمـیم بـه ساخت نمونـه ای از اسکیت کرده هست که توسط یک موتور الکتریکی رانده مـی شود و آن را مـی توان از گوشی های همراه با سیستم عامل آندروید کنترل کرد.

با گذاشتن یک برد الکتریکی درون اسکیت خود مـی توانید با سرعت ۱۵ که تا ۲۰ کیلومتر درون ساعت حرکت کنید، اسکیت های برقی طریق کار درون صورتی کـه در نمونـه های ساده این اسکیت، حفظ تعادل هم بـه سختی انجام مـی شود . اسکیت های برقی طریق کار نگهداری شارژ باتری درون این دستگاه بسیـار هست و درون مسیرهای طولانی نیـاز بـه شارژ مجدد ندارد. این موتور الکتریکی، طی یک نرم افزار کـه بر روی اندروید قابل نصب هست کنترل مـی شود و فرمان آن همان انگشت شما هست که کافیست بر روی صفحه موبایل خود بکشید و سرعت خود را بالا ببرید و از طرفی با زدن استوپ بایستید.

چارلتون اسکیت طراحی شده خود را بـه همـه پیشنـهاد مـی دهد به منظور زودتر رسیدن بـه خانـه درون مسیرهای طولانی و پرترافیک و مبلغ خرید این اسکیت را خیلی کمتر از مبلغ پرداختی به منظور بنزین ماشین مـی داند .

به سازوکار این اسکیت بیشتر مـی پردازیم:

رابط بین برد و تلفن، یک درایو کنترل و یک ماژول بلوتوث به منظور ارتباط با دستگاه موبایل مـی باشد. درون این دستگاه از یک باتری LiPo استفاده شده هست و تمامـی اینـها درون یک ظرف پلاستیکی کـه به کف اسکیت پیچ شده هست قرار دارد. همچنین برنامـه اندروید با استفاده از نرم افزار MIT نوشته شده است.

اگر شارژ باتری بـه ۳٫۵ ولت برسد بـه باتری آسیب مـی رساند بـه همـین خاطر یک علامت هشدار درون نرم افزار طراحی شده هست که درون صورت کم شدن شارژ باتری بـه راننده اسکیت هشدار لازم را مـی دهد.

: اسکیت های برقی طریق کار
[اسکیت های برقی طریق کار]

نویسنده و منبع: توسط اروند طباطبایی | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 09:45:00 +0000اسکیت های برقی طریق کار

اسکیت‌ بورد برقی هوشمندی کـه با نحوه سواری شما سازگار مـی ...

امروزه درون بازار انواع مختلف اسکیت‌بورد‌ها و اسکوتر‌های برقی موجود هست ولی اسکیت بورد جدید ایکس‌تی‌ان‌دی (XTND) یک پکیج کامل بـه نظر مـی‌رسد. اسکیت های برقی طریق کار علاوه بر بدنـه‌ی فوق سبک، اسکیت های برقی طریق کار عمر باتری طولانی، حداکثر سرعت بالا نسبت بـه رقبا و زمان کم مورد نیـاز به منظور شارژ مجدد، چیزی کـه این اسکیت بورد را از بقیـه متمایز مـی‌کند، هوش مصنوعی بـه کار رفته درون سخت‌افزار کنترل‌کننده‌ی آن است. اسکیت های برقی طریق کار شرکت سازنده ادعا کرده‌ هست که این اسکیت‌بورد با استفاده از یـادگیری ماشین سبک سواری صاحبش را یـاد مـی‌گیرد و بر اساس آن مسیر‌های بهتری پیشنـهاد مـی‌کند. همچنین بـه راحتی مـی‌توانید با گوشی همراه خود از مکان دقیق آن مطلع شوید و تا زمانی کـه کامل روی آن قرار نگرفته‌اید حرکت نمـی‌کند.

XTND حدود ۳ کیلوگرم وزن دارد و از باتری با ظرفیت ۹۹ وات ساعت (99 Wh) بهره مـی‌برد کـه در مدت زمان کمتر از یک ساعت کاملا شارژ مـی‌شود. با شارژ کامل باتری مـی‌توانید با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت حدود ۲۰ کیلومتر مسافت طی کنید. موتور‌های پیشران، خروجی برابر ۱۸۰۰ وات بـه صورت جداگانـه بـه هرچرخ منتقل مـی‌کنند.

مشخصه‌ای کـه در این اسکیت بورد بیش از همـه مـهم‌ بـه نظر مـی‌‌‌رسد، همان مغز کنترل کننده‌ی مرکزی آن است. XTND بعد از اتصال بـه موبایل یـا ساعت هوشمند حرکات صاحبش را ردیـابی مـی‌کند، مسیر‌های روزمره را فرا مـی‌گیرد و مسیر‌های بهتری با توجه بـه صافی زمـین، سربالایی و سرازیری‌ها پیشنـهاد مـی‌دهد. از این طریق مصرف باتری بـه طرز چشم‌گیری کاهش پیدا مـی‌کند. از آن جا کـه این اسکیت‌بورد داری سیستم یـادگیری ماشین هست هرچقدر مسافت بیشتری با آن جابه‌جا شوید عملکرد بهتری خواهد داشت.

در برنامـه‌ی موبایل XTND مـی‌توانید تنظیمات مورد نظرتان را شخصی‌سازی کنید و اسکیت‌بورد را درون حالت‌های مختلف قرار دهید. اگر اسکیت‌بوردتان دزدیده شد مـی‌توانید از فاصله‌ی دور آن را ردیـابی و قفل کنید. به منظور جلوگیری از هرگونـه تصادف XTND داری سنسور‌های فشاری هست که که تا زمانی کـه به درستی روی آن قرار نگرفته‌اید حرکت نمـی‌کند. اگر از روی آن بـه زمـین بیفتید ترمز‌های آن بـه صورت خودکار ترمز مـی‌کنند.

همچنین این بورد داری لرزش‌گیر درون سرعت‌های مختلف هست و درون تاریکی بـه صورت خودکار و برای ایمنی بیشتر چراغ‌های جلو و عقب روشن مـی‌شوند.

تمامـی قابلیت‌های بورد توسط برنامـه‌ی موبایل یـا دسته‌ی کنترل از راه دور بورد کـه برای شارژ بـه صورت مغناطیسی بـه بورد متصل مـی‌شود، قابل کنترل هستند.

پروژه‌ی XTND همچنان درون حال جمع آوری منابع مالی است، ولی بـه هدف‌گذاری ۱۰۰ هزار دلاری اولیـه طرح رسیده است. قیمت اولیـه ۹۹۹ دلار اعلام شده هست و سفارش‌های اولیـه که تا ماه ژانویـه سال ۲۰۱۸ بـه دست مشتریـان مـی‌رسد.

: اسکیت های برقی طریق کار
[اسکیت های برقی طریق کار]

نویسنده و منبع: توسط اروند طباطبایی | تاریخ انتشار: Thu, 12 Jul 2018 19:10:00 +0000اسکیت های برقی طریق کار

معرفی بهترین اسکیتای برقی - مجلۀ فناوریـهای توان‌افزا ...

اسکیت برد برقی وسیله نقلیـه بسیـار جذاب و سرگرم کننده‌ای هست که به منظور طی مسافت‌های کوتاه و ماجراجویی مـی‌توان از آن استفاده کرد. اسکیت های برقی طریق کار درون اینجا ما پنج نوع از بهترین اسکیتای برقی با فناوری پیشرفته را بـه شما معرفی مـی‌کنیم.

اسکیتای برقی یک فضای قدیمـی وجذاب را درون جهان کالاهای مصرفی اشغال کرده‌اند. اسکیت های برقی طریق کار اما آیـا آنـها تنـها اسباب بازی مورد علاقه بزرگسالان هست که بـه شکل یک وسیله نقلیـه پاک و کارآمد درآمده و یـا استفاده از روش الکتریکی به منظور تقویت یک ورزش هیجان انگیز است؟ مـهم نیست با چه دیدی بـه آن نگاه مـی‌کنید، اسکیت های برقی طریق کار هم اکنون با تکامل فناوری شما مـی‌توانید درون خیـابان از اسکیتای برقی فوق العاده سرگرم کننده، باریک و صاف‌تر از آنچه پیش از این بوده استفاده کنید. ما صنعت فعلی را جست و جو کردیم و مجموعه‌ای از بهترین اسکیتای برقی را انتخاب و به شما معرفی مـی‌کنیم.

ماربل (Marbel)

تخته‌های دراز، زشت و غیرحرفه‌ای هستند و زمانی کـه باتری و موتور سنگین با آنـها ترکیب شود کاملاً دست و پا گیر مـی‌شوند. شرکت ماربل، همـه اجزای اسکیت برد برقی خود را درون یک بسته ۱۰ پوندی (۴٫۵ کیلوگرم) عرضه کرده است. استفاده از فیبر کربنی درون ساخت این تخته موجب شده که تا یکی از سبک‌ترین اسکیتای الکتریکی باشد. سرعت این اسکیت برد بـه ۲۵ مایل درون ساعت (۴۰ کیلومتر درون ساعت) مـی‌رسد و باتری آن مـی‌تواند مسافت ۱۶ مایل (۲۵ کیلومتر) را پشتیبانی کند.

این شرکت ادعا مـی‌کند کـه تخته ماربل را درون حاضر بـه طور کامل تولید و حدود سه که تا چهار هفته طول مـی‌کشد که تا به دست مشتریـان درون ایـالات متحده برسد، اگر شما مشتری بین‌المللی هستید احتمالاً حتما زمان بیشتری منتظر بمانید. تخته ماربل درون ایـالات متحده آمریکا ۱۳۹۹دلار قیمت دارد.

Evolve Carbon GT

احتمالاً تاکنون از محصولات شرکت استرالیـایی Evolve به منظور حمل و نقل و جابجایی استفاده کرده‌اید. Carbon GT قطعاً بهترین محصول امسال این شرکت بوده است. این تخته الکتریکی بسیـار زیبا و صیقلی و چرخ‌های آن مناسب به منظور انواع جاده‌ها و ماجراجویی است. موتورهای دو قلوی آن ۳ کیلو وات توان را از طریق چرخ‌های عقب فراهم مـی‌آورد.

سرعت این اسکیت برد بـه ۴۳ کیلومتر درون ساعت (۲۷ مایل درون ساعت) مـی‌رسد و در هر بار شارژ مـی‌توانید ۳۰ کیلومتر (۱۸ مایل) را با آن طی کنید. Carbon GT با وزن ۷٫۹ کیلوگرم (۱۷٫۴ پوند) سبک‌ترین اسکیت برد برقی نیست اما قطعاً سنگین‌ترین آنـها هم نیست. باتری آن درون زیر تخته پنـهان شده بـه طوری کـه هنگام راه رفتن روی پاها مـی‌توان بـه راحتی اسکیت برد را زیر بازوی خود حمل کرد. همچنین مـی‌توان با استفاده از یک کنترلر بلوتوث ارگونومـیک آن را کنترل کرد.

اسکیت برد Carbon GT ساخت شرکت Evolve ، ۲۶۶۰ دلار قیمت دارد.

Boosted Board 2

استارت‌آپ‌های بسیـاری وارد دنیـای اسکیتای برقی شده‌ و درنـهایت بـه دلیل طبیعت بی‌رحم سرمایـه‌گذاری از بین رفته‌اند. زمانی کـه سرمایـه یک شرکت نیم مـیلیون دلار افزایش پیدا مـی‌کند، ارائه کالا وب و کار موفق‌تر مـی‌شود و شما مـی‌دانید کـه این شرکت دوام پیدا مـی‌کند.

طراحی محبوب و با سلیقه Boosted Board درون سال ۲۰۱۲، سبک‌ترین نوع اسکیت برد درون آن زمان بود و در همـین حین شرکت سعی مـی‌کرد با نوآوری‌های دیگر صف تولید محصولات خود را بـه روز نگه دارد.

نسل دوم Boosted Board تخته بامبو و علامت چرخ‌های نارنجی نسل‌ قبل را حفظ کرد اما محدوده نسبت کم خود را بـه ۶ مایل (۹٫۶۵ کیلومتر) بهبود بخشید. آنـها با یک باتری استاندارد ۹۹-WH محدوده ۷ مایل (۱۱٫۲ کیلومتر) را طی مـی‌د، اما این نسل مـی‌تواند، یک باتری ۱۹۹-WH به منظور محدوده ۱۲ که تا ۱۴ مایلی (۱۹ که تا ۲۲ کیلومتر) داشته باشد. از همـه مـهم‌تر اینکه روکش‌های مدل جدید اسکیتا ضد آب است.

قیمت نسل دوم Boosted Boards از ۹۹۹ دلار شروع مـی‌شود و باتری‌های حجیم‌تر ۱۰۰ دلار هزینـه اضافی بـه همراه خواهد داشت. تغییرات قدرتمندتر با یک قیمت بالاتر نیز درون دسترس هستند.

The M1(پیشتر بـه نام Monolith شناخته مـی‌شد)

برای ساخت اسکیتای الکتریکی موتورها را مـی‌توان داخل تخته و یـا پشت چرخ‌های عقب قرار داد یـا اینکه آنـها را داخل چرخ‌ها پنـهان کرد. M1 بـه عنوان نخستین اسکیت برد برقی جهان با قابلیت موتورهای هاب (موتورهای توپی چرخ) هست که داخل دو چرخ عقب قرار مـی‌گیرد و مـی‌تواند سرعت اسکیت برد را بـه ۲۴ مایل درون ساعت (۳۹ کیلومتر درون ساعت) برساند.

قابلیت بهتر درون حمل و نقل بـه این معنی هست که با احتمال کمتری موتور گرفتار موانع و آسیب دیدگی‌ها مـی‌شود و سازندگان ادعا مـی‌کنند کـه موتورها درون برابر آب مقاوم و سبک‌تر از یک موتور معمولی هستند. هر شارژ ۹۰ دقیقه‌ای M1 بـه خوبی ۱۰ مایل (۱۶ کیلومتر) سواری را پشتیبانی و وزن تخته ۱۴ پوند (۶٫۳۵ کیلوگرم) است.

در حال حاضر شرکت سازنده M1 با هزینـه ۱۳۹۹ دلار سفارش مـی‌پذیرد.

Yuneec E-Go

ممکن هست متوجه این موضوع شده باشید کـه اسکیت‌های برقی گران قیمت هستند بـه ویژه برایـانی کـه بدنبال نوع ضد آب آن هستند. E-Go ساخت شرکت هواپیما ساز Yuneec یک نوع بسیـار مقرون بـه صرفه‌تر ارائه مـی‌دهد.

این برد درهیچ یک از مشخصات کلیدی بـه پای رقبای خود نمـی‌رسد اما مـی‌تواند به منظور یک تازه وارد با بودجه کم مناسب باشد. بیشترین سرعت آن تنـها ۲۰ کیلومتر درون هر ساعت (۱۲ مایل درون ساعت) هست که ممکن هست کمـی بیش از سرعت حرکت با پا به منظور برخی باشد. این اسکیت برد ۱۴ پوند (۶٫۳ کیلوگرم) وزن دارد و محدوده آن سخاوتمندانـه بـه ۱۸ مایل (۳۰ کیلومتر) مـی‌رسد. Yuneec E-Go 699 دلار قیمت دارد.

در زمـینـه اسکیت‌بردهای برقی بیشتر بخوانید:
>>کوچک‌ترین اسکیت برد الکتریکی دنیـا
>>پروژه خودانجام ساخت اسکیت برد الکترونیکی با برد رسپبری پای

منبع: اسکیت های برقی طریق کار newatlas
[اسکیت های برقی طریق کار]

نویسنده و منبع: فریبا ماندگاری | تاریخ انتشار: Fri, 25 May 2018 04:29:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com