معنی تاتو افراد مشهور

معنی تاتو افراد مشهور نماد درون خالکوبی های امروزی | قیمت‌های شگفت انگیز تاتو و خالکوبی درون تهران | معنی تاتو بی نـهایت - negah20.ir | معنی خالکوبی عجیب ترانـه علیدوستی چیست؟ +عکس | خالکوبی و تاتو - inking tattoo studio |

معنی تاتو افراد مشهور

نماد درون خالکوبی های امروزی

خالکوبی و عوارض بسیـار آن به منظور بدن

این روزها داشتن تاتو و خالکوبی آنقدر عادی شده کـه اغلب افراد آن را یکی از تزئینات بدن دانسته و برای دستیـابی بـه نقش و نگار دلخواه خود حاضر بـه پرداخت قیمت های هنگفتی هستند درون حالیکه از عواقب آن آکاهی چندانی ندارند.

تا چند سال گذشته خالکوبی ها با رنگ های سیـاه انجام مـی شد این روزها اما طیف وسیعی از رنگ هایی کـه گفته مـی شوند رنگ طبیعی هستند، معنی تاتو افراد مشهور به منظور خالکوبی استفاده مـی شود و فرد متقاضی خالکوبی مـی تواند نقش و نگار رنگینی را درون بدن خود ترسیم کند.

قیمت پایین سوزن ها کـه از 250تومان شروع مـی شود و رنگ های متنوع استفاده شده درون تاتو، باعث شده که تا روزبه روز بـه مشتریـان این بـه اصطلاح عمل زیبایی افزوده شود. معنی تاتو افراد مشهور اما با وجود تمام هشدارهایی کـه درخصوص انتقال چندین نوع بیماری بـه وسیله تاتو داده شده همچنان شاهد رونق این کار درون سالن های زیبایی هستیم.

 براساس اعلام اداره بهداشت وزارت بهداشت آرایشگران نمـی توانند اقدام بـه انجام تاتو کنند و این کار حتما حتما تحت نظر پزشک انجام شود چرا کـه تاتو کاربردهای پزشکی درون زمـینـه پوشاندن و از مـیان بردن نقایص مختلف مانند نقایص مادرزادی یـا اکتسابی دارد کـه دلیل خوبی به منظور سپردن آن بـه دست پزشکان است.

چه افرادی سراغ خالکوبی مـیروند؟

جوانانی کـه بحران هویت دارند بـه سراغ خالکوبی مـی روند!

یکی از دلایل گسترش خالکوبی٬ استفاده ی ورزشکاران و بازیگران مشـهور از این نوع آرایش هست که بـه شدت درون گسترش آن تاثیر گذارخواهد بود. معنی تاتو افراد مشهور همـین امر سبب شده هست تا این مد دردناک مـیان مردم همـه گیرشود

محمد حبیبی رفتارشناس و آسیب شناس اجتماعی تاکید مـی کند:رواج خالکوبی بـه یک مد جهانی تبدیل شده هست و حتی نمادهای آن درون بین ورزشکاران و هنرمندان مشـهور جهان دیده مـیشود. وی با بیـان اینکه٬ خالکوبی از دیدگاه دین اسلام عمل مقبوحی هست که باعث آسیب بدن مـیشود٬ افزود:انجام خالکوبی غالبا مربوط بـه دوره جوانی است٬ اصولا جوانانی کـه با بحران هویت مواجه هستند به منظور ابراز هویت و نیـاز اجتماعی شدن بـه این پدیده روی مـی آورند.

 رفتارشناس و آسیب شناس اجتماعی با تآکید بر اینکه٬ جوانان ما حتما با هویت دینی و ملی کشورشان آشنا شوند٬ مـی افزاید:یکی از دلایل گسترش خالکوبی٬ استفاده ی ورزشکاران و بازیگران مشـهور از این نوع آرایش هست که بـه شدت درون گسترش آن تاثیر گذارخواهد بود. همـین امر سبب شده هست تا این مد دردناک مـیان مردم همـه گیرشود.

نرخ انجام خالکوبی

چند مـی گیری تاتو کنی؟

امروزه خالکوبی یـا تاتو بیشتر از اینکه توسط متخصصان پوست انجام شود درون آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رواج دارد. آنچه مسلم هست اینکه بیشترانی کـه این کار را انجام مـی دهند نـه تنـها مجوز قانونی از وزارت بهداشت ندارند بلکه بـه صورت تجربی و در آموزشگاه های خصوصی چگونگی انجام تاتو را فرا گرفته اند و حالا بـه صورت مجزا اقدام بـه تاتو و خالکوبی مـی کنند کـه نتایج آن درون بیشتر مواقع ایجاد حساسیت های پوستی درون اثر خالکوبی و استفاده از رنگ های شیمـیایی است. انتقال بیماری های واگیردار پوستی و خونی بـه دلیل استفاده از وسایل مشترک کمترین آسیب هایی هست که بـه فرد وارد مـی شود.

وسایل انجام تاتو این روزها درون اکثر مغازه های تجهیزات پزشکی خیـابان ولیعصر به فروش مـی رسد وسایلی کـه گفته مـی شود بـه صورت قاچاق از آلمان و تایلند وارد کشور مـی شود.

اعظم. ف مسئول یکی از آرایشگاه های شرق تهران مـی گوید:بیشتر مشتریـان تاتو این روزها 18تا 40سال دارند و بیشترین تاتو کـه در آرایشگاه های زنانـه انجام مـی شود تاتوی ابرو، چشم واست و در مرحله بعد تاتوهایی هست که روی بدن ترسیم مـی شود. بـه گفته وی قیمت تاتو درون محله های مختلف شـهر متفاوت است.

انجام یک خالکوبی بـه ابعاد یک درون 2سانت از 150هزار تومان درون جنوب شـهر شروع مـی شود و به بالای 500هزار تومان درون مناطق شمالی شـهر مـی رسد. این تاتو اگر تک رنگ و مشکی باشد ارزان تر هست و اگر از رنگ های متعدد استفاده شود گران تر مـی شود.

محل تاتو هم درون قیمت ها بی تأثیر نیست، تاتو هر چقدر ظریف تر باشد و منطقه وسیع تری را دربر بگیرد مثل تاتوی کامل کمر و کتف قیمتی معادل 4تا 18مـیلیون تومان دارد. طرح های خاص هم اگر بدون شابلون و با هنر دست تاتوکار روی بدن ترسیم شود بـه صورت توافقی با مشتری هزینـه دریـافت مـی شود. این هزینـه ها درون حالی پرداخت مـی شود کـه یک قوطی 50گرمـی رنگ تاتو 80هزار تومان خریداری مـی شود و معمولا به منظور تاتوهای کوچک به منظور 80تا 90تاتو را جواب مـی دهد.

اما نکته تأسف بار ماجرا آنجاست کـه اکثر افرادی کـه اقدام بـه تاتو مـی کنند چند سال بعد از این کار خود پشیمان شده و درصدد پاک این نقش و نگار مـی افتند کـه پاک تاتو با لیرز بهترین راه به منظور از بین بردن این نقش و نگارهاست و هزینـه ای معادل 70هزار تومان که تا 2مـیلیون تومان دارد.

خالکوبی؛ بستری به منظور انواع بیماری ها

 احمد فلاح متخصص بیماریـهای عفونی درون مورد خطرات انجام خالکوبی بر روی سلامت مـیگوید:در خالکوبی سوزن مستقیم بـه پوست و عمق بافت فرو مـیرود کـه به راحتی مـیتواند ویروس یـا مـیکروب را وارد بدن کند . بـه گفته وی جوانانی کـه به خالکوبی بـه ویژه بـه شیوه سنتی مبادرت مـیورزند٬ بستری به منظور ابتلای خود بـه انواع بیماریـها از را فراهم مـیکنند. وی تأکید مـیکند کـه در صورت آلوده بودن سوزنـها و محیطی کـه خالکوبی درآن انجام مـیشود بـه راحتی امکان انتقال ویروس ایدز و هپاتیت وجود دارد.

وقتی بـه نقش های خالکوبی توجه مـیکنیم نقشـهایی با پیـام خشونت و پیـامـهای و را رو بـه گسترش مـییـابیم و در مجموع آنچه نگرانکننده هست بروز بحران های اجتماعی٬ رخ نمایی این بحران ها درجای جای کنش افراد٬ وضعیت خشونت و بحرانـهای مرتبط با آن است

 این متخصص بیماریـهای عفونی مـی افزاید:پوسته پوسته شدن٬ سفت شدن پوست٬ خارش و تورم از عوارض خالکوبی هست و معمولابه راحتی نمـیتوان جای خالکوبی را درون موقعی کـه فرد پشیمان شود پاک کرد. وی درون مورد راهکارهای از بین بردن جای خالکوبی مـیگوید:از آنجایی کـه ماده رنگ بری به منظور خالکوبی درون کشور موجود نیست. متخصصان پوست یـا جراحان پلاستیک با استفاده از لیزر بسته بـه نوع خالکوبی و عمق آن سعی مـیکنند که تا جای خالکوبی را محو کنند.

تبعات بهداشتی خالکوبی درون زیر زمـین ها!

شیوا دولت آبادی روانشناس و استاد دانشگاه معتقد است:خالکوبی بـه عنوان ابزاری به منظور ترسیم و نشان باورها٬ اعتقادات٬ ویژگیـهای سنتی و فرقهای درون مـیان قبایل وطوایف به منظور اثبات وجود و ماهیت٬ امروز معنای خود را از دست داده هست و موج جدید خالکوبی کـه امروزه درون مـیان طبقه جوان رایج شده هست بیشتر بـه صورت پیروی از مد خود را نشان مـیدهد . درون گذشته تصاویر و کلماتی کـه در مـیان جماعتی خاص خالکوبی مـیشد نشانـهای از تعلق بـه جمع بودند٬ اما درون دهه های اخیر درون سراسر جهان گرایش بـه خالکوبی بـه عنوان یک پدیده «مدگرایی» هست تا جایی کـه شاهد تولید برچسبهایی بـه جای خالکوبیـهای زیرپوست هستیم کـه ماندگار نیستند و با توجه بـه مد روز تغییر مـیکنند.

سعید خراطها مردمشناس و آسیب شناس اجتماعی نیز درون این رابطه اظهار مـی کند:وقتی بـه نقش های خالکوبی توجه مـیکنیم نقشـهایی با پیـام خشونت و پیـامـهای و را رو بـه گسترش مـییـابیم و در مجموع آنچه نگرانکننده هست بروز بحران های اجتماعی٬ رخ نمایی این بحران ها درجای جای کنش افراد٬ وضعیت خشونت و بحرانـهای مرتبط با آن است. وی همچنین مـی افزاید:خیلی از خالکوبیـها تحت شرایط ویژه روحی٬ روانی و در موقعیت اجتماعی خاص ایجاد مـیشوند و پس از عبور از آن موقعیت٬ کارکرد خود را از دست مـیدهند و برای فرد بـه یک ضایعه و عارضه تبدیل مـیشوند.

به نظر مـی رسد درون این رابطه حتما علاوه بر اطلاع رسانی و افزایش آگاهی جوانان از عوارض این پدیده شوم٬ بـه جای برخوردهای سلبی و برانگیختن حساسیت جوانان با یک راهکار فرهنگی بـه استقبالش رفت. راهکاری کـه اگر هرچه زودتر اندیشیده نشود٬ مـی تواند پیـامدهای مخربی را درون پی داشته باشد.

نماد درون خالکوبی های امروزی

: معنی تاتو افراد مشهور
[معنی تاتو افراد مشهور]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Wed, 11 Jul 2018 07:08:00 +0000معنی تاتو افراد مشهور

قیمت‌های شگفت انگیز تاتو و خالکوبی درون تهران


این روزها تاتو و خالکوبی آنقدر عادی شده کـه به هر آرایشگاه زنانـه یـا مردانـه درون پایتخت کـه زنگ بزنید، معنی تاتو افراد مشهور آمار و ارقام هزینـه آن بـه دست‌تان مـی رسد.

10 مـیلیون تومان با تخفیف!
سعید خالکوب سیـاری هست که آشنایـان بیشتر او را با شماره تلفنش بـه دیگران توصیـه مـی کنند. معنی تاتو افراد مشهور مـی گوید: معنی تاتو افراد مشهور افرادی کـه 20 که تا 35 سال دارند؛ بیش‌تر سراغم مـی آیند. معنی تاتو افراد مشهور طرح‌های متوسط با رنگ عادی را 100 هزار تومان و با رنگ آمریکایی را 200 هزار تومان انجام مـی‌دهم. خالکوبی کل بدن یک آقا با تخفیف، 10 مـیلیون تومان مـی شود.

آمپول‌ بی‌حسی و طرح‌های کوچک 50 هزار تومانی
جالب اینجاست کـه یک طرح کوچک درون این حرفه نان و آبدار و به روز! 50 هزار تومان هست و مسوول «سالن زیبایی آ» درون منطقه صادقیـه تهران مـی‌گوید: طرح‌های فانتزی مورد توجه ان بسیـار جوان هست که درون نقاط مختلف مثل کتف، بازو، شکم، ناف و کمر متفاوت است. او قیمت طرح رنگی تاتوی کوچک را 70 هزار تومان و همان طرح بـه رنگ مشکی را 50 هزار تومان اعلام مـی‌کند و ادامـه مـی‌دهد: بزرگ‌ترین طرحی کـه تا بـه حال کار کرده‌ام، طرحی بر روی کمر بوده کـه قیمت آن 500 هزار تومان شد.

جالب اینجاست کـه بهداشت این کار را با یک بار مصرف بودن سوزن توجیـه مـی کند و ادامـه مـی دهد: که تا به حال هیچ‌گونـه عفونتی برایی درون بر نداشته، اما که تا چند روز بستگی بـه ناحیـه‌ای کـه تاتو انجام مـی‌شود، التهاب ایجاد مـی‌شود. عمل تاتو معمولا دردی کـه شدید باشد ندارد، اما من از آمپول بی‌حسی موضعی استفاده مـی‌کنم.

مد روز مارمولک است!
"نادیـا" آرایشگری هست که تاتو انجام مـی‌دهد و به عروس‌هایی اشاره مـی‌کند کـه بیشتر طرفدار طرح‌های گرافیکی رنگی را مـی پسندند. او مـی گوید: مد الان مارمولک است!

2 مـیلیون و 500 هزار تومان به منظور خالکوبی فردی با 160 سانتی متر قد
«مسوول آرایشگاه و سالن زیبایی آ» کـه در منطقه 6 تهران درون خیـابان ولیعصر قرار دارد، تاتوهای تمام بدن را به منظور کنار ساحل دریـا و استخر تقسیم بندی مـی‌کند و مـی‌گوید: قیمت تاتوی دائمـی کل بدن به منظور فردی کـه قدش 160 سانتی‌متر است، از 2 مـیلیون و 250 هزار تومان که تا 2 مـیلیون و 500 هزار تومان هزینـه بر مـی‌دارد.

خالکوب سیـار با پنج هزار تومان
«خانم ت» کـه به صورت سیـار تاتو انجام مـی‌دهد، قیمت‌های تاتوی موقت را از پنج هزار تومان بـه بالا و تاتوی دائم بـه شکل نواری باریک بر روی کمر را 250 الی 300 هزار تومان تخمـین مـی‌زند.

قیمت بـه شرط اندازه و طرح
مسوول تاتوی سالن زیبایی کـه در خیـابان سلیمان خاطر تهران قرار دارد، قیمت انجام تاتوی دائم کـه معمولا مشکی و قهوه‌ای هستند را بر روی ناحیـه‌های مختلف بدن متفاوت مـی‌شمرد و مـی‌گوید: قیمت تاتو درون ناحیـه‌های حساس بدن بـه نسبت بالاتر است، اگر قیمت تاتوی طرحی بزرگ بر روی بازو 100 هزار تومان شود، طرح خیلی کوچک‌تر بر روی ناحیـه‌ای حساس مثل شکم با همان قیمت کار مـی‌شود.

مسوول آرایشگاهی درون منطقه ستارخان مـی‌گوید: قیمت‌های تاتوی دائم از 30 هزار تومان شروع مـی‌شود و بسته بـه اندازه و رنگ آن طرح، قیمتش بالاتر مـی‌رود. همچنین اگری شابلون بیـاورد، قیمتش با طرحی کـه خودم ب، متفاوت است.
[معنی تاتو افراد مشهور]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 00:55:00 +0000معنی تاتو افراد مشهور

معنی تاتو بی نـهایت - negah20.ir

معنی تاتو بی نـهایت

معنی تاتو بی نـهایت

تبلیغات

نتایج جستجو برای:
 • کنده شدن بدن بـه دست مرد تاتو کار درون حین خالکوبی! +عکس

  یک مرد تاتو کار حرفه ای کـه به زدن خالکوبي هایی زیبا معروف شده بـه دلیل کندن و وارد جراحات بـه بدن مشتریـانش درون دادگاه مجازات شد. معنی تاتو افراد مشهور این فرد بدن مشتری هایش را بـه طرز فجیعی هنگام خالکوبي زخم کرده بود. معنی تاتو افراد مشهور تاتو کار حرفه ای بـه دلیل وارد جراحت بـه مشتری کارش بـه دادگاه کشید اخبار حوادث : معنی تاتو افراد مشهور بـه گزارش وب سایت های بریتانیـایی یکی از مشـهورترین تاتو کاران بـه دلیل ناقص برخی از مراجعه کنندگان اش بـه دادگاه احضار شد. ” برندون ام سی کارتی ” بـه دلیل آسیب رساندن جسمـی بـه سه نفر از مشتریـان خود نامش درون صدر خبرهای گوناگون قرار گرفت. اشتباه وحشتناک  تاتو کار حرفه ای و نتیجه ی دردناک آن به منظور مشتریـان این مرد کـه با نام مستعار دکتر شیطانی شناخته مـی شود متهم بـه از بين بردن بخشی از عضو بدن مشتریـان خود شده است. بر اساس گزارشات دقیق 3 فرد شاکی از این مرد دچار آسیب های جدی شده اند کـه در...

 • تاتوی کار دست جوان داد + تصاویر

  تاتوی کار دست جوان داد تاتو همـیشـه با خطراتی همراه بوده و پاک این آثار از روی بدن خیلی سخت و دشوار هست . اگر با لیزر هم پاک شود باز هم خطراتی بـه همراه دارد. از آنجایی کـه بسیـاری از افراد بدون توجه بـه عوارض و خطرات استفاده از تاتو روی بدنشان نقش و نگارهایی هک مـیکنند پدیدار شدن آسیب های جدی روی پوست آنـها آنقدرها هم دور از انتظار نیست مثل جوانی کـه قصد داشت بـه قول خودش حرفه ای بـه نظر برسد اما نتیجه جبران ناپذیر بود.تاتو روی تاتوی کار دست جوان داد

 • حكم تاتو كردن ابرو و ساير اعضای بدن

  تتو همچنین نسبت بـه وضو و غسل -آن چیزی کـه امروزه متداول هست در تتو کـه جوهر زیر پوست مـی‌رود- مانع نیست و وضو و غسل فرد اشکالی ندارد. تاتو كردن پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمـی خامنـه‌ای پاسخ بـه پرسش‌های شرعی مخاطبان درباره احکام پوشش و آرایش را منتشر کرد. تاتو ابرو و سایر اعضای بدن چه حکمـی دارد و وظیفه‌ی مکلف نسبت بـه وضو و غسل چیست؟ تتو اگر به منظور بدن ضرر قابل توجهی داشته باشد یـا تصاویر مستهجن یـا مطالب باطلی را بر بدن تتو کنند جایز نیست؛ اما اگر به منظور بدن ضرری نداشته باشد و مطالبي کـه نوشته شده، معنی تاتو افراد مشهور مطالب یـا نماهای حرامـی نباشد و مفسده­‌ی دیگری بر این کار مترتب نشود اصلش اشکالی ندارد؛ اگرچه مستحب و پسندیده هم نیست. تتو همچنین نسبت بـه وضو و غسل -آن چیزی کـه امروزه متداول هست در تتو کـه جوهر زیر پوست مـی‌رود- مانع نیست و وضو...

 • پاک تاتو و حقایقی کـه باید بدانید

  اشتباهات اغلب بـه سادگی فراموش یـا بخشیده مـی‌شوند، درون حالیکه جای تاتو به منظور همـیشـه بـه جا مـی‌ماند. اما حالا این امکان ایجاد شده که تا بتوان اثرات نامطلوب تاتو را کم کرد گاهی اوقات تصمـیمات و علایق افراد عوض مـی‌شود؛ بعضی‌ها درون برخی دوره‌های زمانی ممکن هست از اثر تاتویی کـه روزگاری دوست داشتند دیگر لذت نبرند، درون حالیکه بقیـه ممکن هست از کمرنگ شدن طرح خالکوبي‌شان ناراضی باشند. بنا بـه هر دلیلی، حالا این امکان ایجاد شده که تا بتوان اثرات نامطلوب تاتو را تغییر داد . پاک تاتو با لیزر برداشتن طرح تاتو درون مقایسه با روزهای اول رشد چشمگیری داشته است. با توجه بـه پیشرفت‌هایی کـه در تکنولوژی لیزر رخ داده، مـیزان امنیت و کارایی برداشتن جای تاتو درون سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. امروزه روش‌های مدرن لیزری قادرند تاتوهای چندرنگ را با کمترین زخم و خراش طی جلسات کمـی از بين ببرند. روش‌ لیزری شامل...

 • پاک تاتو ابرو و دیگر نقاط بدن با لیزر امکان دارد؟

  مجموعه: سلامت پوست بهترین روش به منظور پاک تاتو یـا خالکوبي لیزر است‎ ظهور لیزر درون حوزه پزشکی به‌ ویژه پوست و زیبایی و موضوع  پاک تاتو و محو کامل آن توسط لیزر، تمام درمان‌های مرسوم مانند جراحی، سوزاندن با اسید یـا با محلول‌های شیمـیایی و گذاشتن سیر روی آن و تراشیدن و… را تحت‌تاثیر قرار داده هست بهترین روش به منظور پاک تاتو یـا خالکوبي لیزر است  درون اکثر مواقع دیده شده کـه شخص درون کوتاه‌ترین زمان حتی همان روز خالکوبي از انجام این کار پشیمان شده و درصدد پاک آن بر مـی‌آید و وجود خالکوبي به‌صورت معضلی روحی و روانی به منظور شخص تبدیل مـی‌شود. گرچه شاید راه های زیـادی به منظور پاک جای تاتو شنیده باشید ولی درون حال حاضر بيش از دو دهه هست که نخستین انتخاب به منظور درمان قاطع و موثر خالکوبي و تاتو، لیزر است. به منظور آشنایی بيشتر درون مورد پاک تاتو بوسیله لیزر، ادامـه مطلب...

 • پاک سایـه ابرو (تاتو و هاشور) با این روش ها + عکس

  اگر به منظور پر و زیبا نشان ابروهایتان از سایـه ابرو استفاده مـی کنید و بعد از مدتی پشیمان شده اید مـی توانید با این روش ها سایـه و تاتو های ابروها را پاک کنید. تاتو و  سایـه ابرو  چگونـه پاک مـیشوند؟ روش تاتو ابرو چند وقتی هست که بين خانم ها و آرایشگران رواج پیدا کرده و دیگر بـه روشی قدیمـی تبدیل شده است. روش هایی مانند شیدینگ بـه تازگی مد شده اند کـه ابروهای شما را پر و زیبا نشان مـی دهند. سایـه ابرو با تزریق رنگ بـه پوست با دو روش شیدینگ مخملی و ساده انجام مـی شود. سایـه ابرو هم که تا حدودی شبيه بـه هاشور هست ولی درون این روش رنگ ها بـه طور یکدست درون تمام ابرو پخش مـی شوند و مانند هاشور داری خطوط نیست. پاک سایـه ابرو دائمـی سایـه ابرو باعث مـی شود کـه ابروی شما پر و خوش حالت نشان داده شود ولی شاید بعد از یک مدتی از آن خوشتان نیـاید و برای شما جذاب نباشد و بخواهید آن را پاک کنید کـه مـی...

 • اشک های این جوان بـه رنگ بنفش هست (عکس)

  اشک های این جوان بـه رنگ بنفش هست (عکس) بـه گزارش ایران ناز جوان اهل کانادا بعد از انجام خالکوبي دچار عارضه عجیب و غریبي شده هست ، اشکهای بنفش رنگی کـه از چشمانش جاری مـی شود او را بسیـار نگران کرده است.”کات گالینگر” جوانی کـه برای انجام یکی از روش های عجیب و البته پرخطر زیبایی با عنوان خالکوبي روی تخم چشم سلامتی خود را دچار مشکل کرده هست اشکهایش تغییر رنگ پیدا کرده هست ، اشکهای او بعد از انجام تاتو بـه رنگ بنفش روشنی کـه در تصاویر این بخش از سرگرمـی نمناک مشاهده مـی کنید درون آمده است.این کارها عوارض جبران ناپذیری بـه همراه دارد “گالینگر” مـی گوید:فکر مـی کردم یک تاتوی زیبا داشته باشم و زیبایی خاصی به منظور چشمانم ایجاد شود اما این طور نشد و نتیجه بـه طوری بود کـه هرگز فکرش را هم نمـیکردم ، چشمانم بعد از تاتو دچار عارضه شده هست و حالا اشک های بنفش رنگ من متخصصان را درون تشخیص و...

 • حکم خالکوبی، آیـا وضو با خالکوبی باطل است؟

  قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی درون زیر پوست باعث تغییرات رنگی مـی شود کـه این حرکات را خالکوبي یـا تاتو مـی نامـیم . (خالکوبي ) چیست؟ انجام تاتو یـا خالکوبي مـی تواند بـه دلیل یک رفتار فرقه ای و مذهبي و یـا بـه خاطر زیبایی و یـا جهت یک عقیده خاص و خیـابانی باشد . انجام خالکوبي با توجه بـه احتمال انتقال بيماری ها، درون هیچ آرایشگاه و مرکزی مجاز نیست و خلاف قانون است. اقداماتی مثل خالکوبي یک کار شبه‌ درمانی هست و حتما با نظارت پزشک متخصص انجام شود. تاتو هم نوعی خالکوبي بـه حساب مـی‌آید، اما اگر درون حضور پزشک متخصص صورت بگیرد و نکات بهداشتی آن رعایت شود، مشکلی ندارد. درون صورتی کـه خالکوبي توسط افرادی صورت گیرد کـه به اصول بهداشتی و پزشکی آگاه نیستند، انواع بيماری‌های عفونی واگیردار و بيماری‌های پوستی از این طریق منتقل خواهند شد. درون این قسمت به منظور تکمـیل بحث از نظر فقهی نظر...

 • مشکلات خالکوبی هنرمندان !! - آکا

  سایت بيوگرافی،زندگینامـه مشاهیر اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیـای ستاره ها مشکلات خالکوبي هنرمندان !! - آکاخالکوبي , مضرات خالکوبي , خطرات خالکوبي , خالکوبي و سلامتی, خالکوبي هنرمندان, خالکوبي بازیگران آکاایران: مشکلات خالکوبي هنرمندان !! قصد داریم بـه معرفی هنرمندانی بپردازیم کـه با انجام خالکوبي و تتو , سلامتی جسم شان بـه خطر افتاده بود و دچار مشکلات زیـادی شده بودند. بـه گزارش آکاایران: متأسفانـه گاهی جاذبه نقش و نگارهای رنگی تاتو آنقدر ذهن مخاطب را درگیر مـی‌کند کـه به خاطر آنـها چشم بسته سلامتش را بـه خطر مـی‌اندازد و به طور کلی منکر عوارض آن مـی‌شود. ایدز،‌ هپاتیت c، حساسیت‌های پوستی عجیب،‌ رنگ‌های ماندگار روی پوست و عفونت از جمله شایع‌ترین عوارض...

 • تاتو و خالکوبی مانع غسل و وضو مـی‌شوند؟

  در این گزارش بـه سؤالات و شبهات شرعی مطرح شده پیرامون انجام تاتو و خالکوبي پاسخ داده مـی‌شود. بـه گزارش خبرنگار شبکه مردمـی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  تاتو یـا همان خالکوبي سنتی دیرینـه درون کشورهای جهان هست که افراد به منظور زیباتر شدن نقوشی را با ماندگاری دائمـی روی پوست خود ایجاد مـی‌کنند. امروزه خالکوبي درون سراسر جهان فراگیر شده و زنان بيشتر ابروان و خطوط مژه و لب‌های خود را تاتو مـی‌کنند. مردان هم بيشتر بـه ایجاد نقش و نگارهایی روی بازو، ساعد و کتف‌های خود تمایل دارند. خالکوبي از زمان‌های قدیم درون ایران رایج بوده، چنانچه مولوی درون مثنوی معنوی از آن بـه عنوان کبودی زدن یـاد مـی‌کند کـه بيشتر زنان، پهلوانان و اوباش جاهل طالب انجام این‌ کار بوده‌اند. درون این گزارش فارغ از درستی یـا نادرستی و خطرات احتمالی بهداشتی تاتو و خالکوبي، بـه نظر شرع و مراجع عظام تقلید درون اینباره مـی‌پردازیم و به سؤالات...

 • نکات جالب درباره لیزر درمانی و عوارض آن

  اگر به منظور یک مشکل رایج زیبایی و غیر مـهم مـیخواهید بدن خود را بـه لیزر درمانی بسپارید بهتر هست ابتدا این مقاله را بخوانید. بـه گزارش آلامتو و به نقل از بدونیم؛ امروزه لیزر درمانی به منظور خیلی چیزها از پاک تاتو گرفته که تا زیبایی پوست درون مـیان عموم رایج شده است. لیزر درمانی روشی سریع تر، موثر و مطمئن تر از عمل های جراحی بـه روش سنتی است. اما با این وجود یکسری عوارض جانبي نیز درون این روش درمانی وجود دارد کـه در این جا بـه آن ها اشاره کرده ایم. عفونت پاک تاتو با لیزر معمولا باعث ایجاد عفونت درون آن قسمت مـی شود. جای زخم از بين بردن تاتو با لیزر منجر بـه ایجاد جای زخم مـی شود. اما با این وجود این روش از روش های درم ابریژن، سالابریشن و استفاده از اسید تری کلرواستیک بهتر است. لک از بين بردن تاتو با لیزر باعث ایجاد هایپوپیگمنتاسیون درون پوست مـی شود. بـه طوری کـه قسمت لیزر شده روشن تر...

 • چشم گربه ای مد جدید ان و پسران درون جهان

  چشم گربه ای مد جدید ان و پسران درون جهان  چشم گربه ای مد جدیدی هست کـه در جهان درون حال فراگیر شدن هست،ان و پسرانی با چشمان کاملا سیـاه کـه وحشت را به منظور دیگران بـه همراه دارد. خالکوبي کـه در سال هاي جدید محبوبيت بسیـار زیـادی درون بين مردم جهان داشته درون حال ورود بـه مسیر جدیدی هست کـه برخلاف قبل، نـه تنـها زیبا و دیدنی بـه نظر نمـیرسد، بلکه مـیتوان ادعا کرد که تا حدی چندش آور نیز هست. اخیرا بعضی از دوستداران تتو، از طراحی روی دست، صورت، پا و گردن خسته شده و سراغ خالکوبي یکی از حیـاتی ترین و مـهم‌ترین اعضای بدن خود، یعنی چشم هایشان رفته اند. خالکوبي «چشم هاي گربه اي» کـه گرایش جدید جوانان شده، تزریق رنگ هاي تقریبا همـیشگی بـه داخل چشم ها و تغییر رنگ سفیدی چشم بـه رنگ هایي همانند مشکی را شامل مـی‌شود. مجریـان این تاتو ادعا مـی‌کنند کـه تحقیقات لازم درون جهت حفظ...

 • مجموعه عهای دیدنی از خالکوبی های بی نظیر

  مجموعه عهای دیدنی از خالکوبي های بي نظیر خالکوبي یـا تاتو روی بدن افراد کـه توسط این مرد انجام مـی گیرد  بي نظیر هست و ما درون این مطلب مجموعه مدل های زیبایی کـه این فرد خالکوبي کرده هست را به منظور شما بـه نمایش گذاشته ایم.امـیدواریم لذت ببرید. استیو بوچر هنرمند تاتو کاری اهل نیوزیلند، متخصص نوعی خالکوبي بسیـار حرفه ای هست که مـی تواند تصاویر فوق العاده واقعی را روی پوست بدن طراحی کند.  بوچر یکی از پرطرفدارترین تاتوکارهای دنیـاست و با دیدن نمونـه ای از کارهایش مـی توان فهمـید کـه چرا بـه محبوبيت این چنینی دست یـافته است. هر چیزی کـه او طراحی کند از ستاره های بسکتبال گرفته که تا حیوانات و گل ها نتیجه بسیـار شگفت انگیزی خواهد داشت. خالکوبي های بسیـار واقعی طراحی های او با کوچکترین جزئیـات طرح مـی شود و حتی درون سخت ترین عناصر نظیر قطره ای عرق ، مو و یـا انعکاس درون چشمان شخصیت...

 • عرای تتلو با تاتو کلید معروف بـه رئیسی ؟!

  به گزارش   تهران پرس ، امـیر تتلو رای خود با نوشتن نام کاندیدای مورد نظر خود داخل صندوق انداخت.   نویسنده: sardabir                     تعداد بازدید این مطلب:  2                                 تاریخ ارسال:  2017-05-21

 • تاتو را چطور پاک کنیم؟

  تاتو را چطور پاک کنیم؟ مجموعه: سلامت پوست تاتو مـی‌تواند یکی از زیبایی‌های پرخطر باشد تاتو زیبایی‌های خاص خودش را دارد ولی همـین زیبایی مـی‌تواند خیلی زود برایمان یکنواخت شود و بخواهیم آن را از بين ببریم، آیـاراهی هست کـه بتوانیم رد تاتوها را از پوستمان پاک کنیم؟ درون این مطلب مـی‌توانید جواب سؤالات خود را پیدا کنید. نقش‌ و‌ نگار های ناشی از تاتو گاهی آنقدر فریبنده هست که هرفردی را وسوسه مـی‌کند درحالی‌که تاتو مـی‌تواند یکی از زیبایی‌های پرخطر باشد چرا‌که مـی‌تواند انتقال دهنده بيماری‌های بسیـاری باشد؛ از عفونت و حساسیت گرفته که تا برخی بيماری‌های خطرناک اما از سوی دیگر بيشتر افراد خیلی زود از داشتن این نقش و نگارها خسته مـی‌شوند و به دنبال راه‌هایی به منظور پاک تاتو هستند، اما آنقدر کـه تاتو آسان است، پاک آن ساده و ممکن نیست که تا جایی‌که حتی درون روزگار نـه‌ چندان قدیم از جراحی...

 • چگونـه تاتو را از روی بدن مان پاک کنیم؟ | روش های آسان و بدون درد پاک تتو و خالکوبی

  چگونـه تاتو را از روی بدن مان پاک کنیم؟  دراین مقاله روشـهای از بين بردن تاتو رابه شما مـی‌گوییم، تاتو درون نگاه اول خیلی فریبنده است، ممکن هست دل مان بخواهد روی پوست مان کلی نقش و نگار ایجاد کنیم. اما بـه مرور زمان امکان دارد پشیمان شویم، درون واقع نقش‌ و‌ نگار های ناشي از تاتو گاهي آن قدر فريبنده هست كه هرفردي را وسوسه مي‌كند درحالي‌كه تاتو مي‌تواند يكي از زيبايي‌های پرخطر باشد چرا‌که مـیتواند انتقال دهنده بيماری‌های بسیـاری باشد. از عفونت و حساسیت گرفته که تا برخی بيماری‌های خطرناک اما از سوی دیگر بيشتر افراد خیلی زود از داشتن این نقش و نگارها خسته مـیشوند و به دنبال راه‌هایي به منظور پاک تاتو هستند، اما آن قدر کـه تاتو آسان است، پاک آن ساده و ممکن نیست که تا جایی‌که حتی درون روزگار نـه‌ چندان قدیم از جراحی به منظور پاک این تاتو ها استفاده مـید. اما اینروزها لیزر کمـی فقط...

 • حساسیت پوستی بـه حنا به منظور بچه فاجعه شد (۱۸+)

  حساسیت پوستی بـه حنا حساسیت پوستی بـه حنا به منظور بچه فاجعه شد و بلای وحشتناکی کـه طراحی با حنا سر آورده هست و عهای وحشتناک از حساسیت بـه حنا را درون مجله مراحم درون ادامـه بخوانید. ی کـه برای سفر با خانواده اش بـه مصر سفر رفته بود ، روی دستش با حنای سیـاه طراحی مـیکند کـه این بلای وحشتناک سرش مـی آید. همچنین  ببينید: درمان حساسیت‌های فصلی از دیدگاه ابوعلی سینا مدیسون هفت ساله درون سفر بـه مصر درون یک هتل شیک و درجه یک از فردی کـه کار طراحی و تاتوی موقت با حنای سیـاه انجام مـی دهد ، درخواست مـی کند کـه روی دستش طراحی بـه شگل گل انجام دهد و بدون توجه بـه حساسیت ، روی دستش با حنای سیـاه طراحی و تاتوی موقت مـیکند. اما بلافاصله بعد از اتمام کار جای طراحی و تاتو خارش مـیگیرد و بعد از آن شروع بـه زخم شدن و تاول زدن مـی کند . بلای وحشتناکی کـه طراحی با حنا سر آورده تاول های...

 • روش های پاک سایـه ابرو

  روش های پاک سایـه ابرو سایـه ابرو چیست ؟ سایـه ابرو مانند اکثر تاتو ها با تزریق رنگ درون زیر پوست انجام مـی شود .تفاوت سایـه ابرو با دیگر تاتو درون این هست که رنگ بـه طور یکنواخت درون تمام ابرو پخش مـی شود .تا ابرو حالت طبيعی خود را از دست ندهد . بـه دو روش انجام مـی شود .ساده و شیدینگ کـه به صورت نقاطی تمام سطح ابرو را پوشانده کـه در تاج ابرو کمتر ودر انتهای ابرو بيشتر هست . درمان رفع سیـاهی دور چشم را درون نسیم فان ببينید. روش‌های مختلف خانگی به منظور پاک سایـه ابرو بعد از مدتی از سایـه ابرو و یـا هاشور بـه علت تغییر رنگ تاتو و افتادگی پلک و رو نمایی از مدل های جدید فرد تصمـیم بـه پاک سایـه ابرو مـی گیرد .ما  موارد پاک سایـه ابرو را نسیم فان به منظور شما عزیزان توضیح مـی دهیم .اما بهترین مشاوره به منظور شما همان پزشکان متخصص هستند . روش های پاک سایـه ابرو آلوئه ورا و...

 • تاتو کک مک درون صورت مد ان درون سال 2017 با عکس

  صورت کک مکی مد سال 2017 ان مد سال 2017 درون مـیان ان مد عجیب و غریبي بـه نظر مـیرسد زیرا بـه جای زیباتر ، کمـی زشت تر مـیکند . کک مکی مد ان درون سال 2017 صورت کک مکی مد سال 2017 ان شده هست که درون این مد کـه در سال 2017 مـیان ان رایج شده هست صورت کک مک ، تاتو مـیشود . مد حرکتی جدید کـه در گذشته نبوده مـیباشد اما نـه اینکه هر کاری و هر حرکتی را به منظور مد راه انداختن انجام بدهیم . ان مد دوست درون حرکتی عجیب با کک مکی  صورت های خود بـه شیوه ای جالب مد سال 2017 را آغاز د . مد امسال چیست؟ این سؤالی هست که هر سال معمولاً درباره مد لباس و رنگ سال و… پرسیده مـی‌شود. اما ظاهراً حتما مد صورت را هم بـه آن اضافه کرد! با شروع سال 2017 درون مـیان ان، مد عجیبي رواج یـافته است؛ خالکوبي کک و مک روی صورت ! عجیب هست چونانی کـه روی صورتشان کک و مک دارند...

 • رواج خالکوبی روی بدن زنان و ان ایرانی

  رواج خالکوبي روی بدن زنان و ان ایرانی  خالکوبي از قدیم الایـام درون ایران رواج داشته هست منتها روی بدن مردان این کار انجام مـی شده هست و اکنون روی بدن زنان و ان خالکوبي های زیـادی را شاهد هستیم. سال ها پیش، خالکوبي نمادی به منظور افراد شرور و اوباش بـه حساب مـی آمد، اما این روزها با جلب نظر جوانان بـه سوی تاتو بـه خصوص افراد مشـهور این مسئله بـه نمادی به منظور زینت و زیبایی تبدیل شده است! این دسته از افراد کـه کم هم نیستند، بعد از خالکوبي، تاتوهای بدنشان را درون شبکه های اجتماعی بـه نمایش مـی گذارند.این درون حالی هست که بـه اعتقاد کارشناسان و مسئولان بهداشتی این تب تند، راه را به منظور انتقال و شیوع بيماری هایی نظیر ایدز و هپاتیت همواره کرده است. اما این هشدارها نتوانسته از استقبال و اشتیـاق قشر جوان بـه ویژه زنان و ان به منظور خالکوبي روی اندامشان بکاهد. این روزها داشتن یک خالکوب ماهر به منظور هر...

تبلیغات

آمار
[معنی تاتو افراد مشهور]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Sun, 15 Jul 2018 12:18:00 +0000معنی تاتو افراد مشهور

معنی خالکوبی عجیب ترانـه علیدوستی چیست؟ +عکس

علامت خالکوبی روی دست ترانـه علیدوستی کـه تصویر آن منتشر شده هست نشان مشـهور فمنیستی و یک زیرشاخه شاخص آن است. معنی تاتو افراد مشهور ی کـه به فعالیت برایب حقوق برابر به منظور زنان درون سراسر دنیـا فعالیت مـی کند و آزادی سقط جنین یکی از گزاره های زیرشاخه مذکور بـه حساب مـی آید.

سرویس اجتماعی فردا: درون مـیان تصاویری کـه از نشست خبری عوامل فیلم فروشنده با حضور اصغر فرهادی، معنی تاتو افراد مشهور شـهاب حسینی و ترانـه علیدوستی منتشر شد عکسی وجود دارد کـه در آن آستین پیراهن ترانـه علیدوستی بازیگر این فیلم قدر بالاتر از معمول رفته و نقش یک تتو بر ساعد وی مشخص شده است. معنی تاتو افراد مشهور همـین کافی بود که تا این تصویر درون شبکه های اجتماعی دست بـه دست شود اما این نشانـه نا آشنا مربوط بـه چه چیزی هست و چه معنی دارد؟

به گزارش «فردا» هرچند استفاده از این نشانـه درون مـیان گروه های فمنیستی و طرفداران فمـینیسم رواج دارد اما منحصر بـه تمام آنـها نیست و جمعیت های خاص و کوچکتری از آنـها نیز از همـین نشانـه استفاده مـی کنند. یکی از مشـهور ترین آنـها ی بـه نام « پرو چویس pro choice» است که به منظور آزادی سقط جنین درون سراسر دنیـا فعالیت مـی کند.  کافی هست عبارت feminist symbol  را درون جسجتوی تصاویر گوگل وارد کنید.


تصویر از یکی تجمعات پرو چویس/  «بدن من، حق من، انتخاب من» شعار این گروه است

این گروه بر خلاف گروه های دیگر مثل پرو لایف (pro life)، پرو فامـیلی(pro family) و پرو چایلد(pro child) با گرایش های متفاوت کـه نشانـه های مربوط بـه خود را دارند، از همـین علامت معروف استفاده مـی کند کـه بر دستان علیدوستی دیده مـی شود. 

پروچویس حرکتی سیـاسی-اجتماعی هست که از حق انتخاب زنان به منظور سقط جنین زنان حمایت مـی کند.  این معتقد هست که سقط جنین حتما برای زنان آزاد و در دسترس همـه آن ها باشد. جرقه این درون سال 1973 و پس از آن زده شد کـه دادگاه عالی آمریکا درون حکمـی اعلام نمود کـه قانون اساسی آمریکا حق سقط جنین را محترم مـی شمارد.

پس از انتشار عتتوی ترانـه علیدوستی عده معتقد بودند این تصویر ساختگی هست و آن را محصول بکارگیری نرم افزار فتوشاپ دانستند اما مرور عکسهای خبرگزاری ها صحت عرا تایید کرد.

 

آنـها از منظری کاملاً لیبرال بـه حق سقط جنین مـی نگرند و هیچ دلیلی به منظور غیراخلاقی بودن این عمل نمـی بینند؛ به منظور مثال اگر زنی درون سفری طولانی باشد و متوجه شود کـه باردار هست و با این وضع ناگزیر باشد سفر خود را بـه تعویق افکند، مـی تواند دست بـه سقط جنین بزند، حتی اگر جنین او هشت ماهه باشد. لازم نیست پای جان مادر درون مـیان باشد، که تا سقط را مجاز بشماریم . بلکه کافی هست که زن باردار تصمـیم بـه این کار بگیرد.

در دوران مدرن اولین کشوری کـه سقط جنین را قانونی کرد شوروی درون سال 1920 بود. بعد از این کـه سقط جنین درون دهه 50 درون بسیـاری از کشورهای غربی قانونی شد. این برخلاف بسیـاری از گروه های دیگر مرکزیتی ندارد.

در کشور ایران هم طبق قوانین تطبیق شده با فقه و شرع سقط جنین محدودیت های قانونی دارد و تنـها بعد از طی روند تعریف شده با اجازه نـهاد های صاحب صلاحیت امکان پذیر است. 

 علیدوستی مادر یک کودک خردسال بـه نام حنا است. درج چنین نشانـه ای بر روی بدن یک بازیگر زن ایرانی کـه جایگاه مادری دارد سوالات و نقاط ابهام بسیـاری را بـه وجود آورده است. سوالاتی کـه همـه امـیدوارند به منظور آن توضیح مناسبی وجود داشته باشد. 

: معنی تاتو افراد مشهور
[معنی تاتو افراد مشهور]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Sat, 30 Jun 2018 10:56:00 +0000معنی تاتو افراد مشهور

خالکوبی و تاتو - inking tattoo studio

تاریخچه ای مختصر ازخالکوبی و تاتو

فرهنگ خالکوبی و تاتو درون دنیـا

کلمـه تاتو از جزیره تاهیتان درون جزایر پلینزی آمده است.تاتو بـه معنی علامت زدن چیزی است.مسلما این ادعا وجود دارد. معنی تاتو افراد مشهور هدف خالکوبی و تاتو از فرهنگی بـه فرهنگ دیگر دگرگون شده است  اما توده ای از مردم وجود دارند کـه به واسطه آن اولین خالکوبی و تاتو شناخته شده درون برابر آن ها روی دانشجویـان دانشگاه درون خیـابان تلگراف درون برکلی انجام شده است.
تاتو ها همـیشـه قوانین مـهمـی درون تشریفات و سنت ها داشته اند. معنی تاتو افراد مشهور درون جزیره بورناعو زنان نمادهایشان را روی ساعدشان تاتو مـیکنند کـه این مـهارت بخصوص آن ها را نشان مـیدهد. اگر زنی نمادی را برتن داشته باشد نشان دهنده این هست که او یک پوشنده ماهر درون موقعیت خود هست درست مانند یک نخست وزیر بالغ کـه از نظر جسمـی پیشرفت کرده است. تاتو های اطراف مچ دست و انگشتان این باور را داشتند کـه به عنوان نگهبانی درون دور بیماری ها بوده است. سرتاسر تاریخچه تاتو دلالت بر عضویت درون یک قبیله یـا جامعه را دارد. حتی امروزه گروه هایی تاتوی فرشته جهنمـی(شیطان) را دوست دارند و این نماد بخصوص گروه آن هاست. تلوزیون و فیلم ها از نظراتی درباره عضویت نشانـه های تاتو درون جامعه ای مخفی درون زمان های متعدد استفاده کرده است. این باور وجود دارد کـه پوشنده تصویر همان روح و ریشـه تصویر نامـیده شده است. درنده خویی یک ببر حتما به یک شخص تاتو کار تعلق داشته باشد. آن سنت امروزه درست نگهداری شده هست و این با تکثیر عهای ببرها و مارها و پرندگان شکاری نشان داده دشده است.

تاریخچه خالکوبی و تاتو

انجام خالکوبی و تاتو درون سرتاسر این کره خاکی حداقل ۳۵۰۰ سال قبل از مـیلاد مسیح تجربه شده است.به طوری کـه توسط پوست های حفظ شده مومـیایی ها-هنر باستانی- و تاریخچه باستان شناسی ثابت شده است. هنر باستانی و باستان شناسی هردوی این ها ابزارهایی مناسب از تاتو را کشف کرده اند و اشاره دارند بـه اینکه تاتو زدن از دوران پارینـه سنگی فوقانی درون اروپا تجربه شده است.هر چند کـه شواهد موجود به منظور تاتو کاری روی پوست انسان مومـیایی شده تنـها بـه هزاره چهارم قبل از مـیلاد مسیح برمـیگردد.
قدیمـی ترین اکتشاف از پوست تاتو شده انسان که تا به امروز برروی بدن اوتی مرد یخی- کشف شده کـه تاریخ آن بر مـیگردد بین ۳۳۷۰ و ۳۱۰۰ سال قبل از مـیلاد مسیح.(۲)بقیـه ی مومـیایی های تاتو شده حداقل در۴۹ ایستگاه باستان شناسی بهبود یـافته اند از جمله مکان هایی درون گیرین لند-آلاسکا-سیبری_مغولستان-چین غربی-مصر-سودان-فیلیپین-و اندونزی این ها شامل نشانـه هایی از کشیش آمونت از هاتور الهه مصر باستان مـیشود.(بین سال های ۲۱۳۴ که تا ۱۹۹۱ قبل از مـیلاد مسیح)چند مومـیایی از سیبری شامل فرهنگ پازیریک از روسیـه و از چندین فرهنگ توسعه یـافته را درون آمریکای جنوبی قبل از تشکیل کلمبیـا شامل مـیشود.

تاریخچه خالکوبی و تاتو درون ایران

خالکوبی درون ایران بـه ادوار بسیـار قدیم تاریخی بازمـی‌گردد. تندیسه‌هایی درون پازیریک و لرستان از دورهٔ هخاان یـافت شده‌است کـه نشان خالکوبی و تاتو بر بدنشان بوده‌است.
نوشته های Herodotus اشاره دارند بـه این کـه غلامان و زندانی های جنگ تاتو هایی درون زبان فارسی درون طی یک دوره کلاسیک داشته اند.که این تجربه از ایران که تا یونان و سپس روم گسترش یـافته است.
مشـهورترین تعریف از خالکوبی و تاتو درون ادبیـات فارسی بـه ۸۰۰ سال پیش درون افسانـه ای از جلال الدین محمد رومـی درون باره مردی مغرور کـه به دنبال تاتوی شیر بوده هست بر گردد اما او یک مرتبه بـه خاطر تجربه ها و درد سوزن نظرش را عوض مـیکند.(شیر بی یـال و دم اثر مولوی)
در ها دلاکانی بوده اند:انی کـه شغلشان کمک بـه مردم بوده که تا بنوانند خودشان را بشورند.این کار یک شغل قابل توجه بوده هست به دلیل اینکه جدا از کمک مشتریـان با شستشو، معنی تاتو افراد مشهور آن ها ماساژور و دندان پزشک و آرایشگر و تتوکار نیز بودند.

 گسترش تاتو درون دنیـا

در تاریخ ثبت شده نخستین خالکوبی و تاتو ها درون مصر پیدا شده اند درست درون مدت زمانی کـه اهرام ثلاثه مصر ساخته مـیشده.(بدون شک این خیلی زود تر شروع شد) زمانی کـه مصری ها فرمانرواییشان را گسترش مـیدادند هنر انجام تاتو نیز بـه همان اندازه منتشر شد. تمدن های اقریطس، یونان، ایران و عربستان نیز بیدار شدند و شکل و چهره هنر را گسترش دادند.نزدیک بـه ۲۰۰۰ سال قبل از مـیلاد مسیح تاتو زدن درون چین نیز گسترش یـافت.
گیریک ها (مردم اهل یونان) از تاتو زدن به منظور ارتباط برقرار درون مـیان جاسوس ها استفاده مـید.علامت های گذاشته شده به منظور شناسایی جاسوس ها و بیـانگر درجه آن ها بود.رومـی ها با این کار مجرمـین و هارو مشخص مـید.این تجربه با تغیراتی که تا به امروز انتقال یـافته است.مردم ژاپنی اهل غرب آسیـا از تاتو زدن به منظور نشان وضعیت اجتماعی استفاده مـید.ان از وقتی کـه به یک سنی مـیرسیدند علامتی را به منظور خبر از وضعیتشون درون جامعه تاتو مـید درست مثل زنانی کـه ازدواج کرده بودند.مردم اهل ژاپن به منظور معرفی تاتو ها توی ژاپن علامتی را تاتو مـید درست درون جایی کـه در مراسم مذهبی و تشزیفاتی پرورش داده شد و به وجود آمد. درون جزیره بورنعو زنان کار تاتو را انجام مـیدادند.این یک فرهنگ سنتی بوده است.آن ها طرح های تعین کننده را نیزتولید مـید به منظور مثال طرح های مالکیت یک محل درون زندگی ها و قبیله ها وی کـه صاحب آن قبیله بوده. زنان مایـایی تاتوهای ظریفی برروی بازوهایشان داشتندکه هر کدام مثله دستکش های نخی و بنددار بوده است.جنگاوران دایـاک وانی کـه سر قطع مـید برروی دستانشان تاتویی داشته اند. نشان های جمع آوری شده تاتو به منظور احترام و اطمـینان مالکان جایگاه ها به منظور زندگی بود. پلینزی تاتو را به منظور ایجاد ارتباط قبیله ای,خانوادگی و طبقاتی گسترش داد. آن ها هنرشان را بـه نیوزی لند بردند و یک سبک مربوط بـه صورت را به منظور تاتو ایجاد د کـه به نام موکو نام گذاری شد و تا بـه امروز با تغیراتی انتقال یـافته و امروزه نیز استفاده مـیشود. درون آن جا دلایلی وجود دارد کـه مایـایی ها,ایناها, و آزیتها درون مراسم هایشان از تاتو استفاده مـید. درست زمانی کـه قبیله ای منزوی و دور افتاده درون آلاسکا به منظور اولین بار تاتو زدن را تجربه کرد و سبک آن ها تعیین کننده بود و توسط مردم اهل ژاپن آموزش داده شده بود.
در غرب مردم نزدیک بـه خاک انگلیس از تاتو درون مراسم هایشان استفاده مـید. دانس,نورسه, و ساکسون ها تاج های خانوادگیشان را تاتو مـید.( یک حرکت سنتی کـه امروزه نیز استفاده مـیشود). درون سال ۷۸۷ بعد از مـیلاد مسیح پاپ هندریو انجام تاتو را ممنوع اعلام کرد. ولی این حرکت درون بریتانیـا که تا زمانی کـه نرمان ها درون سال ۱۰۶۶ بـه آنجا حمله کنند رونق داشت. نورمان ها تاتو را کوچک و بی ارزش مـیشماردند و به همـین دلیل تاتو زدن از فرهنگ غربی طی ۱۲ الی ۱۶ قرن ناپدید شد.

رونق تاتو درون ژاپن

زمانی کـه خالکوبی و تاتو درون غرب خفیف شد درون ژاپن بسیـار رونق یـافت. درون ابتدا تاتو به منظور علامت گذاری روی مجرمـین استفاده مـیشد. اولین تحاجم یک علامته خط طولانی درون سرتاسر پیشانی را بـه همراه داشت. و دومـین تحاجم اضافه یک قوس را بـه همراه داشت. و سومـین تحاجم با علامت زدن بقیـه خط ها بـه همراه بود. درون نتیجه همـه این علامت ها کاراکتر های ژاپنی را به منظور سگ ها تشکیل مـیدادند. و باعث ظاهر شدن قانون اصلی سه ضربه درون بیرون شما شد. درون زمانی کـه ژاپنی ها کار تاتو را به منظور زیبا سازی شکل ها و هنرشان بالا بردند. ژاپنی ها امروزه به منظور ایجاد مراسم خواستگاری با ۱۷۰۰ عدد درون روز این هنر را افزایش دادند و این را مانند یک واکنش بـه قوانین سخت گیرانـه درباره کارهای برجسته و انواع آن مـیدانند.
فقط پادشاهان اجازه داشتند که تا لباس های بسیـار زیبا بپوشند. بـه عنوان یک برامد از وسط این کلاس ها پادشاهان خودشان و تمام بدنشان را به منظور زیبا و آراسته تاتو مـید.ی کـه تاتوها سنگینی داشت فقط یک لباس کمری مـیپوشید و این نوع لباس پوشیدن بسیـار متفکرانـه بوده هست ولی آن ها فقط درون تنـهایی هایشان و در خانـه شخصی خود مـیتوانستند این کاررا انجام دهند.

رونق دوباره تاتو درون غرب

ویلیـام دامفری کـه مسئول معرفی دوباره تاتو درون غرب شد. ویلیـام یک دریـانورد و کاوشگر بودی کـه به تمام دریـا های جنوبی سفر کرده. درون سال ۱۶۹۱ ویلیـام یک تاتو سنگین پلیمزی رو بـه لندن اورد کـه به اسم شاهزاده گیولو شناخته مـیشد کـه توسط یک شاهزاده دیگر طراحی شده بود. ویلیـام مـیخواست برای جذب مردم یک دستگاه چاپ پول را بـه نمایش بگذارد ولی این کار او باعث خشم مردم درون لندن شد. و در ان سال حدودا ۶۰۰ سالی بود کـه مردم تاتو رو در اروپا دیده بودند و تاتو شناخته شده بود و احتمالا حتما ۱۰۰ سال دیگر نیز شناخته شده باقی مـیماند قبل از این کـه تاتو زدن درون غرب دوباره وقفه ای ایجاد کند.
در اواخر سال ۱۷۰۰ کاپیتان کوک یک سفر جداگانـه که تا اقیـانوس های ساکن را بـه راه انداخت. مردم لندن به  او خوشامد گفتند و ان هارا پذیرفتند و دلواپس او بودند که تا زود تر برگردد و مردم بتوانند هنر او و محصولات مصنوعی را ببینند درون هنگام برگشت از یکی از سفرهایش او یک تاتو بسیـار سنگین از پلینزی آورد کـه اومای نامـیده مـیشد.و باعث ایجاد حسی جدید درون لندن شد. خیلی زود درون کلاس های بالا مرتبه تاتو های کوچکی درون محیط ها بی خطر زده شد. به منظور یک مدت کوتاه تاتو بـه عنوان یک هوس و مـیل بود.

اختراع اولین دستگاه تاتو

چیزی کـه خالکوبی و تاتو را از بـه حرکت درون امدن همـه جانبه حفظ مـیکرد آهسته بودن  و طرز کار پر زحمت ان بود. هر ی کـه برروی پوست بـه وجود مـی آمد، توسط دست صورت مـیگرقت و جوهر بسیـارکاربرد داشت . در سال ۱۸۹۱ ساموئل اورتیلی اولین دستگاه تاتو رو اختراع کرد. کـه برروی خودکار ماشینی ادیسون مستقر بود کـه کاغذ را بـه همراه نقطه گذاری با سوزن مـیکرد. طرح های اصلی بـه همراه حرکت های حلقه مانند و یک لامپ و جعبه های سوزن امروزه قطعات یک دستگاه تاتو را تشکیل مـیدهند. دستگاه ماشینی تاتو بـه همـه این اجازه را مـیدهد که تا بتوانند یک تاتو معقول و با هزینـه کم را بـه دست آورند و با مـیل و بدون اجتناب بـه تاتو زدن بپردازند. بـه صورتی کـه یک فرد با درامد متوسط مـیتواند یک تاتوی خوب را داشته باشد و سلیقه و کلاس مردم بـه این سمت چرخیده است.
پس از گذشت قرن ها تاتو معامله و اعتبار عالی کـه داشت را از دست داده بود. تاتو کارها درون یک مقطع با هرزگی کار مـید.انی کـه تااتو های سنگینی داشتند بـه همراه سیرک ها سفر مـید و نمایش هایی انجام مـیدادند. بتی برالدبنت بـه همراه سیرک برادران رینگلینگ درون سال ۱۹۳۰ سفر کرد و برای سال ها یک ستاره درون نمایش بود.
دیدگاه فرهنگی تاتو برای بیشتر قرن ها بسیـار فقیر و ناچیز بود که تا وقتی کـه تاتو بـه زیر زمـین ها انتقال پیدا کرد. مدتی طول نکشید کـه تاتو درون جامعه های مخفی توسط هنرمندان پذیرفته شد و در انجا مدرسه ای به منظور خواندن هنر نبود. حتی روزنامـه و یـا حتی انجمنی هم وجود نداشت. فروشندگان تاتو بـه ندرت محصولاتشان را آگهی مـید و مـیخواستند به منظور بالا بردن عرشـه کشتی به منظور زمانی کـه مـیخواهند بروند و تاتو های با کیفیت را ببیند آموزش ببینند.

تصویری کـه مـیبینید دستگاه قلم الکتریکی (قلم استنسیل پنوماتیک) اختراع توماس ادیسون درون سال ۱۸۷۶ هست که با یک نوک فلزی کاغذ را مـیکند و از اولین دستگاه های کپی و پرینت دنیـاست.

تصویر زیر اولین دستگاه تاتو اختراع شده توسط ساموئل ارلی درون سال ۱۸۹۱ بر گرفته از اختراع توماس ادیسون هست که درون ابتدا فقط توسط خود او درون ایرلند به منظور انجام تاتو استفاده مـیشده ولی بعد از مـهاجرت او بـه نیویورک شروع بـه تولید و فروش این دستگاه درون بازار کرده است.

متولد شدن سبک تاتوی آمریکایی

محل تولد سبک تاتوی آمریکایی درون مـیدان چاسام شـهر نیو یورک بوده است.  درون آنجا یک بندر و فروشگاه تفریحی به منظور جذب کلاس های کار مردم بـه همراه درامد بود. ساموئل اوریلی گوشواره هایش را از بوستون گرفته بود و با آن ها یک مغازه به منظور گرفتن کاراموز ایجاد کرد کـه اسم یکی از کاراموزانش چارلی ووگنر بوده است. بعد از این کـه ساموئل درون سال ۱۹۰۸ مرد، چارلی یک مغازه تغذیـه به منظور بیزینس راه انداخت کـه در این مغازه لیو البرت اورا همراهی مـیکرد. البرت درون تلاش بود که تا یک طراح کاغذ دیواری شود و او هردوی این مـهارت ها را درون تاتو انتقال داد. او یک شخص برجسته به منظور طراحی دوباره یک چیز جزئی بزرگ از تاتو های هنری و درخشنده بود.
زمانی کـه تاتو درون اوج شـهرت درون حال نابودی درون سر که تا سر کشور بود درون مـیدان چاسام اتفاقی رخ داد.زن ها عهمسرانشان را بـه همراه مثالی از کار آن ها و بهترین شکل کارشان تاتو مـید. آن ها بـه گونـه ای این کار را انجام مـیدانند تا بتوانند به منظور کارهای همسرانشان تبلیغاتی را انجام دهند. درون این مدت بود کـه تمام وسایل و تجهیزات کار تاتو بـه شـهرت خود رسید ومـهم شد مثل سرخ شدنـها توسط   رنگ های تاتو و خط چشم ها. درون هنگام رخ جنگ جهانی اول عهای درخشنده انجام تاتو نیز تغییر پیدا د وبه شکل های شجاعانـه و جنگی تغییر یـافتند.
در سال ۱۹۲۰ تاتو زدن بـه همراه ممنوعیت های زیـاد و همچنین بحران مـیدان چاساما جذبه و اقتدار خود را از دست داد. مرکز انجام هنرهای تاتو بـه قسمت گونی درون ایسلند انتقال یـافت. درون سرتاسر این شـهر تاتو کارها مغازه های خود را باز د درون مکان های خود و این مـیتوانست آن هارا پوشش دهد و آن هارا بـه تاتو کارهای بـه نام تبدیل کند درون تمام شـهرها بـه همراه مراکز نظامـی کـه بسته شده اند و در مرکز کشتی های مخصوص صورت مـیگرفت. تاتو کاری نیز بـه انتشار و سفر درون جهان درامد. شما مـیتوانید بـه نزدانی بروید کـه به دلیل تاتو هایی کـه زده اند بـه آن قسمت از دنیـا سفر کرده اند.
بعد از جنگ جهانی دوم انجام تاتو باحمایت اجتماعی کـه داشتند و به کمک مارلون براندو کـه یک مدل دوچرخه سوار بوده هست و همچنین مقصر این کار جاوانیلا بیشتر بـه سیـاه قلم تبدیل شد .تاتو زدن مقداری احترام درون فرهنگ آمریکا پیدا کرده بود. سپس درون سال ۱۹۶۱ دچار بـه وجود آمدن فاجعه ای درون بیماری های هپاتیت شد و سپس تاتو کارها بـه دنبال راه حل های به منظور جان بخشی دوباره بـه افراد و تاتو رفتند.
به دلیل این اتفاق بسیـاری از مغازه های تاتو شروع بـه ضد عفونی ماشین های تاتو د و به همـین دلیل از آن ها بسیـار کمتر استفاده مـیشد. روزنامـه ها خبرهایی درباره مسمومـیت خون پخش مـید و همچنین بقیـه مریضی هایی کـه امکان بـه وجود آمدن دیگر مریضی ها درون روزنامـه ها بود. درون ابتدا مسئولین شـهر نیو یورک بـه تاتو آرتیست ها و انجمن آن ها فرصتی دوباره دادند ولی تمام تاتو کارها خودمختار بودند و توجه نمـید و آنان قادر بـه درست خود و کارهایشان نبودند. راز سلامتی این بیماری ها درون چهره های متفاوتی انتشار پیدا د ولی مغازه های تاتو درون مـیدان و در گونی ایسلند همگی بسته شدند و در نیو یورک بسیـار سخت و دشوار بود اینکه بخواهند کاری بـه عنوان تاتو را انجام دهند. انجام چنین کارهایی کاملا غیر قانونی بود وتاتو تمام اعتبار خود را از دست داده بود و فقط تعداد بسیـار کمـی از مردم تاتو را مـیخواستند. بهترین مغازه ها بـه فیلادلفیـا وبه ی انتقال یـافتند درست زمانی کـه این کار غیر قانونی بود.
در آواخر سال ۱۹۶۰ وضعیت تاتو کارها بـه سوی تغیر درحال حرکت بود و به کلی عوض شده بود. بیشترانی کـه تاتو مـیخواستند  پیش شخصی بـه نام لیلی توتل مـیرقتند. او شخصی بسیـار مـهربان و فریبنده و هیجان انگیز بود و به خوبی مـیدانست کـه چگونـه حتما از افکار مختلف استفاده کند. او ابتدا یک زن مشـهور و مخصوص را تاتو کرد. و سپس تمام روزنامـه ها و کانال های تلوزیونی پیش لیلی رفتند که تا اطلاعاتی درون باره این هنر قدیمـی و باستانی بـه دست بیـاورند.
امروزه خالکوبی و تاتو زدن درون حال بازگشت مقتدرانـه است. و امروزه بسیـار مشـهور هست و درون بیشتر کشور ها پذیرفته شده هست حتی بیشتر از هر زمان دیگری. تمام مردم درون هر طبقه ای از جامعه، هنرمندان تاتو های مختلفی را به منظور خود انتخاب کرده اند. این پیشرفت شـهرت باعث جابجایی تاتو کارها درون نوع پیدا هنرمندان شده است. تاتو کار ها درون این سال ها بیشتر از هر زمان دیگری احترام خاصی را پیدا کرده اند حتی بیشتر از ۱۰۰ ساله گذشته. امروزه تمام تاتو کارها سنت های گذشته را بـه همراه سبک مخصوص خود مخلوط کرده اند و امروزه طرح های مختلفی درون هنر بدن به منظور مردم ایجاد کرده اند. بـه همراه استفاده از مقداری جوووهر انجام کار تاتو باعث رسیدن بـه مقداری شـهرت شده است.
اگر شما نظرات هیجان انگیز و عالی درون مورد خالکوبی و تاتو به منظور اضافه بـه این مطلب دارید لطفا فقط به منظور ما ایمـیل کنید و نظرات خودتون را به منظور ما بنویسید.

منبع: http://www.powerverbs.com/tattooyou/history.htm

https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_tattooing

: معنی تاتو افراد مشهور
[معنی تاتو افراد مشهور]

نویسنده و منبع: inkingst | تاریخ انتشار: Tue, 17 Jul 2018 17:38:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com