مدل پیشخوان مغازه

مدل پیشخوان مغازه مدل مـیز پیشخوان و مـیز پذیرش به منظور مکان های اداری و شرکت ها | صندلی اپن ، صندلی بار ، صندلی پیشخوان مغازه ، صندلی بلند |

مدل پیشخوان مغازه

مدل مـیز پیشخوان و مـیز پذیرش به منظور مکان های اداری و شرکت ها

مـیز پذیرش و پیشخوان از انواع مدل مـیز های ضروری به منظور فروشگاه ها و مکان های اداری هستند کـه طرح و مدل مـیز پیشخوان مـی تواند باعث جذب مشتری بیشتری شود بنابراین بهتر هست در انتخاب مدل و رنگ این مـیز حساسیت های لازم را بـه خرج داد. مدل پیشخوان مغازه

مـیز اداری و مـیز پیشخوان از انواع تجهیزات لازم درون مکان های اداری و تجاری هستند و این مدل مـیز ها دارای طرح های شیک و زیبایی هستند و شما مـی توانید با توجه بـه دکوراسیون داخلی مکان مورد نظر خود مـیز پذیرش و پیشخوان با طرح زیبایی را انتخاب کنید.

مدل مـیز پیشخوان به منظور مکان های اداری و تجاری

مـیز پیشخوان و مـیز پذیرش درون یک مکان اداری و تجاری اولین وسیله هست که مـی تواند توجه افراد را بـه سوی خود جلب کند. مدل پیشخوان مغازه طرح و رنگ مـیز پذیرش و پیشخوان درون مکان های تجاری نظیر فروشگاه ها مـی تواند درون جذب مشتری بیشتر تاثیرگذار باشد از این رو بهتر هست طرح این مدل مـیز را با توجه بـه شغل و حرفه خود انتخاب کنید.
اگر شما تمایل دارید کـه در محیط مورد نظرتان دکوراسیونی شیک و مدرنی را ایجاد کنید بهتر هست طرح و رنگ مـیز پذیرش یـا پیشخوان را با توجه بـه سایر وسایل موجود درون محیط اداره و یـا شرکت انتخاب نمایید.
در طراحی برخی از مدل مـیز های پذیرش از نورپردازی زیبا و متفاوتی استفاده شده هست که این مدل مـیز ها ظاهری متفاوت و شیک را بـه دکوراسیون شرکت و اداره جات مـی بخشند.


در ادامـه تصاویری از انواع مدل مـیز پذیرش و پیشخوان با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد کـه امـیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید مـیز مناسب با طرح و رنگ دلخواه را تهیـه کنید.

   

با انواع مدل مـیز پیشخوان با طراحی شیک و کاربردی درون این مطلب آشنا شدید کـه امـیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها بـه مـیز پذیرش و یـا پیشخوان با طرح و رنگ دلخواهی را به منظور مکان مورد نظر خود طراحی کنید.

: مدل پیشخوان مغازه ، مدل پیشخوان مغازه
[مدل پیشخوان مغازه]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 22 Jul 2018 11:56:00 +0000مدل پیشخوان مغازه

صندلی اپن ، صندلی بار ، صندلی پیشخوان مغازه ، صندلی بلند

صندلی هایی کـه در ادامـه مشاهده مـی تمایید با نام های مختلفی شناخته مـی شود اغلب بـه این صندلی ها ، مدل پیشخوان مغازه صندلی اپن گفته مـیشود چرا کـه معمولا درون کنار اپن آشپزخانـه از آن استفاده مـی شود برخی بـه همـین دلیل بـه این نوع صندلی آشپزخانـه نیز مـی گویند معمولا جک مورد استفاده درون این صندلی از نوع بلند مـی باشد و در کل یک صندلی بلند محصوب مـیشود کـه مـیتوان از آن بعنوان صندلی پیشخوان مفازه یـا صندوق فروش نیز استفاده نمود.

البته برخی دیگر نیز بـه نام صندلی بار مـیشناسند چرا کـه در کافی شاپ ها و کافه ها پشت مـیز بار استفاده مـی شود و گاه حتی درون رستوارن های مجلل بـه عنوان صندلی رستوران نیز بکار مـیرود

 اگر شما مغازه موبایل یـا بوتیک لباس فروشی دارید و دنبال یک صندلی مغازه مناسب و جمع و جور مـیگردید یـا هرب و کاری کـه مـیز کانتر یـا ویترون بلندی دارد مـی توانید از این صندلی ها استفاده نمایید

،اگر شما یک کافی شاپ جمع و جور یـا یک کافی شاپ مدرن دارید مـی توانید از برخی مدل های صندلی اپن تولیدی ما استفاده نمایید،حتی برخی از مدل های این صندلی ها با جک ها با ارتفاع کوچک به منظور دکوراسیون و مـیز و صندلی رستوران مناسب هستند.

حتی مـیتوانید به منظور مبلمان اداری و محیط های اداری مدرن خود از یکی دو مدل از این مجموعه صندلی ها را انتخاب نمایید و صد البته مناسب ترین انتخاب به منظور پشت مـیز کانتر و مـیز پذیرش هستند مخصوصا اگر مـیز رسپشن شما بخش کانتر باندی دارد.

  اگر مراجعینی دارید کـه مدت زمان کوتاهی از صندلی استفاده مـینمایند مثلا پر یک فرم یـا فیش بانکی درون پشت مـیز مـیتوانید از صندلی اپ های بدون پشتی استفاده نمایید

اگر آشپزخانـه ایی با اپن دارید بدون شک بهترین انتخاب صندلی آشپزخانـه و برای صرف یک صبحانـه همـین نوع از صندلی اپ هست البته اگر به منظور صندلی ویلا مـیخواهید استفاده نمایید مدل بافت حصری رو بـه شما پیشنـهاد مـینماییم

شما مـیتوانید صندلی های اپن ما را درون هر رنگ سفارش دهید و حنی بنا بر نیـاز خود پارچه یـا چرم سفارش دهید که تا بناب نیـاز شما و برای شما تولید نماییم.

اگر به منظور استفاده با ساعات طولانی قصد خرید صندلی اپ را دارید سعی کنید از صندلی اپن پارچه ایی استفاده نمایید و اگر به منظور صندلی آشپزخانـه  خود مـیخواهید سعی کنید صندلی اپن چرمـی سفارش دهید.

ما به منظور فروش صندلی اپن بـه بهترین قیمت صندلی اپن درون کنار شما هستیم به منظور مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید 

. مدل پیشخوان مغازه . مدل پیشخوان مغازه : مدل پیشخوان مغازه
[مدل پیشخوان مغازه]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Thu, 05 Jul 2018 03:05:00 +0000تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو و یا جستجو مستقیم بازدیدکنندگان جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست.
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com