البته اقداماتی دیگر مانند فروش شماره تلفن های اقشار خاص مثل مـهندسان و پزشکان ، ی مفعول فولادشهری با شماره مدیران سازمان های دولتی و برخی گروه های خاص نیز از جمله دیگر راه هایب درآمد به منظور برخی شرکتهاست کـه باید متهم ردیف اول آنرا شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه دانست.

به گزارش ایران ناز بـه نقل از قاصد، شاید هر کدام ازانی کـه این خبر را مـی خوانند بارها با پیـامک های گاه و بیگاه بر روی تلفن همراه خود مواجه شده اند، پیـامک هایی کـه همـه موضوعات قانونی و غیرقانونی از مبل و ماشین که تا داروهای تقویت را بـه شما معرفی مـی کنند و کاری ندارند این شماره متعلق بـه نوجوان 12 ساله هست یـا خانم 60 ساله !

اما جالب ترین اتفاق درون این خصوص، خرید و فروش شماره تلفن های اقشار مختلف کشور هست که توسط شرکت هایی واسطه ای کـه اعلام مـی کنند این شماره ها را از منابع «خاص»ب کرده اند، انجام مـی شود و مناسفانـه این منابع خاص جایی نیست جز خود شرکت مخابرات !

بنا بر ادعای شرکت های ارسال گسترده پیـامک کـه به نظر غیرواقعی نیز نمـی رسد، این شماره ها آنقدر خوب تقسیم بندی شده اند کـه شما مـی توانید تلفن های ان یـا پسران مثلا تهرانی را با دسته بندی سن آنـها درون اختیـار داشته باشید و هر محصول و موضوعی کـه خواستید به منظور آنـها بفرستید.

همچنین این موضوع تنـها بـه همراه اول اختصاص نداشته و شماره تلفن های ایرانسل هم درون این حراج غیراخلاقی ارائه مـی شود.

این موضوع آنقدر تخصصی شده کـه اکنون تبلیغات شرکتهای سودجو به منظور ارسال اس ام اس بـه فلان کوچه و خیـابان خاص یـا بر اساس کدپستی و شماره ملی فرد نیز علنی و عملی شده هست و هر مـی تواند با پرداخت اندک قیمتی شماره تلفن های خصوصی مردم را درون اختیـار داشته باشد و با درون اختیـار داشتن کدپستی یـا شماره ملی فرد، تلفن همراه او را پیدا کرده و انواع مزاحمت ها را ایجاد کند.

البته اقدامات دیگر مانند فروش شماره تلفن های اقشار خاص مثل مـهندسان و پزشکان، مدیران سازمانـهای دولتی و برخی گروههای خاص نیز از جمله دیگر راههایب درآمد به منظور برخی شرکتهاست کـه باید متهم ردیف اول آنرا شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه دانست.

. ی مفعول فولادشهری با شماره . ی مفعول فولادشهری با شماره : ی مفعول فولادشهری با شماره
[ی مفعول فولادشهری با شماره]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 18 Jul 2018 13:34:00 +0000