رنگ چمن فوتبال چگونه است

رنگ چمن فوتبال چگونه است آموزش و شرایط کاشت و نگهداری چمن | آیـا چمن ورزشگاه فینال جام حذفی رنگ مـی شود؟ | چمن ورزشگاه‎های فرانسه رنگ مـی‎شوند! | نکاتی به منظور جلوگیری و پاک لکه های چمن |

رنگ چمن فوتبال چگونه است

آموزش و شرایط کاشت و نگهداری چمن

مجموعه: رنگ چمن فوتبال چگونه است گیـاهان،حیوانات و آکواریوم

چمن کاشتن کار سختی نیست بـه شرطی کـه روش کاشتن و نگهداری از آن را بدانید. رنگ چمن فوتبال چگونه است بهترین زمان کاشت چمن اوایل بهار است. رنگ چمن فوتبال چگونه است سعی کنید بهترین و مرغوب‌ترین تخم چمن را انتخاب کنید. چمن‌ها انواع مختلفی دارند کـه بعضی از آن‌ها نسبت بـه بقیـه دارای قدرت بیشتری هستند. درون مناطقی کـه از بارش‌های کم بهره‌مند هستند، رنگ چمن فوتبال چگونه است از چمنی استفاده مـی‌کنند کـه احتیـاج کمتری بـه آبیـاری دارد. چمن بـه راحتی و با صرف اندکی زمان، بر روی خاک گرم و مرطوب رشد مـی‌کند.

برای کاشتن چمن :

خاک را بررسی کنید؛ اگر علف هرز خرده سنگ و چیزهای زائد دیگر درون آن وجود دارد، باغچه را از وجود آن‌ها پاک کنید. سطحی صاف و هموار ایجاد کنید،  سطح خاک را کاملاً فشرده و سفت کنید. با شن کش اندکی سطخ خاک را شیـاردار نمائید، مقداری مواد تقویت کننده خاک را بـه آن بیـافزایید و دوباره با شن کش بر روی سطح آن بکشید. توجه داشته باشید کـه چمن‌ها بر روی خاک فشرده و سفت رشد مـی‌کنند. سپس بذر چمن را بطور کاملاً یکپارچه و منظم بر روی شیـار‌ها پاشیده و کود کاملاً الک شده و نرم بر روی خاک بریزید. روزی دو مرتبه  آن را آبیـاری کنید.سعی کنید بر روی چمنی کـه هنوز بـه خوبی درون خاک ریشـه ندوانیده است، راه نروید. اگر هوا مناسب باشد، چمن رشد مـی‌کند.  هنگام هرس ، آن‌ها را خیلی کوتاه نکنید .

منبع : webshad
[رنگ چمن فوتبال چگونه است]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 22:02:00 +0000رنگ چمن فوتبال چگونه است

آیـا چمن ورزشگاه فینال جام حذفی رنگ مـی شود؟

ورزش > فوتبال ملی - حدود چهار سال پیش وقتی سیمای مرکز فارس بازی دو تیم برق شیراز و ملوان بندر انزلی را بـه صورت مستقیم پخش مـی کرد زردی چمن ورزشگاه حافظیـه بدجوری توی ذوق مـی زد.

مـهدی بذر افکن : رنگ چمن فوتبال چگونه است این درون حالی بود کـه درست سه روز بعد قرار بود با حضور پیتر ولاپان کـه آن روزها دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیـا بود، رنگ چمن فوتبال چگونه است طرح آسیـاویژن درون فارس درون همـین ورزشگاه افتتاح شود.
هیـات فوتبال استان فارس بـه ریـاست سید محمد هادی آیت اللهی تمام تلاششان را انجام مـی دادند که تا آبروداری کنند و در برابر یکی از بالاترین مقامات فوتبال آسیـا خودی نشان دهند. رنگ چمن فوتبال چگونه است اما بـه نظر مـی رسید نتوانند مشکل زردی چمن حافظیـه را حل کنند.
روز افتتاح طرح آسیـا ویژن فرا رسید. رنگ چمن فوتبال چگونه است تلویزیون شیراز این افتتاحیـه را هم بـه صورت مستقیم روی آنتن برد. اما یک نکته جالب وجود داشت،چمن ورزشگاه حافظیـه دیگر زرد نبود و تقریبا یکدست و سبز بود!
تعجب از این بود کـه در مدت دو روزبه صورت طبیعی نمـی شد کاری کرد کـه چمن بـه آن "زردی" درون فاصله ای اندک بـه آن "سبزی" شود.
این اتفاق اما افتاده بود.آن روز مراسم افتتاحیـه طرح آسیـا ویژن بـه خوبی و آبرومندانـه برگزار شد. اما یک سوال بی جواب بود چمن ورزشگاه چگونـه دو روزه از زردی بـه سبزی گرایید؟
پاسخ این سوال اما چندان دشوار نبود. مسوولین هیـات فوتبال فارس نقاط زرد چمن ورزشگاه را شب قبل ازمراسم افتتاحیـه رنگ سبز زده بودند!به همـین راحتی!
***
چند روز پیش سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد کـه بازی فینال جام حذفی فوتبال کشور درون شـهر شیراز برگزار مـی شود.
با این اعلام و مشخص شدن مـیزبان فینال جام حذفی، استقلالی ها کـه یک پای فینال هستند بـه مـیزبانی ورزشگاه حافظیـه شیراز اعتراض د. آنان مـی دانستند کـه چمن حافظیـه چندان وضعیت مناسبی ندارد. هرچند درون نـهایت بـه مـیزبانی شیراز و ورزشگاه حافظیـه رضایت دادند.
***

این روزها مسوولین هیـات فوتبال استان فارس سخت درون تلاشند که تا مـیزبانی شایسته به منظور فینال جام حذفی باشند.
در حالی کـه شیراز سردترین روزهای خود را سپری مـی کند نگهداری چمن حافظیـه هم سخت تر از روزهای گذشته است.
چمن حافظیـه فعلا درون قرنطینـه قرار گرفته و مواظبت ویژه ای از آن مـی شود. هرچندهنوز ناهمواری هایی درون آن وجود دارد و البته کـه قسمت هایی از آن هم زرد است.
باید که تا روز9 بهمن و فینال جام حذفی منتظر بود و دید زردی های چمن ورزشگاه حافظیـه چه سرانجامـی پیدا مـی کند.
البته تعجبی ندارد کـه این زردی ها که تا آن تاریخ کـه نزدیک هم هست بـه شیوه هایی خاص سبز شود! شایدهم چمن ورزشگاه حافظیـه به منظور دومـین بار رنگ شود!
1724
[رنگ چمن فوتبال چگونه است]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 01 Jul 2018 02:12:00 +0000رنگ چمن فوتبال چگونه است

چمن ورزشگاه‎های فرانسه رنگ مـی‎شوند!

دیدیـه دشان سرمربی فرانسه مرد خوش برخوردی هست کـه در صحبت هایش نیز این موضوع دیده مـی شود اما درون نشست خبری پیش از بازی برابر سوییس گفت: رنگ چمن فوتبال چگونه است آیـا این زمـین چمن به منظور بازی فوتبال مناسب بود؟ واقعا باعث تاسف است. رنگ چمن فوتبال چگونه است زمـین اینجا هم همچون ولدروم مارسی فاجعه بود.

خبرگزاری ایسنا: یوفا به منظور پوشاندن وضعیت بد چمن ورزشگاه های مـیزبان برگزاری دیدارهای یورو دستور بـه رنگ آن ها داد.

به گزارش آس دیدیـه دشان سرمربی فرانسه مرد خوش برخوردی هست کـه در صحبت هایش نیز این موضوع دیده مـی شود اما درون نشست خبری پیش از بازی برابر سوییس گفت: آیـا این زمـین چمن به منظور بازی فوتبال مناسب بود؟ واقعا باعث تاسف است. رنگ چمن فوتبال چگونه است زمـین اینجا هم همچون ولدروم مارسی فاجعه بود.

دشان بـه زمـین چمن ورزشگاه مدرن پیر مورای کـه در آگوست 2012 بدون چمن افتتاح شد اشاره کرد. زمـین چمن این ورزشگاه باعث از دست تعادل بازیکنان شده بود. روزنامـه اکیپ درون این باره نوشت یوفا درون آمار خود این موضوع را بـه عنوان اشتباه بازیکن درون نظر مـی گیرد.

برای اینکه وضعیت بد چمن ورزشگاه از تلویزیون قابل مشاهده نباشد یوفا عصر یکشنبه برخی از نقاط زمـین کـه بدون چمن بود را رنگ زد که تا چمن چهره بهتری پیدا کند.

نکته عجیب درباره ورزشگاه لیل این هست که درون طول برگزاری لیگ یک فرانسه وضعیت خیلی خوبی داشت اما یوفا فرانسه را مجبور کرد کـه تمام چمن ورزشگاه های مـیزبان را حتما عوض کند. این اتفاق مشکل ساز شد. یکی از دلایل آن چمن های یخ زده جایگزین بود و دومـین دلیل بـه خاطر هوای بد فرانسه درون این روزها بود. ساعات کمـی آسمان آفتابی بود و به همـین علت چمن بـه وضعیت ایده ال نرسید. علاوه بر این یک روز پیش بازی ها تیم ها درون ورزشگاه لیل تمرین مـی کنند که تا در جریـان بازی اشتباهات کمتری داشته باشند.

اما ورزشگاه لیل کـه مـیزبان بازی ایرلند جنوبی و ایتالیـا و یکی از دیدارهای یک هشتم نـهایی خواهد بود تنـها مشکل نیست. ورزشگاه لانس نیز درون وضعیت خیلی بدی بـه سر مـی برد و چمن ورزشگاه ولودروم مارسی نیز مشکل دارد. درون مارسی یک دیدار یک چهارم نـهایی و یک بازی نیمـه نـهایی برگزار خواهد شد.

، رنگ چمن فوتبال چگونه است
[رنگ چمن فوتبال چگونه است]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 17 Jun 2018 22:17:00 +0000رنگ چمن فوتبال چگونه است

نکاتی به منظور جلوگیری و پاک لکه های چمن

مجموعه: رنگ چمن فوتبال چگونه است شستشو ، رنگ چمن فوتبال چگونه است نظافت ، لکه گیری

لکه چمن با دردسرهای زیـادی پاک مـی شود بعد بهتر هست از بوجود آمدن آن جلوگیری کنیم


آیـا مـی دانید چگونـه مـی توان لباس های لک شده با چمن را بـه سادگی تمـیز کنید؟ آیـا روشی به منظور جلوگیری از ایجاد این لکه ها مـی شناسید؟ با ما همراه شوید.

چرا لکه‌های چمن آنقدر پردردسر هستند؟
لکه‌های چمن ترکیبی از پروتئین ها هستند، اما قسمت عمده آن‌ را کلروفیل یـا سبزینـه گیـاه تشکیل مـی‌دهد. رنگ چمن فوتبال چگونه است این کلروفیل یک لکه‌ی رنگ است. رنگ چمن فوتبال چگونه است بسیـاری از افراد اعتقاددارند کـه پاک لکه‌ی چمن،  از تمام لکه‌های دیگر سخت‌تر هست . از این بدتر، یک لکه‌ی چمن ممکن هست همراه با لکه‌ی عرق، لکه‌ی گِل، لکه‌ی آب مـیوه، یـا هر لکه‌ی چالش‌برانگیز دیگر باشد. چمن لباس‌ها را خیلی خوب رنگ مـی‌کند،  و این چیزی هست که مقابله با این لکه را سخت مـی‌کند.

پیشگیری از لکه‌های چمن
اگر بـه دنبال یک فرمول جادویی به منظور جلوگیری از ایجاد لکه‌های چمن هستید، من متأسفم کـه باید شما را ناامـید کنم. تنـها روش واقعی به منظور جلوگیری از آن‌ها دوری از آن است. به منظور والدین ممکن هست این یک چالش باشد. درون خانواده‌ی من، لباس‌هایی بـه بازی اختصاص داده مـی‌شد کـه لک و یـا کهنـه شده بود و دیگر اهمـیتی نداشت کـه چه اتفاقی به منظور آن‌ها مـی‌افتد . این لباس‌هایی بود کـه بچه‌ها زمانی کـه برای بازی درون پارک و یـا جاهای دیگر بیرون مـی‌رفتند، لازم بود کـه آن‌ها را بپوشند.

آموزش بـه کودکان درباره‌ی تفاوت مـیان لباس بازی، لباس مدرسه و ... بـه آن‌ها کمک مـی‌کند که تا انتخاب‌های بهتری به منظور اینکه چه بپوشند داشته باشند. وقتی بچه‌ها کوچک‌تر هستند من کشوها را به منظور آن‌ها برچسب مـی‌زدم.

تنـها روش دیگر به منظور جلوگیری از لکه‌های دائمـی چمن، این هست که درون اسرع وقت بـه آن رسیدگی شود. لکه‌ی تازه‌ی چمن فرصت کمتری به منظور رنگ پارچه دارد و به همـین دلیل پاک آن آسان‌تر هست . درون صورتی کـه در اولین فرصت پاک لکه را شروع کنید، شانس بیشتری به منظور پاک آن خواهید داشت.

پاک لکه‌های چمن
خوب، پیشگیری به منظور شما فایده نداشت و الان یک لکه بزرگ دارید کـه باید بـه آن رسیدگی کنید. چه کاری مـی‌توانید انجام دهید؟ اگر لکه بر روی لباسی هست که فقط خشک‌شویی مـی‌شود، شما حتما آن را بـه خشک‌شویی قابل اعتماد خود و لکه را بـه فرد مسئول نشان بدهید. اگر پارچه قابل شستشو درون ماشین لباس‌شویی هست چند مورد وجود دارد کـه مـی‌توانید امتحان کنید.

در ابتدا، با استفاده از مایع لباس‌شویی مورد علاقه‌ی خود، لکه را تمـیز کاری اولیـه کنید. برخی از بهترین مایعات شوینده، دارای انزیم هایی هستند کـه شروع بـه شکستن پروتئین‌های داخل لکه مـی‌کنند. پارچه را کاملاً آب کشیده و سپس درون آب گرم و مقداری سفیدکننده‌ی پارچه (نـه سفید کننده کلر) غوطه‌ور کنید. اجازه دهید به منظور 1 ساعت درون آب غوطه‌ور باشد. پارچه را کاملاً آب بکشید. که تا زمانی کـه دیگر لکه‌ای نماند این کار را تکرار کنید.

به عنوان آخرین تلاش، مـی‌توانید محل لکه را با ایزوپروپیل الکل اسفنج بکشید. مراقب باشید زیرا این کار ممکن هست رنگ پارچه را نیز پاک کند. قبل از استفاده روی تکه‌ای از پارچه کـه دیده مـی‌شود آن را روی لبه‌ی پارچه امتحان کنید. اگر محلی کـه دیده نمـی‌شود رنگ خود را از دست نداد، مـی‌توانید الکل را روی بخش لک شده کشیده و سپس با یک حوله‌ی سفید تمـیز آن را پاک‌کنید. که تا زمانی کـه هیچ لکه‌ای نماند کار خود را ادامـه دهید. پارچه را کاملاً آب بکشید. بـه طور عادی آن را آب بکشید. خوب هست که به منظور اولین بار، اجازه دهید پارچه مقابل هوا خشک شود که تا مطمئن شوید لکه پاک شده است. حرارتِ خشک کن، لکه را بیشتر ثابت مـی‌کند.

منبع : wiki.5040.ir
[رنگ چمن فوتبال چگونه است]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 19 Jul 2018 23:12:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com