مدل ماکسی خیلی شیک ساده

مدل ماکسی خیلی شیک ساده مدل لباس ماکسی پوشیده جدید و بسیـار جذاب زنانـه و انـه - آرگا | مدل های لباس ماکسی شیک و بسیـار جذاب - آرگا | گشتی درون کمد لباس های ماکسی و بلند آنجلینا جولی - لوتهران | ست های مجلسی به منظور ساده و شیک پوش ها - نمناک |

مدل ماکسی خیلی شیک ساده

مدل لباس ماکسی پوشیده جدید و بسیـار جذاب زنانـه و انـه - آرگا

مدل لباس ماکسی پوشیده از انواع پیراهن های مناسب هست که درون اندازه بلند و کوتاه موجود مـی باشد و شما مـی توانید از این مدل لباس درون مـهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و شیک پوش تر از همـیشـه بـه نظر برسید. 

لباس ماکسی پوشیده درون انواع طرح های ماکسی ریون و ماکسی گیپور موجود هست و شما مـی توانید از بین این طرح های متنوع پیراهن ماکسی زیبا و شیکی را به منظور پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل لباس ماکسی پوشیده با جدیدترین طرح های مد سال

مدل و رنگ لباس ماکسی اگر بدرستی انتخاب شود شیک پوش و جذاب تر از همـیشـه بـه نظر مـی رسید بنابراین بهتر هست در انتخاب مدل لباس ماکسی حساسیت لازم را بـه خرج دهید. مدل ماکسی خیلی شیک ساده درون ادامـه تصاویری از انواع مدل لباس ماکسی پوشیده با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را درون اختیـار شما همراهان عزیز و گرامـی قرار مـی دهیم.

مدل لباس ماکسی زنانـه و انـه پوشیده

مدل لباس ماکسی زنانـه و انـه درون انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هست و شما مـی توانید از بین این طرح های متنوع پیراهن ماکسی زیبا و شیکی را به منظور پوشیدن انتخاب نمایید. مدل ماکسی خیلی شیک ساده اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید کـه ترجیح مـی دهید درون مـهمانی ها و مجالس حجاب کامل تری داشته باشید پیراهن های ماکسی پوشیده مـی توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند همچنین اگر تمایل دارید شیک پوش و زیباتر بـه نظر برسید بهتر هست پیراهن ماکسی پوشیده کوتاه و بلند را با کفش پاشنـه بلند بپوشید.

مدل لباس ماکسی پوشیده و شیک مشکی

ماکسی زنانـه بلند

مدل ماکسی کره ای زنانـه

مدل لباس ماکسی شیک و زیبا زنانـه

مدل ماکسی کار شده

مدل ماکسی گیپور زنانـه

مدل ماکسی زنانـه شیک و جدید

مدل ماکسی گیپور آبی زنانـه

مدل ماکسی بلند زنانـه

مدل لباس ماکسی بلند و شیک

مدل لباس ماکسی با بالاتنـه کار شده

پیراهن های ماکسی درون انواع رنگ های متنوع روشن و تیره موجود هستند و شما مـی توانید از بین این رنگ های متنوع لباس زیبا و خوشرنگی را به منظور پوشیدن درون مـهمانی ها و مجالس مختلف انتخاب کنید.
لباس ماکسی کوتاه و بلند اگر با فرم اندام شما مطابقت و همخوانی داشته باشید شیک پوش و جذاب تر از همـیشـه بـه نظر مـی رسید بنابراین بهتر هست طرح و رنگ لباس ماکسی را با توجه ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.

مدل لباس ماکسی گیپور زنانـه

مدل لباس ماکسی ساده و بلند

مدل ماکسی کار شده و شیک زنانـه

مدل لباس ماکسی مجلسی بلند

مدل پیراهن ماکسی بلند

مدل پیراهن ماکسی بلند و شیک

مدل پیراهن ماکسی کار شده و شیک

مدل لباس ماکسی آستین دار

مدل پیراهن ماکسی گیپور و جدید

در این مطلب با انواع مدل لباس ماکسی پوشیده آشنا شدید شما مـی توانید با ایده گرفتن از این مدل ها پیراهن مجلسی ماکسی زیبا و با تن پوشی را به منظور خود انتخاب کنید و در مـهمانی ها و مجالس جذاب تر از همـیشـه بـه نظر برسید. درون صورت تمایل مـی توانید به منظور مشاهده انواع مدل لباس ماکسی کلیک کنید.

منبع : مدل ماکسی خیلی شیک ساده آرگا

برچسب : لباس ماکسی
، مدل ماکسی خیلی شیک ساده
[مدل ماکسی خیلی شیک ساده]

نویسنده و منبع |مدل ماکسی خیلی شیک ساده

مدل های لباس ماکسی شیک و بسیـار جذاب - آرگا

لباس مجلسی ماکسی از انواع مدل لباس های پرکاربرد زنانـه به منظور مـهمانی و مجالس مختلف هست که درون انواع رنگ ها و طرح های مختلف دوخته مـی شود, درون ادامـه این مطلب انواع مدل لباس ماکسی زنانـه و انـه با جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد. مدل ماکسی خیلی شیک ساده

در دوخت لباس های ماکسی از پارچه های مختلفی نظیر پارچه ریون و پارچه گیپور و پارچه حریر و … استفاده مـی شود. مدل ماکسی خیلی شیک ساده لباس مجلسی ماکسی ریون و گیپور و حریر و … از انواع مدل لباس مجلسی های مناسب هستند کـه دارای طرحی خاص و متفاوت مـی باشند و شما مـی توانید با توجه بـه سلیقه شخصی خود از این مدل لباس ها درون مـهمانی ها و مجالس استفاده کنید.

مدل لباس ماکسی زنانـه و انـه با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال

لباس های ماکسی نسبت بـه بقیـه لباس مجلسی های زنانـه و انـه بلند تر هستند و بلندی قد آن ها گاهی که تا قوزک پا مـی رسد. این مدل لباس ها درون انواع رنگ ها و طرح های مختلف موجود هستند و شما مـی توانید از بین این طرح های متنوع لباس ماکسی را کـه متناسب با فرم اندام تان هست برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی ماکسی ساده و شیک

پیراهن مجلسی ماکسی مـی توانند ظاهر خانم ها را زیبا و جذاب تر از همـیشـه نشان دهند این مدل لباس ها بـه خاطر طراحی خاص و راحتی کـه دارند باعث متفاوت تر بـه نظر رسیدن تیپ شما مـی شوند. بهتر هست برای جذابیت بیشتر اندام خود لباس مجلسی های ماکسی را با کفش های پاشنـه بلند بپوشید که تا خوش تیپ تر بـه نظر برسید. لباس های ماکسی درون انواع طرح های ساده موجود هستند کـه اغلب خانم ها از این مدل لباس ها درون مـهمانی ها و مجالس استفاده مـی کنند.

مدل پیراهن ساده ماکسی

مدل پیراهن مشکی و سفید ماکسی

مدل لباس ماکسی ساده و شیک

مدل لباس مجلسی ماکسی

مدل لباس مجلسی مشکی

مدل پیراهن ماکسی مجلسی

مدل پیراهن شیـاده مجلسی

مدل لباس مخمل مجلسی

مدل لباس مجلسی ماکسی کار شده

لباس مجلسی های کار شده از انواع مدل لباس های پرطرفدار و محبوب درون بین خانم ها هستند و از زمان های گذشته که تا به امروز اغلب خانم ها از این مدل لباس ها درون مـهمانی ها و مجالس مختلف استفاده مـی کنند. درون دوخت لباس مجلسی های کار شده اغلب از پارچه های دانتل و گیپور استفاده مـی شود و همچنین درون برخی از مدل های لباس مجلسی ماکسی درون قسمت بالاتنـه و یـا پایین تنـه لباس از سنگ های تزیینی و … به منظور زیبایی بیشتر لباس مجلسی استفاده مـی شود.

 

مدل پیراهن کار شده مجلسی

مدل پیراهن کار شده با گیپور

   

مدل لباس طرح دار مجلسی

مدل لباس مجلسی طرح دار ماکسی

مدل پیراهن شیک و زیبا ماکسی

مدل پیراهن طرح دار ماکسی

مدل پیراهن ماکسی گیپور زنانـه

مدل لباس مجلسی شیک و بلند

مدل لباس قرمز ماکسی

مدل لباس مجلسی ماکسی سبز

مدل پیراهن کار شده ماکسی زنانـه

مدل لباس مجلسی زنانـه ماکسی

در این بخش از دنیـای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس ماکسی ساده و کار شده آشنا شدید کـه امـیدواریم از مشاهده این مدل ها نـهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها پیراهن مجلسی ماکسی زیبا و متفاوتی را به منظور خود انتخاب کنید.

منبع : مدل ماکسی خیلی شیک ساده آرگا

برچسب : لباس ماکسی
، مدل ماکسی خیلی شیک ساده
[مدل ماکسی خیلی شیک ساده]

نویسنده و منبع |مدل ماکسی خیلی شیک ساده

گشتی درون کمد لباس های ماکسی و بلند آنجلینا جولی - لوتهران

اشتراک
توییت
اشتراک
اشتراک
ایمـیل

آنجلینا جولی ، مدل ماکسی خیلی شیک ساده فوق ستاره هالیوود یکی از خوش چهره ترین و خوش استایل ترین هنرپیشـه های سینمای جهان بـه شمار مـیرود کـه در دو دهه اخیر، همچون ملکه مد جهان (کیت مـیدلتون)، طوفانی از برندها و استایل های مورد نظر خود را درون فرش قرمز گلدن گلوب، بفتا و اسکار رونمایی کرده است. مدل ماکسی خیلی شیک ساده او امروزه بـه نوعی، فشن آی به منظور مشاهده لباس های کوتاه و بلند مجلسی و ماکسی و هم چنین مدل مجلسی و گیپور دار به منظور زنان بـه خصوص بانوان جوان هست که علاقمند هستند که تا مدل های شب کوتاه یـا بلند خود را با الهام از لباس های سلبریتی های پرده نقره ای انتخاب کنند.

گزارش امروز مد گردی مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوتهران ، شما را با کالکشنی از مدل های لباس آنجلینا جولی درون سالهای مختلف و هم چنین طراحانش آشنا مـی کند. مدل ماکسی خیلی شیک ساده لاکچری گردی با آنجلینا جولی و مد گردی با آنجلینا جولی ، همواره حاوی نکات جالبی به منظور طراحان مد و لباس بـه ارمغان مـی آورد کـه مشاوره های اثربخشی به منظور عموم مخاطبان عرصه فشن محسوب مـی شود.

با مد گردی امروز ما با آنجلینا جولی همراه باشید.

نکاتی به منظور انتخاب لباس ماکسی

به فصل بهار نزدیک مـی شویم و بسیـاری از بانوان خوش سلیقه و البته مشکل پسند، یکی از رازهای شیک پوشی خود را درون مجالس و محافل خصوصی، استفاده از طرح های ماکسی بلند مـی دانند. بـه خصوص بانوانی کـه قد بلند و استایل بدنی لاغر و کشیده ای دارند، لباس های ماکسی را گزینـه ای شیک به منظور همـه فصول بـه خصوص نیمـه اول سال مـی دانند.

توجه داشته باشید کـه مدل ماکسی، بهتر هست در کمد بانوان جوان قد بلند وجود داشته باشد و رنگ بندی آن بـه گونـه ای باشد کـه بتوان آن را با کلکسیون کیف و کفش و اکسسوری های مختلف رنگارنگ ست کرد. اگر چه مدل ماکسی به منظور هر اندامـی خوب است، اما قطعا بـه دلیل نوع طراحی و دوخت آن بهتر هست که بانوان قد بلند، از آن به منظور طراحی مد و لباس خود بیشتر  استفاده کنند.

باتوانی کـه درشت اندام هستند، درون انتخاب ماکسی حتما بیشتر دقت کنند کـه انحنا و برجستگی های بدن درون ماکسی سبب بد ریخت شدن و خراب شدن طراحی استایل شما نشود. بـه همـین منظور، مدل ماکسی را حتما این دسته از افراد انتخاب کنند کـه متناسب با دور کمر آن ها باشید و به همـین خاطر، درخواست از خیـاط به منظور تولید این لباس بـه نسبت خرید از مغازه ها (READY-TO-WEAR) بهتر است.

(از کالکشن مدل های لباس آنجلینا جولی ، شاهد ماکسی قهوه ای رنگ هستیم کـه او درون کنفرانس جهانی زنان درون سال ۲۰۱۳ مـیلادی درون نیویورک بر تن داشت کـه طرحی از خانـه مد سنت لارن (SAINT LAUREN) را بـه نمایش مـی گذارد)

پوشیدن مدل ماکسی بلند مجلسی یـا ماکسی کوتاه مجلسی، بهتر هست با کفش پاشنـه بلند کـه رنگ کفش که تا حدودی با تناژ رنگ ماکسی ست شود، همراه شده که تا ترکیب برازنده و شیکی را بـه ارمغان آورد. چه شما قد بلند باشید چه قد کوتاه، لباس های ماکسی کـه با کفش های پاشـه بلند ست شود، استایل شما را زیباتر نشان خواهد داد.

عدم استفاده از کفش هایی کـه پاشنـه آن ها تخت است، بـه خصوص به منظور بانوان قد بلند توصیـه شده است. اگر چه درون طراحی مد و لباس چه پوشاک ماکسی چه دیگر پوشاک ها (GOWN OR DRESS) هیچ اصلی وجود ندارد، اما گاها، عرف سبب مـی شود که تا عده ای از پوشیدن سبک خاصی از لباس یـا ست آن با اکسسوری خاصی اجتناب کنند. بـه هر حال بسیـاری از سلبریتی های پرده نقره ای و خوانندگان معروف، معمولا ماکسی را با کفش های پاشنـه بلند ست مـی کنند که تا جذابیت آن افزایش یـابد.

(در این تصویر، آنجلینا جولی ، پوشاک ابریشمـی بلند را درون دیدار وزیر امور خارجه سابق انگلیس بر تن دارد کـه از کفش پاشنـه بلند به منظور ست لباسی از برند L’AGENCE استفاده مـی کند)

اگر قد شما کوتاه هست یـا بـه نسبت اندام چاقی دارید، درون صورتی کـه هم چنان علاقمند بـه پوشیدن مدل های ماکسی هستید، توصیـه مـی شود کـه برای آنکه لباس ، سبب چاق نشان و جلب توجه دیگران نسبت بـه درشتی  هیکل شما نشود، از پوشاک ماکسی کـه طرح های کوچک و ریز دارد استفاده کنید. طرح های برجسته بزرگ و رنگ های خیلی روشن، به منظور افراد چاق قد کوتاه معمولا گزینـه خوبی نخواهد بود و در طراحی مد و لباس آنـها، یک امتیـاز محسوب نمـی شود. درون واقع افراد چاق کـه کوتاهی قد دارند، حتما متناسب با سایز و مـیمـیک چهره و رنگ پوست و نوع مجلسی کـه شرکت مـی کنند، طراحی لباس کرده و مدل ماکسی متناسب را بپوشند.

(تصویری از ماکسی تک رنگ بلند آنجلینا جولی کـه او درون مراسم SAW AWARD، لباس بلند قهوه ای رنگ متالیک (METALIC BROWN) را بر تن داشت کـه کاری از برند جنی پکهم (JENNY PACKHAM) است)

ماکسی بهتر هست تک رنگ باشد و از جشنواره ای از رنگ ها درون آن پرهیز شود. همان طور کـه در مدل های لباس آنجلینا جولی اعم از ماکسی و مجلسی از نقره ای که تا سبز و آبی مشاهده مـیکنید، لباس ها با این کـه از تنوع رنگ برخوردار هستند، اما همواره یک رنگ غالب درون طراحی ماکسی استفاده شده کـه تناسب خوبی با رنگ پوست و مـیمـیک چهره این فوق ستاره ثروتمند هالیوودی دارد.

(حفظ زیبایی آنجلینا جولی با موهای باز روی شانـه و لباس بلند اطلسی چین دار کـه طرحی از رالف لورن (RALPH LAUREN) اسطوره مد و لباس آمریکایی ها درون نیمـه دوم قرن بیستم بـه این سو هست که درون دسامبر ۲۰۱۱ مـیلادی درون نیویورک بر تن کرد)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی ، مدل مجلسی آبی رنگ بلند و پوشیده را درون کنار براد پیت مشاهده مـیکنیم کـه در مراسم SAG AWARDS بر تن داشت و در ژانویـه ۲۰۰۹ مـیلادی رونمایی کرد)

(در این تصوبر، آنجلینا جولی را درون پوشاک مجلسی شیک بلند نسبتا ساده مشاهده مـیکنیم کـه در قرش قرمز مراسم کن سال ۲۰۱۰ مـیلادی، طرحی از CHIFFON KAFTAN را رونمایی کرد)

نکته بعدی درون انتخاب ماکسی آن هست که خواه چاق باشید یـا لاغر، قد بلند باشید یـا قد کوتاه، همواره از لباس های ماکسی کـه طرح های برجسته گیپور، مدل های درشت تور دارد یـا تصاویر برجسته با رنگ های تند و تیز دارد پرهیز کنید که تا استایل و پرستیژ طرح ماکسی درون ظاهر شما، جذابی و خیره کننده باشد. فراموش نکنید که  ماکسی، مـی بایست بر اساس رنگ پوست و استایل هر فرد همراه شود اما رنگ های سرمـه ای و نقره ای و ارغوانی مـیتواند گزینـه های هیجان انگیزی به منظور رنگ لباس های ماکسی فوق العاده شیک باشد.

در انتخاب ماکسی دقت کنید کـه ، چین و چروب های بدن شما را نشان ندهد. بنابراین ماکسی را نـه خیلی گشاد و نـه خیلی تنگ انتخاب کنید.

برخی از مدل های لباس آنجلینا جولی یـا نیکول کیدمن، مدل های یقه V هستند. این نوع مدل های ماکسی سبب مـی شود که تا تمرکز نگاه مخاطب، بـه سمت بخش بالایی بدن شما منحرف شود و نگاه اول بر روی بخش پایینی لباس یـا بخش های چاق اندام شما تحت تاثیر قرار بگیرد.

معمولا  ماکسی کـه از خط های عمودی درون طراحی پارچه آن ها استفاده شده است، گزینـه خوبی به منظور انتخاب مجلسی بلند به منظور بانوان چاق و قد کوتاه است. درون طراحی و دوخت لباس های ماکسی سعی مـی کنند کـه از پارچه های گوناگونی چون حریر، گیپور و ریون استفاده شود کـه هر یک بـه نسبت ساختار و نوع الگو و دوخت، مناسب افرادی هست که بنا بـه سلیقه خود، طرفدار این گونـه طرح و جنس هستند.

توجه داشته باشید کـه در  دوخت پوشاک های مجلسی کار شده، معمولا از پارچه هایی بـه جنس دانتل و گیپور استفاده مـی شود و برای لاکچری تر شدن آن، درون قسمت بالا تنـه از سنگ های قیمتی بهره مـی گیرند که تا جذابیت آن افزایش یـابد.

تصاویری از مدل لباس های ماکسی آنجلینا جولی

(از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه او را درون جایزه فیلم هالیوود (HOLLYWOOD FILM AWARD) نشان مـی دهد، او یک تن پوش نقره ای رنگ بلند کـه توسط جنی پکهام (JENNEY PACKHAM) طراحی شده بود بر تن داشت)

(در این تصویر، آنجلینا جولی را درون یکی از معدود لباس هایش با تناژ رنگ صورتی پر رنگ مشاهده مـیکنیم کـه لباس بلند ابریشمـی را از برند SCHIAPARELLI ایتالیـایی بر تن دارد و در مراسم اکران فیلم آن ها ابتدا پدرم را کشتند (they first killed my father) شرکت کرد)

(در این تصویر، از کلکسیون مدل های لباس آنجلینا جولی ، شاهد ماکسی این هنرپیشـه هستیم کـه در مراسم اکران فیلمش: مدل ماکسی خیلی شیک ساده BY THE SEA بر تن کرده بود و در فهرست برترین لباس های مجلسی بلند آنجلینا جولی از دید منتقدان مجله GLAMOROUS قرار گرفت)

( آنجلینا جولی درون ماکسی نقره ای بلند کـه در بیستمـین جایزه سالانـه منتقدان درون ۱۵ ژانویـه ۲۰۱۵ مـیلادی درون لس آنجلس آمریکا بر تن کرد، نشان مـی دهد کـه چگونـه یک طرح جذاب و دوخت فوق العاده بدون رنگ های اضافی مـیتواند، شکوه تحسین برانگیزی را بـه ارمغان آورد )

(در این تصویر، شاهد ماکسی بلند خیره کننده و جذابی از آنجلینا جولی درون مراسم فرش قرمز اسکار ۲۰۱۴ مـیلادی هستیم کـه او طرحی خلاقانـه از برند ELIE SAAB را بر تن کرد و از لباس های جذاب فرش قرمز اسکار هشتاد و ششم محسوب شد)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه دنباله نسبتا کوتاهی هم دارد، او جامـه بلند شیک درخشانی از خط تولید ATELIER VERSACE را بر تن کرد کـه در مراسم اکران جهانی فیلم MALEFICENT ، محصول کمپانی دیسنی درون ال کاپیتان کالیفرنیـا درون سال ۲۰۱۴ مـیلادی بر تن داشت. توجه کنید کـه چگونـه انتخاب تناژ رنگ این جامـه، تناسب خوبی را رنگ پوست و آرایش و مدل مو آنجلینا دارد. انتخاب دست بند طلایی هم اکسسوری فوق العاده ای به منظور طراحی این استایل است)

(در این جامـه بلند مشکی رنگ ، آنجلینا جولی را با لباس شیک مجلسی بلند بدون دنباله مشاهده مـیکنیم کـه طرحی خلاقانـه از سنت لارن (SAINT LAUREN) هست و درون اکران جهانی فیلم WORLD WAR Z درون سینما امپایر شـهر لندن درون سال ۲۰۱۳ مـیلادی بر تن داشت)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه بسیـار شیک و مجلسی مـی باشد، شاهد طرح بلند با دنباله کوتاه هستیم کـه توسط ورساچه (VERSACHE) طراحی شده است. این مدل را درون مراسم اکران فیلم CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON درون دسامبر ۲۰۰۸ مـیلادی بر تن داشت)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی تصویر متفاوتی مشاهده مـیکنیم کـه باز هم طرحی از خط تولید آتلیر ورساچه (ATELIER VERSACE) است. این لباس درون مراسم اسکار ۲۰۱۲ مـیلادی رونمایی شد)

( آنجلینا جولی درون این لباس مجلسی سفید بلند نامتقارن ، شکوه لباس سفید از برند رالف و روسو (RALPH & RUSSO) را بـه نمایش مـیگذارد. این لباس را درون اکران فرانسوی فیلمش با عنوان سرزمـین خون و عسل (LAND OF BEAUTY & HONEY) درون فوریـه ۲۰۱۲ مـیلادی بر تن کرد)

(در این تصویر، طرحی فوق العاده از کالکشن مدل های لباس آنجلینا جولی کـه نسبتا بلند هست شاهد هستیم کـه طرح جذاب از آتلیـه ورساچه را بـه نمایش مـی گذارد. بخشی از لباس درون قسمت مفصل ران گره خورده و ترکیب متفاوتی را خلق مـی کند. این مدل را درون فرش قرمز جشنواره کن درون سال ۲۰۱۱ مـیلادی بـه تن کرد)

(در این لباس مجلسی بلند بـه نسبت ساده، آنجلینا جولی را درون لباسی آستین بلند متقاطع با مدل مو باز شاهد هستیم کـه طرحی طلایی و خیره کننده از برند JENNY PACKHAM است. این لباس را درون مراسم اکران فیلم سرزمـین خون و عسل درون برلین آلمان بر تن کرد)

(طرح لباس مجلسی مشکی بلند یقه V شکل آنجلینا جولی را شاهد هستیم کـه طرح جذابی درون شانـه آن بـه کار رفته هست و مدلی از برند VERSACE را بـه نمایش مـی گذارد. او این مدل جذاب را درون نمایش فیلم خود (سرزمـین خون و عسل) درون سارایوو درون فوریـه ۲۰۱۲ مـیلادی بـه نمایش گذاشت)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه بسیـار ساده بلند پوشیده هست مشاهده مـیکنید کـه طرحی از RALPH & RUSSO را بـه نمایش مـی گذارد. وی این لباس را درون سال ۲۰۱۲ مـیلادی درون CINEMA PEACE GALA بـه نمایش گذاشت)

(در این مدل چند طرح و دو رنگ (VELVET SKIRT) از برند ورساچه آنجلینا جولی را شاهد هستیم کـه با زیور آلات سواروسکی اتریش ست شده است. او این طرح را درون اکران فیلم توریست درون دسامبر ۲۰۱۰ مـیلادی درون پایتخت اسپانیـا بر تن کرد)

(در این تصویر ، آنجلینا جولی را درون یک تن پوش مشکی ابریشمـی نسبتا بلند از برند MIGUELINA مشاهده مـیکنیم کـه در سال ۲۰۱۲ مـیلادی به منظور اکران فیلم THE LADY درون جشنواره فیلم برلین بر تن داشت)

(در این طرح ، لباس فاخر مشکی با آستین های بلند از آنجلینا جولی را شاهد هستیم کـه توسط مایکل کورس (MICHAEL KORS) طراحی شد. او این  را درون سال ۲۰۱۲ مـیلادی جهت شرکت درون مراسم GUILD AWARD بر تن داشت)

(از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه مجلسی ساده و بلند هست را شاهد هستیم کـه طرحی از برند SIGNATURE VIVIENNE WESTWOOD COUTURE را بر تن کرده هست و درون جشنواره فیلم تورنتو درون سپتامبر ۲۰۱۱ مـیلادی بـه دلیل نمایش فیلم مانی بال براد پیت (همسر سابق آنجلینا جولی) شرکت کرده بود)

(در این طرح لباس جذاب بـه نسبت ساده با مدل مـهار گردنی (halter neck) صورتی رنگ ملایم را شاهد هستیم کـه توسط ELIE SAAB طراحی شده بود. او این مدل را درمراسم PSIFF AWARS درون ژانویـه ۲۰۱۲ مـیلادی رونمایی کرد)

(از نظر برخی منتقدان و طراحان مد و لباس بـه خصوص فشن بلاگرها، این طرح ابریشمـی کرم رنگ بلند و مجلسی آنجلینا جولی کـه توسط ورساچه طراحی شده بود یکی از بهترین گزینـه ها به منظور انتخاب لباس مجلسی بلند و فوق العاده شیک بانوان جوان است. بـه تناسب رنگ تگه بالایی لباس با رنگ کیف دستی آنجلینا و خوش رنگی رژ او توجه کنید کـه چگونـه اکسسوری های کوچک توانسته، شکوه این مدل زیبا را حفظ کند. او این طرح فاخر را درون مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ مـیلادی بر تن کرد)

(در این تصویر، شاهد لباس مشکی رنگ ساده بلندی از آنجلینا جولی هستیم کـه توسط رومونا کوزا (ROMONA KEVEZA) طراحی شده است. از مدل های لباس آنجلینا جولی کـه در اکران عمومـی فیلم سرزمـین خون و عسل درون لس آنجلس بـه نمایش گذاشت)

(تصویر تن پوش سبز رنگ کریستالی آنجلینا جولی کـه طرحی فوق العاده از ورساچه را بـه نمایش مـی گذارد. این طرح را درون گلدن گلوب ۲۰۱۱ بـه نمایش گذاشت)

(در این تصویر، لباس کرم رنگ پشمـی آنجلینا جولی را مشاهده مـیکنید کـه طرح دیگری از خانـه مد آتلیر ورساچه بوده و در اکران فیلم معروف توریست درون نیویورک بر تن داشت)

(در این تصویر ، شاهد لباس قرمز بلند مجلسی از آنجلینا جولی هستیم کـه مدل یک شانـه را بـه نمایش گذاشته و کاری از JENNY PACKHAM طراح مد آمریکایی است. این مدل را درون زمان اکران فیلم درخت زندگی درون لس آنجلس رونمایی کرد)

(در این تصویر، شاهد لباسی صورتی و تیره بلند آنجلینا جولی ، هنرپیشـه سرشناس هالیوود هستیم کـه توسط آماندا واکلی (AMNADA WAKELEY) طراحی شده است. این مدل را درون اکران فیلم سالت (salt) درون لندن بر تن داشت)

همراهان گرامـی

اگر قصد طراحی و دوخت ماکسی مجلسی و هم چنین سفارش طراحی لباس شیک بلند دارید، حتما از یک استالیست/طراح مد و لباس، م گرفته که تا گزینـه مطلوبی متناسب با قد و وزن و مـیمـیک چهره و رنگ پوست بـه شما پیشنـهاد شود.

دنیـای مد و لباس و لاکچری گردی را با لوتهران دنبال کنید.

توصیـه مـیشود به منظور شما
[مدل ماکسی خیلی شیک ساده]

نویسنده و منبع: m.h |مدل ماکسی خیلی شیک ساده

ست های مجلسی به منظور ساده و شیک پوش ها - نمناک

ست های مجلسی و لباس های شیک مجلسی کـه بیشتر کت و دامن و کت و شلوار مجلسی مناسب انـه و پیراهن های مجلسی با ست های زنانـه شیک هستند را درون دنیـای مد نمناک مشاهده مـی فرمایید.

 ست های مجلسی

 

مدل ست لباس های مجلسی

 

ست های مجلسی ونـه

 

 ست های مجلسی شیـاده

 

 ست های مجلسی جدید انـه

 

 ست های مجلسی زنانـه

 

جدیدترین  ست های مجلسی

 

 ست های مجلسی شیک

 

مدل ست مجلسی 


 

ست و کت و دامن مجلسی شیک 

 

ست مجلسی ساده و شیک

 

ست مجلسی با دامن زنانـه

 

 

ست های مجلسی به منظور ساده و شیک پوش ها

. مدل ماکسی خیلی شیک ساده . مدل ماکسی خیلی شیک ساده : مدل ماکسی خیلی شیک ساده ، مدل ماکسی خیلی شیک ساده
[مدل ماکسی خیلی شیک ساده]

نویسنده و منبع: namnak.com |تمامی مطالب این سایت به صورت اتوماتیک توسط موتورهای جستجو جمع آوری شده است
هیچ مطلبی توسط این سایت مورد تایید نیست. لطفا محتوا رو با مسئولیت خودتان پیگیری نمایید
در صورت وجود مطلب غیرمجاز، جهت حذف به ایمیل زیر پیام ارسال نمایید
i.video.ir@gmail.com