طرح کاشی برای دور پذیرایی

طرح کاشی برای دور پذیرایی تغییر شیک دکوراسیون اتاق خواب، آشپزخانـه و به منظور عید | سرامـیک درون طراحی داخلی آشپزخانـه ، سرامـیک بین کابینتی درون ... | مدل “کاشی آشپزخانـه” جدید و پرطرفدار درون دکوراسیون آشپزخانـه | انواع مدل سقف کناف جدید پذیرایی ، آشپزخانـه و اتاق خواب 96 ... |

طرح کاشی برای دور پذیرایی

تغییر شیک دکوراسیون اتاق خواب، آشپزخانـه و به منظور عید

تغییر دکوراسیون به منظور عید نوروز 97

اسفند با همـه ماه های دیگر تفاوت دارد. طرح کاشی برای دور پذیرایی شاید بـه خاطر این هست که همـیشـه بوی نوروز مـی دهد شاید هم به منظور این کـه بعد از یک سال طولانی همـه درون انتظار نو شدن و زنده شدن دوباره هستند. طرح کاشی برای دور پذیرایی به منظور ما ایرانی ها روزهای اسفند با حال و هوای عجیب و در عین حال شورانگیزی سپری مـی شود و خانـه تکانی ها خبر از رسیدن روزهای سبز بهاری مـی دهند.

با همـه این توضیحات جنب و جوش تغییر دکوراسیون خانـه و همراه شدن با طبیعت به منظور طراوت و شادی، طرح کاشی برای دور پذیرایی طبیعی بـه نظر مـی رسد و من هم مـی خواهم با شما همراه شوم و بهترین، ساده ترین و البته سریع ترین ترفندها به منظور نو شدن دکوراسیون خانـه تان را درون اختیـارتان بگذارم. بعد با من همراه شوید که تا ایده های زیبا به منظور فضاهای مختلف خانـه را مرور کنیم.

تغییر دکوراسیون منزل به منظور عید

 ورودی اولین فضایی هست که به منظور وارد شدن بـه خانـه نیـاز بـه تغییر دارد. از آن جایی کـه خانـه ها و آپارتمان های امروزی از وجود حیـاط بی بهره اند، فضای ورودی کوچکی خواهند داشت. بنابراین پیشنـهاد من بـه شما تزیین ورودی منزلتان با گل آرایی است. گل های بهاری سنبل و یـا سبزه های زیبای ایرانی ها به منظور نوروز هر کدام مـی توانند درون این تزیینات بـه کار گرفته شوند. اما نوع استفاده از آن ها بـه سلیقه شما بستگی دارد.

ممکن هست بخواهید از گلدان های آویزان استفاده نمایید و یـا شاید کمـی فضای ورودی بـه شما اجاز دهد کـه با یک شلف کوچک، آینـه، نصب چند تابلوی هنری و یـا چیدن سفره هفت سین جمع و جر خوش آمدگویی ویژه ای به منظور مـهمانانتان داشته باشید. تزیین درب ورودی هم مـی تواند راهکاری ساده اما جذاب باشد. مانند تصاویر بالا سعی کنید ایده هایی خلاقانـه به منظور داشتن ورودی خانـه تان پیدا کنید.

دکوراسیون نشیمن و پذیرایی

اکثر خانواده های ایرانی با تغییر دکوراسیون نشیمن بـه استقبال نوروز مـی روند. درون این مـیان رنگ آمـیزی مـی تواند بهترین تنوع را به منظور شما بـه وجود بیـاورد. البته با درون نظر گرفتن این کـه فقط یک ماه بـه عید نوروز باقی مانده و شاید فرصت زیـادی به منظور رنگ آمـیزی کل خانـه وجود ندارد بهتر هست یک دیوار نشیمن را انتخاب کنید و متناسب با مبلمان و یـا فرش و کف سازی خانـه رنگ مناسبی به منظور آن درون نظر بگیرید.

تغییر دکوراسیون پذیرایی به منظور عید

 اگر این امکان برایتان وجود ندارد مبلمان را عوض کنید اصلا نگران نباشید بـه راحتی و فقط با دانستن رازهای چیدمان دکوراسیون پذیرایی، مـی توانید فضای خانـه را بهتر کنید. به منظور این کار یکی از دیوارهای پذیرایی را بـه عنوان نقطه کانونی و مرکز توجه درون نظر بگیرید. این کار مـی تواند با نصب یک تابلوی هنری زیبا، تزیین شومـینـه و حتی توجه بـه مـیز تلویزیون انجام شود. سپس سعی داشته باشید کـه مبلمان را بـه همان سمت مورد نظر چیدمان کنید. درون این صورت چیدمان مبلمان بـه صورت بسته خواهد بود و فضای صمـیمـی تری را بـه وجود مـی آورد.

برای تازگی و طراوت بخشیدن بـه محیط از ترکیب رنگ های گرم و سرد استفاده کنید. درون این آشپزخانـه چوب های عسلی رنگ باعث ایجاد تضاد با سرامـیک های خاکستری کف آشپزخانـه شده اند.

استفاده از سنگ های طبیعی کمک مـی کند که تا ترکیب بافت و رنگ آن ها جلوه ای طبیعی و زیبا بـه محیط ببخشد. از رنگ های روشن استفاده کنید مثلاً گلدان ها یـا قوطی های فیروزه ای… با این کار، حالتی امروزی بـه آشپزخانـه خواهید داد.

آشپزخانـه از آن فضاهایی هست که اگر بخواهید تغییرات اساسی درون آن انجام دهید هزینـه های زیـادی به منظور شما درون برخواهد داشت. بنابراین چنانچه تصمـیم دارید با روش های ارزان تر این تغییرات را بـه وجود آورید از کاشی ها و دیوارپوش های بین کابینتی استفاده کنید. تنوع رنگ ها و طرح های آن ها فضای آشپزخانـه را بـه زیبایی متحول مـی کند. به منظور انتخاب طرح هم مـی توانید از رنگ های کابینت ایده بگیرید و هم مـی توانید نقوش رنگارنگ و شادتر را بـه کار ببرید.

تغییر دکوراسیون آشپزخانـه به منظور عید

تغییر رنگ کابینت

عوض کابینت آشپزخانـه هم از جمله راه های پر هزینـه محسوب مـی شود، اما شما دو گزینـه دیگر نیز دارید. یکی رنگ و دیگری استفاده از استیکرها و برچسب های کابینت. بهتر هست برای داشتن یک آشپزخانـه مدرن تر تمامـی کابینت ها را با یک طرح و نقش تغییر ندهید. مـی توانید از دو رنگ مکمل استفاده کنید و یـا استیکرهای طرح دار و ساده را درون کنار هم داشته باشید. همـه این موارد بـه سبک دکوراسیون آشپزخانـه شما بستگی دارد. بعد شاید لازم باشد مطلب :کابینت آشپزخانـه، صفر که تا صد هزینـه بازسازی درون ایران! را مطالعه کنید.

نصب انواع شلف

داشتن یک شلف دیواری ساده و زیبا مـی تواند یک ایده نوروزی به منظور آشپزخانـه شما باشد. چیدن ظرف های شیشـه ای کـه از ادویـه جات و خوراکی های رنگارنگ پر شده اند تصویری هست که مـی توان از یک آشپزخانـه حرفه ای داشت. حتما از بین چندین شلف خلاقانـه مـی توانید طرح مورد نیـاز خود را پیدا کنید.

شال تخت

شال تخت را همـیشـه درون هتل ها دیده ایم درون صورتی کـه شاید حتی اسمش را هم نشنیده بودیم و نمـی دانستیم چه کاربردی دارد. شال تخت بـه یک پارچه مستطیل شکل و باریک گفته مـی شود کـه در لبه پایینی تخت پهن مـی کنند. درون هتل ها این کار به منظور جلوگیری از کثیف شدن تخت بـه هنگام گذاشتن چمدان و یـا هر وسیله دیگری انجام مـی شده اما ما هم مـی توانیم درون خانـه هایمان از آن استفاده کنیم. این پارچه مـی تواند از هر جنس دلخواهی دوخته و آماده شود و شما هیچ محدودیتی درون انتخاب آن ندارید. بنابر دکوراسیون اتاق خود مـی توانید از حریر، ساتن، مخمل و حتی شال های بافتنی استفاده نمایید. اما مطمئن باشید کـه به شما به منظور رسیدن بـه یک اتاق خواب ایده آل کمک مـی کند.

تغییر دکوراسیون اتاق خواب به منظور عید

با استفاده از رنگ های روشن فضا را برجسته و چشمگیر کنید! تناژهای مختلفی از رنگ های فیروزه ای،صورتی و سبز مـی تواند یک ترکیب عالی به منظور دکوراسیون منزل شما باشند اما استفاده از رنگ های خنثی را نیز فراموش نکنید،آن ها زیبایی اتاقتان را پایمال نمـی کنند… !

در این تصویر رنگ اتاق «کرم» هست و از یک مـیز سفید با صندلی هایی کـه یـادآور طبیعت هست و همچنین فرشی زیبا بـه رنگ قهوه ای روشن استفاده شده است.

دکوراسیون و سرویس بهداشتی

قفسه و جا حوله ای

مسلما بازسازی و یـا تعویض کاشی ها درون و سرویس بهداشتی کاری زمان بر و پر هزینـه است. با توجه بـه این کـه ما یک ماه بیش تر با عید نوروز فاصل نداریم بعد بهتر هست به یک سرویس بهداشتی شیک با چند تغییر ساده فکر کنیم! یکی از آن ها استفاده از قفسه ها، شلف ها و جا حوله ای های متفاوت و جدید است. اگر مکان کافی درون اختیـار دارید مـی توانید از کابینت های شیک و کاربردی استفاده نمایید اما با توجه بـه این کـه اکثر این فضاها درون خانـه های امروزی کوچک هستند بهتر هست از ایده های خلاقانـه درون و سرویس بهداشتی، مانند تصاویر بالا استفاده نمایید. معمولا فضای بالای سرویس فرنگی جای مناسبی به منظور نصب شلف ها و وسایل دکوری مـی تواند باشد.

مجموعه تزیینی

یکی از روش هایی کـه به شیک تر شدن و خاص تر شدن این فضاها بـه شما کمک مـی کند، تزیین سرویس بهداشتی است. ایده ای کـه کم تر مورد توجه بوده، مجموعه تزیینی به منظور روی سینک است. اگر بـه تصاویر بالا توجه کنید متوجه مـی شوید کـه این مجموعه از یک سینی، شمع های تزیینی، گلدان های کوچک گل و چند وسیله بهداشتی تشکیل شده است. بهتر هست متناسب با رنگ بندی و سایر وسایل خود این مجموعه را تهیـه کنید.

استفاده از گیـاهان

این مورد حال و هوای و سرویس بهداشتی شما را کاملا دگرگون خواهد کرد و لازم هست گیـاهان آپارتمانی کـه مناسب این فضاها باشند را بهتر بشناسید. اما بـه طور کلی گیـاهانی را انتخاب کنید کـه به نور طبیعی کمـی نیـاز داشته و در مکان های مرطوب مقاوم باشند. شما هم مـی توانید بـه صورت گلدان های رومـیزی و هم بـه صورت گلدان های بزرگ تر از این زیبایی بهره ببرید

تغییر شیک دکوراسیون اتاق خواب، آشپزخانـه و به منظور عید

: طرح کاشی برای دور پذیرایی
[طرح کاشی برای دور پذیرایی]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 14:45:00 +0000طرح کاشی برای دور پذیرایی

سرامـیک درون طراحی داخلی آشپزخانـه ، سرامـیک بین کابینتی درون ...

 • سرامـیک درون طراحی داخلی آشپزخانـه
 • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ یـا ۸۸۵۶۰۳۷۵ تماس بگیرید.
 • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
 • شـهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیـان
 • چیدمان سرامـیک و شیشـه بین کابینتی درون تهران

انتخاب سرامـیک درون طراحی داخلی آشپزخانـه نیـاز بـه شناخت کامل فرم و فضا دارد. طرح کاشی برای دور پذیرایی به منظور این منظور حتما هماهنگی کامل بین سیستم آشپزخانـه درنظر گرفته بگیریم. طرح کاشی برای دور پذیرایی انتخاب مناسب کاشی و سرامـیک تاثیر و انرژی زیـادی درون فضای آشپزخانـه ایجاد مـیکند. به منظور این کار مـیتوانید از انواع مختلف کاشی و سرامـیک استفاده کنید.

کاشی های با برش لیزری ، طرح کاشی برای دور پذیرایی کاشی براق ، کاشی مات ، کاشی آینـه ای ، کاشی خشتی ، کاشی آجری و یـا کاشی چوبی مـیتوانند بخشی از انتخابهای شما باشند. به هیچ عنوان متریـال سنگ و سرامـیک را به منظور کفپوش کامل محیط های مس پیشنـهاد نمـی شود.

پس زمـینـه را مـی توان مـهمترین بخش تزئینی آشپزخانـه دانست. مـهم نیست چه به منظور آن انتخاب مـی کنید، درون هر صورت نقطه توجه و جلوی دید است. کاشی محبوب ترین گزینـه به منظور این نقطه است، زیرا سبک کاشی، قیمت و کاربرد آن انعطاف بیشتری دارد.
کاشی های برش لیزری: این کاشی ها با ظرافت فراوانی با لیزر برش مـی خورند و طرح هایی بـه وجود مـی آورند کـه وقتی کنار هم قرار مـی گیرند، گویی یک پازل درست شده است. حواستان بـه قیمت آنـها باشد چون اغلب آنـها از مواد باارزشی همچون کوارتز و مرمر یـا با شیشـه های نقره و طلایی ساخت دست تولید شده اند.

کاشی های آینـه ای: کاشی های آینـه ای ریز فراوانی کنار هم قرار مـی گیرند و زمـینـه ای شبیـه بـه یک آینـه بزرگ درست مـی کنند. چیزی شبیـه بـه این به منظور پس زمـینـه آشپزخانـه بسیـار مناسب هست زیرا زیبایی منحصر بفردی بـه فضا مـی دهد.

کاشی قطری: کاشی معمولی را کمـی زاویـه بدهید و آن را بـه شکل قطری نصب کنید. یـادتان باشد کـه طرح قطری بـه ۱۰ درصد کاشی بیشتر نیـاز دارد. طرح های قطری کار و انرژی و دقت بسیـاری مـی برند.

کاشی گل درشت: طرح های درشت و پررنگ اخیراً مد شده اند. سعی کنید از طرح های درشت به منظور آشپزخانـه تان استفاده کنید. کمپانی های بسیـاری اقدام بـه تولید کاشی هایی سفارشی با طرح هایی شبیـه کاغذ دیواری مـی کنند. به منظور مدل های گل درشت حتما حتماً از قبل کاشی ها را طوری تنظیم کنید کـه گل ها ناقص نشوند.

کاشی های آجری شکل: یکی از محبوب ترین طرح ها همـین طرح هست که همـیشـه مد هست و هیچوقت کهنـه نمـی شود. کل دیوار را که تا سقف مـی توانید از این کاشی کار کنید.

کاشی جناغی: با طرح کاشی های جناغی بـه دیوار آشپزخانـه خود بافت بیشتری بدهید. این کاشی ها معمولاً پشتشان توری هست که همـه کاشی ها را کنار هم نگه مـی دارد.

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

 • فروش انواع سرامـیک دکوراتیو
 • فروش انواع سرامـیک بین کابینتی مدرن
 • فروش انواع سرامـیک گل درشت
 • فروش سرامـیک درون شـهرک غرب و سعادت آباد
 • فروش سرامـیک درون نیـاوران و زعفرانیـه و جردن

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

سرامـیک درون طراحی داخلی خانـه

بیشترین فضای داخلی و دستشویی را سرامـیک کف و دیوار درون بر مـی گیرند بعد انتخاب این بخش از لوازم دکوراسیون داخلی درون زیبایی فضای داخلی تاثیر خاصی خواهد داشت. درون بازار خرید سرامـیک کف و دیوار اتاق ها و بخش های دکوراسیون داخلی منزل مدل های بسیـاری متنوعی پشت ویترین ها چیده شده اند کـه هر کدام با سبیـاق خاصی با رنگ بندی متقاوت ست شده اند.

در مـیان انواع مدل های سرامـیک ، ترکیب سرامـیک ساده و طرح دار بیشترین خواهان را دارند ولی به منظور آنکه طرحی نو را درون اجرای سرامـیک کف و دیوار داشته باشید حتما با سلیقه ای متفاوت انتخاب کنید. وصل شدن ردیفی از سرامـیک طرح دار دیوار بـه سرامـیک کف بازی با رنگها و خطای دید را ایجاد مـی کند کـه برای بزرگ نشان های کوچک ایده ی مناسبی است.کف پوش های چوبی مناسب هم گرمای فضا را بیشتر مـی کند. نصب سرامـیک با طرح متفاوت درون دیوار پشت وان و یـا روشویی جذابیت محیط را افزایش مـی دهد.

برای کف خانـه حتما از پارکت، لمـینت، موکت و کفپوش های این چنینی استفاده شود و دلیل آن هم بـه حس ما از آن ها باز مـی گردد. این متریـال های کفپوش خانگی متریـال های گرم هستند. گرم نـه بـه لحاظ رنگ، چرا کـه مـی توان از هر رنگی حتی رنگ های سرد مثل آبی هم به منظور این امر استفاده کرد. گرم بـه لحاظ طبیعت این متریـال ها؛ مـی توان بر روی پارکت پا راه رفت. مـی توان با استفاده از پارکت مجموعه دمای خانـه را گرم تر کرد.

حتی درون خانـه های با کفپوش پارکت توصیـه مـی شود به منظور کفپوش اتاق خواب از موکت استفاده شود، چون موکت گرم تر از پارکت و لمـینت هست و استفاده از این متریـال درون هنگام ورود شخص بـه اتاق خواب به منظور استراحت، احساس آرامش بیشتری را به منظور وی تامـین مـی کند. فضاهای کفپوش شده با استفاده از سنگ و سرامـیک فقط بـه درد محیط های تجاری و اداری، مکان های عمومـی و لابی مـی خورد و به دلیل طبیعت سرد و سختی کـه دارد به منظور دکوراسیون محیط های مس بـه هیچ وجه پیشنـهاد نمـی شود.

سرامـیک طرح چوب امروزه طرفداران بسیـار زیـادی بین خانـه دارها و سایر مکان ها مانند دفاتر اداری پیدا کرده است. البته جای تعجبی هم ندارد وقتی طرح هایی که تا این اندازه شبیـه چوب طبیعی تولید مـی شود کـه حتی تشخیص آن درون نگاه اول به منظور افراد حرفه ای درون این زمـینـه نیز مشکل است، بـه انتخاب اول بسیـاری از مردم تبدیل شوند. درون این پست درون ادامـه مطالب قبلی پیرامون کفپوش های چوبی و سرامـیکی، قصد معرفی تعدادی از جدیدترین و زیباترین کفپوش های سرامـیکی را داریم کـه طرحی بسیـار شبیـه بـه چوب دارند. لایـه ای کـه بروی این کاشی ها کشیده شده، کاملا نقش خود چوب را تداعی مـی کند و حتی گره هایی کـه در چوب طبیعی وجود دارد درون آنـها پدیدار است.

خوبی سرامـیک و کاشی های طرح چوب این هست که درون سایز و اندازه های بسیـار متنوعی تولید مـی شوند. اگر ظاهری کاملا شبیـه بـه چوب طبیعی مـی خواهید حتما به سراغ پنل های تخته ای باریک و طویل بروید مانند شکل اول، و اگر دوست دارید محیطی شبه سرامـیکی با ابعاد بزرگ اما طرح چوب داشته باشید شکل دوم بهترین گزینـه به منظور شما خواهد بود. اندازه کاشی ها را بهتر هست با توجه بـه وسعت فضا انتخاب کنید مثلا اگر اتاق نشیمن متوسطی دارید استفاده از پنل های سرامـیکی مربعی طرح چوب فضا را گرمتر نشان خواهد داد اما به منظور اتاق کوچک نصب پنل های باریک و دراز گزینـه بهتری هست زیرا باعث ایجاد خطای دید و بزرگتر دیده شدن محیط مـی شود.

با حضور ۶۰ که تا ۷۰ درصدی کابینت ها روی دیوار آشپزخانـه، از قدرت خودنمایی دیوارپوش ها و کاشی های آشپزخانـه کاسته شده است. ولی هنوز هم کاشی ها و سرامـیک های دیواری بین طبقات پایین و بالای کابینت ها حضور پر نگی دارند.
هر چند کـه این فضا محدود هست ولی درون همـین فضای محدود هم مـی توان با انتخاب کاشی ها و دیوارپوش های دیواری مناسب بـه زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون آشپزخانـه کمک کرد.
بعضی ها اعتقاد دارند کـه باید رنگ کابینت ها و کاشی های دیوار آشپزخانـه از یک خانواده و نزدیک بـه هم باشد و گروه دیگر اعتقاد بـه تضاد رنگی بین کابینت ها و کاشی ها دارند. نمـی توان هم نظر گروهی را تکذیب یـا تایید کرد چون که تا حد زیـادی این انتخاب، یک گزینش سلیقه ای هست که معمولا بـه نوع نگرش خانم ها بـه دکوراسیون آشپزخانـه برمـی گردد.

 • کاشی آجری به منظور دیوار آشپزخانـه
 • کاشی سفید دیواری آشپزخانـه
 • کاشی دیواری آشپزخانـه
 • کاشی طرح ریز به منظور دیوار آشپزخانـه
 • کاشی های طرح ریز و ظریف به منظور دیوار آشپزخانـه
 • دیوارپوش ظریف و ساده آشپزخانـه
 • کاشی دیواری ظریف و ریز آشپزخانـه
 • کاشی طرح کلاسیک به منظور دیوار آشپزخانـه
 • کاشی کلاسیک دیوار آشپزخانـه
 • کاشی دیواری آشپزخانـه با طرح لوزی
 • کاشی دیواری آشپزخانـه با طرح لوزی و رنگ آبی
 • کاشی شکسته به منظور دیوار آشپزخانـه
 • کاشی شکسته دیوار آشپزخانـه

انواع کاشی و سرامـیک ها بـه دلیل عامـه پسند بودنشان و همچنین بخاطر کیفیت بسیـار بالایی کـه دارند تقریبا مناسب تمامـی محیط های داخلی هستند. مانند دیگر کفپوش ها درون انتخاب و استفاده از مدل کاشی و سرامـیک ها حتما به چند عامل توجه کنید. این عوامل عبارتند از ماندگاری، مـیزان لغزندگی، لکه پذیری و مـیزان جذب کنندگی آب. این عوامل تحت تاثیر محیطی کـه مـی خواهید درون آن از کاشی و سرامـیک کف استفاده کنید قرار مـی گیرند بعد باید با دانش و آگاهی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

(سرامـیک درون طراحی داخلی آشپزخانـه ، سرامـیک آشپزخانـه مـینیمال ، چیدمان سرامـیک و کاشی درون خانـه ، دکوراسیون آشپزخانـه با سرامـیک ،کاشی درون دکوراسیون آشپزخانـه ، سرامـیک بین کابینتی ، سرامـیک گل درشت ، سرامـیک طرح پارکت ، سرامـیک ۶۰ درون ۶۰ ، سرامـیک ۸۰ درون ۸۰ ، سرامـیک ۱ درون ۱ متر ، فروش سرامـیک کرابن شـهرک غرب ، سرامـیک مناسب آشپزخانـه  ، سرامـیک مناسب سرویس بهداشتی ، فروش سرامـیک طرح روستیک ، سرامـیک متفاوت به منظور دکوراسیون ، سرامـیک مناسب فست فود ، فروش سرامـیک مناسب کافی شاپ ، سرامـیک مخصوص بار ، فروش سرامـیک ارزان شـهرک غرب ، فروش عمده سرامـیک سعادت آباد ، سرامـیک فروشی درون سعادت آباد ، طراحی سرویس بهداشتی با سرامـیک ، دکوراسیون رایگان با سرامـیک ، طراحی رایگان با سرامـیک ، فروش اینترنتی سرامـیک ، انواع سرامـیک ساده روشن)

مقاومت سطحی انواع مدل کاشی و سرامـیک از اهمـیت بسیـار بالایی برخوردار هست که حتما به آن توجه ویژه ایی شود. زمانی کـه کاشی سرامـیک لعابکاری شده را درون محیط های پر رفت و آمد مانند کف آشپزخانـه یـا ورودی خانـه استفاده مـی کنید بـه دلیل ترافیک و رفت و آمد زیـاد حتما از مقاوم ترین مدل ها استفاده کنید که تا سال های سال شما را از بابت داشتن کفپوشی شیک بی نیـاز کنند. همانطور کـه در بالا گفتیم انتخاب مدل های کاشی سرامـیک به منظور تمامـی محیط ها مناسب است.

برای مثال درون محیط های مرطوب مانند ، استخر و حتی محیط خارج خانـه کاشی و سرامـیک ها یکی از بهترین انتخاب ها هستند. اما به منظور این مکان ها حتما به مـیزان جذب کنندگی آب درون سرامـیک ها توجه کنید. هر سرامـیک لعابکاری شده یـا نشده ایی کـه بیشتر از ۳ درصد آب را بـه خود جذب کند بـه دلیل یخ زدگی و سُر مسیر درون هوای سرد به منظور محیط های خارج خانـه مناسب نیستند.

انواع مدل کاشی و سرامـیک ها با طرح های فوق العاده شیک درون تمامـی طراح ها تولید مـی شوند کـه آنـها را بـه گزینـه مناسبی به منظور اتاق نشیمن، پذیرایی، راهروها و حتی اتاق خواب تبدیل مـی کند. به منظور افرادی کـه در مکانی با آب و هوای گرم زندگی مـی کنند سرامـیک ها بـه دلیل سردی و خنکی کـه بخود مـی گیرند گزینـه کاملا مناسبی هستند اما درون هنگام زمستان هم با پیشرفت تکنولوژی درون تولید سیستم گرمایش زیر کفپوش خانـه نگرانی ها به منظور سر شدن بیش از حد سرامـیک ها از بین مـی رود.

جهتب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونـه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر:۸۸۵۶۰۳۷۵ – ۰۲۱

شماره همراه: طرح کاشی برای دور پذیرایی ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شـهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیـان

با تشکر از تماس شما: مـهندس پناهی
[طرح کاشی برای دور پذیرایی]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Tue, 19 Jun 2018 02:12:00 +0000طرح کاشی برای دور پذیرایی

مدل “کاشی آشپزخانـه” جدید و پرطرفدار درون دکوراسیون آشپزخانـه

کاشی ها زیبایی دکوراسیون آشپزخانـه را دو برابر مـیکنند و با مدل های طرح دار و ساده ای کـه دارند بـه فضا جلوه مـیبخشند. طرح کاشی برای دور پذیرایی درون ادامـه طرح های ایده آل و جذاب مدل “کاشی آشپزخانـه” را مشاهده مـی کنید.

کاشی کاری مدرن آشپزخانـه

کاشی آشپزخانـه تاثیر عمده ای درون جلوه بخشیدن بـه دکوراسیون داخلی آشپزخانـه شما دارد.کاشی آشپزخانـه معمولا از جنس های مختلف سنگ، طرح کاشی برای دور پذیرایی سرامـیک، چینی و استیل انتخاب مـی شود. طرح کاشی برای دور پذیرایی ما درون این پست به منظور شما مدل کاشی آشپزخانـه جدید و شیک ایرانی را ارائه کرده ایم.

کاشی های آشپزخانـه با طرح های ساده از زمان های گذشته که تا به امروز جزء پرطرفدارترین مدل کاشی ها بـه شمار مـی روند از این مدل کاشی ها مـی توانید به منظور پوشاندن کف و دیوار های آشپزخانـه استفاده کنید. کاشی های ساده درون ابعاد مختلفی تولید مـی شوند و اگر شما تمایل دارید محیط آشپزخانـه تان بـه فضایی شاداب و آرامش بخش تبدیل شود مـی توانید از کاشی های ریز با انواع رنگ های براق و روشن استفاده نمایید.

مدل های جدید کاشی آشپزخانـه

کاشی آشپزخانـه از مـهم ترین مصالح درون طراحی داخلی آشپزخانـه است. رنگ و مدل کاشی آشپزخانـه مـی تواند درون زیبایی طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانـه تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر هست در هنگام انتخاب مدل و رنگ کاشی های آشپزخانـه توجه لازم را داشته باشید.

از کاشی و سرامـیک به منظور پوشاندن کف و دیوار آشپزخانـه استفاده مـی شود امروزه کاشی ها و سرامـیک های آشپزخانـه درون انواع مدل های متنوع تولید مـی شوند و اگر شما طرح و رنگ کاشی ها و سرامـیک را بـه شیوه ای اصولی انتخاب کنید فضایی مدرن و متفاوت درون آشپزخانـه منزل تان بوجود مـی آید.

کاشی آشپزخانـه رنگ روشن

مدل کاشی آشپزخانـه 2018

مدل کاشی و سرامـیک آشپزخانـه 

مدل کاشی آشپزخانـه شیک و جدید

مدل کاشی آشپزخانـه جدید و پرطرفدار درون دکوراسیون آشپزخانـه

: طرح کاشی برای دور پذیرایی
[طرح کاشی برای دور پذیرایی]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 14:31:00 +0000طرح کاشی برای دور پذیرایی

انواع مدل سقف کناف جدید پذیرایی ، آشپزخانـه و اتاق خواب 96 ...

مدل های جدید کناف سقف

استفاده از کناف سقف جدید و مدرن درون جلوه بـه معماری داخلی و دکوراسیون منزل نقش بسیـار مـهمـی دارد. طرح کاشی برای دور پذیرایی اما این سوال پیش مـی آید کـه طراحی سقف کاذب (سقف کناف) دارای چه مزایـا و معایبی مـی باشد؟ درون ادامـه این بخش شما را با مجموعه مدل کناف سقف جدید و مدرن آشنا مـی کنیم.

مزایـا و معایب سقف کاذب کناف چیست ؟

یک : طرح کاشی برای دور پذیرایی سرعت و دقت بالا درون طراحی و اجرای کناف سقف

دو : کاهش تعداد نیرو به منظور اجرای پروژه

سه : هزینـه کناف نسبت بـه دیگر سقف های کاذب از جمله گچ ، طرح کاشی برای دور پذیرایی رابیتس ،چوب و … کمتر است.

چهار : کناف بـه شکل عایق عمل مـی کند و از این حیث شاهده صرفه جویی درون مصرف انرژی هستیم.

پنج : بـه دلیل ساختار مفصلی کـه کناف دارد درون مقابل زلزله مقاومت خوبی دارد.

شش : کناف پوشش بسیـار خوبی به منظور عبور تاسیسات ساختمانی است.

هفت : دسترسی آسان و راحت درون مواقع تعمـیرات و بازسازی است.

هشت : اگر بـه دنبال سبک سازی ساختمان خود هستید، کناف بهترین گزینـه پیش روی شماست.

نـه : کاغذ دیواری، بلکا، رنگ و هر طرح دیگری را مـی توانید بر روی سطح کناف اجرا کنید.

ده : باز بودن دست طراح و اجرا کننده کناف جهت طراحی و اجرای انواع مدل کناف سقف و دیوار.

یـازده : بعد از اجرای کناف، بلافاصله فضا قابل استفاده است.

مـی توان گفت این سیستم دارای نقص خاصی نبوده و از هر نظر بررسی و رفع ایراد شده است.

عکس جدید مدل سقف کناف شیک و جدید مخصوص پذیرایی خانـه های بزرگ

عجدید مدل سقف کناف به منظور خانـه های دوبلبا فضای باز به منظور دکوراسیون پذیرایی

عجدید مدل سقف کناف بسیـار شیک با نور مخفی جدید به منظور اتاق خواب

عجدید مدل سقف کناف شیک و فوق العاده مدرن با طراحی جدید و نور پردازی

عجدید مدل سقف کناف و مدل های جدید و پیشرفته کناف سقف ساختمان

عجدید مدل سقف کناف رنگی بسیـار جدید و زیبا به منظور آپارتمان های کوچک و واحدی

گالری عهای مدل کناف سقف و  توضیحات درون مورد مزایـا و معایب سقف کناف

عجدید مدل سقف کناف با لوستر جدید و زیبا به منظور آشپزخانـه و پذیرایی

تصویر جدیدترین مدل کناف سقف با طراحی کلاسینتی به منظور سلیقه های خاص

عجدید مدل سقف کناف به منظور خانـه های دوبلبا طراحی چوبی و زیبا

عجدید مدل سقف کناف و دیوار کناف به منظور اتاق خواب عروس و داماد

عجدید مدل سقف کناف به منظور دکوراسیون پذیرایی و اتاق مـهمان

عجدید مدل سقف کناف با نور مخفی های لیزری جدید و طراحی شیک

عجدید مدل سقف کناف شیک راهرو ست شده با کاغذ دیواری مجلل

انواع مدل سقف کناف جدید پذیرایی ، آشپزخانـه و اتاق خواب 96 و 2017

منبع : beytoote.com و khanetarh.com

. طرح کاشی برای دور پذیرایی
[طرح کاشی برای دور پذیرایی]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 00:24:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com